Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

Gwgw mou kali dinami, i mama tou einai me to meros tou? Merikes fores otan ta akousoun apo teleiws dika tous atoma ta dexontai pio eukola.. Kanenas kollitos tou? Den eimai tis autis tis apo4is na mplekontai tritoi alla merikes fores den iparxei alli epilogi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γωγω, του αφηνεις το παιδι κι αυτος το παει στη μανα του;;;πιστευεις οτι ειναι ικανοποιητικος ο χρονος που περναει με τη χριστινα;;ισως πρεπει να θεσεις βετο: στη μαμα του θα την αφηνει οταν ειναι να κανετε κατι μαζι, σαν ζευγαρι, αλλιως να βγαινετε και οι τρεις σαν οικογενεια...αληθεια, βγαινετε οι δυο σας μονοι σας η με αλλα ζευγαρια;;εμεις τελευταια φορα βγηκαμε στα γενεθλια μου (10-12 το βραδυ) και μου λειπει, νομιζω οτι χρειαζεται, μου λειπει η προετοιμασια για να αρεσεις στον αλλο και η προσοχη που δινεις στον εαυτο σου...

ειμαι σκασμενη με το δαγκωμα της αθηνας, ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα, γιατι ποτε δεν θα συγχωρησω τον εαυτο μου... :(

καληνυχτα, και να κανουμε ηρεμο υπνο [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εχω πολλες μερες να μπω... οσες με βλεπετε ον λαιν στο τσατ το εχω πρωτη σελιδα στο κινητο και μπαινει οταν υπαρχει δικτυο αλλα εγω δεν το τσεκαρω παντα...

Γωγω σε καταλαβαινω φουλ... δεν ειμαι κι εγω καλα ή μάλλον ειμαι πολυ προβληματισμενη. Ξερετε εγω ειμαι φουλ παρορμητικη και ρομαντικη νιωθω πως δεν υπαρχει επικοινωνια, γυρνα απο τη δουλεια και παει στο κομπιουτερ τη μικρη τη βλεπει πεντε λεπτα και του αρκει κι εγω βριζω ή σιωπώ και στελνω νοητικα καταρες... Δεν ξερω τι θα κανω αλλα δεν τα γουσταρω αυτα. Και δε με νοιαζει αν υπαρχουν χειροτερα-γιατι ολοι μου το λενε- στα παπαρια μου εγω δεν την παλευω και οχι τιποτα εγω αποφασεις παιρνω μια φορα στα εφτα χρονια ΑΛΛΑ ειναι αμετακλητες... β α ρ ι ε μ α ι...δεν ξερω τι πρεπει να πραξουμε

Γιουλη καταρχας δεν ξερω αν ειναι τυχαιο οτι αμα τσαντιζεσαι γραφεις με κεφαλαια αλλα οφειλω να σου πω οτι εγω το εκλαμβανω σα να υψωνεις τον τονο της φωνης και δε μ αρεσει αυτο... δευτερον η λεξη παπαρια μου φανηκε βαρια και καταχρηστικη.

Αναστασια μεγαλο πακετο κοριτσακι πολυ αγχωτικο ευχομαι ο τι καλυτερο...

αφροδιτη ευγε για τα κιλα... εγω θελω να νοικιασω ενα τυπο που καθε φορα που θα πλησιαζω το ψυγειο θα μ αρχιζει στις μαπες... δεν εννοω τον κασιδιαρη τα φασιστακια μου φερνουν αναγουλα..

