Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και για να ελαφρυνω λιγο το νευροποντισμο ιδου κατι να γελασουμε!!!

Γυρνάει ο Μήτσος ξημερώματα σπίτι, τύφλα στο μεθύσι ξαπλώνει στο κρεββάτι και πεθαίνει στον ύπνο του. Στον Παράδεισο που φτάνει, διαμαρτύρεται...

- Δεν θέλω να πεθάνω, δεν θέλω να πεθάνω, αφήστε με, θέλω να γυρίσω πίσω!

Ο Άγιος Πέτρος στη ρεσεψιόν του παραδείσου του λέει, δεν γίνονται αυτά τα πράγματα, αφού ήρθες εδώ, τελείωσε τώρα.

Ο Μήτσος όμως συνεχίζει να χτυπιέται και να ζητάει να γυρίσει πίσω...

-Για στάσου του λέει ο Άγιος Πέτρος, κάτι μπορούμε να κάνουμε θα γυρίσεις πίσω, αλλά θα είσαι κότα, θα σε στείλω σε μια φάρμα κοντά στο σπίτι που έμενες.

Ο Μήτσος απογοητευμένος δέχεται και σε λίγο αρχίζει να βγάζει φτερά, λειρί και να, βρέθηκε κοτόπουλο σε φάρμα στη παλιά του γειτονιά.

Μετά από λίγο αισθάνεται ένα βράσιμο στη κοιλιά του και, πλουπ, γεννάει ένα αυγό! το κοιτάζει παραξενεμένος και σε λίγο να ένα αυγό ακόμα βγαίνει από μέσα του!

Ενθουσιασμένος που αισθάνθηκε τη χαρά της μητρότητας, σφίγγεται να κάνει και άλλο αυγό.

Και τότε αισθάνεται μια γερή σφαλιάρα και τη φωνή της Γυναίκας του, να του φωνάζει:

- Ξύπνα ρε Μαλάκα! δεν φτάνει που κακαρίζεις όλη τη νύχτα, μας έχεσες κιόλας!

ΤΕΟΝ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Αφροδιτη μου να δεις τα δικα μου νευρα πως ειναι!! Τσακωθηκα και με τον ανδρα μου εχθες το βραδυ, ο μικρος το μονο που κανει ειναι να κλαιει!!! δηλ. ποσο να αντεξουν και αλλο;;;

εχθες το βραδυ ενω με κατηγορουσε ο ανδρουλης μου που δεν προσεχω το μικρο που τον αφηνω να παιζει και οτι πειραζει τα πραγματα απο το γραφειο του, μου λεει γτ εχω νευρα!! ΤΕΟΝ!! Μιλαμε τον αγαπαω αλλα δεν τον αντεχω αλλο!!!!!!!!!!! να παει αλλου δεν μπορω!! καλα ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβαινεις τον αλλον;

Σουλα μου εσενα ακομη στον καναπε κοιματε; εγω μαλλον θα του πω ή θα κοιμομαστε μαζι ή να παει σε αλλο σπιτι να μεινει! δεν παντρευτηκα για να κοιμαμε μονη μου. δικαιο δεν εχω;

Εγινε και χαμος το πρωι στο ΙΚΑ! δεν ηθελαν να με εξυπηρετησουν μ'ενα μωρο στην αγκαλια, μονο οι εγκυες και οι νευροπαθεις. και 8.30 το πρωι δεν ειχαν αλλα νουμερα επρεπε να παω την επομενη μερα τα ξημερωματα. Δηλ. ΠΟΥ ζουμε;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Γεωργιάννα γιατί κλαίει ο μικρός; Μήπως ζεσταίνεται; Η Κατερίνα ξύπνησε την νύχτα ιδρωμένη και δεν μπορούσε να σταματήσει να κλαίει! Μας άκουσε όλη η γειτονιά γιατί είχαμε ανοιχτά παράθυρα. Τα έκλεισα όλα και έβαλα κλιματιστικό και μετά από ώρα αποκοιμήθηκε. Σκεφτείτε ότι περύσι, με το που πήγαμε στη Νάξο μετά τον κάυσωνα της Αθήνας, ήταν 3 μηνων και κοιμήθηκε για πρώτη φορά 9 ώρες σερι! Φανταστείτε πόσο υποφέρουν εδώ!

