Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

Αχ φιλες μου τι μας εχει πιασει τον τελευταιο καιρο; γιατι τοσα προβληματα μεταξυ μας (του ανδρα μας και εμας);;; τι ειναι αυτο που θα μπορουσαμε να κανουμε για να το διωρθωσουμε;

Δαφνη μου και εγω δεν θελω να τα διαλυσω, αλλα υπαρχουν στιγμες που δεν μπορω.

Αφρο μου δεν υπαρχουν ευτιχισμενες οικογενειες. και αν υπαρχουν ειναι εκει οπου η γυναικα το βουλωνει και ειναι υπηρετρια, μπορει και να κανω λαθος,μακαρι.

Και εγω βαρεθηκα να τον βλεπω να παιζει στον υπολογιστη ολη την ωρα ή να καθετε στην τηλεοραση.

Θελω να ξυπνησω μια μερα και ο αγαπημενος μου ανδρα να ειναι πιο γλυκος και πιο ρομαντικος. Θελει προσπαθεια και απο μας. Δαφνη καλα κανεις και προσπαθεις ευχομαι να φερει αποτελεσματα ολα αυτα!!

Εφαγα ενα σουβλακι, ειχε η διαιτα μου σημερα :lol::lol::lol: και τελικα παμε βολτα στο Allou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας γλυκα μου κοριτσια!

μολις γυρισα απο την παιδικη χΑαρα, η Έμμα μου ειναι ακομα εκει με τον μπαμπα της.

οι δυσκολιες με το 2ο παιδι ειναι τεραστιες. τις περισσοτερες ωρες της ημερας ειμαι εξαντλημενη... φταιει κ η ζεστη κ το οτι δουλευω κ θηλαζω την μικρουλα μου...μεθαυριο φευγουν οι γονεις μου....δεν ξερω πως θα τα βγαλουμε περα...

η κουραση μου δημιουργει νευρα και ξεσπαω κ εγω δεξια κ αριστερα...

σκεφτομαο σοβαρα να αρχισω να δινω ξενο γαλα κ να ελατωσω τον θηλασμο... δεν βλεπω που παταω κ που βρισκομαι και φοβαμαι μην κανω κανενα λαθος...μην με παρει ο υπνος με το μωρο κ μην μου πεσει

υπαρχουν στιγμες που κλαινε κ τα δυο...που θελουν να φανε κ τα δυο...που θελουν αλ΄λαγμα κ τα 2...

θελω να βρω σωματικη δυναμη να τα καταφερω!

μολις προχθες μας επεσε ο αφαλος -αργησε πολυ ενω στην Εμμα ειχε πεσει στο μαιευτηριο...και σημερα ειχε λιγο πυον και ανησυχω.

ολα αυτα γιατι ο βλακας ο γιατρος μας ειπε να μην τον καθαριζουμε....ελεος!!!!!!

ειχε συμβει σε καμια σας?

σας φιλω...κ παλι συγνωμη που δεν σχολιαζω...ιθα καταρρευσω ,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΑΓΩΝΙΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ..... ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΔΙΚΟ..... ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟς ΓΑΜΟς;ΜΕΓΑΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ,,,ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ....ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΗΔΗ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ....ΕΚΤΙΜΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΩ ΑΝΑΓΩΓΕς ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ.....ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΑΣΧΗΜΕς ΣΤΙΓΜΕς ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΑΣΧΗΜΟ ΦΙΝΑΛΕ,ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΤΗς ΖΩΗς ΜΑς,ΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΑΚΙΑ ΜΑς ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΔΙΚΗ ΜΑς ΣΥΝΥΠΑΡΞΗ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑς....ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΤΟ ΜΑς ,ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΠΑΤΕΡΑ!!!!!!!ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ......

ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΠΑΜΠΑ ΠΟΥ ΦΕΤΟς ΗΘΕΛΕ Η ΜΟΙΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΟΡΤΑΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑς ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩ.....ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΜΟΥ Σ ΑΓΑΠΩ..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα μου μπορώ να φανταστω το πόσο δύσκολο είναι να μεγαλώνεις 2 μωρά,ανατριχιάζω στην σκέψη,το μόνο που σου ευχομαι είναι καλή δύναμη κ καλη σωματική κ ψυχικη κατάσταση,είσαι ένας σουπερ ήρωας,γυναίκα μάνα που ο Θεος μας εχει κανει να αντεχουμε κ να ειμαστε πιο ανθεκτικές...καλό κουραγιο κ πολυ υπομονή κ που σαι,δεν εγινε κ τιποτα αν δεν αντεχεις να δώσεις ξένο γαλα....η δικιά μου στην ουσία με αυτο μεγάλωσε κ μας έχει γινει βιονικό μωρο :lol:

Οσο για τους άντρες,ναι,δεν ονειρευτηκαμε έναν γάμο μίζερο κ κουραστικο,τα απλά καθημερινα πράγματα,η κατανόηση κ η επικοινωνια μας δίνουν ενέργεια να τα καταφέρουμε.

Οπως ειπα κ παραπάνω,ειμαστε γεννημενες για να αντεχουμε,η αδιαφορία, μας κάνει να χάνουμε μέρος των δυναμεών μας,αν μας δείξουν αγάπη κ κατανόηση μπορουμε να κινήσουμε γη κ ουρανό,ετσι πιστεύω.

Πήγαμε κ εμεις στο "αλλου"΄Γεωργιάννα!!!Κρίμα δεν το ήξερα να βρεθουμε :(

:( ΟΧρήστος είναι ενεργός σε όλα,καναμε μαζί γενική το πρωί,μιλαμε για διάφορα ζητηματα,με βοηθαει με την Χριστίνα αλλά κανενας απο τους δύο δεν εχει κάνει την κινηση,ούτε για ενα φιλακι.