Αφροδιτη κι εμενα η κορη μου απροειδοποιητα δαγκωνει και καθομαι απο πανω για να μην το κανει και δεν ξερω τι να κανω ειναι πολυ καλο και κοινωνικο παιδακι αλλα καμια φορα το κανω και την εχω μαλωσει βεβαια καθομαι δερβεναγας και την απομακρυνω εγκαιρα ενω προειδοποιω τωρα τελευταια το εκοψε φτου φτου... πολυ στεναχωρηθηκα για την αθηνουλα ρε γαμωτο... :(:(:(:(:(:(:(:(

ελενα -σαμανθα give u a break καλε... χαλαρωσε λιγο... το δικαιουσαι πια!!!! τις καλυτερες ευχες μου στις κορες σου

σουλιτσα χαπακωσου καλε... μην ανησυχεις για τα κιλα περιμενω να γεννησεις να κανουμε διαιτα μαζι για αυτο δεν αδυνατω κι εγω για συμπαρασταση :lol::lol::lol::lol::lol:

αντριαχαιρομαι που ολα πηγαν καλαααααααα

γιωργο ιδιος η μαριαννα ομως ετσι;;;;;; ουαου

δαφνη ποπο ζεστη με το μαρσιππο κουραγιο κοριτσακια, βγηκε καμια εξεταση απο το παιδων;;;;;

δαναη φιλια στην κοιλιτσα

χαιρετισματα σε ολες///

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΤ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΕΙΡΕΣ....ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑ ΕΤΣΙ ΓΤ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ...ΞΑΝΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΑΝ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΛΕΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ Κ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΞΕΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ...ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΙΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΕΣ ΚΡΙΣΕΙΣ....ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΤΕ Ο ΓΡΑΠΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΑΡΕΞΗΓΙΕΤΑΙ...ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ...ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΠΡΟΣΩΠΩΝ....ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...

ΑΝΤΡΙΑ ΜΠΡΑΑΑΑΝΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΠΡΑΑΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ...ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΘΩ ΠΟΤΕ...

ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΠΑΡΟΛΗ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ...Η ΑΘΗΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ....

ΔΑΝΑΗ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΕΦΤΑΣΕΣ ΚΑΛΕ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ???ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ....Ο ΑΛΕΞΗΣ ΗΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΦΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΤΩΝ 500 ΜΓ...

ΣΑΜΑΝΘΑΚΙ ΟΝΤΩΣ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ....ΓΤ ΕΤΣΙ???ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΑ ΠΑΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ???Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ????

ΓΩΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΟΛΕΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΠΟΣΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ...ΠΙΣΤΕΨΕ ΣΤΟ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ....

ΤΙΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

το μαγουλο της αθηνας δεν ειναι το ιδιο πρησμενο, αν και τα σημαδια απο την ανω και κατω γναθο, δηλ. σχεδον ενας κυκλος ειναο ΟΛΟΦΑΝΕΡΑ :(:( καθε φορα που το βλεπω στεναχωριεμαι για τη μαλακια που εκανα :(

αφρο, μολις το παρεις αποφαση θα φυγουν και τα κιλα, μη σκας!!!εχεις δικιο, λιγο πολυ ολα τα παιδακια δαγκωνουν και πρεπει να ειμαστε απο πανω δερβεναγες...αρχιζω να αμφιβαλλω αν ηταν η μαμα του παιδιου η κοπελα που ηταν διπλα του, γιατι μια μαμα ειναι ψυλλιασμενη ...

αααα το αλλο δεν σας το ειπα!!!με καλεσαν εφορευτικη επιτροπη την κυριακη!!! τωρα, πως τη σκαπουλαρουμε, γιατι να αφησω τη μικρη απο τις 6 το πρωι μεχρι τις 2 τη νυχτα δεν παιζει!!!καμια ιδεα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

το μαγουλο της αθηνας δεν ειναι το ιδιο πρησμενο, αν και τα σημαδια απο την ανω και κατω γναθο, δηλ. σχεδον ενας κυκλος ειναο ΟΛΟΦΑΝΕΡΑ :(:( καθε φορα που το βλεπω στεναχωριεμαι για τη μαλακια που εκανα :(

αφρο, μολις το παρεις αποφαση θα φυγουν και τα κιλα, μη σκας!!!εχεις δικιο, λιγο πολυ ολα τα παιδακια δαγκωνουν και πρεπει να ειμαστε απο πανω δερβεναγες...αρχιζω να αμφιβαλλω αν ηταν η μαμα του παιδιου η κοπελα που ηταν διπλα του, γιατι μια μαμα ειναι ψυλλιασμενη ...

