Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ.....ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΜΗΤΡΟΠΑΝΟ.....ΚΑΙ ΣΚΙΖΩ ΤΙς ΚΟΥΡΤΙΝΕς........ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΝΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΦΩΤΙΣΜΕΝΗ,ΤΡΕΛΛΑ ...ΠΑΛΙ ΝΑ ΛΙΠΟΤΑΚΤΙΣΩ ΘΕΛΩ ,ΟΧΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΑς,ΝΑ ΧΩΘΩ ΣΕ ΜΙΑ ΞΑΠΛΩΣΤΡΑ Μ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΙ ΕΝΑ ΠΟΥΡΑΚΙ....... ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΜΠΟΡΩ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα!!

γωγω, περνατε μηνα του μελιτος;;;!!μπραβο τα παιδια!!!φτου φτου!!

γεωργιαννα, αν χανεις αργα , ειναι σιγουρο οτι δεν θα τα ξαναπαρεις :D εγω πινω ροφημα herbalife πρωι βραδυ και στο μεσημεριανο τρωω κανονικα απλα, οχι υπερβολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Γλυκερία μου να έρθουν όλα όπως επιθυμείτε. Με το καλό να γίνει η βάπτιση!

Γωγώ μπήκαμε σε καλοκαιρινή διάθεση διαβάζω ;) Εγώ κορίτσια σέρνομαι, που κουράγιο για σεξ, και σήμερα ο άντρας μου παραπονέθηκε κι είπε ότι θα κοιτάξει να βρει αλλού λύση στο θέμα του :lol: Πρέπει να ανασκουμποθώ τώρα το ΣΚ!

Γεωργιάννα και Αφροδίτη καλή συνέχεια με τη δίαιτα!

Η Κατερίνα σήμερα το πρωί δεν ήθελε καθόλου γάλα και το βράδυ ήπιε λιγότερο από τα 240 ml που πίνει συνήθως! Ελπίζω να είναι λόγω ζέστης και να μην μου αρχίσει τίποτα μυστήρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GENNISAMEEEEEEEEE!!!!!!!!!!

Gennise i 3aderfi mou, edw k 10 meres tin perimename giati itan krevvatwmeni me polles sispaseis gennise fisika 10 meres pio nwris apo tin PHT tis..Spasane ta nera xtes to vradi stis 10-11 (den 3erw akrivws) k gennise to prwi stis 7:10 giati den ekane diastoli peismatara 8a mas vgei i mikroula :) Ekane ena koritsaki 2820gr me polla mavra mallia k megala matia, 8a pame to apogeuma na tin doume!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Μπαίνω στα γρήγορα να πω ένα γειά γιατί η Γεωργία δε με αφήνει να γράψω.... και ορμάει στο πληκτρολόγιο :lol:

Άντρια, να σας ζήσει το μωράκι της ξαδερφούλας σου!

Γωγώ, τι διάβασα? Εξασκείστε στα άθλημα?????? Μπράβο- μπράβο!!!

Εγώ σαν την Δέσποινα, που κουράγιο για το σπορ.... όρθιο πτώμα από την κούραση.

Σήμερα από τις 15:30 που γύρισα από τη δουλειά, καθαρίζω το σπίτι.

Τα νεύρα μου :twisted: είναι δίπλα μου και κλαψουρίζει συνέχεια....δε μ'αφήνει να τελειώσω το μήνυμα.....

Τα λέμε αργότερα.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μπαίνω πάλι λίγο βιαστική να σας πω ένα γεια! Σε λίγο θα φύγουμε για Ακράτα.

Αχ χθες το βράδυ βγήκαμε έξω με το Βαγγέλη, οι δυο μας, για πρώτη φορά μετά από 13 μήνες! Ήταν παράξενο και υπέροχο! Κάναμε μια μεγάλη βόλτα Μοναστηράκι, Πλάκα, γυρίσαμε και 2-3 μπαράκια και ομολογώ πως ήπια μισό ουίσκυ και κάπνισα ένα τσιγάρο και ήταν τόσο απολαυστικά και τα δύο!! Μιλήσαμε πολύ, γελάσαμε, το είχαμε πολλή ανάγκη! Μας κόστισε κάτι παραπάνω βέβαια αφού είχα αφήσει τη Βαλεντίνα μας να κρατάει τον Άρη αλλά άξιζε! Ο δε Άρης, κύριος, κοιμισμένο τον άφησα, κοιμισμένο τον βρήκα, δεν έβγαλε κιχ 4 ώρες που λείπαμε!

