Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συμπεθερουλα μου κ εγω εχω το ιδιο προβλημα με εσενα κανω ωρες να καταφερω να δημοσιευσω κατι κ αν προσπαθησω να παω πισω να διαβασω με πεταει...

αχ τι κορακλα διμετρη θα βρει αυτη!!!!!!!να οι γαμπροι ουρα απο εξω!!!!!!!

φανταστικο το χρωμα γεωργιαννα σου πηγε πολυ!!!!!

με το δικο μου μαλλι να δω τι θα κανω....εχει γινει μια μιξη σκουρο καστανο με ασπρες τριχες στην ριζα η δυο αποχρωσεις του κοκκινου τα υπολοιπα...το κουρεμα εχει γινει χαλια!!!!πρεπει να κανω κατι δεν αντεχω να με βλεπω ετσι...θελω να τα κανω οπως τα ειχα παλια μαυρα κ μακρια!!!

να σου πω αντρια κ εγω αχρηστα τα βρισκω αυτα τα μαχαιροπιρουνα πεταμενα λεφτα ειναι κ πανακριβα 30 ευρω ελεος!!!!εγω πηρα απο το ικεα τωρα 18 τεμαχια 1,49!!!

αλλιως κ οτι εχω στο σπιτι..

αντρια εκλεισες αυχενικη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soulaki akomi na kleisw, 8a paw stis 12 autou tou mina na dwsw aima gia to sindromo down gia na stalei se alli poli k 8a mou pei pote na kleisw, den 8a tin kanw konta tou alla se e3idikeumeno kentro giati den exei to mixanima..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσο εχουν τα μαχαιροπιρουνα;;;;;;;;;;;;;;;; :o:o:o Πατε καλα;;; 30 ευρω;; θα μεινω καραφλη!!!!! εαν ειναι δυνατον Ανδρια να το σκεφτεσε να δωσεις τοσα για μαχαιροπυρουνα. ειναι παραλογο!!

Ευχαριστω κοριτσια για τα καλα σας λιγια, ο ανδρας μου ακομη δεν το ξερει οτι εβαψα τα μαλλακια μου. και δεν εχω καμια απαιτηση αυτο τον καιρο γτ φευγει στις 9 και γυρναει μετα τις 23.00. περιμενω μπας και πληρωθει ο κακομοιρης!!

Ανδρια υπαρχει σωσιβιο με τεντουλα απο πανω για τον ηλιο.

εμεις επειδη θα πηγαινουμε το απογευμα δεν ξερω τι θα του παρω, βασικα ειναι κατι που το πεταξα στον ανδρα μου να ασχοληθει!! :lol::lol: ολα εγω;;;

τι ωραια σημερα εκατσα και λιγακι να ξεκουραστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna to site me ta maxairopirouna pou sas dimosieusa einai stin Ellada, Kipro den eida tin timi, ta eida se ena katastima mia mera alla 4axname gia ka8isma autokinitou k den edwsa k poli simasia.. Oso gia to swsivio me tin tentoula to swsivio-troxos denete sto mwro gia na min tou feugei? I8ela na denete gi'auto..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 40 ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΟΥΛΗ...ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΛΕΥΤΕΡΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ Η ΠΡΕΣΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΨΕ ΣΤΗ ΓΑΜΠΟΥΛΑ ,,,,,,,,,,,,,

ΣΕ ΛΙΓΟ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑΓΗ.......

ΕΛΕΝΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΜΕΤΡΗ ΚΟΡΗ ΤΗΝ ΚΛΕΙΝΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ....ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ,ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΡΙΟ 2 ΜΕΡΕς ΠΡΙΝ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΑΥΤΗ,ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΛΕΥΤΕΡΗ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΑΝ ΓΙΓΑΝΤΑ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΚΙΑΧΤΗΚΕ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ....ΟΠΟΥ ΦΥΓΕΙ ΦΥΓΕΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩς ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Ο ΔΙΚΟς ΜΠΟΥΝΤΑΛΑς ΤΑ ΕΧΑΣΕ, ΤΙΠΟΤΑ,ΕΜΕΙς ΟΥΤΕ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ................

Α, ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕς ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΩΡΑΚΙ;ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΟΙ ΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΩΣΗ ,ΠΕΣΑΜΕ ,ΠΑΝΕ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ......

ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΜΑς ΑΧ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.........ΣΑς ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Η Γεωργία και ο μπαμπάς μας κοιμούνται οπότε ευκαιρία για pc!

Άντρια, το σωσίβιο αυτό το πήρα κι εγώ! Μου αρέσει πάρα πολύ και ανυπομονώ να το δικιμάσω στη μικρή μου!

Ελενάκος, δεν την πάθαινες μόνο εσύ! Όλες δεν μπορούσαμε να μπούμε στο μάμμυ. Ο γιός σου στη φώτο μοιάζει πολύ στον μπαμπά του!

Σούλα, είδα τα μπαστούνια της kiddo στο internet και μου άρεσαν πάρα πολύ! Είδα το island και το ibiza. Θέλω να πάω αύριο να τα δω και από κοντά γτ δεν πολυκατάλαβα τις διαφορές.

Γλυκερία, παραστικά στον "μπουνταλά" :lol: όπως λες! Όλα καλά θα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ! τα χαιρετισματα μου και τις καλυτερες ευχες στις νεοφωτιστες... εμεις βαφτιζομαστε στις 29 ιουλιου σε μια εκκλησια πολυ κοντα στο σπιτι στον αη γιωργη νικαιας (φυσικα τραοεζι δε θα παιξει) χοχοχοχο....

νονες ειναι η κολλητη που περιμενουμε να φτασει μεσα ιουλη απο την εξωτικη σαγκαη και μια πολυ φιλη του γιαννη...

αυτα προσπαθω να λιμοκτονω μπας χωρεσω σε τιποτα που να απεχει απο κελεμπια χαχαχα αλλιως θα αγορασω τσαντορ και θα το παιξω εθνικ...

θα ειναι ανοιχτη η βαφτιση θα καλεσουμε και ολους τους πελατες... οποτε τα λεφτα θα φυγουν σε μπομπονιερες τις οποιες η θα φτιαξω αλλα βρηκα και ενα σαιτ και βρηκα ωραιες με ενα ευρω η ενενηντα λεπτα και εχουν κ δωρακι πανω μου το προτεινε ο φυσικος μου απο το φροντιστηριο βαφτισε περυσι... αχ τετοια εποχη του χρονου θα δινω εξετασεις... γλυκερια μου πολλα πολλα φιλια

αναστασια σουλιτσα ειρηνακι δαφνη αφροδιτη και σε ολες το ιδιο

καθως και με γεια το μαλλι στη γιωργιαννα

εμεις δεν περπαταμε ακομα ΑΛΛΑΑΑΑ ειναι ο σπαιντερμαν... σκαρφαλωνει παντου πηδαει κινειται λες και εχει καταπιει κλειστο κυκλωμα , μπαταρια κατι... πηρε απο το μπαμπα της

εγω ημουν ζυμαρι οπου μ ακουμπαγες καθομουνα και φοβιτσιαρα αφου βγηκα απο την κουνια στα τρια με τεραστια προσοχη χαχχαχα διαβαζα βιβλια και δε μ αρεσε η παιδικη χαρα εκανα κουνια με χαλαρους ρυθμους και ελεγα στα αλλα παιδακια μη φευγεις ειναι επικινδυνο!

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΟ ΘΕΛΩ ΕΤΣΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γεια σας!!!θα σας πω τα νεα της βαφτισης, και θα διαβασω μετα τα δικα σας, μην με παρεξηγησετε!!!

το προηγουμενο βραδυ κοιμηθηκα μονο 3 ωρες απο την ανυπομονησια μου αλλα στις 7.30 που ειχα βαλει ξυπνητηρι το ματι γαριδα!!!εκανα μπανιο, ηρθε και η μαμα μου στις 8.30, ξεκινησε το μαλλι στις 9 και 9.30 ξυπνησε και η αθηνουλα!!!την παιξαμε και την κανακεψαμε ολο το πρωι μη τυχον και μας παει στην εκκλησια κλαμμενη!!!μου εκανε και η κομμωτρια το μαλλι οπως ηθελα, ενα πολυ καλο κοριτσακι που με πηρε και σημερα τηλ. να με ρωτησει πως ηταν!!!να μην τα πολυλογω, ολοι κουκλοι, εγω, ο μπαμπας και φυσικα το κοριτσακι μου!!!μονη παρασπονδια ο μπαμπας μου που ηρθε με το τζιν στην εκκλησια και το εμαθα τελευταια στιγμη!!!3 εγκεφαλικα επαθα!! :o:o:o τελος παντων...ο φωτογραφος ηταν πολυ καλος, μας εβαλε κατω στο γρασιδι και βγαλαμε πολυ ωραιες φωτο, οσο γινεται πιο φυσικες και ειμαι πολυ περιεργη για το αποτελεσμα!!!