Φαινεται πως όλα εχουν λυθεί,ισως τα νευρα,η κουραση κτλ με κανουν ακόμα πιο σκληρη,δεν θελω να περναει το δικό του κ επαναστατώ,οσο πάει,φτάνω στα ακρα κ ειμαι ικανη να τα ξεπεράσω.................................τελικα όμως διαπιστωνω πως αυτά που μας ενώνουν ειναι περισσότερα απο αυτά που μας χωρίζουν.Οπότε Ειρήνη Ημήν.

Για όσο πάει πάλι.

Γλυκερία μου με συγκίνησες,Χρόνια πολλά στους πατεράδες που χαρη Κ σε αυτους βρηκαμε το νόημα της ζωης στα παιδάκια μας........ευχομαι απο κει ψηλά να μας καμαρωνουν...κάθε μέρα τον σκέφτομαι κ μου λείπει,ειναι μεγάλη πληγη η απουσία του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα, κοριτσι μου, στο ειπαμε ολες, η λοχεια θελει ξεκουραση, δεν ειναι τυχαιο που λενε 40 μερες να μη βγει η γυναικα απο το σπιτι : δεν εννοουσαν να μην παει στο mall αλλα να μην παει στα χωραφια και δουλευει !!!! ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!εσυ θα προσεχεις το μικρουλακι σου κυριως, και επειτα την εμμα!!! για το θηλασμο θα σου ελεγα να κανεις ο,τι νομιζεις καλυτερο, αν και δεν καταλαβαινω πως θα ειναι πιο ευκολο αν εχεις να κανεις και αποστειρωσεις :?::?::?: τρως καλα;;;να τρως δυναμωτικα, οχι απαραιτητα παχυντικα φαγητα η γλυκα, αλλα θρεπτικα γευματα και να κοιμασαι οσο περισσοτερο μπορεις!!! γιατι δουλευεις, αφου αισθανεσαι οτι θα καταρρευσεις;;;δεν εχετε περιθωριο οικονομικο καθολου;;δεν θελω να ακουγομαι απολυτη, αλλα οι προτεραιοτητες σου ειναι ο εαυτος σου, το νεο μωρο, και μετα ολα τα υπολοιπα!!!λιγη υπομονη, και μολις περασουν οι 40 μερες θα ειναι καλυτερα!!

και στην αθηνα, στις 17 μερες ειχε πεσει ο αφαλος, φρικη ειχα παθει, ελεγα δεν θα πεσει ποτε;; :o:o να το καθαριζεις με οινοπνευμα, τι του εβαζες μεχρι τωρα;;;αν ανησυχεις, να το δει ο γιατρος για να σου φυγει η ιδεα!!

ευτυχισμενοι γαμοι;;;γιατι να μην υπαρχουν;;;ειναι τι θελει ο καθενας σε ενα γαμο, τι περιμενει απο το συντροφο του...για εμενα, οσο λαχταρω την αγκαλια του στο τελος της ημερα, σημαινει οτι ειμαι πληρης απο αυτη τη σχεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχησμενος γαμος δεν υπαρχει...υπαρχουν ευτυχησμενες στιγμες μονο...ολα τα ζευγαρια το ιδιο ειναι...η καθημερινοτητα ειναι ενας μεγαλος εχθρος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου εγώ φαίνεται είμαι η εξαίρεση του κανόνα ίσως.. αλλά ζω σε έναν ευτυχισμένο γάμο! Με τον άντρα μου έχουμε καταφέρει να κρατήσουμε τα συναισθήματα που είχαμε όταν πρωτογνωριστήκαμε.. αλλά θέλει πολύ προσπάθεια και απο τους δύο.. αυτή είναι η μαγική συνταγή! Πρέπει να υποχωρούν και οι δύο και να ακούν όχι μόνο τις λέξεις αλλά και τις σκέψεις, τις εκφράσεις του άλλου! Και εμείς περνάμε στιγμές έντασης όπως όλα τα φυσιολογικά ζευγάρια αλλά μετά θα πάρουμε αγκαλιά ο ένας τον άλλο, θα ζητήσουμε συγνώμη, θα το ξεπεράσουμε μαζί. Μας νοιάζει να είμαστε και οι δύο καλά γιατί έχουμε καταλάβει ότι μόνο έτσι μπορεί να κρατηθεί μια οικογένεια, ένα ζευγάρι! Για μένα ο άνδρας μου είναι φίλος,σύζυγος,σύντροφος,ΠΑΤΕΡΑΣ με όλη τη σημασία της λέξης και χαίρομαι που βρήκα έναν τέτοιο πατέρα για το παιδί μου.. είναι τα πάντα! Ώρες-ώρες σκέφτομαι μήπως ζω κάποιο όνειρο και ξυπνήσω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xoanita μου πάντα έτσι να είσαστε,ευχομαι αυτό να μην αλλάξει ποτέ.

