Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

καταρχάς εχω περπατήσει στην ομονοια... εσύ είδες τον ξένο... εγώ είδα το μπάτσο να γίνονται μπροστα μου συμφωνίες για πρέχα και κοίνως να πινει φραπέ ενώ τον κοίταζα... Είδα τους ελληνες πολιτικούς να ανοιγουν τα συνορα χωρις όρια και χωρίς υποδομες και να παίρνουν 42%... είδα εσας που δεν παιρνουν το παιδι στους σταθμους να νομιζετε οτι φταίνε οι ξενοι και να μη διεκδικείτε δικαιώματα... Είδα εσας να μη σκεφτεστε οτι απο τα συνορα μπηκαν και πολλα κακοποια στοιχεια που αυτο δεν τους καθιστα αλβανους, ρωσους, αιγυπτιους αλλα απλα διεθνείς κακοποιους... Είδα τον φοιτητη της φιλοσοφικης τον κουσουρη να βρισκεται στην ενταντικη επειδη τον ξυλοκοπησε ο Περιανδρος.. Ειδα το ποινικο μητρωο του Μιχαλολιακου και του Κασιδιάρη... Είδα ολους εσας να διαμαρτυρεστε απο ενα γαμημενο καναπέ... Είδα ενα συντεταγμενο κρατος να σπερνει την ξενοφοβία... και εσεις να το καταπίνετε... ειδα να παιρνεις την αστυνομια και να μην ερχεται ποτε... Ειδα να θελετε να ξεβρωμισει ο τοπος και να μη σεβεστε την ανθρωπινη ζωη αντιμετωπιζοντας τους μεταναστες σα κατσαριδες... Ειδα οοοοοολο το περαμα να μιλα για τους χρυσαυγιτες που μπηκαν στον αιγυπτιο και τον μαχαιρωσαν.... ειδα να συλλαμβανουν την κορη του μιχαλολιακου και να την αφηνουν...Ειδα να μαχαιρωνει γνωστος χρυσαυγιτης τον αδερφο του γιαννη στον πνευμονοθωρακα επειδη φοραγε αρβυλες και ηταν στα εξαρχεια με ενα φιλο του μαυρο...Ειδα ανθρωπους σαν κι εσενα να φερνουν την ελλαδα 2000 χρονια πισω... πεσ μου γιουλη τι εκανες τοσο καιρο για να μη βγαινει η νδ η το πασοκ; κινητοποιηθηκες ;;; εκανες κατι; ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ Η ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΙΑΛΣΤΗΡΙΟ ΘΥΜΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥ; Προσπαθησες να πεις να απομακρυνθουν οι παρανομοι ανεφερες τη λεξη προνοια; μεριμνα ; ΟΧΙ ΕΙΠΕΣ ΤΗ ΛΕΞΗ ΞΕΒΡΩΜΙΖΩ. Δε θελω να ξεπερασεις ουτε το υφος ουτε τους χαρακτηρισμους γιατι τους εννοώ πέρα για περα.

"Βλάκας είναι αυτός που προκαλεί ζημιά σε κάποιον άλλο αλλά παράλληλα δεν πετυχαίνει κάποιο πλεονέκτημα για τον εαυτό του ή ακόμα και υφίσταται ζημιά και ο ίδιος. Η ζωή μας είναι γεμάτη απώλειες χρήματος, χρόνου, ενέργειας, ησυχίας και καλής διάθεσης, λόγω των απίθανων πράξεων κάποιου παράλογου πλάσματος που μας τυχαίνει τις πιο απρόσμενες στιγμές και ζημιώνει, ακυρώνει και δυσκολεύει τη ζωή μας, χωρίς να έχει απολύτως τίποτα να κερδίσει από τις πράξεις του". ορισμός της βλακείας δοθηκε το 1988 απο τον οικονομολογο και ιστορικό ΚΑΡΛΟ ΤΣΙΠΟΛΑ... σημερα κανω ερευνα στο γκουγκλ για την βλακεια

