Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια μου κοιμήθηκε η μικρη και επιτέλους θα ηρεμήσω είχε απίστευτη γκρίνια όλο το απόγευμα μέχρι και κούνιες την πήγα για να ηρεμησει και δεν κατσαμε πάνω απο 20 λεπτά και εκει γκρίνια, τι να πω.

Ποσα γράψατε πάλι απο το πρωι .....

Ναταλακι η πρόκληση στην ΠΗΤ θα εξελιχθεί σίγουρα καλα, κατα την πορεία του τοκετου περνουν την σωστή θέση όλα.

Αμαλία 5κιλακια φεύγουν σίγουρα, βάλε 3 το μωρο, 1 ο πλακουντας και 1 το αμνιακο υγρό.

Βικακι τέλος η δουλεια έτσι, θα ηρεμησεις και απο τις πολλές μετακινήσεις. Οι κάλτσες σίγουρα καλο θα σου κάνουν μόνο τώρα με τη ζέστη είναι ένα θέμα, εγω πήρα καλσον επειδή ξεκινάει απο ψηλά ο κιρσος, ρωτα στο φαρμακείο και θα σου πούνε.

Χαρουλα να σου ζήσει το μπεμπακι, γερό και τυχερό να είναι.

Βρε κορίτσια κανά κοριτσάκι θα γεννηθει τα πρώτα πέντε είναι αγόρια ,Μαρακι για σένα το λέω κανε την αρχη!!!!!

Τα υπόλοιπα που γράψατε τα αφήνω ασχολιαστα, είστε απίστευτες με τις ατάκες σας, έχω ρίξει το γελιο :lol::lol::x:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατι ειχα πετυχει που ελεγε οτι δεν πρεπει να υπαρχει σπερμα στον κολπο οταν θα περναει το μωρο γιατι κατι του κανει στα ματακια.Τι να πω ρε γαμωτο.Ο ενας λεει το ενα,ο αλλος λεει το αλλο.Οκ το σπερμα εχει προσταγλαδινες και μαλακωνει τον τραχηλο,ο οργασμος παραγει ωκυτοκινη που προκαλει τις συσπασεις.Αυτα ειναι γνωστα.Αλλες κανανε συνεχει ακαι δεν βοηθησε στον τοκετο,αλλες κανανε μια φορα και γεννησανε!

Τοσες και τοσες γεννησαν ενω υπηρχε σπερμα στον κολπο υποτιθεται,αλλα δεν μαθαμε ποτε αν τελικα επαθε το παιδι επιπεφυκιτιδα ή κατι τετοιο.Δεν ξερω,προβληματιζομαι.Γι'αυτο και δεν κανω.Με προφυλαξη δεν κανω γιατι φοβαμαι περισσοτερο μην ερθει το φατσακι του σε επαφη με τα λιπαντικα και τις ουσιες του προφυλακτικου.

Αν γινει τιποτα συντομα δηλαδη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Charoula na sas zisei to mwraki!!!!!!!!!

Ti ginetai re koritsia...oles pou itan konta sti dikia mou PHT gennate kai egw eixa sto mualo mou oti meta apo esas eimai egw!!! Polles ekplikseis!!!!!

Alla afou ola pane kala einai wraies ekplikseis!!!!

Koritsia mipws sta postakia mas na baloume kai orio ilikias?? Tha mas baloune kanena prosthimo gia akatallilotita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nancy eides egw semno koritsi :lol::lol::lol:

Lia emas o giatros mas eipe oti to mono pou mporei na boithisei twra na katebei ligo akoma to mwro einai to sex. Twra ti na pw o kathenas leei kai alla.

Mpempoula ksexase to...esu akoma kai konta stin imerominia pou tha genniseis nwris gennas opote gia sena apagoreuetai!

