Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

Γλυκερία μου γλυκιά,να σας ζήσει το αντράκι σας!!!!να είναι γερό κ καλότυχο!!

Αναστασία μου,ταυτίζομαι απόλυτα με αυτά που περιγράφεις!!!κ εγώ όταν στέκομαι στον καθρέφτη μπροστά λέω πιφφφ πολύ χαλάρωση αλλά δεν κάνω κ τπτ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστώ για τις ευχες για το "σετάκι" όπως πετυχημένα έγραψε η Δέσποινα :lol:

Ελενα-Σαμάνθα, καλά είμαι,από συμπτώματα τπτ!μόνο κούραση κ λίγη υπνηλία που φτιάχνει σιγά σιγά!με παίρνει βέβαια ο ύπνος όταν είμαι ξαπλωμένη στον καναπέ για ταινία...τις προάλλες βλέπαμε με τον κώστα το meet the fockers (πεθερικά της συμφοράς) και το είδα σε....4 δόσεις!!!!αηδία έχω καταντήσει!! :lol: Από κιλά καλά πάω.το πρώτο τρίμηνο είχα χάσει 2,έχω πάρει το 1.

Αφροδίτη,τις φακές δεν τις αλέθω,αλλά τις έβρασα καλά.μόνο το μοσχάρι κ το κοτόπουλο χοντροαλέθω αλλά θα το σταματήσω σιγά σιγά.ευχαριστώ για τη σκέψη για το καρότσι αλλά δεν θα ήθελα να φορτώσω καμιά σας.το δικό μας θα μας περιμένει στη Χαλκιδική κ επειδή το πορτ μπαγκάζ είναι ήδη τίγκα δεν θα πάρουμε για δυο μέρες.ίσως πάρουμε το μάρσιππο,λιγο αγκαλίτσα.θα δούμε...

δαναη, σε ποια εβδομαδα εισαι;;;εγω της αλεθω ακομα, αν και τις φακες της τις ειχα δωσει χωρις αλεσμα, και δεν ξερω αν δεν της αρεσε αυτο....παντως, αποφασισα σημερα που της εκανα ψαροσουπα, να την ππατησω με το πηρουνι, ηδη μασουλαει ο,τι της δωσω στο χερι.... για το καροτσι, δεν θα ηταν κοπος, αλλα εγω δεν εχω δευτερο :(:(:(

κοριτσια, τελικα, αποφασισαμε που θα συναντηθουμε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακυρο, τωρα ειδα το τικερακι σου!!! :lol::lol:

δεσποινα, ευχομαι πολυ γρηγορη αναρρωση!!!δεν εχετε καποιον κοντινο σας να σας βοηθησει με τις μετακινησεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕς ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!!

ΕΛΑ ΔΑΝΑΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ.....ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Σ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

ΔΑΦΝΗ ΕΝΑ ΜΗΝΑ; ΧΜ........ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥς ΛΥΣΗ!

ΓΩΓΩ ,ΕΛΕΝΑ ,ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΕς, SAMANTHA,SOYLITSA ,ΓΙΟΥΛΗ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙΤΕ!!!!Α ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟς ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗ......ΘΑ ΣΑς ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ,ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ,ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ,ΑΛΛΑ ΠΩς;ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΕΤΣΙ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ποτε γραψατε τοσα πολλλλλλααααα!!!

ειμαι στην δουλεια.

Για απογευμα Κυριακης τι λετε; Δαναη ποτε φευγετε προς τα πανω; Θα ερθει και ο ανδρας σου σην συναντηση; Μπας και πεισω τον δικο μου και ερθουμε μαζι. :lol::lol::lol: Για μερη δεν ξερω. Το παρκο Τριτσι; Ή Βεικου; για να βρουμε να παρκαρουμε. Δαφνη εσυ πως θα ερθεις γενικα;

Σαμανθα μου οταν μπαινει ενα προγραμμα ολα τα προλαβαινεις. Απλα δεν ειναι στην τριχα. εγω τα κανω ολα, και το βραδακι που κοιμουνται τα μικρα δουλευω στα αλμπουμ.

