Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νανσυ η σκεψη σου ειναι τελεια.....τσιγαρο παραλια φραπεδια.....

Εχετε ορεξη για σεξ ε......Αλεκα μηπως γιαυτο τα υγρα......κ συ μπεμπουλα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παραλια και μπυρονια...Σας μισω που το ειπατε τωρα!!!Κι εχει και ωραιο ηλιο εξω...κι εχω σκασει!

ΑΧΧΧ..Θα βαλω μουσικη να χορεψω μπας και γεννησω,να προλαβω να σαραντησω νωρις να παω για μπανιο!!!Και να κανω σεξ!!!!

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lia μου νυστικο αρκουδι δε χορευει..... εγω εχω μουσικουλα και σας γραφω αφου ακομα δεν εφτιαξα τη οθονη του λαπτοπ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ατιμες στην 81 σελιδα ειμαστε.... την κυριακη θα σας ανοιξω καινουργιο θεματακι γιατι ειμαστε ατελειωτες!!!

κοριτσια εχω μια απορια πηρατε μουσικο περιστρεφομενο για τη κουνια????

η τεκιλα σας μαρανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε γραψτε με και μενα σε αυτες που ξεφουσκωσαν!!!

το σαββατο το πρωι - ειχα πολλές συσπάσεις μα παρα πολλές και γεννησαμε λίγο νωρίς.

ο μπέμπης όμως καλά-3 κιλά!

με το καλό σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee oxxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ξεφουσκωσες χαρουλα μου να σου ζησει κοπελαρα μου 2/6 γεννησες δηλαδη νωρις παρα πολυ νωρις

..... φυσιολογικα γεννησες ή καισαρικη??? πες μας πες πες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena eipa k egw na to afisoume parapanw ektos to oti uparxei autos o kundinos na kanei kaka ( etsi gennithike o antras mou asxeto) mou eipe oti meiwnontai k oi pithanotites na gennisw fusiologika giati tha parei perissotero varos k i lekani mou einai steni..... opote ama den mas kanei ekpliksi na vgei pio nwris stin PHT tha mpw me proklisi....

den me peirakse toso i proklisi mou irthe polu apotomo olo auto eixa tin entupwsi oti tha paei polu akoma den pira xampari mallon oti teleiwnw...

prin kamia 20 meres pou gennise k i gnwsti mou akrivos ssan emena itan den katevene me tpt k pige me proklisi k gennise fusiologika k ola kala...

xthes me epiasan kati ponoi ana 5lepto lew fasi tha exei twra na gennaw alla itan mono 4 meta stamatise...

to pagwto vgike polu wraio alla polu gluko gia ta dika mou dedomena tin alli fora tha to kanw pio elafru...

auta einai mexri tin 77 ta stelnw k diavazw ta upoloipa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω κ εγω παραλια στην ακροθαλασσια να τρωω μακαροναδες κ μετα ενα πακετο τσιγαρα κ ποτακι.

ειστε τρελες!!!

χαρουλα να σου ζησει!!!να ειναι γερο κ εσυ καλη λοχεια!!!ποσο εβδ.γεννησες δηλ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλα κμια φιλη μου με ρωτησε τι χριαζομαι και της ειπα ενα περιστρφομενο γιατι αυτο που ειχα στη μικρη το διαλυσε ηταν και ροζ! ελπιζω να μου παρει φισερ πραις γερα και δεν παθαινουν τιποτα

ναταλακι ναι ειδες περασε γρηγορα ο καιρος εδω γενναμε και λεμε ακομη για τις β επιπεδου μας!!!! χχαιρομαι που πηρες τα πανω σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες του αν μου κατσεις θα κατεβει!!!! εμενα μου λεει "εχεις ενα πουλι ηδη μεσα σου ποσα θες ακομα"

στη σαντυ ο γιατρος μου το ειχε κοψει μονο στον 8ο μηνα... στον 9ο το καναμε κανονικα

τωρα σε αυτο που εχω πλεον κλεισει ημερομηνια εεε και αυριο ισως κανω το σπορ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ημουν στην 37η εβδομαδα αλλά το μωρό από την αρχή πιο μεγαλο για αυτό και γεννηθηκε τρια κιλά

με έπιασαν οι πονοι την παρασκευη το βραδυ, μου δωσαν ενα voltaren για να ηρεμησουν λίγο και το σαββατο το πρωι κλεισαμε ραντεβου. με καισαρικη γεννησα οπως και το πρωτο.δεν επιχειρησα φυσιολογικο -αν και η γιατρος μου μου ειπε οτι με τοσους πονους θα γεννουσα ανετα-γιατι την πρωτη φορα ειχα παρουσιασει καποιο προβλημα εγω(όχι το μωρό) και δεν ηθελε να με ζορίσει.

