Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

Xerete!!

Glikeria mou me to kalo na ipodexteite ton pappou k tin giagia!!

Afroditi mou euxomai sintoma na vreis mia lisi xwris na talaipwri8eis..

Daphne mou xaras to kouragio sou na kaneis toses douleies k mageiremata!!

Xtes pigame 8allassa i mikri den poli en8ousiastike me tin 8alassa alla epai3e poli stin ammo tis arese poli, pirame k ta kouvadakia mas k epai3e me ton mpampa tis, tis evgale k mia tripa k tis kali4e k ta podarakia tis k tis arese paaaaaara poli gelage, to kateuxaristi8ike k sto autokinito koimi8ike apo tin kourasi..Xasame k to magio mas :shock: to spiti mas einai to spiti twn fantasmatwn ka8e treis k ligo kati xanoume, 8imame pira to magio tis sta xeria mou k an 8imame kala to evala stin tsanta ap'ekei k pera den to 3ana eida pigame stin paralia k e4a3a na to vrw na tis to foresw den to evriska POU8ENA mou ir8e na klaiw o george mou leei 8a to 3exases spiti mallon den 8imase kala pws to evales stin tsanta eipa k egw ok alla elate pou oute sto spiti to vrikame koita3ame apo katw apo krevvatia, kanapedes, gkartarompes, ntoulapia, mipws k to ekri4e i mikri to autokinito to kaname fullo k ftero alla einai e3afanismeno :o eutixws eixa panakia-magio k tis foresa alla apo panw itan gimnoula :(.. Na mas epese apo to autokinito ka8ws pigename stin paralia apokleietai giati 1o. i tsanta itan kleisti k 2o. pigame sto autokinito polles fores k 3efortwsame k 8a to vriskame..Den 3erw ti na pw, para3ena pragmata.. Den peirazei 8a agorasoume allo alla prwti e3ormisi stin paralia k tin eixa xwris magio k den mou arese :evil: pirame tou kosmou ta pragmata mazi mas k to pio simamtiko emeine pisw :cry:

Sorry gia to xeimmaro, iparxoun pio sovara pragmata aplws i8ela na to pw na vgei apo mesa mou :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας!!!!

ΚΑι εμεις πηγαμε εχθες στο event Libero. περασαμε φανταστικα με το μπαμπακα μας! ψωνισαμε αρκετα και χαρηκα πολυ γτ ειχα ξεμεινει!!!! ειχε πολλα παιχνιδια και ο μεγαλος εκανε αναρηχιση.

Ειμαστε λιγο μαλομενοι με τον ανδρουλη μου για τις διακοπες, επειδη δεν θελω να παω στην Κεφαλλονια. και απο πανω παει ο μ@@@@@ (ο μπαμπας του Α) και κανονιζει διακοπες να φυγουν την τελευταια εβδομαδα του Ιουλιου που εμεις θελουμε να φυγουμε!!!!!!! θα γυρισουν στις 29 και εμεις θελουμε να φυγουμε στις 28. εαν ειναι να φυγουμε στις 30 θα εχουμε χασει 3 μερες απο την αδεια μας ετσι τσαμπα και βερεσε!!!!!!!!!!!!! τι να κανω; ειμαι τρελαμενη γτ για αλλη μια φορα ειμαι στην μεση!

Αφροδιτη μου ετσι ειναι το κρατος!!!!!! δηλ. τοσα χλμ για μια υπογραφη; τοσο σημαντικη ειναι πια που δεν μπορει να την βαλει ο ιδιος; ελεος πια!

Δαφνη μου μμου θυμισες εμενα πριν την διαιτα!! τωρα πια δεν μαγειρευω για να μην φαω :lol::lol::lol: αλλα σημερα θα φτιαξω στον ανδρα μου επεθδη τον στεναχωρησα ενα braownies!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Μα πόσο αφελής είμαι τελικά που κάνω τόσο χαζές ερωτησεις...πόσες φορες εχω διαβάσει τα κατορθωματα των ζιζανιων εδώ,αλλά ειμαι στον κόσμο μου,μάλλον επειδή η Χριστίνα με εκνευρίζει πολύ με αυτό,πετάει κ την πιπίλα της συνέχεια κ καπάκι κλαιει για να της την πιάσω κ μιλάμε για πολύ κλάμα,5 φορές σερί κ ενω λέω δεν θα της περασει ειναι ο μονος τρόπος να ηρεμήσει.Πολύ ξυλο θα φάει!