ανοιξαν τα συνορα και μας εφεραν σε αυτην την κατασταση εξυπηρετωντας συμφεροντα... ΕΧΩ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΣΕ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΑΝΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ

Μην εξηγείς τίποτα, μην απολογείσαι για τίποτα, είναι σκέτο χάσιμο χρόνου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτη ηταν υπερανω απαντηση τυπου; Δεν τα γραφω για να αλλαξεις γνωμη δε θ αλλαξεις γιατι για να αλλαξεις θελει κοπο κ ενδοσκοπηση ενω το να πορρωθεια ειναι ευκολο τα γραφω για οποιον διαβασει κ για τη συνειδηση μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη καλά εκανες και δεν ψηφισες τους γερμανο-τσολιαδες τα Χρυσα Αυγα γιατι 2 κατηγοριες ανθρωπων τους ψηφισαν: οι ηλιθιοι και οι κομπλεξικοι...

ασχετο παντως, εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι οι 'πειραγμενοι' ηθελαν να μπουν στην βουλη, αφου δεν πιστευουν στην δημοκρατια και ονειρο τους ειναι να αναστηθεί ο Χίτλερ για να τους διοικήσει? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτη ηταν υπερανω απαντηση τυπου; Δεν τα γραφω για να αλλαξεις γνωμη δε θ αλλαξεις γιατι για να αλλαξεις θελει κοπο κ ενδοσκοπηση ενω το να πορρωθεια ειναι ευκολο τα γραφω για οποιον διαβασει κ για τη συνειδηση μου

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::clap::clap::clap::clap:[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΣΑΝ,ΒΙΑΣΑΝ,ΕΚΛΕΨΑΝ.....ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θεμα ειναι ελενα κ ποιοι τους γουσταρουν οχι μονο ποιοι ψηφισαν γιατι ετσι ψαχνουν βημα να φανατιζουν κοσμο

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ...ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΘΑΩ ΝΑ ΠΟΡΩΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΑΤΙΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ...Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΤΗΝ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΨΗΦΙΣΕΙ...ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΥΤΟ??ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΙΣ????ΘΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΜΙΛΑΜΕ...ΟΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΟΥΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ,ΕΣΕΝΑ ΤΙ ΣΕ ΚΟΦΤΕΙ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ???ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ??ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ???ΤΗ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΛΕΣ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΑΛΛΑ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΠΟΙΟΥ...ΕΙΤΕ Σ ΑΡΕΣΕΙ,ΕΙΤΕ ΟΧΙ...

Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ????ΣΕΒΕΣΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ??????ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΕΦΑΛΙ,ΤΟ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΑΙ,ΤΟ ΚΡΑΖΕΙΣ,ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ,ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΥΠΟΝΟΩΝΤΑΣ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥΣ???ΤΟ ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΣΥΝΗ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ???ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ..ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ ΣΟΥ ΠΡΩΤΑ Κ ΜΕΤΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ...ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΣΩΣΤΗ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ...ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ....ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΛΕΞΗΣ...ΕΙΧΑ ΡΕΠΟ ΠΕΜΠΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ....ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ....ΣΤΕΙΣΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΝΤΑΝΤΑ....ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙ ΧΑΙΡΕΤΑΙ...ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...

ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΝΕ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ....ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΝΕΝΟΟΥΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ,ΓΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ...ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΙ ΜΕΙΣ ΜΠΟΡΕΣ....ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΑΔΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΑΛΛΟΝ 16-27 ΙΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΚΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ,Κ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΟ...ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΕΣΕΙΣ???

ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ??ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ατομα που γουσταρουν τι χρυση αυγη δεν αντιδρω δημοκρατικα γιατι οι ιδιοι απαρνουνται τη δημοκρατια κ αφου γουσταρουν φασισμο μπορω να εχω αναλογη σταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ατομα που γουσταρουν τι χρυση αυγη δεν αντιδρω δημοκρατικα γιατι οι ιδιοι απαρνουνται τη δημοκρατια κ αφου γουσταρουν φασισμο μπορω να εχω αναλογη σταση

ΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΣΚΟΤΩΣΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΑΝΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ <<ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ>> ΚΑΙ ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΟΜΜΑΤΑ.....ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΜΙΛΑΣ???ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΘΕΣ???...ΕΙΔΑΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥΣ....

ΤΟ ΘΕΜΑ ΛΗΓΕΙ ΕΔΩ...ΓΤ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΣΗ ΜΟΥ Κ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Σ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΕΙ...ΑΝΤΕ ΓΤ Κ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ...

ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΑΜΑΒΑΝΟΜΑΙ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ...ΣΥΓΓΝΩΜΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια!

τι κάνετε?

1η μέρα χωρίς την μαμά μου και ανησυχώ για την έκβασή της...ευτυχως έχω πάρει απόφαση να μην πιέζομαι τόσο με την δουλειά και να αφήσω να περάσει ένα διάστημα και από Σεπτέμβρη να επανέλθω...

Γιούλη λυπάμαι πολύ για αυτά που γράφεις...Θεωρώ ότι τα λες από αφέλεια και δεν τα εννοείς...

Και εγώ εύχομαι με την σειρά μου να μην βρεθεί κανείς μας στην θέση των μεταναστών, ξένος δηλαδή κατά ανάγκη σε μια άλλη χώρα, χωρίς χαρτιά, κάποιο πτυχίο, οικογένεια και κράτος να τον υποστηρίξει, χωρίς στον ήλιο μοίρα...γιατί με όλα αυτά που γίνονται είναι πολύ πιθανό να αντιστραφούν οι όροι...

Έχω ζήσει στην Ελβετία ως 'κυριλέ' μετανάστης, εργαζόμενη σε 'υψηλού κύρους' πανεπιστημιακή θέση μαζί με άλλους μη-ελβετούς και μπορεί να μην έτυχε σε εμένα προσωπικά κάτι ΑΛΛΑ έβλεπα την ξενοφοβία και τον ρατσισμό από αρκετούς Ελβετούς.

αχ κορίτσια να σας πω, ο αφαλός βγάζει ακόμα πύον...δεν ξέρω πότε πρέπει να ανησυχήσω...και το εσωτερικό είναι κάπως κόκκινο...αχ τι τυχερή μου ήμουν στην μεγάλη μου που έπεσε στο μαιευτήριο...

αααα και για το όνομα, ένα από τα υποψήφια για την 2η κόρη μας είναι το Αγάπη!!!!! ακόμα βέβαια το επεξεργαζόμαστε αλλά επειδή είναι η αγάπη μας την έγραψα έτσι χιχιχι

σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε βλέπω να έχω γράψει κάτι πολύπλοκο.

Η λέξη "φασίστες" αναφέρεται σε σένα Γιούλη.

Η φράση "τα χειρότερα έπονται" αναφέρεται στο πολιτικό και κοινωνικό σκηνικό που διαμορφώνεται. Η κρίση θα είναι βαθύτερη μέρα με τη μέρα. Και πλέον θα έχουμε καθημερινή βία και νεκρούς.