Koritsia eimai kommatia. Me ta petherika ola kala pigan :lol:

Fagame, ipiame, tous potisa kai kritiko krasaki kai ola mia xara :lol:

Paw kai gw gia upno simera eimai kommatia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Ελενα,καλή νυφη!!

Εμεις η κακες νυφες να τα βλεπουμε!

Τελικα και να θελα ,ο συζυξ φοβαται να μου κατσει!!Τοσο καιρο με κυνηγουσε τωρα τον επιασε!

Δεν θελει λεει να χτυπαει το κεφαλι του μικρου!ΧΑΧΑΧΑΧ!!!κλασικο...

Οποτε...Απο Αυγουστο παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koilitses!!!

den thn paleuw allo...sunexeia ksupnaw 8 kai nwritera apo tis 8....peite mou oti einai fash kai tha perasei...

alekaki, perimenw otan exeis nea kai thanks gia ton xrono sou!

xthes eriksa polu gelio me auta pou grafate, idiws gia tis petheres. :):):)

na rwthsw, pws to kanete auto pou lete copy paste? wste na sxoliazete diafora themata? giati mexri na ta diavasw ola, ksexnaw se poia thelw na grapsw ti....

paw na ksevrwmisw to spiti kai tha ksanaerthw argotera

ena tragoudaki pou akouw kai mou aresei polu....

http://www.youtube.com/watch?v=SEFhDh2BWSM

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΧΑΡΟΥΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ.ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ Κ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑ!ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΝΥΧΙΑ ΠΟΔΙΑ ΧΕΡΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΜΑΣΚΟΥΛΑ ΚΟΡΡΕ ΝΑ ΜΑΙ ΦΡΕΣΚΙΑ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσακια...

Μπραβο Ελενακι μια χαρα φερθηκες στα πεθερικα...μια τελεια νυφη....καλα εκανες...τα πεθερικα σου πως σε βρηκαν...φανταζομαι ποσο περιμενουν το εγγονακι τους...Απο Κρητη ειναι κ τα πεθερικα????

Χρυσα κ γω μια απο τα ιδια δεν μπορω να κοιμηθω καλα καθολου συνεχεια στριφογυρναω...κ χθες ειχε πολυ ζεστη...απο τις 5.30 ξυπνησα....

Νανσυ το πραγραμματακι σου σημερα ειναι σουπερ..αντε κοριτσακι μου να νιωσεις καλυτερα...με τα κουρα....κ αυριο να περασεις σουπερ στο γαμο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το χεράκι μας είναι. Όντως σιγά σιγά θα γεμίσουμε χεράκια και ποδαράκια :lol: . Θα πρέπει να αλλάξουμε και θέμα. Οι καλοκαιρινές μανούλες 2012 :D . Εγώ κορίτσια ζυγίστηκα και έχω χάσει 7 κιλά είναι να χάσω άλλα 10 για να δούμε. Πάντως τρώω πολύ λίγο και το βράδυ με το ζόρι δεν έχω όρεξη. Τρώω για να έχω γάλα και πίνω πολύ νερό. Που θα πάει θα τα χάσω και τα υπόλοιπα. Ο γιατρός μου είπε να πάω στις 50 μέρες για τεστ παπ (αλλά να έχω αρχίσει επαφές γιατί θα πονάω στο παπ) και θα μου δείξει ασκήσεις για την κοιλιά. Α! ξέχασα να σας πω ραγάδες μηδέν. Δεν έχω καθόλου. Ευτυχώς.