Ακριβώς έτσι ήμουν κ εγώ με τον Χρήστο,πάντα φίλοι,αγκαλιτσες,φιλάκια κ μια ζεστη αγκαλιά κάθε βραδυ,ήμουν πολύ περήφανη για την σχεση μου,αν διαβάσετε παλιές δημοσιεύσεις μου θα καταλάβετε,κάπου χάλασε το γλυκό,ίσως περνάμε μια κρίση η μαλλον περασαμε μια άσχημη φάση ακόμα κ τα οικονομικά παίζουν ρόλο οταν δεν μπορείς να πάς καπου να ξεσκάσεις αλλά κ η Χριστίνα δεν σου αφηνει πολλά περιθωρια να βγείς γτ δεν κάθεται με τίποτα,θελει εναν χώρο να την ελέγχεις αλλιώς τρεχεις απο πισω της,μόνο στο σπίτι ειμαι πιο ηρεμη γτ νοιώθω λίγο περισσότερο ασφαλεια,οταν εγώ κοιμαμαι νωρίς κ βλεπω τον χρηστο να βγαινει στο στέκι,βλέπω την ζωή μου να αλλάζει ριζικά κ αυτό μου διημουργει κόντρες κ εντάσεις ...όταν κανεις ενα παιδι η μάνα τα τραβάει περισσότερο όπως κ να χει,η δουλειά με κάνει να ξεφεύγω λίγο,δεν εχω ασφαλεια κ στο αμάξι κ περιμενω να μπεί τελος του μηνα κ όλο αυτό με τρελαίνει γτ την έπαιρνα κ έφευγα....θέλω να πώ πως φταίω κ εγώ γτ εχω νεύρα κ με το παραμικρό τα παίρνω,έχω την απαίτηση να με κτλβει....οκ σημερα του είπα να με βοηθαει στο σπίτι κ με την μικρή όταν μπορεί κ δεν με πειράζει να λείπει κανενα βράδυ κ αρκεί φυσικά όταν θέλω κ εγώ να βγώ να δείχνει κατανόηση...η απαντηση του ήταν οτι μέχρι όταν αυτό γινόταν απλά το αγχος μου δεν με αφηνει να το δω κ ότι πρέπει να ηρεμήσω.....

Φασεις περναμε για να δούμε.,τωρα ειμαστε μέλι γάλα.

Δεν μπορω να κοιμηθώ,παρόλο που φυσαει,χαλασε ο κλιματισμός στην κρεββατοκαμαρα κ Δευτερα θα ερθουν να το δουνε,εχω σαλονι κ παιδικό αλλά δεν γίνεται κ τα 2 αναμμενα ούτε για την μικρή κάνει.

Εφαγα κ 2 σουβλάκια....χαλια,πίνω συνεχεια νερό.

Θα κανω ενα ντους πάλι,,,,,,,,ουφ δλδ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ιωαννα πολυ χαιρομαι για σας! και μακαρι να υπαρχουν και αλλα κοριτσια ετσι.

Η οικονομικη κριση ειναι και αυτος ενα ςπαραγοντας που φερνει φαγωμαρα στο σπιτι. Συμφωνω μαζι σου Γωγω.

ΓΙα να δουμε τι θα γινει σημερα! τι μας περιμενει απο αυριο.

Ο ανδρας μου εφυγε τελικα σημερα για το νησι και ετσι ειμαι μονη μου!!!!!!!!!!!!!! τι χαρα θα παω να δημιουργησω!!!!! γιουπι!!!

Σαμανθα λιγο πιο ηρεμα σε παρακαλω! δεν ειναι μονο ο θηλασμος αλλα και η κουραση απο την γεννα, του οργανισμου σου, τον επιβαρινεις και ποτε δεν ξερεις πως θα ξεσπασει. Καθαριζε με οινοπνευμα τον ομφαλο της μπουμπους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

εμεις, πρωι πρωι, στεναχωρηθηκαμε, με πηρε η μαμα τηλ. να μου πει οτι ο αδερφος μου που ειναι στη διας επεσε με τη μηχανη, εσπασε τον αστραγαλο του και θα κανει εγχειρηση :(:(:(:(:( ηρθε η πεθερα μου και πηρε τη μικρη, κι εμεις ετοιμαζομαστε να παμε να τον δουμε....ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο, και να βγει γρηγορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ.....

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΠΟΛΛΕς ΟΜΟΡΦΕς ΣΤΙΓΜΕς,ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΠΩς ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕς......ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥς ,ΟΣΟΥς ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΥΠΕΡΟΧΕς ,ΓΛΥΚΕΙΕς ΜΑΝΟΥΛΕς!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Περιμένω τη μανούλα μου και είμαι χαρούμενη!

Δάφνη, ευχαριστώ για τις ευχές για αύριο! Πολύ μου άρεσαν αυτά που έγραψες....!!!!

Όταν γνώρισα το Βαγγέλη ονειρεύτηκα ένα παιδί μαζί του. Ότι κι αν γίνει λοιπόν, έχω το παιδί του έρωτά μου, αυτό από μόνο του είναι τεράστιο. Δεν αρκεί αλλά είναι τεράστιο!

Έτσι είναι! Ότι και να μας χωρίζει στην σκληρή καθημερινότητα, το παιδί μας θα είναι πάντα καρπός του έρωτά μας με τον άντρα που ερωτευτήκαμε και πιθανόν να ξαναερωτευτούμε πάλι!!!!!

Εμένα το έχει μειώσει το γάλα η μικρή μου λόγω ζέστης ελπίζω.. Από 270 που έπινε πρωί-βράδυ, τώρα πίνει 180 με 210 το πολύ...

Αφροδιτούλα περαστικά στον αδελφούλη σου! Θα έχει "λίγο" πόνο και ταλαιπωρία το χειρουργείο του..

Έλενα, κοριτσάκι μου τι να πω! Θέλεις βοήθεια με τα δυο παιδιά. Και ξεκούραση μέχρι τις 40 μέρες. Δεν μπορεί να κάτσει η μαμά σου περισσότερο?

Χτες νίκησε η Ελλάδα στο ποδόσφαιρο. Σήμερα να δούμε τι θα κάνει....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη περαστικα στον αδελφο σου. Να προσεχει παρα πολυ μετα το χειρουργειο. ο ανδρας μου ειχε ατυχημα στο αστραγαλο πριν τον γνωρισω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια! ελπιζουμε να γλιτωσει το χειρουργειο, θα μας πουνε αυριο οι γιατροι :roll: περιμενω την αθηνα να ξυπνησει για να φυγουμε ολοι μαζι κι εμενα να με αφησουν στο νοσοκομειο.