Και όχι μόνο τα μωρά ε; Γεωργιάννα υπομονή, έρχονται οι διακοπές! Θα χαλαρώσετε λίγο, θα ξεκουραστείτε, ο άντρας σου θα περνάνει περισσότερο χρόνο με το Διονύση και θα δεις, φέτος που είναι μεγαλύτερος, θα δεθούν κιόλας, μην απελπίζεσαι!

Για το ΙΚΑ ασχολίαστο. Στην τριτοκοσμική χώρα που ζούμε, αυτά είμαστε αναγκασμένοι να αντιμετωπίζουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι γεωργιαννα μου εννοειτε ακομη στον καναπε κοιματε!!!

αλλα να σου πω την αληθεια τωρα πια δεν με ενοχλει η κοιλια μου εχει γινει τεραστεια εχει αφορητη ζεστη κ νομιζω δεν θα αντεχα αλλο ατομο στο κρεββατι αυτην την χρνικη περιοδο...

μετα την γεννα ομως κομμενα αυτα!!!θα ερθει θελει δεν θελει!!!!

γιατι δεν ειπες κ εσυ οτι εισε εγκυος να ξεμπερδεψεις????

εγω πηγα εχθες να κανω την καμπυλη πηγα εδωσα πρωτα αιμα για την γενικη κ μετα εφαγα ακυρο θα παω αυριο το πρωι στις 8 ξανα για την καμπυλη 3 ωρες πως θα την παλεψω :shock::?

καλε κοριτσια αφηστε ησυχη την αφρο!!!αφου θελει να μου κανει συντροφια να αδυνατισουμε μαζι μετα!!!!

αφρο μου εισαι τρελα!!!λοιπον θα γεννησω θα περιμενουμε 4-5 χρονακια να κανεις το δευτερο νινι σου κ αφου γεννησεις κ εσυ θα ξεκινησουμε μαζι διαιτα :lol::lol::lol::lol:

αλλα τι λεω σε λιγο καιρο δεν θα εχουμε να φαμε οποτε θα χασουμε θελουμε δεν θελουμε!!!

δαναη μου που εισαι????τι εγινε με την αυχενικη??ολα καλα???

αφροδιτη ελπιζω να βρηκες ακρη πες οτι θυλαζεις κ δεν μπορεις να πας εφορευτικη φτου φτου μακρυα!!!!ευτυχως δεν μου εχει τυχει ποτε!!!

δεσποινακι εγω πλεον την εχω μονο με την πανα κ την ημερα κ την νυχτα αλλιως γινετε μουσκεμα...της φορουσα μπλουζακι αλλα το εβγαλα κ αυτο πια!!!

περισυ ειχα ανεμηστηρα..

τα υπολοιπα κοκονακια τι κανετε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

καλα γεωργιαννα, τραγικο, να εισαι με ενα μωρο στην αγκαλια και να μην δε εξυπηρετει κανενας!!!ΑΘΛΙΟΤΗΤΑ!!!κι εμενα ξυπνησε χτες τη νυχτα, λετε να ζεσταινοταν;;;δεν ηταν ιδρωμενη... το μονιτορ στο δωματιο της δειχνει 29 βαθμους και το μεσημερι που παει παραπανω αναβω κλιματιστικο...

