Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και η αγωνια συνεχιζετε...................... αμαν ποτε θα βγαλουν τα αποτελεσματα;;;

νομιζω οτι μολις τα βγαλανε!!!να μπεις να μας πεις!!!καλη επιτυχια κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα, δεσποινα, μεγαλωνουν τα ζουζουνια μας ;) σε καταλαβαινω, κι εγω ετσι ημουν οταν σκεφτομουν τι επρεπε να μαζεψω, αλλα τολμω να πω οτι τα καταφερα :D

ελενα, πραγματι, 3η μετακομιση κανετε;;;που θα πατε;;; εν τω μεταξυ, εσυ ολες τις μετακομισεις τις κανεις με την κοιλια στο στομα :lol:

σουλακι, βαλε ιντερνετ γιατι θα σπασουν τα νευρα σου!!!!!!φιλια στην κοριτσαρα σου και υπομονη, θα φυγει η κοιλουμπα, θα ερθει το νινι!!!

γιουλη, τι εγινε με τον υπερηχο;;;

εμεις θα παμε για μπανιο το απογευμα, το πρωι προσεχε η μαμα μου την αθηνα που ειχε γινει παπι παιζοντας με τα νερα στην αυλη κι εγω σιδερωνα....κι ακομα δεν εχωω τελειωσει :o:o ουφ, ατιμο σιδερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου δεν βγηκαν ακομη!!!! τα νευρα μου :evil::evil::evil:

Εγω να δεις ποσο καλα τα παω με τον μπαμπακα μου....... εχω να του μιλησω πανω απο 2 μηνες!! κια τωρα που δεν θα εχω σταθερο( στο καινουργιο σπιτι) θα κανουμε πολλλλλυυυυυ καιρο.

Ο μπομπιρας μου ανεβαινει την ραμπα που εχουμε να κατεβαζουμε τα καροτσια μονος του!! ειναι γυρα στα 4 σκαλια και διπλα η ραμπα. πιανετε απο το καγκελο σιγα σιγα και ανεβαινει με προσοχη μη πεσει!!!! εχω τρελαθει και αυτο λεω και εγω ΔΕσποινα ποτε μεγαλωσανε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsares mou!!

Akouw douleies,simmazema,siderwmata,valitses ktl k me pianei krisi :twisted: exw tooosa na kanw k opws tin Despina me pianei kata8li4i k den kanw tipota..

I nimfi mou akomi den gennise 40+1 k apo sispaseis tipota..

Giouli mou mpravo gia to karotsi k gia tis douleies ;)

Gewrgianna mou kali epitixeia gia ta apotelesmata..

Despina mou mia apo ta idia me tis douleies :oops:

Afroditi mou kane k kamia voutia k gia 'mas :)

Elenaki mou kali dinami me tin metakomisi opws k se sena Gewrgianna!!

Sorry an 3exasa kamia :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μπηκα πολυ γρηγορα γτ δεν νιωθω καλα...ειμαι με 2 ωρες υπνο γτ ο αλεξης καλομαθε στο χωριο με χερια κ αγκαλιες,ειχα κ το πατερα μου που ουρλιαζε ετσι κ τον αφηναμε κατω κ εκλαιγε λιγο....τα αποτελεσματα απο τον υπερηχο μας ειπε μια χαρα αλλα τα αποτελεσματα θα τα παρουμε αυριο....

ποια αποτελεσματα βγηκαν??που μπορω να μπω να τα δω???κοριτσια εχω βαρδια αυριο 24ωρη κ ειμαι ηδη πτωμα φανταστειτε πως θα ειμαι μεθαυριο...

γεωργιαννα ποσο θα ηθελα κι εγω να παω καπου....θα ξανα παω χωριο σε 2 βδομαδες βεβαια αλλα για εμενα αυτο δεν το νιωθω σα διακοπες....τεσπα!!!μην αρχισω τη κλαψα παλι :lol::lol::lol::lol::lol: ...κοριτσια σας καληνυχτω ειμαι πτωμα παω για υπνο....φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα αποτελεσματα δεν βγηκαν σημερα τελικα. σιγουρα αυριο επειδη ειναι και οι ενστασεις που κανουν οι μαμαδες.

