Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

Αναστασουλα ελπιζω να μην με παρεξηγησες για το σχολιο μου κ να ξερεις πως δεν το ειπα ουτε απο κακια ουτε απο τιποτα αλλο...το θεμα για εμενα εχει τελειωσει ειλικρινα.δεν προκειται να σχολιασω κατι αλλο.

για ποιο μηνυμα μιλας??τι σου ειπαν ακριβως?απο τη πολυκατοικια σου δεν υπαρχει καποιο γνωστο ατομο?να στη κραταει καποιες ωρες κ να την πληρωνεις αναλογα?επισης κοιτα βρε παιδι μου υπαρχουν βρεφικοι που ειναι ανοιχτα κ τον αυγουστο,στο λεω με σιγουρια αυτο γτ οταν εψαχνα βρηκα αρκετους..μην απογοητευεσαι καθολου...

καληνυχτα σε ολους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσαρες ευχαριστω για τα γλυκα σας λογια...η Νεκταρι αμου ειναι πολυ καλα γελαει παιζει τρωει ΑΛΛΑ εχουμε ενα προβλημα... σταματησε να περπαταει.. 2 μερες εκανε μονη βηματακια ανεξαρτητα...τωρα πεισμωνει μετα τν πυρετο δεν θελει ουτε να περπατησει.. δεν την πιεζω εννοειτε οποτε θελει! Ειπαμε και νεα λεξη... ΜΠΙΜΠΙ!! ΕΙΝΑΙ Ο ΤΟΥΙΤΙΣ!! αχ θελω να την ζουλιξωωωωωωω την αγαπαωωωω

Μην μαλώνεται βρε κοριτσια... ναι οκ ηταν ασχημος ο τροπος της Γιούλης ας μη το συνεχίζουμε ο γραπτος λογος παρεξειγετε αρκετες φορες..αλλωστε δεν γινετε να συμπαθιομαστε ολοι μεταξυ μας ναι;

Σουλα κι εγω τον γιατρο θα επερνα αμεσως μπορει να κουραστηκες και να σε επιασε κράμπα.. εισαι καλυετρα τωρα;

Δαφνη μου 5 ωρες με το σλινγκ και τον καυσωνα πως αντεξες; Εξω οταν βγαινετε τοσες ωρες δεν βγαινει ο αρης εκτως προγραμματος; Εμεις ναι :( αλλα ιεναι αναποφεκτο..

Γεωργιαννα θα ηθελα την αποψη σου για το βάρος και την διατροφη οτι μας εχεις πει ηταν κατατοπιστικο.

Δαναη ωραια ελπιζω να μπορεσουμε να τα πουμε τον Ιουλιο λιγακι να δω την κοιλιτσα και την Μυρτουλα:)

Ελενα κι εγω να σε πω καλους θηλασμους και επισης μη με παρεξηγησεις συμφωνω με την Δάφνη ως προς το θηλαστρο.. κι εγω τις πρωτες μερες αντλουσα και ζοριστηκα πολυ να μαθει η νεκταρια την θηλη μου και να μάθει να πινει..επισης φλερταρα πολλες φορες με μαστιτιδα και πονους ..μη πω ποσο ρισκαρα για μειωση γαλακτος. Μακαρι να μπορεσεις να μεινεις λιγο σπιτι με τη μικρη γιατι θα εξαντρληθεις! Καλη ευκολια σε ολα :)

Τι λεει τι κανετε αλλο οι μανουλες; Δε μου ειπατε για το βαρκακι με τεντα για τη θαλασσα ποια μαμα το ειχε πάρει;

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΡΑΒΟ!! ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!ευχαριστω για τα καλα σας λογια!!!γιορτασα το 10κιλο με 2 πιτογυρα!!γουρουνια;;;; εεεε ναι λοιπον!!!

δαναη, ολα καλα θα ειναι στην αυχενικη, να μπεις να μας πεις την τεταρτη!!!τον ιουλιο που θα ερθεις αθηνα, οπωσδηποτε να μας δεις, κι εγω μενω πολυ κοντα στον περισσο, 10 λεπτα με το αμαξι!!!

ασχετο, αλλα σημερα περασα τοσο ωραια με την αθηνουλα!!!πηγαμε το απογευμα για καφεδακι με φιλους και το μωρο τους 14 μηνων και ηταν τοσο ησυχη στο καροτσι!! :shock: την εβγαλα, βεβαια, καποια στιγμη να κανει τη βολτα της και μετα οταν ξαναμπηκε στο καροτσι δεν εκανε κιχ!!! και αργοτερα ,οταν ειμασταν στο κρεβατι πριν τη βαλω για υπνο, εκανε τα δικα της τα μωρουδιστικα, τις τουμπες και τις αγκαλιες που τη χαζευα και μου ερχονταν δακρυα στα ματια!!!τα σκατουλικα, μεγαλωνουν πολυ γρηγορα, ε; :o

καληνυχτα, παω να απλωσω την κορμαρα μου στο cocomat ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χτες το απόγευμα ήπια ένα φρέντο και με εκδικήθηκε!!!!!!! Κοιμήθηκα στις 5 το πρωί :o και 7 και 10 γαρίδα το μάτι..