Άντρια να σας ζήσει το μωράκι της ξαδέρφης!

Γλυκερία μου με το καλό η βάφτισή σας!!

Γωγώ εύγε!! ;) Κι εμείς τα πάμε πολύ καλά με το σπορ τελευταία...

Σε όλες πολλά πολλά πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αχ Δάφνη, τι καλά που κάνατε! Κι εμείς δεν θυμάμαι από πότε έχουμε να βγούμε οι δυο μας. Ξυπνάει τα βράδια από τη ζέστη και φοβάμαι να την αφήσω με τη μαμά μου, γιατί κλαίει και μόνο με μένα ηρεμεί, αλλά λέω να το τολμήσω αυτό το Σάββατο. Μου έχει λείψει απίστευτα ένα θερινό σινεμά!

Να περάσετε καλά στην Ακράτα!

Άντρια να ζήσει το μωρούλι!

Αναστασία κουράγιο μέχρι να μπεις σε ρυθμό. Εγώ πάντως σου προτείνω να πάτε καμιά έκδρομή τώρα που θα έχετε άδεια. Μετά θα το μετανιώνεις!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βλέπω το σεξ δεν το αφησε καμία ασχολίαστο :lol:

Μαλλον επειδή μας έλειπε ή μας λείπει...

Δάφνη ωραιο συναισθημα κ ανεκτίμητες στιγμές,να το κανετε πιο συχνα ή οποτε το έχετε αναγκη...ειναι πολυ σημαντικο...

Δεσποινα ευχομαι να περασετε υπέροχα,να χαρειτε την εξοδό σας!

Εγω θυμαμαι μια φορά την άφησα κ γυρίσαμε αρον αρον ειχε κανει 38,8 πυρετο.

Τελικά οταν ειναι με την πεθερά μου κατι παθαινει,δεν το σχολιάζω....

Αντριά μου να σου ζησει το μικρουλη σου,γερο κ τυχερό να ειναι!

Αφροδίτη δεν γλυτωσες το ταξιδάκι τελικά....με το καλο να γυρισεις !

Καθαρισα σημερα ολο το σπίτι πάλι,πλυντηρια,μαγειρεματα...εχω αλλη διάθεση όμως κ μου αρεσει γτ ο μπαμπας μας κάνει όλα τα χατηρια κ μας πέρνει τηλ να μας πεί πόσο πολυ μας αγαπάει...τι γλυκούλι.... :D

Παω για ντουζακι κ βουρ για δουλειά...φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕια σας!!

Γωγω μου πολυ χαιρομαι για σενα. του χρειαζοταν ενα μαθηματακι!!!!

Ανδρια ετσι οπως εγραψες το μνμ πριν νομιζα οτι γεννησες. μετα λεω μπα ειναι νωρις ακομη, μαλλον η γυναικα του αδελφου της.

Αναστασια μου καθε αρχη και δυσκολη! μα καθε αρχη!!!! γτ δεν μπορει μια αρχη σε κατι να μην ειναι δυσκολη;;;; τι να πω καλα να περασετε Κερκυρα και προσοχη εκει επιασες και την Γεωργια!!

Παω να σιδερωσω και μετα λιγες δουλειτσες μηπως και Σ/Κ ξεκουραστω. βεβαια ο ανδρας μου δουλευει και ετσι παιε και το σεξ!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!

Τι κάνετε? Εγώ κατάκοπη πάλι, κοίμησα τη Γεωργία, έφτιαξα κάτι να φάω και κάθησα μπροστά στο pc να πάρω μια ανάσα γιατί σκέφτομαι μετά να σιδερώσω ένα πλυντήριο ρούχα της μικρής!

Τρώω γιαουρτάκι με φρέσκα βερύκοκα, μέλι και νιφάδες σοκολάτας! Μιαμ-μιαμ!

Έχασα και τα 2,5 κιλά που μου είχαν γίνει βραχνάς και τώρα είμαι 56,5 αλλά με το μαγιό στον καθρέπτη ακόμη με βλέπω χάλια.. η κυταρίτιδα και η χαλάρωση καλά κρατούν. Τέσπα, σε όποιον αρέσουμε ;)

Κυριακή πρωί φεύγουμε για Κέρκυρα!!! Ο πεθερός μου φεύγει αύριο και εμείς θα πάρουμε και την πεθερά μου μαζί με το αυτοκίνητο. Καθόλου δεν με πειράζει γιατί θα έχω έτοιμο φαγάκι και θα μου κοιτάξουν και λίγο τη Γεωργία να βγω και λίγο με τον άντρα μου. Πέρυσι ερχόταν μαζί μας για μπάνιο και πρόσεχε το μωρό για κανα τέταρτο και έμπαινα τουλάχιστον μαζί με τον αντρούλη μου στη θάλασσα. Μήπως είμαι η μόνη που δεν έχω παράπονα από την πεθερά?

