Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πωπω ζεστη...πριν λιγο γυρισαμε απο το αλσος βεικου.η μυρτω επαιξε κατω.ηρθε κ ενα αγορακι μεγαλυτερο κ παιξανε μαζι στα χωματα.ειναι ετοιμη για να τη βαλω στο πλυντηριο μαζι με το ρουχο της.βεβαια εκει που επαιζε επιασε κ μια γοπα κ την εβαλε στο στομα..γιατι στην στην ελλαδα ειμαστε ωραιοι σαν ελληνες.πεταμε τα τσιγαρα κατω στα παρκα...εφαγε εκει το φαγητο της κ τωρα κοιμαται κ εγω χαλαρωνω λιγο στον καναπε.νομιζω οτι νιωθω λιγο το μωρο σαν ελαφρυ φεμτερουγισμα κατω χαμηλα αριστερα.πολυ χαθρομαι πιυ θα ρα πουμε το απιγευμα!!φιλακθα πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA ΚΑΛΟ ΚΑΦΕ ....ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ.....

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!!!!!!ΜΟΝΟ ΕΜΕΙς ΜΕΙΝΑΜΕ ......ΜΗΠΩς ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ;Ο ΓΙΑΤΡΟς ΛΕΕΙ ΠΩς ΤΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΗΝΑς ΤΗς ΠΡΟΩΡΟΤΗΤΑς ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΥς....ΕΧΩ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΣΤΗς!!!!!!!!

ΤΕΛΟς ,ΚΟΛΥΜΠΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ

Ο ΠΑΠΠΟΥς ΑΠΟ ΧΤΕ ςΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ....ΛΟΙΜΩΞΗ.....ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!

Ο ΓΙΑΝΝΗς ΜΟΥ ΠΤΩΜΑ.....ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.....

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΛΑ ΔΕΙΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΤΡΙΑ Η ΠΕΘΕΡΑ,ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΛΟΝΔΙΝΟ;

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΝΟΙΚΙΑΣΕΤΕ...

ΔΑΦΝΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΕΙΧΕΣ ΟΛΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ,ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΧΘΕς ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕς ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΓΙΑΤΙ Η ΖΩΗ ΜΑς ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΛΙΒΕΡΗ:0)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκερια μου, πραγματι , τα προωρα μωρα αργουν λιγο παραπανω...και ο λευτερακης ακομα μικρος ειναι :) να δεις που μεχρι τον αλλο μηνα θα ξεμυτισει ;) πολυ στεναχωριεμαι για τον παππου σας :( ευχομαι να ειναι περαστικη αυτη η περιπετεια και να απολαυσετε μαζι το ομορφο καλοκαιρι :)

δαναη, αυτο με τις γοπες ειναι απαραδεκτο :o τι καλα, θα τα πουμε το απογευμα!!!

γεωργιαννα, τελικα θα ερθεις;;μηπως θες να μας κανεις εκπληξη;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Τελικα το σπιτι το χασαμε γτ το ενοικιασε σε καποιον γνωστο του. Ψαχνουμε για κατι αλλο. θα με ενημερωσει αυριο η μεσιτηρια, βεβαια ψαχνουμε και μονοι μας. απο την στιγμη που ο ανδρας μου το πηρα αποφαση καπου θα βρουμε ειμαι σιγουρη!!!!!! Ηταν να μην το παρει αποφαση. αυτος ο ανθρωπος ειναι να του πιπιλας τον μυαλο 125φορες για το ιδιο πραγμα για να το κανει!!!!

Αφροδιτη μου και κοριτσακια θα προσπαθησω να πεταχτω να σας δω ΟΛΕΣ, οχι μονο την Δαναη!!! αλλα μαλλον λιγακι πιο μετα. εχω τα τηλ. σας να σας βρω εαν τα καταφερω.

Δαναη χαρα στο κουραγιο σου που βγηκες με αυτη την ζεστη. πηγαμε για φαγητο στην πεθερα μου και το λιγο που βγηκα δεν μπορουσα να αναπνευσω.

Δαφνη μου αντεχεις ακομη;;;;;;;;;;;;;;;;

για αυριο εφτιαξα τσιπουρα στο φουρνο. θα φαει και το ζουζουνι μου ψαρακι.

