Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

Despina mou k Anastasia mou twra eida ta minimata sas..Signwmi!!

Despina mou se euxaristw gia tis euxes sou..K egw klimatistiko tis vazw elega na tis to anavw na drosizete to dwmatio k meta na to svinw alla kanei poli zesti k tis to afinw fisika tis to vazw 30 va8mous k vgazei pros ta panw oxi apeu8eias panw tis k tin skepazw k me ena lepto sentonaki k einai mia xara..

Anastasia mou k egw fovame k meta pou mou eipan to ok 4iloagxw8ika alla 8elw na zisw k auti tin empeiria euxomai na ta kataferoume (na girisei auti tin fora to zouzouni)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια καλησπέρα! Χάθηκα κι εγώ, συγγνώμη, έχω πήξει με τη ζέστη, με άπειρους λογαριασμούς (που αδυνατώ να καλύψω), με την αφαγία του Άρη... Τα νεύρα έχουν χτυπήσει κόκκινο! Φεύγουμε αύριο για Ακράτα μπας και χαλαρώσουμε λίγο γιατί εδώ δε την παλεύω άλλο! Να περνάτε όμορφα, σας φιλώ πολύ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα!!!

γεωργιαννα, αυτα εινα τα νεογιλα του αλεξανδρου;;;;η βαφτηστηρα μου ειναι 22 μηνων και εχει μονο 8 δοντακια :(:( τι πειραζει αν βγουν αργοτερα;;;

δαφνη, καλα να περασετε και υπομονη! 8-)

η παιδιατρος δεν μου ειπε τιποτε για την ωρα του μπανιου αλλα κι εγω ξερω οτι οι επικινδυνες ωρες ειναι 12 με 4 :? εμεις συνηθως παμε 11 με 1...

δεσποινα ελπιζω να ειστε καλα και να φυγετε το συντομοτερο δυνατο!!ολοι θελουν διακοπες!!! :D

αντρια, ποτε θα παρεις αδεια εγκυμοσυνης;;;;στην βικτωρια ποτε ειχες παρει, δεν θυμαμαι :oops:

η αθηνουλα εχει λιγη γκρινια, μαλλον θα κατεβουμε στη γιαγια να μαγειρεψουμε και ελπιζω να ερθουν συντομα ο μπαμπας και ο αδερφος μου απο το αγρινιο για να παμε ολοι για μπανιο, αλλιως θα ειμαστε μονο γυναικες :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Είμαι πολύ χαρούμενη σήμερα! Η Κατερίνα δεν ξύπνησε καθόλου κι εγώ κοιμήθηκα 7 ώρες συνεχόμενες μετά από πάρα πολύ καιρό! Άλλος άνθρωπος νιώθω!

Επίσης, ο αντρούλης μου δεν πονάει πια τόσο πολύ και άρχισε να το πατάει οπότε πήραμε το ΟΚ του γιατρού και το άλλο Σάββατο φεύγουμε για Νάξο! Και από κει μπορεί να πεταχτούμε και Σχοινούσα για λίγες μέρες!

Γεωργιάννα κρίμα τα δοντάκια του Αλέξανδρου :cry: Να του πεις να τα προσέχει ιδιαιτέρως αφού είναι ευαίσθητα.

Δάφνη ψυχραιμία. Δίπλα στη θάλασσα όλα φαίνονται πιο εύκολα! Να περάσετε καλά.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά εμείς αποκλείεται να τα έχουμε βγάλει όλα τα δόντια μέχρι 18 μηνών. Αυτό θα σήμαινε 14 δόντια σε 3 μήνες!!!

Δεν υπάρχει περιπτωση! Επίσης, επειδή τρόμαξα με τις παρενέργειες του εμβολίου και για να μη μας βρουν στις διακοπές μίλησα με την παιδίατρο και θα το κάνουμε το Σεπτέμβρη. Θα πάνε βέβαια όλα 1 μήνα πισω αλλά είπε δεν πειράζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!

