Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

Αφροδίτη εχεις απολυτο δίκιο,όμως προσπάθησε να κρατηθείς κ να του τα πείς αλλη ώρα για να τα καταλάβει......κάνε υπομονή γτ αλλιώς θα χαλαστείτε χειρότερα....ξερω ειναι πολυ δυσκολο αυτό που σου λέω,όταν γυρίσει βγές κ κανε το τετραγωνο να ηρεμησεις κ εσυ...

Δεν ξερω αν ειναι ακυρο αυτό που σου λέω,αλλά κάτι παρομοιο εχω περασει,με νευρα εννοω..

Γεωργιάννα μακαρι να το πιάσετε το σπίτι,θα αλλάξει κ η ψυχολογία σου....

Εγω κορίτσια αυτες τις μέρες εχω πλακωθει με τις παραλαβες στην δουλεια κ γυριζω κομμάτια,την ημερα εννοειται τρεχω με την μικρή κ με το σπίτι...

Τωρα θελω να κανω ντουζακι κ να βάψω κανα νυχάκι,αυριο τα μαλλιά,να σουλουπωθω λιγο για να ειμαι όμορφη στην βάπτιση,θα δω κ παλιους φίλους.... :D

Η Χριστίνα με βοηθάει με τα πιάτα μέσα απο το πλυντηριο πιάτων δλδ μου τα δινει να τα βάζω στην θεση τους κ κάθε φορά μου λέει "cooommmm...." τι να εννοεί αραγε .com :lol:

Αχ πόσο μας εχει τρελανει με τα καμωματά της,δεν ξερω τι να σας πρωτογράψω,,,,, :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου σας στέλνω ένα μεγάλη αγκαλιά σε όλες!! Είχαμε και εμείς εδώ τα δικά μας. Χώρισε η κουνιάδα μου δεύτερη φορά η καημένη.. άλλον παντρεύτηκε και άλλος της βγήκε.. δεν μπορείτε ειλικρινά να φανταστείτε τι πράγματα ανακάλυψε η γυναίκα.. Εμείς πηγαίνουμε κάθε μέρα σχεδόν για μπανάκι με τον παναγιώτη σε μια πολύ ωραία παραλία και καθαρή λίγο έξω απο το Βόλο και γυρνάμε σπίτι κατά της 9-10 μπανάκι, γαλατάκι και μπάνιο!! Δεν έκανα πέρυσι αρκετά και είπα φέτος θα προσπαθήσω να απολάυσω τη θάλασσα. Ευτυχώς είναι κοντά οι παραλίες και νιώθω ότι πηγαίνω διακοπές κάθε μέρα!!Διαβάζω τα νέα σας αλλά επειδή πάλι έχω πάρει δουλειά για το σπίτι απο το μαγαζί και το βράδυ αφού κοιμηθεί ο μικρός βάζω πλυντήρια και τα σχετικά μετά κοιμάμαι και εγώ!! Άντρια πάρε καμιά άδεια βρε κορίτισι, η εγκυμοσύνη είναι μια υπέροχη περίοδος που πρέπει να τη ζούμε.. Γεωργιάννα μου ελπίζω να σας κάνει τελικά το σπίτι και να πάτε εκεί.. Afro τι να πώ, μπόρα είναι θα περάσει..αυτά απο μένα, φιλάκια πολλά! Να έχουμε ένα ήσυχο βράδυ!Γωγώ άστα να πάνε τα σκατούλικα όσο μεγαλώνουν τόσο πιο πολύ σε τρελαίνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο την αθηνα!τελικα θα γινει συναντηση αυριο;εχω μπερδευτει..εμενα θα με βολευε καπου εδω κοντα πχ πλατεια ηρακλειου κοντα στον ηλεκτρικο.χωρις καροτσι θα ειναι δυσκολα κ φοβαμαι το παρκινγκ κ να κατεβαινουμε με το αμαξι νοτια γιατι ο κωστας θελει κ αυτος να δειφιλους.αν ειναι πειτε μου.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

κοριτσια, να κανονισουμε τη συναντηση!!! :o:o τελικα, ειπαμε οριστικα αυριο το απογευμα;;; κατα τις 7, καλα ειναι;;;; για την πλατεια του ηρακλειου, δαναη, εννοειται δεν εχω προβλημα!!!αλλα και οπου αλλου πειτε και σας βολευει!!