Εχτές βραδυ πήραμε τις πρωτες φώτο της βάπτισης,ζητησαμε να μας στείλει ενα μικρό δειγμα..η μία ειν αι στην φώτο,θα σας βάλω κ μια απο τις αγαπημένες μου....κ μας εστειλε μόνο 39,φαινεται εχει κανει καλή δουλειά η κοπέλα.

Σημερα μαγειρεύω γιγαντες,μπλιαξ,αλλά πρεπει να φάνε...μετα θα κατεβω mothercare να πάρω ενα δωράκι...επίσης αποφάσισα να βγάλω κάρτα μελους για τα orchestra αξίζει να ψωνιζω με 50% εχει ομορφα πράγματα...

Ηθελα να παω κ εγω Γουδί αλλά δεν ηξερα καν τον δρόμο,χαιρομαι που περασατε όμορφα!

Αναστασία τι έγινε με την δουλειά,πως τα πάς???

Γεωργιαννα πολύ σε στεναχωρει ο αντρας σου,να μην του φτιάχνεις γλυκά αυτος πρεπει κατι να κανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ....

ΣΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ ΣΟΥ ΑΝ Κ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ,ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ...ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ...

Ο ΑΛΕΞΗΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ,ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΧΑΡΟΥΛΕΣ..

ΑΝΤΡΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ ΜΕ ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΣΑΣ....ΕΜΕΙΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ...

ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ....

ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΛΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ...ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΧΝΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ...

ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΣΑΣ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΤΙ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΧΕΙΣ??ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....ΚΟΛΟΧΑΝΙΟ!!!!

ΓΩΓΩ ΟΜΟΡΦΗ Η ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ...ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ...

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ???

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

γωγω, πολυ ομορφη φωτο!!!πραγματι, πρεπει να εχει καλο ματι η φωτογραφος!!αλλα, και τα μοντελα, κουκλια!!!

γεωργιαννα, μπραβο που περασατε τοσο ωραια!!!γιατι δεν θες να πας κεφαλλονια;;;;;καλα, με τον μπαμπα του α , δεν εχω λογια :twisted::twisted::twisted:

γιουλη, καλη εβδομαδα!!!

εγω, φαινεται δεν εχω αλλη επιλογη απο το να παω στην αρτα την παρασκευη, χαμος γινεται, εχουν εξαπολυσει τοσες απειλες και σπειρει τοσο φοβο που ειναι να απορεις....τι να απορεις δηλ.;;;οταν δεν φτανει ο μισθος σου για να ζησεις, δεν μπορουν να σε πεισουν, ΜΟΝΟ ΝΑ ΑΠΕΙΛΗΣΟΥΝ ΜΠΟΡΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκες!!!!!

σημερα το πρωι πηγα κ αγορασα παπουτσια για την ελενα...κοριτσια ειναι 15 μηνων κ φοραει 22 νουμερο παπουτσι θα τρελαθω τι ποδαρα ειναι αυτη????δεν την χορτενουμε παπουτσια!!!!σημερα ομως της τα πηρα απο την λαικη 10 ευρω μια χαρα ανετοτατα παπουτσακια μαλακα ευκαμπτα!!!ε δεν μπορω αλλο να δινω 30αρια κ 40αρια για παπουτσια δεν μας περισσευουν κ δεν ειναι να πω θα παρω καλα σε ενα μηνα θα θελει καινουρια!!γωγω μου ειστε θεες στην φωτο φτου φτου!!!!πανεμορφες!!!!!!σκουρινες το μαλλι σου???νομιζω στην διαφημηση το ειχες καστανο τωρα μου φαινετε πιο μαυρο...

