Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

Tsevoula ετσι πανε η επισκεψεις.Τωρα για το ποσο θα πληρωνεις ,ισως ειναι και αναλογως το γιατρο.Εμενα τις δυο τελευταιες φορες δεν μου πηρε τιποτα.Και nst,doppler,δεν μου τα χρεωσε ποτε εξτρα.

Ρωτα τη γραμματεα του αν θα πληρωνεις καθε φορα που θα ερχεσαι ανα εβδομαδα.Εγω το ειχα κανει και μου ειπε θα το πει στο γιατρο.

Νανσυ!Στο στενεψε?Πως γινεται αυτο?Εμενα αν μου το στενεψει κι αλλο καηκαμε!Ουτε ταμπον δεν θα χωραει μετα!

Ειδες για να κάνω kegel απο μικρη?? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ τελεια η Ιστορια της Σταυρουλας...κ το χερακι επισης απεχτο....αντε μια μια να γραψουμε με το καλο της Ιστοριες μας...

Δεν ξερω αν θα μπορεσουν να μου την φερουν την μικρη στην κλινικη κοριτσια γιατι η αποσταση απο το χωριο στην κλονικη ειναι καμμι ωριτσα...κ ο αντρας μου φευγει για δουλεια 5.30 το πρωι κ τελειωνει 6 το απογευμα κ θα ρχετε στην κλινικη...δεν ξερω αν θα μπορεσει να μου την φερει κανεις...το χω πολυ αγχος...δεν ξερω τι θα γινει το σκεφτομαι συνεχεια...

Ελενακι μεγεια τα μαλλακια σου...

Αντε Βικακη σημερα τελειωνεις κ συ επιτελους την δουλεια κ θα χαλαρωσεις...θ ασχοληθεις με αλλα πραγματα..

Θαλασσα Αριαδνη ε...πω πω εχω τετοια καψα πανω μου κ παγωμενη να ναι νομιζω πως θα βουτουσα σιγουρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΚΟΝΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΙΣ 4 ΜΕΡΕΣ.ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι πηρε το ματι μου οτι εγραψε η σταυρουλα παω να σας διαβασω και επανερχομαι.....

ανθη μου λιγο η ζεσνη, λιγο η κουραση της δουλειας,λιγο η εγκυμοσυνη πως να μη ξεσπας.... καλα τον εκανες με την λιστα, ετσι και αλλιως σε κατι αλλο δεν μπορουν να μας βοηθησουν τουλαχιστον ας πανε οι αντρες μας με τα νερα μας!

ναταλιτσα μου σε καταλαβαινω.... τα ιδια επαθα και εγω δηλαδη 9μηνες να μου τριβελιζαν το μυαλο θα γεννησεις φυσιολογικα, θα εχεις μια ευκολη γεννα και τετοια και τελικα να φαω μαχαιρι??? γιαυτο εξ αρχης επεσα σε καταθλιψη και δεν μπορουσα ουτε το μωρο να παρω αγκαλια.... ενιωθα αχρηστη και οχι καλη μανα επειδη γεννησα με καισαρικη... και μετα καταλαβα οτι εχω μια πανεμορφη κουκλιτσα αγκαλια που χιλια χιρουργεια θα εκανα για να την εχω!

η προκληση στις 40βδομαδες ειναι φυσιολογικοτατο, οι τεχνιτοι πονοι βοηθανε πααααρα πολυ στο να κατεβει το μωρου, οπως επισης θα σου πιεζουν και την κοιλια και θα στο τραβαει ο γιατρος απο κατω .... η καισαρικη θα γινει ΜΟΝΟ αν συντρεχει προβλημα υγειας....

ξεκολλα το μυαλο σου(σορρυ που στο λεω ετσι) αλλα αν συνεχισεις να το σκεφτεσαι το μονο που θα καταφερεις ειναι να παθεις καταθλιψη σε σημειο να μη θες να δεις το μωρο... το μονο που πρεπει να σκεφτεσαι τωρα ειναι οτι την παρασκευη θα κρατας ενα μπεμπαρο αγκαλιτσα.... εγω καθε μερα που ξυπναω το πρωι λεω "αχ πετρακη μου ελα να μου γεμισεις το δωματιο" και το βραδυ που ξαπλωνω με τον αντρα μου λεω "να σε 4μερες ο πετρακης μεσα στη κουνια θα κλαιει σα γατακι"..... χαζουλα με πηραν τα ζουμια.....

κοκονα μου απλως να πεις στη πεθερα σου να στην φερνει καθε μερα στο κυλικειο ομως να την βλεπεις.....

εμενα η δικια μου επειδη ειναι αναισθητη δεν θα την φερουν καθολου στο νοσοκομειο (δε θελω εγω πιο πολυ), δεν εχει ξανακοιμηθει στα πεθερικα μου και αυτο με αγχωνει αλλα τοσο καιρο που μενει στους γονεις μου 3ημερα ποτε δεν με εχει ζητησει....

