Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

μολις γυρισα απο τη θαλασσα! εβαλα μια πιτσα στο φουρνο να ντερλικωθω, να την πσω για νανι και οταν το απογευμα ερθει ο μπομπ θα παμε μαζι μπανακι!

ακουστε τι επαθα.... φευγω απο το σπιτι, πληρωνω τη vodafone και λεω ας παω στη φιλη μου που σχολασε για καφε και απο εκει μπανιο. η φιλη μου ειχε μια δουλεια και δεν την προλαβα και ετσι κατευθινομουν για θαλασσα. χτυπαει το κινητο απο τα πρεναταλ ηρθε το καθισμα για τη σαντυ... γυρναω πισω περνω λεφτα και αποδειξη και παω στο μαγαζι να το φορτωσω και να παω επιτελους για μπανακι! καποιο προβλημα ειχαν εκει στους υπολογιστες τελοσπαντων εφυγα 1:30 με το κουτι φορτωμενο στο αμαξι... φτανω θαλασσα παω στη καντινα για καφε ΚΛΕΙΣΤΟ οχι ρε μαμωτο εγω τι θα πιω τωρα???? απεναντι ειχε ενα μινι μαρκετ χτυπαω μια κολα λαιτ και ενα νερακι και κατεβαινω να απλωσω τη κορμαρα μου.... περιττο να σας πω ηταν ολοι πιτσιρικια σαββατο βλεπετε, με κοιτουσαν σαν εξωγηινη.... εγω και το μπανακι μου εκανα, και κολυμπησα και το σοντοκου μου ελυσα!!!!

τωρα μολις ξυπνησω το απογευμα θα κατεβω να καθαρισω λιγο το αυτοκινητο για να βαλω το καθισμα στου μπαμπα το καρο!

παω να σας διαβασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν και κατασπρη ελενα μου δεν κοκκινιζω καθολου ευκολα.... να σου πω την αληθεια μπλουζα δεν εβαλα απλως καθομουν με τη πλατη!!!

νανσυ μαζι με το κλιματιστικο να σου στειλουμε και εναν αραπη να σου κανει αερα???? οχι που να πας εσυ θαλασσα ουτ με σφαιρες κατσε στα αυγα σου και απολαμβανε το κλιματιστικο σου και ενα αγγουρακι με καροτακι για δροσια!

λιλ μου με το καλο να υποδεχτειτε και εσεις τον πριγκιπα σας.... πραγματικα το δωματιο ειναι πανεμορφο αλλα το καροτσι μου αρεσε τρελα!!!!

πασχαλιτσακι σιγα να μη κοιμοταν μονος του... και η σαντυ οταν ξυπανει καθεται στο κρεβατι της και παιζει!

αριαδνη να ειναι να το παρω κατακαρδα που παχυνα ζητω που καηκαμε!!! και να σου πω και κατι εκει που ημουν στη παραλια ειχε κατι κοριτσακια θαταν δε θαταν 15χρονων πιο παχια απο μενα.... αυτα λυπαμαι!

μπραβο σου για τα μαθηματα.... και οσο για το δματιο ενταξει ειχες το αγχος της εξεταστικης.... μη νομιζεις εχεις χρονο να το τελειωσεις!

σταυρουλα μου ναι ειναι αληθεια το σπιτι να μυριζει μωρουδιλα!!!! ειναι απιστευτη μυρωδια.... πως τα παει τωρα με τον ικτερο??? ακομη καταψυχεις γαλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena wraia koilitsa tha sas valw k egw kainourgia pio meta...

este mou makari k emena na me piasei simera na paw na teleiwnw to vradiaki me pianoun kati ponakia k teteia alla me autaa menw...

alekaki megia to kathisma mia xara sas zileuw pou exete konta thalasitsa emeis prepei na pame mexri tin xalkidiki....

lil mou wraio to dwmatio iremo....

ariadni mou min anxwnesai katholou exeis xrono na to kaneis argotera....

pasxalaki eides mia xara o mikros vlepeis tha mathei na katevenei k monos tou siga siga...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου γεια σας!

τα δωματια σας ειναι πολυ ομορφα,δεν το λεω για το τυπικο του θεματος,πραγματικα κοριτσια μου αρεσαν παρα πολυ!με το καλο να τα γεμισετε με τα μωρακια σας!

αλεκακι εισαι μια σεξοβομβα εγκυουλα στη νεα φωτο κ εσυ ελενακι μου πολυ ωραια η φωτο σου!κ εγω ολο βλακειες φοραω μεσα στο σπιτι,ολο ξεχασμενα αλλα να νιωθω ανετα.

σας εβαλα μια φωτο στην ομαδα με εμενα κ τον αντωνη μου,θα βαλω κ αλλες αλλασε λιγο θα ξυπνησει ο μικρος κ θα θελει να πειραζει το λαπτοπ κ δε θα μπορω με την ησυχιαμου.