Γλυκερια οχι φυτικες ινες. αυτο πρεπει να προσεχεις.

Δεσποινα περαστικα σε σενα πρωτα και μετα στον ανδρα σου :lol::lol::lol::lol:

Δαναη πολυ χαιρομαι για το "ζευγαρι" αντε με το καλο!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορώ και Κυριακή απόγευμα και είμαι βολική, σ' όποιο πάρκο μου πείτε, θα βρω τρόπο να έρθω! Αρκεί που θα είμαστε έξω! Και στο πάρκο Τρίτση και στο Βεΐκου και στο Φλοίσβο (που κι εγώ έχω ακούσει πως είναι πανέμορφα) πάω! :D

Δανάη εγώ έχω δεύτερο καρότσι αλλά δεν έχω αυτοκίνητο να το κουβαλήσω και δύσκολο να πάρω συγκοινωνία με δυο καρότσια, άσε που θα με πάρουν για τρελή! :lol: Μόνο αν το παίρνατε από εδώ...

Γλυκερία μου ναι, έχουμε έναν ολόκληρο μήνα, τα δικαστήρια κλείνουν τον Αύγουστο και οι δικοί μου πελάτες είναι διακοπές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααα σας!!!

πολυ χαιρομαι που τα 3 δελτα ( δαφνη-δαναη-δεσποινα) εδωσαν το παρον!!! :lol: αντε, μονο η γιουλη μενει τωρα να εμφανιστει!! :D

δεσποινα, περαστικα στον αντρα σου!!ηταν προγραμματισμενο χειρουργειο η επαθε καποιο ατυχημα!! κουραγιο και υπομονη σου ευχομαι γιατι οι αντρες ειναι χειροτεροι απο παιδια :o:o:o τελικα, δεν μπορεις να ερθεις το σκ;;;;η αθηνα θελει να γνωρισει το κατερινακι!!

δαναη, με το καλο να ερθει ο αδερφουλης της μυρτως!!!! :D:D:D φουσκωσε η κοιλιτσα σου;;; καλε, τι ρωταω, θα τη δω απο κοντα!!! :shock::shock::shock: οποτε σε βολευει για συναντηση, σαββατο η κυριακη, απλα εγω θα προτιμουσα απογευμα για να μην εχει τοσο ηλιο γιατι η δικη μου πεταει ολα τα καπελα απο το κεφαλι της :x:x:x για τα κιλα, που λες, δεν ειμαι και καμια αδυνατουλα, με παιρνει να χασω ακομα, απλα θα το κανω σιγα σιγα....ωραια η συνταγη για τις φακες, τις της αλεθεις η οχι;;επισης, εγω δεν εχω δευτερο καροτσι, αλλα σκεφτομουν μηπως καποιο αλλο κοριτσι μπορει να φερει μαζι της ενα εφεδρικο για να κατσει η μυρτουλα οσο θα ειμαστε μαζι... σορρυ, κιολας, για το θαρρος!!! :oops::oops:

ελενα, εγω ακομα δεν δουλευω γι'αυτο και προλαβαινω να κανω αρκετες δουλειες του σπιτιου και να μπαινω στο μαμι...απο σεπτεμβρη που θα ξεκινησω ομως σχολειο, μαλλον θα χαθω κι εγω!!! αλλα, και τοτε, δεν μπορουμε να πληρωνουμε γυναικα για το σπιτι, οποτε απλα το σπιτι θα ειναι σε χειροτερα χαλια :?