Σαμάνθα μου έτσι πρέπει, ν' αφήσεις λίγο πίσω τις δουλειές γιατί θα εξαντληθείς. Θα βρεις σιγά σιγά τους νέους ρυθμούς. Μην ανησυχείς για τον αφαλό, συμβαίνει σε πολλά παιδάκια, θέλει οινόπνευμα και προσοχή να μη μυρίσει άσχημα. Στη χειρότερη περίπτωση το καυτηριάζουν. Φιλιά σε σένα και τα κορίτσια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΕΙ Κ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΚΟΣΜΟΣ,ΟΣΟΙ ΔΗΛΑΔΗ ΨΗΦΙΣΑΝ Χ.Α....ΕΓΩ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΨΗΦΙΣΑ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ.....ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΙ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΟΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΑΦΕΛΗ...ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΦΕΛΕΙΣ...ΞΑΝΑ ΛΕΩ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΨΗΦΙΖΕΙ ΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ....ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΑΣΙΣΤΑ ΤΟΤΕ NO PROBLEM...ΟΤΙ ΠΕΙΣ ΑΓΑΠΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε νιώθω καλύτερα. Θλίβομαι. Και για σένα και για αυτές τις μερικές χιλιάδες που τους ψήφισαν και για όποιον άλλο διάολο χαίρεται με τη σταθεροποίησή τους. Και θυμώνω. Εξοργίζομαι. Αλλά κυρίως θλίβομαι και φοβάμαι. Για το αίμα που θα χυθεί.

Αδιάφορο αν δε σ'αρέσει ο χαρακτηρισμός. Αυτό είσαστε (εσύ και οι μερικές χιλιάδες). Φασίστες.

Το θέμα έληξε.

Καλημέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε νιώθω καλύτερα. Θλίβομαι. Και για σένα και για αυτές τις μερικές χιλιάδες που τους ψήφισαν και για όποιον άλλο διάολο χαίρεται με τη σταθεροποίησή τους. Και θυμώνω. Εξοργίζομαι. Αλλά κυρίως θλίβομαι και φοβάμαι. Για το αίμα που θα χυθεί.

Αδιάφορο αν δε σ'αρέσει ο χαρακτηρισμός. Αυτό είσαστε (εσύ και οι μερικές χιλιάδες). Φασίστες.

Το θέμα έληξε.

Καλημέρα.

Μ ΑΦΗΝΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ ΣΟΥ,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ....

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι για αυτά που διαβάζω αλλά αναγνωρίζω ότι είναι η πραγματικότητα στην οποία ζούμε και μεγαλώνουμε τα παιδιά μας. Η έλλειψη παιδείας και κριτικής σκέψης την οποία σκοπίμως ενθάρρυναν οι μεταπολιτευτικές κυβερνήσεις στην Ελλάδα μας οδήγησαν στην σημερινή κατάσταση. Η ΧΑ είναι η τραγική συνέπεια της λεηλασίας κάθε είδους οικονομικού και ηθικού αποθέματος της Ελλάδας από τους βολεμένους σήμερα κομματικά ήρωες του Πολυτεχνείου και όχι μόνο. Θλίψη και κυρίως φόβος γεμίζει την ψυχή μου. Η οπαδική-φασιστική ιδεολογία που έχει ανάγκη έναν εχθρό για να μισεί μπορεί να βολεύει κάποιους επειδή σήμερα ο εχθρός είναι ο εγκληματίας μετανάστης, αύριο όμως μπορεί ο εχθρός να είναι ο γείτονάς μας, ο αδερφός μας, εμείς...

Ελπίζω η δημοκρατία που μας επιτρέπει αυτή τη στιγμή, μεταξύ άλλων, να συζητάμε σε ένα φόρουμ και να λέμε ελεύθερα και χωρίς λογοκρισία τις απόψεις μας, να μην έχει πληγεί ανεπανόρθωτα...

Καλημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

τι να πω κι εγω;;; εχω ξαδερφια που ψηφισαν χρυση αυγη και προσπαθω να κλεισω τα ματια, να σκεφτω οτι ειναι ενα κακο ονειρο, οτι αυριο θα ειμαστε μια χαρα, μπορα ειναι και θα περασει.... κανεις απο αυτους που ψηφισαν χ.α. η σιωπηρα δικαιολογουν, κανεις τους δεν εχει αφησει τη βολη του να βρεθει ξενος αναμεσα σε ξενους....ενα χρονο που εζησα στη γαλλια, ειδα μια κοινωνια πολυεθνικη οπου οι μεταναστες δουλευαν και μπορουσαν να εχουν αξιοπρεπη ζωη...οι γαλλοι-φυσικα δεν ειναι αγγελοι- καταλαβαιναν οτι ακομα κι αν δεν μοιραζονταν κοινη ιστορικη καταγωγη και κυριως κοινο πολιτισμικο υποβαθρο, σημασια ειχε πως ολοι ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ και μοιαζουν στα βασικα... ετσι, με "αγκαλιαζαν" και εμενα σαν κατι πολυτιμο που ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΟΙΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΕΙ την κοινωνια τους...πως μπορω μετα να κατηγορω καποιον σαν διαφορετικο και ξενο;;;ΟΛΟΙ ΞΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ. απλα, οταν εφευγαν οι ελληνες, σαν μεταναστες, πηγαιναν σε χωρες ΜΕ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ οπως αμερικη, γερμανια, καναδα...δυστυχως, εμεις στην ελλαδα δεν ειχαμε καμια μεριμνα πολιτικη και καμια ευαισθησια ανθρωπινη...αν το καλοσκεφτεις, ουτε τον συγχωριανο μας δεν συμπαθουμε, απλα τον ανεχομαστε οταν βρισκουμε ευκαιρια να κοροιδεψουμε παρεα τον κατοικο του διπλανου χωριου...

και επειτα επεστρεψα στην ελλαδα, και διδαξα σε δημοσια σχολεια οπου βρηκα παιδια μεταναστων κλειδωμενα στο καβουκι τους μετα απο χρονια λεκτικης(ισως και σωματικης) κακοποιησης απο τα ΕΛΛΗΝΟΠΟΥΛΑ ΤΑ ΜΟΣΧΟΑΝΑΘΡΕΜΜΕΝΑ. χαρακτηρισμοι απαισιοι εκτοξευονταν απο τα στοματα τους, μονο και μονο γιατι ο διπλανος τους ηταν αλβανος..ουτε που ηξεραν τα μαλακισμενα που ηταν η αλβανια και το χαρακτηρα του αλβανου συμμαθητη τους!!μπορει να ηταν το χειροτερο παιδι η το καλυτερο, δεν ειχε σημασια, σημασια ειχε πως ηταν ΑΛΒΑΝΟΣ. ματωνε η καρδια μου, τι να κανω μεσα σε κουτσουρεμενα 40 λεπτα;;;χρονια υποκεινται σε πλυση εγκεφαλου για τους βρωμιαρηδες που εχουν κατακλυσει την ελλαδα....και τωρα, τρεμω στη σκεψη , οτι ηταν εκεινοι οι μαθητες που ψηφισαν σημερα χρυση αυγη, και δεν εκανα τιποτε....ΠΟΣΟ ΑΝΗΜΠΟΡΗ ΝΙΩΘΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΔΙΔΑΞΩ ΤΙΣ ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΑΞΙΕΣ : ΑΝΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΣΕΒΑΣΜΟ , ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ.

γιουλη μου, η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ειναι πολυ μεγαλη για να χωρεσει στα τηλεοπτικα σποτ των ελληνικων κομματων, μην την μπερδευεις με τα προγραμματα του πασοκ/νδ/συριζα/κκε και ο,τι αλλο κυκλοφορει προεκλογικα....τα κομματα στην ελλαδα δεν εχουν ιδεα απο δημοκρατια... Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ φαινεται στον τροπο που μιλαμε στον αντρα μας, στο παιδι μας, στους γονεις μας... και τελος, ειναι οι καταστασεις που μας ωθουν στη βια και οχι η γενετικη η φυλετικη μας προελευση... δεν δικαιολογω κανεναν, πιστευω οτι ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΚΟΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ πρεπει να τιμωρουνται ειτε ειναι αλλοδαποι ειτε ειναι ελληνες!!!!θελω κι εγω να ζω σε μια κοινωνια που δεν θα φοβαμαι για τη ζωη τη δικη μου η του παιδιου μου, δεν το παιζω υπερανω!!!απλα, ΜΟΝΟ οι αλλοδαποι ειναι εγκληματιες;;;ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΜΩΡΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ!!