κοριτσακια μου κονετευετε για γεννα,αντωνια μου,μαρακι πω πω ολες μαζι!

σταυρουλι μου αληεθεια πως παει ο ικτερος;;εμενα να φανταστεις τωρα που ξερεις απο μετρησεις οταν τον πηγαμε νοσοκομειο γιατι ηταν κατακιτρινος ειχε 18,5 αν θυμαμαι καλα κ στα 21 νομιζω του κανουν μεταγγιση κ εκτος αυτου μπορει να προκαλεσει ζημια στο παιδι δηλ στον εγκεφαλο,αχ θεουλη μου,γι'αυτο κοριτσια το νου σας κ σε οσες γενησετε.αυτη η μυρωδια οντως ειναι απιστευτη,εγω ημουρλη ακομα τρελαινομαι να τον μυριζω κ νομιζω οτι μυριζει το σπιτι μας απο το παιδι.

ειμαστε τα δυο μας σημερα ο μπαμπας μας δουλευει κ θα γυρισει βραδακι κ εγω λεω μετα να παμε λιγο κουνιες να περασει η ωρα κ να παιξει κ το παιδι.

κ εγω που δεν ειμαι φανατικη της θαλασσας με την εννοια να μπω παρολα αυτα θελω να παω κ σας ζηλευω παλιοπαιδακια μου που πατε κ δροσιζεστε,αν κ στανταρ δε θα εμπαινα κ να πηγαινα.ε ειμαι ανωμαλη,τι να πω.. :D

αχ δε θυμαμαι κατι αλλο να γραψω,σας αφηνω για την ωρα κ θα τα πουμε κοριτσακια μου! [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια, τι ζέστη σημερα, έβαλα την μικρη για ύπνο το μεσημέρι για να κάτσω να σας διαβάσω αλλα με πήρε και μένα ο ύπνος καμία ώρα. Έβαλα και το πρώτο πλυντήριο για τον μπέμπη, βασικά είναι μόνο σεντόνια για την κούνια και το portbebe και πάνες αγκαλια που είχα σε ουδέτερα χρώματα. Αχ βρε κορίτσια σκέφτομαι συνέχεια την θέση του μπέμπη και σε κάθε κλωτσιά κοιτάζω αν έχει αλλάξει κάτι, τι να κάνω για να το βγάλω λίγο απο το μυαλό μου γιατι δεν με βλέπω καλα.

Είδα ωραίες φωτο απο δωμάτια Έλενα και Λια έχετε κάνει πολυ καλη δουλεια είναι και τα δυο τόσο χαριτωμένα έτοιμα να υποδεχτούν τα θαυματακια σας.

Και όμορφες στρουμπουλες κοιλιτσες βλέπω που με το καλο θα ξεφουσωσουν τις επόμενες μερες :D

Σταυρουλα τι κάνει ο μικρουλης σου? να μας λες πως τα πάτε, σίγουρα είναι εθισμος το mammy είμαστε και ωραίο παρεακι, το Καρολονακι είναι καλα αλλα όπως ρωτησες και για τα υπόλοιπα κορίτσια είναι δευτερομανουλα και λογικό ο χρόνος που της απομένει είναι πολυ πιο περιορισμένος.

Μαρακι έφτασε η μεγαλη μέρα λοιπόν, πολυ σωστός ο γιατρός σου να σε στείλει σε άνθρωπο που ξέρει, σίγουρα θα νιώθεις και εσυ μεγαλύτερη ασφάλεια έτσι.

Νανσυ ότι πρέπει θα είναι η περιποίηση σήμερα, ξεκουρασου, απόλαυσε το και να περάσετε όμορφα αυριο.

Ναταλια μια χαρα μανούλα θα είσαι, το όνειρο είναι λόγω της αγωνίας για τις ημέρες που έρχονται.

Αλεκακι θάλασσα άντε κανε μια βουτιτσα σήμερα γιατι απο Δευτέρα έρχεται ο γιος!!!

Λια όλα καλα θα είναι την Πέμπτη με τον μπέμπη μην ανησυχείς! Και για την βαλίτσα καλα το σκεφτηκες και εγω λέω αυτή τη βδομάδα να πάρω και τα τελευταία που χρειάζομαι και να την ετοιμασω και εγω.

Κατερίνα με γεια η προίκα της νεραιδουλας.