Αφροδιτουλα μου εδω ειμαι κι εγω...μπαινω καθε μερα και διαβαζω τα νεα σας αλλα ειτε δεν ειμαι καλα,ειτε δεν εχω χρονο,ειτε δεν εχω ορεξη για να γραψω....Γενικα λιγο περιεργη αυη κ η προηγουμενη βδομαδα,τρακαρε ο θειος μου(αδερφος της μαμας μου,ειχε πολλα θεμματα με την επιτροπη που ειμαι στη δουλεια.......και το καλυτερο?????Ονικος μου ανακοινωσε πως σκεφτεται να φυγει απο το σπιτι κ να νοικιασει μονος του γτ θελει λεει την ησυχια του....Θα μπω να σας πω λεπτομερειες μολις αισθανθω καλα....Σας σκεφτομαι....φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε γιουλη, ειπε τετοιο πραγμα;;; :o:o:o σε τσακωμο συνεβη;;;;ο αλεξακος τι κανει;;;

κυριακη απογευμα ειμαι οκ, και εννοειται οτι σε βεικου και τριτση ειμαι μεσα, και για τον φλοισβο ειμαι μεσα απλα θα χαθω μεχρι να φτασω :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den to pistevw egra4a ena katevato k piga na ta kanw proepiskopisi k mou zitouse kwdiko, xa8ikane :twisted: Ais to kalo k sas egrafa grigora grigora giati einai wra tis Victorias na 3ipnisei..

Pame pali..

Ekleisa k tis diakopes mas 14-18 5 vradia 6 meres euxomai i parea na min me kanei na metaniwsw tin wra k tin stigmi pou to kanonisa..

Eimai k ligo enoxlimeni stin douleia, o gios tou afentikou mou mou ekane paratirisi gia to kinito ok etixe autes tis meres na milisw sto til wra douleias i genna tis 3aderfis mou, gia na kanonisoume tis diakopes mporei na exei dikaio alla to ufaki tou den mou arese "mporei na douleveis k na milas k na mou vgazeis douleia alla den me endiaferei k na to apantas mono otan einai epeigon" mporei na exei dikaio alla me 4ilo enoxlise giati ginome kommatia den ka8ome deuterolepto kanw pragmata pou den me enimerwsan apo prin pws 8a einai sta ka8ikonta mou k den ektimane tipota me tin 1i eukairia i kakia einai sto stoma tous..K to afentiko mou den paei pisw merikes fores otan sxolaw paw se ena farmakeio konta sto patriko mou k tou pernw tin paraggelia tou, apo kali mou pro8esi to kanw k etixe proxtes na exw mia douleia amesws meta pou 8a sxolasw k tou eipa an einai na tin paradosw ligo pio arga k 8imwse pou eixa douleia k mou leei oxi na tin pas twra k alli fora 8a tin paradwnoume emeis, signwmi kirie pou sxolasa k opou 8elw 8a paw apo tin kali mou tin kardia sas tin paw anti na poune k euxaristw pou tous kanw k eukolia 8a 8imwsei k apo panw :evil: Telospantwn ta afentika einai ola to idio skato, den lew tipota gia na pername "kala" giati den einai kairoi autoi na meinw anergi aplws 8imwnw pou ta 8eloune OLA dika tous..

Meta apo tosi talaipwreia katafera na tin koimisw, koimi8ike kanena 20lepto k arxise na klaiei k eutixws meta apo liga leptakia stamatise euxomai na koimi8ike..Ekana to frappedaki mou k ekatsa..

Gewrgianna mou euxomai sintoma na vreite mia lisi gia to paidiko tou Dionusakou pou 8a ikanopoia k tous 2 sas..

Danae mou me to kalo to agoraki sas.. Egw paw gia auxeniki tin erxomeni Triti..Akouw stoiximata gia to ti einai xexe :lol:

Afrodite mou xairome pou arese stin A8inoula i 8alassa :)

Samanthaki mou prospa8a oso mporeis na 3ekourazese einai poli diskolo na frontizeis 2 kouklares pou k oi 2 se exoun toosssiii anagki alla otan koimounte 3ekleve ligo xrono na xalarwneis, oso efikto mporei na einai auto..

Despoina mou perastika ston andra sou, na pane ola mia xara sto xeirourgeio k esi kali dinami..

Gioulaki mou, mou mavrises tn 4ixi..Egine kati i etsi sto asxeto sou eri3e auti tin kouventa?

I Victoria molis dei to laptop mou travaei to koumpia k ta vgazei k ta evaza pisw alla to koumpi me to to3aki ">" den mpainei pisw to espase k den mporw na to xrisimopoisw k einai poli spastiko :twisted: Kleinw tin porta tou laptopn alla i skatoula tin anoigei :?