αααα το αλλο δεν σας το ειπα!!!με καλεσαν εφορευτικη επιτροπη την κυριακη!!! τωρα, πως τη σκαπουλαρουμε, γιατι να αφησω τη μικρη απο τις 6 το πρωι μεχρι τις 2 τη νυχτα δεν παιζει!!!καμια ιδεα;;;

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΣΘΕΝΙΑ ΜΕ ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αφροδίτη, δεν ξέρω που απευθύνεσαι όταν δεν μπορείς να πας εφορευτική επιτροπή, αλλά μια καλή ιδέα είναι να πεις ότι θηλάζεις. Δεν μπορούν να χωρίσουν από τη μαμά ένα μωρό που θηλάζει! Και τόσες ώρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Αφροδιτη τι τρομαρα ειναι και αυτη!! Πω πω στεναχωρηθηκα!!

Αφρο μου εγω ξεκινησα διαιτα με διαιτολογο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη. και δεν πειναω καθολου και βλεπω οτι εχω αρχισει να χανω. βεβαια ηταν η θεληση μου, εκοψα και τα γλυκα. εαν θελω κατι γλυκο αρκουμε στο να φαω 1 κουτ. γλυκο κουταλιου.

Σημερα το πρωι ζηγυστικα και ειμαι ηδη 3-4 κιλα πιο κατω, βεβαια για σιγουρια θα το δω την Παρασκευη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

afrodite δεν φταις εσύ κορίτσι μου, όλες αφήνουμε τα παιδάκια μας να τα πλησιάζουν τα άλλα για να κοινωνικοποιηθούν, που να φανταστούμε ότι θα φύγουν σημαδεμένα! Μου κάνει εντύπωση που η μάνα του/συνοδός δεν έκανε τίποτα. εγώ θα είχα χεστεί πάνω μου αν το έκανε η Κατερίνα σε άλλα παιδάκι. Ευτυχώς προς το παρόν κάτι χαδάκια/σκαμπιλάκια ρίχνει :lol: Πρέπει να της μάθω να ελέγχει τη δύναμή της γιατί ρεζίλι μας κάνει!

Γωγώ δεν σχολιάζω για το ποδόσφαιρο, είμαι από τις τυχερές που ο άντρας μου ασχολείται ελάχιστα. Όμως αφού έχετε και την πεθερά σου να την κρατάει, δοκιμάστε να βγείτε ένα ραντεβού οι δυο σας, όπως λέει και η afrodite. Ετοιμάσου, στολίσου, πάτε κάπου όμορφα. Μπορεί να νιώθεις ότι δεν θέλεις ούτε να τον βλέπεις αλλά ένα ποτάκι και η χαλαρή ατμόσφαιρα θα σας βοηθήσει τουλάχιστον να θυμηθείτε πόσο αγαπηθήκατε κάποτε, όχι πολύ παλιά ;)

αφρο κουράγιο και σε σένα! αυτό με τους υπολογιστές καταλαβαίνω ότι είναι πληγή σε πολλά σπίτια και μου κάνει εντύπωση! Δεν μπορούν να περιμένουν τουλάχιστον να κοιμηθούν τα παιδιά τους; Κι εγώ κι ο άντρας μου είμαστε σε υπολογιστές στη δουλειά και βγάζουμε εκεί το άχτι μας οπότε στο σπίτι ούτε που τον ανοίγουμε συνήθως.

Άντρια σε παιδεύει το σποράκι ε? Αχ γιος θα είναι! Όλα καλά με τις εξετάσεις να πάνε!