Αριαδνη συγχαρητήρια και στο άλλο που περιμένεις σου εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

charoula na sou zisei glukeia mou!!!alekaki kouklara mou!!!!!elena kai lil ta dwmatiakia sas einai uperoxa me to kalo na mpoun ta mwrakia sas.elena i koilitsa sou einai gluka!!!stauroula ti xeraki einai auto liwnw!!!!maraki tetarti telika ante me to kalo!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ariadni mou sunxaritiria ksexasa na sou pw k kala apotelesmata k sto allo

pasxalaki mou polu wraia i proikoula megia...

katerinaki k egw etsi kathe fora pou kouniete to koitaw mpas k gurise...

bikaki spiti apo simera k ksekourasi mia xara se vlepw... kali volta to vradaki...

lil mou min anusixeis ola kala tha pane...

k emeis tha vgoume gia fagito to vradi eixe k o mpampas mou genethlia proxthes alla vgainoume simera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κακο ειναι το κοιμηθηκα πολυ λιγο γιατι η πιτσα μου εκατσε βαρια.... καθαρισα το αυτοκινητο μου μη φανταστειτε λιγο τα πατακια και περασα με σπρευ τα καθισματα γιατι η μικρη με τα κρακερακια της και τα γαλατα της μπουρδελο παλι ηταν.... ειπα να φτιαξω και του μπαμπα το αυτοκινητο και μαλλον θα κατεβω τωρα να το κανω ειπα να σας διαβασω πρωτα

θα φορεσω και το μαγιο μου ναμαι ετοιμη ωστε οταν ερθει ο μπομπ να παμε παραλια και μετα κανενα πιτογυρο το τελευταιο μου γιατι αυριο διαιτουλα.... ειμαι πολυ περιεργη αυριο να δω τιτ ωρα θα κανω το χειρουργειο τη δευτερα (αυριο θα γνωρισω τον αναισθησιολογο και θα μου κανουν τις εξετασεις που χριαζονται)

σας αφηνω γλυκιες μου καλα να περασετε οτι και αν κανετε σημερα και νανσουλα μου συγχαρητηρια για τον αδελφουλη σου καλοστεριωτος ναναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!χαζευα το δωματιο της έλενας!πραγματικα πολύ ωραιο!με το καλο η μπεμπα σου να το χαρει!

σταυρούλα, χαρούλα να ζήσουν τα μπεμπάκια σας, καλή λοχεία ναχετε!

αυτη τη βδομαδα θα γινει χαμος με την αφιξη των νεων μορων!θα μας προλαβει η λια ή η μαρια πριν απτη δευτερα?ή εγω και η αλεκα ειμαστε για δευτερα οι επόμενες?αν και η αλεκα όπως ειπε αφου ειναι με καισαρικη θα γεννησει νωριτερα απο μένα!

απτη μια δικιο έχετε ρε κοριτσια που μου λετε γιατι δεν περιμένω να κλεισω τις 40 βδομαδες, απτην αλλη αφου ο γιατρούλης λεει να παω δευτερα (αφου εχει αρχισει η διαδικασια) γιατι να μην τον εμπιστευτω?!εχει και αυτο τα καλά του!γιατι ειμαι σιγουρη ότι θα ειναι αυτός εκει, θα υπάρχει αναισθησιολογος για επισκληρηδιο κτλ ενω αν ταφησω εεεεεεεετσι στη τυχη του ειμαι σιγουρη ότι θαναι όπλοι διαθέσιμοι την ωρα που θα τους χρειαστω?ανθρωποι δεν ειναι κ αυτοι?!δεν ξερω αν το σκεφτομαι λαθος!

σας ζηλευω εσας με τα μπανακια!εμεις χρειαζομαστε να διανυσουμε 80 χλμ για θαλασσα οπότε οπως καταλαβαινετε, η θαλασσα φέτος με το κιάλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΔΩΜΑΤΙΟ!ΟΛΕΣ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΟΧΑ!

ΕΓΩ ΕΦΤΙΑΞΑ Κ ΝΥΧΑΚΙΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΑΛΑΚΙΑ!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΙΣΙΩΣΩ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΘΑ ΔΩ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΚΟΤΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕΤΑ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ Κ ΛΕΩ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΗΜΟΥΝ..ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΤΩ Κ ΙΣΙΟ ΚΡΥΒΕΙ ΜΑΓΟΥΛΟ.. :lol::lol:

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ Κ ΠΛΕΝΕΙ ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΑ Κ ΠΙΟ ΖΕΣΤΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΤΟΙΜΑΣΑ Κ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΤΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΩ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΠΑΝΕΣ ΚΤΛ

ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΡΕΞΙΜΟ..ΠΡΩΙ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΜΕΤΑ ΒΑΠΤΙΣΗ ΕΝΙΣ ΑΝΗΨΙΟΥ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕΤΑ ΓΑΜΟΣ..ΞΕΝΥΧΤΙ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΥΡΙΟ :lol::lol:

ΑΧ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ Κ ΕΙΜΑΙ ΧΟΡΕΥΤΑΡΟΥ Κ ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΟΡΕΨΩ..ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΑΩ..ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΣΑ ΦΑΓΗΤΑ ΕΙΧΕ Κ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι ωραια δωμάτια!!Αντε να φτιαξουμε και το δικο μας!