Μαράκι ακόμα εδώ εσύ? Πωπω τελικά τίποτα δεν είναι στάνταρ για το πότε θα γεννήσεις. Εσένα περιμέναμε εγώ γέννησα. Όσο για την πρόκληση μην φοβάστε όλα καλά να πάνε και αυτό δεν έχει μεγάλη σημασία γιατί κι εγώ επειδή δεν είχα μεγάλες ωδίνες μου βάλανε αυτό το φάρμακο που χρησιμοποιούν για την πρόκληση για να προχωρήσει ο τοκετός. Πραγματικά πολύ αίμα ρε κορίτσια αφού φανταζόμουν τι γίνεται εκεί κάτω και λέω παναγία μου τι βιώνουν μαίες και γιατροί. Το Καρολινάκι μας τι έγινε? Δεν έγραψε καθόλου? Γυρίσανε σπίτι? Κατερινάκι Ανθή γνωρίζετε τίποτα. Η Άννα? Πως πήγε? Όλα καλά? Μόνο εγώ γύρισα στο φόρουμ από τις λεχώνες? :lol: Έχω εθιστεί φαίνεται :lol::lol:

ΒΙΚΑΚΙ καλή ξεκούραση τώρα. Έλενα τελικά δεν ήταν γραφτό μου να κάνω το παγωτό σου :lol: Που θα πάει όμως όταν χαλαρώσω λίγο και βρω χρόνο θα το φτιάξω. Μπορεί να πω στην μαμά μου να μου το φτιάξει.

Ωπ τι βλεπω? Η Charoula με έβαλε στο Νο4? :lol: Και ήθελα να κατοχηρώσω το 3. Τεσπα. Charoula καλή λοχεία να έχεις και καλούς θηλασμούς.

Κοριτσάκια έφτασα στην σελ.81 δεν μπορώ να διαβάσω άλλο. Σας φιλώ όλες σταυρωτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααααααααααα κοριτσια τι ομορφα που βλεπω οτι ηδη καποιες εχετε ξεφουσκωσει να σας ζησουν τα μωρακια σας και να εχετε καλη λοχειαααααααααααααααααααααααααααααααααααα

εμεις εχουμε λιγο μελλον ακομα και πολυ ζεστη δυστηχως ακομααααααααααααααααα

φανταστειτε εσεις του ιουνιου μετρατε μερες η ακομα και ωρες και εχετε αρχισει και τα σεξακιαααααα χι χι χι χι χι

και γω θα παω την βδομαδα που μας ερχεται να κλεισω ραντεβου για το dopler αχ ειμαι πιο μακριααααααααααα

κατα τα αλλα τι να πρωτοσχολιασω εχω παιθανει στα γελια με αυτα που γραφετε

γιαυτο δεν θα πω τιποτααααααααααααααααααααααααααααααα

απλα μου φτιαχνετε την διαθεσηηηηηηηηηηηηηηηηη και αυτο ειναι υπεροχοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρουδια αγαπητές!!!

Χαρουλα!!Τι γαϊδούρα που είμαι!!Δε σου ευχηθηκα?ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!Να ειναι γερο ,ευτυχισμενο και ζουμπουρλούδικο!!Καλη λοχεία μαμα!

Νανσουϊτα θα μου γινεις φράπα σήμερα,λιγουρευτικό μου κορίτσι εσυ!Η ωρα η καλη του αδερφούλη σου!ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΙΑ ΚΟΥΝΙΑΔΑ :lol::lol::lol:

Σταυρουλάκι λεχωνάκι.τί ωραία που μπαινεις και μοιραζεσαι τις νεες εμπειριες σου μαζι μας!!Κι εγω νομίζω πως εχω εθιστει λιγάκι και θα ειμαι όλο στο μαμμυ!Ετσι λεω τώρα βεβαια!! :)

Αφου λεω στη μανα μου να μου φερνει το λαπιτοπι στο Μητερα να σας γραφω!!χααχαχ!

Ποια γεννάει σήμερα???Ελα τωρα που γυριζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας κοριτσαρες μου.... ειχα ενα απαισιο βραδυ γιατι καπιοα στιγμη ξεγυμνωθηκα γιατι ειχα γινει παπαι στον ιδρωτα αλλα τελικα με επιασε διαρροια στα καλα καθουμενα και φορεσα ενα φανελακι και μπορεσα και ξεραθηκα!!!!

