Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

Kalimera koilitses kai manoules!!! Twra poia de ginetai na leme mono kalimera koilitses giati exoume kai polles manoules...apo bdomada tha exoume arketes!!

Aleka kai Kikitsa kali leuteria!!!!!!!!!!

Kai edw problepete polu zesti simera...

Ariadni mi metaniwneis gia to port mpempe giati kai se kapoio spiti na pas pou tha to exeis to mwro?? mexri ta Xristougenna toulaxiston ekei den tha to koubalas??

Egw pantws tha to exw sto dwmatio mou me port mpempe to bradu kai stin kounia ti mera, exw balei kai ena mono krebataki sto dwmatio tou mwrou gia na koimamai ekei ti mera an xreiazetai!

Anthi mou nomizw pws den einai kila lipous auta pou perneis alla mallon kaneis polu katakratisei ugrwn. Egw pou eimai etoimogeni fantasou oti foraw akoma ti bera mou. Katholou katakratisi. An kaneis diatrofi me psita einai polu eukolo na mi bazeis alati...dokimase to mia mera kai bale sto psito mpoliko lemoni na deis pou mia xara einai h geusi! Egw den bazw alatia katholou pantws, alla bebaia to exw sunithisei giati kai sto parelthon exw kanei kati kortizones pou eprepe na kwpsw ta alatia gia na min pristw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κούκλες.

Μπήκα για να προλάβω να ευχηθώ στα κορίτσια που γεννἀνε αύριο.

Αλέκα και Κικίτσα εύχομαι όλα να πάνε καλά και να έχετε τα αγγελούδια σας στην αγκαλιά σας σύντομα χωρίς κανέναν πόνο!! :D

Αλέκα τελικά η φίλη μου γέννησε την Τετάρτη και πήγα και την είδα. Χαμός γινόταν στην μαιευτική, όλα τα δωμάτια γεμάτα. Ο δικός σου μόνο είχε 4 γέννες εκείνη την ημέρα. Πωπω παντού μωράκια. Μα πως το χάζευα της φίλης μου που είναι τόσο μικράκι. Ο γιος μου δίπλα του ήταν ενήλικας :lol::lol: . Είδα και φωτο της κοκοπικου σου, μα τι ζουζουνα ειναι αυτή; Να την χαίρεσαι.

Κατερίνα και εσύ να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου, είναι και αυτή τσαχπινούλα. :D

Η ζέστη είναι αφορητη εδώ. Ο γιος μου σήμερα πήγε το πρώτο του μπάνιο στη θάλασσα και θα πάω και εγώ να τους συναντησω σε λίγο στην παραλία.

Καλό κουράγιο σε όλες τις εγκυούλες και πολλά φιλάκια σε όλα τα φρεσκομωράκια της παρέας.

post-12053-13873939413557_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koilitses kai manoules!!!!

charoula na sas zhsei, na einai kalotuxo kai eutuxismeno!!!! [smilie=wav.gif]

lia, uperoxh fwto!!!super sexy!!!

venus, kala apotelesmata na exeis!!!

aleka kai kki, me to kalo!!!!kali leuteria kai me enan pono!!!!!

aleka, wraia h fwto kai sexy!!!! :D:D:D:D ligo prin tin genna, apla uperoxh!!!

elena, ki egw etsi to exw sto mualo mou!to vradu tha tin exw stin krevatokamara mou, alla to prwi tha tin vazw sto dwmatio ths!einai kalo pisteuw na sunithizei, tha einai pio eukolo na koimatai meta monh ths sto dwmatio.etsi nomizw toulaxiston.

wraia koilitsa nansy!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou....

aleka k kiki me to kalo koukles mou kali leuteria na exete k perimenoume ta euxarista....

venus kali epituxia sta mathimata...

antwnia mou ase mouskema sikwthika polu zesti exei den paleuete..

nansy mou kala a peraseis simera ston gamo k na fas....

elena k lia sexy koilitses exete...

anthi mou se katalavenw egw arxisa na sunerxomai ligo alla pali skata eimai.. to pira k katakarda oti mporei na kanw kaisariki k eimai asta na pane prospathw na asxoloume me kati gia na min ta skeftomai k psixoplakwnomai....

ante apo teterti k esu tha xalarwseis ligi upomoni akoma...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμούνεεεες???!!!!