αναστασια, με το καλο να δεχτεις τη μανουλα σου!!κι εμενα ερχονται εκτακτως οι δικοι μου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σας. εχετε δικιο, το σκεφτηκα ξανα κ ξανα... θα αφησω λιγο πισω τις δουλειες ....

Αφροδιτη μου περαστικα στον αδερφο σου. ευχομαι να ειναι κατι απλο κ να το ξεπερασει συντομα! περιμενουμε νεα σας.

κατα την γνωμη μου σε μια σχεση (γαμος ή οτιδηποτε αλλο) θα πρεπει να υπαρχουν τα εξης βασικα: ερωτας/αγαπη, ειλικρινεια/εμπιστοσυνη, κατανοηση/συντροφικοτητα.

και απο τις 2 πλευρες...οταν λειπει κατι απο τα παραπανω αρχιζουν τα προβληματα...

εβαλα καινουρια τικερακια! επιτελους!

γρΑΦΩ Με το αριστερο... :lol::lol::lol::lol:

ταιζω κ βλεπω τα αποτελεσματα...δεν μπορω να χωνεψω οτι μετα απο ολα αυτα, τα Χρυσα Αυγα μπαινουν παλι στην βουλη....ελεος ομως..............................................................πρεπει καποια στιγμη να μαθουμε τι ειναι αυτο που ψηφιζουμε...

σας φιλω πολυ πολυ! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλα ειμαι απογοητευμενη με το αποτελεσμααπο τις εκλογες. Νιωθω σαν ελληνιδα και ας μην ψηφιζω ακομη. Δηλ. με τι μυαλο ψηφισανε την Χρυση Αυγη και μετα το ΚΚΕ; δεν θελω να πω κατι για τα 1α κομματα γτ κατι παρομοιο περιμενα αλλα τους ναζι;;;; Πολυ με απογοητευσανε οι ελληνες αυτη την φορα!!!!!!!!!

Να ειναι καλα τα παλικαρια του ποδοσφαιρου που με κανανε περιφανη εχθες!!!!!!! Πολυ χαρηκα! μακαρι να ζησουμε και παλι τις στιγμες του 2004 και ας μην μπορεσω να βγω στους δρομους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ...ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΜΑΣ ΟΛΕΣ...ΕΧΩ ΡΕΠΟ ΑΠΟ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ Κ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ...ΧΤΕΣ 3 ΩΡΕΣ ΣΙΔΕΡΟ,ΜΠΑΝΙΑ,ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ 2 ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΨΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ ΣΤΙς 330 ΤΟ ΔΥΑΛΥΣΑΜΕ....ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΟΥΣΑΚΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑ ΦΑΓΗΤΑ ΓΤ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΑΛΙ....ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ??

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑ ΚΑΛΩΣΔΕΧΤΕΙΣ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΑΥΡΙΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ..

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ...

ΒΡΕ ΣΑΜΑΝΘΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ...ΔΕ ΧΑΛΑΣΕ Κ Ο ΚΟΣΜΟΣ...

ΠΗΓΑ ΚΙ ΕΓΩ Κ ΨΗΦΙΣΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 18.15...ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ...Κ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΔΙΚΟΜΜΑΤΙΣΜΟΣ....ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΟΥΜΕ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΡΕΛΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ....ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΖΕΙ ΓΤ ΕΧΕΙ ΣΙΧΑΘΕΙ ΤΟ ΣΑΠΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ,Κ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΧΩΡΑ(ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ) Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΗΝ ΕΝΑΠΟΘΕΤΟΥΝ ΣΕ ΑΤΟΜΑΙ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΚΡΑΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΓΓΑΠΟΥΝ ΜΕ ΟΛΗ ΤΟΥΣ ΤΗ ΨΥΧΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ...ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΚΑΙ ΔΟΣΙΛΟΓΟΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ,ΑΛΛΑ Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ...ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΜΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ...Κ ΤΙ ΔΕ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΛΑΚΩΣΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...

ΕΙΔΩΜΕΝ...

ΥΓ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΔΕΝ ΨΗΦΙΣΑ ΧΡΗΣΗ ΑΥΓΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια, ευχαριστω για τα καλα σας λογια, ειμαι ψοφια, και περιμενουμε τι θα πουνε οι γιατροι αυριο :? τελικα, δεν πηγα ουτε στην εφορευτικη ουτε να ψηφισω...η αληθεια ειναι οτι με τα τρεχαματα του αδερφου μου, δεν προλαβα να το σκεφτω καλα καλα :o ειπα στον αντρα μου, ομως, να ψηφισει στη θεση μου συριζα, αλλα ξεχασα να τον ρωτησω τι εκανε :lol: γεωργιαννα, αυτοι που ψηφισαν χρυση αυγη ξερουν πολυ καλα τι ειδους κομμα ειναι και ποσο βιαιοι ειναι, απλα νομιζουν οτι με το που γεννιουνται ελληνες ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ παιρνουν και αξια, γιατι μιλαμε για ανθρωπους που δεν εχουν να δειξουν ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ αποψεις, ιδεες, αξιες και κρυβονται πισω απο μια ετικετα :evil:

ελενα, χαιρομαι που αποφασισες να μειωσεις το φορτο εργασιας!!! μεχρι να παρεις λιγο τα πανω σου, και μετα ειμαι σιγουρη οτι ετσι δραστηρια που εισαι θα βρεις συντομα το προγραμμα σου!! μ'αρεσουν και τα τικερακια σου!!!αληθεια, την δευτερη κορουλα θα την βγαλετε αγαπη;;;;τελειο!!!