αφροδιτη μου τι να πω....την γραφειοκρατια δεν θα την ξεπερασουμε ποτε σε αυτην την χωρα!!!!!! εχω κ ενα ανεκδοτο ξεσκιστικα μολις το διαβασα ταιριαζει στην κατασταση απολυτα!!!

Ένας ελληνας πεθαίνει και φτάνει στη ρεσεψιόν της Κόλασης και ο υπάλληλος του ανακοινώνει ότι...

επειδή είναι υπήκοος χώρας μέλους της Ευρωπαϊκής Ένωσης, μπορεί να διαλέξει μία από τις κολάσεις των χωρών-μελών.

Σκέφτεται λίγο και αποφασίζει να πάει στη Γερμανική. Οργανωμένη χώρα σου λέει, τόσα χρόνια στην Ελλάδα τι κατάλαβα, μου βγάλανε το λάδι. Τουλάχιστον, ας πάρω μυρωδιά του τι σημαίνει Ευρώπη, έστω και στην κόλαση.

Φτάνει λοιπόν μπροστά στην πύλη της γερμανικής κολάσεως.

Μαύρο μάρμαρο, καλογυαλισμένο, σιδερένια πύλη και ψηλά γράφει με μεγάλα γράμματα: ΚΟΛΑΣΗ στα γερμανικά.

Χτυπάει…. Του ανοίγει ένας άψογα ντυμένος υπάλληλος και τον ρωτά τι θέλει.

- Να δω, του απαντά εκείνος πώς είναι.

– Ούτε να το σκέφτεστε, του απαντά ο υπάλληλος! Όλη την ημέρα μας δέρνουνε με κάτι τεράστια μαστίγια και το βράδυ μας βάζουνε σε κάτι τεράστια βαρέλια γεμάτα σκατά!! Φρίκη! Φρίκη!

Όπου φύγει-φύγει ο Έλληνας…

Δοκιμάζει τις υπόλοιπες κολάσεις, τα ίδια.

Έτσι, απογοητευμένος, καταφεύγει στην έσχατη λύση, την ελληνική κόλαση! Φτάνει λοιπόν έξω από την πύλη.

Μία πύλη εγκαταλειμμένη, βρώμικη όπου στο ψηλότερο σημείο της υπάρχει με μεγάλα φωσφορίζοντα γράμματα η λέξη ΚΟΛΑΣΗ. Το Κ και το Λ φυσικά δεν ανάβουν.

Έτσι η επιγραφή γράφει «ΟΑΣΗ».

- Ελληνική ανοργανωσιά….μουρμουρίζει…..

Όσο πλησιάζει, ακούει κάτι περίεργους θορύβους…… Μοιάζουν με μουσική. Πλησιάζει περισσότερο. Η μουσική πλέον ακούγεται ολοκάθαρα. Μπουζούκια, μπαγλαμάδες κλπ.

Χτυπάει..

Του ανοίγει ένας τύπος κρατώντας μία μπουκάλα στο χέρι εντελώς φέσι και τον ρωτά τι θέλει.

- Ήρθα να δω πώς είναι, του λέει και βάζει το κεφάλι του μέσα…

Τραπέζια, κάπνα, κάτι γκόμενες χορεύουν πάνω στα τραπέζια τσιφτετέλια, νταούλια….. Γενικώς, μπάχαλο.

Τρελαίνεται ο τύπος….

- Τι γίνεται εδώ;! ρωτά.

– Aσε φίλε, χάλια του λέει ο μεθυσμένος. Η κατάσταση είναι δραματική εδώ πέρα. Μας δέρνουν όλη μέρα με κάτι τεράστια μαστίγια και το βράδυ μας βάζουν σε κάτι τεράστια βαρέλια με σκατά.

– Πλάκα μου κάνεις, ρωτά ο πεθαμένος. Εδώ πίνετε και γλεντάτε……

– Εεε, ξέρεις πώς είναι εδώ στην Ελλάδα . Τη μία δεν έχουμε σκατά, την άλλη χαλάνε τα μαστίγια…

πεθανα στα γελιααααααα!!!!

