Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

καλημερα Χρονια Πολλα στους γιορταζοντες και στην Παναγια που μας φυλαει τα παιδακια μας.

Δομινικ και ο δικος μου τα ιδια κιλα εχει αλλα περπατησε μετα που χρονισε. Γωγω τι ωραια εκπληξη. και εγω θελω ετσι. Σουλα μου Κεφαλονια ειμαστε ακομη,το αλλο Σαββατο ειναι η μετακομιση. ποσα τετραγωνικα ειναι το σπιτι σου; Τελικα νινιδα ειχε ο μικρος και υπεφερε,τωρα ειναι λιγο καλυτερα βεβαια του πηρα το ειδικο λαδακι. που ειναι η Αφροδιτη; και οι αλλες τσουπρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα!!!χρόνια πολλά,Δέσποινα- συνονόματη!χρόνια πολλά σε όλες τις εορτάζουσες κ τους εορτάζοντες!

εμείς στα γενέθλια του κώστα περάσαμε πολύ όμορφα στο μαλκόνι.η Μυρτώ ήταν παρούσα όταν έσβησε τα κεράκια κ μετά τη βάλαμε για ύπνο.από πυρετό είναι μια χαρά,τα εξανθήματα υποχώρησαν σχετικά,σήμερα το πρωί την ξαναπήγα στη γιατρό κ μου είπε ότι προφανώς ήταν ιδρωτήρια.πήρε κ βάρος,τώρα είναι 8.790!παραμενει σε χαμηλή καμπύλη αλλά είναι μια χαρά φαγανή κ ορεξάτη!!!θα τη φάωωωωω

χθες πήγαμε στης πεθεράς μου για φαγητό κ περάσαμε όμορφα,χάρηκε κ τη μικρή εκεί έξω στον κήπο παίζανε.άρχισα κ εγώ λίγο να χαλαρώνω απέναντί της.μετά πήγαμε για καφεδάκι με φίλους κ η μικρη αποκοιμήθηκε στο καρότσι,το έριξε έξω,γυρίσαμε σπίτι 9.30,έφαγε κ συνέχισε τον ύπνο της στο κρεβάτι.τελευταία άρχισε να βγάζει την πάνα της,προχθες μπήκα το βράδυ στο δωμάτιό της κ κοιμόταν χωρίς πάνα,βρεγμένο το σεντόνι,το κάλυμμα του στρώματος κ λίγο κ το στρώμα!έκτοτε της βάζω σορτσάκι για να μην μπορεί να το κατεβάσει.καμιά άλλη ιδέα;;πάνα βρακάκι βάζει καμιά σας;είναι πιο δύσκολο να τη βγάλει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια ΠολλαΔαναη και Δεσποινα. Δανη να της βαλεις πανα βρακακι δεν μπορει να την βγαλειεπειδη εφαρμοζετε επανω της. εγω χρησιμοποιω καμια φορα. εδω ρμε βολεψανε πολυ επειδη δεν του εβαζα σορτς μετα. τελικα ο μικρος δεν εχει νινιφα αλλα ξηροδερμια. κανω υπομονη μεχρι να γυρισουμε να δω μηπως τον πειραζει ο ηλιος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!! χρονια πολλα στη δσποινα, και τη δαναη-δεσποινα, και το μαριογιωργακη της ελενας, και φυσικα στον κωστα και τον χρηστο που ειχαν γενεθλια!!!!!να τους χαιρεστε τους αντρες σας κοριτσια, και του χρονου δαναη θα κανετε φου φου τα κερακια με τον μικρο νικολα!!!

εγω ειχα τον πεθερο μου που γιορταζε και βεβαια εχει και η αθηνουλα δευτερο ονομα μαρια, αλλα δεν ειμαι σιγουρη ποτε θα την γιορταζω :?:? μαλλον 1η σεπτεμβριου που γιορταζει το αθηνα και το αφροδιτη ;)

χαθηκα, γιατι απο τοτε που ηρθε ο γιωργος ολο κατι κανουμε...παμε εκδρομουλες σε πρεβεζα και λευκαδα, και το βραδυ αφου κοιμηθει η αθηνα η βγαινουμε για ποτακι η βλεπουμε καμια ταινια :) ετσι, οταν καθομαι στο pc χαζευω λιγο στο φατσοβιβλιο και μετα κρεββατακι :) μου λειψατε κοριτσακια :x:x:x

