Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

σαμανθα μου εχω σκεφτει πολυ το σπιραλ....κ ξερεις γιατι?κανω παλι αυτη τη διαιατα γιατι κ η μικρη εχει αλλεργια....φοβαμαι μην μεινω κ περασω τα ιδια.....καθε φορα που αδιαθετω λεω αχ τελεια.....περβω ασβεστιο σιδηρο(εχει κ φιλικο οξυ μεσα)....αλλα 12 χρονια δεν μας ετυχε ποτε οποτε οκ.....

η μικρη ειναι σαν τα μαιμουδακια...κολημμενη πανω μου....εχω σκουπισει με την μπεμπα στο σλιγκ.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας!!!!

ελενα, καλο hoeny moon με τον αντρουλη σου!!!!μμμμμ... μαλλον το σπιραλ ειναι καλη αντισυλληψη, αλλα δεν ειμαι και ειδικη!!!ναι, βρε κοριτσι, κοντα ειμασταν αλλα ξερω πως ειναι τα πραγματα!!!θα μου πεις, στην αθηνα ειμασταν ακομα πιο κοντα και δεν βρισκομασταν :lol::lol: αντε, το χειμωνα, που θα εχεις ηρεμησει απο τις εγκυμοσυνες θα βρεθουμε στην αθηνα ;););) φανταζομαι ποσο σου λειπει η εμμα :( η αθηνα λεει μαμα, και λιωνω η δολια μανα!!! υπομονη, ομως, γιατι περναει σουπερ στο χωριο!!!

γεωργιαννα, κι εμενα η αθηνα στην αρχη εγλειφε την αμμο το γυφτακι!!! :lol::lol: ωραια περνατε εεεε;; μπραβο, να ξεκουραστεις!!!

σουλακι, ολο μας χαμογελας, και δεν μας λες τιποτε!!!ακομα το ιντερνετ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! :D

αφροδίτη κ εμενα η μικρή ετρωγε αμμο κ χαλικια κ οτι βρει,δεν ξερω βρε κοριτσια αλλά δεν την παλευω στην παραλία να την κυνηγαω,κουραζομαι πολύ.... :(

Ελενα την πεθερα την εχω 2 στενα διπλα μου,δλδ κ στον φουρνο να παω θα την πετυχαινω,θελω πραγματικά να πατησω delete κ να εξαφανιστει (το ειπα κ στον αντρα μ αυτο :lol: )

δεν την αντεχω κ δεν την θέλω...στελνει πραγματα απο το ψυγειο της επειδη εφυγε διακοπες κ θελω να τα πεταξω,ο Χρηστος ομως δεν δινει σημασια σε αυτα.

Καλη ξεκουραση κ φιλια στις κουκλιτσες σου!!!

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΤΙ.........τα βαπτιστικα της Χριστινας μετα το πλυσιμο κ πριν κρεμοντουσαν σε 2 κλωστες ολα,με αποτελεσμα να εχουν ξηλωθει χαντρες κορδελες,εχει χαλασει η φοδρα στο καπελο,εχουν φυγει δαντελες απο πετσετες κ τα εχω παρει κρανιο,400 ευρω εδωσε η νονα κ το φορεμα gye laroche ,ασπασε το μπουκαλι του λαδιου στην βαπτιση....τελος του μηνα θα κανουμε φωτογραφιση κ δεν ξερω τι να κανω,τους πηρα τηλ κ απαιτησα να με παρει το αφεντικο τους τηλ να παραπονεθω κ να αναλαβουν να τα φτιαξουν.......καλα δεν εκανα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! :D

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΤΙ.........τα βαπτιστικα της Χριστινας μετα το πλυσιμο κ πριν κρεμοντουσαν σε 2 κλωστες ολα,με αποτελεσμα να εχουν ξηλωθει χαντρες κορδελες,εχει χαλασει η φοδρα στο καπελο,εχουν φυγει δαντελες απο πετσετες κ τα εχω παρει κρανιο,400 ευρω εδωσε η νονα κ το φορεμα gye laroche ,ασπασε το μπουκαλι του λαδιου στην βαπτιση....τελος του μηνα θα κανουμε φωτογραφιση κ δεν ξερω τι να κανω,τους πηρα τηλ κ απαιτησα να με παρει το αφεντικο τους τηλ να παραπονεθω κ να αναλαβουν να τα φτιαξουν.......καλα δεν εκανα?

