Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

γιουλη μου, εχεις δικιο με τους γιατρους, κανενας δεν ειναι θεος, και καλα θα κανουμε να εχουμε το νου μας οταν δεν παιρνει το παιδι βαρος, και να αποκλειουμε τους αλλους παραγοντες... που ειναι το χωριο σου και πατε για μπανιο;;;

εγω εχω, σχεδον μαζεψει τα περισσοτερα, και τα υπολοιπα αυριο το πρωι , γιατι θα φυγουμε μεσημερι για να κοιμηθει η αθηνα (ελπιζω) κανα 2ωρο στο αμαξι...

Το χωριο που καταγομαι κ μεγαλωσα εως τα 18 βρισκεται 8 χιλ εξω απο την αμφισσα...για μπανιο πηγαινουμε στην ιτεα,γαλαξιδι στην ερατεινη,στη ναυπακτο κ σχεδον σε ολα τα παραλιακα χωριουδακια του κορινθιακου....

φευγω παω για ποτο στοι σπιτι της παιδικης μου φιλης που παντρευεται σε ενα μηνα....σας φιλω!!!καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια!!!

ανυπομονω να φυγουμε!!!θελω δροσααααααααααα!!!!δεν μπορω αλλο να ιδρωνω το βραδυ μεχρι να κοιμηθω, και να ξυπναω θελοντας να κοιμηθω αλλες 5 ωρες!! :lol::lol:

το λοιπον, ο γιωργος εχεις βγει για εξωτερικες δουλειες ( να παρουμε και κατι ντονατσακια για τον αδερφο μου http://www.maxperrychocolates.gr/index. ... kerytreats χιχιχιχχι) , η αθηνα ειναι στην πεθερα μου κι εγω πρεπει να μαζεψω και τα υπολοιπα πραγματα, γιατι μετα το φαγητο κατα τις 3 θα φυγουμε..... :D:D:D:D

εσεις, τι κανετε;;;; αφροδιτη, πως πανε οι ετοιμασιες για την βαφτιση;;;ποτε με το καλο;;; εγω περιμενω ακομα τις φωτο, αλλα μαλλον απο σεπτεμβριο το βλεπω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,σήμερα ελπίζω να είναι καλη,μέχρι τωρα έτσι δειχνει γτ η Χριστίνα σταμάτησε να έχει πυρετό ...

Θυμαστε που σας είπα για το εμβόλιο ιλαρά κ για τις πιθανόν παρενέργειες?

Λοιπόν απο την 3η ημέρα του εμβολιου την ειχα με υψηλο πυρετό,το τι τραβηξα δεν περιγράφεται...κ σαν μην φτανει αυτό να έχω στι κεφάλι μου το αγχος του Χρηστου κ της πεθεράς που επεμενε να την πάω νοσοκομείό,οτι να ναι....ψυχολογικός πόλεμος πάλι...αντε να τα κουμαντάρεις όλα.

Ο γιατρος μου ειχε πει εως τρια 24ωρα μετά πέφτει κ όπως όλα δειχνουν,έτσι είναι....

Εχω μπλέξει σας λέω,πιο πολυ αγχωνομαι με το αγχος τους που δεν με αφηνουν να αντιμετωπίσω την κατασταση βάση τις οδηγιες του γιατρου...μην σας πώ λεπτομέρειες γτ θα σας κουράσω...

Οσες κάνατε στο μικρό σας αυτο το εμβολιο,ειχε παρενέργειες?????

Αφροδίτη καλο ταξίδι!!!!Γεωργιάννα καλοριζικο το σπιτάκι,εχει θετικη ενεργεια φαινεται στον Διονυσακο.

Δεν εχω προλαβει να διαβάσω τα υπολοιπα συγχωρεστε με πρεπει να βαλω παλι θερμομετρο στην μικρη......φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΗΜΕΡΑ!!!

Γωγω μου περαστικα σας! εμεις που καναμε την ιδια μερα το εμβολιο δεν ειχαμε μεχρι σημερα παρενεργιες. μου ειχε πει οτι μεχρι το σαββατο να περιμενω, αλλιως δεν θα κανει.