Afroditi mou stin Victoria ka8omoun apo 3 minwn egkios giati to afentiko mou den eixe douleies, den itan apo epilogi..8a pigenw douleia oso antexw an ta kataferw na min ka8isw ka8olou prin ton toketo kalitera gia na ekmetalleutw ton xrono meta me to mikrouli..Pairnoume 4,5 mines adeia mitrotitas k nomizw pairneis 2 evdomades prin ton toketo k tis ipoloipes meta, an ginete na tis parw oles meta 8a to protimousa, akousa pws ginete alla den ro e4a3a akomi..

Despina mou den pistevw na iparxei provlima na pane ta emvoia 1 mina pio meta giati an den kanw la8os gia ka8e emvolio sou dinoun ena 2mino i 3mino peri8wreio..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα δεν ηξερα οτι ισχυει διαφορετικο καθεστως στην κυπρο :o !! ευχομαι να πανε ολα οπως θα σε βολευει καλυτερα :D

δεσποινα, σπουδαια νεα!!!μπραβο!! για τα δοντακια , νομιζω οτι εχεις δικιο :shock: και η αθηνα ειναι 14 μηνων, ποτε θα προλαβει να βγαλει τοσα δοντια;;;; :?::?: κι αν δεν τα βγαλει μεχρι 18 μηνων, τι πειραζει;;; κι εμεις, το μαντου θα το κανουμε το σεπτεμβρη :)

τελικα πηγαμε οι τρεις μας για μπανιο, και το απογευμα θα παει ο αδερφος μου κι εμεις τα κοριτσια θα παμε να του κανουμε παρεουλα με καφεδακι :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναμένω τους γονείς μου για να φύγουμε όλοι μαζί για Ακράτα. Εκείνοι θα μείνουν ως τη Δευτέρα, μετά 3-4 μέρες θα είμαστε οι τρεις μας να χαλαρώσουμε λίγο και μετά θ'αρχίσουν να έρχονται διάφοροι φίλοι.

Ευχαριστώ για τις ευχές σας, πάω με στόχο να χαλαρώσω, έχω πάρει και δύο αιώρες να εγκαταστήσω και θα μπω σε κατάσταση νιρβάνα!

Δέσποινα μπράβο για τα νέα σας, να περάσετε όμορφα στη Νάξο, πόσο θα μείνετε? Εμείς στις 19 Αυγούστου θα πάμε Κουφονήσι.

Πρώτη φορά ακούω πως ένα παιδί πρέπει να έχει βγάλει όλα τα δόντια έως 18 μηνών, πολλά παιδιά, ξέρω, βγάζουν μέχρι 3 χρονών και είναι απόλυτα φυσιολογικό. Ο Άρης έχει μόνο 5 και τώρα βγάζει άλλον ένα κοπτήρα και 4 τραπεζίτες ταυτόχρονα!

Ήρθαν. Επιτέλους φεύγουμε! Φιλιάααααααα!!!!

Παίρνω μαζί τον υπολογιστή γιατί το καφέ κοντά στο σπίτι έχει wifi οπότε θα μπαίνω που και που να σας λέω κανένα νέο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη καλα να περασετε!

Αφροδιτη τα νεογνα δοντια ειναι αυτα που εχουν προβλημα στον Αλεξανδρο. οι τραπεζιτες που εχουν βγει, οι μονιμοι, ηδη τους εχουμε κανει σφραγισματα, χωρια απο μια μεμβρανη για προστασια.

οσο για τα δοντια και εγω δεν πιστευω οτι μπορει ενα παιδι μεχρι τα 18 να τα βγαλει ολα. Το αργοτερο ειναι μεχρι 2,5 ετων. το θυμαμαι και απο τον Αλεξανδρο. οι κυνοδοντες ειναι οι χειροτεροι.

http://www.osi.gr/?p=1 δειτε αυτο. το ειχαμε βρει με την Αναστασια.