Ελενα πολυ μου αρεσει η προικα!

Ναταλι να χαιρεστε το μπαμπα!!

Αριάδνη συγχαρητηρια για το μαθημα!!Αντε να περασεις και το επομενο να χαρεις πιο πολυ!

Αλεκο το τελευταιο σας Σ/Κ ως τριμελης οικογενεια?Απο δευτερα τεσσερις!!ΤΙ ΩΡΑΙΑ!

Αλλα σ/κ επεφτε σιωπη εδω μεσα,τωρα μαλλον οι ετοιμογεννες φοβομαστε να απομακρυνθουμε και τη βγαζουμε μεσα.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΕΣΤΗ!!Λιωνω!

Θα με παει το βραδυ ατα ο μαμουνης μου λεει.Αντε να παω να περπατησω λιγο,με το πρησμενο μου ποδάρι :lol: μπας και πιασει τον μικρο το φιλοτιμο.

Τι άλλο ήθελα να πω?Δεν ενθυμουμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε????

πω πω εχει πολυ μα παρα πολυ ζεστη σημερα......δεν την αντεχω με τιποτα...

Πολυ σεξι η φωτο σου Αμαλια....τελεια...

Λιλ το δωματιο κ το δικο σου πολυ πολυ ομορφο....με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου...

Αριαδνη μπραβο κοριτσι μου για το μαθημα ευχομαι κ στο αλλο την ιδια επιτυχια...

Αλεκα κ δυο μπανακια την μερα...πολυ σε ζηλευω......

Ναταλακι να χαιρεσαι τον μπαμπακα σου...

Σταυρουλα μωρουδιλα εεεεε μου χει λειψει αυτη η μυρωδια ....

Κατερινακι ωραια η προικα της μπουμπουκας σου.....

Βικακη αντε απο δω κ περα να ξεκουραστεις.....

κ μεις θα βγουμε για φαγητο σε λιγο...

Κοριτσακια να περασετε σημερα καλα ολες...φιλακια στις κοιλιτσες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gurisa kai gw!!! Kala ti na pw h thalassa einai apolausi, eidika twra me tin koilia pou otan perpataw niwthw san pigouinos, molis mpw sto nero einai san na xanete to baros olo!!!

Xairomai pou sas aresoun oi fwto koritia!!

Aleka egw den exw problima pou koitane...einai polles egkues kathe fora pou paw thalassa opote den me noiazei...an kai twra exw idi kanei tosa mpania to sunithisa na koitane kai ligo. Emas edw pane oloi gia mpanio oxi mono neolea...mipws h paralia pou dialekses itan tetoia??

Ariadni sugxaritiria gia to mathima...paei ena baros!! Kala ti perimeneis na niwseis bazontas magiw egkuos gunaika??? Egw pou den exw parei polla kila, me blepw me magiw kai niwthw sa na exw parei trakosa kila!!

Nancy an de fas tha se moutswnw mia bdomada!!

Kala Lia...ti sexobomba eisai esu???? Prwti fora blepw toso sexy egkuo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια.

Σήμερα όντως ήταν απολαυστική η θάλασσα, καμία σχέση με χθες!!!Έλενα, ούτε γω έχω πάρει πολλά κιλά αλλά η κοιλιά μου δεν μου φαίνεται εγκυμοσύνης γι αυτό και σπάζομαι! Αλλα το αντιπαρέρχομαι και αυτό!!

Λία, πραγματικά είσαι σούπερ σέξυ έγκυος!!!!!

Ηρθε η κουνια επιτέλους το απόγευμα, θα την συναρμολογήσουμε αύριο και θα σας βάλω φώτο. Η προίκα μου άρεσε πολύ πιο πολύ απο κοντά! Και τελικά αφού γκρίνιαζα όλο το μεσημέρι, ξεαγχώθηκα με το δωμάτιο και αποφάσισα να το κάνω σιγά σιγά αφου δεν επειγει! Αλλωστε λίγα πράγματα μου λείπουν (αυτοκόλλητα, πλαστικη αλλαξιέρα). Θα πάρω την αλλαξιέρα αλλα δεν θα τρελλαθώ να το διακοσμήσω στην εντέλεια μιας και δεν θα πάμε αμεσα. Περιμένω να μπει και το κλιματιστικό που σας έλεγα.

Αλέκο, πάει, τελειώσανε τα ψέμματα,1 μέρα έμεινε, ελπίζω να καταφερεις να μπεις λίγο αύριο.

Χαμος θα γίνει την άλλη βδομάδα. Αλέκα, Αντωνία, Κικίτσα, Ναταλία και ίσως και καμια έκπληξη!!!

Α!Ελενα και μενα μου αρέσει πάραπολύ η πάντα, θυμισε μου απο που την πήρες!Και βασικά μου αρέσει που καλύπτει περιμετρικά όλη την κούνια!!

