Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

Κορίτσια το μαμμυ έχει προβλημα και δεν μπορείτε να γράψετε ε?????????

Κι εγώ μόλις πάταγα στο κενό του μηνύματος, αντί να εμφανιστεί ο κέρσορας για να αρχίσω να γράφω, πέταξε διαφήμηση.

Ακούστε τι έκανα και δημοσίευσα μήνυμα. Πάτησα στο ΑΠΑΝΤΗΣΗ με το ροζ χρώμα, πάτησα το Β (bold), οπότε μου έβγαλε τον κέρσορα στο κενό που γράφουμε το μήνυμα και άρχισα να γράφω. Ελπίζω να το κάνει και σε εσάς :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

για να γραψουμε πρεπει να κανουμε αυτο που λεει η Αναστασια. Απαραδεκτο για ενα φορουμ τοσα προβληματα.

Εμεις ειμαστε καλα και θα ειμαστε εδω επειδη λεφτα γιοκ!! και ο μπαμπας δουλευει μεχρι πολυ αργα, σε σημειο που δεν τον βλεπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστηχως δεν φτιαχτικε. ωραια οργανωση εχουν. Τελοσπαντων.......

Σημερα ο Διονυση καταφερε και ανεβηκε την σκαλα μονος του. απο το υπογειο στο ισογειο. ειναι η σκαλα του σπιτιου μου. ημουνα απο πισω εγω φυσικα και τον βοηθησα μονο στην στρωφη που κανει η σκαλα να παει λιγο πιο μεσα. τον ειχε μαθει απο την αρχη η συνηφαδα μου να ανεβαινει τα σκαλια μπουσουλοντας επειδη εχει αυτη αναμεσα στην κουζινα και στο σαλονι 3 σκαλακια.

Εχω τριημερο και χαιρομαι γτ θα προσπαθησω να τελειωσω το σιδερο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΕΙΑ!!!!

καλα, βρε βασιλικη, δεν πηρες ειδηση που δεν μπορουσε να μπει κανεις στο μαμι!!!δυο μερες, παρασκευη και σαββατο πατουσες οπουδηποτε και πεταγοταν ενα ασχετο σαιτ!!!!

λοιπον, εφτασε η μεγαλη μερα!!!!!!χτες απο την ανυπομονυσια μου (και εναν φρεντο καπουτσινο το απογευμα :lol: ) δεν μπορουσα να κοιμηθω!!!!!ολα ειναι ετοιμα, σε λιγο θα αρχισει να μαζευεται ο κοσμος για μαλλια και πρεπει να παω να κανω μπανιο!!!

τελος τα ψεμματα!!!ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ!!!

σας φιλω, καλη και ευλογημενη κυριακη σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

K nai ftiaxtike to mammy molis to diavasa apo tin Lena..

Afroditaki k Gwgw mou me to kalo oi vaftiseis sas, parte xartomantila mazi sas :)

Gewrgianna mou k emas edw k arketo kairo vgenei tin skala, moni tis san k mpousoulaei k otan tis kratame to xeri kanonikotata san megalos ta vgenei ta skalia :shock:

Kagkelo mono panw exoume, katw distixws logw twn kagkelwn den efarmozei k tis vazw karekles alla perna apo katw k etsi sinexws exoume tin ennoia tis otan paei sto saloni..

Ta nea sas? Xa8ikame logw tou provlimatos tou site.. Emeis apo4e 8a kanoume souvlakia, sieftalies, patatoules tiganites k salatoula k 8a er8oun ta 3aderfia mou k o aderfos mou na fame den giortazoume kati aplws gia na sinanti8oume na perasoume to vradi mas me sintrofia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα......με το καλο οι βαφτισεις σας γωγω κ αφροδιτη.περιμενουμε εντυπωσειις σας και φωτο οταν ηρεμησετε....ναι βρε αφροδιτακι μου το ειδα το προβλημα αλλα στο πρωτο μην που εστειλα μου το εστειλε κανονικα οποτε λεω λυθηκε το προβλημα...........απλα τα κοριτσια μου λεω βολταρουν :lol::lol::lol: ....σημερα πηγα εκκλησια τον λεωνιδα να τον κοινωνησω.....τωρα πρεπει να κανω δουλειες κ βαριεμε.το απογευμα θα παμε θαλασσα να πλυνω τα λαδοπανα(ρουχα) αποο την βαφτιση.....παω να αρχισω τις δουλειες κ τα λεμε αργοτερα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους!!!!!!!!!