γιουλη, ωραιο ρεπο!!αντε, να πας στη δουλεια να ξεκουραστεις!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια, ευχαριστω για τα καλα σας λογια, ειμαι ψοφια, και περιμενουμε τι θα πουνε οι γιατροι αυριο :? τελικα, δεν πηγα ουτε στην εφορευτικη ουτε να ψηφισω...η αληθεια ειναι οτι με τα τρεχαματα του αδερφου μου, δεν προλαβα να το σκεφτω καλα καλα :o ειπα στον αντρα μου, ομως, να ψηφισει στη θεση μου συριζα, αλλα ξεχασα να τον ρωτησω τι εκανε :lol: γεωργιαννα, αυτοι που ψηφισαν χρυση αυγη ξερουν πολυ καλα τι ειδους κομμα ειναι και ποσο βιαιοι ειναι, απλα νομιζουν οτι με το που γεννιουνται ελληνες ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ παιρνουν και αξια, γιατι μιλαμε για ανθρωπους που δεν εχουν να δειξουν ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ αποψεις, ιδεες, αξιες και κρυβονται πισω απο μια ετικετα :evil:

ελενα, χαιρομαι που αποφασισες να μειωσεις το φορτο εργασιας!!! μεχρι να παρεις λιγο τα πανω σου, και μετα ειμαι σιγουρη οτι ετσι δραστηρια που εισαι θα βρεις συντομα το προγραμμα σου!! μ'αρεσουν και τα τικερακια σου!!!αληθεια, την δευτερη κορουλα θα την βγαλετε αγαπη;;;;τελειο!!!

γιουλη, ωραιο ρεπο!!αντε, να πας στη δουλεια να ξεκουραστεις!!! :lol::lol:

ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΜΑΤΑ...ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ Η ΠΙΣΤΗ...ΜΠΑΝΙΑ,ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ,ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ,ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑΤΑ,ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ.....ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΩ Κ ΥΠΗΡΕΣΙΑ????ΑΦΗΣΤΕ...ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ...ΕΧΩ ΣΟΒΑΡΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΕΙΡΑΞΑ Κ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΧΙ ΨΕΙΡΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΜΕΓΕΘΥΝΤΙΚΟ ΦΑΚΟ...ΠΩΣ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ?ΕΧΩ Κ ΤΗ ΜΥΩΠΙΑ ΧΡΗΣΤΕ ΜΟΥ Ο ΓΚΑΒΑΚΑΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΗ ΜΥΤΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ....

ΑΝΤΡΙΟΥΛΑ?ΕΛΕΝΑΚΟΣ?ΣΟΥΛΑΚΙ?ΔΑΝΑΗ?ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ???

ΔΑΦΝΗ ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΑ Κ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ ΤΑ ΛΕΣ???Μ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΗ ΣΟΥ Η ΣΚΕΨΗ...

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ... :?:?:?:?:?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε γιουλι με αφησες ετσι :shock::shock::shock: εισαι φαν της χρυσης αυγης???μαλλον ουτε εσυ ξερεις ποια ειναι η χρυση αυγη.....ολοι καθαρματα με ληστειες κ επιθεσεις στο ενεργητικο τους...πλακα κανεις????ποιοι ειναι ελληναρες????αυτοι οι νεοναζι?????

αυτοι που μαχαιρωνουν κ ξυλοφορτωνουν τους ξενους????αυτοι που δεν δισταζουν να χτυπησουν μια γυναικα κ μαλιστα δημοσια???????

τι να σου πω με βρισκεις πληρως αντιθετη!!!!!!!

το συστημα δεν εγινε απο μονο του σαπιο ολοι βαλανε λιγο πολυ το χερακι τους κ μαζι κ εμεις που παντα ψηφιζουμε τα ιδια σκατα κ μετα παραπονιομαστε κιολας!!!!

αφροδιτακι μου περαστικα στον αδερφο σου!!!ευχομε ολα να πανε καλα!!!!

ο υπολογιστης μας ο μεγαλος κολλησε καποιο ιο μαλλον κ τρελαθηκε μπενω απο το νετ μπουκ ευτυχως που εχω κ αυτο κ σας διαβαζω γιατι χωρις εσας παθαινω στερητικο συνδρομο...

γλυκερια μου εσυ εισαι ονομα κ πραμα σκετη γλυκα σαν το ονομα σου!!!!!!

σαμανθα οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε δεν εισαι υπερανθρωπος εισαι μια γυνεκα νοικοκυρα μανα κ λεχωνα ξεκουρασουυυυυυ!!!!

αναστασια μου με το καλο να δεχτεις την μαμα σου!!!!!!αντε να ξεκουραστεις κ λιγο!!!!!!

χοανιτακι μου ετσι να ειστε παντα αγαπημενοι!!!!!παντα υπαρχουν κ οι εξαιρεσεις στον κανονα!!!

γωγω μου χαιρομε που προς το παρων ολα πανε καλυτερα αντε κοριτσαρα μου να ηρεμησεις λιγο στεναχωριεμε να σε ακουω ετσι..

ανδρια τι κανεις εσυ βρε???το νινακι μεγαλωνει???δεν πιστευω να κανεις δουλειες θα σε δαγκωσω!!!

δαναη μου εσυ???πως εισαι πως τα πας?????

συμπεθερουλα με την κορακλα στην κοιλια τι κανετε????

φουσκιτσες μου γλυκες!!!!!!!φιλια στις κοιλιτσες σας!!!!!

καλα δαφνουλα εσυ τα γραφεις ολα τοσο ρομαντικα!!!!!

μας στελνεις!!!

σημερα παλι χωθηκα...παλι εκανα κατι που αν το εκαναν σε μενα θα νευριαζα...