το πρωι ο μικρος μας εκανε παρασταση. γυρναγε γυρω απο τον εαυτο του και μετα που ζαλιζοταν επεφτε! και χειροκροτουσε απο την χαρα του. μετα ξανα απο την αρχη!! ριξαμε πολυ γελιο!!!!!!!! οπως και μια μερα κρατηθηκε απο την κολωνα του σπιτιου που εχουμε και εβαλε τα ποδια μεσα στα παπουτσια του πατερα του. ολα αυτα μονος του πως τα σκεφτηκε;;;; γτ ο Αλεξανδρος δεν του τα εδειξε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia mou!!!

Xa8ika alla ka8e mera trexw k gia kati, eidate pou eixa k tin mikri me piretous eutixws den mas

kratisane gia polles meres alla exei poli gkrinia mas trellane, erxome k apo tin douleia kommatia,

etrexa na parw k dwra gia to neo melos pou erxete giati perimenoume tin nimfi mou na gennisei apo mera se mera (einai 39+3)..

Piga k egw simera sto 1o mou rantevou sto kratiko k tous rwtisa k gia fisiologiko toketo k mou eipane pws ginete k XARIKA APISTEUTA, to 8elw toso poli.. Mou eipane pws kanonika prepei na perasoune 24 mines apo tin proigoumeni egkimosini k emena 8a perasoun 20 mines alla den mas empodizei auto giati eide k tin ek8esi tou toketou mou k i tomi stin mitra einai xamila k auto einai poli kalo mou eipe (min me rwtate ti simainei giati oute egw 3erw) to mono pou 8a 8eloun einai mia ek8esi apo ton of8almiatro mou pws mporw na gennisw fisiologika logw 4ilis miwpias pou exw, prepei na kanw vi8oskopisi..Mou ekanan k PAP test k eixa aima k ponous alla mou eipe o giatros an dw aima na min anisixw giati einai logw tis e3etasis, ponesa poli otan tin ekana :?

Simera piga k ekana k ta mallia mou antaugeies alla3a to xrwma apo 3an8o-kitrino se platine-aspro k me glikenei..

Auta einai ta nea mas!!! Sas trellana ee? :D

Afroditi kala na perasete stis diakopes sas..

Gioulaki mou zilevw pou eisaste stin e3oxi :)

Gewrgianna mou me to kalo to spiti..

Afro mou sigxaritiria stin Annoula!!! Kalo tre3imo k se sena :)

Gwgw mou opws sas eipa k emena eixe perenergeies, fouskwmenous lemafdenes ston laimo, piretous, e3an8imata, diarroies (den 3erw an einai apo ta dontakia pou arxisan na vgenoun) k poli gkrinia pou akomi sinexizete..Perastika sas!!!

An 3exasa na sxoliasw kati zitw signwmi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες τις γλυκιές μανούλες!!!σας γράφω από τη δουλειά.έχετε δίκιο ό,τι κ αν πείτε,έχω χαθεί!!επιστρέψαμε ξημερώματα Κυριακής στα Χανιά και ο υπολογιστής στο σπίτι kaputt,είναι στον τεχνικό.Δεν πρόλαβα ακόμη να διαβάσω τα νέα σας.

Στη Χαλκιδική περάσαμε πολύ ωραία,είχε δροσιά κάτω από τα πεύκα,θα σας ανεβάσω κ φωτο μόλις έχουμε πίσω το pc μας.Η Μυρτώ ξεσάλωσε,περπάτησε και όλη μέρα έτρεχε πάνω κάτω στο γρασίδι,έφαγε χωματάκι,έπαιξε πολύ με τον παππού κ τη γιαγιά,έκανε τα μπανάκια της και ξετρελάθηκε με την αλμυρή γεύση του θαλασσινού νερού!!!περνάει μια φάση πολύ αγαπησιάρικη,έρχεται συνέχεια κ μας δίνει φιλάκια και αγκαλίτσες.συνεννούμαστε καλύτερα,μας δείχνει τι θέλει κ λέει επιπλέον γιαγιά,παππού,γυαλιά και άλλα ακαταλαβίστικα!