Πλατσουρίζετε??Πολυ ζεστη,δεν ξερω αν φταιει η εγκυμοσυνη,πρωτη φορα ζεσταινομαι εγω πιο πολυ απο τους δικους μου,που ειμαι και κρυουλιαρα.Ασε που εχω τουμπανιασει απο τη ζεστη.Σεξυ????Σεξυ η φώκια??ΧΑΧΑΧ!!Να ΄στε καλα ρε κοριτσια.Αφου ειπαμε,ειμαστε το ποστακι των μοδέλων!!! :D

Αυριο θα εχουμε σιγουρα δυο καινουρια μωράκια!!

Εμεις αν δεν γεννησουμε μεχρι Πεμπτη ,θα παμε προκληση φανταζομαι.Οπότε το αλλο σ/κ θα εχουμε αλλο ενα,χαμος θα γινει αυτη την εβδομάδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aν και ειμαι το.."μαυρο προββατο" για εσας,θελω να σας ευχηθω μεσα απο την καρδια μου,με το καλο να γεννησετε ολες!!!!!!!Με εναν πονο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helloooooooooooo!!!!!!!!!!!! :):) οντως χαμος αυτη την βδομαδα θα γινει!!παντως απο την δευτεραα μεχρι την πεμπτη θα εχουμε σιγουρα γεννετουρια..

τις νυχτες εχει γινει ο υπνος πολυ βασανο.. μεση κ συσπασεις συνεχεια...

η θαλασσα γιαμας ειναι μακρια..δλδ περιπου 1 ωρα με 1,5 ωρα δρομος..αν κ δουλευει σημερα απογευμα ο ανδρας μου..τελη αυγουστου λεμε να παμε για κανα 2ημερο..

κοριτσια καλη λευτερια για αυριο κ ολα καλα να πανε!!τι ωραια!!!!!!θα εχετε τα μωρακια σας αγκαλιτσα!!! :):)

τονια ευχαριστουμε!!!με το καλο να κανεις κ εσυ ενα νινακι!!

κοριτσια τελειες οι φωτο με τις κοιλιτσες!!κουκλες κ σεχυ!!!!!αλεκα κ μαγιο μπικινι?πολυ σεχυ φωτο!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lia emeis mazi pame k egw ama den gennisw mexri pempti tha mpw me proklisi..

maraki k emeis etsi leme gia teli augoustou kana 2mero estw na kanoume mia voutia stin thalassa fetos...

na doume pws tha pame mexri tote...

upomoni koukla mou k emena o upnos xalia einai k zestenomai polu....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο υπνος δεν παλευεται πραγματικα.Αυτο που μου εχει λειψει ειναι να απλωθω και να κοιμηθω ανασκελα επιτελους!!χωρις να νομιζω πως θα βγει παιδι απο το στομα! Και φυσικα χωρις καουρα!!ΑΧΧΑΧΑ!!Το παιδι μου με τοσο γκαβισκον που εχει καταπιει θα τρελενεται για γευση μεντα!

Δελφινακι μπηκες στο δεκατο ε????Αντε καλο μηνα! :lol: Τελικα δεν υπαρχει στανταρ για το ποια βγαινουν πιο γρηγορα,αγορια-κοριτσια,πρωτα-δευτερα,κλπ.

Σκεφτομαι τις μαμαδες Αυγουστου τι ταλαιπωρια θα φανε απο τη ζεστη.Α ρε κοριτσακια κουραγιο.

Το επομενο παιδι θα φροντισω να το συλλαβω Αυγουστο περιπου,να εχω ξεφουσκωσει καλοκαιρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου ομορφες....... :D:D:D:D

Αυτη την εβδομαδα οντως θα εχουμε συνωστισμο απο μωρακια. Δεν θα ξερουμε σε ποια να πρωτοστειλουμε ευχες. 5-6 γεννητουρια μας βλεπω να εχουμε και ειμαι πολυ χαρουμενη :D:D:D:D:D:D

Λιακι ελα απο εδω πανω. Ακομη κοιμομαστε με παπλωματακι και το σπιτι ειναι πολυ δροσερο. Παρε το νινακι σου με το που θα γεννηθει και ελατε να δροσιστειτε να εχουμε και εμεις παρεουλα και να παρουμε γερη δοση απο μωρουδιλα :):):):):):)

Και για εμας η θαλασσα ειναι μακρια Μαρακι μου.... :cry::cry::cry::cry: και ετσι που γενναω Αυγουστο μαλλον δεν θα κανω κανενα μπανιο. Δεν πειραζει, ας ειμαστε καλα και του χρονου εχει ο θεος.