πασχαλιτσακι μου πολυ καλομαθημενο τον εχεις το πριγκιπα.... κανε λιγο πισω γιατι ακολουθει και η μπεμπα σου! αντε μια χαρα θα κοιμηθειτε αποψε

χρυσα μου και εγω επιμενω με την χιονατη αντε και λιγο απο τις πεταλουδες αλλα οχι τα ζωακια.... αν καθησει ο μπαμπας και δει τον αγωνα θα σου στειλω ζωγραφια πως το σκεφτομαι το δωματιο σας!!!

ελενα σωστα τα λες αλλα το ντελφινακι μας εχει μια σημαντικη διαφορα απο τη ναταλιτσα εχει ξανακανει γεννα! παντα αν εισαι πρωτομανα φοβονται περισσοτερο να το ξερεις αυτο!

μαρακι βαζανε πλακακια και εσυ να μη περνας τους αρμους στα τεσσερα???? εεε οχι τι πραγματα ειναι αυτα!

μπεμπουλα μου ναι αγαπη μου τα περνουμε μτα την γεννα και αφου τελειωσει και η αδεια λοχειας(69 μερες) αργουμε δηλαδη!

ειδες βικακι εφτασε η παρασκευη!!!! αντε με το καλο κοριτσι μου να ξεκουραστεις και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου!

εσεις που δεν πινετε καφε τι σκατα πινετε????

τσεβουλα να τον ρωτησεις για να ξερεις τι σε περιμενει κοπελια μου!!

ρε λιακι και ηθελα να στο πω κανενα σεξακι δεν κανεις τωρα, τωρα που πρεπει να κανεις???? εγω παντως κυριακη θα τον ξεσκισω τον μπομπ θα το εχω και κοντρα μια χαρα!!!!

νανσυ εκτιμαω τον αγωνα σου με την πεινα και σε υποστηριζω τρωω αγγουρι και δροσιζομαι χωρις αλατι!

σταυρουλα μου διαβασα την ιστορια σου και συγκινηθηκα.... μπραβο σας γρηγορος ο στρατουλης μας....

δηλαδη μετα κοριτσια αντι για κοιλιες θα βαζουμε χερακια και ποδαρακια στα προφιλ μας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα ναι χερακια ποδαρακια....κ τετοια θα παιζουν...στο προφιλ...πανε οι κοιλουμπιτσες σιγα σιγα....Η πεθερα μου ειναι 72 χρονων λιγο χλωμο να μου την φερνει με τετοια αποσταση...1 ωρα με αυτοκινητο με λεωφορειο ουτε που ξερω...

Μαλλον εχεις δικιο Νανσυ μου...εμενα θα μου φανει ισως η μικρη να το περασει ετσι κ το ευχομαι...απλως δεν εχει συνηθισει να κοιμαται στην πεθερα μου..κ φοβαμαι μην με ζηταει το πουλακι μου...θα δουμε....

ευχαριστω παντως με ηρεμησατε λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nansoula xaxaxaxax mou aresei i perigrafi sou :lol::lol::lol::lol:

bikaki telos i douleia?? :ymparty::ymparty: eides perasane grigora oi meres. apo aurio ksekourasiiiiii

koritsia einai edo i pethera mou kai mou sideronei kai mou exei spasei ta neura!!!!!!!!!! na tis petakso to sidero sto kefali??????????????????????? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΓΩ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕ!ΟΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΑΜΑ ΚΟΨΩ Κ ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ!ΑΛΛΑ ΠΙΝΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΚΕΤΟ ΜΕ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ.

ΣΕΧ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ;;;ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bikaki epitelous teleiwses kai esu!!!! Teleia twra tha ksekourasteis!!! Kali epituxia me to pagwto!!!

Tseboula, einai akribws opws sou eipe h Nancy, o kathe giatros einai alliws. Emena xrewnei 50 eurw kathe deutero rantebou...diladi mia plirwnw mia oxi. Alla den xrewnei oute doppler oute kardiotok. oute tipota allo extra.

Nancy alitheia kai esu auto bazeis??? Mou aresei arketa to xrwma apla gia kalokairi epeidi exw sunithisei antabies kai na einai pio anoixta twra mou fainetai polu skouro...ston ilio omws pou dixnei pio kokkino moiazei sa na exw xalkines antabies, wraio einai!

Aleka exeis dikio, auto den to skeftika gia to prwtomana!