ο στολισμος μια χαρα, ξεκιναει το μυστηριο, η αθηνουλα ηταν στην αγκαλια του νονου, εγω διπλα και ολο χαρουλες εκανε στα παιδακια που ηταν γυρω!!!τι κοινωνικο που ειναι το μαναρακι μου!!! μετα στην κολυμβηθρα εκλαψε και λιγο αργοτερα οταν διαβαζε ο παππας το ευαγγελιο και ηθελε να την παρω αλλα εγω δε επρεπε :( μετα στη χαιρετουρα, εκλαιγε που και που οταν πλησιαζαν ανθρωποι που δεν τους ηξερε, αλλα αναμενομενο...βγαλαμε και φωτο μετα, και ηταν αρκετα συνεργασιμη δεδομενου οτι ηταν ταλαιπωρημενη, νυσταγμενη και πεινασμενη!!!θα δειξει!!

στο αυτοκινητο μεχρι να παμε στο κεντρο κοιμηθηκε και ευτυχως δεν ξυπνησε οταν την εβαλα κοιμισμενη στο καροτσι, οποτε κοιμηθηκε καμια ωρα για να παρει τα πανω της....

συνεχιζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαφτιση, παρτ του ;)

στο κεντρο, ολα μια χαρα, φαγαμε , χορεψαμε, και η αθηνα αφου εφαγε οοοοοολο το φαι της, δεν εβαλε κωλο κατω!!! τελικα επιστρεψαμε σπιτι στις 7!!!

τα καλα : το φαι ηταν καλο, και ο χωρος πολυ ωραιος, και η κοπελιτσα που ειχα παρει να απασχολησει τα παιδακια εκανε καλα τη δουλεια της!!οι κουραμπιεδες της μαμας μου εκαναν θραυση!!

τα κακα ¨: εκανε ζεστη, κυριως για τα τραπεζια κοντα στην πιστα, και οχι σ'αυτα διπλα στον κηπο, και δεν εμεινα πολυ ευχαριστημενη απο το dj .

χτες, ημουν ΠΤΩΜΑ αλλα η αθηνουλα ηταν πολυ ταραγμενη και μας δυσκολεψε μεχρι να κοιμηθει, σημερα ευτυχως κοιμηθηκε πολυ ευκολα!!! δεν εχω ακομα ανοιξει τα δωρα, ουτε ειδα τα φακελακια με τα λεφτα, μονο πηγαμε και αλλαξαμε ενα παιχνιδι και της πηραμε ενα ποδηλατακι !!! το μεσημερι ειχα τραπεζι στα πεθερικα μου, τους γονεις και τον αδερφο μου, οποτε μαγειρευα ολο το πρωι!! το μεσημερι ηρθε μια φιλη μου, και το απογευμα πηγαμε να δουμε αλλη μια φιλη μας, οποτε κατεληξα να μαζευω την κουζινα πριν μια ωρα!!! :o

αυτα, συγκινηθηκα, αλλα κυριως χαρηκα γιατι ηταν πολυ σημαντικο για εμενα να βαφτιστει η αθηνα, ειχα ταξει και στην παναγια να βγαλω και το ονομα της και αυτο ηταν και η εκπληξη της βαφτισης για πολλους, που ρωτουσαν ο ενας τον αλλο αν το ηξερε!! :lol:

πλεον, ειμαι πολυ χαρουμενη που το παιδακι μου εχει το ονομα της μαμας μου που αγαπω πολυ και της παναγιας που θεωρω οτι μου την εστειλε, γι'αυτο ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ, ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ,ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΗ!! Σ'ΑΓΑΠΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκερια μου, περαστικα στον λευτερακη σου!!! τι ατυχια κι αυτη!!του βαζεις κρεμουλα;;;; μην ανησυχεις, το δερμα των μωρων επουλωνεται καλυτερα απο των ενηλικων, με τον καιρο δεν θα φαινεται τιποτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα, με γεια τα μαλλια σου!!! η αθηνα δεν εχει περπατησει ακομα μονη της, μονο απο τον καναπε στην αγκαλια μου, αλλα αυτο δεν πιανεται!!! :lol:

παντως, εγω το καροτσι μου το καταευχαριστιεμαι, ειναι ψηλο και ανετο, και δεν καταλαβαινω οτι σερνω καροτσι.... :?::?:

για τα μαχαιροπηρουνα εγω θα ελεγα πεταμενα λεφτα, αλλα ειναι και τι θελει ο καθενας... η μικρη μου , ακομα τρωει αλεσμενα, και δε βιαζομαι να της τα κοψω, οποτε ειναι ετοιμη...