εσεις, κοριτσια, μια χαρα τους εχετε τους αντρες σας στον καναπε, ουτε ζεσταινεστε, ουτε τιποτα!!! καλα, σουλα, με την κοιλια δεν παλευεται να εχεις κι αλλον ατο κρεβατι!!!μην ανησυχειτε, το χειμωνα που δεν θα εχουμε πετρελαιο θα ξαναερθουν διοτι "δια της τριβης παραγεται θερμοτητα"!! :lol::lol:

ααααα ρε μητσο, που θες να γινεις και μανα!!!δεν βλεπεις εμεις τι τραβαμε;;; :lol: στο δημο που πηραν τηλ. εδειξαν κατανοηση στην κατασταση μου, αλλα μου ειπαν οτι ο νομος δεν προβλεπει τιποτε αλλο απο το να παω στις 6 το πρωι με ενα χαρτι που να αποδεικνυει το κωλυμα μου...οποτε 2 λυσεις : η δεν παω καθολου με κινδυνο να με ψαχνει η αστυνομια, η στελνω τον πεθερο μου στις 7 το πρωι με ενα χαρτι απο γιατρο και ελπιζοντας οτι δεν θα κρατησουν ενα 67χρονο...σημερα πρεπει να αποφασισουμε..

παντως, δεσποινα, κι εγω θυμαμαι περυσι με το που φτασαμε στο χωριο, η αθηνα κοιμοταν καλυτερα!! η ζεστη ειναι σημαντικος παραγοντας...

παω να βαλω σκουπα τωρα που η αθηνα ειναι στην πεθερα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο, δαφνη που βρηκες αυτα τα χρωματιστα παζλ για το πατωμα του αρη;;;ψαχνω κι εγω για της αθηνας, και τα τζαμπο δεν εχουν, τα elc τα εχουν πανακριβα, και μονο στο αμαζον βρηκα...εσυ που τα πηρες και ποσο;;εισαι ευχαριστημενη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ έχω κάνει ένα σωρό δουλειές στο σπίτι από το πρωί κι έσκασα απ'τη ζέστη!

Αφροδίτη μην πας καθόλου, είναι εντελώς απίθανο να συμβεί κάτι. Άλλωστε όπως σου είπα δεν έχει πολλή δουλειά σ' αυτές τις εκλογές (αφού δεν υπάρχουν σταυροί).

Το χρωματιστό παζλ το πήρα από το άμαζον και είμαι πολύ ευχαριστημένη! Είναι γερό και πλένεται εύκολα.

Γεωργιάννα σ' αυτή τη χώρα δυστυχώς κανείς δε σέβεται τίποτα!

Όσο για τους άντρες... κι εγώ στα πρόθυρα να του πω να πάει σ'άλλο σπίτι είμαι...

Πάω να φτιάξω μια ομελέτα. Μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτες τι μερες , βρε κοριτσια, ολος ο κοσμος ειναι σε αναμμενα καρβουνα και συνεχως ακουω κακοτυχιες και ατυχηματα!!! τι να πω, δεν διαβασα και την γκουρου της αστρολογιας, τη susan miller http://www.astrologyzone.com/ και δεν ξερω μηπως ειναι κανενας πλανητης αναδρομος και εχει γ@μηθει το συμπαν :o

μαλλον, κι εγω απο το αμαζον θα παραγγειλω τα παζλ...αναστασια , δεν μου εστειλες το λινκ με τα στοπ για τα ντουλαπια!!ξερω, κοριτσακι μου, εχεις ενα σωρο στο μυαλο σου!!ελπιζω να εχουμε συντομα, καλα νεα απο εσενα!!