ντομινικ, και η δικη μου σαν τον καβουρα μπουσουλησε (για κανα μηνα) εσπρωχνε με το ενα ποδι και εσερνε το αλλο :o:o σε καταλαβαινω, παντως για το βαρος, η αθηνα ειναι 10 κιλα και παλι με κουραζει να την εχω πολυ ωρα αγκαλια!!! δαναη μου, πουπουλο η μυρτουλα, μη μιλας καθολου!! :lol::lol:

σουλα μου, καθαριζεις τη φωλια, πριν ερθει το μωρουλι;;; ;) να παρεις μια κοπελα, ηη αλλιως παρε τη μαμα σου, ειναι μακρια;;;

γεωργιαννα, ποτε με το καλο γυρνατε;;; το αλλο σαββατο η μετακομιση;;;;ολα μαζι θα σου πεσουν, αλλα ευτχως το νεο σας σπιτι θα σας αποζημιωσει!!!

χτες ειχαμε και τραπεζι, ψησαμε ενα κατσικακι στη σουβλα και κατι μπριζολες στη σχαρα και ολη τη μερα μαγειρευαμε :o το πρωι πηγαμε και εκκλησια και κοινωνησαν οι αθηνες, γιαγια και εγγονη :)

με απασχολει ομως κατι....νομιζω οτι, αν και ειναι ο γιωργος εδω, παλι το μεγαλυτερο βαρος της φροντιδας της αθηνας και του σπιτιου ειναι πανω μου, και ετσι δεν ξεκουραζομαι οσο θα ηθελα :( προσπαθω να μιλησω με το γιωργο, αλλα δεν ξερω και τι να του προτεινω για να ειναι δικαιη η κατανομη των δουλειων :( με στεναχωρει και λιγο που δεν με σκεφτεται απο μονος του, κι εγω ειμαι λιγο ευαισθητη σε κατι τετοια, και την τριχα την κανω τριχια....ενα φιλικο ζευγαρι κανει το εξης στις διακοπες: η μαμα εχει αναλαβει πλυσιμο, αλλαγμα, ταισμα του μικρου και ο μπαμπας να τον προσεχει οταν παιζει...το προτεινα στο γιωργο αλλα δεν του αρεσε...τι να κανω;; :?::?::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γλυκες μου!!!!!

μια χαρα περνατε!!!

θελω κ εγω κοψιδια κ παραλιες κ ξεκουραση!!!!!!

γεωργιαννα το σπιτι μας ειναι 75 τετραγωνικα ειναι μικρουλη...

δαναη η πανα βρακακι ειναι η καλυτερη λυση δεν μπορουν να την βγαλουν με τιποτα!!!!

αχ αφροδιτακι σε νοιωθω ειναι δυσκολο να μην σε βοηθαει κανεις....η μανα μου μενει θεσσαλονικη αλλα κ εδω να ηταν εχει βιδες κ στα δυο της ποδια μονο τα βασικα θα μπορουσε να κανει η πεθερα μου παλι εχει εδω την κορη της εδω κ μας εχει ξεχασει ευτυχως τουλαχιστον κραταει την μικρη οταν εχω δουλεια...εχθες ο βαγγελης σκουπισε κ σφουγγαρισε αλλα εγω νοιωθω ασχημα ολη μερα στην δουλεια κ μετα να κανει κ το σπιτι???θα παρω μια γυναικα δεν γινετε διαφορετικα βλεπω το σπιτι κ τρελενομε μπουρδελο ολα...

χρονια πολλα σε οσους γιορταζαν εχθες!!!

εμεις πηγαμε εκκλησια κοινωνισαμε κ μετα για καφεδακι σε ενα καφε που εχει κ κλειστο παιδοτοπο..

σημερα πηγα ειδα την μπεμπα ξανα εγινε 3002gr την τριτη θα ξανα παω σαν φανταρος μετραω τις μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για τις ευχές!

Σούλα,έγινε ολόκληρη κοπέλα η μικρή στην κοιλιά!!3 κιλα μια χαρά,η Μυρτώ γεννήθηκε 3040γρ.άντε με το καλό να την κρατησεις στην αγκαλιά σου!!πάρε γυναίκα αν μπορείς,να σου κάνει κ χοντρές δουλειές που δεν τις κάνουμε στην καθημερινότητα!