Kala na perasete stin sinantisi makari na eimoun k egw konta!!!

Sorry an 3exasa kamia :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω, βρε αντρια, ολα τα γουρουνια την ιδια μουρη εχουν :( ξερουν στη δουλεια οτι εισαι εγκυος;;

γιουλη, τι εγινε με τις εξετασεις του αλεξη;;ολα καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai afrodite mou to 3eroun k otan tou to anakoinwsa panw stin sizitisi mas an 8a mporw na antape3el8w ston forto ergasias mou eipe :"ee an deis pws den ta kataferneis moni sou 8a figeis" :o den 3erw an prospa8oun na me kanoun na aganaktisw k na dwsw paraitisi alla etsi xari den tous kanw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια,υστερα απο μια κουραστική ημέρα μαζευω τα κομμάτια μου να σας γράψω...

Γιουλη την εννοει την ανακοινωση,μηπως να χαλαρωνατε λιγο βρε παιδι μου...τι να πω???Ευχομαι να πανε ολα καλα...

Δεσποινα περαστικα στον αντρουλη σου κ κουραγιο κ σε σενα....

Σαμανθα ευτυχως που εχεις καθαριστρια,αλλιως δεν παλευεται...φιλια στα μωρακια σου!

Αντριά ολα τα αφεντικα απο το ιδιο σκατο,οπως τα λες,μην δινεις σημασια κ κοιτα την παρτη σου.

Κοριτσακια αποφασιστηκε Κυριακη λοιπον?

Εγω εχω μια βαπτιση στο Λαγονησι στις 12 το πρωί,ολοι θα πάνε για μπάνιο μετα απο κει...αλλά εγω φοβαμαι να εχω την Χριστινα το μεσημερι στην θαλασσα...δεν ξερω τι να κανω,μάλλον θα γυρισω πισω... :(

Το θεμα ειναι οπως κ να χει θα ειμαστε κομματια σιγουρα γτ ο δρομος με το αμαξι θα ειναι μεγαλος κ η Χριστινα θα κουραστει.....οπότε δεν νομιζω να τα καταφερω να ξανα βγαινω πάλι το απόγευμα έξω,το θελω παρα πολυ ομως να σας συναντησω κ καρότσι εχω παντα στο αμαξι,ανετα θα το εδινα γτ η Χριστινα δεν καθεται πλεον........δεν ξερω ομως πως θα τα καταφερω.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia σας!!

Εχθες το βραδυ πηγαμε και ειδαμε ενα σπιτι. ΦΟΒΕΡΟ μονο αυτο σας λεω και εσεις με καταλαβαινετε απολυτα!!!!!!!!!! Πολυ καλο και το ενοικιο, αλλα δεν το κλεισαμε επειδη ειναι 110 τ.μ. και θελουμε να δουμε ποσο ειναι παραπανω σε ΔΕΗ για τα τελη, επειδη αυτο το σπιτι που μενουμε το δηλωνουν 53τμ ενω ειναι παραπανω. αφηστε που εχει πετρελαιο ενω τωρα εχω φυσικο. εχει πολλα θετικα. θα δουμε αυριο που θα το ξαναδουμε.

Ανδρια μην τσαντιζεσε με το παραμικρο. να εισαι πιο ηρεμη αυτη την περιοδο. το πολυ παιρνε συνεχεια αναρρωτικες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Γιούλη, μήπως το είπε πάνω στον καυγά; Λένε πολλές βλακείες τότε και μετά τα κάνουν γαργάρα. Ψυχραιμία, καλοκαίρι είναι, χαλαρώστε.

Άντρια, από το ένα αυτί να μπαίνουνε και από το άλλο να βγαίνουνε. Κάνε τη δουλειά σου χωρίς να θέτεις σε κίνδυνο το μωρό σου και να σκέφτεσαι ότι σε λίγο καιρό θα πάρεις την άδειά σου (αλήθεια πότε;) και θα είσαι σπιτάκι σου.