8 και κάτι ξύπνησε και η Γεωργία, μούσκεμα στον ιδρώτα και την βούτηξα κατευθείαν στο μπάνιο! Χαρά που έκανε! Το παιδί μου είναι υδρόβιο τελικά :lol:

Αφροδίτη, καθόλου γουρουνιά τα πιτόγυρα! Ήταν το δώρο για την προσπάθειά σου τόσο καιρό!

Σήμερα θα κάνει πολύ ζέστη. Στον πειραιά λέει θα φτάσει 37

:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

προλαβαινω να γραψω 2η φορα σε 2 μερες !!! μεγαλη επιτυχια :lol::lol::lol:

σχετικα με το οτι εχω παρει τος δρομους για δουλειες κλπ....δυστυχως δεν μπορω να κανω αλλιως καθως ληγουν διαφορες προθεσμιες για αιτησεις σε πολεοδομιες κ ενστασεις...να φανταστειτε δουλεψα λιγο κ μεσα στο μαιευτηριο την 3η μερα ... οτι να ναι δδηλαδη....η μαμα μου φωναζει οτι θα παθω τιποτα....μεχρι κ οτι μπορει να ανεβασω πυρετο λεει...τι να κανω, δεν μπορω να 'εκθεσω' τους πελατες μου και το κρατος δεν προστατευει καθολου τους ελευθερους επαγγελματιες...τους βαζει ολο εμποδια μπορω να πω...

εγω παλι νιωθω κουρασμενη αλλα καλα...στην 1η γενα μου ενιωθα σαν να με ειχε πατησει λεωφορειο.... :lol::lol::lol: να φανταστειτε ειχα καθησει 40 μερες μεσα και τωρα εμεινα 40 ωρες μεσα :lol::lol::lol: ελπιζω να μη την πατησω και παθω τιποτα και το μετανιωσω μετα που δεν εκατσα στα αυγα μου..

Δαφνη νοσοκομειακο θηλαστρο εχω και πραγματι υπαρχει ο κινδυνος που λες να μειωθει η παραγωγη μου...αλλα δεν ξερω τι αλλο να κανω ... ασε που οπως το βλεπω παλι κανενα 2-μηνο θα αντεξω...

αχ πονεμενη ιστορια το θεμα θηλασμος...το ξερω οτι ειναι υποχρεωση μου να μεινω με το μωρακι μου να το θηλασω για μεγαλο διαστημα αλλα τοτε ουτε δουλεια ουτε τιποτα...ισως πραγματι να επρεπε να κανω αυτο...τι να πω ...εχω τις αμφιβολιες μου.... :?:?:?

Αφροδιτη μπραβο για τα κιλα! τα εχασες την καλυτερη χρονικη περιοδο!!!!

Το καλοκαιρακι μαλλον θα ειμαστε και εμεις προς τα πανω αλλα ακομα δεν ξερουμε ποτε! και φυσικα θα βρεθουμε αν συμπεσουμε :D:D:D

ωχ ξυ[νησε το αγγελουδι! τρεχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Μπραβο Αφροδιτη μου για τα κιλακια σου!!! καλα εκανες και εφαγες και σουβλακια, εγω εαν τα καταφερω θα το γιορτασω με γλυκο! περιμενω πως και πως να παω να δω εαν εχασα.

Αναστασια αυριο θα ειναι η χειροτερη μερα της εβδομαδας με τον υδραργυρο στους 38-39! θελω να παω στην Αλασκα οταν εδω εχει καλοκαιρι!!!! καμια αλλη θελει να μου κανει παρεα;

Σαμανθα μου εχεις απολυτο δικαιο με το κρατος. ειναι πολυ δυσκολο για σενα. μετα θα ηερεμησεις; ή και τον Ιουλιο- Αυγουστο θα δουλεψεις; οσο μπορουσες να απολαμβανες και τα ζουζουνια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπριδια!!!!!!!

βρε αφροδιτη γιατι δεν με φωναξες κ εμενα να σε βοηθησω στα πιτογυρα γιαμ γιαμ κ πως τα αγαπωωωωωω!!!!!!περα απο την πλακα συνχαρητηρια για τα κιλα που εχασες!!!!!!μπραβο!!!!!

για να δουμε κ εγω μετα την γεννα πρεπει να στρωθω γιατι εχω γινει μπουλτνοζα!!!!!αν θελετε να ισοπεδωσετε κατι φωναξτε εμενα!!!! :lol::lol::lol:

κ μενα με παιρνουν τα ζουμια οταν βλεπω την ελενα....οταν κοιματε καθομε κ την κοιταζω την χαιδευω την φιλαω ολοκληρη κοπελα εγινε ο χρονος περασε τοσο γρηγορα σαν αστραπη!!!!!μια σταλια ηταν κ τωρα...τι να πω ενα θαυμα ζουμε ολες!!!!να τα χαιρομαστε τα αγγελουδια μας!!!