καλα εκανες γωγω!!!ενα σωρο λεφτα και να μην μπορει να τα φορεσει το παιδι 2η φορα;;;;;οχι βεβαια!!!! τι ειδους φωτογραφιση εχετε;;; :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη ειμασταν γιούχου στην βαπτιση κ δεν βγαλαμε οικογενειακες φωτο,μας προτεινε η φωτογραφος να κανουμε μια φωτογραφιση τελος του μηνα ...Βαρυμπομπη η καπου,δεν ξερω ακόμη....

Πηρα τηλ στο καταστημα κ αφησα το τηλ στην ιδιοκτητρια να με καλεσει κ με εγραψε κανονικα,αυριο θα ξαναπαρω......εχω θυμωσει παρα πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκιές και όμορφες μανούλες!!!τι κάνετε;;;σας πεθύμησα!!

ΣΚ είχαμε πάει Παλιόχωρα με τους κουμπάρους μας κ περάσαμε πολύ όμορφα!ήμασταν όλη μέρα σχεδόν σε μια παραλία με δέντρα κάτω από τη σκιά. Η Μυρτώ κυρία,έτρωγε το φρουτάκι της,έπαιζε με τα κουβαδάκια της,βουτούσε,έπαιρνε τον μεσημεριανό της υπνάκο κάτω από τα αλμυρίκια και εγώ επιτέλους χαλάρωσα λίγο κ κατάφερα να διαβάσω κ το βιβλιαράκι μου!ο κώστας πήγε για ψαροτούφεκο κ έπιασε ένα τεράστιο μαγιάτικο κ φάγαμε δυο μέρες ψαράκι.Η μικρή έχει ξεθαρρέψει,χθες αλώνιζε στο λιμάνι,δεν θέλει να την πιάνουμε από το χέριμ,της αρέσει να τρέχει,πέφτει κ ξανασηκώνεται επί τόπου,είναι μια ανεξάρτητη γυναίκα!!! :lol::lol::lol:

Έλενα- Σαμάνθα,μπράβο που κατάφερες να αφήσεις την Έμμα,εγώ ακόμα δεν νιώθω να το κάνω!η μικρή σας πώς είναι;;;εσύ;;πάλι κουράζεσαι;για αντισύλληψη εγώ θα διάλεγα αντισυλληπτικό χάπι,το έπαιρνα αρκετά χρόνια με τα προβλεπόμενα διαλείμματα πάντα κ ήμουν οκ.

Γωγώ,τι σου έκανε η πεθερά;;;γιατί ζοριζόμαστε οι περισσότερες μαζί τους;;εννοείται πως έκανες καλά κ παραπονέθηκες για το φουστάνι!μεγάλη κοροϊδία να πληρώνει η νονα τόσα λεφτά κ η ποιότητα να ειναι κακή.το έπλυνες σύμφωνα με τις οδηγίες;τι κάνει η μικρή μας Ζήνα;;;

Γιώργο,πώς είστε;;ο μικρός σας πρίγκηπας!η γυναίκα σου;

Σούλα,την παλεύεις με τη ζέστη;πώς νιώθεις;

Ελενάκος,μετακομίσεις διαβάζω;που πήγατε;πώς είσαι;

Άνδρια,Αναστασία,Αφροδίτη,Αφρο,Ειρήνη,Γιούλη,Δέσποινα,Δάφνη;Ξεχνάω καμία;Συγγνώμη...πάω να διαβάδω τα νέα σας.δεν σας προλαβαίνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου,ζόρικα να αφήνεις τη μικρή...Αλλά θα χρειαστεί όλες να το κάνουμε κάποια στιγμή.η εικόνα που περιέγραψες μου έπεσε κ μενα βαριά..Αφού περνάει καλα όμως,θα είσαι ήρεμη κ εσύ!

Γεωργιάννα,καλή επιτυχία με τον παιδικό!!

Αφροδίτη,εύχομαι να την πάρεις την απόσπαση!διαφορετικά που θα πρέπει να παρουσιαστείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,να σας ζήσει το ανιψάκι σας!!!γερό κ ευτυχισμένο!!!όσο για τον εργοδότη σου,δεν έχω λόγια,μαλάκες κ φαλλοκράτες κυκλοφορούν πολλοί!εσύ κοίτα να προστατεύσεις τον εαυτό σου κ τα μωράκια σου κ να μην ταράζεσαι!

Γωγώ,η πεθερά σου πάει καλά;;;τι ειναι αυτά που σου λέει;;;ο Χρήστος δεν την βάζει στη θέση της;αφού δεν μπορείς να κάνεις delete,πάτα ignore!!!!