Εβαλα και μια φωτογραφια απο το μπαλκονι μας. Μπορει να μην εχουμε θαλασσα αλλα μας αποζημιωνει η λιμνη :):):):)

Τονια σ' ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σου :):):):):) Ευχομαι με τη σειρα μου και η δικη σου η κοιλιτσα συντομα να γεμισει απο ενα μωρακι που τοσο πολυ λαχταρας :D:D:D:D:D

ΠΑω και εγω να την πεσω, ο πριγκιπας ηδη κοιμαται ο γλυκος μου :):):):) . Καλο μεσημερι γλυκουλες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια συγνώμη για την παρέμβαση στο ποστάκι σας :oops::oops: είμαι από τα ανοιξιάτικα μωράκια του ΄10 και απλά κάπου πήρε το μάτι μου ότι αύριο γεννάει το αλεκάκι!!! καλή λευτεριά κοριτσάκι μου, με το καλό να υποδεχτείς τον πετράκη σου!!! όταν με το καλό επιστρέψεις σε περιμένουμε και στο ''δικό μας'' ποστάκι!!! και σε όλες τις υπόλοιπες εγκυούλες φυσικά να ευχηθώ επίσης καλή λευτεριά και υγιή μωράκια!!!! εύχομαι με έναν πόνο να αδειάσει η κοιλίτσα σας και να γεμίσει η αγκαλίτσα σας :x:x:x σε όσες ήδη γέννησαν να σας ζήσουν τα μωράκια σας και να έχετε καλή λοχεία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα ανακαλυψα τις 2 πρώτες μου ,ωραιοτατες,συμμετρικοτατες μωβ ραγαδες!!!Τις οποιες δεν ειχα χτες και ειναι πανω απο την τρυπα που ειχα το σκουλαρικι στον αφαλο,σαν κερατακια,μια αριστερα μια δεξια!!

Σουπερ... :(

Το εχω ακουσει απο πολλες οτι δεν κανανε ραγαδα ολουε τους μηνες και κανανε στην τελευταια εβδομαδα!

Σημερα ζαλιζομαι πολυ,με εχει αρρωστησει η ζεστη και δεν εχω ακομα air condition.Δεν κάνει και λίγο ρευμα ρε γαμωτο.ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ ΕΡΧΟΜΑΙ!! Τι ωραια ,δροσιτσα...Και θεα την υπεροχη λιμνη!

Ειχα παει εκδρομη στην Καστορια,στη Δευτερα λυκειου!(τα παλια τα χρονια)

Ηταν πολυ ωραια,Πηγαιναμε σε ενα μαγαζι (νομιζω ναυτικο ομιλο)Και ηταν η λιμνη σα να ησουν σε καραβι.

Ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας Τονια και Ζετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας!

πολυ ζεστη,ανεβασα τους ανεμιστηρες απο αποθηκη,προς το παρον δε βαζω αιρ κοντισιον γιατι με ενοχλει κ δε μπορω να κλεινω κ παραθυρα,ψυχοπλακωνομαι.το μωρακι μου κοιμαται μονο με τη πανα του κ τη πιπιλα του κ ειναι εξω πλατουλα κ ωμακια κ θελω να τον φαω!!