Βίκυ, ο γιός σου έιναι απλά θεος!!Ματάρες!Να τον χαίρεσαι!

Κατερίνα και σένα η κόρη σου έιναι πολύ όμορφη, φάτσα σκέτη και φοβερό υφος!Ξετρελάθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Δεν έχω προλάβει ακόμα να διαβάσω τα νέα σας! Πριν από λίγο ήρθαμε από Θεσσαλονίκη, σήμερα έγραφα τα μάθημα (ελπίζω να το πέρασα...) Πολύ ταλαιπωρία πάντως...πήγαμε κατά τις 12 γιατί είχαμε και άλλες δουλειές και έδινα στις 6...το χειρότερο ήταν το ταξίδι και η ζέστη...(δεν έχει και κλιματισμό το αυτοκίνητο και ήταν δράμα...). Πάω να σας διαβάσω... ότι προλάβω δηλαδή γιατί έχω πολλές σελίδες!!!!

Καλό βράδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koiloumpes mou, simera eixe para ma para zesti. eixame parea to proi spiti gia kafedaki. meta siderosa merika moroudiaka kai t'apogeuma pigame thalassa, itan zesti alla bromiki kai telika evala mono ta podia mou sto nero :( aurio tha pame se alli paralia kai elpizo na einai kathari gia na mporeso na mpo!!!

blepo allaksate fotos merikes. aleka mou teleio to soma sou ;) lia kai elena exete sexy koiloumpes ;)

elena megeia to mallaki... kai teleio egine to domatio, mprabo sou :):) kouklistiko einai :)

nansoula kai ego thelo manikiour/pentikiour... teleia tha eisai aurio, lamperi kai omorfi (opos kai kathe mera bebaia) min pareksigitho!!! na mas baleis fotos aurio, na doume kai to forema ;) kala na perasete aurio kai opos eipan kai ta koritsia, na fas apo ola.. ;)

lil polu omorfo domatio, mou aresei polu i proika...

auta den thimamai kati allo, ksexnao eukola grrrrrrrrrrr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni me geia!!!!! Ante epitelous irthe kai esena h kounia! Afou sou aresei kai h proika mia xara!!

Koritsakia epeidi mou lete gia tin panta kai tin proika pou exw twra sto krebati...den einai apo edw, einai auti h proika pou mou efere h mama mou apo Kanada!! Ariadni stin Ellada den exw dei pouthena panta pou na kaluptei perimetrika tin kounia oli. Kai h alitheia einai oti parolo pou den tin dialeksa egw alla itan me to gousto tis mamas mou, mou aresei pio polu apo oles tis alles pou eida kai eixa skopo na parw, akoma kai apo autin pou eixa parei egw ti roz...an to iksera den tha tin agoraza tin alli.

Koritsia kai egw elega oti den tha xrisimopoiisw to dwmatio amesws alla to skeftika kai lew na exw to mwro dipla mou mono to bradu, ti mera den uparxei logos na min ti bazw stin kounia tis sto dwmatio tis pou na sunithizei kiolas.

Mpempoula euxaristw! Egw paw mono se paralies pou exoun galazies simaies. Mpes sto google kai bale galazia simaia 2012 rethumno kai tha sou bgalei poies exoun! Kai edw simera eixe polu zesti an den eixa paei thalassa den tha tin paleua!

Telika poses gennate ti Deutera?? Aleka kai Kikitsa eseis oi duo?? Thelw na sas euxithw apo twra mipws kai den mpw aurio h den mpeite eseis.....sas euxomai loipon kali leuteria, me to kalo, ola na sas pane kala kai na exete ena ugiestato mwraki h kathemia stin aggalia sas polu grigora!!! Perimenoume fwto apo xeraki h podaraki!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, καλά αποτελέσματα!!Σε καταλαβαίνω απόλυτα, και γω το ίδιο πέρασα το προηγούμενο σκ.

Έλενα, η πάντα είναι όντως τέλεια και θυμάμαι τώρα ότι τέτοιες έβλεπα μόν στο αμερικάνικο αμαζον.

Σωστό αυτό που λές να πηγαίνει την μπέμπα και στο δωμάτιό της, απλά εγώ έχω αποφασίσει και ελπίζω να το καταφέρω, να προσπαθώ να κοιμάμαι όταν κοιμάται και αυτή! Θα την παίρνω και μαζί μου στο σαλόνι, οπότε οκ.Ψιλομετάνιωσα με το καρότσι που το πήρα με πορτ μπεμπέ γιατί πιστεύω ότι δεν θα το χρησιμοποιήσω, θα την βάλω κατευθείαν στην κούνια. Δεν πειράζει. Απλά πιστεύω πως θα την κρατήσω στο δωμάτιο μέχρι τα Χριστούγεννα τουλάχιστον και γι αυτό δεν ήθελα να βάλω την κούνια στο δωμάτιο της, μου φαίνεται ότι δεν θα βολεύεται τόσους μήνες στο πορτ μπεμπε.