γεωργιαννα μου ο συζηξ πρεπει να σου φτιαξει γλυκακι!!!!!!!!τελικα αποφασισες να μεινεις εδω ε? να σου πω για δυο μερες μονο δεν αξιζει κιολας τοση ταλαιπωρια!!!

γιουλι σφαιρα ο αλεξακος ετσι????αντε τρεχα τωρα!!!!τουλαχιστον τωρα θα κουραζετε πιο πολυ θα κοιματε ξερος!!το κακο ειναι οτι πρεπει να ξεχασεις κ τα καφεδακια σε καφε τωρα μονο παιδοτοπο θα απολαυμβανεις καφε με ηρεμια :lol::lol::lol:

δαφνη δεν ερχεσε κ απο μενα????εχω ενα σωρο δουλειες!!!!!εχθες ξεκινησα αλλα εντελως ξαφνικα αρχισα να νοιωθω δυσφορια ζαλιζομουν νομιζα θα λιποθυμουσα κ φοβηθηκα μην πεσω κατω κ τι θα κανει η ελενα μου μονη ημουν...εκελισα παραθυρα αναψα κλιματιστικο εφαγα ψωμι με κρεμα τυρι κ ηρεμησα σιγα σιγα...σημερα νοιωθω καλα καθαρισα το μπανιο τωρα εμεινε κρεββατοκαμαρα κ κουζινα το σιδερο θα ερθει η πεθερα μου να το κανει εγω δεν νομιζω να μπορεσω...

γλυκερια μου καλα να περασετε!!!!!την μανουλα σου την καταλαβαινω κακα τα ψεμματα ολοι στο σπιτι μας νοιωθουμε καλυτερα...βλεπω την δικη μου μαμα καθε φορα που ερχετε ποσο σφιγμενη καθετε ουτε να φαει μονη της εμενα περιμενει λες κ θα την μαλωσω κ με νευριαζει!!!

ελα βρε αντρια το κοριτσι ηθελε να δειξει την κορμαρα του!!!!μολις ερθει ο αλλος υπολογιστης θα σας βαλω φωτο να δειτε την ελενα με μπικινι πολυ κορμι λεμε!!!!!!!

ουφ παω να κανω καμμια δουλεια κ ερχομε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Γιούλη κι εγώ νιώθω χάλια. Μάλλον φταίει η ζέστη αλλά θα κάνω και γενικές εξετάσεις γιατί νιώθω ότι δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Δεν κάθομαι βέβαια κιόλας. Χτες μετά τη δουλειά έκανα φασίνα και στο σπίτι μας και στο γραφείο του άντρα μου, συν άπλωμα-μάζεμα ρούχων (το οποίο περιλαμβάνει και μάζεμα από το πάτωμα που τα πετάει η Κατερίνα και αναζήτηση μανταλακιών σε όλο το σπίτι). Θέλω να μεταφερθώ μαγικά σε μια ξαπλώστρα κάτω από ένα φοίνικα, με ένα ποτήρι κοκτέιλ με ομπρελίτσα στο χέρι και μπροστά η θάλασσα...

Γωγώ και Δάφνη πολύ ωραίες οι φώτο!

Σούλα πολύ σε χαίρομαι με την κοιλιά σου τούρλα και την καλή πάντα διάθεση! Εγώ θα γκρίνιαζα από το πρωί μέχρι το βράδυ αν ήμουν έγγυος μέσα στον καύσωνα! Δεν αντέχω άλλο!!!!!!!!

Αφροδίτη, ο παραλογισμός είναι από τα τελευταία που θα πεθάνουν σε αυτή τη χώρα. Αφού πρώτα θα μας έχει ξεκάνει. Κάνε την καρδιά σου πέτρα και από Σεπτέμβρη η Αθηνούλα θα πρέπει να μάθει να σε στερείται κάθε μέρα λίγη ώρα. Εκεί να δεις πως θα νιώθεις...