Γιουλη εαν εχεις καταθεσει τα χαρτια για το παιδικο μεσω του ΕΣΠΑ θα βγουν αυτες τις μερες, δηλ. αυριο το πιο πιθανον :lol::lol:

Μεσα στο σπιτι μου γινετε τις μουρλης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σε λιγο θα βγουμε εξω γτ δεν θα χωραμε! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

εχθες την νυχτα στις 1 βγηκαν τα αποτελεσματα!!!! ευτυχως ηταν η συνηφαδα μου στο ιντερνετ και τα ειδε. εγω επειδη ειχα κοιμηθει το απογευμα δεν μπορουσα να κοιμηθω και ετσι τα ειδα.

Ειχα ξεχασει να υπογραψω το ζωον!!!!!!!!!!!! και ετσι σημερα το πρωι πηγα και εκανα ενσταση, μιλησα και με μια υπαλληλο και μου ειπε οτι εχω πολλες πιθανοτητες να μου το παρουν. Μακαρι! Αναμονη μεχρι το Σαββατο που βγαινουν τα οριστικα!!!!

ειμαι τσαντισμενη με την Wind τελευταια στιγμη με ειδοποιουν οτι πρεπει να καταβαλλω 50 ε σαν εγγυηση για να μου ανοιξουν λογαρισαμο. αυτα τα λεφτα δεν μου περισσευουν ουτε για αστειο!!!!!!!!!! και ετσι μαλλον θα μεινουμε χωρις ιντερνετ για καποιο διαστημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι, χαιρομαι που ειναι ολα καλα με τον αλεξακο, αντε να ηρεμησεις λιγο κοριτσακι μου!!!

γεωργιαννα, κριμα που ξεχασες να υπογραψεις!!! :o:o ευτυχως δεν θα αργησουν και τα οριστικα αποτελεσματα και μακαρι να ειναι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντρια, κανουμε βουτιες και για εσας!!!αντε, καλε, ποτε θα γεννησει η νυφη σου;;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna sou euxomai oti kalitero..

Afrodite mas espase xexe :lol: 40+2 k akomi pame, xtes pige k prwi k apogeuma sto nosokomeio gia kardiotokografima k ola kala 8a 3ana paei avrio..

To kinito mou ta epai3e itan pou itan gia ta skoupidia xtes den anoige ka8olou mou edwse o andras mou ena allo na 4eutoperasw k den douleve oute 1 koumpi den mporousa na parw ena til oute kan na to apantisw mou espase ta nevra, simera mou efere o george 4 samsung touch apo ton koumparo mas na diale3w opoio mou aresei emeina kapws etsi :o pou me skeftike..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna sou euxomai oti kalitero..

Afrodite mas espase xexe :lol: 40+2 k akomi pame, xtes pige k prwi k apogeuma sto nosokomeio gia kardiotokografima k ola kala 8a 3ana paei avrio..

To kinito mou ta epai3e itan pou itan gia ta skoupidia xtes den anoige ka8olou mou edwse o andras mou ena allo na 4eutoperasw k den douleve oute 1 koumpi den mporousa na parw ena til oute kan na to apantisw mou espase ta nevra, simera mou efere o george 4 samsung touch apo ton koumparo mas na diale3w opoio mou aresei emeina kapws etsi :o pou me skeftike..

αντε, καλοριζικο το κινητο!!!εγω δεν μπορω καθολου τα κινητα αφης, με δυσκολευουν :( κι εγω θυμαμαι οταν εκλεισα τις 40 εβδομαδες, με ειδε ο γιατρος και μου ειπε οτι ακομα ειναι ψηλα ο τραχηλος, να ξαναερθω την επομενη , αλλα δεν την παλευα αλλο και δεν ηθελα να γυρισω χωρις μωρο στο σπιτι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργιαννα μακαρι να σας παρουνε.... χαθηκα κοριτσακια βαφτιστηκαμε την κυριακη ηταν μια κυρια.... δεν εβγαλε κιχ μονο μια χαζογκρινια αφου βγηκε μεχρι να μου την δωσουν ολο γελαγε και χαιρεταγε τον κοσμο αυτο το παιδι ψοφα για κοινο... εγω ειμαι χωμα αλλα χαλαρωσα τωρα και οι μπομπονιερες που εφτιαξα ηταν ωραιες και τα προσκλητηρια... εγκυουλες μας ειστε καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro24 να σας ζήσει η μικρή Αννούλα! Να είναι πάντα γερή και τυχερή και να την καμαρώνετε!

Καλημέρα σε όλες! Πήζω στο γραφείο και μετράω μέρες μέχρι το Σάββατο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα φιλεναδες!!!!