Αφροδίτη, η Μυρτώ πίνει προς το παρόν από μπιμπερό,αλλά επειδή πίνει το νερό της από 5,5 μηνών σε ποτήρι με ρύγχος,θεωρώ το μπιμπερό πισογύρισμα,οπότε σκέφτομαι να της το ξεκινήσω με ποτηράκι.ούτως ή άλλως όταν δεν θέλει άλλο να πιει,το πιάνει κ το αφήνει μόνη της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία,συγχαρητήρια για τον παιδικό!!

Γιούλη,χαιρομαι που τα αποτελέσμα των εξετάσεωμν του Αλέξη είναι καλά!!!

Ελενάκος,θηρίο,μόνο 5 κιλά;;;;εεε,με τόσο τρέξιμο λογικό...Εγώ είμαι στο +1,5...Για να δούμε πώς θα συνεχίσει...το κακό ειναι ότι έπεσε απότομα ο αιματοκρίτης μου στην προηγούμενη μέτρηση,από 39 στο 33 κ μου είπε η μαία να τρώω μοσχάρι (που δεν μου κάνει καθόλου όρεξη να τρώω κρέας στην εγκυμοσύνη κ καλοκαιριάτικα) κ να πάρω κ δεύτερο χαπάκι σιδήρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγώ, η Μυρτώ έκανε την Παρασκευή 3/8 το MMR και το mantoux φυματίωσης κ προς το παρον δεν είχε παρενέργειες,είδωμεν...

Η Μυρτώ τελευταία κατεβάζει το pamper της κ της βγαίνουν τα κακά,όταν κάνει κακά λέει πιφφφφφ.το κάνουν κ τα δικά σας;;;το Σάββατο ΕΧΕΣΕ όλο το κρεβάτι της,τα κάγκελα,το στρώμα,το πάτωμα κ ελπίζω να μην τα έφαγε κιόλας!!μήπως βιάζεται να πάει μόνη στην τουαλέτα;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας βάζω δυο φωτο με τη μικρή,χθες της έβαλα πρώτη φορά τσιμπιδάκια στα μαλλιά,τα κράτησε περίπου 5',μετά τα έβγαλε,κορίτσι με άποψη...

Γεωργιάννα,καλορίζικο το νέο σας σπιτάκι!!!που είναι τελικά;

Παω να ξαπλώσω...Αύριο με περιμένει ζόρικη μέρα με ομάδες στις φυλακές.Πειράζει που εχω αρχίσει να μετράω αντίστροφα για την άδεια;;;;;ε;;;;

φιλιάααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες και μπαμπά της παρέας..Δανάη μου κούκλα η κορούλα σου, με τον άντρα σου πολύ ταιριαστό ζευγάρι και πολύ συγκινούμε που βλέπω κοιλίτσες φουσκωμένες!! Η Άφρο γένησε; Μη με παρεξηγήτε έχω αρκετό καιρό.. Άνδρια μου να σας ζήσει το ανιψάκι σας.. άντε τώρα έχει σειρά το δικό σας... Γωγώ ότι χειρότερο να μπλέκουν οι τρίτοι στο ζευγάρι.. αν εσυ μιλήσεις στην πεθερά σου δεν θα καταλάβει;; Μα είναι απαράδεκτο να μην προλάβει το παιδί να φορέσει τα ρούχα δεύτερη φορά.. Γεωργιάννα τι κάνουν τα γλυκά σου αγοράκια; Καλορίζικο το καινούργιο σας σπιτικό. Πως νιώθεις; Γιώργο και Ειρήνη καιρό έχω να διαβάσω νέα σας.. πως τα πάτε; Να σας ρωτήσω μανούλες που έχετε αγοράκια με το πετσάκι τι κάνετε; Τι σας λέει ο γιατρός κάνει να το τραβάμε ή όχι.. εμένα η παιδίατρος μου είπε απο Σεπτέμβρη θα το δούμε.. Φιλάκια πολλά. Καλό ξημέρωμα να έχουμε. Με κλιματιστικό θα την βγάλουμε τη νύχτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Πολυ ζεστη σημερα και εχθες την νυχτα. εδω δεν εχουμε κλιματιστικο και ειναι δυσκολα τα πραγματα.

Ιωαννα εγω του το εχω κατεβασει το πετσακι του ολο. και μαλιστα μου ειπε μπραβο ο γιατρος. ετσι ουτε θα ποναει αργοτερα και θα ειναι καθαρος μετα.

Δαναη κουκλια εισαστε!

Τα λεμε μετα γτ ειναι εξω το λαπτοπ και δεν αντεχω αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Να σας ρωτησω;εσεις περπατησατε ολοι και ολες;

ή να μην αγχωθω με τον τεμπελακο μου;

γιατι ενω στους 13 μηνες καναμε μονοι μας τα πρωτα βηματα, μετα σταματησαμε.Θελαμε χερι ντε και καλα.

