Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

γεια σου γιουλη!!!σιφουνας ο αλεξης!!! :lol: και η αθηνα μια απο τα ιδια!!! τι εγινε ακριβως με τον μοτοσυκλετιστη, ξερεις;;;γιατι μονο την ειδηση ακουσα....

με το νικο, φανταζομαι μπορα ηταν και περασε :)

Αυτος περνουσε εκπαιδευση στη σχολη βατραχανθρωπων στο σκαραμαγκα κ επειδη ηταν αργοπορημενος(αν αργησει καποιος χανει ολο το κυκλο του σχολειου κ μιλαμε για εκπαιδευση βασανιστικη εκει περα οχι παιξε γελασε) ετρεχε με 150 χιλ στη πατησιων χωρις να εχει διπλωμα κ χωρις ασφαλεια η μηχανη του...παρεσυρε εναν ποδηλατη,χτυπησε τη μητερα κ τα 2 διδυμα,το ενα το εκσφενδονισε 50 μετρα μακρυα...κ αυτος παρατησε τη μηχανη σε ενα στενο κ πηρε ταξι κ εξαφανιστηκε...δεν ηταν μονιμος αλλα εθελοντης 7ετους υποχρεωσης...παραδωθηκε στην αστυνομια μετα απο προτροπη του πατερα του...μετα ανακριση στην αστυνομια,τον παρελαβε η ναυτονομια που ειναι για εμας κ χτες στις 8 το βραδυ τον εφεραν στα κρατητηρια της υπηρεσιας που ειμαι κι εγω...ενας χαμος γινοταν χτες στην υπηρεσια.....επρεπε ετοιμασουν το κελι του κ να του πηγαινουν φαγητο κ νερο η οτι αλλο ζητησει.....σπαραξε η ψυχη μου ετσι οπως εκανε...ξερω πως προκαλεσε την μοιρα του κ πρεπει να τιμωρηθει αλλα επειδη ξερω τι τον περιμενει στις στρατιωτικες φυλακες γι αυτο τον λυπομουν.....ολη νυχτα εκλαιγε με λυγμους κ παραμιλαγε...

21 χρονων ειναι...αυτα εγιναν χτες αφρουλα μου....κι εγω κομματια σημερα κουτουλαγα ολη μερα...

τα ιδια ειχαν γινει κ με τον αξιωματικο που ειχαν βρει στη κατοχη του σκληρο υλικο παιδικης πορνογραφιας κ τοτε υπηρεσια ειχα...μονο που αυτον ηθελα πολυ να τον σκοτωσω εκεινη την ωρα που τον εφεραν κ αναγκαζομουν να ηρεμω τον εαυτο μου οση ωρα απαιτουνταν να ειμαι εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι να πω....αν γινουν καλα τα παιδακια και η μαμα τους, τοτε θα τον λυπηθω κι αυτον :(:(:( ξερω πως κι αυτος παιδι ειναι, αλλα εκεινα τα παιδακια δεν φταινε σε τιποτε....να βαλει το χερι της η παναγια να γινουν καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τελικά μείναμε εδώ αυτό το ΣΚ αλλά κανονίσαμε να πάμε στη Σύρο το άλλο ΣΚ, έχουμε από το χειμώνα κάτι ανοιχτά εισιτήρια...

Για το τσογλάνι του ναυτικού δε νιώθω καμία λύπηση, ας μην έπαιρνε τη μηχανή του μπαμπά να κάνει μαγκιές. Κι όπως πολύ σωστά σχολιάστηκε από πολλούς, η δειλία του είναι εντυπωσιακή (είναι και στρατιωτικός, μη χέσω!)

Πως θα περάσετε το καυτό Σαββατοκύριακο?

Γεωργιάννα καλορίζικο το σπίτι! Τι βοήθεια θέλεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Γιατι κυκλοφορουσε χωρις διπλωμα; και χτυπησε τον ποδηλατη γιατι δεν σταματησε; Καθολου δεν τον λυπαμε. αυτα τα παιδακια μια ζωη θα εχουν προβληματα απο το τρακαρισμα. αυτη την μανα που ειδε το παιδακι της να εκτοξευετε ποιος την λυπατε; Καλα να παθει και χαιρομαι που θα τιμωρηθει αυστηρα. δεν μετανιωνω που τα λεω γτ σκεφτομαι αυτη την μανα και τα παιδακια και δακρυζω. ειναι οτι χειροτερο θα μπορουσε να συμβει, ουτε στον εχθρο μου δεν το ευχομαι.