Η εγκυμοσύνη προχωράει μια χαρά, την τρίτη πήγαμε στο γιατρό κ ο μικρος είναι 200 gr!μου έκανε το a-test και την παρασκευή θα έχω τα αποτελέσματα.κλείσαμε ραντεβού και τον υπέρηχο β'επιπέδου για τις 30.8.την τελευταία εβδομάδα φούσκωσα απότομα αλλά δεν ξέρω αν οφείλεται στο μωρό ή στη μάσα των διακοπών.... :lol::lol::lol: Είμαι +1,2 κιλά από την αρχή (κ ο κώστας +1,χιχιχ, με την καβάτζα βέβαια ότι είχα χάσει 2 κιλά το πρώτο τρίμηνο)Την Κυριακή παντρεύεται μια φίλη κ χθες έψαχνα να δω ποια φορέματά μου με χωράνε,βρήκα δυο-τρια κ μάλλον κατέληξα,δεν ξέρω μόνο αν θα την παλέψω να φορέσω τακούνι ή θα αρκεστώ στο flat.

Άνδρια,με γεια τις ανταύγειες!!!πώς πάει η εγκυμοσύνη;γιατί έκανες pap-test?όλα καλά;

οι υπόλοιπες εγκυμονούσες τι κάνουν?!?!?!έλενες την παλεύετε με τη ζέστη;;;;

πάω να διαβάσω τα νέα σας σιγά σιγά μέχρι τις 9 που έχω ραντεβού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο που κυριευσαμε και το ν. Ηρακλειο,επομενη συναντηση σας περιμενω στο νησι!!!!!!!μακαρι......

ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΤΕ,ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ........

ΕΜΕΙς ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΚΟΜΕ...ΡΗΔΕΣ ,Ω...ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΑΓΓΛΙΔΟΥΛΕς ΓΑΛΛΙΔΟΥΛΕς...ΣΟΥΗΔΕΖΕς....ΒΙΒΑ ΛΕΥΤΕΡΗ ΕΚΚΟΛΑΠΤΟΜΕΝΟ :GREEK ΚΑΜΑΚΙ:Ο ΓΙΟς ΜΟΥ......ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ,ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΣΑΡΩΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ΣΕ ΚΑΛΟ ΜΑς ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΜΕ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ,ΑΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ....ΝΩΡΙς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ;););)

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΕΑ ΜΕ ΖΕΣΤΗ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γλυκερία μου,μπράβο στο Λευτεράκη!!!!!!!είναι κ φάτσας θα τις ρίξει τις τουρίστριες!!!

πώς είναι ο παππούς;για το περπάτημα μην ανησυχείς καθόλου,θα τα κάνει μαζεμένα.εξάλλου μετά τους 18 μήνες είναι ανησυχητικό αν το παιδί δεν περπατάει.φιλάκια πολλά στο νησί από το νησί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,με το καλό το κοριτσάκι,το πρωί το διάβασα!!!ωραία κ τα δυο κοριτσάκια,θα κάνουν κ παρέα!!να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη μέχρι τέλος!τώρα πώς είσαι από συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μπράβο και στην Αννούλα που περπάτησε! Ελπίζω να σταματήσει τώρα να πετάει σαν τον σπαιντερμαν για να την προλαβαίνει και η μαμά της!

Άντρια μακάρι να τα καταφέρεις τώρα με ΦΤ. Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις και με το καλό του ανιψούδι!

Δανάη επιστρέψατε κιόλας; Είχα την εντύπωση ότι θα ξεκαλοκαιριάζατε στη Χαλκιδική. Αλλά και τα Χανιά σούπερ είναι. Χαίρομαι που πέρασε καλά η Μυρτώ και που ο μικρούλης μεγαλώνει! Μη σε νοιάζει για τα κιλά, με δυο παιδιά ούτε θα καταλάβεις πότε θα φύγουν!

Εμείς 10 μέρες δεν κοιμόμαστε, ξυπνάει η κατερίνα. Δόντια, ζέστη, δεν ξέρω αλλά δεν αντέχω άλλο!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες τι κάνετε?

Εγώ τρέχω. Θα μου πείτε χωρίς το μωρό και τρέχεις? Ναι αμέ!!!! Πως τα καταφέρνω δεν ξέρω... :?