αληθεια , κοριτσια, η δαναη εχει χαθει, που εισαι βρε κοριτσι ναμ μας πεις τα νεα της μυρτως;;;;!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ειναι παντα καλα και η Χάρη της να την προστατευει..................Αφροδίτη μου

Πριν απο λιγο γυρισαμε απο το γιατρο....α ,μου λεει καψιμο καλο....σοκ εγω και ο γιαννης...αλλα ενταξει θα το φτιαξουμε.....15 μερες αλλαγες πρωι και βραδυ,ετσι για να θυμαμαι τι,,,,,μπιπ εκανα!!!!!!το αυτακι μας ειναι καλα και κανουμε το σταυρο μας καθε πρωι και καθε βραδυ ανελλειπώς!!!!!!!

αφρο24,ο αη Γιωργης ειναι η ενορια μας ,την αγαπω αυτη την εκκλησια εστω κι αν πριν λιγες μερες τη εζησα διαφορετικα......

Τολμω να πω οτι εμεις παμε για πρωτη Ιουλιου .θελω να βαφτιστει το φρατζολακι μας,το θελω πολυ και ο πατερουλης μου θα το ηθελε,γι αυτο και θα το κανουμε.....

Να εχετε μια ησυχη νυχτα....και θα ερθει γρηγορα το πρωι,,,,,, που με ρωταει καθε νυχτα το Μαριεττακι μου ,που δεν τη χωνευει καθολου τη νυχτα και που μεταξυ μας ουτε κι εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσουν τα φρεσκοβαπτισμένα κοριτσάκια, η Αθηνά-Μαρία και η Χριστίνα! Αφροδίτη κουράστηκες αλλά το αποτέλεσα σε αποζημίωσε έτσι? Γωγώ περιμένουμε και από σένα περιγραφή! Με το καλό και η Αφρο με τη Γλυκερία να βαπτίσουν τα παιδάκια τους!

Τουρίστρια ετοιμάσου για αγώνες κι εσύ, χαμός θα γίνει. Σούλα απορώ με τις αντοχές σου που είσαι έγγυος και την κυνηγάς. Εμένα με βγάζει νοκ άουτ η δικιά μου! Άντρια κι Ελενάκος φαντάζομαι κι εσείς θα ζορίζεστε.

Γεωργιάννα αναρριχητής ο Διονύσης ε? Κάνει και γυμναστική! Ασε το τηλέφωνο κι εμείς το ψάχνουμε, και όχι μόνο!

Γλυκερία σε καταλαβαίνω πως ένιωσες με το κάψιμο. Κι εγώ σκέφτομαι πως αν παθει τίποτα από απροσεξία μου θα τρελαθώ. Ευτυχώς θα περάσει.

Ελενάκος τέλεια η β επιπέδου! Αχ έρχονται κι αλλα μωράκια σιγά σιγά!

Αναστασία το δοκιμάσατε εσείς το σωσίβιο?

Αφρο πολύ γέλασα με τη μικρή σου!

Εμείς γυρίσαμε χτες βράδυ από Εύβοια όπου κάναμε τα πρώτα μας μπανάκια! Στην αρχή δεν της άρεσε το νερό επειδή ήταν κρύο αλλά σιγά σιγά έκατσε κι έπαιζε στα ρηχά με τα βοτσαλάκια και τα κουβαδάκια. Τη βάλαμε και με το σωσίβιο μέσα αλλά δεν πολυενθουσιάστηκε, μάλλον φοβόταν. Τη δεύτερη μέρα ήταν καλύτερα και ελπίζω ότι θα την αγαπήσει τη θάλασσα όπως την αγαπώ κι εγώ. Πάντως παρά το άγχος μου γιατί πηγαίναμε πρώτη φορά διακοπές με το μωρό και δεν ήξερα τι θα γίνει με φαγητό, ύπνο, πολλές ώρες στο αυτοκίνητο κ.λπ. πρέπει να περασε καλά και να έζησε ευχάριστες εμπειρίες. Ο ύπνος μας ταλαιπώρησε λίγο, το ξένο περιβάλλον την απωθούσε αν και στη Νάξο κοιμόταν χωρίς πρόβλημα αλλά τελικά άλλο σπίτι, άλλο ξενοδοχείο, είχαμε καρεκλάκι που προσαρμοζόταν σε καρέκλες και καθόταν μαζί μας όταν τρώγαμε έξω κι είχε πολύ πλάκα! Σαν παιδάκι! Και εννοείται πως την κυνηγούσαμε παντού! Έχει αναπτύξει και ταχύτητες και σήμερα δεν τη νιώθω τη μέση από τα σηκώματα για να τη μαζεύω από δω κι από κει.

Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαι κι εγώ πιο χαλαρή γιατί του τα σπασα τα νεύρα του άντρα μου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Na sas zisoun k pali oi koroules sas Afrodite k Gwgw!!

Ti mou kanete? Egw molis ekana ta frappedakia mas k ka8isame me ton george e3w stin avli k perimenoume na fouskwsei i pisina mas, pige simera k agorase o george mia megali mas xwraei k emas tous megalous (2,44m x 76cm) fisika perissotero gia tin victoria tin pirame,dwsame kati perissotero apo oti ipologizame e3arxis alla pirame k farmaka gia to nero (prasinada), filtra k kallima xalali tis omws, den 3eroume poso sixna 8a mporoume na pigenoume 8alassa prin ka8isoume gia adeia giati egw exw zalades sto autokinito gia na ta3idevoume sixna..

Aa den sas eipa to eipa sto afentiko mou pws eimai egkuos tin paraskevi piga apo tis 7:30 k tou zitisa na milisoume mou elege kati koula p.x an den mporeis na ta vgazeis pera stin douleia na figeis apo twra pou einai arxi, 8a parw alli kopela stin 8esi sou ktl den mou milise asxima aplws itan ligo enoxlinenos alla tou perase meta apo ligo k me rwtouse pou 8a pigena k gia to 3imero, fooouuu efige k auto..

Eseis ti kanete? Akomi den mpike gia ta kala to kalokairaki k xa8ikame apo to 8emataki mas :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα και απο την δουλεια!!!

Δεσποινα γτ του εσπασες τα νευρα του ανδρα σου; ετσι ειναι οι πρωτες διακοπες, αγχος εαν τα εχεις παρει ολα κτλ κτλ!!!!!

Αφροδιτη καλοφωτιστη η Αθηνουλα σου!!!! εκανε πραγματι πολυ ζεστη.

δεν εχω και πολυ ορεξη, ειμαι λιγο down και βαριεμαι!!! τον πηρε ο υπνος το μικρο στο καρεκλακι φαγητου που εμεινε τιμωρια μετα το απογευματινο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!

χάθηκα αυτές τις μέρες,μολις διάβασα τα νέα σας!ΣΚ ήμασταν Θεσ/νίκη,κυριακή επιστρέψαμε.χθες κ σήμερα βρεθήκαμε με τη Δάφνη,τον Άρη κ το Βαγγέλη για καφεδάκι κ μεζεδάκια κ περάσαμε πολύ όμορφα!τρελή φατσούλα και υπέροχο χαμόγελο ο Αρούλης μας!κ έκανε κ χαδάκια στη Μυρτώ! :lol:

Αφροδίτη και Γωγώ,καλοφώτιστα τα κοριτσάκια σας!!!Γλυκερία,περαστικά στο Λευτεράκη,συμβαίνουν αυτά!!!ο μπαμπάς μου σαν νέος μπαμπάς ειχε κάψει τον αδελφό μου στον ποπό με ζεστό νερό στο μπάνιο...

Ελενα,να σου ζήσει το κοριτσάκι σου και πάλι!!!!!!!!!!να είστε γεροί,μην ανησυχείς,η αγάπη δεν μοιράζεται,πολλαπλασιάζεται!

Ελενακος,κούκλα στη φωτο!!!ολα καλα με τη Β' επιπέδου.εγώ στις 13.6 θα κάνω αυχενική!

γεωργιάννα,καλή επιτυχία στη δίαιτα κ με γεια το μαλλί αν κ δεν το είδα ακόμη!