ιωαννα μου, πολυ ζηλευω τις ομορφες παραλιες σας στο βολο!!!καλες βουτιες!!! ;)

γεωργιαννα, μακαρι να ειναι τελειο το σπιτι απο ολες τις αποψεις!!να μας πεις λεπτομερειες!! 8-)

αφροδιτακι, ψυχραιμια!!!ειμαι σιγουρη οτι εχεις χιλια δικια να αισθανεσαι ριγμενη και να το πεις στο γιαννη με ηρεμο τροπο....πιστευω οτι σε αγαπαει και θελει να σε καταλαβει ;) ευχομαι να ξεκουραστεις και να κανεις ομορφες διακοπουλες!!!

γωγω, τι νοικοκυρουλα που εχεις εσυ!!!η δικη μου, παλι, ειναι τσιγγουνα : οταν βλεπει φωτιστικο κανει "φου φου" να σβησει το φως!!! :lol:

ξυπνησε!!!!παω για γαλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αχ αυτό με τα πιάτα στο πλυντήριο το κάνει και ο Άρης, πολύ του αρέσει να με βοηθάει. Και τελευταία μου φέρνει και τα παπούτσια μου και προσπαθεί να μου τα φορέσει!

Λοιπόν ναι, για πείτε για τη συνάντηση, κάπου δροσερά και πράσινα... κατά προτίμηση.

Δανάη καλώς ήρθατε!

Ιωάννα ωραίο πρόγραμμα έχετε! Καλή συνέχεια στις βουτιές σας!

Πάω γιατί ο Άρης σκαρφαλώνει...

Άφρο ψυχραιμία!! Να πάρεις την Αννούλα και να κάνεις εσύ καμιά βόλτα, δεν παίζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες! Τι κανετε?

Εγω βγαζω γαλατακι να αφησω στο μωρακι μου και ετοιμαζομαι να παω στον γιατρο (μαιευτηρα)!

να δουμε τι θα πει και για το....σεξ :oops::oops::oops: 2 χρονια τωρα συνεχιμενα εγκυος ολο αποχη ειχαμε...βεβαια θελει φοβερη προσοχη να μη μεινω παλι εγκυος...τι μεθοδο αντισύληψης προτείνετε?

αχχχ ονειρευομαι και εγω παραλιες και ξεκουραση! το κλιμα εδω στην Αθηνα δεν μου αρεσει καθολου...καυσωνας, καυσαεριο, υγρασια, ουφ...η υγρασια στην αττικη (λογω πυρκαγιων) ήταν το κερασακι στην τουρτα!

προς πλατεια Ηρακλειου (η γενικα βορειο-βορειο ανατολικσ) μπορει να μπορεσω και εγω..αλλα μην το κανονισετε μονο για εμενα! ειναι μπερδεμενο το προγραμμα κ καθεν λιγο πρεπει να βγαζω κ γαλατακι...

σας φιλω!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον πρεπει να μπει η αρχηγος γεωργιαννα για να παρουμε μια αποφαση!!! :lol::lol::lol: λοιπον, περιμενω να μου πειτε ο,τι αποφασισετε!!!!

μολις ηρθε η αθηνα και πατησε το κουμπι τερματισμου του υπολογιστη!!! :o:o:o:o τι σκατουλα!!

τωρα εχει περιλαβει το κουτι με τα χαρτομαντηλα :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα πεθερικα μου τρωνε κ ειναι μαζι τους ο γιαννης αμα εκαναβ μια στοιχειωδη ησυχια θα ημουν κι εγω εκει αλλα φωναζουν εγω αυτα θα ηθελα ... Απλα ξερεις τι καπως ετσι νομιζω οτι στερευω απο συναισθημα

να τους πεις να κανουν ησυχια!!!!!!!!!!!!!!!!! εεεε ................ σιγα μην καθεσαι κλεισμενη!!!

αληθεια στην 'χωρα' μενετε? εχω ερθει στο παρελθον για πολλες μερες και θυμαμαι οτι ειναι ομορφο νησι η Μυτιλήνη!