ΔΕν σας ειπα ποσο μου λειπει το σκατουλακι ο Αλεξανδρος;; Το ατιμο μια εβδομαδα εχει φυγει και δεν αντεχω αλλο!! και εχω ακομη αλλες 2. Μηπως να κανω κατι; να πω στον πατερα του να τον φερει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Συναντηθήκατε τελικά? Πως ήταν? Εγώ Ηράκλειο δεν θα μπορούσα να έρθω αλλά και πάλι τα Σ/Κ είναι πιο δύσκολα για μένα.

Αφροδίτη συγχαρητήρια στην Αθηνά! Να ξεκουραστεί λίγο και η μένση σου που έσκυβες να την κρατάς τόσο καιρό ε?

Δανάη ένιωσες το μωρούλι? Τι ωραία? Πόσο μου λείπουν αυτά τα σκιρτήματα!

Γεωργιάννα μη σε νοιάζει για το σπίτι, κάτι θα βρεθεί.

Εγώ είμαι μία τρισευτυχισμένη μανούλα: την Κυριακή η Κατερίνα με πήρε αγκαλιά και με φίλησε μόνη της, εντελώς αυθόρμητα! Γενικά ανησυχούσα λίγο γιατί μόλις 12 μηνών άρχισε να κάνει χαδάκια, τις τελευταίες βδομάδες να δίνει αγκαλιές και τώρα φιλάκια! Η αλήθεια είναι ότι μικρή δεν ήταν τόσο τρυφερή, τώρα όμως απολαμβάνει πολύ τις αγκαλιές, τα χάδια και τα φιλιά και απαοφάσισε να τα ανταποδίδει! ΤΙ ωραία! Και με λέει και μαμά κανονικά! Αχ, το ονειρευόμουν τόσους μήνες!!!

Για το μη αλεσμένο φαγητό η παιδίατρος μας είπε ότι λέει και η Δάφνη. Επίσης είπε ότι δεν πειράζει όταν βρίσκουμε αμάσητα κομμάτια στα κακάκια (στην αρχή, τώρα έμαθε και τα μασάει καλύτερα), ότι είναι σημαντικό βήμα αναπτυξιακά να σταματήσουμε το άλεσμα γιατί το παιδί μαθαίνει να διαχωρίζει τις γεύσεις και να επιλέγει και τέλος κάτι που μου έκανε εντύπωση: το μάσημα βοηθάει στην ομιλία!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερία μου, ελπίζω να περάσει γρήγορα κι αυτό. Ο Λευτεράκης πρώτα θα κολυμπήσει και μετά θα περπατήσει ε? Μη σε νοιάζει, εγώ ξέρω κι άλλα παιδάκια που σε αυτή την ηλικία δεν περπατάνε. Μπράβο που τον πήρατε μαζί στην ταβέρνα, εμείς την παίρνουμε παντού, μέχρι και σε Beach bar ένα βράδυ το προηγούμενο Σ/Κ και χόρευε!

Το σχόλιο για την πεθερά της Αφροδίτης φοβερό! Αφροδίτη, θα φτερνίζεται όλη την ώρα στην παραλία και θα νομίζει ότι αρρώστησε! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σχόλιο για την πεθερά της Αφροδίτης φοβερό! Αφροδίτη, θα φτερνίζεται όλη την ώρα στην παραλία και θα νομίζει ότι αρρώστησε! :lol:

δεσποινακι, δεν εχει αναγκη αυτη, τετοιο κελεπουρι που ειναι θα ξεματιαζεται μονη της ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

χτες ημουν ενα πτωμα και με το ζορι συρθηκα μεχρι το κρεβατι...ξυπνησε και η αθηνα μες στη νυχτα, προφανως παραηταν πολλες γι'αυτην οι συγκινησεις της ημερας, και το πρωι παλι σερνομουν...

το λοιπον... συγκινηθηκα τοοοσο που ειδα τη δαναη και τη μυρτω με σαρκα και οστα!!!!μου φανηκε σχεδον σαν ψεμμα, μετα απο ενα χρονο που αρχισαμε να γνωριζομαστε να βλεπομαστε και απο κοντα!! η μυρτουλα ειναι τοσο γλυκεια και μινιον, ενα μπιμπελο τοσο ομορφο που θες να το βαλεις στο ραφι και να το χαζευεις!!!ηταν κι ο μπαμπας κωστας μαζι, που ηταν μονος του ο καημενος αλλα εδειχνε κατανοηση για τις υπολοιπες τρελες που κυνηγουσαν κατι ζουζουνια :lol::lol: δαναη μου, καλο ταξιδι και καλες διακοπες!!!να περασετε ομορφα, να ξεκουραστειτε και να απολαυσετε οοοολη σας την οικογενεια, μεσα και εξω απο την κοιλιτσα!!!φτου σκορδα, να ειστε παντα ετσι αγαπημενοι!!!