Γεωργιάννα, τα τέλη εσείς τα πληρώνετε? Δεν είναι ευθύνη του ιδιοκτήτη;

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw gia tis apantiseis sas :D

Gewrgianna mou kontevoun oi diakopes 8a 3ekourastoume k 8a paroume dinameis, fisika an dw pws ta pragmata den kaliterevoun 8a skeftw k gia anarrwtikes..

Despina mou 8a doulevw oso antexw den 8elw na ka8isw apo prin 8elw na gennisw k meta, na meinw me to mwro k tous 4,5 mines pou dikaioume..

Eipa na kanw liges douleies ekana mia douleia egw k mou anoige alles deka i mikri einai poli ataxtoula me 8imwse poli, kourastika mono na mazevw auta pou erixne katw i Victoria..Twra tin evala gia ipno alla den exw alles antoxes na sinexisw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια μου.

Αυριο το πρωι θα παμε να το ξαναδουμε και μετα θα παρουμε την οριστικη αποφαση. βεβαια και στους δυο μας μας αρεσει πολυ.

Βλεπω ειδησεις και εχω φρικαρει!!!!!! με την Χρυση Αυγη!! καλα ποιοι ψηφισαν αυτα τα ρεμαλια και τους κανανε βουλευτες;; Αισχος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ανδρια εγω εννοουσα να παρει αδεια οχι επειδη δεν αντεχεις αλλα επειδη στα πρηξανε!!

Δαναη καλο ταξιδι να εχετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ ειμαι διακοπες μυτιληνη για πεντε μερες μαζι με γιαννη κ τους γονεις του κ δεν περναω καλα δηλαδη οκ ειναι απλα δεν ξεκουραζομαι... Τωρα η μικρη ειχ γκρινια ηθελε να κοιμηθει γιατι χθες κοιμηθηκε πολυ αργα ειμασταν κ τρωγαμε με λοιπους... Κ σημερα παλι ηταν να παμε αλλα θηλασε κ την πηρε ο υπνος στο μαρσιππο κ του ειπα οτι δε μπορω να παω γιατι φωναζουν κ πινυν κλπ κ η αννα ξυπναει κ θα καταντησω οπως χθες που απο τις εντεκα κ μετα κλειστηκε σε ενα δωματιο κ εφυγε κ πηγε κ ειμαι μονη κ βαριεμαι κ κλαιω... Κ δεν ξερω αμα ειμαι παραλογι γιατι ηθελα να ξεκουραστω κ μολις γυρισω εχω παλι μαθηματα κ στεναχωριεμει κ μαλλν οταν ερθει θα πλακωθουμε γιατι θα τα πω κ θα με πει εγωκεντρικη απλα εγω δε θα το εκανα στη θεση του κ συγνωμη που σας πρηζω μπαινω απο το κινητο δεν καταφερα να διαβασω τ αλλα κ εδω σημα μονο σε μια γωνια του σπιτιου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτουλα μη στενοχωριέσαι. Κι εγω το Πάσχα στη Νάξο τα ιδια πέρασα. Κάθε βραδυ σπίτι μόνη κι εκείνος έξω με τους φίλους του που είχαν ερθει για τη Βάπτιση. Ευτυχώς τον Αύγουστο θα την αφήνουμε με τους γονείς μου. Δεν μπορούν να την κρατήσουν τα πεθερικά σου να βγεις κι εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα πεθερικα μου τρωνε κ ειναι μαζι τους ο γιαννης αμα εκαναβ μια στοιχειωδη ησυχια θα ημουν κι εγω εκει αλλα φωναζουν εγω αυτα θα ηθελα ... Απλα ξερεις τι καπως ετσι νομιζω οτι στερευω απο συναισθημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα πεθερικα μου τρωνε κ ειναι μαζι τους ο γιαννης αμα εκαναβ μια στοιχειωδη ησυχια θα ημουν κι εγω εκει αλλα φωναζουν εγω αυτα θα ηθελα ... Απλα ξερεις τι καπως ετσι νομιζω οτι στερευω απο συναισθημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...