θυμαμαι μου ελεγαν κατι συναδεφοι στο εξωτερικο απο ΗΠΑ και Ν. Αμερικη: ειναι αληθεια οτι στην Ελλαδα εχετε ενα νησι που λεγεται: Λεσβος? Ξερετε γιατι ειναι στα αγγλικα ο ορος lesbians. :lol::lol::lol: Ναι τους ελεγα και τρελαινοντουσαν....ααα μου ελεγαν οταν ερθουμε Ελλαδα θα μας πας! Επειδη οι ανοητοι εχουν αυτο το κολλημα με τις γυναικες λεσβιες...λογω και της βιομηχανιας πορνο που εχει αναπτυχθει... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!!

Molis ekana ena tostaki foresa tis pitzamoules mou k ka8isa na diavasa ta nea sas..

Simera eimoun ektos k eimai ptwma, 3ipnisame edwsa gala tis mikris simmaze4ame ligo to spiti, ir8e gia kanena 45 lepto mia fili me to paidaki tis, piga supermarket k meta stin nona tis Victorias opou k ir8e k mia alli 3aderfi mas k tous ekana apotrixwsi, taisa tin mikri k stin epistrofi mas sto spiti koimi8ike EYTIXWSSSSSSS :lol:

O george einai ektos polis se douleia k den mageire4a..

Eseis ti kanete? Apo oti vlepw diavazw kalitera prospa8eite na kanonisete tin sinantisi? :) Teleiaaaaa!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα, ειναι ΠΟΛΥ ΗΛΙΘΙΟΙ οι αμερικανοι!!!!

σημερα και επισημως, Η ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ!!!!! :D:D:D:D Δεν εχει μπουσουλησει καθολου, αλλα πηγαινει περπατωντας!!!!βεβαια, οπου ειμαι εγω, δεν παει σε αλλο δωματιο μονη της ;) ειναι κι αυτο που φοβαται μη με χασει :( ψιλοεπεσε καναδυο φορες και πριν λιγο ειδα οτι ειχε μια γρατζουνια στο μπρατσο της...πως τα καταφερε, δεν ξερω :?::?::?::?:

κι εμενα, λειπει ο γιωργος το σκ, οποτε μονο για τη μικρη μαγειρεψα, περασε κι η πεθερα μου κανα τεταρτο και με συγχυσε, αλλα δεν το κανω θεμα, παλι για μπανιο θα παει η φωκια :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη συγχαρητήρια στην Αθηνούλα!!!Καλό τρεξιμο κ στις 2 σας τώρα κ που σαι....τα σημαδακια θα τα κάνει απλά προσέχουμε σαφώς κ πολύ παραπάνω....

Ειναι κ οικονομολογα η Αθηνούλα,συμφέρει!!!!

Η Φωκια ευχαριστιέται νεράκι,ετσι ειναι απο την φυση της :lol::lol::lol:

Σημερα το πρωί σηκώθηκε η Ζηνα όρθια στο κρεββάτι,κοιταγε τον εαυτό της στον καθρεπτη χορευε κ τραγούδαγε,μιλάμε για πολύ γέλιο!!!

Δεν μπορω να πάρω μια απόφαση για αύριο,δεν εχω κλιματισμό στο αμάξι απο τοτε που τρακαρα,θα εχει πολυ καυσωνα κ αν την πάρωγ μαζί μου μια ωρα δρόμο φοβαμαι την ταλαιπωρία που θα υποστεί...

Στην πεθερα δεν την αφηνω,εξαλλου δεν θελω να πάω κ μονη μου στην βάπτιση......ουφφφ....

Σχετικά με την συνάντηση σαφώς η Δανάη θα πρεπει να εξυπηρετηθεί πάνω απολα,επι της ουσίας σαν φιλοξενούμενη κιόλας κ να καλυπτουν οι αναγκες της....αποφασίζετε κ αν τα καταφέρω θα σας βρώ....