χαρουλιτακι μου γερος και καλοτυχος ναναι.... ο αδελφουλης πως τον δεχτηκε???

λογικα χθες θα βγηκε και η αννουλα μας.... αντε με το καλο να βρει τους ρυθμους της!

ναι και εγω κοιταζα τη λιστα καγκουρακι και ειναι φουλ αγορια! η μαρια να μας κανει την εκπληξη ή η κικιτσα

νανσουλα μου γινε ομορφη κουκλιτσα μου αν δεν τα καταφερεις να φωναξουμε τη μαρια να σου περασει ενα χερι μπογια μπας και γεννησει!

χρυσα μου στο εφτιαχνα χθες αλλα κολλησε το βρωμοπρογραμμα και το παρατησα.... παντως μπες στο www.girgiris.gr απο εκει βρηκα και αλλα αυτοκολλητα με τη χιονατη για να βαλεις το ιδιο θεμα... επισης εχει και ταπετσαρια χιονατη και εκει θα δεις τα χρωματα!!!

σταυρουλα μου και η καρολινα και η βετα γυρισαν σπιτι, και η αννα λογικα.... ναι η χαρουλα σε μετατοπισε αλλα κλεισατε το τοπ 5! ο μεγαλος συναγωνισμος θα γινει την επομενη βδομαδα....

οσο για το τιτλο μη στεναχριεσαι ηδη τον ετοιμαζω και απλως θελω να σιγουρευτ οτι στο καινουργιο που θα ανοιξω θεματακι να ειμαι πρωτη!!!!(ψωναρα)....

ελπιζω τωρα να μπεις στους ρυθμους σου και να τα λεμε συχνα.... δε πιστευω οτι κανις ακομα αγορες????

τι να κανω σημερα ρε κοριτσια δεν ξερω.... πρωτα απο ολα λεω να σηκωθω να παω να πληρωσω vodafone και ισως παρω καμια φορμα ολοσωμη για το νοσοκομειο εεε ναμαι ομορφη! αλλα φραγκα που.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πρεπει να εχει γεννησει και η ελενη μαθ. εχει και κοντινη ΠΗΤ, ειχε μπει και νωρις στο νοσοκομειο με συσπασεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!

χαρουλα κ να φανταστεις σε σκεφτομουν πολυ εντονα γιατι ειχα καιρο να σε δω μεσα!!!να σου ζησει το μωρακι σου να ειναι γερο και καλοτυχο!!!καλη λοχεια να εχεις κ θα περιμενουμε να μας πεις τα νεα σου!!!

οντως βρε κοριτσια...ολο αγορια βγαινουν..χιχιχιχιχι..

λοιπον χτες πηγα στον γιατρο κ μου ειπε..οτι ολα καλα ειναι,καρδια,μωρο,υγρα,πλακουντες κτλ......αν δεν γεννησω μεχρι την δευτερα θα παω την τριτη πρωι στο ιατρειο του να με δει κ απο κατω κ θα μου το σκαλισει για να προκαλεσει τοκετο..μετα θα παρει τηλ να δει πιο νοσοκομειο εφημερευει κ ποιος γιατρος για να παω συστημενη..μου ειπε οτι δεν τον ενδιαφερει πιο νοσοκομειο ειναι,αλλα ποιος γιατρος θα με εχει..θα παω εκει κ θα με βαλουν ορο για προκλιση..μεχρι την τεταρτη λοιπον γενναω επιτελους κ εγω!!!χτες ειχα παρα πολλες συσπασεις,αλλα να΄'χαμε να λεγαμε!!με αυτες εμεινα!!

να σχολιασω αυτα τα τελευταια,καλε παλι για σεχ τσιγαρο κ ποτα??????αχχχχχχχχχχχ...........