πηγα στην γιαγια μου μαζι της μενει κ η γυναικα του θειου μου εχει 3 αγορακια το μικροτερο ειναι περιπου 3 χρονων κ ειναι σε φαση που κοβουν την πανα..ε!!τον ρωτησε ποσες φορες η θεια μου αν θελει να κανει τσισα κ ο μικρουλης ελεγε οχι κ τελικα εκανε τσισα επανω του κ αυτη τον χτυπησε στον ποπο κ στα μπουτακια κατακοκκινησε ο καημενουλης κ εκλεγε κ εγω στεναχωρεθηκα πολυ κ πηγα κ τον αγκαλιασα κ τον χαιδευα οσο τον ειχε τιμωρια στο γιογιο κ μετα πηγα παλι στο δωματιο κ τον εκανα αγκαλιτσες....γενικα εγω προσωπικα ειμαι κατα της βιας...δε λεω την μαλωνω την ελενα αλλα οχι να την χτυπησω μια φορα την εκανα λιγο το χερακι κ μετα εκλεγα απο την στεναχωρια....ηταν χαζοςς ο λογος που το χχτυπησε τον ξαδερφουλη μου παιδι ειναι θα κανει κ πανω του τσισα!!!!!με νευριασε!!!!δεν επρεπε να χωθω αυτη ειναι η μαμα του αλλα δεν αντεξα... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε γιουλι με αφησες ετσι :shock::shock::shock: εισαι φαν της χρυσης αυγης???μαλλον ουτε εσυ ξερεις ποια ειναι η χρυση αυγη.....ολοι καθαρματα με ληστειες κ επιθεσεις στο ενεργητικο τους...πλακα κανεις????ποιοι ειναι ελληναρες????αυτοι οι νεοναζι?????

αυτοι που μαχαιρωνουν κ ξυλοφορτωνουν τους ξενους????αυτοι που δεν δισταζουν να χτυπησουν μια γυναικα κ μαλιστα δημοσια???????

τι να σου πω με βρισκεις πληρως αντιθετη!!!!!!!

το συστημα δεν εγινε απο μονο του σαπιο ολοι βαλανε λιγο πολυ το χερακι τους κ μαζι κ εμεις που παντα ψηφιζουμε τα ιδια σκατα κ μετα παραπονιομαστε κιολας!!!!

αφροδιτακι μου περαστικα στον αδερφο σου!!!ευχομε ολα να πανε καλα!!!!

ο υπολογιστης μας ο μεγαλος κολλησε καποιο ιο μαλλον κ τρελαθηκε μπενω απο το νετ μπουκ ευτυχως που εχω κ αυτο κ σας διαβαζω γιατι χωρις εσας παθαινω στερητικο συνδρομο...

γλυκερια μου εσυ εισαι ονομα κ πραμα σκετη γλυκα σαν το ονομα σου!!!!!!

σαμανθα οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε δεν εισαι υπερανθρωπος εισαι μια γυνεκα νοικοκυρα μανα κ λεχωνα ξεκουρασουυυυυυ!!!!

αναστασια μου με το καλο να δεχτεις την μαμα σου!!!!!!αντε να ξεκουραστεις κ λιγο!!!!!!

χοανιτακι μου ετσι να ειστε παντα αγαπημενοι!!!!!παντα υπαρχουν κ οι εξαιρεσεις στον κανονα!!!

γωγω μου χαιρομε που προς το παρων ολα πανε καλυτερα αντε κοριτσαρα μου να ηρεμησεις λιγο στεναχωριεμε να σε ακουω ετσι..

ανδρια τι κανεις εσυ βρε???το νινακι μεγαλωνει???δεν πιστευω να κανεις δουλειες θα σε δαγκωσω!!!

δαναη μου εσυ???πως εισαι πως τα πας?????

συμπεθερουλα με την κορακλα στην κοιλια τι κανετε????

φουσκιτσες μου γλυκες!!!!!!!φιλια στις κοιλιτσες σας!!!!!

καλα δαφνουλα εσυ τα γραφεις ολα τοσο ρομαντικα!!!!!

μας στελνεις!!!

σημερα παλι χωθηκα...παλι εκανα κατι που αν το εκαναν σε μενα θα νευριαζα...

πηγα στην γιαγια μου μαζι της μενει κ η γυναικα του θειου μου εχει 3 αγορακια το μικροτερο ειναι περιπου 3 χρονων κ ειναι σε φαση που κοβουν την πανα..ε!!τον ρωτησε ποσες φορες η θεια μου αν θελει να κανει τσισα κ ο μικρουλης ελεγε οχι κ τελικα εκανε τσισα επανω του κ αυτη τον χτυπησε στον ποπο κ στα μπουτακια κατακοκκινησε ο καημενουλης κ εκλεγε κ εγω στεναχωρεθηκα πολυ κ πηγα κ τον αγκαλιασα κ τον χαιδευα οσο τον ειχε τιμωρια στο γιογιο κ μετα πηγα παλι στο δωματιο κ τον εκανα αγκαλιτσες....γενικα εγω προσωπικα ειμαι κατα της βιας...δε λεω την μαλωνω την ελενα αλλα οχι να την χτυπησω μια φορα την εκανα λιγο το χερακι κ μετα εκλεγα απο την στεναχωρια....ηταν χαζοςς ο λογος που το χχτυπησε τον ξαδερφουλη μου παιδι ειναι θα κανει κ πανω του τσισα!!!!!με νευριασε!!!!δεν επρεπε να χωθω αυτη ειναι η μαμα του αλλα δεν αντεξα... :oops:

ΒΡΕ ΣΟΥΛΙ ΔΕΝ ΨΗΦΙΣΑ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ...ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΤ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΟ ΣΚΟΠΟ...ΥΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΘΑ ΨΗΦΙΖΑ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΓΤ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΜΕΣ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ...ΕΙΝΑΙ ΕΘΝΙΚΙΣΤΕΣ....ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΟ ΕΘΝΟΣ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΤΙ...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΤΟΙΜΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ...ΓΤ ΒΡΕ ΣΟΥΛΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟ ΤΟΥΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ???ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ???Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΣΤΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ....ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΒΙΑΖΟΥΝ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ....ΠΡΩΤΑ ΑΠ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΠΡΑΞΕΙ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ ΤΗΣ ΕΣΧΑΤΗΣ ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ...ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ????ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΔΕ ΛΕΩ ΟΤΙ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ...ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗ ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΑΣ,ΗΡΘΑΝ ΑΠΡΟΣΚΑΛΕΣΤΟΙ,ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΔΕ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΝΤΑΙ,ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ,ΜΑΣ ΒΙΑΖΟΥΝ,ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΟ ΚΟΣΜΑΚΗ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ??ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΜΕ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ????Ε ΟΧΙ ΡΕ ΣΥ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑΜΕ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΛΛΗ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΓΤ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ Κ ΟΠΟΙΟΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΧΑΡΟΣ...ΠΑΝΤΑ ΜΑΓΚΙΑ-ΚΛΑΝΙΑ....Ε ΟΧΙ ΚΥΡΑ ΜΟΥ...ΑΥΤΑ ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!ΠΕΣ ΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΨΗ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΑΚΟ....ΑΝ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΥΤΗ ΣΗΚΩΣΕ ΠΡΩΤΗ ΧΕΡΙ....Η ΔΟΥΡΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΑΘΩΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΕΠΙ ΑΚΗ ΤΣΟΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΗΑΤΝ ΙΔΙΑΤΕΡΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΥΒΕΙ ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΑΘΕΥΤΕΙ???ΗΞΕΡΕ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΙΖΕΣ.ΓΙΑ ΤΙΣ OFF SHORE,ΓΙΑ ΟΛΑ....ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΟΛΗ ΤΟΥ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ....ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟ???ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΔΗΜΟΣΙΑ???ΤΟΝ ΛΑΣΠΟΛΟΓΗΣΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΖΟΥΓΚΛΑ ΠΙΑ....ΚΑΙ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΖΩΩΔΗ ΕΝΣΤΙΚΤΑ ΚΑΠΟΙΩΝ...ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ Κ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΖΩΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη περαστικά στον αδερφό σου κουκλίτσα μου...

Τωρα σας προειδοποιώ όλες ότι θα γίνω κακιά και σκληρή... ομως θα πω την αλήθεια... Ζητω προκαταβολικά συγνώμη όμως θεωρώ κέρδος έστω και για ένα άτομο που θα τα διαβάσει να γραφούν τα παρακάτω.

Γιούλη εγώ δε θα είμαι διαλλακτική γιατί από τη στιγμή που ένιωσες ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ που μπήκαν οι χρυσαυγίτες στη βουλή και να ρίξουν ΞΥΛΟ δεν υπάρχει κανένας λόγος να μιλήσω πολιτισμένα και δημοκρατικά. Δε δινω καμια διακαιολογια σε κανεναν που τους υποστηριζει . Ξερεις τι σημαινει φασισμος; Το αντιλαμβανεσαι οτι τραυματισαν πολυ τον αιγυπτιο στο περαμα; Ξερεις τι σημαίνει ποργκρομ; Ξερεις ότι μαχαιρωσαν ενα πακιστανο; Ειπες τη λεξη ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΕΙ ο τοπος και αν υποψιαστω οτι το λες για τους μεταναστες θα σε πω υπαναπτυκτη. Ετσι θα μεγαλωσεις το παιδι σου; ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ ΧΤΥΠΗΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ; Αν εσενα σε βαραγε ο νικος σε μια διαφωνια θα γουσταρες; Γιατι τοση καταντια; Ξερεις πως ειναι να σε κυνηγανε τα φασιστοειδη; ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΣ; ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗΣ; ποιος αγαπαει την ελλαδα ο μιχαλολιακος ; που εβαζε βομβες σε προοδευτικους κινηματογραφους οπως ο ρεξ; γιατι ειμαστε τοσο ξεφτιλες ωστε να ανακουφιζομαστε με το εφτα τοις εκατο; γαμω το κερατο μου δε βρισκω καμια δικαιολογια δε θελω να βρω ελλειψη παιδειας και αξιοπρεπειας... Για ολα φταινε οι ξενοι; γουσταρεις ξυλο στη βουλη; τρεχα σηκω και πηγαινε και παιξε μαπες αν σου βασταει αλλα μη ψηφιζεις τους φασιστες γιατι καταστρεφεις το μελλον μας και αμα δεν τους ψηφισες ειναι πολυ χειροτερο οτι ενιωσες ανακουφιση ειναι γελοιο ειναι επικινδυνο ειναι κομπλεξικο ειναι βιαιο ειναι κακό είναι ασχημο ειναι λυπηρο ειναι μαλακία.

Πολύ καληνυχτα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΣΕΒΟΜΑΙ...ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΝΑΠΤΗΚΤΗ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΙΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΕΠΕΙΔΗ ΚΛΕΙΔΩΝΩ ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΟΚΛΕΙΔΩΝΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΒΡΕΦΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ Κ ΚΑΛΑ ΘΕΩΡΟΥΜΑΙ ΥΨΗΛΟΜΙΣΘΗ(!!!!!) ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ,ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ 3 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ 100% ΟΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΑΠΟ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΕΣ...ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΑΔΙΑΣΩ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ???ΘΥΜΑΣΑΙ ΣΤΗΝ 3ΗΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΕ ΤΗ ΚΑΜΕΡΑ?ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΤΟΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗ?ΤΟΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ?ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΑ ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΥΜΙΘΩ ΑΛΛΑ...ΓΤ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ???ΔΕΝ ΣΕ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΑΥΤΑ??ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ????ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ??ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ??ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΕΙ ΓΤ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΕΨΕΙ ΤΙΣ 12 ΦΥΛΕΣ ΕΔΩ ΠΕΡΑ...ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΝΟΙΑ Κ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ....ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ...ΓΙΑΤΙ????ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ???ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΗ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ???ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ??ΕΚΑΝΑΝ ΑΠΕΡΓΙΑ ΠΕΙΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΗΘΟΥΝ....ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΘΑ ΜΑΣ Γ@@@@Ν ΚΙΟΛΑΣ....Ε ΟΧΙ!!!ΠΩΣ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕ ΕΝΑ ΑΡΡΩΣΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΠΟΥ ΜΠΑΖΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ???ΠΩΣ??ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΨΗΦΙΣΕ ΧΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΣΟΥ???ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΨΗΦΙΣΑΝ ΝΔ-ΠΑΣΟΚ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...ΜΑΣ ΞΕΠΟΥΛΑΝΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΔΟΥΛΟΙ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΙΣΜΟΣ???ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ???ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΙΛΑΜΕ...