Παω να ισιωσω μαλλι κ βουρ για δουλειά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια!!!!ειμαι τοσο χαρουμενη που περπαταει!!!λες και ειναι δικο μου κατορθωμα!! μακαρι να τη γλιτωσουμε με καμια γρατζουνιτσα, γιατι τα φοβαμαι τα πεσιματα :(:(

δεν σας ειπα, απο προχτες ξεκινησα να μην της αλεθω το μεσημεριανο, αλλα να το λιωνω με το πηρουνι..την πρωτη μερα εφαγε το ενα τριτο απο ο,τι συνηθως και χτες και σημερα εφαγε το μισο... δεν της πολυαρεσει η ιδεα, αλλα βλεπω οτι δεν πνιγεται και ψιλομασαει, γι'αυτο και το συνεχιζω...χτες της εδωσα και φρουτακια κομματακια αλλα εφαγε τα μισα απο ο,τι συνηθως και αποφασισα, τουλαχιστον στην αρχη, να συνεχισω να της δινω αλεσμενα φρουτακια ...εχετε καμια συμβουλη, εσεις οι πιο εμπειρες μανουλες;;; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη προτεινω να της δινειες τα φρουτ κομματακια μικρα κ σιγα σιγα θα συνηθισει.θα μπορει να τα πιανει μονη της κ θα εισαι διπλα να προσεχεις.

Γωγω εμεις δεν βαζουμε κλιματισμο στο αμαξι μολονοτι εχουμε.εχουμε συνηθισει με το παραθυρο ανοιχτο.για τη συναντηση ευχαριστω για την κατανοηση αλλα δεν θελω να σας ξεβολευω κιολας.απλα μονη κ χωρις αμαξι τοσομακρια θα ειναι δυσκολα.προς το παρον δηλ λεμε 7 πλ.νεου ηρακλειου;αν θελετε κ 6 πειτ μου.γεωργιαννα που εισαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΑναη μου εδω ειμαι!!!!

Ειναι ο ανδρας μου στο σπιτι, με επιασε και το πρωι μια ορεξη για γενικη και εκανα το γραφειο του Αλεξανδρου. Πηγαμε και ειδαμε το σπιτι, θελουμε να το κλεισουμε αλλα η μεσιτρια δεν ειχε μιλησει ακομη με τον ιδιοκτητη που της ειχαμε πει νε ρωτησει καποια πραγματα. σαν να μην ηθελε να το νοικιασει. Μακαρι να τα καταφερουμε να παμε απο 1 σεπτεμβριου!!!!!

Για την συναντηση ειναι ωραια η πλατεια Ν. Ηρακλειου και στις 7 ειναι πολυ καλη ωρα. οπως σας ειπα θα προσπαθησω να ερθω, ειναι πολυ κοντα μου. θελω πολυ να ερθω.

Συγχαρητηρια στην Αθηνα! καλο τρεξιμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ οκ είμαι για Ν. Ηράκλειο στις 7. Κάποιο συγκεκριμένο σημείο συνάντησης?

Συγχαρητήρια στην Αθηνά για το περπάτημα! Καλό κυνήγι Αφροδίτη!!

Στο θέμα του φαγητού... Είναι πολύ σημαντικό να μάθουν τα μικρά να τρώνε κανονικά κομματάκια και να μασάνε. Όλα τα παιδιά όταν κάνουν τη μετάβαση από τα αλεσμένα στα κομματάκια τρώνε μικρότερη ποσότητα. Αυτό δεν είναι κακό! Το φαγητό σε κομματάκια είναι πολύ πιο περιεκτικό. Ειδικά στα φρούτα είναι απόλυτα φυσιολογικό το παιδί να μη θέλει να φάει 4 φρούτα αλλά 1 όπως συνήθως κάνουμε κι εμείς. Επίσης το φρούτο κομμένο κομμάτια έχει πολύ περισσότερες βιταμίνες απ' ότι αλεσμένο. Αυτό ισχύει για όλα τα φαγητά, αλεσμένα χάνουν κάποιες από τις θρεπτικές τους ουσίες.