Περαστικά στα μωρούλια που είναι αδιάθετα. Με φοβήσατε με το MMR. Εμείς θα το κάνουμε το σεπτέμβριο που θα έχουμε ξεκινήσει παιδικό σταθμό. Μας πήρανε στον σταθμό που έχει συνεργασία με τη δουλειά του άντρα μου. 100 ευρώ το μήνα είναι η συμμετόχή. Δεν θυμάμαι αν σας το είπα. Θα έχουμε βεβαια 3 εβδομάδες προσαρμογή. Οκτώβρη θα ξεκινήσει κανονικά το πλήρες ωράριο (7 το πρωί με 15:45). Θα πρέπει δηλαδή για 1,5 μήνα να βρω μια κοπέλα να την κρατάει τα μεσημέρια από την ώρα που θα φεύγει ο άντρας μου, μέχρι να γυρίσω εγώ απ'τη δουλειά.

Δανάη έχεις πητ τα χριστούγεννα? Τώρα το είδα στο τικεράκι! Αχ, τι ωραία!

Άντρια, εγώ φοβάμαι τον φυσιολογικό μετά από καισαρική. Δεν είμαι τόσο γενναία για να το τολμήσω. Αν και απογοητεύτηκα που έκανα ΚΤ μετά από τόση αναμονή.. Ζηλεύω πραγματικά με την καλή έννοια όσες γέννησαν με ΦΤ και ζήσαν αυτό το θαύμα!

Γιούλη και Αφροδίτη καλές διακοπές!

Άφρο μου καλό τρέξιμο με την Αννούλα! Δεν τρελένεσαι απ΄τη χαρά σου να τη βλέπεις να περπατάει? Εγώ ακόμη τη χαζεύω!

Ά! Ξέχασα να σας πω. Από σήμερα μέχρι το σάββατο έχει στα My Market τα Pampers BabyDry οικονομική συσκευασία με 8,90 :shock:

Τρέξτε να προλάβετε! Εμείς πήραμε 5 πακέτα!

Πάω να μαγειρέψω γεμιστά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δέσποινα, κι εμένα ξυπνάει με τη ζέστη. Μόνο με κλιματισμό κοιμάται τις ζεστές μέρες.

Εσύ δε βάζεις κλιματιστικό?

Για τα δόντια, δώστης λίγο ντεπόν. Κι εγώ δε θέλω να δίνω φάρμακα αλλά στα πολλό ζόρια δίνω.

10 μέρες είναι πολλές που ταλαιπωρείστε :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!

Danai mou se euxaristw!! PAP test sou kanoun an perasei 1 xronos apo tin proigoumeni fora k epeidi den eimai k se proxwrimeno mina k ginotan na mou kanoun mou ekanan..Exw k molinsi k mou edwsan endokolpiki krema alla gmt exw ponous k sto skoupisma ligo roz aimataki..Oso gia to fulo o x8esinos ginaikologos den mou to epivevaiwse giati leei pws einai nwris k mporei na ekana la8os oi alloi pou mou eipane koritsaki, oute mpike kan sto kopo na to ele3ei :?

Deutera paw pali kratiko gia kati analiseis pou den mou egra4e o idiwtis giatros mou k gia tin glikozi giati logw istorikou kanw 2 fores..B epipedou ekleisa k egw gia tis 17 Semptevriou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία της βάζω κλιματιστικό πριν κοιμηθεί να δροσίσει το δωμάτιο γιατί χτυπάει από πάνω της και μετά αφήνω ανοιχτά για να δροσίζετε από το κλιματιστικό του σαλόνιού, όσο φτάνει. Τα δόντια μου είχε πει η παιδίατρος ότι πονάνε για 5 μέρες που πιέζουν και μετά υποχωρούν για λίγο και ξανά, οπότε τώρα δεν ξέρω τι συμβαίνει. Ντεπόν προσπαθώ να της δίνω αλλά κλαίει χειρότερα και πίνει το μισό, οπότε αμφιβάλλω αν την πιάνει. Ουφ, μάλλον θέλει διακοπές! Κι εγώ θέλω αλλά δεν κάνω έτσι!!! Άντε να γίνει γρήγορα καλά ο μπαμπάς μας να φύγουμε! Για 3 βδομάδες να γλυτώσω από λάντζα, φασίνα, μπουγάδα και τι στον κόσμο!