Μέχρι και e-mail τους έστειλα για το πρόβλημα :shock:

Καλά...είμαστε εθισμένες στο forum :lol::lol::lol: ούτε δυο μέρες δεν αντέχουμε :lol:

Καλημέρα λοιπόν, και με το καλό οι βαφτίσεις των γλυκών μας κοριτσιών!!!!!!!!!

Το λάδι που θα σας βάλουν σε όλο σας το σώμα, ας σας βοηθήσει να ξεγλιστράτε από κάθε δυσκολία της ζωής.

Όσο όμορφα παιδάκια θα είστε μέσα στα βαπτιστικά σας ρούχα, τόσο όμορφος να είναι και ο εσωτερικός σας κόσμος.

Με τα παπουτσάκια που θα σας φορέσουν, να κάνετε τα πρώτα σας σταθερά βήματα σε έναν ατέλειωτο δρόμο στρωμένο με ροδοπέταλα.

Ο σταυρός που θα φορέσετε να σας δώσει την φώτιση του Θεού, και να είναι το σύμβολο της πίστης σας.

ΧΡΙΣΤΙΝΑ και ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ, να ζήσετε και καλές χριστιανές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Με το καλο οι βαπτισεις των κοριτσιων μας!!!! Να περασετε καλα και χωρις αγχος η μαμαδες. μη κλαψετε γτ θα σας φυγει το μακιαζ :lol::lol::lol:

Βασω μου και βολτιτσα το απογευμα;;;; σε ποια θαλασσα θα πατε;

εμεις σπιτι με δουλειες μπολικες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια λογια Αναστασια!!

Βαφω και τα μαλλακια μου, δεν θυμαμαι ποιο χρωμα πηρα ακριβως :lol::lol::lol: θα δω σε 20 λεπτα.

Εχει αρχισει να κανει ζεστη και δεν μου αρεσει καθολου!!!!!!!!!!!!

Σημερα συνηδητοποιησα ποσο χαιρομαι που εχω φιλες που εχουν παιδακια στην ιδια ηλικια με το δικο μου.

Ποια φρουτα εχετε εισαγει εσεις στη διατροφη του παιδιου; αυριο θα του παρω πεπονι και εχθες του εδωσα πρωτη φορα ροδακινο,αλλα ειναι λιγο αγγουρα. οπως και θα του παρω αγγουρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioyxoyyyyy!!!!!

επιτελους τα καταφερα κ μπηκα!!!!!!!!!!!!μερες το παλευα κ νομιζα οτι ειχε προβλημα ο υπολογιστης της μαμας μου....

δεν διαβασα ακομη ολες τις απαντησεις σας γραψατε κ πολλα τοσες μερες!!!!!

να ευχηθω καλοφωτιστα τα ζουζουνακια που βαφτιστηκαν σημερα!!!!!!!

περιμενω να ακουσω νεα απο τις βαφτισεις!!!!!!

εγω ειμαι θεσσαλονικη!!!!!

εχθες βρεθηκαμε με την ειρηνη προσπαθησαμε να πιουμε καφεδακι να πουμε τα νεα μας αλλα η μπεμπες μας δεν μας αφησαν η ελενα δηλαδη γιατι η νεκταρια ειναι γλυκα κ η μαμα της ξερει να την κουμανταρει!!!πηγαμε στο εμπορικο που εχει παιδοτοπο αλλα φαγαμε πορτα!!!!!!!!!!!!δεν μας αφησαν να μπουμε γιατι ειμαστε μικρες ακομη :roll:

αγορασα καινουριο καροτσι μπαστουνι καλοκαιρινο γιατι το αλλο ειναι βαρυ κ καθολου βολικο αν κυκλοφορεις με συγκοινωνια...50 ευρουλακια κ ειναι τελειο το αγαπω!!!!!!!!!!!!

κ εντελως συμπτωματικα ολοιδιο με της ειρηνης :lol::lol::lol:σαν διδυμακια ηταν :lol::lol::lol::lol::lol: παρασκευη θα ερθει ο αντρας μου κ κυριακη αναχωρουμε!!!!!μου ελειψε το σπιτακι μουυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας ζουζούνες!