Ο Άρης αν και γενικά εξαιρετικά λιγόφαγος, τα φρούτα τα τρώει αλλά του δίνω 2 φορές τη μέρα. Θα φάει ένα δυο φρούτα με το πρωινό του και θα φάει σίγουρα κι ένα φρούτο ως σνακ το απογευματάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να και η τοποθέτηση του γνωστού αγαπημένου μου γιατρού στο θέμα:

Stelios Papaventsis Συνήθης ερώτηση. Κρατείστε την απάντηση: είναι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ τα μη αλεσμένα φρούτα να είναι λιγότερης ποσότητας, για τρεις λόγους: 1) γιατί τα αλεσμένα φρούτα είναι συνήθως υπερβολική ποσότητα και μερίδες για το βρέφος - overfeeding. 2) γιατί τα μη αλεσμένα κρατούν τα πολύτιμα συστατικά καλύτερα από ό,τι τα αλεσμένα και 3) γιατί τα μη αλεσμένα είναι πιο συμπυκωμένη τροφή σε όγκο, ενώ τα αλεσμένα έχουν περισσότερο νερό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια γεια σας μπραβο στην αθηνα γισ το νεο κατορθωμα!καλες βολτες!!!εχει ενα καφε στην κατω πλευρα του ηλεκτρικου που λεγεται coffee house και ειναι συμπσθητικο με το κακο οτι εχει χαμηλα τραπεζακια κ τα ζουζουνια μας θσ εχουν πολλα να αρπαξουν.εχει κ ενα αλλο απο την παν πλευρα ( κατευθυνδη προς πειραια)δροσερο που εχει κ ανεμιστηρες που πετατανε νερο.πιο trendy αλλα δροσερο.αν θελετε μπορουμε να βρεθουμε στο everest μπροστα κ να αποφασισουμε που θελουμε να κατσουμε.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνη, ευχαριστω παρα πολυ για την κατατοπιστικη σου απαντηση, κι εσενα δαναη!!!καπως ετσι μου φαινοταν κι εμενα με το φτωχο μυαλο μου, αλλα ανησυχω μηπως πειναει η αθηνα, γιατι το βραδυ το τσακιζει το γαλα, πινει 300μλ :o:o γι'αυτο μαλλον, θα της δινω κατα τις 8 καποιο φρουτακι, τι λετε;;

για το ηρακλειο, κοριτσια, τα ξερω απο πρωτο χερι, καθ'οτι το στεφανι μου ειναι ηρακλειωτης και μενουμε ηρακλειο!! πραγματι το coffee house ειναι πολυ ωραιο και κανει καλο καφε, αλλα δεν ειναι για παιδακια :( θα προτεινα τη ραμνους που ειναι στην ακρη της πλατειας, κοντα στον πεζοδρομο και εχει αρκετη απλα για καροτσια και παιδακια...συναντιομαστε στα everest και βλεπουμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αχ κορίτσια κουτουλάω... 6 το πρωί γυρίσαμε από το φεστιβάλ! Ο Άρης, κύριος, έριξε τους ύπνους του στο καρότσι και στις 9.30 ήταν λαλίστατος! Ήταν πάρα πολύ ωραία βέβαια! Κι είδαμε και μια υπέροχη ανατολή.

Πάω να συρθώ να βάλω ένα γαύρο στο φούρνο...

Τελικά οριστικοποιείται το ραντεβού μας στις 7 στα Έβερεστ, ναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

δεν παιζεστε οικογενειακως δαφνη, φτου φτου!!!εμεις πηγαμε στις κουνιες (φαγαμε και τα μουτρα μας απο τη βιασυνη μας 8-) ) και τωρα ειμαστε στη δροσια του αιρ κοντισιον ;)

ναι, 7 στο νεο ηρακλειο και ελπιζω να μπορεσουν να ερθουν και τα αλλα κοριτσια :)

το μενου εχει κοτοπουλο με μπαμιες στο φουρνο που μου εφερε η πεθερα μου, πρωτη φορα τρωω αλλα μου αρεσαν :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!!!!!!

Koritsakia mou na perasete poli omorfa simera stin sinatisoula sas..

Ekana ena fagito pou apo tin mirwdia prepei na einai TELEIO!!!! Patates "daxtila" ston fourno me skordo k 3exwrista ekana kommatia kotopoulou opou twra sto teleiwma tous evala saltsa honey & mustard, mou tin sistisane pws einai akrivws opws auti pou vazoun sta estiatoreia k mou aresei poli, pantws apo mirwdeia skizei apo geusi 8a sas pw meta :)

Emeis to apogeuma 8a pame mallon sta pe8erika mou, eimastan kalesmenoi to mesimeri gia fagito eixe kouneli alla egw den to trww apo tin mera pou gennisa k eida tin Victoria, den 3erw giati mou 8imise kounelaki :lol::lol: k to lipame na to faw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...