Αφροδιτη μου για βοηθεια στο σπιτι για μαζεματα και μετα στησιμο!!! θα μου πεσουν ολα μαζι τοτε. και παραλαβη στην δουλεια και μετακομηση!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σπιτι βρισκετε 2 στενα πιο πανω απο την δουλεια μου και 10 λεπτα απο το σχολειο του Αλεξανδρου. τωρα να βρω και κοντα παιδικο σταθμο θα βαζω μονο 30ε βενζινα το μηνα.

Ειναι πιο παλιο απο αυτο αλλα εχει φυσικο αεριο. η κουζινα ειναι ολοκαινουργια. εχει 2 μεγαλα υποδωματια αλλα δεν εχει ντουλαπες πολλες και ειναι παλιες. δεν με νοιαζει θα παμε να παρουμε μια. 2 μπανια, ενα μεγαλο σαλονι μαζι μ'ενα χωρο που κλεινει με πορτα συρομενη και θα γινει γραφειο. τα παραθυρα ολα ειναι διπλα και εχουν κανει και μονωση. ειναι στον 2 οροφο χωρις ασανσερ και δεν πολυνοιαζει επειδη δεν τον χρησιμοποιω.

Δαφνη μου δεν μπορειτε να πατε καπου εδω κοντα να δροσιστητε;

Αφροδιτη μου για πουλημα ειναι τα ευχολογια. τα εχουμε βαλει και στην δουλεια. μακαρι να αρχισω να πουλαω που καιπου ετσι για χατσιλικι. μου αρεσει πολυ να τα φτιαχνω.

Εσυ εχεις κανενα νεο με την αποσπαση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

συρο ακουω, δαφνη και ζηλευω :!::!: !! εγω το αλλο σκ θα ειμαι μαλλον μονη με την αθηνα και θα βραζω :( το απογευμα λεμε να παμε βολτιτσα..εχετε να προτεινετε καπου δροσερα;;

το σπιτι, γεωργιαννα, φαινεται τελειο!!!καλα, ουτε να φανταστω δε μπορω, τις δουλειες που θα εχεις να κανεις στη μετακομιση :o:o εγω, τοτε, το πιθανοτερο ειναι να μην ειμαι αθηνα :(

τι λετε για συναντησουλα μεσοβδομαδα απογευματακι;;;ενδιαφερεται καμια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου εσπασε λιγο δοντι κ το καταπια χωρις να το καταλαβω...δεν πειραζει βιταμινες!!!!τεον!!!!

που εισαι βρε σουλα μου;;;;!!!!τι κανουν τα κοριτσια σου;;;;χαθηκες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τοσο καιρο σας διαβαζω γραφω σεντονια κ μου δινει ακυρο οταν παταω δημοσιευση κ τωρα δημοσιευσε αυτο!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

τι κανετε βρε μπουμπουδες???σας πεθυμησα!!!!

δεν εχω ιντερνετ περνω απο της πολης αλλα δεν εχει καλο σημα πολλες φορες δεν ανοιγει ουτε την σελιδα :? τι κανετε πως τα περνατε???

εγω κλασσικα υποφερω!!!!

αρχισαμε καθαριοτητες κ πλυσιματα..ουτε βαλιτσα εχω φτιαξει η γαιδουρα πολυ χαλαρα το παω αυτην την φορα!!!στην ελενα τα ειχα ολα ετοιμα τωρα ετσι κ γινει τιποτα κ χρειαστει να γεννησω ουτε ενα ζιπουνακι δεν εχω καθαρο!!!

σας φιλω παω να συνεχισω τις δουλειες κ ελπιζω να καταφερω να μπω κ αργοτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι βρε σουλα μου;;;;!!!!τι κανουν τα κοριτσια σου;;;;χαθηκες!!!

εδω ειμαι αφροδιτακι μου σας παρακολουθω αλλα το βλαμμενο με πεταει οταν απαντω!!!!!μου γρααφει δεν βρεθηκε εξυπηρετης κ μου την σπαει!!!!!

εσυ τι κανεις πως εισαι????το νινακι σου???

ειχατε συναντησει διαβασα!!!