Θα τα πουμε κορίτσια.Πολλα φιλιά, καληνύχτα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι κάνετε κοριτσάκια μου;;Εγώ κάπως καλύτερα είμαι από ψυχολογία γιατί σήμερα πήγα και στο γιατρό και είδα τη φραουλίτσα. Όχι όμως και τρελή βελτίωση..2-3 φορές έβαλα τα κλάματα άνευ λόγου :oops::oops::oops: Τέλος πάντων. Τα ίδια πέρασα και στην πρώτη εγκυμοσύνη..Πλησιάζει ο καιρός. Έτσι θέλω να πιστεύω τουλάχιστον..Η φραουλίτσα είναι μια χαρούλα και έχει φτάσει ένα κιλό και 320 γρ..Σαμιαμιδάκι :D:D:D Περίπου τόσο ήταν και ο Πάνος στην εβδομάδα της και γεννήθηκε 2950. Για να δούμε αυτή..Το κεφαλάκι ακόμα επάνω. Σε 15 μέρες ντόπλερ και στις 2 Ιουλίου nst.

Ναταλάκι μη σκέφτεσαι αρνητικά. Όταν η πρόκληση γίνεται στις 40 εβδομάδες τις περισσότερες φορές καταλήγει σε φυσιολογικό τοκετό. Το νωρίτερα είναι λίγο επίφοβο..Όλα καλά θα πάνε και θα γεννήσεις με τον τρόπο που ονειρεύεσαι! Σημασία έχει που έχει κάτω το κεφαλάκι. Ο Πανούλης ήταν πολύυυυ ψηλά και τον γέννησα φυσιολογικά. Μου έκανε η μαία κάτι ασκησούλες και άρχισα τις εξωθήσεις πολύ νωρίς και τελικά κατέβηκε ;););)

Νάνσυ μου δεν τρώω ζυμαρικά. Τρώω πολύ υγιεινά. Ψητά, σαλάτες, λαχανικά και πολλά φρούτα. Επίσης το μενού περιλαμβάνει και 1-2 κουλούρια Θεσσαλονίκης. Η μόνη παρασπονδία είναι ένα κομματάκι σπιτικό κέικ κάθε πρωί με το γάλα μου. Δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Σήμερα που πήγα στο γιατρό τον πήρα από τα μούτρα για να μην προλάβει να μου πει κάτι για τα κιλά..Εννοείται πως δεν είπε τίποτα έτσι που με άκουσε :lol::lol::lol:

Αριάδνη μου έχεις δίκιο πως αγχωνόμαστε με όλα. Ειδικά με τα κιλά, όμως, αν δεν έπαιρνα εγώ αλλά το μωράκι μου έπαιρνε κανονικά δεν θα είχα κανένα πρόβλημα. Το να προσέχω τόοοοσο πολύ και να τσιμπάω κιλά μου τη σπάει πάααααρα πολύ :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Kokona μου στεναχωριέμαι κι εγώ πολύ που θα αφήσω τον Πάνο για τόσες μέρες αλλά τι να κάνουμε;;; Έχω πει στον άντρα μου να μου τον φέρνει κάθε μέρα να τον βλέπω. Του έχω εξηγήσει ότι θα είμαι στο μαιευτήριο για να γεννηθεί η αδερφούλα του, τον ρώτησα πού θέλει να κοιμάται όσο θα λείπει η μανούλα του, μου απάντησε ότι θέλει να κοιμάται στη μαμά μου και έτσι ΟΚ. Θα περάσουν γρήγορα οι μέρες και θα ξαναείμαστε κοντά τους ;) !

Κατερινάκι-αδερφή ψυχή-είμαστε φουλ στη λίστα ε;;;; :lol::lol::lol::lol: Εγώ βέβαια στη λίστα μου δεν έγραψα τι εκκρεμότητες έχουμε μέχρι να γεννήσω αλλά τι θέλω να κάνει για να νιώθω καλύτερα και να ξεκουράζομαι περισσότερο πχ. να κάνει κάποιες συγκεκριμένες δουλειές στο σπίτι κλπ. Το κακό με μένα είναι πως όταν έχω κακή ψυχολογία γίνομαι πολύ "bitch" :evil::evil::evil::evil: και την πληρώνει ο άντρας μου :(:(:( Καμιά φορά λέω άσχημα πράγματα που τα μετανιώνω το επόμενο λεπτό. Τέλος πάντων..

Αλέκα μου τι sexy φωτό είναι αυτή;;; Καλέ κορμάρα είσαι ετοιμόγεννη γυναίκα!!!! Φτου σου κοπελάρα μου!!!!