Τέλεια τα νέα για τον παιδικό! Ανυπομονώ όσες τα στείλετε το Σεπτέμβρη να μας πείτε πως είναι. Εμείς από του χρόνου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααα σας!!!

μολις χτες το βραδυ καταφερα να εχω πληκτρολογιο, γι'αυτο θα σας πω πρωτα τα νεα μου!!!

περναμε ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!κανονικες διακοπες κοριτσια!!! η αθηνα ξυπναει 8.30-9, μαζευουμε λιγο το σπιτακι μας, αφου πιουμε το γαλα μας, και κατεβαινουμε κατω στο σπιτι της γιαγιας οπου αλωνιζει η κανει ποδηλατακι μεχρι να μαγειρεψει η γιαγια και να ξυπνησει ο νονος της ( και αδερφος μου :) ) !! μετα παμε για μπανιο, και μολις δει την θαλασσα η αθηνα τη δειχνει και φωναζει ατο!!! βρισκουμε την ξαπλωστρα μας, παραγγελνουμε το καφεδακι μας (2,5 ε και η ξαπλωστρα δωρο :o ) και βουρ στη θαλασσα με το σωσιβιο!!!μετα βγαινουμε, και η αθηνα την αραζει στην παραλια παιζοντας με το κουβαδακι της ενω μαμα, γιαγια και νονος πινουν τον καφε τους!!!ΤΕΛΕΙΑ!!! βεβαια, μετα δεν θελει να φυγει, αλλα το ξεπερναμε!! :lol:

σε 5 λεπτα ειμαστε στο σπιτι, εγω και η αθηνα μπαινουμε μαζι στην μπανιερα και κανουμε μπανιο, οσο η γιαγια ετοιμαζει το φαγητο, και μετα ολοι μαμ!!! επειτα, την βαζω για υπνο ( καλη ωρα ;) ) και ξεκουραζομαι, ειτε χαζευοντας τηλεοραση ειτε ξαπλωνοντας !! το απογευμα παμε βολτουλα, εχει πεζοδρομο στο μενιδι και ενα σωρο παιδακια!!! χτες, μαλιστα, την εβαλα για υπνο και στις 10.30 εδωσα την ενδοπικοινωνια στη μαμα μου κατω, και βγηκα για ποτακι στην παραλια με τον αδερφο μου!!! :D:D:D:D ειχα κανα χρονο να το κανω αυτο!!!!και βλεπαμε το φεγγαρακι ενω χτυπουσε το κυμα, και η φιλεναδα μου που εχει το μαγαζι μου ελεγε οοοοολα τα νεα του χωριου!!!και τελος, δεν μ'αφηνουν ουτε ευρω να ξοδεψω :o:o:o καλε, τι 5αστερο ξενοδοχειο και αηδιες!!!ατη μανουλα μας, κοριτσια!!! :lol::lol::lol:

το απογευμα θα παμε μαλλον στην αγια παρασκευη, που γιορταζει σημερα!! :D

παω να διαβασω τα νεα σας, γιατι χαιρομαι πολυ πολυ που μπαινετε και μιλαμε :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινα, εγω αλλαξα την κουνια και την εβαλα σε σημειο που δεν χτυπαει το κλιματιστικο, και το χειμωνα θα την επαναφερω.... δεν ειχα αλλη λυση, γιατι ετσι οπως το κανεις , το εκανα κι εγω, αλλα ξυπνουσε τη νυχτα απο τη ζεστη :( στην αθηνα, λοιπον, της αφηνα το κλιματιστικο 10-12 και πριν παω για υπνο της το εκλεινα, και διατηρουνταν η δροσια την υπολοιπη νυχτα ;) ποτε με το καλο πατε διακοπες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου, πως τα καταφερνεις και τρεχεις χωρις τη γιωργια, μονο εσυ το ξερεις!! :lol::lol::lol: αν και καταλαβαινω, οτι τωρα βρισκεις ευκαιρια να τακτοποιησεις εκκρεμοτητες που πριν δεν προλαβαινες ;);) χαιρομαι που ολα πηγαν καλα με την δουλεια και το μωρο!!!ενας μηνας που θα χρειαστεις κοπελα δεν ειναι πολυς, μια χαρα!! :D:D