Άντρια μου κι εγώ συγκινούμαι εύκολα από τότε που έγινα μανούλα, πόσο παραπάνω εσύ που είσαι και έγκυος!!!!!!

Γεωργιάννα, τι έγινε με το μαλλί???????

Σούλα, θέλω να μου πεις τι καρότσι πήρες γτ θέλω κι εγώ ένα ελαφρύ, καλοκαιρινό περίπου στα ίδια λεφτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΑς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΕς ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΒΗΜΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥς!!!!!!!!!

ΕΜΕΙς ΣΗΜΕΡΑ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ .....ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΥΧΕΛΑΙΟ....ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ,Ο ΛΕΥΤΕΡΑΚΗς ΕΝΤΑΞΕΙ, ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΥΟ ΑΥΤΙ ΤΟΥ......ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΛΑΜΜΑ ΓΟΕΡΟ ,ΕΝΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ....ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ;ΤΟΥ ΑΚΟΥΜΠΗΣΑ ΤΗ ΓΑΜΠΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΕΣΣΑ!!!!!!!!!ΣΟΚ ,ΒΕΒΑΙΑ Ο ΛΕΥΤΕΡΗς ΕΚΛΑΨΕ 1 ΛΕΠΤΟ ΚΙ ΕΓΩ ΚΛΑΙΩ ΑΚΟΜΑ,,,,,,,,ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ,ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΤΙς ΑΛΛΑΓΕς,ΕΦΥΓΕ ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΑΡΚΕΤΗ,ΤΟ ΣΗΜΑΔΕΨΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ, Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑ ΚΑΤΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΕΣΣΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΕΓΩ!!!!!!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΕΩ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ, ΕΥΤΥΧΩς ΠΙΝΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΨΙΜΟ!!!!!!

ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΡΙΑΚΗ.....ΣΑς ΣΤΕΛΝΩ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥς ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥς ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ,ΑΥΡΙΟ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μπηκα κι εγω.. δεν διαβασα τιποτα απαρα μονο αυτη τη σελιδα γιατι παλι κατι θα γινει και παλι θα βγω! χαχα

Βγηκαμε με την σουλιτσα αλλα δεν την χαρηκα καθολου ..ολα εχουν αλλαξει με ενα παιδι.. η Ελενα ειναι μια γλυκα αστε την να λεει οτι θελει..περπαταει σαν μεγαλο παιδακι απλως ειναι ζωηρουλα ! ειχε να μοιαξει βλεπεις :lol::lol::lol::lol::lol: Επισης η Σουλα εχει ενα τελειο κοιλουμπινι :D

Εμεις απο σημερα επισημως περπαταμε...μας κολησ εη ελενα εχθες χαχα.. καναμ σημερα την 2η βουτια μας στη θαλασσα το πρωι εξασκηθηκαμε πανω στο φουσκωτω και μολις ηρθαμε σπιτι κοιμηθηκαμε και σηκωθηκαμε ετοιμες για τις προσπαθειες μας.. και μετα απο λιγο περπατησε πολλα βηματακια..ειμαι κατουρημενη αποτ η χαρα μου!!

ΟΙ γκαστρουλες τι κανετε; παω να διαβασω!! σμουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

steisy πηρα απο ενα μαγαζι που λεγετε kidoo κ πηρα το καροτσι kidoo island 50 ευρω ειχε κ πιο φθηνα απο αυτο απλα μου αρεσε πολυ το χρωμα του εχει μαυρο σκελετο κ ειναι στις αποχρωσεις μοω λιλα ασπρο κ ασημι παναλαφρο!!!!σκεψου εγω που ειμαι εγκυος με μια κοιλια να!!κ την ελενα αγκαλια το σηκωνω με το ενα δαχτυλο που λενε!!!!την κυριακη που θα γυρισω σπιτι θα σου βαλω φωτο να το δεις στο φατσοβιβλιο εκτος αν δει η ειρηνη το μηνυμα κ βαλει φωτο να το δεις...ουτε ομπρελα θελει κατεβαινει πολυ η κουκουλα,παντως αν ηξερα θα επαιρνα απο την αρχη ενα καλο μπαστουνι πολυ βαρυ το καροτσι μας δεν κανει για μεσα στην πολη μολις γυρισω σπιτι πλυσιμο κ στην ακρη για το αλλο μωρο,αλλαξα καροτσι κ νοιωθω σαν να εχασα 50 κιλα απο πανω μου!!!