Άντρια μη στενοχωριέσαι για το μαγιό, κάπου θα το έχει τρυπώσει η Βικτώρια. Κι εμείς στα πιο απίθανα σημειά βρίσκουμε χαμένα πράγματα. Σημασία έχει που πέρασε καλά στην παραλία.

Γεωργιάννα γιατί δεν θέλεις να πας Κεφαλονιά? Βαριέσαι επειδή πάτε πάντα?

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχααχχα!!!σουλα, τελειο το ανεκδοτο!!! :lol::lol::lol::lol::lol: λες, να σωθουμε στην κολαση;;;

να προσεχεις, απο την ζεστη νιωθεις ετσι!!!ξεκουραση και κλιματιστικο :)

δεσποινα, κανε ρεζερβε και τη διπλανη ξαπλωστρα για εμενα!!μ'αρεσει που ολες μες στη ζεστη θυμηθηκαμε να κανουμε δουλειες!! :lol:

εμενα, με πηρε τηλ.το πρωι μια φιλη απο το γυμνασιο στην αρτα, της ειπε ο διευθυντης του σχολειου ( ειναι πολυ καλος ανθρωπος, τουλαχιστον στο τηλ. συννενοουμασταν μια χαρα) να με παρει για να με πεισει να ερθω, φοβαται λεει τα χειροτερα, και ο διευθυντης της δευτεροβαθμιας ( ο παλιομαλακας) μπορει να μου κανει τη ζωη δυσκολη :(:(:(:(:( θα παω, δεν υπαρχει αλλη λυση, αν και δεν καταλαβα ποιες θα ειναι οι συνεπειες της μη παρουσιας μου :?::?: ο γιωργος μου πεταξε μηπως παμε ολοι μαζι, γιατι η μικρη θα με ψαχνει....δεν ξερω, τι να κανω βρε κοριτσια;;

Υ.Γ. δεν ξερω τι κολλημα εχω παθει,αλλα θελω να το πω: η πεθερα μου παλι πηγε για μπανιο :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Αφροδίτη, γιατί δεν πας με την πεθερά σου μαζί για μπάνιο? Θα σε βοηθήσει και με τη μικρή! Από το να κάθεσαι σπίτι και να σκας από τη ζέστη και τη ζήλια... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε, δε σκασανε που θα παω με τη φωκια πρωτο μπανιο με την αθηνουλα μου!!!! :shock::shock::shock: προτιμω να σκαω απο τη ζεστη!!εχω τσαντιστει πολυ μαζι της απο το σκ και δεν την αφηνω να το παιξει καλη γιαγια οποτε τη βολευει... :twisted::twisted: και το οτι θα φυγω την παρασκευη, τελευταια θα το μαθει!!!

δεν σας ειπα, ομως, το γλιτωσε το χειρουργειο ο αδερφουλης μου!!χτες, ηρθε ο μπαμπας μου και φυγανε ολοι για το χωριο!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε?

Εγώ το βραδάκι που κοιμήζω τη Γεωργία, διαβάζω τα νεάκια σας από το κινητό, αλλά που κουράγιο να γράψω...

Στη δουλειά "χλιαρά" τα πράγματα. Το καλό είναι ότι δουλεύω πρωινά. Είναι εδώ ακόμη η μανούλα μου και τα βρίσκω όλα έτοιμα. Πέμπτη φεύγει....κλαψ....

Πάντως κι εγώ νιώθω κουρέλι και δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου.. Τι πάθαμε όλες και έχουμε τα ίδια συμπτώματα???

Την άλλη εβδομάδα παίρνει άδεια ο άντρας μου και μου είπαν από τη δουλειά ότι τους βολεύει να μου δώσουν κι εμένα.

Γιατί δεν νιώθω ενθουσιασμένη? Γιατί ενώ θέλω να πάω διακοπές τα βλέπω όλα βουνό?

Έναν ψυχίατρο επειγόντως!!!!!!!!!!!!!!!