Πριν 4-5 μερες, 14 μηνων πια, καναμε τα δευτερα μας βηματα μονοι μας,

και τωρα παλι χερι όπως και δηποτε!

κι αν θελουμε να φτασουμε κατι μακρινο...μπουσουλοκωλοπερπαταμε!!!

δηλαδη...Ε Λ Ε Ο Σ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Να σας ρωτησω;εσεις περπατησατε ολοι και ολες;

ή να μην αγχωθω με τον τεμπελακο μου;

γιατι ενω στους 13 μηνες καναμε μονοι μας τα πρωτα βηματα, μετα σταματησαμε.Θελαμε χερι ντε και καλα.

Πριν 4-5 μερες, 14 μηνων πια, καναμε τα δευτερα μας βηματα μονοι μας,

και τωρα παλι χερι όπως και δηποτε!

κι αν θελουμε να φτασουμε κατι μακρινο...μπουσουλοκωλοπερπαταμε!!!

δηλαδη...Ε Λ Ε Ο Σ !!!

domiique να μην αγχωνεσαι και να μην πιεζεις το παιδι, μεχρι τους 18 μηνες ειναι φυσιολογικο!!!ασε να ειναι ετοιμο το παιδακι σου :D η δικη μου περπατησε μονη της 13 μηνων, αλλα απο 10 μηνων ηθελε να την περπαταμε κρατωντας της το χερι :o:o τα ειχα δει ολα!!!!γιατι, βλεπεις, η δικια μου δεν μπουσουλουσε :( και τωρα που ειναι 14 μηνων, μη νομιζεις οτι εχει καμια φοβερη ισορροπια, με το παραμικρο, παρτην κατω :lol::lol: υπομονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη, επεστρεψες δριμυτερη και πολυ μου αρεσει!!! τη μυρτω την φτυνω συνεχεια να μην τη ματιασω, σωστη κουκλα!!!κι εσεις μια οικογενεια που ξεχειλιζει αγαπη!!! :x:x:x λοιπον, η αθηνουλα απο το σαββατο το βραδυ πινει το γαλατακι της απο το ποτηρι με το καλαμακι!!! :D:D:D:D δεν την ενοχλησε καθολου η αλλαγη, σαν να μην καταλαβε τι συνεβη :lol::lol::lol: και πινει οσο επινε, 300 μλ , μπορει και παραπανω, γιατι τωρα τελευταια εχει ανοιξει η ορεξη της ;) γενικα, θα ελεγα οτι αξιζει να κανεις μια δοκιμη, κι αν θελει η μυρτω το αλλαζει, αλλιως συνεχιζετε το μπιμπερο σας ... ην αποσπαση δεν την πηρα, αλλα θα ξανακανω αιτηση τη δευτερα και ειμαι αισιοδοξη :D

γωγω μου να επιμεινεις με το φορεμα, δεν το συζητω!!!

γωργιαννα, κι εδω εχει ζεστη, αλλα ευτυχως το βραδυ φερνει δροσια απο το βουνο και κοιμομαστε σαν πουλακια ;) τη μερα, οταν πηγαινουμε θαλασσα ειναι τελεια, αλλα δυστυχως εχω περιοδο και λιωωωνω στην ξαπλωστρα βλεποντας την αθηνα να κανει πλιτσι πλιτσι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη, ειστε ευχαριστημενες απο το σωσιβιο σας;;;; γιατι εγω νομιζω οτι κατι δεν κανω καλα και δεν της στεκεται καλα της αθηνας, ολο ανεβαινει πανω... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γρήγορο γεια από μένα! Ο Αρίνος κοιμισμένος κι εγώ με το φρέδο μου... Μόλις ξυπνήσει θα τον κάνω μπλουμ, τις τελευταίες μέρες έχει αρχίσει να κολυμπάει κανονικά με το σωσίβιο, κουνάει ποδαράκια και πάει όπου θέλει και μάλιστα τσαντίζεται όταν τον πιάνουμε. Η όρεξή του όμως πάλι έπεσε... βέβαια ο κακομοίρης βγάζει 6 δόντια ταυτόχρονα και τα'χει δει όλα! Τέσσερις τραπεζίτες και δύο κοπτήρες που μας έλειπαν, έχει ένα στόμα γεμάτο μύτες!