αριαδνη μου κ πασχαλιτσακι μου ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια για τη φωτο,αριαδνη μου συγχαρητηρια με το μαθημα που περασες,πιστευω θα εχεις περασει κ το αλλο..πασχαλιστακι μου τελεια η φωτο σας απο το μπαλκονι,αχ θελω κ εγω να ερθω στα μερη σου,γενικα δε θελω αθηνα το καλοκαιρι,εκει πανω κιολας ειστε τελεια,σου εχω πει για τον αδελφο μου που σπουδαζε κοζανη οποτε εχω ανεβει 3 φορες κ εχω γυρισει τα μερη σας!ειναι πολυ ομορφα.κ μενα ελαχιστα μπανια με βλεπω να κανω.πιο πολυ ομως θα μου λειψουν οι διακοπες σας εννοια κ η παραλια δεν ειμαι πολυ φαν να μπω θαλασσα εκτος κ αν εχει υπερβολικη ζεστη γιατι κρυωνω πολυ ευκολα κ κανω δεκα ωρες να μπω μεσα,βεβαια αν μπω μετα μου αρεσει,αλλα λιγες φορες την απολαμβανω γιατι συνηθως μου φαινεται κρυα.αλλα μου αρεσει να πηγαινω παραλια κ ειδικα πριν το παιδι ολη μερα ξαπλωστρα,βιβλιο,καφε κ τσιγαρα.αχ ωραια χρονια..

λια μου πολυ σεξυ η φωτο,συμφωνω με ελενα εισαι η πιο σεξυ εγκυος που εχω δει αν κ δε σε εχω δει στο προσωπο,βαλε καμια προσωπου στην ομαδα να σε δω,εισαι απο τις λιγες που δενε χω δει,οπως κ το πασχαλιτσακι,βαλτε καμια φωτο να σας δουμε βρε κοριτσια :)

σημερα φαγαμε στη πεθερα μου,ειχε μουσακα,η γυναικα δε παιζεται στο μαγειρεμα,αφου μου εδωσε κ για το σπιτι κ τωρα σκεφτομαι να φαω λιγο.

αλεκακι κ κικιτσα να σας ευχηθω κ εγω καλη λευτερια κοριτσαρες μου,απιστευτο ποσο γρηγορα περναει ο καιρος,θα περιμενουμε με τη πρωτη ευκαιρια νεα σας ε;;ολα να πανε τελεια κ περιμενουμε κ φωτο απο χερακια κ ποδαρακια!

αυριο λεω να φτιαξω το παγωτο της ελενας,τελευταια εμεινα μου φαινεται,αλλα με προβληματιζει λιγο που λετε οτι βγαινει πολυ γλυκο.

κατερινακι μου μην το σκεφτεσαι συνεχεια αν θα γυρισει ο μπεμπουλης σου,ειπαμε κ να μη γυρισει δε πειραζει,γερο μωρακι κ οπως βγει.βεβαια σε καταλαβαινω γιατι εχεις ζησει τη εμπειρια του φυσιολογικου κ θες παλι κ λογικοτατο το βρισκω.ομως μη στεναχωριεσαι απο τωρα,ολα μπορουν να αλλαξουν οπως εγιναν με τοσα κοριτσια!

ανθη μου μπραβο για τη φραουλιτσα σου που ολα ειναι καλα,εγω ντοπλερ αργω ακομα γυρω στα μεσα ιουλιου εχω,οσο για τη μπεμπα πηγα οταν ημουν 27 εβδ κ 4 ημκ ηταν 1390.ηταν 2 εβδ.μπροστα οπως ετσι με πηγαινε κ με αντωνη.μπορει ομως κ να σταθεροποιηθει.οσο για τη δουλεια αντε να ξεκουραστεις κ εσυ κοπελα μου,εγω ευτυχως γυρναω μετα απο 10 μηνες περιπου.αλλα αλλο η φυση του δικου σου κλαδου.

απιστευτο μου φαινεται οτι αυριο δε παω δουλεια,αλλη κυριακη τετοια ωρα σκεφτομουν τι φαι να κανω για την επομενη η συνενοουμουν με πεθερα τι θα κανει εκεινη για να φαει κ αντωνακης επισης λουζομουν για να μη το εχω το βραδυ κ γενικα οργανωση,ενω τωρα δε με νοιαζει τιποτα,αχ τι ωραια :D

λεω να παω να ξαπλωσω λιγο διπλα στη πλατουλα να παρω μυρωδιτσα κ να βαλω κ το ποδι με τον κιρσο ψηλα.