Αφροδίτη,γιατί δεν το συζητάτε με το Γιώργο;μπορεί να μην δουλεύεις,όπως δουλεύει ο Γιώργος εκτός σπιτιού,αλλά πολλές φορές η καθημερινότητα με το παιδί σπίτι μπορεί να είναι πιο κουραστική από το 8ωρο στη δουλειά.

θα πάρω αύριο πάνες-βρακάκι να δοκιμάσω!είναι διαβολάκι την βγάζει κ μετά γελάει!

παω να χαλαρώσω στο μπαλκονάκι με τον κώστα.φιλιά και καλή ξεκούραση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΑΝ ΧΤΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ...Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ....

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ Κ ΘΑ ΚΑΘΙΣΟΥΜΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΗΡΕΜΗΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΤ ΕΙΧΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗ ΦΑΕΙΝΗ ΙΔΕΑ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΑ Π[ΕΘΕΡΙΚΑ ΓΙΑ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΔΩ ΕΝΑΣ ΠΑΝΖΟΥΡΛΙΣΜΟΣ...ΧΤΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΑΜΕ ΕΓΩ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ...ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕΤΑΛΑΒΕ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΝΑ ΧΤΥΠΑΝΕ...ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 20 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΞΩ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΙΤΣΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΟΡΕΙΝΟ ΧΩΡΙΟ...ΒΑΡΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΥΓΑΝ ΠΕΘΕΡΙΚΑ-ΝΙΚΟΣ Κ ΘΑ ΞΑΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ...ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΤ ΣΗΜΕΡΑ ΨΙΛΟΤΣΑΛΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΠΩΣ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ Κ ΕΙΜΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΤΣΙΤΑ Κ ΑΥΤΗΝΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΓΩΓΤ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ-ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ...ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ...ΣΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕΣ ΤΟ ΓΑΙΔΑΡΟ,ΕΦΑΓΕΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΖΕΣΤΕΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ...ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ....ΕΓΩ Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΣΥΓΚΡΥΟ... :oops::oops::oops::oops::oops:

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΝΑΣ ΕΚΕΙ...ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΕΣ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ...ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΣΤΕ...ΤΕΛΟΣ!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΙ ΕΣΥ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΓΩΓΗ Ο ΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...ΠΟΠΟ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙΣ ΑΚΟΥΩ...ΡΕ ΣΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ??ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΕΠΙΛΟΓΗ...ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΑ 22 ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΒΓΑΛΑ ΡΙΖΕΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ...

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...

ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΟΤΕΡΑ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΑΛΕΞΗ Κ ΤΗ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 25....

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩΩΩΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Γιούλη,χρόνια πολλά αναδρομικά!!!σου εύχομαι να ξεκουραστείς από κ πέρα κ να ηρεμήσεις όσο μπορείς!κάντε ανακωχή με τη μαμά :lol:

Είμαι ήδη στη δουλειά κ σήμερα θα δουλέψω 8ωρο γιατί θα αναπληρώσω μια συνάδελφο!ευτυχώς είναι παρασκευή!!

καλή μέρα και καλή συνέχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

πινω το γαλατακι μου παρεα με τα νεα σας, γιατι η αθηνα ειναι με το γιωργο απο την ωρα που ξυπνησε, κι ετσι κοιμηθηκα παραπανω ;) σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας, του μιλησα και νομιζω καταλαβε την οπτικη μου :D:D

γιουλη μου, χρονια πολλα και καλα!!!ευχομαι να εισαι παντα χαρουμενη και να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!δεν φανταζομουν οτι το γιουλη βγαινει απο το παναγιωτα( :?:? ) και γι'αυτο δεν σο ευχηθηκα νωριτερα :oops: καλες διακοπες απο σημερα, και υπομονη με τη μανουλα!! :lol::lol:

σουλακι μου, δεν πειραζει να βοηθα την εγκυο με την κοιλια στο στομα ο αντρας της, αλλα αν σε κανει να νιωσεις καλυτερα παρε μια κοπελα και ενταξε το στα εξοδα της γεννας!!! :lol::lol:

δαναη, ξεχασα να σου πω περαστικα για τη μυρτουλα, δεν ειχα διαβασει οτι ειχε ιωσουλα... :oops: τωρα ειναι μια χαρα, εε;;;αληθεια, οταν εισαι στη δουλεια η μυρτω ειναι μονο με το μπαμπα της;;;εχεις διακοπες ο κωστας;;;;