αυτα, στεναχωρηθηκα, γιατι θυμηθηκα εκεινες τις μερες στο σχολειο, οπου τα παιδια ειναι πολυ σκληρα, να το ξερετε....

post-10051-13873939422901_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι για αυτά που διαβάζω αλλά αναγνωρίζω ότι είναι η πραγματικότητα στην οποία ζούμε και μεγαλώνουμε τα παιδιά μας. Η έλλειψη παιδείας και κριτικής σκέψης την οποία σκοπίμως ενθάρρυναν οι μεταπολιτευτικές κυβερνήσεις στην Ελλάδα μας οδήγησαν στην σημερινή κατάσταση. Η ΧΑ είναι η τραγική συνέπεια της λεηλασίας κάθε είδους οικονομικού και ηθικού αποθέματος της Ελλάδας από τους βολεμένους σήμερα κομματικά ήρωες του Πολυτεχνείου και όχι μόνο. Θλίψη και κυρίως φόβος γεμίζει την ψυχή μου. Η οπαδική-φασιστική ιδεολογία που έχει ανάγκη έναν εχθρό για να μισεί μπορεί να βολεύει κάποιους επειδή σήμερα ο εχθρός είναι ο εγκληματίας μετανάστης, αύριο όμως μπορεί ο εχθρός να είναι ο γείτονάς μας, ο αδερφός μας, εμείς...

Ελπίζω η δημοκρατία που μας επιτρέπει αυτή τη στιγμή, μεταξύ άλλων, να συζητάμε σε ένα φόρουμ και να λέμε ελεύθερα και χωρίς λογοκρισία τις απόψεις μας, να μην έχει πληγεί ανεπανόρθωτα...

Καλημερα.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΘΕΤΕΙΣ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΟΒΙΕΣ ΣΟΥ ΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΛΟΓΟΚΡΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ...Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΕΙ ΠΛΗΓΕΙ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΑ ΚΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΦΟΥ ΟΠΟΤΕ ΠΑΡΑΘΕΤΟΥΜΕ ΓΝΩΜΕΣ,ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΚΑΠΟΙΩΝ Η ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ,ΟΛΟΙ ΣΕ ΣΤΗΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΟΙΧΟ ΚΑΙ ΣΕ ΛΟΓΟΚΡΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΝ...<<ΚΛΙΚΕΣ>> ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ,ΤΟ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤ ΘΑ ΓΛΙΤΩΝΕ????

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ....ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ....ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΜΙΛΑΩ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΠΡΑΤΤΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΑΣ....ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΥΦΛΗ ΛΕΝΕ,Κ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ....ΣΥΜΦΩΝΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite μακάρι όλοι οι εκπαιδευτικοί να είχαν συνείδηση όπως εσύ.

Ονειρεύομαι μια χώρα με ανθρωπιστική παιδεία, με μέριμνα για τους αδύναμους, με ασφάλεια, με ευκαιρίες, με αξιοκρατία και αξιοπρέπεια για όλους. Αν αύριο εξαφανιστούν μαγικά όλοι οι μετανάστες από την Ελλάδα, θα την έχω;

Φυσικά δεν υπονοώ ότι πρέπει να υποθάλπτουμε εγκληματίες οι οποίοι δεν θα έπρεπε να είναι καν εδώ αν τα συνορά μας περιφρουρούνταν επαρκώς και δεν υπήρχε διαφθορά, και ούτε πιστεύω ότι η Ελλάδα μπορεί να συντηρήσει οικονομικούς λαθρομετανάστες που περιφέρονται εξαθλιωμενοι. Οι υπόλοιπες ευρωπαικές χώρες, χωρίς τη γεωγραφική ιδιαιτερότητα της Ελλάδας, το αναγνωρίζω, έχουν βρει λύσεις γιατί δεν αντιμετωπίζουν τους λαθρομετανάστες ως θέμα στην πολιτική τους ατζέντα.