καλα, τον αρη ειχα να τον δω απο περυσι που ηταν 50 ημερων και κουρνιαζε στο σλινγκ της μαμας :x τωρα, ειναι σωστος μαγκαιβερ, ψαχνει τροπους να δραπετευσει και να εξερευνησει τον κοσμο :):) ειναι και χαμογελαστο παιδακι, απο αυτα που δεν χορταινεις και θες να τα φας στο φουρνο με πατατες!!! :shock:

αργοτερα, ηρθε και η γεωργιαννα με το διονυσακη, αλλα δεν τους πολυειδαμε, γιατι η αθηνα αποφασισε πως και πολυ καθισε στο καροτσι, ευκαιρια να δουμε τον κοσμο :lol::lol: αλλα, ξερετε εσεις, ο διονυσακης ειναι παντα σωστος κυριος, και ακουει τη μαμα του :D ευτυχως, προς το τελος, ο κωστας προθυμοποιηθηκε να παει την αθηνα μια βολτα με το καροτσι και καθισα κι εγω λιγο σαν ανθρωπος!!

χαρτι και καλαμαρι , σας τα ειπα ολα!!! η αθηνα μου ολο κοκκινιλες ειναι στο προσωπο γιατι, κατα πως φαινεται, εκτος απο ατσουμπαλο το μαναρι μου εχει και ευαισθητο δερματακι :? ελπιζω να μην μας τυχει κατι χειροτερο :!:

δεσποινα, μπραβο στο κατερινακι!!!η δικη μου, τιποτε απο αυτα που λες δεν κανει, πριν απο λιγο καιρο προσπαθουσε να με μιμηθει οταν της εδειχνα πως κανουμε αγκαλιτσα την κουκλα και το ψιλοεκανε, αλλα παει το ξεχασε κι αυτο!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Αφροδιτη μου ωραια περιγραφη!!! δεν εχω λογια να πω!!!!

Εγω ειμαι λιγακι εως πολυ στεναχωρημενη. μου ανακοινωσανε μειωση ωραων και μισθου φυσικα. θα δουλευω 4 ωρες αλλα δεν ξερω ποσο μισθο. προς το παρον θα πληρωνομαι παραπανω λογω μητροτητας, αλλα απο Φλεβαρη μονο ο Θεος ξερει. Βεβαια υπαρχει και το εντεχωμενο να με διωξουνε, εαν η ανηψια του επιστρεψει( ηταν για λιγο καιρο στην θεση μου, και τωρα μεχρι τελος Σεπτεμβρη κανει πρακτικη). Απ'οτι μου ειπε η αλλη κοπελα, που μου τα ανακοινωσε ολα αυτα σημερα, η ανηψια του δεν θελει να γυρισει προς το παρον θελει να κανει μεταπτυχιακο. Τι να πω; μια ζωη ειχα μαθει να ειμαι ανεξαρτητη και τωρα δεν ειναι οτι θα χασω την δουλεια μου αλλα ειναι που δεν προκειτε για τα επομενα 2 χρονια τουλαχιστον να βρω. τοσοι και τοσοι ψαχνουν εμενα θα παρουν; Δεν ειναι τοσο ευκολο , γτ ποτε δεν ζηταγα λεφτα και ουτε μου αρεσει να το κανω. Ο ανδρας μου βεβαια μου ειπε δεν πειραζει θα επιβειωσουμε.

Και ενα καλο: αυτη η διαιτα με βοηθησε στο να αρχιζω να ξεπερναω καποιους απο τους φοβους μου , οχι ολους. Βεβαια ο ανδρας μου σημερα μου ειπε πως φαινετε οτι αδυνατησα, και δεν τον πειραζει που πηγα (απο οικονομικης αποψης) σε διαιτολογο.