εμεις εδω, δεν εχουμε my market οποτε, την επομενη φορα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη, καλως ηρθες!!!χαιρομαι που περασατε ωραια στις διακοπες σας!!που αλλωστε συνεχιζονται στα πανεμορφα χανια ;);) και τις προαλλες, ειδα στην τσαντα μου μια καρτα απο το "μυλο του κερατα" και θυμηθηκα τι καλα που ειχαμε περασει εκεινο το καλοκαιρι στην κρητη :D:D:D:D

200γρ ο μικρουλης!!!πω πω!!θα φτασουν χριστουγεννα, θα γεννας και θα λεμε πως περασε ο καιρος!! :D

η μυρτουλα πηρε τα πανω της στην χαλκιδικη!!!ειδες, οι διακοπες κανουν καλο σε ολους!!!ανθιζουν τα λουλουδακια μας :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite καταζήλεψα (με την καλή έννοια ;) )! Καλή συνέχεια!

Εμείς αν όλα πάνε καλά θα φύγουμε το επόμενο Σάββατο, 4/8, αλλιώς το μεθεπόμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δέσποινα, μάλλον θέλετε διακοπές! :lol::lol::lol:

Ο μπαμπάς σας πως είναι? Πόνάει ακόμη?

Με το κλιματιστικό μια χαρά είναι έτσι όπως το κάνεις. Τώρα με το ντεπόν έχεις ζορι αν δεν ξέρεις πόσο πίνει...

Για τον παιδικό θα προτιμούσα να πάμε κι εμείς του χρόνου που θα ήταν πιο μεγάλη αλλά δεν γίνεται... Δεν πειράζει όμως. Είμαι αισιόδοξη. Σήμερα πήγαμε με τον άντρα μου και μας μίλησε η ψυχολόγος του σταθμού για την προσαρμογή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια εγω εχθες εφτιαξα γεμιστα για σημερα και αυριο να φαμε το μεσιμερι! Αληθεια τι σας ειπαν για την προσαρμογη; εγω ηξερα οτι θα ηταν 3 αντε μια εβδομαδα το πολυ. οσο για το εμβολιο ειναι στο παιδι εαν θα βγαλει παρενεργιες. εμενα τπτ δεν εκανε.

Αφροδιτη θα συμφωνησω μαζι σου με το ξενοδοχειο!! σαν την μαμα κανενας αλλος δεν σε προσεχει οσα λεφτα και αν παρει!!!!!!!!!!! δυστηχως εγω δεν μπορω να παω να με νταντεψει :(:(:( Καλα να περνατε στην συνεχεια. εμας μας ειπε να πηγαινουμε μεχρι τις 10 αντε 11 για μπανιο αλλιως το απογευμα.

Μπραβο στην Αννουλα για τα βηματακια της!!

Δαναη αντε να μαθαινουμε πιο συχνα τα νεα σου!!

Δεσποινα μου με το καλο να τα καταφερετε και εσεις να φυγετε, θα συμφωνησω με την Αφροδιτη. δεν μπορεις να μετακινησεις το κρεβατακι; δεν ξεκουραζετε ουτε η μικρη ετσι. ευτυχως εμενα ειναι υπογειο και εχει δροσουλα. εαν το εβαζες να χτυπαει προς τα πανω;

πηγαμε με τον Αλεξανδρο στον οδοντιατρο εχθες και εχει σοβαρο προβλημα. με τα χιλια ζορια προσπαθησε να του σωσει το δοντι που θα του πεσει 11 χρονων. εχει τα δοντια μου, ΑΘΛΙΑ !!!! εχει ηδη σφραγγισματα. μου ειπε ο γιατρος πως μεχρι 18 μηνων κανονικα πρεπει να βγαλουν ολα τα δοντια, αντε το πολυ μεχρι 2 ετων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...