Και σε σένα Δάφνη στην αυχενική! Θα δείτε και το φύλο?

Αναστασία είχες καμία εξέλιξη?

Ελενάκος καλύτερα ο Γιωργάκης; Μήπως είναι δόντια;

Η Κατερίνα πρέπει να είχε πάρει χτες κρυφά ένεση καφείνης. Δεν είχε καμία διάθεση να κοιμηθεί πριν τις 11.30! Μέσα στη τρελή χαρά χόρευε και τραγουδούσε κι εγώ κατέρρεα. Μήπως η ζέστη της προκαλέι υπερδιέγερση?

Δάφνη θα σε συμβούλευα να κάτσεις σπίτι σήμερα. Θα πάει 39! Θα λιώσουμε! Πως τον αντέχεις το μάρσιπο ακόμα? Εγώ τον σταμάτησα μόλις πήγε 6-7 κιλά γιατί με πέθαινε στη μέση.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Αφροδίτη, όπως είπε και η Γιούλη μια φίλη με 2 παιδιά πήρε χαρτί ότι έχει αυχενικό και απαλλάχτηκε. Αλλά και η ιδέα με το θηλασμό μου φαίνεται καλή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστω για τις συμβουλές σας,αλλά δεν μου κάνει κέφι να βγώ μαζί του,δεν ξλερω τι έχω πάθει αλλά μου βγαζει επιθετικές τάσεις,θέλω να τον βρίζω κ κρατιέμαι αλλά όχι πάντα.

ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΙΣΟΤΗΤΑΣ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ,ΕΔΕΙΧΝΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΛΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗΣ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ........εχτες το βραδυ την εκανε μπάνιο,την ταισε,την κοιμησε κ μου γυρισε στις 00.30 πήρε το θαρρος κ ηρθε στο κρεββατι,μυρίζωντας μπύρα,εγώ τα μάζεψα κ πήγα να κοιμηθώ στο παιδικο ενω παράλληλα του τα έχωνα.

Σημερα πήγα στην πεθερά μου να αφησω τα ψώνια της λαικής γτ δεν μπορω να τα κουβαλάω 3 οροφους με παιδί κ καρότσι παραμάσχαλα,την ρώτησα για εχτές κ μου απάντησε πως δεν ειναι κακο ο αντρας να βγαίνει,ουτε το γεγονός που την άφησε στην γιαγιά της :evil:

Η μάνα μου κ η πεθερά μου υποστηρίζουν ότι ο αντρας έτσι είναι,εμεις είμαστε υποχρεωμενες να τα τραβαμε όλα αυτά,της παλιας εποχής δλδ.

Εχουν αναψει τα λαμπάκια μου,με κάνουν πιο έξαλλη κ επιθετική!!!!!!

Ειναι δυνατόν να εχουμε ίσα δικαιωματα στην ελευθερία??Εγω δεν γουσταρω να βγαίνω μία στο τόσο για ενα ποτό χωρις να μου βγαινει η πίστη?????

Δεν ξέρω τι να κανω...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως χθες που είχα τα νεύρα μου (αφού έχασα την πρόβα μου γιατί δεν ήθελε να κρατήσει τον Άρη) έβαλα το μικρό να κοιμηθεί στο καρότσι, πήρα μια φίλη μου και βγήκα. Γύρισα μια χαρά στη 1 (δε με αναζήτησε βέβαια απλώς αναρωτήθηκε όταν γύρισα που ήμουν τόσες ώρες...)

Αφροδίτη να μου φιλήσεις το μαγουλάκι της Αθηνούλας, φαντάζομαι λαχτάρα.