Αυτές τις μέρες οι ρυθμοί στη δουλειά είναι πολύ εντατικοί!!!αύριο θα χρειαστεί να πάω Ηράκλειο για μια εκδήλωση,θα φύγουμε στις 5 το απόγευμα κ θα επιστρέψουμε στις 12....ΕΛΕΟΣ!αλλά θα το ρίξω στην παλαβή αλλιώς δεν βγαίνει!

πολλά φιλάκια σε όλες και τις κοιλίτσες!!!

παω να λιώσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Όσες έχετε μωράκια μου δεν πολυκαταλαβαίνετε πότε βγαίνουν τα δοντάκια...... "μην το πείτε ούτε του παπά"

Πολύ ζόρι.. χτες γκρίνιαζε όλη μέρα και φανταστείτε ότι απ'το μεσημέρι και μετά είμασταν έξω για βόλτες-ψώνια! Και δεν κλαίει μόνο αλλά τσιρίζει κιόλας! Τσίριζει κανένα άλλο μωρό ή μόνο η δικιά μου???????

Άφρο, μένεις κοντά στο κηποθέατρο? Πηγαίνω καμιά φορά στις κούνιες εκεί τη Γεωργία. Αν θες πάμε μαζί κάποια στιγμή! Το Σάββατο θα έρθεις στη συνάντηση?

Δέσποινα τι κάνεις? Το σωσίβιο δεν το δοκιμάσαμε ακόμη. Αλλά πιστεύω ότι είναι super!

Γεωργιάννα, τον έβαλες τιμωρία και κοιμήθηκε μετά? Ε, θα τρελαθώ! Εμας θα μας άκουγε όλη η πολυκατοικία!

Δανάη, και ανησυχούσαμε που χάθηκες! Τι ωραία που συναντηθήκατε με την Δάφνη!

Πάω να μαγειρέψω γεμιστά και τα ξαναλέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Γεωργιάννα πως το καταφέρνεις αυτό με την τιμωρία; Εμείς όποτε της μιλάμε λίγο πιο αυστηρά γελάει! Και μερικές φορές βάζει τα κλάματα και της ζητάμε συγγνώμη και τη χαιδεύουμε και της λέμε ότι την αγαπάμε και όχι, όχι, δεν νομίζω ότι θα βγει κακομαθημένη και θα μας χορεύει στο ταψί. Αποκλείεται!

Δανάη κι εσείς εκδρομούλα ε; Τόσες φορές Θεσσαλονίκη θα έχει συνηθίσει κι η Μυρτούλα.

Εγώ αγχωνόμουν μην κουράζεται πολλές ώρες στο αυτοκίνητο, μη ζεσταίνεται, μην πεινάει...οπότε καταλαβαίνετε, στην τσίτα ήμουνα. Και όσο ήταν χαλαρός ο άντρας μου τόσο τσιτωνόμουν εγώ! Αλλά είπαμε η πρώτη φορά είναι δύσκολη, θα τον πάρουμε τον αέρα.

Αναστασία η Κατερίνα δεν τσιρίζει με τα δόντια και γενικά μέσα στη μέρα δεν την πολυενοχλούν τόσο όσο τη νύχτα που μουγκρίζει το καημένο και κλαίει.

Ουφ! Και σήμερα το πρωί είχε γατζωθεί πάνω μου, έκλαιγε και δε με άφηνε να φύγω :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!

τι κάνετε?

είστε καλά???

Να ευχηθώ αρχικά να μας ζήσουν τα μωράκια που βαφτίστηκαν και με το καλό να βαφτιστούν και τα υπόλοιπα....εμείς από Σεπτέμβρη...τελευταίες θα μείνουμε :D:D:D:D

Επίσης να ευχηθώ όλα να πάνε τέλεια με τις εξετάσεις των κοριτσιών που έχουν τα μωράκια στην κοιλίτσα τους! πω πω περνάει ο καιρός και θα γεννήσετε και εσείς...εγώ ουτε που κατάλαβα πώς πέρασε ο χειμώνας και έφτασε ο καιρός...

εμείς είμαστε αρκετά καλά, η καισαρική πόνεσε 10000000 φορές λιγότερο αυτή τη φορά και γενικά έχω να θυμάμαι την 1η εμπειρια μου τελείως εφιαλτικά...