Σημερα πηραμε και την ντουλαπα των παιδιων απο το Ικεα!!!! ειμαι πολυ χαρουμενη, βεβαια δεν εχουν περισσεψει λεφτα για την βιβλιοθηκη μας :(:(

Τελειωσα και με την δουλεια σημερα!!!!!!!!!!!! 3 εβδομαδες εκτος!!!!!!!!! μαλλον την Τεταστη την κοπαναμε και εμεις για Κεφαλονια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!!

Piga na kanw kamia douleia k den ante3a k poli me auti tin zesti ekana ta vasika sto isogeio pou pername edw tin mera mas, ta efera se mia ta3i k sfoggarisa mipws er8ei kanenas akalestos k eimastan xalia, ta ipoloipa den 3erw pote 8a vrw dinami na ta kanw..Apellasan k tin kopela pou me voi8ouse :cry: k edw k 2 evdomades prospa8w na mpw se mia ta3i, den antexw allo na ta vlepw k na min exw antoxes na ta kanw :oops: ..Xtes to vradi eimoun k me diarroies k niw8w kommatia..

Exoume k kideia to apogeuma o mpampas tis koumeras mas pe8ane x8es to prwi, aiwnia tou i mnimi k mallon 8a afisw tin mikri ston aderfo mou k tin nimfi mou, euxomai na min tin piasoun oi ponoi simera ka8ws 8a tin exoun k na trexoume oikogeneiakws :lol:

Afroditi mou stin Kipro mas exoun [smilie=pottytrain5.gif] sto 8ema mitrotitas alla para tipota kati einai k oi 4,5 mines..

Daphne mou kali 3ekourasi k kala mpania!!!!

Gewrgianna ti kala pou 3ekinsie i adeia sou etsi grigora!!! Egw exw alles 2 evdomades douleia k meta ka8ome gia diakopes, me xilia zoria paw douleia!! Kala na perasete Kefalonia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaa 3exasa na pw Xronia polla stis Eirines, Xrisovalantw k Valantw..George mou na sas zisei o mikros sas Xrisovalantis..Na ton xereste, PANTA geros!!!

Pigame k emeis xtes to apogeuma sto pareklisi tis Agias Eirinis Xrisovlantw pou exoume stin Kipro k kaname tin giorti giati einai i prostatida Agia tis mikris mas k tin exoume ta3ei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!Να 'μαι κ εγώ σαν τα χιόνια! :D Ότι πείτε έχετε δίκιο,έχω χαθεί..τί να κάνω όμως,όλα απο το χέρι μου περνάνε.Θα σας τα πώ σύντομα τώρα που παίζει ο μικρός. Μας έχουν πέσει όλα μαζεμένα,φτιάχνουμε με τον Χάρη χειροποίητα δερμάτινα σανδάλια που θέλουν πολύ χρόνο,έχω τον μικρό Ταρζάν που όλο ζαβολιές κάνει κ κυνηγάω,ετοιμάζω τα πράγματα της μπέμπας πλυσίματα-σιδέρωμα όταν βρίσκω χρόνο που δν τελειώνουν με τίποτα κ το καλύτερο μετακομίζουμε επιτέλους αύριο οπότε πακετάρω τα πάντα!Ένας χαμός γίνεται,απορώ πώς τα καταφέρνω με την κοιλούμπα στο στόμα :roll: ..εχω πάλι πρόωρες συσπάσεις κ εντολή του γιατρού ξεκούραση αλλα κώλο δν βάζω κάτω..Κιλά έχω πάρει μόνο 5! Πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά κλείσαμε ημερομηνία 11 Σεπτέμβρη γεννάμεεεεεε!!!Αν κ το κόβω να υποδεχόμαστε την κοντέσσα μας νωρίτερα.! Ο Γιωργάκης μου είναι μια χαρά,με εξαίρεση το εμβόλιο που κάναμε κ ήταν με 40 πυρετό,εμετούς 3 μέρες.Απο βάρος έχει μια στασιμότητα ένα μήνα σα 11.300 αλλα ok,ευτυχώς παίρνει μπόϊ! 84 πόντους έφτασε,ολόκληρος άντρακλας!! κουκουβά κουκουβάαααααα :lol::lol: Δόντια έχει 9 πάει στα 10 οπότε αποκλείω κ εγώ να τα έχει βγάλει όλα μέχρι τους 18 μήνες. Απαπά,θα τρελαθώ άν βγαίνει το ένα πίσω απο το άλλο,δν αντέχω άλλη γκρίνια. :| Διακοπές τελικά δν θα πάμε οι λόγοι παραπάνω αλλα δεν πειράζει,του χρόνου να μαστε καλά κ οι 4 μαζί..Τα μπανάκια μας τα κάνουμε τα Σ/Κ στο εξοχικό οπότε παίρνουμε μια μικρή γεύση απο καλοκαίρι. Όσες είστε ήδη ή θα φύγετε να περάσετε τέλειααααααααααα!!!!! Κάντε κ κανα μακροβούτι για μας τις γκαστρωμένες πουλιώνουμε στην ζέστη!!χιχι Φιλιά πολλάααααα!! Με συγχωρείτε που δν σχολιάζω αλλα τρέχω σαν τον Βέγγο! Υπόσχομαι να μπώ σύντομα να τα πούμε αναλυτικά!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εγώ! :D