Αμαλία τέλεια και η δική σου φωτό! Ακόμα μια super sexy mama!!!! Κορμάρα κι εσύ! Όσο για τα κιλά που ρωτάς, δε χάνουν όλες τα ίδια. Εγώ από τα 16 που είχα πάρει έχασα τα 10. Άλλες κοπέλες χάνουν λιγότερα. Έχει να κάνει και με την κατακράτηση, το κατά πόσο έτρωγες υγιεινά κλπ.

Ελενάκι μου είσαι κι εσύ πολύ αδυνατούλα! Μόνο κοιλίτσα έχεις! Το αλάτι δεν μπορώ να το κόψω δυστυχώς

:(:( Ίσως να φταίει αυτό...Τα δάχτυλά μου και γενικώς τα χέρια μου δεν έχουν πρηστεί ΚΑΘΟΛΟΥ. Μόνο τα πόδια (γάμπες, αστράγαλος, πέλμα). Τι αστράγαλος δηλαδή..δεν υπάρχει πλέον :evil::evil: Όταν ξυπνάω το πρωί τα ποδαράκια μου είναι μια χαρούλα. Με το που σηκώνομαι αρχίζει το πρήξιμο :evil::evil::evil::evil:

Μαράκι καλός είναι ο άντρας μου δεν έχω παράπονο. Αυτά που κάνει και με εκνευρίζουν ξέρω ότι δεν τα κάνει επίτηδες..Αγωνίζομαι να γίνει λίγο πιο τακτικός..Είμαι τελειομανής. Το σπίτι μου όποια στιγμή έρθει κάποιος θα το βρει απόλυτα τακτοποιημένο. Έχω ψύχωση. Ακόμα και με νεογέννητο στο σπίτι το τακτοποιούσα..Αυτό με κουράζει όμως πολύ και γι' αυτό ζητώ βοήθεια και όχι επιβάρυνση.....Η μπέμπα σου βολεύτηκε στην κοιλίτσα ε;;;; :lol::lol::lol:

Βικάκι μου μεγάλο μωράκι ο Αντωνάκης σου! Ο δικός μου βγήκε στις 40 εβδομάδες και ήταν 2950..Φαντάσου να έβγαινε όταν μπήκα στο μήνα μου..Για θύμισέ μου, πόσο ήταν η μπέμπα σου τελευταία φορά που πήγες στο γιατρό;; Σε ρωτάω γιατί είμαστε περίπου στην ίδια εβδομάδα.Τελείωσες τη δουλίτσα ε;;; Τέλεια! Ξεκούραση από εδώ και πέρα! Κι εγώ μέχρι την Τετάρτη δουλεύω αλλά το κακό είναι ότι επιστρέφω πολύ γρήγορα όταν με το καλό γεννήσω :(:(:( ..

Αλέκα εγώ θα βάλω το μουσικό περιστρεφόμενο του Πανούλη. Ποτέ βέβαια δεν του έδωσε σημασία ο Πάνος..Τσάμπα μας το αγόρασε η νονά του...

Χαρούλα να σου ζήσει το μωράκι σου!!! Γεμάτη ευτυχία και υγεία να είναι η ζωούλα του!!!!

Σταυρούλα μου πολύ όμορφη η φωτογραφία με το χεράκι!!! Σε ποιον μοιάζει ο Στρατούλης;;; Μόλις διαβάσω όοοολες τις σελίδες από το θεματάκι μας θα πάω να διαβάσω και την εμπειρία σου! Το Καρολινάκι δεν έχει καταφέρει να γράψει από τότε που γύρισε σπιτάκι. Μας διαβάζει αλλά δεν προλαβαίνει να γράψει. Ο μπέμπης κοιμάται σχετικά καλά και τρώει πολύ! Το Καρολινάκι ξεπέρασε τις πρώτες δυσκολίες με το θηλασμό και τώρα όλα είναι καλά!!!!! Πάντως όταν γέννησα τον Πάνο, ούτε και σε μένα έλειψε καθόλου η κοιλιά..ΚΑΘΟΛΟΥ όμως...

Νάνσυ μου να περάσετε τέλεια αύριο στο γάμο του αδερφούλη σου! Η ώρα η καλή!!!

Ελενάκι και LIL τα δωματιάκια που φτιάξατε είναι υπέροχα! Το απόλυτο κοριτσίστικο το ένα, το απόλυτο αγορίστικο το άλλο! Με το καλό να υποδεχτείτε και τα μωράκια σας!!!!!

Αριάδνη συγχαρητήρια! Καλά αποτελέσματα και στο άλλο μάθημα!

Κατερινάκι μου σε καταλαβαίνω που σκέφτεσαι συνέχεια τη θέση του μπεμπούλη..Να δεις όμως που όλα θα πάνε τέλεια! Ακόμα είναι νωρίς. Ούτε στο μήνα σου δεν έχεις μπει ακόμα...