Σας αφηνω γτ σας επρηξα αλλα τωρα λιγακι ηρεμησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου, μη στεναχωριεσαι!!! :o:o ο,τι και να γινει, σε στηριζει ο αντρας σου και εχετε μια ομορφη οικογενεια!!!ελπιζω ολα να εχουν την καλυτερη εκβαση, κι εσυ να σκεφτεσαι παντα αισιοδοξα :) αληθεια, δεν καταλαβα τι ειδους φοβους σε βοηθησε να ξεπερασεις η διαιτα....καλη συνεχεια με τα κιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο που κυριευσαμε και το ν. Ηρακλειο,επομενη συναντηση σας περιμενω στο νησι!!!!!!!μακαρι......

ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΤΕ,ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ........

ΕΜΕΙς ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΚΟΜΕ...ΡΗΔΕΣ ,Ω...ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΑΓΓΛΙΔΟΥΛΕς ΓΑΛΛΙΔΟΥΛΕς...ΣΟΥΗΔΕΖΕς....ΒΙΒΑ ΛΕΥΤΕΡΗ ΕΚΚΟΛΑΠΤΟΜΕΝΟ :GREEK ΚΑΜΑΚΙ:Ο ΓΙΟς ΜΟΥ......ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ,ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΣΑΡΩΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ΣΕ ΚΑΛΟ ΜΑς ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΜΕ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ,ΑΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ....ΝΩΡΙς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ;););)

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΕΑ ΜΕ ΖΕΣΤΗ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Δαφνη μου βαλε ενα κλιματιστικο! :lol::lol::lol: ετσι θα ειναι μεχρι το τελος της εβδομαδας. Πολυ πικρα!

Αφροδιτη μου οι φοβοι μου ειναι και με τις ωρες ( να φαω σε συγκεκριμενη ωρα παντα) αλλα και με τα λαχανικα να δοκιμαζω φοβομουνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!

To mesimeri pigame stin paidiatro, valame k emvolio,mesa 1 mina evale 3cm i4os eimaste 79cm k 10280gr xasame 220gr..Mou eipe i giatros na min tin afinw na pinei toso nero giati fouskwnei k den trwei meta, pinei paaara poli otan tis piasw to potiri tis klaiei k olo mou to dinei na tis to gemizw, na kanoume sixna geumata k na eimaste se drosero xwro..San twra me xilia zoria efage miso mpiftekaki me giaourti..

Simera arga to apogeuma 8a pame gia tin auxeniki k apo to agxos mou den vgenw apo tin toualeta :oops::lol:

K emas i Victoria kanei maaaa k mas filaei milame mas trellane, makari ola ta paidia tou kosmou na einai gera k igiestata k to ka8e ena me ton ri8mo anapti3is tou min agxwneste :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΜΕΙς ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ........ΚΑΨΑ.......ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ Η ΣΙΛΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ....ΑΛΛΑ Ο ΜΠΟΡΑΝ ΑΓΑς ....ΚΟΥΚΛΟς!!!!!!!!!!!!!!!!φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ποιος ψεκασε με Εξαφανιζολ; :lol::lol::lol:

Εμεις ειμαστε στο κυνηγη για σπιτι ακομη. αυτη η μεσητρια δεν ενδιαφερετε και ετσι ψαχνουμε μονοι μας. καλα ολοκληρο μεροκαματο θα της διναμε και δεν την απασχολει;

Ανδρια τελικα δεν μας εγραψες τι ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΕLLO!!!!

Σας γράφω στα γρήγορα για να προλάβω να μαζέψω λίγο το σπίτι κ να ετοιμαστώ για δουλειά.

Καταρχήν χαίρομαι πολυ που περασατε όμορφα στην συναντηση σας,λυπάμαι πολυ που δεν μπορεσα να παραβρεθώ,για μένα ειναι πολύ μακριά το Ηράκλειο,ειμαι εντελως ασχετη απο κεί κ στο τρένο την μικρή με τετοια ζέστη κ κοσμο δεν την βάζω,είχα κ το δρομολογιο της βαπτισης στο Λαγονησι οπου το μόνο που θελαμε να κάνουμε όταν γυρισαμε ειναι κλιματισμός κ ξεκούραση...

Περιττο να σας πω ποσο δυσκολα κατάφερα να φύγω με την Χριστινα,ο Χρηστος δεν μας αφηνε για να μην ταλαιπ0ωρηθουμε,με την ζεστη την κινηση την αποσταση κτλ....εφυγα όμως κ δεν τον ακουσα,πανικος έγινε,όλα πηγαν καλά κ το βραδυ μου ζητησε συγνωμμη....