έχω ήδη βγει 3-4 φορές έξω από το σπίτι, την πρώτη 3-4 μέρες αφού γυρίσαμε από το μαιευτήριο για να αφαιρέσουμε το ράμμα της τομής...πήγα στο Ιασώ και υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι την επόμενη φορά που θα πάω θα είναι για να επισκευθώ φίλη ή συγγενή και θα είμαι απ'΄έξω και θα πίνω καφέδες και θα κερνάω (αν είναι από συγγενή :lol::lol::lol: ) ποτάκια να το γιορτάζω...χιχι

η μαμά μου βέβαια φωνάζει που βγαίνω έξω...μέχρι το σούπερ μάρκετ και την παιδική χαρά...με συνοδεία πάντα ...

αύριο λέω να ξεμυτίσω μόνη μου να πάω σε τράπεζες & υπηρεσίες εδώ κοντά...τι λέτε?? μήπως δεν πρέπει και ζαλιστώ ή χρειαστώ βοήθεια?

Επίσης σκέφτομαι να κάνω αντάυγειες γιατί δεν αντέχω άλλο έτσι όπως είναι τα μαλλιά μου και ήθελα να σας ρωτήσω εάν γνωρίζεται εάν είναι συμβατές με τον θηλασμό...Ο γιατρός και η μαια μου λένε ναι...εσείς τι λέτε?

Σήμερα είμαστε 14 εβδομάδων και το μωράκι μου έχει αλλάξει πολύ...έχει αρχίσει να παίρνει βάρος και ο παιδίατρος που ήρθε και μας είδε μας είπε ότι έχει νευρολογικές αντιδράσεις 2 μηνών...σηκώνει κεφάλι τεντώνει χέρια πάνω απο το κεφάλι και το κρατάει πολύ σταθερό...έχουμε πάθει πλάκα...την αγαπώ πάρα πάρα παρα παρα πολυ!!! γενικά στο 2ο παιδί είσαι πιο ... συνειδητοποιημένη και η εμπειρία που έχεις γενικά σου επιτρέπει να χαρείς κάποια πράγματα παραπάνω...βέβαια απουσιάζει ο άκρατος ενθουσιασμός της 1ης φοράς που δεν μπορείς να αποχωριστείς το μωράκι σου!

επίσης η μεγάλη μου φαίνεται ολόκληρο παιδάκι μπροστά στην μικρή...Αφού καμιά φορά ταίζω το μικρούλι μου και όταν πάω στην μεγάλη μετά, νιώθω ότι ταίζω ένα τεράστιο παιδάκι :D:D:D κορίτσια θα τα χάσετε όταν γεννήσετε 2η φορά με το πόσο μικρά είναι...εγώ το είχα ξεχάσει ήδη...

αα και απο κιλά μια χαρά...δεν είχα πάρει και πολλά είμαι μόλις 50...μάλλον θα φάω λίγο παραπάνω για να προσθέσω 1-2 γιατί φαίνομαι κάπως αδύναμη...

Προσπαθούμε να βρούμε λύση με τα 2παιδιά και την δουλειά μου την οποία και ξεκίνησα, χαλαρά και από το σπίτι, από χθες... :D:D:D

δεν σας έχω διαβάσει γιατί γίνεται ένας χαμός εδώ πέρα, απλώς τώρα κατάφερα να μπω στο μαμμυ και ήθελα να σας γράψω τα νέα μας!!!!!!!!!!!!!

σας φιλω παρα παρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο samantha! Τι ωραία που ήρθαν όλα! Να είστε καλά και να προσέχεις όταν βγαίνεις έξω μόνη σου, τώρα και με τον ήλιο, μη σε πιάσει καμία αδυναμία. Βέβαια αν λες ότι στη δεύτερη καισαρική είσαι καλύτερα και αφού ξεκίνησες ήδη και να δουλεύεις, ποιος σε πιάνει! Πολύ σε χαίρομαι!

Πως πάει ο θηλασμός? Νομίζω πως οι αντάυγειες δεν επηρεάζουν γιατί δεν έρχονται σε επαφή με το κεφάλι, οπότε γιατί όχι?

Φιλιά σε σένα και στα κοριτσάκια σου! Πολύ ζηλεύω που έχεις 2 κοριτσάκια να ξέρεις - και σένα Σούλα! Θέλω κι εγώ κι άλλο! Αλλά όχι τώρα ακόμα ε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: κι εγώ ψηφίζω 2ο κοριτσάκι! Σε κανα χρόνο όμως, όχι τώρα. Αν και δεν θέλω να κάνω σχέδια γιατί στριφογυρίζει στο μυαλό μου αυτό που λένε ότι "όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια, ο θεός γελάει"........