εμενα μου εκατσε μια φορα την προηγουμενη βδομαδα,αλλα κ αυτο για να ξελαμπικαρει..καλε κουνιεται το μωρο μολις τελειωνουμε κ αισθανεται ασχημα..εγω τρεχω να κρυψω να μην την δει οτι κουνιεται κ πει ( να ειδες γιατι δεν θελω?)πολυ ζωηρουλα μας βγηκε η μπεμπα στην κοιλια!!!!το τσιγαρο με το φραπεδακι μου λειπει πολυ!!!!!!!! :(;)

σταυρουλα τελεια φωτο!!!να σου ζησει κ παλι!!!

νανσυ να γινεις μια κουκλα κ να περασετε τελεια!!!!

αλεκα κ εγω χτες εβλεπα την λιστα κ αναρωτιομουν που ειναι καποιες που χαθηκαν κ αν γεννησαν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsoudia mou....

maraki k egw eixa para polles suspaseis xthes k kati ponakia allame auta emeina k egw... ante koritsi mou den emeine tpt...

nansy mou na gineis koukla oxi oti den eisai vevea k na peraseis omorfa ston gamo...

mpravo elena kali nufi...

lia egw exw k alli foveia min spaseis kanenas plakountas.....

alla xthes ton katafera k mou ekatse....

este mou tha xalarwseis k tha prolaveneis ta panta...

i fwto pantws teleia anupomono na parw ena mwraki me xerakia mikra stin agkalia mou...

koritsia eida sto oneiro mou oti gennisa( alla den eida pws )k otan mou dwsan to mwro den to anagnwriza meta pou to ferane anarwtiomoun an einai diko mou.. k elega oti den to thelw na to paroun...

kakia mana tha ginw.... :(:(:(

xrusa mou grafeis apo katw k ta epilegeis ola k patas deksi klik k antigrafi stin epomeni selida pali deksi klik epikolisi sunexizeis ti thes na grapseis k ksana meta ta idia antigrafi k epikolisi meta...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsoudiaaa!!!

Nai kali nufu twra, an ksekinisei kamia istoria pws na megalwnw to paidi mou h tipota tetoio omws tha ginw kaki nufi....kai apla perimenw antidraseis kai se kati alla, tha ta pw omws sto allo post. Kokona mou einai h pethera mou apo Kriti o petheros apo boreia Ellada kai etsi menoun panw alla erxontai edw 4-5 mines to xrono pros to kalokairi.

Nancouli mou na gineis omorfiiiiii!!! Egw telika ekana pentikiour moni mou proxtes telika kai malli. Lew na ta anoiksw ligo kai me antabies tin alli bdomada.

Este mou de peirazei gia to pagwtaki!!! Twra exeis alla, kapoia stigmi tha to kaneis kai auto!! Eisai twra mia manoulitsa! Simera to bradu sikwthika gia toualeta 2 fores kai kathe pou pigaina thumomoun auto pou eixes grapsei kai koitaza gia ugra! Ektos apo ta ugra eniwses tipota allo parakseno pou na katalabeis oti kati einai diaforetiko?? Oi ponoi pws sou fanikan, einai anektoi?? Kai se poso diastoli ekanes episkliridio??

Maximaki einai epeidi twra etoimazesai kai giauto to oneireutikes auto! Mia xara manoula tha eisai!!

Aleka kai egw nomizw oti h alli Elena exei gennisei giati meta pou mas elege gia tis suspaseis den ksanampike.

Koritsoudia poia einai h epomeni????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλί όλο συσπασεις εχουμε και όλο με αυτες μένουμε.Σήμερα το πρωι που εφευγε ο αντρας για δουλεια με ρωτάει,θα γεννησουμε σήμερα?Και πλεον σίγουρη απανταω ''μπαα''.Τοσες αλλες μέρες ενοιωθα οτι θα γεννησω και τελικα εμεινα με το μωρο στην κοιλια!Τον κατάφερες ε??Μωρε κι εγω δεν εχω παραπονο,κανουμε ολα τα αλλα εκτος απο το φουλ προγραμμα!Ευτυχως.