σαμανθακι μου χαρα στο κουραγιο σου!!!!!!!!λεχωνα κ τρεχεις ολη μερα κ εχεις κ δυο παιδια!!!σε θαυμαζω!!!

αντε ποτε θα μας γραψεις αναλυτικα την εμπειρια σου???

τελικα παλευετε με δυο μωρα η κατασταση???να ξερω να εχω ετοιμα τα ηρεμηστικα μου :lol::lol::lol:

δαναη μου ελπιζω καποια στιγμη να καταφερουμε να γνωριστουμε κ απο κοντα!!!!κριμα που ειμασταν θεσσαλονικη κ δεν βρεθηκαμε μωρεεεεεε...για να δουμε του χρονου το καλοκαιρι θα τα καταφερουμε με δυο μπεμπες???α καλα κ σενα κοριτσι σε εβγαλα :lol::lol::lol::lol:βρε λες????κ στην σαμανθα ετσι αυθορμητα μου εβγαινε!!!!

περιμενω τα νεα σου απο την αυχενικηηηηηηηη!!!!!!!!

γιωργο που εισαι εσυ βρε!!!εναν αντρα ειχαμε στην παρεα κ μας αφησες κ εσυ!!!!!τι νεα????αντε ποτε ξεκινατε προσπαθεια για δευτερο νινι?????

ειρηνακι μου καλα ειμαι δεν με επιασε αλλη φορα πονος στην κοιλια,δεν ηξερα οτι μπορει να πιασει κραμπα στην κοιλια πρωτη φορα το ακουσα απο εσας!!!!η νεκταρια τι κανει???πως ειναι?????εγινε καλυτερα???ειχα δει στην αγ.τριαδα σωσιβια που εβαζες το μωρο να κατσει μεσα κ απο πανω για ομπρελα ειχαν ντεμεκ ενα φυλλο φοινικα φουσκωτο,πολυ ωραια ηταν κ ειχαν 12-14 ευρω...

δαφνουλα υπομονη κ καλο τρεξιμο κ σε εσενα μονο που σε φανταζομε με το μωρο εξω με αυτην την ζεστη λιωνω.....

γεωργιαννα δεν με παιρνεις κ εμενα μαζι σου?????απο την ζεστη πινω συνεχεια νερο κ δεν μπορω να ξεδιψασω μουσκεμα στον ιδρωτα ειμαι ολη μερα...

αναστασια μου με τι την εχεις να κοιματε την γεωργια κ ιδρωσε το παιδι????

εγω πλεον την εχω με μια ανετη τιραντε μπλουζιτσα κ την πανα της κ ειναι ανετη κοιματε καλυτερα εχω κ μια πανα αγκαλιας την ριχνω απο πανω της αλλα τα πεταει δεν θελει τιποτα

εβαλα την μικρη για υπνο εκανα ενα ντουζακι κ μαγειρευω παστιτσιο σημερα εσεις τι καλο θα φατε σημερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ το μόνο που έχω να πώ είναι πώς επειδή πραγματικά ο γραπτός λόγος είναι πολύ πιο δύσκολος απο το αυτονοητο σε οπτική επαφή κ συνομιλία,θα πρεπει να προσεχουμε παραπάνω την αποψη που θέλουμε να διατυπώσουμε γτ είναι κρίμα να μπαίνουμε σε τετοιου είδους λογομαχίες.

Εδώ όπως σωστά λέει η Αφροδιτη,μπαίνουμε για να μοιραστουμε τον πόνο μας κ ότι αλλο.

Μην βομβαρδίζουμε τον πόνο του αλλουνού που μόνο ο ίδιος ξέρει καλύτερα απο τον καθένα αν ειναι μια κατασταση αντιμετωπίσιμη ή όχι.

Μην κρίνουμε αλλά αντιθέτως ας σταθούμε ο ένας στον αλλο γτ ο λόγος που τα μοιραζόμαστε είναι αυτος.

Διαφορετικά μην σχολιάζουμε καθολου.

Επειδή με την Αναστασία τα λέμε μέσω τηλ κ έχουμε καταλάβει ότι ειναι ιδιαίτερη περίπτωση η δικη της προσπαθούμε με νυχια κ με δόντια να την απαλύνουμε με συμβουλές όπως μπορούμε,είναι κ ευαισθητούλα παραπάνω απο όσο πρεπει κ εχει δίκιο σε πολλά θέματα.

Τελος πάντων....να σας πώ κ τα δικά μου?

Ειμαι "χωρισμένη" με τον άντρα μου,το τελευταιο διάστημα,μηνες τωρα,δεν τα πάμε καλά...με ενοχλεί η υπαρξή του,εχω πολλά παραπονα απο αυτον,σεβασμός όπως παλιά δεν υπάρχει (σε λογικά πλαίσια)την λέει ο ένας στον άλλο κτλ κτλ....

Εχτες του ειπα ότι θελω να χωρίσουμε,να πάει στην μανα του μέχρι να δουμε τι θα κανουμε,δεν χρειάζεται να σας πώ λεπτομέρειες.

Εφυγε κ πηρε τηλ την μανα μου να της κανει παραπονα αυτο το έχει ξανακανει κ με εχει εξαγριωσει πιο πολύ.