σας ζηλευωωωω θελω κ εγω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου που θα πατε τελικα γτ και εμεις λεμε να παμε βολτα αλλα δεν ξερουμε που.

Σουλιτσα μου μας ελειψες!!

γεωργιαννα, τελικα πηγαμε πορτο ραφτη (λιμανι μεσογαιας) και περασαμε τελειαααααα!!! ειχα πολυυυυυυ καιρο να ευχαριστηθω εξοδο!!!στην αρχη περπατησαμε στον πεζοδρομο και μετα καθισαμε σε ενα ταβερνακι για γαβρο και καλαμαρακι!!!η αθηνα μετα το περπατημα, καθισε στο καροτσι-κυρια- με ψωμακι στο χερι και χαιρετουσε τα παιδακια που περνουσαν!! :D:D:D σας λεω, μια χαρα περασαμε!! βεβαια, πηγε για υπνο στις 11, αλλα μια στο τοσο δεν πειραζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεεεεεεερα!!!

η αθηνουλα, επιτελους, κοινωνησε για τριτη φορα και αφησαμε τη λαμπαδα μας στην εκκλησια!! :D:D το ξερω οτι ακουγεται χαζο, αλλα ηταν πολυ σημαντικο για μενα και ειμαι πολυ χαρουμενη!!! μετα πηγαμε στη γιαγια μου που ειχαν ερθει η θεια μου με τη ξαδερφη μου, η αθηνα εφαγε τα φρουτακια της, και κατα τις 11.30 πηγαμε για καφεδακι με φιλους στο αλσος κηφισιας!!! φυσικα κυλιστηκε η αθηνα λιγο στο χαλικι κυνηγωντας κατι περιστερακια, αλλα καθισε και στο καροτσι αφηνοντας το μπαμπα και τη μαμα να πιουν τον καφε τους με παρεουλα!!!στη 1.30 γυρισαμε σπιτι, και η αθηνα εκανε μπανιο, μαμα και νανι!!!κι εμεις μετα φαγαμε τη μπριζολιτσα μας!!ηταν ενα πολυ ομορφο πρωινο, και ελπιζω ολες να περασατε ομορφα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

Αφροδιτη μου εμεις πηαγμε μια βολτα με το αμαξι για βαφλα. οποτε εχω πει οτι θελω κατι τελικα μου το φτιαχνουν χαλια!! :x:x

Ο Διονυσης ειχε πολλα νευρα εχθες το απογευμα και σημερα το μεσιμερι. ενω παιζουμε αρκετα μαζι μετα μαλλον κουραζετε και γι'αυτο. Μας εχει τρελανει με τα καμωματα του!!!

Σημερα ηρθε ο Αλεξανδρος για 5 λεπτακια να μας δει. Τρελαθηκα απο την χαρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τον κοιταγα τον ξανακοιταγα και ελεγα ειναι γιος μου;;;;;; Ψιλωσε μεσα σε 2 εβδομαδες!!! Καλα δεν θα μπορουσα να ζω μακρια του πολλες μερες!!!! Δεν ξερω εαν θα τον αφησω του χρονου τοσο πολυ. και ο Διονυσης χαρηκε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα βρε κοριτσια, που ειστε;;;;; :?::?::?::?::?:

γεωργιαννα, σου ελειψε ο αλεξανδρακος, εεε;;; τελικα σε καθε ηλικια, τα παιδια παραμενουν τα παιδια ΜΑΣ!!!ποτε ερχεται;;; εσεις τελικα, ποτε φευγετε για κεφαλλονια;;;

αληθεια, ενδιαφερεται καμια για συναντηση;;γωγω;;;δεσποινα;;δαφνη;;;ελενα;;γιουλη;;

οι εγκυουλες της παρεας πως την παλευουν με τη ζεστη;;ελενα, σουλα, αντρια, δαναη;;; κανετε κανενα μπανακι;;εμενα μου ελειψε η θαλασσα...σκεφτομαι να παρω στην αθηνα αυτο το σωσιβιο http://www.mariaevita.gr/index.php?disp ... t_id=30390 το εχει καμια;;; εχουμε ενα, αλλα μαλλον ειναι πολυ ογκωδες και η αθηνα θελει να τσαλαβουταει πιο ανετα :lol::lol: το συγκεκριμενο μου φαινεται συμμαζεμενο και ασφαλες... :?:?:?