αφροδιτακι να σου ζησει η αννουλα!!!να'ναι παντα γερη και τυχερη στη ζωη της, και καλοφωτιστη!!!επισης παντα γελαστη και χαρουμενη οπως ηταν την ημερα της βαφτισης της :lol::lol::lol: εσυ τι κανεις;;;;

δεσποινα, υπομονη :( εχεις πολλη δουλεια στο γραφειο;;;

εμεις καλα ειμαστε, θα παμε το απογευμα για μπανιο γιατι ειχαμε μαγειρεματα και σιδερωματα σημερα το πρωι, μας εβγαλε και η αθηνα νοκ αουτ που εχει παθει ερωτα με τη γιαγια της!!!ολο γιαγια και γιαγια ακουω!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodite mou ta kinita afis 8eloun ton tropo tous emena proswpika den me volevei me ta daxtila (me tis rwges) alla me ta nixia :lol: K egw stin arxi mou ir8e na to ri3w sto toixo wspou na vrw to kolpou tou nixiou :lol:

Afroditoula mou na sas zisei i mikroula sas, geri k kalotixi..Kali xristiani!!!!

Despina mou se katalavenw me tin douleia eixame mia terastia paralavi prin liges evdomades k doulevw pir k mania na prolavw na ta teleiwsw ws tis 10 tou minos pou 8a figw me adeia evgala k plano ti 8a kanw ka8e mera gia na prolavw sigoura k x8es ema8a pws tin alli evdomada perimenoume alli paralavi k 8imwsa giati me TIPOTA den 8a ta prolavw..

Avrio genname 8a paei to prwi gia proklisi toketou giati den paei allo (avrio 40+4), den exei ka8olou ponous, sispaseis k oute diastoli..Agxw8ike giati k tin Deutera to apogeuma otan itan sto kardiotokografo gennouse mia sto diplano dwmatio pou talaipwreitoun apo to prwi k fwnaze k i nimfi mou tin lipi8ike k eklaige mazi tis :cry: ..

Avrio 8a parw adeia sigoura, gia tin paraskevi to skeftoume giati "fovame" tin antimetwpisi tou afentikou mou alla i mama mou logika 8a 8elei na einai me tin nimfi mou k den 3erw pou na afisw tin Victoria..Rwtisa k ton george mipws k den exei douleia na meinei na tin prosexei k den nomizei na ta kataferei na meinei spiti..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, με το καλο να ερθει ο ξαδερφουλης της βικτωριας, και με εναν πονο να γεννησει η κοπελα :D !! ολα καλα θα πανε!!!

κι εσυ με ρεγουλα τη δουλεια ;)

τελικα δεν πηγαμε για μπανιο το απογευμα, γιατι εβρεξε :o:(:( τουλαχιστον δροσισε :) η αθηνα εδωσε ρεστα το απογευμα, ηταν πολυ χαρουμενη και τραγουδουσε μονη της "λαλαλαλαλαλα" :lol: και οταν την παιρναμε αγκαλια, απο τη χαρα της μας εδινε φιλακια :x:x:x:x ωσπου αποκαμε και μου λεει κατα τις 9.30" μαμα, λάλα"!!!!

καληνυχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μπήκα να πω ενα γρήγορο γεια!χθες μας έφεραν τον υπολογιστή επισκευασμένο!οπότε από αύριο θα ανακάμψω!!!

πολλα φιλιά και την καληνύχτα μου σε όλες!!!καλέ η Σούλα γέννησε;;;μέσα ή τέλη Αυγούστου δεν ήταν;;οι υπόλοιπες εγκυούλες τι κάνουν;;;

αύριο αναλυτικότερα....

πάω να την πέσω να διαβάσω λιγο στο κρεβάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

αντε, βρε δαναη, να μπαινεις να μας λες τα νεα της μυρτως!!! η σουλα γενναει στις 29 αυγουστου, αν θυμαμαι καλα, και η ελενα στις 11 σεπτεμβριου!!!

εμεις θα παμε να παραλαβουμε το νεο μας σωσιβιο και ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!

γωγω, πως ειναι η χριστινα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodite mou euxaristoume!!!

Akomi tipota pige nosokomeio stis 8 tin valane ston kardiotokografo k pali tipota apo sispaseis, ponous k diastoli k etsi tis eipane pws 8a tis valoun gel gia na xalarwsei o traxilos mipws k kanei diastoli k meta apo 2,5-3 wres pou tin afisane na perimenei perase na tin dei giatros k na tis valoune to gel k tin valane gia ena 2wro ston kardiotokografo k meta eidwmen..Etsi vrika k egw tin eukairia na figw prin kammia 1,5 writsa, ir8a stin mama mou me tin victoria na pai3ei ligo giati tin eixa mazi mou apo tis 9:45 k vare8ike koimi8ike k kanena 2wro sto karotsi k meta eixe energeia k poios tin etrexe, tin ekana k mpanio k 8a pame se kammia writsa pali..Eixe polla ektakta peristatika k ginete xamos sta xeirourgeia..Molis milisa k me ton aderfo mou tis valane k oro mallon gia texnitous ponous k sfiggei i koilia tis..