Το βραδυ ηρθε κ κοιμηθηκε στον καναπέ.

Πλεον μιλαμε για θεματα που αφορουν την Χριστίνα κ τιποτα αλλο.

Δεν νοιωθω ερωτευμένη καθολου,σεξ εχουμε να κανουμε πολυ καιρό κ ουτε θελω μαζί του....κ αλλα πολλά....

Με ενοχλει που θελει να αποφασίζει αυτός για όλα,με ενοχλεί που παει την Χριστίνα στην μανα του για να παει για μπάλα κ να γυρίσει στις 00.00 με 1.00.

Με ενοχλεί που ειχε χασει κιλά επειδή βαριοταν να φαει κ τα βαλανε μαζί μου,με ενοχλεί που δεν καταλαβαίνει οτι κουράζομαι,όταν μπαίνει στο σπίτι κ δεν κοιμάται η Χριστίνα παίρνει ύφος επειδή επρεπε να το είχα κανονίσει.....με ενοχλει που δεν εχω χρονο για τον εαυτό μου ενω αυτος ειναι συνεχεια στο στεκι του κτλ...κ πόσα αλλα.

Εχω κουραστει να συζηταω μαζί του,βαριέμαι αφάνταστα να εξηγώ,με κουραζει σε όλα.

Λεει να μην κανω δουλειές στο σπίτι,αλλα τις καλτσες του με ρωταει αν της έπλυνα κ κανενα ρουχο,ρωταει τι θα φάω κ όλο λεει ειναι κουρασμένος απο την δουλειά κ στα ρεπό του δεν θέλει να τον κουραζομαι.....................εχει αλλάξει πάρα πολύ κ απλά απογοητευομαι κ εκνευρίζομαι.

Αυτά απο μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η γυναίκα "καλείται" να είναι σωστή νοικοκυρά, σωστή μάνα και σωστή σύζυγος....... αυτά δεν τα γνώριζε πριν, ούτε τα είχε σπουδάσει. Όμως ανταπεξέρχεται στις υποχρεώσεις της.

Οι άντρες δεν μπορούν να βάλουν "στην άκρη" τα θέλω τους και την προηγούμενη ζωή τους (προ γάμου και παιδιού)...

Όσο η γυναίκα είναι σπίτι και φροντίζει για όλα, όλα ωραία και καλά..... μόλις χρειαστεί να κουνήσουν λίγο το δαχτυλάκι τους αρχίζουν οι συγκρούσεις..

Γωγώ μου, :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Epeidi den eimai sta kalitera mou (min me rwtisete ti exw aplws 3ipnaw strava) den 8elw na sxoliasw ta x8esina minimata..

Simera eida kafe igra k eixa k ponous, milisa me ton giatro mou eipe apo tin stigmi pou den einai kokkino to aima na min anisixw k 8a einai ipolleimata apo palia periodo, 8a me dei to apogeuma etsi k alliws simera eixa rantevou k 8a pigena.. Aplws egw xestika panw mou :oops:

Gwgw mou kali dinami, esi 3ereis ti pragmatika pernas, sas euxomai oti einai kalitero k gia tous 3 na kanete.. Mia terastia agkalia :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ μου λυπάμαι πολύ. Πρέπει να είσαι πολύ κουρασμένη και απογοητευμένη για να μιλάς έτσι, όμως όπως έχουμε πει τόσες φορές κι εδώ στο φόρουμ, η κούραση είναι πολύ κακή σύμβουλος. Προσπάθησε, όσο κι αν το θεωρείς μάταιο, να βρεις μια καλή στιγμή να επικοινωνήσεις με τον άντρα σου. Εκεί στο χωροχρόνο τους αφήνουν πότε πότε καμιά τρύπα ανοιχτή και μας ακούν, και τελικά μας καταλαβαίνουν. Μπορεί να μην κάνουν πολλά για να αλλάξουν αλλά τουλάχιστον ξέρουν που είμαστε σαν ζευγάρι. Διάβασα κάπου ότι τα περισσότερα διαζύγια βγαίνουν στα 3 πρώτα χρόνια από τη γέννηση του παιδιού. Μπορεί οι διαφημίσεις και το σινεμά να μας έχουν μας έχουν πείσει ότι μετά το γάμο ζούνε όλοι καλά κι εμείς καλύτερα αλλά στην πραγματική ζωή τα πράγματα είναι πολύ διαφορετικά.

Από το πρωί διαβάζω στο ίντερνετ άρθρα που μπορεί να με βοηθήσουν κι εμένα γιατί κι εμείς χτες είχαμε καυγά και το θέμα σου με άγγιξε πολύ. Είναι στιγμές που σκέφτομαι ότι δεν θα τα καταφέρουμε κι ότι οι συχνοί καυγάδες δεν είναι φυσιολογικό να συμβαίνουν. Όμως βρήκα κάπου ότι η έκφραση θυμού (γιατί από αυτό πάσχει ο σύντροφός μου) είναι μια απεγνωσμένη έκφραση επικοινωνίας και κατάλαβα ότι εγώ μπορώ και πρέπει να τον βοηθήσω.