σημερα, βραζει ο τοπος και ανυπομονω να περασει η μερα και να ερθει το αυριο που μας υποσχονται πιο δροσερο :D

η αναστασια ποτε επιστρεφει;;;μακαρι να περναει καλα στην κερκυρα!!ειναι ωραιο να ερχεσαι απο τις διακοπες ανανεωμενος ;)

αντε, βαρεθηκα...ας μπει και καμια να μας πει τα νεα της;;;ειστε οντως τοσο πολυασχολες η χαλαστηκατε με κατι;;;στεναχωριεμαι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπο Αφροδιτη πολλες ερωτησεις!!!!

Η Αναστασια καλα περναει επιστρεφει αυριο, απ οσα γνωριζω!!

Για την συναντηση εγω συγνωμη αλλα ειμαι εκτος. φτιαχνω και τα χαρτια για το παιδικο και εχω ενα αγχος παρ'ολο που ειμαι αισιοδοξη!!!!!

Το μαναρι μου επιστρεφει το Σαββατο. Οσο για μας εαν τα καταφερουμε το αλλο Σαββατο φευγουμε. εχουμε βεβαια πολλα να κανουμε στο αλλο σπιτι. Εσυ ποτε φευγεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπο Αφροδιτη πολλες ερωτησεις!!!!

Η Αναστασια καλα περναει επιστρεφει αυριο, απ οσα γνωριζω!!

Για την συναντηση εγω συγνωμη αλλα ειμαι εκτος. φτιαχνω και τα χαρτια για το παιδικο και εχω ενα αγχος παρ'ολο που ειμαι αισιοδοξη!!!!!

Το μαναρι μου επιστρεφει το Σαββατο. Οσο για μας εαν τα καταφερουμε το αλλο Σαββατο φευγουμε. εχουμε βεβαια πολλα να κανουμε στο αλλο σπιτι. Εσυ ποτε φευγεις;

λεω να φυγω περιπου στις 23 η 24 του μηνα..θα δω...περασε ο καιρος!!γιατι καλε να μην τον παρουν;;;εγω ειμαι αισιοδοξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!

σας γραφω απο τα ομορφα & καπως δροσερα Ιωαννινα!

φτασαμε το Σαββατο μετα απο ενα δυσκολο ταξιδι καθως περα απο 2 μωρα & 2 καροτσια ειχα να παρω μαζι μου το θηλαστρο που ειναι τεραστιο κ ενα σωρο αλλα πραγματα! ολα καλα παντως ...

εδω περναμε πολυ ωραια, ειμαστε στην εξοχη, εχουμε καθαρο αερα, τρωμε ωραια φαγητα, η Εμμα παιζει απο το πρωι εως το βραδυ και το σημαντικοτερο? μπορω να δωσω την μεγαλη στον πατερα μου να παιξουν, το μωρο στην μαμα μου και εγω να κανω ενα μπανιο με την ησυχια μου!!!! ειχα να το κανω αυτο 2 μηνες :lol::lol::lol: με την ψυχη στο στομα ημουν συνεχεια.

βεβαια μας λειπει ο μπαμπας μας που επεστρεψε στο καμινι....

κατα τα αλλα το μικρουλι μου μεγαλωνει και μοιαζει ολο και περισσοτερο στην Εμμα και εγω δεν μπορω να χωρεσω στο μυαλο μου πως γινεται να το αγαπαω τοσο πολυ!!!

η Εμμα απο την αλλη μας εχει τρελανει με οοοολα αυτα που λεει και κανει....μεχρι και να λεει την ωρα απο μια μπλουζα με ρολοι εμαθε...καλα το ονομα της ηταν να μην το αποφασισουμε και εμαθε νσ το λεει σε 2 μερες,,,,

λεξουλες που λεμε:

-Αμμα (απο το Εμμα)

-λιαλια (απο το γυαλια)

-γιαγια

-μαμα

-μπαμπα

-πΆππου

-δεκα (την ωρα & σαν αριθμο οταν τον βλεπει)

-Ελανα (το ονομα μου)

-κικιρικου (λολ)

-γκαλια (αγκαλια)

-κανει οοοοολα τα ζωακια

αχ ωραιο παιχνιδι βρηκα!!!! θα θυμηθω και αλλα!!!πειτε κ εσεις, τι λενε τα μωρακια σας>??