Αφροδίτη, καινούριο τικεράκι βλέπω! Θέλεις να χάσεις κι άλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου πηγαινετε ολοι μαζι! ενα ταξιδακια και μεινετε μετα και στην μαμα σου ετσι να το συνδυασετε.

Πολυ χαιρομαι για τον αδελφο σου. σε ειχα ρωτησει καποια στιγμη.

Δεν θελω να παω στο νησι επειδη δεν μου αρεσει αυτο που εκανε ο ανδρας μου στο οικοπεδο. τα γκρεμησε ολα για να το ισιωσει. θα με πειτε τρελη, το ξερω. τωρα ομως δενε χει κανενα δεντρο, ενα χωραφι το νιωθω και δεν μου αρεσει.

Δεσποινα μου μου αρεσει στην Κεφαλλονια. ειναι μεγαλη και δεν βαριεμαι. ασε που μενουμε 3 εβδομαδες και το ευχαρηστιεμαι πολυ. αλλα οχι σ'ενα χαλια οικοπεδο χωρις σκια!!!!

Το ξερω πως στο τελος θα παω,αλλα να μην το παιδεψω λιγακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια, να πατε καπου με τον αντρουλη σου να ξεσκασετε!!!αν σας βγαινει οικονομικα, μην το σκεφτεσαι!!!αστα, μια η ζεστη, μια η κουραση στη δουλεια, πως να μην σερνεσαι;;;

γεωργιαννα, καλα κανεις και τον παιδευεις!! :lol: καλα, πως του ηρθε να γκρεμισει τα δεντρακια;;;εχει αλλα σχεδια;;;

αν δεν αλλαξει κατι , μαλλον μονη μου θα παω, ειναι πιο ευκολο απο το να μαζευω ενα εκατομμυριο πραγματα, να κανουμε ταξιδι 5 ωρων και να επιστρεφουμε σε 4 μερες...θα δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσια τι κανετε?

μπηκα γρηγορα να πω ενα γεια!

η κατασταση εχει ξεφυγει και η κουραση ειναι τεραστια...

ωρες ωρες μας πιανουν τα γελια (παλι καλα) που κλαινε σπαραχτικα και τα 2 ταυτοχρονα και καθε βραδυ τελειωνουν οι δουλειες στις 3...με αποτελεσμα να κοιμομαστε ορθιοι την επομενη μερα

η μικρη μου εχει μεγαλωσει αρκετα και η μεγαλη μου την κανει ολο μα μα (φιλακια) και την αγαπαει πολυ!

βεβαια οταν με βλεπει με το μωρο στην αγκαλια μου τεντωνει τα χερακια και με κοιταει ολο παραπονο να την παρω αγκαλιτσα....με φωναζει κιολας μαμα μου μαμα μου και δεν μπορω να την παρω..ε εκει ειναι που στενοχωριεμαι πολυ

εχω παει 48 κιλα ενω τρωω πολυ γιατι πολυ απλα δεν μενει φαγητο πανω μου....σκεφτομαι σοβαρα να ελατωσω τον θηλασμο...δεν ξερω τι να κανω ...

απο δουλεια 2-3 ωρες την ημερα και ειμαι ευχαριστημενη...παει απο τα ετοιμα θα τρωμε...ουφ ουφ

αν αργησω να μπω ξανα αναζητηστε με στο ΔΑΦΝΙ ή σε καποιο νοσοκομειο με ΥΠΕΡΚΟΠΩΣΗ :(:(:(:(:(

σας φιλω ολες και σας σκεφτομαι!!!!!!!!