Οι σχέσεις θέλουν δουλειά αλλά αν έχεις πίστη σε σας ως ζευγάρι τότε θα τη βρείτε την άκρη. Ελπίζω σύντομα να είναι όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου ισως θα σας εκανε καλο να μεινετε για λιγο χωρια να σκεφτει ο καθενας τι θελει απο την ζωη του....εισαι κουρασμενη ειναι κ αυτος απο την καθημερινοτητα που δυστιχως μας σκοτωνει τον ερωτα...

κ εμεις μετα την γεννηση της ελενας μαλωναμε πολυ συχνα σταματησαμε να κανουμε αστεια μεταξυ μας να γελαμε να προσεχουμε τυς εαυτο μας..μαλωναμε κ λεγαμε βαριες κουβεντες που δεν τις εννοουσαμε...ισως δεν εχουμε βρει ακομη τις ισοροποιες μας μετα το παιδι τ να πω..παντως μας εκανε καλο τωρα που πηγα μονη μου διακοπες ειμαστε καλυτερα κ ελπιζω ετσι να μεινουμε....

ευχομε να στρωσουν ολα κ για εσενα!!!!!

παντως ειναι γεγονος πως πολλες απο εμας εδω στο γκρουπ εχουμε απομακρυνθη λιγο απο τους συντροφους μας...μηπως ειναι μια φαση τελικα που πρεπει να την περασουμε?????

αντρια σιγουρα δεν καθησες στα αυγα σου κ εκανες δουλειες...ουτροζεσταν περνεις????περιμενω νεα σου απο τον γιατρο το απογευμα!!!ευχομε ολα να ειναι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ το μόνο που έχω να πώ είναι πώς επειδή πραγματικά ο γραπτός λόγος είναι πολύ πιο δύσκολος απο το αυτονοητο σε οπτική επαφή κ συνομιλία,θα πρεπει να προσεχουμε παραπάνω την αποψη που θέλουμε να διατυπώσουμε γτ είναι κρίμα να μπαίνουμε σε τετοιου είδους λογομαχίες.

Εδώ όπως σωστά λέει η Αφροδιτη,μπαίνουμε για να μοιραστουμε τον πόνο μας κ ότι αλλο.

Μην βομβαρδίζουμε τον πόνο του αλλουνού που μόνο ο ίδιος ξέρει καλύτερα απο τον καθένα αν ειναι μια κατασταση αντιμετωπίσιμη ή όχι.

Μην κρίνουμε αλλά αντιθέτως ας σταθούμε ο ένας στον αλλο γτ ο λόγος που τα μοιραζόμαστε είναι αυτος.

Διαφορετικά μην σχολιάζουμε καθολου.

Επειδή με την Αναστασία τα λέμε μέσω τηλ κ έχουμε καταλάβει ότι ειναι ιδιαίτερη περίπτωση η δικη της προσπαθούμε με νυχια κ με δόντια να την απαλύνουμε με συμβουλές όπως μπορούμε,είναι κ ευαισθητούλα παραπάνω απο όσο πρεπει κ εχει δίκιο σε πολλά θέματα.

Τελος πάντων....να σας πώ κ τα δικά μου?

Ειμαι "χωρισμένη" με τον άντρα μου,το τελευταιο διάστημα,μηνες τωρα,δεν τα πάμε καλά...με ενοχλεί η υπαρξή του,εχω πολλά παραπονα απο αυτον,σεβασμός όπως παλιά δεν υπάρχει (σε λογικά πλαίσια)την λέει ο ένας στον άλλο κτλ κτλ....

Εχτες του ειπα ότι θελω να χωρίσουμε,να πάει στην μανα του μέχρι να δουμε τι θα κανουμε,δεν χρειάζεται να σας πώ λεπτομέρειες.

Εφυγε κ πηρε τηλ την μανα μου να της κανει παραπονα αυτο το έχει ξανακανει κ με εχει εξαγριωσει πιο πολύ.

Το βραδυ ηρθε κ κοιμηθηκε στον καναπέ.

Πλεον μιλαμε για θεματα που αφορουν την Χριστίνα κ τιποτα αλλο.

Δεν νοιωθω ερωτευμένη καθολου,σεξ εχουμε να κανουμε πολυ καιρό κ ουτε θελω μαζί του....κ αλλα πολλά....

Με ενοχλει που θελει να αποφασίζει αυτός για όλα,με ενοχλεί που παει την Χριστίνα στην μανα του για να παει για μπάλα κ να γυρίσει στις 00.00 με 1.00.

Με ενοχλεί που ειχε χασει κιλά επειδή βαριοταν να φαει κ τα βαλανε μαζί μου,με ενοχλεί που δεν καταλαβαίνει οτι κουράζομαι,όταν μπαίνει στο σπίτι κ δεν κοιμάται η Χριστίνα παίρνει ύφος επειδή επρεπε να το είχα κανονίσει.....με ενοχλει που δεν εχω χρονο για τον εαυτό μου ενω αυτος ειναι συνεχεια στο στεκι του κτλ...κ πόσα αλλα.