Σαμανθάκι, φιλιά πολλά! Τα είπαμε στο chat εμείς!

Σουλίτσα, το πήρα κι εγώ το μπαστούνι Kiddo island σε πράσινο-λαχανί χρώμα! 52 ευρώ! Μια χαρά.

Δεν ήθελα να δώσω παραπάνω λεφτά γιατί άλλη η χρήση του μπαστουνιού και άλλη του κανονικού καροτσιού. Εγώ ακόμη πιστεύω πως δεν ήταν "άχρηστη" αγορά του μεγάλου μου καροτσιού. Πάντως είναι από τα πιο ελαφριά, μόλις 5 κιλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Οταν θα ερθει με το καλο και το 2ο μωρο να δειτε την γλυκα :lol::lol::lol: ειδικα που ο ενας θελει να παιξει και ο αλλος θελει να δει ταινια :lol::lol: Καλα ειμαι εγω που ο ενας ειναι μεγαλος και ο αλλος μωρο. με επαιρνε βεβαια ηλικιακα!!! σημερα το πρωι πειραζε ο ανδρας μου το Αλεξανρο οτι εχω και αλλο μωρο στην κοιλιτσα!!! ασε του λεω του ανδρα μου απο Αυγουστο και μετα!! για πλακα.

Τελικα για την συναντηση;; Το Σαββατο στο Ριβερ; τι λετε; θα εχει ζεστη και εξω δεν ξερω εαν θα αντεξουμε. Στις 10 ειναι καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ελαφρια μπαστούνια της chicco που έλεγα να πάρω είναι 10 κιλά! Δηλαδή 3,5 λιγότερα από το Peg pergo που έχω τώρα. Αν το Kiddo είναι μόνο 5 μιλάμε για μεγάλη διαφορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!

για τη συναντηση το σαββατο, εμενα με βολευει το ριβερ, γιατι ερχομαι απο εθνικη :) και 10 μια χαρα ειναι!!

ελενα, πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα με το νεο μωρακι στο σπιτι!!μην φοβασαι να κανεις ανταυγειες, εγω απο τοτε που ηταν 5 μηνων η αθηνα τα εβαφα κανονικα....παντως, εχεις δικιο, εχουμε ξεσυνηθισει με τα παιδακια μας, και δεν θυμομαστε ποσο κουτσικα ειναι νεογεννητα!!!

δεσποινα, μια χαρα περασατε το τριημερο!!!εγω θα ημουν πιο σπαστικη!! :lol::lol: μακαρι να αρεσει λαι στη δικη μου η θαλασσα!!

αντρια, χαιρομαι που ολα πηγαν καλα με το αφεντικο σου!!αντε να ηρεμησεις και να ριξεις καμια βουτια στην πισινα!! :lol:

αναστασια, κι εμενα τσιριζει που και που, πριν κανα μηνα τσιριζε συνεχεια και μου ειχε σπασει τα νευρα!! :evil:

φιλια στη μυρτω μας, δαναη, και καλο κουραγιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
    • Ααα πχ εμείς το ευρηκα το βρεφικό δεν το έχει στο σούπερ 
    • σε μαλακτικό έχω δοκιμάσει το proderm και Αρκάδι.. το Αρκάδι μου αρέσει πιο πολύ αλλά μου θυμίζει πιο πολύ σαπούνι εμένα η μυρωδιά  και απορρυπαντικό δοκιμασα Αρκάδι σκόνη αλλά δεν λιώνει πολύ καλά στους 30-40 βαθμούς και το υγρό το planet αυτά τα δυο έχω πάρει γενικα δεν έχει μεγάλη ποικιλία στο σούπερ  Η πεθερά μου είχε πάρει υγρό Αρκάδι ωραιο είναι και αυτό έχει πλύνει μερικά ρούχα της μικρης εγω δεν το έχω αγοράσει  γενικα μην περιμένεις να μυρίζουν και πολύ όμως.. μυρίζουν τόσο όσο δηλαδή .. και σκέψου βάζω και πιο πολύ από αυτά που λένε στην δοσολογία εκτός αν τα συνήθισα και δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️
    • Όντως;; Αρα θα παρω κι εγω Ευρηκα να δοκιμασω! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...