πολυ ησυχια εχει το φορουμ τι γινετε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Το μαλλι βγηκε πολυ ωραιο κοκκινο σκουρο με λιγο ξανθο μεσα σαν νερα. μου αρεσει πολυ!!

Αναστασια αυτη την εταιρεια για το καροτσι την ειδα στο Ηρα.

Ειρηνη καλο τρεξιμο και σε σενα!! ποια μωρα εμειναν για να περπατησουν;

Γλυκερια πραγματι κανε ενα ευχελαιο. πολυ γαντεμια σας εχει βρει αυτες τις μερες!! τι να πω προσπαθουμε να τα προστατεψουμε οσο μπορουμε. Μην κλαιες αλλο δεν το εκανες επιτηδες αντιθετα τοση ωρα τον προτατευες, ατυχημα ηταν. Τελικα ποτε ερχεσε Αθηνα; θα φερεις και τα παιδια;

Σουλα μου με λεγατε τρελη που σας τα ελεγα για το καροτσι οτι πρεπει να παρετε ενα ελαφρυ που να κανει την ιδια δουλεια με το μεγαλο. εγω την πατησα στο μεγαλο μου και ηξερα ολα αυτα που γραφεις τωρα. τοτε ειχα δωσει 80ε για ενα μεγαλο καροτσι που με τα χιλια ζορια εμπαινε στο πορτμπαγαζ, δεν ειχα αυτοκινητο της αδελφης μου χρησιμοποιουσα σπανια. Τωρα πηρα της Chicco Little Way και κανω την δουλεια μου ανετα γτ κατεβαινει μεχρι κατω και κοιματε ανετα.

Ειμαι τελικα εθισμενη στο γλυκο!!!!!!!!!! πολυ δυσκολα, προσπαθω να κρατηθω μακρυα απο παγωτα, κρεπες ........ εαν δεν ειχα παει στην διαιτολογο δεν νομιζω να μπορουσα να κρατηθω, αλλα τωρα σκεφτομαι τα λεφτα που δινω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους!!!!!!!!!

Μέχρι και e-mail τους έστειλα για το πρόβλημα :shock:

Καλά...είμαστε εθισμένες στο forum :lol::lol::lol: ούτε δυο μέρες δεν αντέχουμε :lol:

Καλημέρα λοιπόν, και με το καλό οι βαφτίσεις των γλυκών μας κοριτσιών!!!!!!!!!

Το λάδι που θα σας βάλουν σε όλο σας το σώμα, ας σας βοηθήσει να ξεγλιστράτε από κάθε δυσκολία της ζωής.

Όσο όμορφα παιδάκια θα είστε μέσα στα βαπτιστικά σας ρούχα, τόσο όμορφος να είναι και ο εσωτερικός σας κόσμος.

Με τα παπουτσάκια που θα σας φορέσουν, να κάνετε τα πρώτα σας σταθερά βήματα σε έναν ατέλειωτο δρόμο στρωμένο με ροδοπέταλα.

Ο σταυρός που θα φορέσετε να σας δώσει την φώτιση του Θεού, και να είναι το σύμβολο της πίστης σας.

ΧΡΙΣΤΙΝΑ και ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ, να ζήσετε και καλές χριστιανές!

αναστασια μου, σ'ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!! μακαρι να ειναι ετσι ολα τα παιδακια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!

εχθες προσπαθουσα να απαντησω κ με πετουσε παλι εξω εσεις εχετε προβλημα????

γλυκερια μου μην στεναχωριεσε!!!!!δεν ξερεις παντα τους αλλους φοβομαστε κ την παταμε μονες μας σε ολες μας εχει συμβει...εγω γκαριζω απο το πρωι ως το βραδυ στην μαμα μου να προσεχει την μικρη κ προχθες επεσε μπροστα στα ματια μου 1η φορα πανω απο τον καναπε κ κατα την πτωση χτυπησε πισω στο κεφαλι στο τραπεζι κ προσγειωθηκε κατω....τα ειδα ολα!!!!!!!!!υποτειθετε την προσεχα... :roll::?:cry:περαστικα σας παντως κ αλλο κακο να μην σας βρει!!!!