Γιούλη και το φόρουμ κομμάτι της κοινωνίας είναι και υπάρχουν όλες οι φωνές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη και το φόρουμ κομμάτι της κοινωνίας είναι και υπάρχουν όλες οι φωνές.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ...

Φυσικά δεν υπονοώ ότι πρέπει να υποθάλπτουμε εγκληματίες οι οποίοι δεν θα έπρεπε να είναι καν εδώ αν τα συνορά μας περιφρουρούνταν επαρκώς και δεν υπήρχε διαφθορά, και ούτε πιστεύω ότι η Ελλάδα μπορεί να συντηρήσει οικονομικούς λαθρομετανάστες που περιφέρονται εξαθλιωμενοι. Οι υπόλοιπες ευρωπαικές χώρες, χωρίς τη γεωγραφική ιδιαιτερότητα της Ελλάδας, το αναγνωρίζω, έχουν βρει λύσεις γιατί δεν αντιμετωπίζουν τους λαθρομετανάστες ως θέμα στην πολιτική τους ατζέντα.

ΑΠΛΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΙΑ.....ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ Κ Η ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΓΕΙΑ,Η ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΣΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ....Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΩΜΙΣΤΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΠΙΑ.......ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΡΕΨΕΙ ΕΜΑΣ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΤΟΣΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ.....ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΠΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΖΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΠΙΣΤΕΥΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω κορίτσια τρόμαξα πολύ:

κοιμίζω την μικρούλα μου και πάω ένα λεπτάκι στην τουαλέτα να συμαζέψω γιατί μου έκανε τσίσα ενώ την άλλαζα από κακά (αχ τι σας θύμισα ε??? :lol::lol: ) και ακούω κλάματα...τρέχω και τι να δω? είχε πάρει το σεντονάκι της που την είχα σκεπάσει και είχε τυλιχθεί ολόκληρη σαν μούμια ...δεν έπαιρνε ανάσα...μου κόπηκε το αίμα...πω πω...το είχε πιάσει 25 ημερών μωράκι με τις γροθιές της και το είχε φέρει πάνω από το κεφάλι της και όπως στριφογύριζε τυλίχθηκε....έχει τελείως διαφορετικές αντιδράσεις από την μεγάλη μου...να φανταστείτε δεν μπορώ να την αφησω στο κρεβάτι γιατί στριφογυρνάει....τώρα θα προσέχω πιο πολύ....δεν μπορώ να βάλω και υπνόσακο γιατί είναι καλοκαίρι...μάλλον θα δένω κάπως το σεντονάκι κάτω από τα χεράκια της και θα το ασφαλίζω κάπως

ααα δεν σας είπα, η επόμενη που θα βάλουμε στο 'μάτι' είναι η Αφροδίτη :lol::lol::lol::lol:

σχετικά με τα Χρυσά Αυγά τώρα, έχω να προσθέσω και άλλη μία κατηγορία ανθρώπων που τους ψήφισαν. Να υπενθυμίσω και τις άλλες δύο:

-ηλίθιοι

-κομπλεξικοί

-πραγματικά κακοί άνθρωποι (σε συνδυασμό και με κάποιο από τα παραπάνω...συνδυασμός που ...σκοτώνει)

κρίμα πραγματικά ....και την πραγματική ευθύνη την έχουν τα 2 μεγάλα κόμματα (ΠΑΣΟΚ, ΝΔ) που τρέλλαναν τον κόσμο και δεν ξέρει τι του γίνεται....