ηταν πολυ όμορφη εμπειρια αν και πηγα πολυ αγχωμενη.καναμε ολη την προετοιμασια και μπηκαμε στην αιθουσα -εκει ενα παρτι οι γιατροι και οι μαιες!!!!πολυ κουβεντουλα και καλαμπουρακι!φυσικα με επισκληριδιο γεννησα με μια φανταστικη αναισθησιολογο (την είχα και στο πρωτο και η γιατρος μου την ξαναζητησε)που μου κρατουσε το χερι σε ολη τη διαδιακασια και μου περιεγραφε. οποια γεννησει στο διαβαλκανικο - αν θελετε- να σας πω όνομα. αυτη τη φορα η αναισθησια ηταν λιγη γιατι κουνουσα τα πόδια μου κατω.

ήταν όμορφα και ηρεμα-αυτό μου έμεινε.οι ημερες στο νοσοκομειο ξεκουραστες. αυτα. μια γλυκια αίσθηση μου εχει μεινει.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Charoula, να σας ζήσει, γερό και ευτυχισμένο!!

Για τις υπόλοιπες τί να πω?Με έχετε κολάσει..τσιγάρο, σεξ , ποτά και γω μέχρι τώρα σιδέρωνα...ε, μα είναι να μην ξενερώνεις?? :lol:

Αντωνία και γω γι αυτό πήγα θάλασσα γιατί είχα σκάσει κυριολεκτικά και γενικώς δεν κρυώνω στην θάλασσα και παντα μπαινω απο τις πρώτες ζέστες που πιάνουν αλλά σήμερα μου φάνηκε πάρα πολύ κρύα...σαν γριά ένιωθα!

Σας αφήνω για να ετοιμαστώ, θα πάμε για ένα παγωτάκι με τον άντρα μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ημουν στην 37η εβδομαδα αλλά το μωρό από την αρχή πιο μεγαλο για αυτό και γεννηθηκε τρια κιλά

με έπιασαν οι πονοι την παρασκευη το βραδυ, μου δωσαν ενα voltaren για να ηρεμησουν λίγο και το σαββατο το πρωι κλεισαμε ραντεβου. με καισαρικη γεννησα οπως και το πρωτο.δεν επιχειρησα φυσιολογικο -αν και η γιατρος μου μου ειπε οτι με τοσους πονους θα γεννουσα ανετα-γιατι την πρωτη φορα ειχα παρουσιασει καποιο προβλημα εγω(όχι το μωρό) και δεν ηθελε να με ζορίσει.

ηταν πολυ όμορφη εμπειρια αν και πηγα πολυ αγχωμενη.καναμε ολη την προετοιμασια και μπηκαμε στην αιθουσα -εκει ενα παρτι οι γιατροι και οι μαιες!!!!πολυ κουβεντουλα και καλαμπουρακι!φυσικα με επισκληριδιο γεννησα με μια φανταστικη αναισθησιολογο (την είχα και στο πρωτο και η γιατρος μου την ξαναζητησε)που μου κρατουσε το χερι σε ολη τη διαδιακασια και μου περιεγραφε. οποια γεννησει στο διαβαλκανικο - αν θελετε- να σας πω όνομα. αυτη τη φορα η αναισθησια ηταν λιγη γιατι κουνουσα τα πόδια μου κατω.

ήταν όμορφα και ηρεμα-αυτό μου έμεινε.οι ημερες στο νοσοκομειο ξεκουραστες. αυτα. μια γλυκια αίσθηση μου εχει μεινει.

φιλια

Να σου ζησει Charoula μου το μωρακι σου καλοτυχο και γερο να ειναι παντα!!!!

dXQAp3.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...