8imwsa PARAAAAAA POLI me to afentiko mou tou eipa pws gennaei i nimfi mou i mama mou 8a einai konta tis k egw den exw pou na afisw tin mikri k 8imwse k mou eipe na dw ti 8a kanw k auto de ginete na simvainei k na doune k ekeinoi ti na kanoune :o tou eipa pws den exw epilogi k den exw kapoion na mou tin kratisei k sinexise ta idia ma den ginete k na deis k esi ti na kaneis..8a tou elega k gia avrio alla etsi opws mou ekane den tolmisa :twisted: eutixws meta apo olo auto kanonise o george na meinei spiti avrio na tin kratisei, mas ekane olous mallia kouvaria o ili8ios :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, με το καλο να γεννησει η νυφη σου και με εναν πονο!!!

οσο για τα αφεντικα, οπου και να'ναι εχουν την ιδια αντιμετωπιση :( νομιζουν οτι οταν εχεις παιδι αρκει να του δωσεις 5 ε να παει για καφε και εισαι ελευθερη να πας στη δουλεια σου :lol::lol::lol: εμενα δεν μου ειχαν κανει κακο χαμο, για να ταξιδεψω 600 χιλ πηγαινε-ελα, μονο και μονο για να δειξουν οτι ειναι καλοι διευθυντες και ολα λειτουργουν σαν ρολοι;;; ουτε καν ημουν χρησιμη εκεινη την ημερα, να πω οτι με ειχαν αναγκη!!!!αλλα, ολα ειναι δανεικα -να ξερεις- ο,τι κανουν θα το λουστουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Μπαίνω βιαστικά γιατί θέλω βοήθεια: έχει πάρει καμιά κάλυμμα για το καθισματάκι αυτοκινήτου? Από που και πόσο περίπου? Η Κατερίνα ιδρώνει στο δικό μας και φοωάμαι ότι θα γίνει και χάλια με την άμμο και την αλμύρα.

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Μπαίνω βιαστικά γιατί θέλω βοήθεια: έχει πάρει καμιά κάλυμμα για το καθισματάκι αυτοκινήτου? Από που και πόσο περίπου? Η Κατερίνα ιδρώνει στο δικό μας και φοωάμαι ότι θα γίνει και χάλια με την άμμο και την αλμύρα.

Σας φιλώ όλες!

τι καθισμα εχεις;;; το καλυτερο ειναι να πας στο καταστημα που αγορασες το καθισμα και να βρεις το αντιστοιχο καλυμμα, αν στο τοποθετησουν κιολας, ακομα καλυτερα!!!εμεις εχουμε το be safe 2 και πηραμε και ενα καλυμμα αν θυμαμαι καλα 20-25 ε αλλα ηταν λαθος και τελικα περιμενουμε ακομα το σωστο να ερθει :evil: κι εμενα ιδρωνει, αλλα δεν λερωνεται απο τη θαλασσα γιατι παντα την καθαριζω και την ντυνω πριν τη βαλω να κατσει ;) καλες ετοιμασιες και καλο ταξιδι!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Άντρια, τι κάνει η νύφη σου? Με το καλό η κοπέλα!

Εγώ ΣΚ έχω ρεπό και θα ανέβω με κτελ αύριο το μεσημέρι μετά τη δουλειά στα Γιαννιτσά για να δω τη μικρή!

[smilie=blob5.gif]

6 ώρες δρόμος αλλά χαλάλι της! Και θα γυρίσω κυριακή. Μιάμισι μέρα θα την χαρώ την κορούλα μου.

Δέσποινα, εγώ πήρα ένα κάλυμμα της aerosleep που είναι αντιδρωτικό. Δεν καλύπτει όλο το καθισματάκι όμως. Το πήρα γύρω στα 25 ευρώ. Κοίτα εδώ

http://www.aerosleep.com/en/our-products/how-can-aerosleep-improve-the-safety-and-health-of-your-sleeping-baby/detail/anti-transpiration-layer-for-car-seat-or-stroller#photos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...