Εχω κουραστει να συζηταω μαζί του,βαριέμαι αφάνταστα να εξηγώ,με κουραζει σε όλα.

Λεει να μην κανω δουλειές στο σπίτι,αλλα τις καλτσες του με ρωταει αν της έπλυνα κ κανενα ρουχο,ρωταει τι θα φάω κ όλο λεει ειναι κουρασμένος απο την δουλειά κ στα ρεπό του δεν θέλει να τον κουραζομαι.....................εχει αλλάξει πάρα πολύ κ απλά απογοητευομαι κ εκνευρίζομαι.

Αυτά απο μένα.

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΣΑΚΩΜΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ....ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΩΧΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΚΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΠΕΡΝΟΝΤΑΣ ΟΜΩΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ,ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΞΑΝΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΠΡΩΤΑ ΑΠ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ....ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗ ΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ Κ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΜΕ ΚΡΙΝΕΙ,Κ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΗΣΑ ΚΑΤΩ Κ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ.....ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΕΙΜΑΙ,ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ,ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΛΑΤΩΜΑΤΑ,ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΡΚΕΤΟ ΚΟΠΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ????ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ.....

ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΝΕΧΤΕΙ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ,ΓΤ ΟΣΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΟΣΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΤΑ...ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΘΗΚΑ....ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΕΝΙΚΑ ΚΙ ΑΛΛΑ....Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.....ΓΩΓΩ ΟΣΟ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΔΕΔΟΜΕΝΕΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ....

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλι μια αγκαλια απο εμενα.εχει δικιο η αναστασια....κι εμεις εχουμε πολλες φορες τσακωμους...νομιζω ολες λιγο πολυ εχουμε εχει αλλαξει ολη μας η ζωη ιοθ υποχρεωσεις και δεν οριμαζουμε ολοι το ιδιο..

αντια να μπεις να μας πεις τα νεα σουναι; νομιζω τπτ δεν θα ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soulaki mou den kanw sxedon ka8olou douleies,to programma tis evdomadas mou einai na valw 1-2 plintiria k 1-2 stegnwtiria, simmazema to vradi tin kouzina molis fame k kanena 3eskonisma TIPOTA allo ta ipoloipa ta kanei i kopela k mageirema mono e4es ekana pou ekana makaronada k paw k douleia prosexw paaara poli alla stin douleia oso k na prospa8w na min kourazome den ginete i moni epilogi einai na min kanw tipotaaaaa k den ginete!!!

8a sas enimerwsw!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα! Γράψατε πολλά,μερικά όμως δν θα τα σχολιάσω..απλά ελπίζω να είναι περασμένα ξεχασμένα! Με λίγη προσοχή πώς γράφουμε γιατί όντως ο γραπτός λόγος δν βοηθάει!

Αντριακι δν θα είναι τίποτα,μην ανησυχείς!Οι περισσότερες είχαμε τα "καφέ" στην αρχή.

Δανάη καλή επιτυχία αύριο με την αυχενική!! να μας γράψεις!!

Αναστασία εύχομαι να βρείτετην καλύτερη λύση για το κοριτσάκι σας κ για εσάς βέβαια! Μακάρι να είναι "ελαστικοί" με το πρόγραμμά σου..

Γωγώ ελπίζω να φτιάξουν τα πράγματα μεταξύ σας..Λίγο,πολύ τη περάσαμε αρκετές απο εμάς αυτή τη φάση..εύχομαι κ για εσάς να είναι απλά μια "μπόρα" κ να περάσει!!

Γεωργιάννα τέλειο το νέο χόμπι κ ακόμα πιο τέλειο το τρενάκι!! άντε να δούμε κ τα ευχολόγια σιγά σιγά!

Γιούλη περαστικά στον Αλέξη κ καλά αποτελέσματα στον αναπτυξιολόγο! το κάθε παιδάκι έχει το δικό του ρυθμό,μια χαρά θα είναι πιστεύω.

Αφροδιτάκι συγχαρητήρια για τα κιλά!!! καλά έκανες κ τσάκισες τα πιτόγυρα!

Δάφνη τί κουκλί είναι ο κολυμβητής Άρης στις φωτό\??!! φτού φτού!!

Ειρηνη περαστικά κ στο Νεκταριάκι σου!!

Ελενάκι σου στέλνω όσο κουράγιο μου έχει απομείνει γιατί το χρειάζεσαι με τόσο τρέξιμο που κάνεις!! φίλησέ μου τις τσούπρες!!

Δεσποινάκι,Γλυκερία,Άφρο κ σε όλες τις υπόλοιπες τα φιλιά μου!! Συγνώμη που δν σχολιάζω περισσότερα αλλα έχει περιοριστεί τόσο πολύ ο χρόνος μου ίσα που προλαβαίνω να κάνω μπάνιο πριν ξυπνήσει.Τραβάω μεγάλο ζόρι τελευταία με τον Ζοζεδάκο που δν ξέρω τί έχει πάθει κ κλαίει τις 20ώρες απο το 24ωρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια όλα καλά θα είναι, περιμένουμε νέα σου!