Δεν την έχω αφήσει ακόμη ούτε μια ώρα να μου την κοιτάξουν χωρίς να είμαι εγώ μπροστά αλλά λέω να το κάνω φέτος.

Έπιασα την πάρλα και το σίδερο με περιμένει ζεστό-ζεστό :lol::lol::lol:

Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!

γυρισα χτες, και ημουν πτωμα!!!η αθηνα χαμογελασε οταν με ειδε, αλλα καταλαβα οτι μου ειχε θυμωσει που ελειπα, ηταν σαν να μου ελεγε : καλα, τωρα εγω μπορω να σε εμπιστευτω;;;; νομιζω, ομως, οτι σημερα ειμαστε καλυτερα :D:D:D

να σας ζησει η μπουμπου, αντρια!!!

μπραβο δαφνη που βγηκατε και περασατε ομορφα!!!

δεσποινα κι εμεις εχουμε πεθυμησει θερινο σινεμα, αλλα ειμαι ακομα τρελλα παρμενη με την πεθερα μου και δεν θελω να της εχω και υποχρεωση κιολας!! :twisted::twisted::twisted:

αναστασια μου, να περασεις καλα στην κερκυρα και να εχεις και την πεθερουλα να ξεκουραστεις!!!

γεωργιαννα, εσυ να ξεκουραστεις το σ/κ και σεξ απο δευτερα, δεν χαλασε ο κοσμος!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκερια μου, να σου ζησει ο Λευτερακης!!!ελπιζω να εγιναν ολα οπως τα φανταστηκες και να ειχες οσους αγαπημενους ανθρωπους μπορουσες, πλαι σου!! να ειστε καλα, κουκλα μου, και να χαιρεστε την ομορφη οικογενεια που με τοση αγαπη φτιαξατε!!!ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ Ο ΛΕΥΤΕΡΑΚΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Gewrgianna mou exeis dikaio to minima mou mperdeve, signwmi :) I nimfi mou mpike sto mina tis exei PHT 28 Iouliou..

Anastasia mou kala na perasete stin Kerkira, kali 3ekourasi!!

Afrodite mou afou eisoun ipoxrewmeni na pas, den itan apo to xeri sou den ftais esi!!!

Glikeria mou poli omorfes oi photos sas, eisate oloi teleioi k i diakosmisi me toso mikro xroniko diastima pou eixes mprosta sou fenete iperoxi..Na sas zisei o Leuterakos sas, geros, kalotixos k PANTA ME YGEIA!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΗΣΥΧΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΑ,Ο ΛΕΥΤΕΡΑΚΗς ΓΚΑΝΙΑΞΕ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!!!

Ο ΠΑΠΠΟΥς ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ....

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΝΙΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

ειχα μια γεμαααααααταη κυριακη, και προφανως κι εσεις, γιατι ειστε εξαφανισμενες!!! :lol: επιτελους, η αθηνουλα κοινωνησε σημερα για δευτερη φορα ( στο τσακ, φτασαμε 10.10 και 10.15 ο παπας αρχισε να κοινωναει :o:o:o ), πηρε το αντιδωρο της, που το μασαγε και δεν το αφηνε απο τα χερια της για καμια ωρα μετα, και βουρ για καφεδακι στην πλατεια του ηρακλειου, που ηταν ησυχα, δροσερα και τελεια για γονεις και παιδια!!!ηρθε αργοτερα και η κουμπαρα μου με τη βαφτηστηρα μου και κωλο δεν εβαλαν κατω!!! το μεσημερι μας ειχε για φαγητο η πεθερα μου ( μαλλον με καλοπιανε ;);) ) και το απογευματακι πηγαμε για βολτα στη μαρινα του φλοισβου!!!πτωμα γυρισαμε :D:D:D

η αθηνουλα μου, κανει ολο και περισσοτερα βηματα μονη της, περιπου 5-6, και ολο συχνοτερα , και περιμενω πως και πως να ξεκινησει να περπαταει χωρις να με χρειαζεται!!!εχω μια διαισθηση πως θα ειναι αυτην την εβδομαδα, για να δουμε ;););):):)