χτες, πηγαμε σε μια πιτσαρια να φαμε με τα ξαδερφια μου, και κατα τις 9.30 η αθηνα αρχισε να γκρινιαζει ,οποτε καταλαβα οτι πειναει και νυσταζει....επειδη, ομως, δεν θελαμε να φυγουμε ακομα, ο γιωργος προτεινε να της δωσουμε εκει το γαλα της, τουλαχιστον να μην πειναει....γαλα, ομως, δεν ειχαμε και ξαναπροτεινε ο γιωργος να μας ζεστανουν λιγο στην πιτσαρια....δεν μου αρεσε η ιδεα, και το ειπα αλλα υποχωρησα....τελος παντων, η αθηνα ειπιε μια γουλια και το εφτυσε, μαλλον δεν της αρεσε, και η αληθεια ειναι οτι κι εγω που το δοκιμασα βρηκα οτι ειχε μια παραξενη γευση :shock: ετσι, στις 10 την παιρνω να γυρισουμε σπιτι...μολις φτασαμε (5 λεπτα με το αυτοκινητο) και της εφτιαξα το γαλα της, να μην θελει να το δει μπροστα της :o:o:o:o !!! αρχισε να κλαιει με παραπονο, σχεδον υστερικα και οταν πηγαινα να την παρω αγκαλια γινοταν "ζυμαρι" και επεφτε πισω για να ειναι ξαπλωμενη!!!κανα μισαωρι κλαμα, και δεν μπορουσα να την ξεγελασω :(:( με τα πολλα, ηρεμησε, ειπιε το γαλα της, και ουτε γατα ουτε ζημια, πηγε για υπνο με καλη διαθεση, λες και ηταν αλλο παιδι που πριν 10 λεπτα εκλαιγε...τι ηταν αυτο,μου λετε;;;;; :o:o

επισης, να σας πω οτι αυτο το "ζυμαρι" το κανει τωρα τελευταια οταν δεν της αρεσει κατι, και προσπαθω να τη συγκρατω γιατι πεφτει πισω και χτυπαει το κεφαλι της, αλλα δεν το καταφερνω παντα;;;; ειναι φυσιολογικο;;;;το κανουν τα παιδακια και σε καμια αλλη μανουλα;;;; ανησυχω μηπως νιωθει καταπιεσμενη, αν και δεν βλεπω την καταπιεση οταν την βαζω στην αλλαξιερα να της αλλαξω την πανα, και δεν θελει :shock: τι να κανω;;;;;μεχρι τωρα το αγνοουσα, αλλα αρχισα να ανησυχω μηπως αυτη η συμπεριφορα διογκωνει την αντιδραση της, αντι να την περιοριζει, γιατι θελει εναγωνιως την προσοχη μου.. :(:( ουφ, συγνωμη που σας επρηξα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Γιούλη,χρόνια πολλά αναδρομικά!!!σου εύχομαι να ξεκουραστείς από κ πέρα κ να ηρεμήσεις όσο μπορείς!κάντε ανακωχή με τη μαμά :lol:

Είμαι ήδη στη δουλειά κ σήμερα θα δουλέψω 8ωρο γιατί θα αναπληρώσω μια συνάδελφο!ευτυχώς είναι παρασκευή!!

καλή μέρα και καλή συνέχεια!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΑΝΑΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ....ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΚΙΟΛΑΣ...ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΤΑΙΣΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ,ΠΗΡΑ ΠΡΩΙΝΟ,ΚΑΝΩ ΝΤΟΥΣ ΚΙ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ....

ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΣΚ....ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!!ΑΧ ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΓΙΟΥΛΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ :lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops:

ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΑΝ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ...

ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ 18 ΜΗΝΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΟΛΟ ΖΑΒΟΛΙΤΣΕΣ,ΖΗΜΙΕΣ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΤΙ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ Τ ΒΑΛΟΥΜΕ....ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΑΥΤΟ....Η ΠΧ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΜΟΥΓΚΡΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ.....ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΕΝΤΩΝΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΝΕΥΡΙΚΑ....ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΚΑΝΕΙ ΝΤΡΟΠΕΣ Κ ΚΡΥΒΕΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ...ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΣΥΜΒΟΥΛΗ:ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΑΚΕΜΑΤΑ Κ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΓΙΑΤΙ Μ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΣΕ ΧΕΙΡΑΓΩΓΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ...ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΤΟΥ ΕΞΗΓΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ....ΑΥΤΑ!!!!ΕΦΥΓΑ ΕΦΥΓΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη,σε αυτή τη φάση τα παιδάκια μας αποκτούν άποψη κ προσωπικότητα κ αντιδρούν σε πράγματα που τους δυσαρρστούν,και η Μυρτώ κάνει κόλπα κάποιες φορές.Νομίζω το μυστικό είναι να μην τη συνερίζεσαι.εγώ επιμένω μαζί σε θέματα ασφάλειας και στο φαγητό μέχρι ένα σημείο.τα πρωινά που είμαι στη δουλειά είναι ο κώστας μαζί της.προς το παρόν έχει μόνο 4 ώρες την εβδομάδα μάθημα γιατί έχουν ξεκινήσει μόνο τα τμήματα Γ" Λυκείου.Από Οκτώβρη θα ξεκινήσουν και τα κανονικά τμηματα,τα οποία είναι απογευματινά οπότε είμαι εγώ μαζί της.προς το παρόν 3 πρωινά που έχει μάθημα από 1-2 ώρες έρχεται η πεθερα μου και την κρατάει.

Χθες συζητούσα με την παιδίατρο για το ποια θεωρεί την κατάλληλη ηλικία για να ξεκινήσει παιδικό η μικρή κ μου είπε ότι στα 3 είναι καλό,που πια μπορεί και 1. συνεννοείται ώστε να εκφράζει αυτό που θέλει και να μην ματαιώνεται κ δυσανασχετεί και 2 .να παίζει ομαδικά ώστε να επωφελείται κ από την παρουσία των άλλων παιδιών.Μου είπε ότι μπορώ να τη γράψω από την αρχή της χρονιάς και να τη στείλω στη μέση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκου!

Γρήγορο γεια, χρόνια πολλά Δέσποινα, Δανάη, Γιούλη, σε όποιον άλλο συγγενή ή φίλο γιόρταζε και στους αντρούληδες, Κώστα και Χρήστο που είχαν γενέθλια! Είμαι ακόμα Ακράτα, ήρθα για μια δουλίτσα και καφέ στο Φίλιον και πάω να συνεχίσω το συμμάζεμα γιατί το απόγευμα επιστρέφουμε. Για πολύ λίγο βέβαια καθώς Κυριακή πάμε Κουφονησάκι! Θα σας γράψω από Αθήνα.

Μουτς μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!! δηλ. ειναι φυσιολογικη μια τετοια αντιδραση;;;και πως να ανταποκρινομαι;;; να της μιλω γλυκα και ηρεμα χωρις ομως να υποχωρω στα καπριτσια της;;;

δαφνη, καλη επιστροφη στην αθηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη μου,καλά να περάσετε!!ποιος σας πιάνει?!?!full διακοπές!!!ο Άρης τι κάνει;πώς περνάει;ο βαγγέλης;φιλιά και καλή συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!Αχχχ ζηλευω πολύ που ακουω διακοπες αλλά χαίρομαι για σας :D

Δανάη η πάνα βρακάκι ειναι πολύ καλή λύση πραγματικά!Φιλακια στην Μυρτω κ στην κοιλίτσα :D

Να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!

Αφροδίτη φανταζομαι πως αντεδρασε ετσι γτ βγηκε απο το προγραμμά της 100% δλδ μαζι με το γάλα που δεν ειχε ξαναπιεί,σοκαριστηκε το μωρό,λεει ξαφνικά τι αλλαξε...αχχ το μαναράκι μου!

Παντως κ εμενα αντιδράει έτσι,συνηθως οταν δεν θελει κάτι η θυμωνει πέφτει στο πάτωμα κ οταν την πιανουμε γυριζει προς τα πίσω...όλα τα πιτσιποπάκια τα ίδια κάνουν,μην ανυσηχεις!

Γιουλη Χρόνια πολλά κ σε εσενα κ στην Δεσποινα κ σε όσους γιιορταζαν!Πεθερικά μαζί με την μάνα σου,ωχ φαντάζομαι πως θα ησουν ;) Καλά να περασεις στην φιλη σου,φιλια στον Αλεξακο!

Σουλίτσα μ,κουραγιο,ευτυχως εχεις τον αντρουλη σ να σε βοηθάει πολυ σημαντικό....να πάρεις μια γυναικα ασυζητητη να σε βοηθάει! 3002 η τσαπερδόνα σου???Πωπω γεννας !!!Αντε υπομονη κ εφτασεεεε!!!!