Πάω να διαβάσω τα νέα σας κι αν προλάβω θα σας ξαναγράψω. Μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γρήγορο γεια από μένα! Ο Αρίνος κοιμισμένος κι εγώ με το φρέδο μου... Μόλις ξυπνήσει θα τον κάνω μπλουμ, τις τελευταίες μέρες έχει αρχίσει να κολυμπάει κανονικά με το σωσίβιο, κουνάει ποδαράκια και πάει όπου θέλει και μάλιστα τσαντίζεται όταν τον πιάνουμε. Η όρεξή του όμως πάλι έπεσε... βέβαια ο κακομοίρης βγάζει 6 δόντια ταυτόχρονα και τα'χει δει όλα! Τέσσερις τραπεζίτες και δύο κοπτήρες που μας έλειπαν, έχει ένα στόμα γεμάτο μύτες!

Πάω να διαβάσω τα νέα σας κι αν προλάβω θα σας ξαναγράψω. Μουτς!!!

παναγια μου ποσα δοντια!!!σωστο πιρανχας!!!χαχαχα!! η αθηνα απο τοτε που μασαει, μαλλον καταλαβε οτι την κανει την δουλεια κι ετσι, δεν χρειαζεται κι αλλα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη, για τα κακακια, η δικη μου οταν την αλλαζω κανει πουφ, οχι οταν φοραει την πανα της, οποτε μπορει η μυρτω να ζεσταινεται με την πανα της και να μην τη θελει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!!!

Kanei pooooli zesti,parolo pou vrexei!!!

Danae mou eisaste poli omorfi oikogeneia ftou ftou, i koilitsa arxise na fenete, fouskwneis siga siga :D Oso gia to afentiko mou asta na pane ipomoni alles 2 meres k feugw me adeia aminnnnnn ax niw8w ptwma mou vgenei o k@los, tin deutera eixame pali paralavia eutixws auti tin fora mikri k ekei pou lew 8a teleiwsw prin figw gia diakopes proste8ikan alla :twisted:

Me ta kaka k to krevvataki to pa8ame k emeis prin kanena mina peripou exese PANTOU, kagkela,sentonia, mousiko feggaraki pou itan kremasmeno sta kakgela, kalima strwmatos, ma3ilari, prostateutika k epeidi pigane k sta xeria tis opou aggize ta ekane xalia k se olo tis to swma, proswpo, mallia epa8a sok wspou na to 3ana kanw krevvati k ekeini an8rwpo :lol:

Euxaristw gia tis euxes gia to aderfotexnaki mou k se sena Ioanna mou!!

Gwgw mou k egw 8a eperna na tous xesw gia to forema min sou pw 8a pigena k sto katastima na tous ta pw face to face..

Daphne mou ipomoni me ta dontakia!!!

Afrodite mou k emas to swsivio den ka8otan kala k tis sfi3ame tis tirantes k nomizw kati egine, emas klaiei den 8elei na eimaste plai tis alla na exoume ta xeria mas girw tis :shock:

Emas ppff leei otan ti rwtame tin ekane k mas leei kaka ppfff k otan otan tis allazei i mama mou pani k exei kaka 8elei prin to peta3ei sta skoupidia na tis to dei3ei na to miristei k na kanei ppff k kounaei k to kefalaki tis :lol: alla auto mono tis mamas mou to zitaei..To pani to travaei na to vgalei otan to foraei mono tou xwris kapoio rouxo gia na meinei teleiws gimnoula k otan paw toualeta k me dei na katevazw egw to eswrouxo mou travei k ekeini to pani :oops:

To spiti mou einai XALIA MAVRA to lew k to ennow, eimai sto 4a3imo na vrw mia kopela na er8ei tin Deutera na me voi8isei me tis varetes douleies giati Triti feugoume gia diakopes k den 8elw na afisw to spiti lerwmeno k stin epistrofi mas na ta vrw ola..

Ka8isa e4es to vradi k egra4a ti prepei na paroume mazi mas stis diakopes gia na min 3exasoume kati k einai PARA POLLA!!!!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den leei na koimi8ei :o piga 4 fores tis edwsa pipila, tin 3aplwsa, tis edwsa to kouklaki tis k nero, irema gia ligo k meta arxizei pali, den klaiei alla gkriniazei k eimaste stous goneis mou k skeftoume mipws tous enoxla pou 3aplwsane na 3ekourastoune..Den mporw na figw giati to autokinito mou einai ston mixaniko, edw k 3 meres eimai me daneiko alla einai ena paliosaravalo k tin mikri den tin vazw giati fovame, to apogeuma pernw ekeino tis mamas mou k pame spiti k to fernw to prwi me tin mikri k pernw egw apo edw to daneiko paliosaravalo pou mas edwse o mixanikos k paw douleia simera mas eipe pws 8a einai etoimo, twra na doume!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...