Για το θέμα της εφορευτικής... μπορείς από τώρα να πάρεις τηλέφωνο να τους πεις πως έχεις παιδί και δεν έχεις που να το αφήσεις για να βρουν τον αναπληρωματικό σου. Πάντα ορίζονται 4 τακτικά μέλη και 4 αναπληρωματικά. Στην πράξη βέβαια και να μην εμφανιστείς καθόλου, μπορεί να μη γίνει και τίποτα αν έχουν εμφανιστεί οι υπόλοιποι ή οι μισοί έστω (σ' αυτές τις εκλογές δεν υπάρχει πολλή δουλειά έτσι κι αλλιώς και συνήθως βοηθάνε και οι εκπρόσωποι των κομμάτων. Επίσης μπορείς να εμφανιστείς εκείνη τη μέρα μαζί με την Αθηνά και να τους πεις πως δε μπορείς να μείνεις ή να πάει ο άντρας σου να το πει. Η μόνη περίπτωση να έχεις θέμα είναι αν σπάσει ο διάολος το ποδάρι του και την έχουν κάνει όλα τα μέλη της εφορευτικής κι έχει μείνει νευριασμένος ο δικαστικός αντιπρόσωπος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστω για τις συμβουλές σας,αλλά δεν μου κάνει κέφι να βγώ μαζί του,δεν ξλερω τι έχω πάθει αλλά μου βγαζει επιθετικές τάσεις,θέλω να τον βρίζω κ κρατιέμαι αλλά όχι πάντα.

ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΙΣΟΤΗΤΑΣ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ,ΕΔΕΙΧΝΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΛΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗΣ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ........εχτες το βραδυ την εκανε μπάνιο,την ταισε,την κοιμησε κ μου γυρισε στις 00.30 πήρε το θαρρος κ ηρθε στο κρεββατι,μυρίζωντας μπύρα,εγώ τα μάζεψα κ πήγα να κοιμηθώ στο παιδικο ενω παράλληλα του τα έχωνα.

Σημερα πήγα στην πεθερά μου να αφησω τα ψώνια της λαικής γτ δεν μπορω να τα κουβαλάω 3 οροφους με παιδί κ καρότσι παραμάσχαλα,την ρώτησα για εχτές κ μου απάντησε πως δεν ειναι κακο ο αντρας να βγαίνει,ουτε το γεγονός που την άφησε στην γιαγιά της :evil:

Η μάνα μου κ η πεθερά μου υποστηρίζουν ότι ο αντρας έτσι είναι,εμεις είμαστε υποχρεωμενες να τα τραβαμε όλα αυτά,της παλιας εποχής δλδ.

Εχουν αναψει τα λαμπάκια μου,με κάνουν πιο έξαλλη κ επιθετική!!!!!!

Ειναι δυνατόν να εχουμε ίσα δικαιωματα στην ελευθερία??Εγω δεν γουσταρω να βγαίνω μία στο τόσο για ενα ποτό χωρις να μου βγαινει η πίστη?????

Δεν ξέρω τι να κανω...............

ΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ...ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΠΑΛΑΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΤΥΠΑΕΙ,ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΕΡΑΤΩΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΘΗ(ΧΑΡΤΙΑ,ΤΖΟΓΟΣ,ΠΟΤΟ) ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΜΑΣ...ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΣΚΗΝΙΚΑ Κ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΙΟΛΙ-ΒΙΟΛΑΚΙ...ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ...ΑΧ ΒΡΕ ΓΩΓΩ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ-ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΛΙς ΧΑΛΑΡΩΣΕΤΕ ΛΙΓΑΚΙ,Η ΠΑΤΕ ΚΑΠΟΥ ΚΑΝΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ Ο ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ...ΒΑΛΤΟΝ ΚΑΤΩ Κ ΠΕΣ ΤΟΥ-ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟΥ ΤΕΛΕΣΙΔΙΚΑ ΤΙ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Κ ΖΗΤΗΣΕ ΤΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια, σχετικα με το θεμα της εφορευτικης, δεν ξερω που να παρω τηλ.!!! σε ποιον να απευθυνθω;;; εν τω μεταξυ, δεν θελω να στειλω το γιωργο το πρωι στις 6 με ενα χαρτι απο γιατρο γιατι φοβαμαι οτι θα τον κρατησουν :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα στη σελιδα του πρωτοδικειου και δεν βρηκα τηλ.λες στο δημο να βρω ακρη;;;