Εμείς εδω ρούτινα,δουλεια,σπίτι.......η Χριστινα λέει γιαλα μαμά,γιάλα καθε βραδυ κ πρωί,όταν ξυπνάει μου φερνει το μπουκάλι στο κεφάλι :lol:

Ανοιγοκλεινει στερεοφωνικο,βαζει μονη της Ζουζούνια κ αλλα πολλά.........πάω για ψωνια τωρα...

Οι δουλειες του σπιτιου δεν τελειωνουν ποτε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Σημερα για μας εχει μαζεμα και μετα παραλια. Αυριο γυρναμε Αθηνα. Και απο Δευτερα ΟΛΟΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ!!!!!!!!!!!

Ξεφηγαμε ολοι μας απο την σωστη διατροφη, διακοπες ειμαστε!! και ετσι θα πρεπει να μπουμε και παλι σε προγραμμα και λαχανικα φουλ!!!!!!!!!!!

Αφροδιτη μου πολλες αλλαγες μαζι και αντεδρασε. θα τη βρει εσυ το κουμπι της ειμαι σιγουρη.

Εαν τελικα δεν θα μας το παρουν στο παιδικο συζηταμε με ττον ανδρα μου το ενδεχομενο να μεινω σπιτι, βεβαια εγω δεν το πολυ πιστευω αλλα δεν του το λεω. Εγω μαλλον θα παιρνω 500 ( και αν) και θα δινουμε 330 παιδικο χωρις σχολικο. καλυτερα σπιτι να τον μεγαλωσω εγω και τελειωσε.

Δαφνη μου με το καλο να πατε στο νησακι σας. πω και δεν εχετε αγορασει κανενα σπιτακι εκει;

Σουλιτσα ετοιμα ολα για το καινουργιο μελος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα είναι μια καλή λύση,δεν αξίζει μετα την μείωση που σου κανανε να δουλευεις κ να τα δίνεις για φύλαξη κτλ....στην ουσια ούτε 150 ευρω δεν θα παίρνεις κ θα μεγαλώσει το παιδάκι σου όπως πρέπει.....αργότερα που θα πάει σχολείο βλέπεις,αν κ θα ειναι δυσκολο να βρεις δουλεια....τι να κανεις όμως?

Ναι ΔΙΑΤΡΟΦΗηηη μετααα :lol::lol:

Αλήθεια μιας κ το ανέφερε η Γεωργιάννα κ επειδη εχω αλλη μια φίλη που δίνει παγωτό στο μωρό της,εσείς εχετε δώσει......μου φαίνεται πως ειμαι πολυ αυστηρη στο θεμα διατροφής ή τελικά έτσι πρεπει???

Ουτε αλάτι έχω δώσει ακόμα,μόνο στην σπόντα της εχω δωσει λίγο απο το φαγητό μου γτ συνεχεια λεει μαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΛΕΣ ΥΠΕΡΟΧΑ...ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΧΩΡΙΟ,ΣΗΜΕΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Κ Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ...ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ,ΜΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ...Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΕΤΣΙ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ Κ Ο ΘΥΜΟΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΑΝ...ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΠΟΡΕΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΕΝΑΜΗΣΙ ΧΡΟΝΟ...ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΙ ΟΙ ΔΥΟ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΝΥΦΟΥΛΑ...Ο ΑΛΕΞΗΣ ΕΜΕΙΝΕ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ Κ ΒΓΑΙΝΩ ΛΙΓΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΙΑ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ Κ ΠΟΥΘΕΝΑ...

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...ΟΣΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΥΩ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΒΡΕΦΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ Κ ΕΝΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΣΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ....ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΓΤ 500 ΕΥΡΩ???ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΣΟΥ ΜΕΙΩΣΕΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ???..Η ΝΤΑΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΓΤ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,Κ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΓΝΩΣΤΟΝ...ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ,Κ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΗ :evil::evil::evil::twisted::twisted::twisted::twisted: ΓΤ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ Κ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΚΡΑΤΟΣ,ΟΥΤΕ ΠΡΟΝΟΙΑ...ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΛΑΙΚΗ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ....ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ... :oops::oops::oops::oops::oops:

ΓΩΓΩ ΠΙΤΣΙΠΟΠΑΚΙΑ????? :lol::lol::lol::lol::lol: ...ΤΙ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ ΛΕΞΗ??

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ....ΜΠΡΑΑΑΒΟ ΣΑΣ!!!

ΑΣΧΕΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΠΑΝΑΛΕΙΠΤΙΚΗ ΟΥΡΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ Κ ΒΓΗΚΕ ΣΤΕΙΡΑ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ Μ ΑΥΤΟ ΔΗΛ...

ΔΑΦΝΗ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙΑ....ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ Κ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ...

ΓΩΓΩ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΞΑΝΑ ΕΧΩ ΠΕΙ,ΝΟΜΙΖΩ Κ Η ΣΟΥΛΑ ΤΟ ΙΔΙΟ,ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ Ο ΑΛΕΞΗΣ...ΔΗΛ ΟΤΙ ΤΡΩΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΑΛΛΑ Κ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΑΓΗΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΑΤΙ...ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ Κ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΡΙΧΝΩ ΜΕΤΑ ΑΝ ΘΕΛΩ Κ ΟΣΟ ΘΕΛΩ..ΕΜΕΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΦΕΤΑ,ΓΙΑ ΠΑΤΑΤΕΣ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ,ΓΙΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ,ΠΑΓΩΤΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΓΤ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥ...ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΜΦΙΣΣΑ Κ ΤΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ 3 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΦΟΡΜΕΣ,1 ΤΖΙΝΑΚΙ,1 ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ Κ 1 ΠΥΤΖΑΜΑ ΛΟΥΤΡΙΝΗ ΠΕΡΣΙΝΗ ΣΕΖΟΝ Κ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ 35 ΕΥΡΩ ΑΡΧΙΚΗ ΤΙΜΗ 13-15...ΑΣΧΕΤΟ Κ ΑΥΤΟ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΡΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

κατ'αρχας, γιουλη με εστειλες με το παναγουλα!!!δεν το ειχα ξανακουσει :o:o:o παντως, το πιο περιεργο ονομα που εχω ακουσει μεχρι τωρα ειναι ΒΛΑΧΑ , ετσι λενε την κουμπαρα μου :shock::shock: τι νιονιο ειχε ο παππας που τη βαφτιζε!!!! :lol::lol: και μετα χαλιουνται κατι παππαδες αν θες να βγαλεις το μωρο 2 ονοματα :evil::evil: γιουλη μου, αυτα περι εξεργεσεως εγω δεν τα πιστευω... προπετασμα καπνου για να φοβαται η πολιτικη ηγεσια την στρατιωτικη ;) κι εμενα δεν μου αρεσει να την αφηνω...

λοιπον, γωγω, για τη διατροφη εγω ειμαι κερβερος, και ολο κατι μπηχτες πεταει η μαμα μου, αλλα μπενακης-βγενακης!!!εννοειται οτι παγωτο δεν της εχω δωσει ακομα, αλλα χτες πηρε απο το τραπεζι το κουπωμα απο μια οικογενειακη συσκευασια και μολις αρχισε να το γλυφει εκανε σαν τρελλη!! :lol::lol: πολυ πλακα!!!

γεωργιαννα μου, εγω πιστευω οτι τελευταια στιγμη θα βρεθουν τα κονδυλια και θα πανε και αλλα παιδακια στους σταθμους :D:D ετσι θελω να ελπιζω!!!

γωγω μου, η αθηνα μολις ξυπνα βγαζει την πιπιλα και λεει λαλα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω Αφροδίτη γελασα πολυ με την περιγραφη σου :lol: την φανταζομαι να γλυφει το καπάκι κ να λεει λαλα κ λιωνωωω!!!

Γιουλη νορμαλ μιλας για την διατροφή!

Σας αφηνω παω για δουλειά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

κατ'αρχας, γιουλη με εστειλες με το παναγουλα!!!δεν το ειχα ξανακουσει :o:o:o παντως, το πιο περιεργο ονομα που εχω ακουσει μεχρι τωρα ειναι ΒΛΑΧΑ , ετσι λενε την κουμπαρα μου :shock::shock: τι νιονιο ειχε ο παππας που τη βαφτιζε!!!! :lol::lol: και μετα χαλιουνται κατι παππαδες αν θες να βγαλεις το μωρο 2 ονοματα :evil::evil: γιουλη μου, αυτα περι εξεργεσεως εγω δεν τα πιστευω... προπετασμα καπνου για να φοβαται η πολιτικη ηγεσια την στρατιωτικη ;) κι εμενα δεν μου αρεσει να την αφηνω...