Γύρισα απ'τη δουλειά, έκανα μπανάκι και έβαλα να φάω μπροστά στον υπολογιστή μπας και γράψω και τίποτα :lol:

Ο άντρας μου είναι απόγευμα και είμαι μόνη μου. Το κοριτσάκι μου το βλέπω μεσω skype και λιώνω......

Το άλλο ΣΚ μπορεί να ανέβω να την δω!!!!!

Έλενα, χαίρομαι που είσαι καλά!

Δάφνη καλές διακοπές!

Γεωργιάννα, θέλω ξύλο το ξέρω!

Γωγώ, πως είναι η Χριστινούλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεερα σας κοριτσια...γυρισαμε χτες απο χωριο κ ειμαι πληρως χαλαρωμενη,αισιοδοξη,με γεμισμενες τις μπαταριες κ ξεκουραστη....τον αλεξη τον πηραμε μαζι μας τελικα γτ πρεπει αυριο να παμε να κανουμε υπερηχο νεφρων κ κυστης...τελειωσε κ την αντιβιωση κ τη τεταρτη θα παμε για ουροκαλλιεργεια....

ελενακος μου χαιρομαι που εισαι καλα να προσεχεις βρε κοπελα μου..

στεισι πως ειναι τα πραγματα στη δουλεια?για ιδωιτικο η δημοσιο σταθμο μιλας??εκανες χαρτια?περιμενουμε κ τα αποτελεσματα κι απο εκει..

σημερα το προγραμμα εχει αποτοξινωση απο το φαγοποτι του χωριου,κ δουλειες δουλειες δουλεις,πλυντηρια κα...θα φτιαξω κ ενα παγωτο με ορεο μπισκοτα το απογευμα να εχω...

κατι ασχετο ειχα παρει μερος σε ενα διαγωνισμο της κικο κ κερδισα ενα καροτσι μπαστουνι πολυ βολικο κ ελαφρυ...

αντριουλα μου πως εισαι αγαπη μου??σαμανθακι??την παλυεις?

σουλακι??οι υπολοιπες??

φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη, στη δουλειά καλά είναι τα πράγματα. Κούραση όμως, όπως σε κάθε νοσοκομείο...