ασχετο, μολις μου ειπε η κουνιαδα μου οτι της ειπε η φαρμακοποιος οτι ντεπον και μπεταντιν δεν υπαρχουν πια και οι φαρμακευτικες εταιρειες φευγουν απο την ελλαδα... :o:o εχετε ακουσει τιποτε, η ειναι κι αυτο στα πλαισια του εκφοβισμου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας...

τι κανετε?

Εγω ζω σε εναν διαρκη πανικο και απο την επομενη εβδομαδα που θα φυγουν οι γονεις μου βλεπω να καταρρεω κυριολεκτικα...

η ζεστη μου εχει σπασει και τα νευρα...

η μπεμπουλα μου τρωει συνεχεια και με εχει εξαντλησει...να ειναι καλα το ζουζουνακι μου! εχει παρει σιγουρα 700 γραμμάρια από οταν γεννήθηκε...το απογευμα εχουμε παιδίατρο και θα κάνει και εμβόλιο στην μεγάλη...

Γωγώ μου είναι δύσκολα όλα αυτά που περιγράφεις...για το καλό του παιδιού σου όμως και χάρην όσων έχετε ζήσει, δώσε μια ευκαιρία ακόμα στην σχέση σου...είναι πολύ άσχημο να μην υπάρχει συννενόηση και η κούραση και η θολούρα τα μπερδεύει όλα ακόμη περισσότερο...από ότι κατάλαβα όλες έχουμε προστριβές με τους άντρες μας και πρέπει να βρούμε τρόπο να ισορροπήσουμε στην οικογένειά μας...

πχ ο δικός μου ναι μεν βοηθάει πάρα πολύ αλλά είναι αφηρημένος συχνά (και λόγω κούρασης) και του πέφτει η μεγάλη στις γωνίες, ξεχνάει πχ να της βάλει ζιπουνάκι, παίρνει το μανταλάκι και το τρώει και τσιμπάει τα χείλη της μπροστα στα ματια του και άλλα χαριτωμένα...εγω φυσικα τρελαίνομαι και νευριάζω!

Αφροδίτη ανατρίχιασα με αυτό που έγραψες...περαστικά στην Αθηνούλα μας...πω πω και εγώ βλέπω κατι παιδάκια που ειναι απρόβλεπτα στην παιδική χαρά και ρωτάω τους γονείς τους: πετάει χαλίκια? μήπως κάνει κάτι το επιθετικό? και κάποιοι γονείς πράγματι προσέχουν αλλά άλλοι παρεξηγούνται...μέχρι και αποποιούνται την συμπεριφορά του παιδιού τους με ένα ξερό: ααα δεν ξέρω...λες και το παιδι είναι αυτόνομο...πολύ με νευριάζουν αυτοί...

Σχετικά με την εφορευτική επιτροπή, αν θέλεις δεν πας και καθόλου (είναι ο άντρας μου συχνά δικαστικός αντιπρόσωπος) και κάνεις....την πάπια ΑΛΛΑ δεν έχει εμφανιστεί κανείς τότε έχει το δικαίωμα ο αντιπρόσωπος να στείλει την αστυνομία να σε παραλάβει από το σπίτι (αν είναι ρουφιάνος χιχι) ή πιο συχνό φαινόμενο, να σε 'τσιμπήσει' όταν πας εκεί να ψηφίσεις...εσύ ψηφίζεις στο ίδιο εκλογικό τμήμα?