ΥΓ: σχετικα με το 2ο παιδι κοριτσια πραγματικα η αγαπη πολλαπλασιαζεται...δεν μπορω να χωρεσω στο μυαλο μου το ποσο αγαπω το μικρουλι μου...δεν υπαρχει τιποτα ωραιοτερο απο να εχεις στην αγκαλια σου ενα τοσοδουλι πλασματακι...να του ακουμπας το μαγουλακι και να το εχεις στο στηθος σου...και ειναι τοσο χαδιαρικο το ατιμο!!! λιωνω σας λεω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΓ: σχετικα με το 2ο παιδι κοριτσια πραγματικα η αγαπη πολλαπλασιαζεται...δεν μπορω να χωρεσω στο μυαλο μου το ποσο αγαπω το μικρουλι μου...δεν υπαρχει τιποτα ωραιοτερο απο να εχεις στην αγκαλια σου ενα τοσοδουλι πλασματακι...να του ακουμπας το μαγουλακι και να το εχεις στο στηθος σου...και ειναι τοσο χαδιαρικο το ατιμο!!! λιωνω σας λεω!!!!!

Αχ, ζηλεύω! Μου λείπει το νεογέννητο μωρουλίνι μου και ξέρω ότι το δεύτερο θα το απολαύσω περισσότερο αφού δεν θα έχω την τρομακτική αγωνία της πρώτη φορά μαμάς! Αλλά νιώθω τόσο κουρασμένη που ούτε να το σκεφτώ δεν μπορώ προς το παρόν...

Καλημέρα και καλή δύναμη σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, ζηλεύω! Μου λείπει το νεογέννητο μωρουλίνι μου και ξέρω ότι το δεύτερο θα το απολαύσω περισσότερο αφού δεν θα έχω την τρομακτική αγωνία της πρώτη φορά μαμάς! Αλλά νιώθω τόσο κουρασμένη που ούτε να το σκεφτώ δεν μπορώ προς το παρόν...

Καλημέρα και καλή δύναμη σε όλες!

τι ωραια που τα λετε κοριτσια!!!συμφωνω και με τις δυο σας!!!κι εμενα μου λειπει η μωρουδιλα και βλεπω λιλιπουτεια μωρακια στο mall που μυριζουν μαμαδισια γαλατιλα και λιωωωωωωωνω!!!αααχ, κακουργες δευτερομανουλες μου ξυπνησατε ωραιες θυμησες, και αντε να μαζεψω τωρα το νου μου απο το μαιευτηριο!!! :lol::lol::lol: αλλα αν δεν μεγαλωσει αρκετα η αθηνα δεν ερχεται ο πελαργος!!

ελενα, αν σε εξαντλει ο θηλασμος , δεν υπαρχει λογος να πιεζεσαι...οσο κι αν ειμαι υπερ, πανω απ'ολα πρεπει να ειναι καλα η μανουλα!!! :D:D φιλια στο μπουμπουκακι σου :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ,ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ...Ο ΠΑΠΠΟΥς ΔΥΣΤΥΧΩς ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ,ΔΕΝ ΤΟΥ ΧΑΡΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΛΙΓΕς ΜΕΡΕς....ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟς ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΝΩ ΖΟΥΣΕ......ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΨΙΛΑ,ΛΙΓΕς ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕς,ΛΙΓΑ ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.......................ΣΑς ΦΙΛΩ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ,ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ...Ο ΠΑΠΠΟΥς ΔΥΣΤΥΧΩς ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ,ΔΕΝ ΤΟΥ ΧΑΡΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΛΙΓΕς ΜΕΡΕς....ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟς ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΝΩ ΖΟΥΣΕ......ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΨΙΛΑ,ΛΙΓΕς ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕς,ΛΙΓΑ ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.......................ΣΑς ΦΙΛΩ!!!!!!!!

γλυκερια μου, μεσα απο την καρδια μου ευχομαι να παει καλυτερα ο παππους και να προλαβει τη βαφτιση του λευτερακη!!! με το καλο να γινουν ολα οπως επιθυμεις και με πολλη αγαπη!!! ολες μας οι ευχες ειναι μαζι σας!!! :x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Γλυκερια μου ευχομαι οτι καλυτερο! με το καλο να τον βαπτισετε και να προλαβει και ο παππους να καμαρωσει τον εγγονα του.

Και εμενα μου αρεσει πολυ η μωρουδιλα, αλλα για μενα εκλεισε ο κυκλος. στεναχωριεμαι αλλα δεν γινετε και αλλιως!!!