Γωγώ... Γωγούλα... συμπάσχω! Έχω κι εγώ αγγίξει τα όριά μου. Και όχι δε συμφωνώ πως η γυναίκα πρέπει να τα προσπαθεί και να τα διορθώνει όλα. It takes two to tango, πάντα! Εγώ προσωπικά κουράστηκα να προσπαθώ. Μετά από τόσα χρόνια ψυχοθεραπείας προσπαθώ να βλέπω πάντα που έχω εγώ λάθος, που δεν άνοιξα παραθυράκι κλπ. κλπ. Ε δε μπορώ μια ζωή να φορτώνομαι εγώ την ευθύνη, τέλος. Ο σεβασμός απέναντι στη μάνα του παιδιού του είναι το λιγότερο που απαιτώ. Μερικές φορές χρειάζεται λίγη απόσταση και ηρεμία για να ξεκαθαρίσει το τοπίο. Μήπως να κανονίζαμε καμιά συνάντηση για "group therapy"?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη μου αν είχα την οικονομική άνεση κ ένα δικό μου σπίτι,τώρα θα σας έγραφα απο αλλού κ για άλλα πράγματα....δεν ξέρω που θα πάει η κατάσταση ακόμα κ με τους γυρω μου βαριέμαι να συζητάω για καταστάσεις που δεν ανατρεπονται...

Σκεφτομαι απλά τι θα μπορούσα να κάνω,που να μείνω κτλ.

Ακομα δεν έχω αποφασίσει,ο Χρηστος εχει βάλει την ουρά στα σκέλια αλλά δεν γινεται να φτανουμε σε αυτο το σημειο για να ξυπνάνε...

Ναι θα συναντηθούμε σίγουρα ούτως η αλλως γτ μου έλειψε η χαλαρή φατσούλα σας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη μου όταν έγραψα ότι οι σχέσεις θέλουν δουλειά εννοούσα φυσικά και από τους δύο. Το να προσπαθείς μόνη και χωρίς ανταπόκριση είναι εξουθενωτικό ενώ έστω και μια μικρή κίνηση από τον σύντροφο μπορεί να σε ενθαρρύνει - τουλάχιστον σε μένα αυτό ισχύει.

Γωγώ, όπως στο είπε και η Δάφνη, απόσταση και ηρεμία για λίγο και μετά οι άλλες σκέψεις που κάνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

αντρια, να μας πεις τα νεα σου απο το γιατρο, αν και ειμαι σιγουρη οτι μια χαρα ειναι το σπορακι σου, ηρθε για να μεινει!!!πιστευω οτι προσεχεις αρκετα, δεν ειναι κατι αλλο που θα επρεπε να κανεις, μονο ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΓΕΜΑΤΗ ΜΕ 2 ΜΩΡΑΚΙΑ!!

Ελενα, καποια φαση περναει το ζοζεδακι σου, μπορει και κανενα δοντακι, υπομονη, θα περασει!! και η δικη μου, ηταν μια περιοδος που ολο γκρινιαζε και ηθελε ΕΜΕΝΑ!!φιλια στην κουκλιτσα σου!!!

γωγω μου, στεναχωρηθηκα με αυτα που περνας, αλλα να ξερεις οτι κι εγω νιωθω ετσι αρκετα συχνα, απο τοτε που ηρθε η αθηνα.. :( η δεσποινα εχει δικιο, οι σχεσεις θελουν δουλεια και απο τους δυο, και η δαφνη εχει δικιο, ποσο θελει ο αλλος να καταλαβει οτι η μανα του παιδιου του δικαιουται τον στοιχειωδη σεβασμο;;;; και πανω απ'ολα, εχεις εσυ δικιο για τον τροπο που αισθανεσαι!!! την τελευταια φορα που τσακωθηκαμε για καποια βλακεια, που ομως στο φορτωμενο και πιεσμενο κοσμο μου ηταν μεγαλης σημασιας, ειπα στο γιωργο κατι που ειχα ξεχασει ποσο μου ελειψε : να ακουω ευχαριστω!!"ευχαριστω που μπηκες στον κοπο να μαγειρεψεις ΚΑΙ σημερα""ευχαριστω που φροντιζεις ΤΟΣΟ καλα την κορη μου" δεν ειμαι υποχρεωμενη να κανω 3 δουλειες, νοικοκυρα-δουλα, συζυγος και μανα, αμισθι, και μια κακοπληρωμενη (καθηγητρια), επειδη ετσι με μεγαλωσαν!!!διαλεξα και τα τρια, γιατι βρηκα εναν αντρα να με εμπνεει να φροντιζω το σπιτι μας, να τον κοιταω στα ματια, και να γεννησω τα παιδια του..δεν το κανω απο υποχρεωση και γι'αυτο θελω να ακουω ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!! ειναι μια μικρη λεξη, που σαν παιδια δεν τη μαθαινουμε να τη λεμε στο σπιτι μας, σ'αυτους που μας φροντιζουν ΑΛΗΘΙΝΑ και τη λεμε μονο σε μακρινες θειες που μας φερνουν καραμελες....μπορει να ακουγεται χαζο, αλλα οταν ειμασταν 2 ηταν πιο ευκολο να ειμαστε ερωτευμενοι, τωρα που ειμαστε 3 πρεπει να ανακαλυψουμε ο ενας τον αλλο απο την αρχη!!!