κορίτσια συγμώμη που δεν σχολιάζω άλλο αλλά ειλικρινά θα καταρρεύσω...όλη η καθημερινότητα μου είναι ένα θολο τοπίο...ευτυχώς η μικρούλα μου ξυπναει μόνο 2-3 φορές από τις 12 έως τις 8 το πρωι αλλιώς δεν θα υπηρχα πια :D:D:D

σας φιλώ όλες πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα κουράγιο! Η κοπέλα που κρατούσε την κόρη σου πριν, δεν μπορεί να έρχεται κάποιες ώρες να σε βοηθάει; Και η κολλητή μου έκανε κοντά τα δύο της παιδάκια και μου τα περιγράφει πολύ δύσκολα τα πράγματα αλλά τώρα που είναι ο μπεμπούλης 5 μηνων έχουν μπει σε μια σειρά. Υπομονή και καλός προγραμματισμός χρειάζεται. Και φυσικά βοήθεια - μην προσπαθήσεις να τα κάνεις όλα μόνη σου.

afrodite κι εγώ πήγα χτες σε γνωστή αλυσίδα καλλυντικών και δεν βρήκα τίποτα από κάτι φαρμακευτικά καλλυντικά που ήθελα. Από ό,τι ξέρω δεν στέλνουν τίποτα απέξω αν δεν πληρωθούν προκαταβολικά και σε ρευστό. Οπότε όποια εταιρία έχει πρόβλημα ρευστότητας, δεν έχει προϊόντα να πουλήσει.

Τουλάχιστον μέχρι τις εκλογές η τρομοκρατία καλά κρατεί. Και μη χειρότερα! Δεν μπορούσα ποτέ να φανταστώ ότι θα ζούσαμε τέτοιες καταστάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και που εισαι ακομη Δεσποινα!!! τι αλλο θα ακουσουμε! Δεν υπαρχουν λεξεις για ολα αυτα που μας κανουν.

Οσο για τον υπολογιστη ειναι πολυ χαλια να βλεπεις τον ανδρα σου να παιζει ολη την ημερα!!!!!!!!! και να σου λεει 10 η ωρα το βραδυ τι θα φαμε; λες και μεχρι εκεινη την στιγμη δεν υπαρχεις!! Και εσυ να εισαι κομματια. ωρες ωρες θελω να του το σπασω!!!!!!!!!! ουτε με το παιδι δεν ασχολειτε και χαιρομαι, δεν σας κρυβω που δεν τον θελει!! τον εχω προειδοποιηση αρκετες φορες οτι δεν συμπεριφερετε σωστα με το παιδι, αλλα με αγνοει!!!!

Απο αυτα που διαβαζω οι περισσοτερες απο εμας εχουμε χασει την ισορροπια της ηρεμιας του σπιτικου μας. φταιμε εμεις ή οι ανδρες δεν εχουν γινει στην πραγματικοτιτα ακομη γονεις;

εμενα δεν μου τον κραταει για να παω ουτε στο φαρμακειο. που να τολμησω να πω οτι θελω να παω για εναν καφε;;;;;

Γωγω μου το μονο που θελω να σου πω απο την δικια μου εμπειρια ειναι οτι ειναι υπερβολικα δυσκολο να μεγαλωνεις ενα παιδι μονη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Γεωργιάννα γιατί δεν επιμένεις να τον κρατησει να πας έστω για μια δουλειά, να δει κι εκείνος τη γλύκα? Άσε που σίγουρα θα του αρέσει. Σε αυτή την ηλικία είναι πολύ γλυκά τα μωρούλια και να δεις μετά πόσο περήφανος θα είναι που τα κατάφερε. Το έχετε συζητήσει ήρεμα?