α ξεχασα νανσυ μου καλα να περασετε κ η ωρα η καλη για τον αδελφο σου!κ εννοειται οτι να φας οτι θες,εδω ζηλευω εγω που δε θα ειμαι εκει!

πολλα φιλακια κουκλιτσες,θα τα πουμε συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια μου κεγω ψαχνω τη κοιλια να δω μηπως εχω βγαλει αλλα εως τωρα τιποτα.εχω παντως ηδη δυο μια δεξια μια αριστερα απο τον αντωνη.αλλα δε φαινονται πολυ.βαζεις καμια κρεμουλα;εγω καποιες φορες βαζω.αν κ αν ειναι να βγουν τι κρεμες..θα βγουν.

ζετα ευχαριστουμε πολυ κ μη ζητας συγνωμη που εγραψες,αν ειναι δυνατον..να σου ζησει κ σενα το παιδακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι το λιγουρευτηκα το αγοράκι σου ετσι που το περιγράφεις!!!

Θα εχω κι εγω τετοιο σε λιγες μερες να τρωω μπουτάκια!!!Απιστευτο!

Βαζω κρεμα υπερενυδατικη απο την αρχη,οχι ειδικη για ραγαδες,αυτη που εβαζα γενικα.Και baby oil τον τελευταιο καιρο οταν με επιανε πολυ φαγουρα.Και γενικα οταν μπηκα στον ενατο αρχισε και η τρελη φαγουρα στην κοιλια.Αλλα νομιζω αν ειναι να κάνεις ραγαδες ,θα κανεις.Αλλες βάζουν ενα σωρο κρεμες και πανακριβες,και παλι κανουν πολλες ραγαδες.

Ειχα βάλει φωτο πριν λιγο καιρο που βαλάμε ολες για λιγο!Δεν προλαβες,εχασες τετοια ομορφια?? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lia k egw panw apo ton afalo prepei na ekana ragada alla den eimai k sigouri einai aspri stin ufi to katalava...

nai vale kamia fwto sto allo na se doume k egw den se eixa prolavei tote..

bikaki mia xara eisai twra ksegniastei sto spiti k den se noiazei tpt ti wraia...

sto eixa ksanapei nomizw pws o mikros sou einai glukas egw prin eixa to aderfo mou edw an k megalwse k exei ginei gaidouraki latreuw na ton pernw agkalia na ton tsimpologaw..

pasxalaki na mas valeis k esu fwto na se doume oxi tpt allo ama ertheis thessaloniki k kataferoume na vrethoume den tha se gnwrisw...

o antras mou parakalaei ton mikro na vgei simera erxete xaideuei tin koilia k tou leei na katevei na vgei plaka exei....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκε να γεννησει ο Αλεκος και εγινε σεισμος!!!!

Τωρα το εβλεπα στην τηλεοραση..........5,8 ριχτερ με επικεντρο αναμεσα σε ροδο και καστελοριζο. Ελπιζω να μην τους φοβαται μπας και υπαρξουν και μετασεισμοι :shock::shock::shock::shock:

Ναταλακι πιστεψε με αν ερθω να σε δω στην κλινικη θα με καταλαβεις. Ποια αλλη περιμενεις με κοιλουμπα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θελω να βαλω ρε κοριτσια αλλα φοβαμαι τις υποκλοπες :o:o:o:o . Ουτε στο φεις δεν εχω βαλει καμια απο την οικογενεια μας. Αν βαλω στην κλειστη ομαδα μας ΕΙΝΑ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗ ΔΕΙΤΕ ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμενα για φέτος έλεγε να παμε καμπινγκ με το μωρο!Χαχαχ!!Οι αντρες εχουν πλακα.

Λετε να ξυπνησε επιτελους ο μικρος της Αλέκας με το σεισμο και να κουνηθηκε?Να,σήμερα επρεπε να κανει nst!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa les apo ton seismo na ksupnise.... sas evala kainourgies fwtokoiloumpes k mallon oi teleutaia...

sas afinw paw ton episa na kanoume volta exoume k panugiri edw paw na xazepsw tpt...

lia nai plaka exei to exei pei se olous kiolas oti tha pame kamping ton augousto mou fainete mono sto oneiro tou tha vrethei ekei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...