λοιπον, γωγω, για τη διατροφη εγω ειμαι κερβερος, και ολο κατι μπηχτες πεταει η μαμα μου, αλλα μπενακης-βγενακης!!!εννοειται οτι παγωτο δεν της εχω δωσει ακομα, αλλα χτες πηρε απο το τραπεζι το κουπωμα απο μια οικογενειακη συσκευασια και μολις αρχισε να το γλυφει εκανε σαν τρελλη!! :lol::lol: πολυ πλακα!!!

γεωργιαννα μου, εγω πιστευω οτι τελευταια στιγμη θα βρεθουν τα κονδυλια και θα πανε και αλλα παιδακια στους σταθμους :D:D ετσι θελω να ελπιζω!!!

γωγω μου, η αθηνα μολις ξυπνα βγαζει την πιπιλα και λεει λαλα!!! :lol::lol:

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΑΣΧΩ ΑΠΟ ΟΝΟΜΑ...ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΓΕΛΑΝΕ Κ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκου τζα!!!!!!

κ εγω στην ελενα δινω τα παντα δεν νομιζω να υπαρχει κατι που να μην το εχει δοκιμασει!!!!μεχρι κ απο τον καφε του μπαμπα της εχει πιει βρηκε το ποτηρι το αρπαξε κ αρχισε να ρουφαει με μανια ευτυχως την πηρα χαμπαρι γρηγορα αλλιως θα το αδειαζε το ποτηρι!!!!!

αφροδιτη μου μην στεναχωριεσε!!!!!φαση ειναι κ η δικια μου ετσι κανει συνηθως γινετε αν καθυστερησω να την βαλω για υπνο η αν καθυστερησω να της δωσω το γαλα της η το φαι της εκνευριζετε κ μου περνει ωρα να την χαλαρωσω αλλα οταν θυμωνει ειναι πολυ σπασικλο!!!!πεταει τα παντα κατω με νευρο μια σταλια σκατουλι εμαθε κ τα νευρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα είναι μια καλή λύση,δεν αξίζει μετα την μείωση που σου κανανε να δουλευεις κ να τα δίνεις για φύλαξη κτλ....στην ουσια ούτε 150 ευρω δεν θα παίρνεις κ θα μεγαλώσει το παιδάκι σου όπως πρέπει.....αργότερα που θα πάει σχολείο βλέπεις,αν κ θα ειναι δυσκολο να βρεις δουλεια....τι να κανεις όμως?

Ναι ΔΙΑΤΡΟΦΗηηη μετααα :lol::lol:

Αλήθεια μιας κ το ανέφερε η Γεωργιάννα κ επειδη εχω αλλη μια φίλη που δίνει παγωτό στο μωρό της,εσείς εχετε δώσει......μου φαίνεται πως ειμαι πολυ αυστηρη στο θεμα διατροφής ή τελικά έτσι πρεπει???

Ουτε αλάτι έχω δώσει ακόμα,μόνο στην σπόντα της εχω δωσει λίγο απο το φαγητό μου γτ συνεχεια λεει μαμ!

Γωγώ μου,εγώ είμαι ΚΑΘΕΤΗ ακόμα,όχι ζάχαρη,όχι αλάτι!ο,τι ζάχαρη προσλαμβάνει ειναι μόνο από τα φρούτα κ το αλάτι από το θαλασσινό νερό όταν κολυμπάει :lol::lol: !είμαι κάθετη γιατί τώρα διαμορφώνουν τις διατροφικές τους συνήθειες κ το σωματότυπό τους.θα της προσφέρω ό,τι καλύτερο μπορώ κ όταν μεγαλώσει ας επιλέξει πια μόνη της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω να ετοιμαστώ κ να ντυσω κ τη μικρή,θα κατέβουμε για καφεδάκι!φιλιά σε όλες και καλή Κυριακή!!!Γεωργιάννα,εγώ θα καθόμουν σπίτι αν μιλάμε για μόνο 150 ευρώ επιπλέον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα

καλε εχθες ειπα στον αντρα μου να μου παιξει 8 ομαδουλες στο στοιχημα κ κερδισαμε 140 ευρω!!!!!τελειο????

για αυτο κ εγω θα παρω ενα ring sling που πιστευω θα μου φανει πολυ χρησημο με δυο μωρα!!!!

αυριο φτανει η μαμα μου αντε να ξεκουραστω λιγο κ εγω!!!!

εσεις που ησαστε καλε???χαθηκατε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...