Ο δικός μου την κρατούσε από μικρή για να πηγαίνω σε καμιά δουλειά (για να βγω βράδυ μια φορά την κράτησε και άκουσε όλη η γειτονιά τα κλάμματα οπότε δεν το ξανατόλμησα). Από τότε που ξεκίνησα δουλειά την κρατάει συστηματικά 2 ώρες κάθε πρωί και μετά την πηγαίνει στη μάνα μου. Το ξεκινήσαμε έτσι για να μην έχει την πεθερά πρωί πρωί στο σπίτι και για να τη βλέπει κι εκείνος λίγο που ξεκινάει αργότερα δουλειά και μπορεί να μην την προλαβει το βράδυ. Και το χαίρομαι γιατί και την αλλάζει όταν κάνει κακά που δεν το έκανε πριν και περνάνε χρόνο μόνο οι δύο τους που νομίζω πως χρειάζεται τώρα που το παιδί μεγαλώνει και επικοινωνεί. Βέβαια όπως και της samantha είναι κι αυτός λίγο απρόσεχτος και χαλαρός με τις ώρες που θα φάει αλλά τα παραβλέπω γιατί είναι κι αυτός γονιός της και όπως όλοι οι πατεράδες είναι καλό να συμμετέχουν στην ανατροφή του παιδιού τους. Δεν τα κάναμε και μόνες μας? Έτσι Δάφνη που έχασες την πρόβα χτες? Καλά δεν συζητώ ότι οι δικές τους δουλειές είναι πάντα πιο σπουδαίες και οι δικές μας είναι χόμπι, έτσι? :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω τι θα κανω με την εφορευτικη επιτροπη, κι αυτοι τοσα χρονια, τωρα με θυμηθηκαν;;;θα προσπαθησω να παρω τηλ. στο δημο αυριο...

ελενα, να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις!!!!δεν εισαι σουπερμαν!!!φιλια στα κοριτσακια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η συνεχεια γτ επρεπε να κλεισω, ημουνα στην δουλεια.

Βεβαια ειναι καλυτερα να χωριζουμε παρα να υπαρχουν τσακωμοι μπροστα στο παιδι. χαρουμενοι γονεις=χαρουμενα παιδια!!!! παντα θα κοιταμε και εμας αλλα και τα παιδια.

Δεσποινα ολα αυτα που μου γραφεις ειναι απλα φαντασια!! οταν δεν δουλευει δεν τον κραταει!! μια μερα του ειπα να τον παει ο ιδιος στην συνηφαδα μου και φυσικα αρνηθηκε, ουτε καταδυανια. και βεβαια οσες φορες το εχουμε συζητηση εγω εχω αδικο!!! που θελω να βλεπει το παιδι περισσοτερο, που θελω να ερθει πιο κοντα με το παιδι. οταν εγω λεω οτι μεγαλωνω μονη μου τα παιδι το εννοω, τα κοριτσια που μιλαμε περισσοτερο το ξερουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα, πραγματι, εχεις αναλαβει ολο το βαρος μονη σου :( προφανως ο αντρας σου περιμενει να μεγαλωσει λιγο ο γιος του για να μπορουν να κανουν πραγματα πιο οικεια σ'αυτον, ποδοσφαιρο, βολτες κ.τ.λ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου τπτ δεν περιμενει απλα ετσι ειναι ο χαρακτηρας του. το ειδα και στον Αλεξανδρο αυτο, δεν πολυ ασχολιοταν.

καλα θελω να τον στραγγαλισω, τον Διονυση!!!! και εχθες και σημερα κλαιει συχενεια και γρινιαζει, μονο σε μενα. στην συνηφαδα μου ειναι ΚΥΡΙΟΣ!!!!! τον σκοτωνεις ή οχι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου τπτ δεν περιμενει απλα ετσι ειναι ο χαρακτηρας του. το ειδα και στον Αλεξανδρο αυτο, δεν πολυ ασχολιοταν.

καλα θελω να τον στραγγαλισω, τον Διονυση!!!! και εχθες και σημερα κλαιει συχενεια και γρινιαζει, μονο σε μενα. στην συνηφαδα μου ειναι ΚΥΡΙΟΣ!!!!! τον σκοτωνεις ή οχι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχαχα!!στη μανα μας τα κανουμε ολα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...