Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωρακια '10-'11-ηρθε η μπεμπα και εφερε γκαστροσκονη


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αμα θες να φυγεις φυγε...μη βρισκεις δικαιολογιες οτι θελουμε να δωσουμε φρουτα στα μικρα....εμενα τα δινει η γιαγια τουσ τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααα111111111

ωραία να ανοίγεις τον υπολογιστή σου το πρωί κ να βλέπεις διαλόγους αγαπημένων προσώπων………… πριν ανοίξει το μάτι μου, ανοίγει η διάθεσή μου11111111 :D:D:D:D

Εγώ η γουρούνα τώρα σηκώθηκα……. ο γιόκας μου σηκώθηκε από τις 6 κ αφού δεν κοιμόταν του έδωσα το γάλα του1111 Επί μια μίση ώρα έκανε τον σκύλο, την γάτα κ ότι άλλο του ερχόταν κ τον πήρε ο ύπνος……μαλάκας ήμουν να σηκωθώ222222222

Επίσης με πονάει η μέση μουυυυυυυυυυυυυυυυ1111111111111111111

μάλλον επειδή ξάπλωσα περισσότερο απ’ ότι συνήθως….1111111

«γιατια» είναι τα πολλά γιατί2222222222

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την αυπνη μανα11111111

κοιμηθηκε αποψε το παιδι22222

κοιμηθηκες εσυ222

στην ερωτηση της Ινας για το αν εχετε κουνουπια και της ειπες οτι εχεις σκοτωσει μεχρι 1,2 και μεχρι εκει,εννοουσες οτι δε μπορεσες να σκοτωσεις τα υπολοιπα2222

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: όχι τα υπόλοιπα πάνε στην κηδεία τους……111111111111111111 :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω οταν απορω δεν βαζω 1111111 γιατια πορω δεν θαυμαζω μπου χα χα τι ειπα τωρα?????222222[/q

και μετα ισχυριζεσαι οτι δεν ηπιες χθες βραδυ1111111111

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο καημενουλησ μου ο Μ.χθες που σας ειπα οτι ξυπνησε...εβλεπε ονειρο και φωναζε "εχω ενα ποντικι πανω μου"το γλυκουλι μου το πηρα στο κρεβατι μου μετα!

Ρε Μαριεττα ελεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μεση ποναει γιατι εκανες ακροβατικα μαλλον11111

αντε βρε1111 πες τα ολα111 σε πλακωσε το στρωμα22222 ή καποιος αλλος22222

μαλλον για αυτο ο Σπ.θυμηθηκε ολα τα ζωακια111 ποιος ξερει τι ακουγε απο διπλα11111111

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ.αγαπουλα μου11111

πρεπει να ειναι κωμικο να τα ακους,αλλα για τα παιδακια ειναι τραγικο1111

πώς νιωθουν τα πουλακια μου11111

καλα εκανες και τον πηρες μαζι σου1111

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελίζα έχεις πιεί κ δεν το παραδέχεσαι…..11111

Εχθές μου βγήκε ο κώλος να τακτοποιώ τα ντουλάπια της κουζίνας….111

Ρε συ Τέτα μήπως είδες κανέναν σαρδανάπαλο (Σπύρο, Ηλία, Αφροδίτη….αν κ ο Ηλίας αποκλείεται) να έχει το τηλεκοντρόλ της τηλεόρασης2222222222222222

Δεν το βρίσκουμε πουθενά….. βέβαια το πιο πιθανό είναι να το φύλαξε σε κάποιο συρτάρι ο γιος μου11111

:roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Εμενα παντωσ τα πεταει στα σκουπιδια....πεταξε μεχρι κ τα καινουργια all star που τουχα απρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ακροβατικά μωρέ……..222222

Ο Π. είχε όρεξη… του είπα να μην κάνει όνειρα τρελά…11111

Άσε γιατί ο κύκλος μου τα ‘χει παίξει κ καλό είναι να κρατάω δυνάμεις……

την πάτησα τον προηγούμενο μήνα που μου έλεγε σήμερα είναι η μέρα, σήμερα είναι η μέρα κ έτσι πέρασε ένας μήνας…..χαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο καημένος ο Μ……111…. τρόμαξε η αγάπη μου111

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Εμενα παντωσ τα πεταει στα σκουπιδια....πεταξε μεχρι κ τα καινουργια all star που τουχα απρει!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ανιψια μου ειναι 4,5 χρονων...ειναι πολυς καιρος τωρα,που το βραδυ ξυπναει και παει στους γονεις της να κοιμηθει μαζι τους...γινεται μαχη κανονικη να γυρισει στο κρεβατι της...με τα πολλα,η μητερα μου την βοηθησε να ανοιχτει(ειναι πολυ κλειστο παιδακι,δεν μιλαει για αυτα που νιωθει :roll::roll: ) και της εκμυστηρευτηκε οτι βλεπει φωτα το βραδυ που αστραφτουν στο δωματιο της...παρατηρησε η αδελφη μου οτι στο pc εχει αρχισει και παιζει κατι σκατοπαιχνιδια....προσεξτε τι βλεπουν τα παιδακια κυριως το βραδυ...καταγραφονται στον εγκεφαλο τους και μετα τα βλεπουν στα ονειρα τους111

αντε να δουμε τι θα κανουμε με τον Ηλια,που το δεξι χερι του μπαμπα του ειναι η προεκταση του playstation :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ανιψια μου ειναι 4,5 χρονων...ειναι πολυς καιρος τωρα,που το βραδυ ξυπναει και παει στους γονεις της να κοιμηθει μαζι τους...γινεται μαχη κανονικη να γυρισει στο κρεβατι της...με τα πολλα,η μητερα μου την βοηθησε να ανοιχτει(ειναι πολυ κλειστο παιδακι,δεν μιλαει για αυτα που νιωθει :roll::roll: ) και της εκμυστηρευτηκε οτι βλεπει φωτα το βραδυ που αστραφτουν στο δωματιο της...παρατηρησε η αδελφη μου οτι στο pc εχει αρχισει και παιζει κατι σκατοπαιχνιδια....προσεξτε τι βλεπουν τα παιδακια κυριως το βραδυ...καταγραφονται στον εγκεφαλο τους και μετα τα βλεπουν στα ονειρα τους111

αντε να δουμε τι θα κανουμε με τον Ηλια,που το δεξι χερι του μπαμπα του ειναι η προεκταση του playstation :evil::evil:

γι’ αυτό δεν πρέπει να βλέπουν κ πολύ τηλεόραση…….για εμάς αυτά που φαίνονται φυσιολογικά για τα παιδιά μπορεί να δημιουργήσουν φοβίες…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για ενα μηνα ψαχναμε το κοντρολ του dvd....τον ρωτουσαμε πού το ειχε βαλει κι εκανε τα χερακια του με απορια111

καποια στιγμη τον ρωτησα αργα αργα κοιτωντας τον στα ματια...κοριτσια αν θελετε το πιστευετε111 πηγε στο δωματιο του,εδειξε το συρταρι του κρεβατιου του...το ανοιξα και τι ηταν μεσα222 το κοντρολ111111

παντως οχι Αλικη,δεν ειδα κατι στα χερακια τους...λες να την εκανε την ζημια ο δικος μου222

ψαξε εξω στις γλαστρες1111

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...