Αφροδιτη θελεις να χασεις και αλλα κιλα; καλα η Δεσποινα εγραψε με την πεθερα!!! και εσυ ομως ωραιο επιθετο της κολλησες :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα, θελω να χασω λιγο ακομα, αλλα δε βιαζομαι...δυστυχως, το μυαλο μου ολο στο φαι παει!! :lol: γιατι, βρε κοριτσια, αδικο εχω;;; :?::?: εσεις δεν τα εχετε παρει ποτε στο κρανιο με την πεθερα σας;; :!::!: τετοια φαση περναω τωρα, που ουτε ζωγραφιστη δεν θελω να τη δω, φανταζεστε να κανουμε και βουτιτσες διπλα διπλα on the beach;;; :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγα στην διαιτολογο και για 2 εβδομαδες εχασα 1 κιλο μονο. στεναχωρηθηκα αλλα μου ειπε πως ειναι καλα.

εσεις τι λετε; ειναι προβλημα που το βραδυ δεν μπορω να φαω μια σαλατα ή ενα τοστ. στεναχωρηθηκα!!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα εγώ δεν ειμαι υπερ της πειθαρχημένης διαιτας,αλλά μιας διατροφής που μπορείς να την κάνεις τρόπο ζωης,όσο πιέζεσε δεν θα το πετυχεις.

Σαφώς κ το βραδινό ειναι το σημαντικοτερο γευμα,όχι μετα τις 8 το βράδυ,μισο γευμα με μια σαλάτα επιτρεπεται...γνωμη μου γτ ετσι εχασα 5 κιλά σε 1,5 μηνα τότε με την διατροφή...α κ ενα γαλα πριν τον υπνο,1 φλυτζανι γαλλικου δλδ.

Μην παιδευεις πολυ τον αντρα σου γτ σε βλέπω στην κουζινα να μαγειρευεις για να τον καλοπιασεις :lol:

Σαμάνθα αυτό που εγραψες στο Υ.Γ επρεπε να ειναι το κυριως θεμα σου γτ τρομοκρατουμαστε ολιγον :lol: κ δεν θα το πάρουμε αποφαση ποτέ!

Οσο σκέφτομαι την μικρή να λεει μαμα μου πωπω συγκινουμαι!

Κουραγιο κ Δυναμη,φιλια στις κουκλες!!!

Γλυκερία μου,ευχομαι να πετυχεις τον σκοπο σου κ να εκπληρωθει η επιθυμια σας...δεν ξερω τι αλλο να πώ,κουραγιο κ εσυ βρε κοριτσακι.....

Με το καλο νεοφωτιστος!!!

Αναστασία μου εχεις αγχος ακόμα γτ δεν ξερεις τι θα γινει πάλι μετά,λογικό ειναι...πρός το παρόν παλευεται,αχ πως θα ηρεμησεις στις διακοπές με αυτη την ενοια?

Εχω να προτεινω ξαδερφη 22 χρονων,με σπουδες ως νηπιαγωγος,με οποιοδηποτε μισθο κ ωραριο,να αναλαβει...παρε τηλ αν ενδιαφερεσαι.

Αφροδίτη συμμεριζομαι το μισος σου......απαπα καλυτερα σπίτι εννοειται!!!

Εμεις θα παμε Αιδηψό επειδή δεν θα είναι μαζί μας.... :twisted:

Αλλιώς χειρότερα απο την Γεωργιαννα θα εκανα σε γκρινια,ειχα δηλωσει προτιμω Αθηνα να μεινω.

Σημερα καναμε το 1ο μας μπανιοοοοο!!!!!!

Τρελαθηκε απο την χαρά της δεν ηθελε να βγεί!!!Περασαμε φανταστικά στο Λαγονησι στο σπίτι της φιλης μου κ φτιάξαμε κ τα γλυκακια βαζακια για την βαπτιση της κόρης της...

Με τον Χρηστο συνεχεια σεξ....δεν υπάρχει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...