Αφροδίτη μου καλά αποτελέσματα!!!!

Κορίτσια επιτέλους σας διάβασα..Είστε πολυλογούδες!!!!

Φιλάκια πολλάααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

ΕΒΑΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΦΩΤΟ ΤΗΝ ΔΙΔΥΜΟΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΝΑ ΑΖΕΨΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ!ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΡΕΑΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΦΑΙ Κ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΞΕΠΑΓΩΣΕΙ Κ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΤΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 11 ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΠΕΞΩ :lol::lol:

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΟΥ! :lol::lol:

ΑΝΘΗ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ 2850 ΕΙΧΕ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 40 Κ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ 28 ΗΤΑΝ 1300 Κ Η ΚΟΡΗ 1050.ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΑΖΙ ΠΑΜΕ.

ΛΟΙΠΟΝ ΕΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩ ΜΕΤΑ!ΦΙΛΑΚΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera.... Akoma mia mera tha tin vgalo sto nosokomeio afou o anaisthisiologos den ksero ti ora tharthei.... Oxi tipota foresa kai to mini foremataki mou simera gia na xaro teleutaia mera ti koilitsa mou.... Filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσακια...

Αχ Αλεκα ευχομαι να μην περιμενεις πολυ ωρα στο νοσοκομειο...κ να προλαβεις να μας γραψεις ξανα πριν γεννησεις αυριο...πω πω μια μερα εμεινα.....απο αυριο στην οικογενεια θα προστεθει αλλο ενα μελος....το πιστευεις...αντε με το καλο Αλεκακι....περιμενουμε τα νεα σου.....

Νανσουλα καλα να περασετε σημερα να σου ζησει ο αδερφουλης....

Αφροδιτη καλα αποτελεσματα να εχεις με τα μαθηματα....

Σημερα προβλεπεται παλι πολυ πολυ ζεστη κ δεν την παλευω.....ζεσταινομαι.............

Καλημερα σε ολες.....

post-12053-13873939413297_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες!

δηλ αλέκα μπορεί να σε προλάβω αύριο?στηθος με στηθος θα αναμετρηθούμε??????????

νανσυ καλά να περασεις στο γαμο του αδελφου!φαε όσο μπορεις αφου δεν μπορεις να χορεψεις!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια φουσκιτσες μου.

Σημερα πααααααααααααααααααλι μονοι :cry::cry::cry::cry::cry::cry: . Υπηρεσια ο μπαμπας. Ευτυχως εχω σιδερωμα και θα περασει η μερα :lol::lol::lol::lol::lol: .

Λιακι ετσι οπως τα λες ειναι. ΑΠο το 2009 που εμεινα εγκυος ως τωρα μονο 5-6 φορες. Ο καημενος μου.....Θα μου τα βγαλει μαζεμενα. Ελπιζω να μην εχω "κλεισει" εντελως γιατι απο τωρα σκεφτομαι τι ξ....σμα θα πεσει. Οι ορμονες κανουν παρτι και καθε βραδυ στα ονειρα μου εχω π....ξει τους παντες!!!!!!!

Σταυρουλα μου η μυρωδια του μωρου ειναι βαλσαμο....εγω ακομη και τωρα αν δεν ειμαι στα καλα μου παιρνω αγκαλιτσα τον πριγκιπα και ηρεμω ή κοιμαμαι με κανενα μπλουζακι του :):):):) Πως ειστε με τον ικτερο? Ο μικρος αρχιζε να ζωηρευει??

Αριαδνη συγχαρητηρια για τα μαθηματα!!! Οσο για τα ψωνια θα γινουν ολα σιγα σιγα ;););) Ααααα διαβασα παρακατω! Με γεια σας :D:D:D:D

Πω πω ρε Αλεκα ντουρασελ εισαι!!!!! Τι πολλα που κανεις...... εγω οταν θα κοντευω να γεννησω δεν θα κανω τιποτα :lol::lol::lol:

Οι νεες φωτοκοιλιτσες ειναι πολυ ωραιες και οι μανουλες πολυ σεξυ!!!!

Ποσο σας ζηλευω εσας που κανετε μπανακια.......εγω ειμαι σιγουρη οτι ουτε φετος θα κανω κανενα!!!

Νάνσυ μου η ωρα η καλη !! Ευχομαι να περάσετε τέλεια στο γάμο του αδερφούλη σου και να φας!!!

ΜΕ το καλο κοριτσακια μου Αλεκα και Κικιτσα τα γεννητουρια :D:D:D:D:D Περιμενουμε πως και πως να ακουσουμε τα ευχαριστα.

Βίκακι ο γιος ειναι ενα κουκλος. Βεβαια με τετοια μανουλα τι να περιμεναμε.....!!!! Να τον χαιρεστε :):)

Παω να φαω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...