αυριο, λεω να κανω πρωτη φορα φακες για ολους!!!εννοειται, χωρις αλατι και με το λαδακι στο τελος, τι λετε;;;;εχω, βεβαια, καβαντζα και φαγητο απο προχτες αν δεν θελει να φαει φακες, αν και το μαναρι μου ειναι φαγανο, απαξ και κατσει στο κρεκλακι του θα φαει!!το απογευμα θα παω και για βαφη μαλλιων στη θεια μου και πολυ χαιρομαι!! :D:D:D

αληθεια, κοριτσια, σκεφτομουν μηπως κανονισουμε καμια συναντηση τωρα στα κοντα, πριν αρχισουμε να φευγουμε για διακοπες και διασκορπιστουμε :) ποτε ειναι να ανεβει η δαναη αθηνα, θυμαστε;;;ιουλιο δεν ηταν;;αααα καλο μηνα κιολας!!!! για σκεφτειτε το, ισως το σκ που μας ερχεται ;)

ο γιωργος βλεπει τον αγωνα και βαριεμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ζησει ο λευτερακος...!

εγω ειμαι χωμα η μικρη με εχει ξεκανει καθως και τη μανα μου που μας ειδε το σ.κ ειναι φουλ ζωηρη, ατιμε γιαννη με τα βρωμογονιδια σου... που να περπατησει μονη της κανει τα παντα... και δε σταματαει ποτεεεεεεεεεεεεεεε φουλ ενεργεια...

εδω και δυο εβδομαδες δεν τρωει ... μονο στηθος και τρεις τεσσερις κουταλιες ολη μερα δεν ξερω τι να κανω αλλα δεν την πολυκυνγαω πια δε μπορω αλλο.. ουφ. βεβαια το κουνελι μου που χε ξωμεινει με τα τεσσερα μπροστινα κουνελισια δοντια... αντι να βγαλει τα διπλα εβγαλε μια μυτη απο ενα πανω τραπεζιτη και μια αλλη απο ενα κατω τραπεζιτη αρα ποναει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη, υπομονη με το φαγητο, οσο φαει, εγω ειμαι αυτης της αποψης... ειπαμε το δευτερο θα ειναι..ζυμαρι, οπου το βαζεις εκει θα καθεται!!! :lol::lol: αααχ βρε αννουλα, στο μπαμπα σου εμοιασες;;;

εμενα, οι φακες αποτυχια, απο πεινα εφαγε το καημενο 4-5 κουταλιες και λιγο ψωμακι ( δεν της εδινα παραπανω η κακουργα μανα, για να φαει τις φακες!!) και επομενως, οταν ξυπνησει θα της δωσω απο το αλλο της φαγακι :( τις παραεκανα αυτες τις φακες υγιεινες, και ουτε εγω δεν μπορουσα να τις φαω!! :lol::lol:

αντε, βρε κοριτσια, που ειστε χαμενες;;; νιωθω οτι μιλαω μονη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας!

τι κανετε?

εμεις καλα αν και περιμενουμε ποτε θα καταρρευσουμε...

εχω θεμα με την μεγαλη μου, ενω με το μωρό είναι τρυφερή και καλή, δεν ηρεμεί χωρίς εμένα και φωνάζει συνέχεια μαμα μου μαμα μου και νευριάζει και πετάει πράγματα και δεν τρώει και ουρλιάζει όταν δεν κάνουμε το δικό της...έτσι ξαφνικά άλλαξε μέσα σε μια μέρα...ουφ...επίσης έφυγε και η μαμα μου και την αναζητάει γύρω στις 200 φορές την ημέρα...να φανταστείτε ξυπνάει και κάθεται στην κούνια της και φωνάζει: γιαγια γιαγια ....προχθες την κοιμιζα και σηκώνεται, βγάζει την πιπίλα και μου λέει με παράπονο: γιαγια γιαγια>>

στενοχωριέμαι πολυ...έχω γίνει χιλια κομμάτια για να προλάβω και να παίξω μαζί της και να κοιμηθούμε αγκαλίτσα και να μην έχει παράπονο αλλά και να περιποιούμε την μικρούλα μου που την εχω εγώ αποκλειστικά (εχω γυναίκα στο σπίτι για την μεγάλη)...

πονάει όλο το σώμα μου από την κούραση, λίγο που κοιμάμαι γίνομαι άλλος άνθρωπος...επισης ο θηλασμος με έχει εξαντλήσει τελειως και ώρες ώρες ζαλίζομαι...

δεν λέω η ευτυχία και η χαρα είναι μεγάλη απλώς στενοχωριέμαι που η Εμμα μου νιώθει παραμελημένη...