κρίμα και αίσχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έκανες το super μωρό? Αν κάνει έτσι, μήπως να της φοράς ένα δροσερό φορμάκι και να μην τη σκεπάζεις;

Αν θέλεις να τη σκεπάζεις, να τη βάζεις κάτω κάτω στην κούνια/λίκνο (να φτάνουν σχεδόν τα ποδαράκια της στο ξύλο) με το σεντόνι κάτω από το στρώμα και όσο μένει πάνω να της φτάνει μέχρι το λαιμό. Εγώ έτσι έκανα. Αν καταφέρει να το βγάλει και από κει περαστικά σου! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω κορίτσια τρόμαξα πολύ:

κοιμίζω την μικρούλα μου και πάω ένα λεπτάκι στην τουαλέτα να συμαζέψω γιατί μου έκανε τσίσα ενώ την άλλαζα από κακά (αχ τι σας θύμισα ε??? :lol::lol: ) και ακούω κλάματα...τρέχω και τι να δω? είχε πάρει το σεντονάκι της που την είχα σκεπάσει και είχε τυλιχθεί ολόκληρη σαν μούμια ...δεν έπαιρνε ανάσα...μου κόπηκε το αίμα...πω πω...το είχε πιάσει 25 ημερών μωράκι με τις γροθιές της και το είχε φέρει πάνω από το κεφάλι της και όπως στριφογύριζε τυλίχθηκε....έχει τελείως διαφορετικές αντιδράσεις από την μεγάλη μου...να φανταστείτε δεν μπορώ να την αφησω στο κρεβάτι γιατί στριφογυρνάει....τώρα θα προσέχω πιο πολύ....δεν μπορώ να βάλω και υπνόσακο γιατί είναι καλοκαίρι...μάλλον θα δένω κάπως το σεντονάκι κάτω από τα χεράκια της και θα το ασφαλίζω κάπως

ααα δεν σας είπα, η επόμενη που θα βάλουμε στο 'μάτι' είναι η Αφροδίτη :lol::lol::lol::lol:

σχετικά με τα Χρυσά Αυγά τώρα, έχω να προσθέσω και άλλη μία κατηγορία ανθρώπων που τους ψήφισαν. Να υπενθυμίσω και τις άλλες δύο:

-ηλίθιοι

-κομπλεξικοί

-πραγματικά κακοί άνθρωποι (σε συνδυασμό και με κάποιο από τα παραπάνω...συνδυασμός που ...σκοτώνει)

κρίμα πραγματικά ....και την πραγματική ευθύνη την έχουν τα 2 μεγάλα κόμματα (ΠΑΣΟΚ, ΝΔ) που τρέλλαναν τον κόσμο και δεν ξέρει τι του γίνεται....

κρίμα και αίσχος...

ΣΑΝ ΜΟΥΜΙΑ??? :lol::lol::lol::lol: ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΙΛΑΜΕ....ΠΟΠΟ!!!ΤΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ????ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΣΕΧΕ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ...ΣΚΕΠΑΣΕ ΤΗΝ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ Ν ΕΙΝΑΙ....ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΖΕΣΤΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΩΡΑ....ΑΛΗΘΕΙΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ,Η ΕΜΜΑ ΤΙ ΛΕΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ??ΠΩΣ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ??ΖΗΛΕΥΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ???ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η απολυτοσυνη μου απευθυνεται σε οσους ασπαζονται :

1. Τον εθνικοσοσιαλισμο

2. Νιωθει ανακουφιση για την εισοδο της χρυσης αυγης στη βουλη

3. Εχει τη δικη σου σταση

Αυτο που σε ενοχλει στη συμπεριφορα μου ειναι οτι δε σε σεβοναι και ουτε προκειται. Αυτο συμβαινει επειδη η παραταξη που σε ανακουφιζει δε δεχεται το διαλογο δεχεται τη βια και το τραμπουκιλικι. Ο πλουραλισμος και η πολυφωνια απαντωνται σε δημοκρατικα καθεστωτα η αναρχικα η φιλελευθερα η ακομα κ καπιταλιστικα οχι στους νεοναζι. Αφου γουσταρετε μαπες μαπες θα τρωτε ειτε κυριολεκτικα ειτε συνοποδηλωτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...