Παιδικό σταθμό μας πήρανε στον δημόσιο που έχει όμως συνεργασία με το Λ.Σ και έχει άλλο καθεστώς από τους κανονικούς δημόσιους. Εννοώ ότι εκεί δεν μπορεί να κάνει κάποιος τα χαρτιά του που δουλεύει "μαύρα" χωρίς να φορολογείται και να σου φάει εσένα τη θέση που δεν κρύβεις εισόδημα από την εφορία.

Κάναμε να χαρτιά μας και μας πήρανε. Ξεκινάμε 5 σεπτέμβρη για 1 ώρα τη μέρα και αυξάνοντας σιγά-σιγά τις ώρες θα φτάσουμε σε πλήρες ωράριο μετά από 3 εβδομάδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!

ελενακι, πολυ χαιρομαι που ειστε καλα ( αν και τρεχετε απο ο,τι καταλαβα) και θα πω κατι κλισε, πως περασε ο καιρος και σε λιγο θα ερθει και η μπουμπου!!! :o:o:o πολυ σας θαυμαζω εσς, κοριτσια, που με τοσο μικρο μωρακι μενετε εγκυες στο δευτερο, εγω δεν θα την παλευα :roll::roll:

γιουλη, μπραβο που ξεκουραστηκατε!!!ελπιζω ολα να πανε καλα στους υπερηχους ;)

αναστασια, ξερω πως σου λειπει η γιωργια σου, απλα απολαυσε την ηρεμια σου γιατι μετα θα επανελθουν οι τρελοι ρυθμοι δουλειας!!! :lol:

εμεις, ειμαστε μια χαρα, με εξαιρεση τις τουμπες της αθηνας στην αυλη, ειναι πολυ ατσουμπαλο το παιδακι μου, και ηδη εκανε ενα παρασημο στο κουτελο που το βλεπω και στεναχωριεμαι :( απο χτες πινει και γαλα κατσικισιο φρεσκο κατευθειαν απο την κατσικα του θειου μου!!! :D:D:D πιο φρεσκο δεν γινεται!!!αρμεγει τις κατσικες ο θειος μου το βραδυ, η μαμα μου το βραζει και το πρωι το πινει η αθηνουλα!!! :lol:

επισης, εμαθε να λεει λάλα το γαλα, και μπε οταν κανει κουνια απο το κουνια μπελα!!!βεβαια και οταν βλεπει το σωσιβιο της παλι μπε κανει, απο το μπλουμ :shock: τωρα προσπαθουμε να μαθουμε το παππου, γιατι ολο γιαγια τον λεει τον καημενο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΣΑΣ...ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΗ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΝΤΑΝΤΑ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΡΙΑΚΑ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΤΟΣΑ ΧΑΡΑΤΣΙΑ,ΕΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΜΙΣΘΩΝ...Κ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΜΑΣ ΚΟΨΟΥΝ Κ ΤΑ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΑ...ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ..

ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΦΟΒΙΣΩ ΑΛΛΑ ΝΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΓΤ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΥΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΧΝΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΘΕ ΜΕΛΙΤΑΙΟ ΠΥΡΕΤΟ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΘΟΓΟΝΟΙ ΜΙΚΡΟΟΡΓΑΝΙΣΜΟΙ....ΔΕ ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΦΟΒΙΖΩ ΑΠΛΑ ΕΧΕ ΤΟ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΣΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

Αναστασια μου ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ τωρα που μπορεις γτ μας περιμενει ενα δυσκολο χειμωνα μεσα στις ιωσεις!!!!!!!

Αφροδιτη μου καλο βρασιμο οπως λεει και η Γιουλη. ειναι πολυ καλο το κατσικισιο γαλα.

Αχ αυριο περιμενω και εγω τα αποτελεσματα απο το παδικο. Εχω πολυ ΑΓΩΝΙΑ!!!!!! Οπως Λες Γιουλη ιδιωτικο δεν μας περνει!! Εχω τσαντιστει που εμεις δηλωνουμε ολο το εισοδιμα και να μην μας τα παιρνουν και οι αλλες γυναικες να δουλευουν μαυρα και να πενουν τα παιδια τους. Νιωθω οτι αδικουμε. ειδικα φετος που οι φοροι ειναι τοσο μεγαλοι!!!!!!!!!!!!!!!