ελα ρε ειρηνη πηγες για μπανακι????ζηλευωωωωωω θελω κ εγωωωωω!!!!!!!κ η βλακεια ειναι οτι δεν πηρα μαζι μου μαγιο μονο για την ελενα πηρα...

αντε καλα τρεχαματα τωρα ετοιμασου να καλοπερασεις!!!!!ειδες τι τραβαω κ αυτο ηταν μονο ενα πολυ μικρο δειγμα :lol::lol::lol: μπραβο στην νεκταρια λοιπον κ κουραγιο σε εσενα!!!!!!!!καθε μερα θα βλεπεις ολο κ μεγαλυτερη αλλαγη σε λιγες μερες σφαιρα θα πηγαινει!!!

γεωργιαννα μου με γεια το μαλλι!!!!!!!βαλε φωτο!!!!παντως κ το χρωμα που ειχες τωρα τελευταια που ανεβασες φωτο σου πηγαινε παρα πολυ!!!!!!

εχεις δικιο βρε γεωργιαννα για το καροτσι αλλα οταν εισαι φρεσκος γονιος παντα την πατας ασχετα αν οι αλλοι σου λενε την εμπειρια τους εσυ θες να παρεις αυτο που εβαλες στο ματι...αν ειχα αυτην την εμπειρια τοτε σιγουρα δεν θα επερνα τοσο βαρυ καροτσι αλλα απο την αρχη ενα καλο μπαστουνι,εχω βρει την υγεια μου με αυτο κ η ειρηνη ειναι πολυ ευχαριστημενη που εχουμε το ιδιο,δεν καταλαβαινω οτι σπρωχνω καροτσι...

καλη επιτυχεια στην διαιτα!!!!!!!!!!

αντρια πολυ χαρηκα με τα νεα σας!!!!!!ερχετε.....ο γιος??? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΩΤΙΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΤΡΑΥΜΑ ΜΑς,ΟΚ!

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗς ΕΔΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΕΤΤΑ,ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΑς ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΟ ΕΝΑ ΣΥΜΜΑΘΗΤΗ ΤΗς ΜΑΡΙΕΤΤΑς ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥς!

ΟΙ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΕς ΚΑΛΑ;ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΙ,ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΕς ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕς,ΑΝ ΟΧΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟς!!!!!!!!!!!

ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΑ ΔΙΝΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ;ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΙΔΕΑ!

ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΜΕ ΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ,ΜΗ ΠΑΡΕΤΕ ΜΕΓΑΛΑ,ΘΕΛΟΥΝ ΕΝΑ ΠΟΡΠΜΠΑΓΚΑΖ ΔΙΚΟ ΤΟΥς.....ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΕς ΤΗ ΠΑΤΗΣΑΜΕ.....ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΤΟ ΜΠΑΟΥΛΟ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙ....

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΣΕς ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΕΙ ΜΙΝΙ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕς ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕς ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ.ΟΣΕς ΕΡΓΑΖΕΣΤΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΡΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΣΕς ΕΙΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΚΟΥΡΑΣΗ,ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ,ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ.....ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΕΓΚΑΥΜΑΤΟΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Kales xristianes oi neofwtistes mas!!

Soulaki mou les na einai gios? Xexe 8a dei3ei se liges evdomades :)

Oso gia tin elenitsa mia apo ta idia den ka8ete lepto k xtes to apogeuma pira til ton aderfo mou na er8ei na tin analavei gia na kanw tis etoimasies gia to vradi giati k o george itan e3w k etoimaze ta karvouna, anoige ton kata4ixi tou 4igeiou k stekotan mprosta tou k meta efeuge k to afine anoikto, i8ele na vgei tin skala, evgene e3w stin avli k i8ele na paei dipla stin geitonissa ston skilo ktl den eixa alli ipomoni..

Gewrgianna me geia ta mallia :)

8elw k egw na paw 8allasa alla den to vlepw, ka8e savvatokiriako exoume k 1 gamo, agorasa k tis victorias magio k ena swsivio-troxo apo to maria evita (sas vazw photo gia opoia endiaferete) denei o troxos sto mwro k etsi den tou feugei k den einai anagki na to kratas den exei kindino..