-

που χαθηκατε καλε>>>???? (ποια μιλαει?!)

φιλακιααααααααααααααα :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα επίσης οταν ξυπναει την ρωταω: πως κοιμηθηκες? και μου λεει: καλα :lol::lol::lol::lol:

και πριν απο λιγο της ειπα: δεν μου λες αγαπη μου (για να την ρωτησω πως κανει το σκυλακι) και μου λεει: τι?? εχω λιωσει στο γελιο :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις λεμε μαμα μπαμπα παππου γιαγια γιαννη , τον αντρα μου, νονα.

Ταντα, η τσαντα , νερο με θαμπο το ρ , οπα , αιδια απο το παιδια και οοοολα τα ζωα σταλνει φιλακια κλωτσαει πραγματα κ λεει γκολ κανει γεια και λεει ποτε , μιμι το βυζι και μαμα νανι οταν νυσταζεο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ελενακι με τις κορακλες σου!!!εδω στο ανεμοδαρμενο ηρακλειο ζηλευουμε την εξοχη σας, αλλα την αλλη εβδομαδα θα πλατσουριζουμε κι εμεις στον αμβρακικο κολπο :D:D:D:D

η αθηνουλα μου δεν εχει το ρεπερτοριο της εμμας, αλλα ειναι και η μικρη της παρεας, οποτε εχει μελλον μπροστα της!!! λεει :

-μαμα

-μπαμπα

-γιαγια ( και τα τρια καθαροτατα και με συναισθηση σε ποιον απευθυνεται)

-λα λα ( οταν θελει να τραγουδησουμε)

-γιο γιο (μαλλον οταν θελει νερο, ειναι καινουριο και δεν ειμαι σιγουρη)

κρυβει τη μουρη της και κανει τσα

μου φερνει και μου δινει ο,τι της ζητησω

και το αγαπημενο της παιχνιδι ειναι να ανοιγει και να κλεινει καπακια!!! αυτο το απεκτησε απο το παιχνιδι με τους κυβους http://www.hasbro.com/playskool/en_US/s ... F9D4:en_US φυσικα, σπανια τα καταφερνει να βαλει ενα σχημα στη σωστη του θεση χωρις βοηθεια, και προτιμα να ανοιγει το καπακι και να τα βαζει ετσι :lol::lol:

επισης, κουναει το χερι της για να χαιρετησει ( αλλα κατα το δοκουν, δηλ. σε παιδακια που χαιρεται να βλεπει και οχι π.χ. στην θεια μου που την βλεπει μια στο τοσο :lol: )

και στη βαρεμαρα της, βαζει το χερι στο στομα και κανει τον ινδιανο :D

τωρα τελευταια, εξερευνα και το σωμα της, και ξερει που ειναι η κοιλια της!!

και φυσικα, οταν βλεπει τα παπουτσια της προσπαθει να τα φορεσει, τα κοκαλακια της να τα βαλει στα μαλλια, και της αρεσει να βαζει και τις παντοφλες μου στα ποδια μου :D

τωρα προσπαθω να της μαθω να δινει φιλακια, αλλα δεν βλεπω φοβερη προοδο..

επισης, απο ζωα δεν κανει τιποτε, να ανησυχησω;;;

αχ...κι αλλα μπορω να πω για το μαναρακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις λεμε μαμα μπαμπα παππου γιαγια γιαννη , τον αντρα μου, νονα.

Ταντα, η τσαντα , νερο με θαμπο το ρ , οπα , αιδια απο το παιδια και οοοολα τα ζωα σταλνει φιλακια κλωτσαει πραγματα κ λεει γκολ κανει γεια και λεει ποτε , μιμι το βυζι και μαμα νανι οταν νυσταζει , κουπα τη σκουπα και παππουληηηη αυτα λεει και ειναι πολυ χορευταρου αλλα δαγκωνει κ την επιτηρω συνεχεια κ δεν ξερω τι φταιει.... Τεσπα ξερει το σωμα της σου δινει ο τι της ζητας εχει ενα μωρο που το νανουριζει... Κ το βαζει να θηλασει κανει τα παιζουμε κρυφτο κανει ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια εδώ ειμαστε,Αθηνα ξεροσταλιάζουμε,όρεξη δεν έχω,μπαινω διαβαζω τα νέα σας κ γελάω πολύ με τα κατορθωματα των μικρών μας.....