Ελενα συμφωνω απολυτα,οταν αρχιζουν και επεμβαινουν και σου χαλανε το προγραμμα που εχεις με το παιδι σου...Μπορω να γινω αγριο θηριο και να δαγκωσω!Τη δικη μου την εχω ψιλοπροειδοποιησει πως δεν θελω να το μπουκωνει και να του δινει βλακειες,και να λεει οτι αυτη ξερει καλυτερα,γιατι με το αλλο εγγονι αυτα κανει και το εχει κανει τοφαλο.Και τη λεει κιολας στη μανα του οτι δεν το ταιζει καλα.Κατσε να μου κάνει κανενα τετοιο και θα δεις.Καλυτερα κακια νυφη παρα ηλιθια νυφη και γλυφτρονι.

Καλα ρε κοριτσι λάστιχο,πως εκανε πεντικιουρ μονη σου!!!!Εγω ουτε παπουτσι δεν φτανω να βαλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια μου αν δεν κολλαγε ετσι πολες φορες η σελ θα ηταν καλυτερα στο ρεα που θα γεννησω θα εχει ιντερνετ στο δωματιοοοοοοοοοοοοο αρα οταν δεν θα εχω την μπουμπου η κοσμο θα μαινω και γω χι χι χι χι χι χι χι χ χι ειναι ωραιο να διαβαζεις τα νεα και να βλεπεις πως πανε ολες με τα μωρακιαααααααααααααα

αλεκα μου βλεπω η νυχτα σας δεν ηταν και η καλυτερηηηηηηηηηηηηηηηηηη αντε και συ λογικα ετοιμαζεσαι ε?ποια ειναι η επομενη?

αντε delllphine μου λογικα οταν σε δει απο κατω και σε σκαλισει την ιδια η την επομενη στανταρ γεννας με το καλο και συ πως εισαι ψυχολογικα?ετοιμη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia akribws auto den thelw...oso den epembainoun den exw problima, mi mou peis pws na kanw kati omws, mporeis na mou peis ti gnwmi sou oxi omws na to kanoun me to diko tous tropo!! Kai auto pou eipes gia to allo tous eggoni isxuei kai apo dw!!

Lia kanw kai akrobatika!!! :lol::lol:

Ekana pentikiour xwris omws na ta bapsw, ta ebala sto nero, ta eksisa ta katharisa ekwpsa nuxia auta.

To bapsimo de kserw an tha to kataferw pou thelei leptomereia.

Rapanaki kai ekei pou tha gennisw nomizw oti exei internet, ston katw orofo sigoura exei, panw pou einai ta dwmatia den eimai sigouri! Plaka tha exei na sas grafw apo to dwmatio!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωπω βαρεμαρα που μεχει πιασει μεχρι να παω ση κουζινα βαριεμαι οχι να πιασω το αυτοκινητο...θελω να πιω και καφε δεν εχω πιει σημερα

αν δεν γεννησει καμια σας μεχρι και αυριο εγω ειμαι η επομενη γιατι αν μπει με προκληση η κικιτσα θα αργησει μεχρι να γεννησει!

και εγω ζηλεψα απο σενα και τα εκοψα τα νυχακια μου ελενα μου.... μετα που θα παω στη φιλη μου για καφε να παρω το μηχανημα της να τα λειανω κιολας αφου δεν μπορω να τα βαψω!

λια μου για σενα ισχυει ο κανονας "οχι αγριο σεξ" ετσι και αλλιως λιγο εμεινε ακομη!

ναταλακι τα ιδια κακα ονειρα βλεπω και εγω.... ειναι επειδη ειμαστε στο τελος.... πανε ωραια διαστροφικα ονειρα που ειχα!

εγω παντως μια ενημερωση απο το κινητο θα σας κανω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...