Aa ta maxairopirouna ta pire kamia sas? Skeftoume na tis ta parw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!! Να ζήσουν οι νεοφώτιστες!!!

Βρε κορίτσια,μόνο εγώ το παθαίνω? προσπαθώ εδώ κ 3-4 μέρες να διαβάσω τα νέα σας αλλα μου βγάζει "GENERAL ERROR" και διάφορα άλλα.Μόνο τη τελευταία σελίδα που έχετε γράψει μπορώ να διαβάσω κάθε φορά κ αυτή όταν έχω καλό σήμα γιατί δν έχω ίντερνετ πάλι κ το μάμμυ αργεί πολύ να μου το ανοίξει.

Τεσπά!Ελπ'ιζω να βγάλω άκρη σύντομα.

Α! Τη περασμένη Πέμπτη έκανα τη Β' Επιπέδου κ όλα καλά δόξα το θεό! Η εμβρυολόγος μας είπε οτι η μπέμπα μας είναι πανύψηλη :o κ θα βγεί μπαμπάτσικο μωρό! :lol: Ξαφνικά μέ έχει πιάσει μια αγωνία,θέλω να περάσει ο καιρός να την πάρω αγκαλίτσα..

Σας φιλώ κ ελπίζω να καταφέρω να δώ τα νέα σας.. Να περνάτε καλά ότι κ άν κάνετε! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια δεν τα βλεπω και πολυ χρησιμα αυτα τα μαχαιροπυρουνα. δεν θα τα χρησιμοποιησεις και πολυ μη σου πω και καθολου!!! παρε κανονικα με πλαστικο πιασιμο και μεταλλικο πανω. εχει στα τζαμπο.

Σουλα μου οι φωτο που εβαλα στο φατσοβιβλιο ειναι χτεσινες με το καινουργιο χρωμα, αλλα δεν φαινετε τοσο πολυ.

Γλυκερια μου του δινω τα περισσοτερα φαγητα, αλλα ακομη καποια του φτιαχνω για τον ιδιο. σημερα φαγαμε τοστακι μισο με αγγουρακι. εχθες ειχα φτιαξει ρολο κιμα στο φουρνο και του εδωσα και του Διονυση με πατατες φουρνου. Εγω εχω αλλο προβλημα μαζι του το βραδυ θελει να τρωει απο το φαι μου και τρωω περιπου μιση ωρα πριν το γαλα του. εχθες το βραδυ εφαγε καροτακι και κολοκυθακι μονος του απο το πιατο μπα με το χερι μπα με το πιρουνι!!

Ο διονυσης ειναι απιστευτος μου κρυβει συνεχεια το σταθερο!!!!! μιλαμε ψαχνω ολο το σπιτι............ του αρεσει να παιζει και μετα το παραταει. εχθες μου ειχε βαλει το κινητο μου στην τσαντα μου και εγω το εψαχνα παντου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερία μου θα ανέβεις Αθήνα?? ποιό τράυμα?? άχ αυτά δε μπορώ να δώ γμτ.. περαστικά εύχομαι!

Απο φαγητά ακόμα αλεσμένα τρώμε(του μαγειρεύω ξεχωριστά ακόμα) γιατί αναγουλιάζει όταν τα λιώνω με το πιρούνι κ δν τρώει καθόλου.200γρ με το ζόρι. Εσάς?

Του δίνω να δοκιμάζει απο τα δικά μας αλλα μικρή ποσότητα γιατί έχει μόνο 6 δοντάκια κ δν μασάει καλά.

Άντρια μεγιά το σωσιβιάκι!! Εμείς ψάχνουμε να βρούμε το ίδιο αλλα με τεντούλα απο πάνω για τον ήλιο! ;)

Γεώργιάννα σούπερ το μαλλί! κουκλάρα!!σου πάει πολύ το κόκκικο κ αυτό το κούρεμα!

Καλά ο Διουνύσης με τόσα δοντάκια κ εμάς θα μπορεί να φάει άμα θέλει!! :lol::lol: Δώστε κ σε μας κανα δόντι!!χιχι

Εσένα κρύβει το σταθερό εμένα πέταξε στα σκουπίδια το κοντρόλ του dvd! Το είδα που το έβαλε κ ξέχασα να το βγάλω..γιατί είχα ήδη πετάξει τα σκουπίδια.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...