Κολλαει η βλακεια εδώ κ κανω πολυ ωρα για να γραψω κ ξερετε ο χρόνος για μας ειναι μικρός κ περιορισμένος....

Βλέπω λένε πάρα πολλά τα ζουζουνια σας....

Η Χριστίνα λέει ¨

τι???οταν θελει κάτι να της δωσουμε...

Ελα...για να έρθεις η να περάσει το δικό της!

κομ....όταν σου δίνει κάτι (ακυρο ε???το λεμε κ μεταξυ μας κ γελαμε πολυ με αυτο!)

παπα..τα παπουτσια τα οποια φοραει μονη της,προσπαθει τουλάχιστον κ πειραζει συνεχως τα δικά μας..

μαμ...για να φαει αλλα μας δουλευει γτ στο τελος την κυνηγαμε...

μπαμπα λεει συνεχως τον πατερα της με πάθος κ στον δρόμο λέει σε εμένα "Γωγω????Ελααααααα!!!"Ελα μαζί μας δλδ κ μας θελει κ τους 2 απο το χέρι!

Μαμά το λεει με παθος πλεον!

κάνει τους ηχους απο τα ζωα αλλά δεν λεει τις ονομασίες τους,τα αναγνωριζει όμως.

Γιαγιά,Ντιντη κ καποια ονοματα....

Προσπαθω να μάθω να λεει το ονομά της αλλά ακόμα τίποτα.....

Δεν θυμαμαι κάτι αλλο..........

Εχτες της βγαλαμε το πάρκο γτ σκαρφαλωνει κ βγαίνει,της πήραμε μια σκηνουλα κ την γεμισαμε μπαλακια κ αλλα παιχνιδακια...οποτε το σπίτι μοιάζει με μποουλινγκ :lol:

Εψαχνα για σπιτακια κρυψωνες,εχετε καμιά υπόψην????

Σχετικα με την συναντηση Αφροδίτη δεν ξερω αν θα προλαβω γτ τα απογευματα εχω ραντεβου με παιδίατρο,οδοντιατρο κ γυναικολογο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααα το σημαντικότερο!!!

Πολλά φιλιά μας δίνει συνεχως!!!Πολυ χαδιάρικο κ ερωτικο μωρό,προχτες ενα κοριτσακι της εκανε δωρο ενα κοχυλι κ η Χριστίνα αντι να πεί ευχαριστω την φίλησε!

Φιλαει τα πάντα ακομα κ το πάτωμα αχχαχαχχααχα

Βρε Αφρο η δικια σου λεει πάρα πολλα ,μπράβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραια ειναι ολα αυτα που κανουν τα μωρακια μας!

θυμηθηκα και άλλα:

την ρωταμε: πως κανουμε οταν μπαινει γκολ?: κουναει τα χερακια πανω κατω και φωναζει γκολ :lol::lol::lol:

επισης οποτε βλεπει φωτογραφιες στην ψηφιακη μου λεει το ονομα/ιδιοτητα του εικονιζομενου και σκαει ενα τεραστιο χαμογελο και αν ειναι η μαμα μου την κανει μα μα (φιλακια)

κανει καλο καλο το μωρο, του πιανει τα ποδαρακια και γελαει, ξεχωριζει τα μπιμπερο του και δεν τα πινει και λεει: μπεμπε.

μολις βλεπει καποια με σουτιεν-μαγιο λεει: μαμα και μετα μπεμπε :lol::lol:

σηκωνει το τηλεφωνο και λεει: ναιιιιιιιιιι

χαιρεταει στα ελληνικα & αγγλικα :lol::lol:

οταν κανει τσισα λεει: κακα

οταν βλεπει την πανα του μωρου λεει: κακα :lol::lol::lol:

ααα βλεπει τον αφαλο και τον πιανει

ξερει οοοολα τα μερη του σωματος

και επειδη -μη με μαλωσετε- βλεπει βιντεακια στο youtube πχ στρουμφακια κλπ, προσπαει να τα τραγουδησει και λεει απο πριν "λα λα" (οπου υπαρχει) και επισης οταν ανοιξουν τα μικρα παραθυρακια στο youtube εντοπιζει αμεσως ποιο ειναι αυτο που της αρεσει και το απαιτει...

αχ πειτε και αλλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...