Γιουλη ποτε σας ειπαν για α αποτελεσματα στο παιδικο; Της Κικο τα καροτσια ειναι πολυ καλα.

Ελενα πολυ τρεξιμο!!!!! με το καλο η μετακομιση.

Εχω του κοσμου τις δουλειες για την μετακομοιση και να δω πως θα μαζεψω και βαλιτσες!!!!!!!! :lol::lol: προσπαθω καθε μερα να κανω και απο κατι. γενικα εχω μαζεψει τα περισσοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια :D

Βλέπω αλλαγές,ταξίδια,αναμονές απαντήσεων κτλ...ολα μια χαρά μπράβο.

Καλά να περνάτε όσες εισαστε ηδη σε διακοπές κ με το καλό οσες θα φύγετε :D:D

Εγώ θα ειμαι εδώ να φυλάω το μαμμυ...ποια μίλαγε καποια στιγμή μόνη της κ γέλαγα....χμμμ δεν θυμαμαι,καπως ετσι θα ειμαι κ εγω.

Εμείς περάσαμε ενα μεγάλο οδοιπορικό ταξιδι πυρετου,ο υψηλος πυρετός κ τα εξανθήματα δεν ηταν τελικά απο τις παρενέργειες του εμβολιου του ιλαρα παρά απο αιφνίδιο εξάνθημα λογω ίωσης,το διαπιστωσαμε όταν εχτες την πήγα στο νοσοκομείο με πυρετό ο οποιος οφειλοταν στις παρενεργειες του εμβολιου τώρα δλδ στις 10 μέρες κ όχι στις 3 οπως κακως διάγνωσε η παιδίατρος,στην οποια φυσικά της εχω ρίξει άκυρο.

Σημερα το πρωι εκανε πυρετό κ σε λίγο θα της βαλω παλι θερμόμετρο.

Της πεσαν μαζεμενα της καημενούλας,ταλαιπωρηθηκε πολυ κ έχω να την βγάλω μέρες έξω :(

Απο αυριο ομως αν πανε ολα καλα κ δεν εχει πυρετο θα παμε βολτουλα.

Γεωργιαννα τι εγινε με την απάντηση????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια, ευχαριστω για το ενδιαφερον σας, πραγματι το βραζει η μαμα μου πολυ καλα γιατι υπαρχει κινδυνος και πιστευω δεν θα μας τυχει κατι!!

ευχομαι καλη επιτυχια στις αιτησεις σας στους παιδικους σταθμους, γεωργιαννα και γιουλη, και συγχαρητηρια αναστασια!!! εγω απο του χρονου λεω να τη στειλω, και φετος να κατσει η αθηνουλα με μια γιαγια ( αν ειμαστε αθηνα με την πεθερα μου, αρτα με τη μαμα μου...)...

γεωργιαννα, ουτε ψυλλος στον κορφο σου με μαζεματα για διακοπες και μετακομιση :shock: ξεκουραζεσαι καθολου τωρα που εχεις αδεια;;;