υπενθυμίζω στον εαυτό μου ότι είναι απλώς μια δύσκολη φάση και θα περάσει, γιατί δεν μπορεί, και άλλοι έκαναν 2 παιδιά και μάλιστα τόσο κοντά...

είχα και ένα απρόοπτο μέσα στην νύχτα, σηκώθηκα στις 5 να δω αν πεινάει το μικρούλι μου και είχε μπλεχτεί το ποδαράκι του στην κουνια και της το τράβηξα λιγάκι και άρχισε να κλαίει σπαραχτικά...φοβήθηκα μη τυχόν έκανα καμία ζημιά...μέσα στην θολούρα μου δεν το κατάλαβα αμέσως...είχα κοιμηθεί στις 3 μετά από μια εξαντλητική μέρα και στις 5 δεν έβλεπα μπροστά μου...

ευτυχώς σε 10-12 μέρες θα πάμε στους γονείς μου που έχουν μεγάλο κήπο και σκυλάκια, γατάκια και κυρίως καθαρό αέρα και ελπιζω να ηρεμήσει η μεγάλη...

επίσης κανονιζω για διακοπές και ένα ταξίδι στην Ισπανία (για δουλεια) και κάπως ανεβαίνει η ψυχολογία μου, όχι δηλαδή ότι είμαι πεσμένη αλλά όπως και να εχει χρειαζομαστε διακοπές....μακάρι να μπορέσουμε να πάμε γιατί τα οικονομικά είναι αρκετά δύσκολα...

όπως και να έχει όμως το αίσθημα πληρότητας και ευτυχίας που έχω στην καρδιά μου με τα δυο κοριτσάκια μου είναι τεράστιο!!!!!!!

συγνωμη που δεν σχολιάζω πάλι, εύχομαι να είστε όλες καλά!

διακοπές θα πάτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Σαμανθα μου ειναι η ζηλια της μικρης ολα αυτα που κανει. εφυγε και η γιαγιακα της....... της πεσανε ολα μαζεμενα τωρα. λιγο υπομονη θελει και να μην νιωθεις εσυ τυψεις. Ακομη δουλευεις;

Αφροδιτη τι εκανες στις φακες και δεν σου βγηκαν; εγω τα φτιαχνω απλα αλλα μια χαρα βγαινουν, ετσι λεει ο Αλεξανδρος! :lol::lol::lol:

Αφρο μου τι λεει ο παιδιατρος; πολυ λιγο τρωει η Αννουλα! Τελικα αποφασισατε για την βαπτιση;

Η ΔΑναη αυτο το Σ/κ ερχετε. Δεν ξερω εαν θα μπορεσω για συναντηση, ολα εξαρτωνται απο τον ανδρα μου βεβαια!!!

Εχθες πηγα στο εκθεσιακο που ειχε εκθεση για ρουχα- παππουτσια κτλ. μου πηρε αυτα τα βραχιολακια και ενα ζευγαρι πλατφορμες. επιτελους πηρα και εγω πλατφορμες!!! πολυ μου αρεσουν αλλα οχι για καροτσαδα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα, με γεια τα καινουρια σου παπουτσια!!!! οι φακες χαλια, αλλα δεν πτοουμαι, αυριο θα επιχειρησω κοτοπουλο μπουκιες με λαχανικα στη λαδοκολλα για ολους!!!προσπαθω να βρω συνταγες που θα ταιριαζουν στις διατροφικες αναγκες ολων!!!

ελενα, πραγματι, εκφραση ζηλιας ειναι αυτη η αντιδραση, μην στεναχωριεσαι, γρηγορα θα βρειτε τις ισορροπιες σας!!! ευχομαι να κανετε τα ταξιδακια σας και τις διακοπες σας!!

ο γιωργος λειπει, κι εγω θα αραξω !! φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλημέρα και καλό μήνα!

Γυρίσαμε κι εμείς από την Ακράτα, ο μικρός οργίασε πάλι, κάναμε και 2 μπανάκια, καλά ήταν!

Μακάρι να κανονίσουμε συνάντηση αυτό το ΣΚ που θα είναι και η Δανάη, θα είναι όμορφα. Για να οργανωθούμε!

Εμείς θα είμαστε σίγουρα εδώ το ΣΚ καθώς είναι το αντιρατσιστικό φεστιβάλ στο Γουδί, στο οποίο πηγαίνουμε πάντα και το Σάββατο το βράδυ θα παίξει και ο Βαγγέλης με την υπόλοιπη παρέα. Ελάτε να το γλεντήσουμε!!

Τρέχω να πληρώσω ένα σωρό λογαριασμούς... ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...