δεσποινα, αληθεια, τι εγινε με το θεμα της δουλειας, και τις εξτρα ωρες που θα δουλευες;;;;το λυσατε;;

αληθεια, εχει παρει καμια σας θερμαντηρα μπιμπερο;;; τωρα που πινει φρεσκο η αθηνα, σκεφτομαι οτι βολευει να το βαζω στο μπουκαλι και να το ζεσταινω εκει, αντι για το κατσαρολακι, που το κανω τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite το 6ωρο μου λήγει κανονικά τέλος του μήνα και μετά δικαιούμαι 7ωρο για 6 μήνες, αλλά ζήτησα να παραταθεί το 6ωρο για 3 μήνες και από 1η Οκτώβρη 8ωρο! Ο άντρας μου μετά την αρχική του αντίδραση συμφώνησε ότι δεν υπάρχει άλλη λύση: θα ξυπνάμε όλοι πιο νωρίς και θα ετοιμάζει εκείνος την Κατερίνα αν δεν έχει ξυπνήσει μέχρι να φύγω. Και πάλι όμως στενοχωριέμαι που θα βλέπω λιγότερο το κοριτσάκι μου ... :(

Θερμαντήρα δεν έχω αλλά μου είχε πάρει δώρο η αδερφή κατί σαν θερμοφόρα που το αγκαλιάζει και το ζεσταίνει αλλά επειδή δεν έβγαζα συχνά με το θήλαστρο δεν το χρησιμοποίησα. Δεν είχα σκεφτεί ότι θα μου χρησιμεύσει στο φρέσκο! Καλή ιδέα, ειδικά για τις διακοπές που δεν χρειάζεται να κουβαλάς μπρίκια, γκαζάκια κ.λπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite το 6ωρο μου λήγει κανονικά τέλος του μήνα και μετά δικαιούμαι 7ωρο για 6 μήνες, αλλά ζήτησα να παραταθεί το 6ωρο για 3 μήνες και από 1η Οκτώβρη 8ωρο! Ο άντρας μου μετά την αρχική του αντίδραση συμφώνησε ότι δεν υπάρχει άλλη λύση: θα ξυπνάμε όλοι πιο νωρίς και θα ετοιμάζει εκείνος την Κατερίνα αν δεν έχει ξυπνήσει μέχρι να φύγω. Και πάλι όμως στενοχωριέμαι που θα βλέπω λιγότερο το κοριτσάκι μου ... :(

Θερμαντήρα δεν έχω αλλά μου είχε πάρει δώρο η αδερφή κατί σαν θερμοφόρα που το αγκαλιάζει και το ζεσταίνει αλλά επειδή δεν έβγαζα συχνά με το θήλαστρο δεν το χρησιμοποίησα. Δεν είχα σκεφτεί ότι θα μου χρησιμεύσει στο φρέσκο! Καλή ιδέα, ειδικά για τις διακοπές που δεν χρειάζεται να κουβαλάς μπρίκια, γκαζάκια κ.λπ.

δηλ. τι ωραριο θα εχεις, 8-4 ;;;9-5;; εσυ, που ζεσταινεις το γαλα της;;;βεβαια, τωρα ειναι καλοκαιρι, αλλα δεν μου παει και η καρδια να της το δινω κατ'ευθειαν απο το ψυγειο, νομιζω οτι καλο ειναι να ειναι λιγο χλιαρο...

η αθηνα ξυπνησε απο τις 4.30 και τωρα παιζει με τα παιχνιδια της και την ξαδερφη της που ειναι 8 χρονων και την προσεχει και την αγαπα σαν αδερφουλα της!!( και καλυτερα θα ελεγα, γιατι πολλες φορες τα αδερφια μας θελουμε να τα σκοτωσουμε!! :lol::lol: ) γι'αυτο ειμαι χαλαρη και σερφαρω.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Αφροδίτη, οι ασφάλειες για τα ντουλάπια είναι αυτές http://www.amazon.co.uk/Clippasafe-Ltd-CL850-Multi-Purpose-Latches/dp/B000TUXPXK/ref=sr_1_7?s=baby&ie=UTF8&qid=1339685908&sr=1-7

και http://www.amazon.co.uk/Clippasafe-Ltd-CL840-Multi-Purpose-Latch/dp/B000NCAES8/ref=sr_1_3?s=baby&ie=UTF8&qid=1339686042&sr=1-3