Ευτυχως που το καταλαβε οτι δεν πρεπει να γινεται υπερβολικός....

Ηταν ταλαιπωρια βεβαια,αλλα την Ζηνα δεν την ειδε ηλιος,ειχε αερακι πισω στο καθισματακι,επινε μονη της το νερό κ έτρωγε φρουτακια,οποτε την παλέψαμε.

Αντριά.....κοριτσακι τελικα??????ουαοοο:D

Γεωργιάννα μην σε περνει απο κάτω,καθε εμποδιο σε καλό,εφοσον σε υποστηριζει ο αντρας σου τελειωσε το θέμα....ανεξαρτητη οικονομικά οκ το καταλαβαίνω,όλοι εχουν ομως υποχρεωση απεναντί σου γιαυτό να σκέφτεσαι θετικά...

φΙΛΙα τα λέμε πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια ούτε εγω εχω καλα νεα... Είμαστε 2 εβδομάδες σχεδόν πίσω. Φυσικά ούτε καρδιά ακούσαμε ούτε έμβρυο ειχε σχηματιστεί. Ο γιατρός βέβαια μου ειπε πως εμπειρικά πιστεύει πως ισως παει καλα απο το σχήμα του σάκου. Οτι το σχήμα  που εχει ειναι ενος σακου που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και το εμβρυο. Δεν το πιστεύω καθόλου. Θα ξανα παω σε μια βδομάδα και ειμαι σίγουρη πως παει για παλινδρομη..
    • Κι εγώ έχω πάρει κορτιζόνη, όλες τις φορές. Medrol ή Prezolon. Δεν θα είναι για καιρό, μη φοβάσαι. Εύχομαι να πα΄νε όλα καλά. Καλή επιτυχία!
    • Καλησπέρα κοριτσι μου! Το δίνουν αρκετοί γυναικολόγοι προληπτικά επειδη υπαρχει περιπτωση ο οργανισμος να αντιμετωπίσει το εμβρυο σαν ξενο σωμα και να του επιτεθεί.. η δοσολογία π θα παιρνεις τη μερα (υποθετω 5mg) δυσκολα θα σου φερουν τα συμπτωματα που αναφερονται στο φυλλάδιο..εγω σε προηγούμενη προσπάθεια που ειχα παρει μαλιστα μου ειχαν πει να περιορισω αλατι κ ζαχαρω οχι να τα κοψω εντελως!!! Καλη επιτυχια μα εχεις!!! ❤️
    • Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου.. και το ξέρω καταβαθος.. απλά είναι δύσκολο να μην ταυτίζεσαι με το πόνο αυτό όταν ειδικά το έχεις ξαναζήσει.. μακάρι να ανήκουμε στην όμορφη πλειοψηφία με υγιή μωράκια και όλα να πάνε κατ'ευχήν...! 🙏🙏🙏🙏 Μπράβο στη στάση του συντρόφου σου! Ναι άστον να το ζήσει όπως θέλει ο ίδιος..! Άστον να σε παρασύρει..! Είναι βάλσαμο αυτή η θετικοτητα.. Εγώ λέω ότι είναι στο κόσμο τους βέβαια που πιστεύουν ότι όλα θα πάνε καλά.. δεν είναι κακό όμως, βοηθάει και εμάς πολύ..! Και ο δικός μου έτσι καρακοσμαρα.. μέσα στην θετική ενέργεια και πως κακώς τα σκέφτομαι.. δεν νοιώθει την αγωνία μου μεν αλλά η στάση του δεν παύει να με βοηθάει.. άγνοια κινδύνου λέγεται.. και την ζηλεύω πολύ... γιατί καταλήγουν να το ζούν περισσότερο από εμάς..! Υ.Γ. Σας φιλώ! Πάω να δω μια παιδική anime ταινιουλα να ξεχαστω μπας και ευθυμήσω λίγο... 
    • Εκτός από την προγεστερόνη, τα cyclacur, filicine, salospir αύριο θα ξεκινήσω και κορτιζόνη. Μου είπε να κόψω αλάτι και ζάχαρη. Όλες πήρατε κορτιζόνη; Είναι πρώτη φορά που θα πάρω κ φοβάμαι με αυτά που διαβάζω. Κατάθλιψη, αύξηση βάρους, αϋπνία κλπ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...