γωγω μου, συγνωμη αν εγραψα ασυναρτησιες...ελπιζω να τα βρειτε πολυ γρηγορα, γιατι ξερω οτι εχετε αγαπηθει πολυ, και αυτη τη φορα να ακουσει πραγματικα ο ενας τον αλλο :) οπως εχεις καταλάβει, ολες μας το εχουμε περασει, κι ακομα το περναμε ....εμεις ειμαστε 8 χρονια παντρεμενοι, και περιπου ενα χρονο μετα το γαμο μας περασαμε μια παρομοια κριση, γιατι κανουμε ΣΠΟΥΔΑΙΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ στη ζωη μας και ο καθενας μας εχει διαφορετικες προσδοκιες..οταν, λοιπον δεν συναντιωνται, νιωθουμε οτι γκρεμιζεται ο κοσμος μας...καπως ετσι ειναι και οταν ερχεται ενα μωρο, ξεκιναμε με διαφορετικες προσδοκιες για το ρολο του καθενος στην οικογενεια και τρωμε τα μουτρα μας...πρεπει να κατσουμε, και να γνωριστουμε απο την αρχη : δεν ειμαι πια η αφροδιτη μονο, ειμαι και η μαμα της αθηνας, πρεπει να με γνωρισεις και ετσι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pwpw teleia ta osa egra4es afroditaki mou :)

Ola kala, endokolpikws ontws exw igra kafe pou mporei na sinexisoun alla na min agxw8w giati einai ipoleimmata apo palies periodous.. Sto iperixo den eide tipota apo apokollisi-aimatwma k etsi mou ekane endokolpiko na sigoureutei pws k o traxilos einai ok k tote eide ta igra.. Auto to mikro zouzouni apo tin arxi kanei zouzounies k me agxwnei xexe :) k mi xeirotera na leme!! Edwsa k aima na stalei se alli poli k ta apotelesmata me sindiasmo tin auxeniki 8a vgei to pososto gia to sindromo down, apo 4-13 iouliou mporw na kleisw rantevou gia tin auxeniki..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ!!! ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ 16-18 ΜΗΝΩΝ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ!!!! :shock::shock: ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΤΙ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΩ "ΤΗ ΔΑΓΚΩΝΕΙ!!!"!!! ΒΑΖΩ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙ , ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΜΗΝ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΤΙΠΟΤΕ, ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ Η ΑΘΗΝΑ, ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ ΤΗΣ, ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ!!!! ΤΗΝ ΒΟΥΤΑΩ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΑΓΟ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!! ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΛΙΓΟ ΠΑΓΟ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ, ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ ΒΙΤΑΜ :(:( ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ, ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ, ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΜΑΓΟΥΛΟ ΜΕΛΑΝΙΑΣΜΕΝΟ :cry::cry::cry::cry: ΟΛΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ, ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΚΑΝΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΝΟ.. :cry::cry::cry: ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΠΟΥ ΑΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΤΥΧΩ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΚΛΩΤΣΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ :evil::evil: Η ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΝΕΙ ΧΑΡΟΥΛΕΣ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΡΟΣΧΑΡΗ, ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΓΜΤ;;; :(:(:(:( ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΠΛΕΥΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΑΙΕΙ, ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου πόσο σπουδαία τα είπες,έτσι αισθάνομαι κ εγώ ότι δεν εκτιμουνται όλα όσα κάνω,αναιρεί όλο τον κόπο μου όταν μου λέει πως δουλευω ΜΟΝΟ 4ωρα,ενω στην ουσια ειμαι fulltime .

Καλά το κωλόπαιδο,η μάνα του η ηλίθια τι έκανε?????

Πωπω θα το πλακωνα στο ξύλο,αλλά βρισκεις κ τον μπελά σου..........γμτ το κοριτσακι μου έσκασα οταν το διάβασα πρεπει να προσεχουμε πάρα πολύ τελικά ακομα κ την ουρά μας :evil:

Γλυκά φιλακια στην Αθηνούλα,να μας πεις αυριο πως ειναι........

Παλι την άφησε στην μανα του για να δεί την Εθνική,πόσο ψεύτης ειναι.....τον ακουσα να λεει σιγα στην μάνα του ποσες πατάτες έφαγε η μικρή....τα έχω πάρει κρανίο!!!

Την έκανε μπάνιο,την ταισε,την κοιμησε κ έφυγε πάλι έξω...........αυριο του ειπα θα λείπω εγώ όμως κ βρηκε ευκαιρία πάλι.

Ποσο ηρεμη να ειμαι????

Δεν πιστευα ποτε ότι θα μισησω το ποδοσφαιρο κ ότι συνεπαγεται........

Αντριά μου κ εγώ ημουν σιγουρη πως θα ηταν όλα καλα,ειναι συνηθες φαινομενο αυτο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...