Εγώ από τη δουλειά ουδέν νεότερο....Πήρα σήμερα τηλέφωνο και μου είπαν ότι ακόμη δεν έχουν αποφασίσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete :D

Ka8ome stin veranta k kanw parea tou george pou kanei polish mia varka, tin mikri tin evala stis 7:30 na koimi8ei anti stis 9 opws ka8e vradi giati to apogeuma koimi8ike mono misi wra enw twra teleutaia to apogeuma koimate ena 2wraki etrive ta matakia tis k eklaige, piga prin ligo na tin dw k itan 3ipnia k me eide k arxise na klaiei, eutixws gia ligo k stamatise :?

Evala k plintirio to kalimma tou carry cot giati 8a to daneisw tis nimfis mou opws k ton aposteirwti..

Eseis ti kanete?

Anastasia mou euxomai sintoma na exeis mia apantisi pou 8a se vole4ei oso pio kala ginete..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μη πας καθολου! και να ερθουν θα τους πεις οτι θηλαζεις το παιδι σου, τι θα σου πουν; Αντε μωρε με τους αθλιους που εχουμε μπλεξει!!

Δεν θα δωσεις ποτε στην μικρη γαλα κατευθιαν απο το ψυγειο οσο χρονων και αν ειναι. προκαλει πονακια στο στομαχι κρυο, αλλο το νερο.

εγω το ζεστενω παντα στο μπρικι, του Αλεξανδρου. τωρα στις διακοπες τι να σου πω ακομη δεν το εχω σκεφτει ακομη. βεβαια εμενα πινει ακομη σκονη.

Πηγα στην διαιτολογο. εχασα 2.600 απο τα οποια τα 2 ειναι λιπος. ηταν πολυ ευχαριστημενη, εγω οχι περιμενα περισσοτερο αλλα ειναι και η περιοδος που περιμενω. τωρα μου αλλαξε το διαιτολογιο και συνεχιζω.

Ο Διονυσης τα ιδια μεχρι που εφαγε μια στο ποπο και τιμωρια και ηρεμησε. δεν αντεχω αλλο συνεχεια κλαιει ακομη και στην διαιτολογο, με τα χιλια ζορια συνενοηθηκα. το πρωι ειναι κυριος!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παιδια απο γαλα θηλαζει τωρα παρα πολυ οταν πινει ξενο ειναι σκονη κ με παιδοδιατροφολογο που μιλησα συμφωνει οτι ειναι καλυτερο πολυ πιο εμπλουτισμενο μεχρι τα τρια... Ενα οργανικο της χιπ αμα συνεχισουμε ετσι κ δε βγαινω θα δω οσο αντεξω... Ειχε ενα πολυ ωραιο ειδικο περι διατροφης η σαββατιανη εκπομπη της σκορδα την εχει το σαιτ του μεγκα τζαμπα... Βρε γιωργιαννα σορρυ κιολας αλλα θεωρω τη σωματικη τιμωρια ακομα κ την τυπικη λαθος χειρονομια να βλεπει ενα παιδι θεωρω οτι ο ενηλικας ξεπερνα τα ορια... Συγνωμη κ παλι απλα ηθελα να το γραψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παιδια απο γαλα θηλαζει τωρα παρα πολυ οταν πινει ξενο ειναι σκονη κ με παιδοδιατροφολογο που μιλησα συμφωνει οτι ειναι καλυτερο πολυ πιο εμπλουτισμενο μεχρι τα τρια... Ενα οργανικο της χιπ αμα συνεχισουμε ετσι κ δε βγαινω θα δω οσο αντεξω... Ειχε ενα πολυ ωραιο ειδικο περι διατροφης η σαββατιανη εκπομπη της σκορδα την εχει το σαιτ του μεγκα τζαμπα... Βρε γιωργιαννα σορρυ κιολας αλλα θεωρω τη σωματικη τιμωρια ακομα κ την τυπικη λαθος χειρονομια να βλεπει ενα παιδι θεωρω οτι ο ενηλικας ξεπερνα τα ορια... Συγνωμη κ παλι απλα ηθελα να το γραψω