χαλαστηκα με τον πατερα μου το βραδυ γιατι για πολλοστη φορα ανοιξε συζητηση για πολιτικα , και οταν λεω συζητηση εννοω διαλεξη κατα της αριστερας :twisted::twisted: του ειπα λοιπον την αποψη μου και οταν θιχτηκε που τολμησα να εκφερω λογο αντιθετο με τον προφανεστατα ορθο δικο του λογο ( ελπιζω να φαινεται οτι ειρωνευομαι :evil: ) του ειπα οτι οταν λες την γνωμη σου να περιμενεις και αντιλογο, δεν εχω σκοπο να καθομαι να σε ακουω στωικα!!!!και επειδη δεν του αρεσε η απαντηση μου, μου ειπε οτι μιλουσε στον αδερφο μου :o:o με τσαντισε, αλλα με παρηγορει οτι τσαντιστηκε κι αυτος και επομενως να πιει ξυδι :evil::evil: αποφασισα αυτο το καλοκαιρι να ειμαι αρκετα αναισθητη, γιατι το πασχα τον αφησα να μου χαλασει την διαθεση και περασα σκ@τα!!! η ατακα της εβδομαδας : μπαμπας: θελω να εχω ανοιχτους δρομους να παω το παιδι μου στο νοσοκομειο, και οχι να μου τους κλεινουν οι αριστεροι (λες και τους αγροτες δεν τους υποστηριζε η νδ οταν ηταν αντιπολιτευση :lol:) απαντηση : ωραια, τωρα εχεις ανοιχτους δρομους και οχι νοσοκομειο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω, περαστικα στο χριστινακι!!!δηλ.μετα απο 10 μερες ηταν οι παρενεργειες του εμβολιου;;;;τι να πω..ολο απογοητευομαι με την ιατρικη που ασκουν οι παιδιατροι :( τωρα πως ειναι;;;;εσυ εχεις αδεια ακομα;;; παρεμπιπτοντως, εγω ημουν αυτη που μιλουσε μονη της, γιατι δεν εμπαινε καμια στον κοπο να της απαντησει :lol:

καλε, μηνν ανησυχεις, οπως βλεπεις και στις διακοπες δινω το παρον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νευρα μου τα χαπια μου!!!!!διαβαζω γραφω για την καθε μια χωριστα κ αντι για δημοσιευση μου βγαινει το εγγραφο εληξε!!!!θα σκασω λεμε!!!!!!αντε να ερθει το ιντερνετ!!!!

σας φιλω κ σας σκεφτομε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! φευγω για δουλειες εκτος......

Γωγω μου εδω θα ειμαι και εγω, θα εχω ιντερνετ στις διακοπες και απο το κινητο και οταν θα μου ερθει το στικ της wind. Περαστικα, ξεχασα να τα πω, στην Χριστινουλα!!!!!

Σημερα περιμενω την απαντηση και οπως καταλαβατε ολη νυχτα στιφογυρναγα. Μακαρι Παναγιτσα μου!!!!!

Σουλιτσα μου πολλλλλλλλαααααααα φιλια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Γεωργιάννα είχες κανένα νέο?

Γωγώ περατικά στη Χριστίνα!

Αφροδίτη μη σκάς καλέ με τον πατέρα σου; Εγώ το έχω πάρει απόφαση, σε αυτή την ηλικία δεν μπορείς να τους αλλάξεις μυαλά με τίποτα! Πωπω κι εμεις έτσι θα γίνουμε! (όσοι δεν είμαστε ήδη δηλαδή :lol: )

Γιούλη να μας πεις τα ποτελέσματα των εξετάσεων. Εύχομαι να είναι όλα καλά.

Ελενάκος να ξεκουράζεσαι. Πάλι μετακόμιση με την κοιλιά στο στόμα? Πως μπορείς? Εγώ να πάρω τα πόδια μου δεν δύναμαι. Σκέφτομαι που πρέπει να πλύνω, να σιδερώσω, να πακετάρω και να καθαρίσω το σπίτι για να φύγουμε το Σάββατο και πέφτω κάτω με κατάθλιψη!

Φιλιά σε όλες και στα μωράκια και στα σποράκια που σύντομα θα γίνουν κι αυτά παιδάκια!!!!!

Υ.Γ. Σήμερα βούρκωσα το πρωί η μάνα. Η Κατερίνα έβλεπε MTV και χόρευε αντιγράφοντας τις κινήσεις της τραγουδίστριας! Πότε πρόλαβε και μεγάλωσε έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...