ΤΟ ΥΦΟΣ ΣΟΥ Κ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΜΟΥΣ ΣΟΥ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!!!ΕΔΩ ΛΕΜΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣ ΕΤΣΙ ...ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΚΑΘΕΜΑΣ ΨΗΦΙΖΕΙ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΡΑ ΤΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ?ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΚΟΜΜΑ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ???ΑΚΥΡΟ ΤΕΛΕΙΩΣ...ΑΡΑ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΙΔΡΩΣΕ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ,ΓΙΝΕΙΣ ΔΕ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΚΙΑ,ΑΠΟΤΟΜΗ ΚΑΙ ΣΚΛΗΡΗ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχάς εχω περπατήσει στην ομονοια... εσύ είδες τον ξένο... εγώ είδα το μπάτσο να γίνονται μπροστα μου συμφωνίες για πρέχα και κοίνως να πινει φραπέ ενώ τον κοίταζα... Είδα τους ελληνες πολιτικούς να ανοιγουν τα συνορα χωρις όρια και χωρίς υποδομες και να παίρνουν 42%... είδα εσας που δεν παιρνουν το παιδι στους σταθμους να νομιζετε οτι φταίνε οι ξενοι και να μη διεκδικείτε δικαιώματα... Είδα εσας να μη σκεφτεστε οτι απο τα συνορα μπηκαν και πολλα κακοποια στοιχεια που αυτο δεν τους καθιστα αλβανους, ρωσους, αιγυπτιους αλλα απλα διεθνείς κακοποιους... Είδα τον φοιτητη της φιλοσοφικης τον κουσουρη να βρισκεται στην ενταντικη επειδη τον ξυλοκοπησε ο Περιανδρος.. Ειδα το ποινικο μητρωο του Μιχαλολιακου και του Κασιδιάρη... Είδα ολους εσας να διαμαρτυρεστε απο ενα γαμημενο καναπέ... Είδα ενα συντεταγμενο κρατος να σπερνει την ξενοφοβία... και εσεις να το καταπίνετε... ειδα να παιρνεις την αστυνομια και να μην ερχεται ποτε... Ειδα να θελετε να ξεβρωμισει ο τοπος και να μη σεβεστε την ανθρωπινη ζωη αντιμετωπιζοντας τους μεταναστες σα κατσαριδες... Ειδα οοοοοολο το περαμα να μιλα για τους χρυσαυγιτες που μπηκαν στον αιγυπτιο και τον μαχαιρωσαν.... ειδα να συλλαμβανουν την κορη του μιχαλολιακου και να την αφηνουν...Ειδα να μαχαιρωνει γνωστος χρυσαυγιτης τον αδερφο του γιαννη στον πνευμονοθωρακα επειδη φοραγε αρβυλες και ηταν στα εξαρχεια με ενα φιλο του μαυρο...Ειδα ανθρωπους σαν κι εσενα να φερνουν την ελλαδα 2000 χρονια πισω... πεσ μου γιουλη τι εκανες τοσο καιρο για να μη βγαινει η νδ η το πασοκ; κινητοποιηθηκες ;;; εκανες κατι; ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ Η ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΙΑΛΣΤΗΡΙΟ ΘΥΜΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥ; Προσπαθησες να πεις να απομακρυνθουν οι παρανομοι ανεφερες τη λεξη προνοια; μεριμνα ; ΟΧΙ ΕΙΠΕΣ ΤΗ ΛΕΞΗ ΞΕΒΡΩΜΙΖΩ. Δε θελω να ξεπερασεις ουτε το υφος ουτε τους χαρακτηρισμους γιατι τους εννοώ πέρα για περα.

"Βλάκας είναι αυτός που προκαλεί ζημιά σε κάποιον άλλο αλλά παράλληλα δεν πετυχαίνει κάποιο πλεονέκτημα για τον εαυτό του ή ακόμα και υφίσταται ζημιά και ο ίδιος. Η ζωή μας είναι γεμάτη απώλειες χρήματος, χρόνου, ενέργειας, ησυχίας και καλής διάθεσης, λόγω των απίθανων πράξεων κάποιου παράλογου πλάσματος που μας τυχαίνει τις πιο απρόσμενες στιγμές και ζημιώνει, ακυρώνει και δυσκολεύει τη ζωή μας, χωρίς να έχει απολύτως τίποτα να κερδίσει από τις πράξεις του". ορισμός της βλακείας δοθηκε το 1988 απο τον οικονομολογο και ιστορικό ΚΑΡΛΟ ΤΣΙΠΟΛΑ... σημερα κανω ερευνα στο γκουγκλ για την βλακεια

ανοιξαν τα συνορα και μας εφεραν σε αυτην την κατασταση εξυπηρετωντας συμφεροντα... ΕΧΩ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΣΕ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΑΝΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...