αφροδιτη μου, ποιον ειδικο στη διατροφη εννοεις, το μαζανη;;; εμενα μου φανηκε σαν πλασιε βρεφικου γαλακτος περισσοτερο, και δεν μου εξηγησε γιατι χρειαζεται ενα εμπλουτισμενο γαλα το παιδι μου που τρωει απο ολες τις τροφες, και χωρις να εχει κανει εξετασεις που να δειχνουν καποια ελλειψη...δηλ. εσυ θα επαιρνες βιταμινες και σιδηρο σε καθημερινη βαση, ενω ακολουθεις ηδη μια ισορροπημενη διατροφη και χωρις να υπαρχει ιατρικος λογος;;;ολα αυτα μου φαινονται, το λιγοτερο, υποπτα.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ρωτησα παιδοδιατροφολογο σε κρατικο νοσοκομειο αυτος που ειδα στην τηλεοραση δεν ξερω ποιος ηταν αλλα ναι θεωρω ιδανικο το μητρικο κ εχω μοχθησει γι αυτο... Κ δευτερευοντως το εμπλουτισμενο σε σκονη γιατι περιεχει στοιχεια που δεν εχει το απλο παστεριωμενο ως τα δυο πχ ομως αμα ενα παιδι εχει θηλασει οπως η αθηνουλα εχει ηδη παρει ανεκτιμητα πραγματα... Αυτη ειναι καθαρα προσωπικη αποψη το τονιζω με ερευνα που η ιδια εκανα κ με ατομα που ρωτησα. Ιδανικο θεωρω βεβαια να χεις δικιασου κατσικα αλλα δεν εχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Κι η Κατερίνα ακόμα σκόνη πίνει. Η γιατρός μου είχε πει αν στους 15 μήνες τρώει όλα τα φαγητά μη αλεσμένα θα ξεκινήσουμε το φρέσκο. Κι εγώ νομίζω ότι αν ένα παιδί τρώει από όλες τις τροφές, παίρνει με φυσικό τρόπο όσα θρεπτικά συστατικά χρειάζεται οπότε μπορεί να αποφύγει τα επεξεργασμένα γάλατα και γενικά κάθε τι επεξεργασμένο.

Άφρο σε λίγο μόνο με δικιά μας κατσίκα θα έχουμε γάλα να πίνουμε! Χτες μου είπε ο άντρας μου ότι και από το σούπερ μάρκετ λείπαν αρκετά πράγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΡΕΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ...ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΧΡΗΣΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΜΙΣΩ!!!!ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΓΑΛΑΤΑ ΠΟΝΑΕΙ...ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΧΡΟΝΙΣΕ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΠΑΣΤΕΡΙΩΜΝΕΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙΝΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΜΙΛΟΥΠΑ,ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΔΕΛΤΑ ΑΝΤΒΑΝΣ...ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΔΗΛΑΗ...ΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΠΕΤΑΩ...ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΧΕΜΟ ΜΕΣΑ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΣΤΑΓΟΝΑ..ΧΤΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΜΙΣΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΦΕΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ...

ΤΕΛΙΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ??ΒΡΗΚΕΣ ΑΚΡΗ?ΘΑ ΠΑΣ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΤΩΡΑ?ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?ΓΤ ΕΙΔΕΣ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΣΤΑΣΗ??

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΓΤ ΕΧΕΙΣ ΩΡΑΙΟ ΣΩΜΑ,ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ...ΕΓΩ ΣΤΑΣΙΜΗ ΣΤΑ 75...ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ,Κ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ...ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΤΑΧΥΝΩ....ΘΑ ΓΕΡΑΣΩ Κ ΙΣΩΣ ΤΑ ΧΑΣΩ ΟΛΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ....

ΑΝΤΡΙΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ Μ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΖΕΣΤΗ?ΔΑΝΑΗ ΕΣΥ?ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ?

ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΑΛΕ ΤΟ ΛΙΝΚ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΑΖΟΝ ΜΕ ΤΟ ΠΑΖΛ ΔΑΠΕΔΟΥ...

ΣΟΥΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ,ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΛΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΒΡΕ ΑΓΑΠΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ?ΠΑΡΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΝΑ ΑΙΡ ΚΟΝΤΙΣΙΟΝ Κ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΕΜΗΣΤΗΡΑ.... :lol::lol::lol::lol:

ΓΩΓΩ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ??ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ?ΣΑΜΑΝΘΑΚΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΝΕΑ ΣΟΥ...ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΝΑ ΠΙΩ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ Κ ΞΕΚΙΝΑΩ,ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ,ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΟ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΟΥ!!!!ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαμένη μέσα σε κείμενα της Μαργκερίτ Ντυράς. Για τον έρωτα και το θάνατο. Και σημειώσεις για το έργο μας. Σε λίγο πρόβα. Σας καλημερίζω!!

Αυτά είχα πάρει εγώ αλλά βλέπω πως δε τα έχει τώρα...

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002 ... 01_s00_i00

Εδώ έχει διάφορα:

http://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_gnr_ap ... 1339749412

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη είχες τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις του Αλέξη; Να του δίνεις γαλακτομικά και να επιμένεις για το γάλα. Μπορεί να περνάει φάση και μετά να ξαναρχίσει να το πίνει. Ο γιος της ξαδέρφης μου επειδή δεν ήθελε το μπιμπερό έκοψε το γάλα από μωρό και με το που ξυπνάει του δίνουν γιαούρτι. Το θεωρώ απαράδεκτο βέβαια που δεν επέμειναν γιατί είδα ότι το παιδί είναι ιδιαίτερα καλομαθημένο και τους κάνει ό,τι θέλει αλλά όπως είπαμε ο καθένας κάνει ό,τι νομίζει καλύτερο για το παιδί του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινα δεν πηγα για εξετασεις γτ ηταν αρρωστος με 39,5 πυρετο κ το ανεβαλα...θελω να γινει ενετλως καλα κ θα παω....ακομη παιρνει αντιβιωση...αστα μιλαμε οταν δεν πινει γαλα βασανιζομαι.....κ ειναι κ κακομαθημενο...γτ οτι κ αν προσπαθω να περασω εχω τη νταντα που τον εχει ολη μερα στα χερια απ οτι φανταζομαι και του κανει ολα τα χατηρια...αυτο το παιδι προβλεπω οταν μεγαλωσει να μου βγαλει τη πιστη....ειναι πολυ νευρικο,χτυπιεται κατω οταν δεν κανω αυτο που θελει,μερικες φορες χτυπαει το κεφαλι του στο πατωμα και το χειροτερο για εμενα ειναι οτι κι αν κανω ερχεται απο πισω μου κ με τραβαει απο το νυχτικο η το παντελονι μου κλαιγοντας για να το παρω αγκαλια....ολη μερα ετσι τη βγαζουμε...κι εχω τοσες δουλειες που εχω να κανω...χτες πχ βγηκα στο πισω μπαλκονι να απλωσω,τον ειχα παρει μαζι μου κ πηγαινοερχομασταν περα δωθε μαζι...εγω απλωνα κ αυτος ουρλιαζε τραβωντας με απο το νυχτικο....τι να πω δεν ξερω...απ τη μια λεω μπορει να βγαζει δοντια κ να περναει φαση απ την αλλη σκεφτομαι μηπως δεν περναει καλα με τη νταντα αλλα δεν εχω επιλογη....αυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...