Re Nancy diladi ti tou les tou giatrou, rapse parapanw apo oti itan???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: ΟΧΙ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΤΑΝ Κ ΕΓΩ ΥΠΕΦΕΡΑ!Κ ΝΑ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΕΣ Κ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΟΤΑΝ ΜΕ ΕΡΑΒΕ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΠΗΓΕ ΤΟ ΡΑΨΙΜΟ ΠΑΡΑ Η ΓΕΝΝΑ. :lol::lol: Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ Κ ΔΑΧΤΥΛΟ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΝΑ ΔΕΙ ΜΗΠΩΣ ΧΑΛΑΣΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ! :lol::lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sideronei eutuxos me apionismeno nero, ego tis efera to doxeio gia na eimai sigouri :lol::lol:

sxoliase oli ti geitonia kai tora blepei alpha, exei istoria me 18 xrono kai 40ara kai mou leei siga min asxoliomoun ego me ton 18xrono. giati mori patsaboura tha sou kolouse esena pote 18 xrono???????????????? eleosssssssss :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εχετε πολυ πλακα! :lol: οι ατακες σας ειναι θεικες!!αχ αν δεν ειχα κ εσας πως θα περναγε η ωρα,δεν εχει δουλεια.

εγω στον γιατρο δινω οσα θελω,δηλ ετσι εχουμε πει κ εγω αναλογα τη φορα συνηθως δινω 40 ευρω αλλα εμενα δεν κανει ντοπλερ θα το κανω αλλου κ δε κανει κ nst,βασικα νστ δεν εχω κανει ποτε.

χριστινακι μου κανε το κοροιδο αφου σου σιδερωνει! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αλεκο,κι εγω θελω σεχ!Λυσσαω!Αλλα ξερεις γιατι κολλάω?Επειδη μου εγραψε και πηρα τα υποθετα για τους μυκητες,που δεν ειχα,αλλα για να καθαρισουμε το περιβαλλον για το μωρο.μετα δεν ειναι χαζο να παω να κανω σεχ και να ξαναβαλω μεσα τυχον μικροβιάκι?

Κι εγω που νομιζα οτι θα λυσσαξουμε στο σεξ τελευταιες μερες και ελευθερα.

Νανσυ ειμαι απ'αυτο που λες! :oops: Ε ναι,το εχω γυμνασμενο :lol::lol::lol: Αν δεν εκανα τιποτα για καμια εβδομαδα μετα ξερεις πως πονουσα??

Πωπω..παρθενα θα με ξαναβρει ο αντρας μου!!χααχαχ!!!

Μπεμπουλα :lol::lol::lol: Τι γλυκια πεθερουλα...

Ελενα http://www.mammyland.com/forum/30/20265

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλα αστην να ασχολειτε με τη τηλεοραση αλλα να της θυμηζεις να σιδερωνει κιολας!!!

λιακι βαλε προφυλαξη!

νανσυ 40μερες μετα και αν κρατησουν και παραπανω τα λοχεια τι θα κανω??? μετα πρεπει να μου κραταει τα παιδια που θα δουλευω αρα πρεπει να τον εχω σε καταστολη!!!!

σιγα μωρη μυξοπαρθενα..... πες μου οτι λες και φλυτζανι????

βικακι μου το τι θα ακουσεις ακομα απο μας δε λεγεται

μπεμπουλα πιο βαρια θες εσυ.... εγω το μονο που θελω τωρα ειναι να αλλαξω βρακι γιατι παλι κατουρηθηκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Το έχω ζήσει , ένιωθα κενή , ξέρω όλες σου τις σκέψεις. Ξέρω πως νιώθεις το ουράνιο τόξο όμως δεν θα αργήσει να έρθει . Πάρε οοοοολλλλοοο το χρόνο σου και ψυχολογικά αλλά και σωματικά θέλεις ηρεμία και χρόνο . Να θυμάσαι όμως ότι θα έρθει και θα σε γεμίσει όλο χαρά. Καλή δύναμη κοπέλα μου 
    • Έτσι είναι! Εμένα η μεγάλη τη βρώμη δεν την ήθελε. Δοκίμασα μια δυο τρεις, Ε μετά τα παράτησα 😂😂 ναι τραχανά λαχανικών! Η μεγάλη τον έτρωγε με κλειστά τα μάτια! Να δούμε η μικρή!
    • Πώς είστε γενικά κορίτσια;  Εγώ σήμερα είμαι σαν να με πατησε τρένο. Απίστευτος πονοκέφαλος όλη μέρα σχεδόν, δεν έχω καθόλου όρεξη, κοιμήθηκα 10 ώρες το βράδυ + 3 για μεσημέρι 🤣🤣 είμαι ένα ζόμπι πραγματικά, ούτε να περπατήσω δε βγήκα σήμερα και νιώθω λίγο τύψεις που είμαι σα τη χλαπατσα όλη μέρα...  Επίσης το άλλο το καινούργιο!!! Νομίζω έχω απέχθεια στη φέτα/μυζήθρα 😱😱😱 Το πρωί έφαγα μια μπουγάτσα με τυρί που είναι η αγαπημένη μου και μου φάνηκε τόσο απαίσια που νομίζα ότι έφταιγε που ήταν κατεψυγμένη. Τώρα το απόγευμα λιγουρευτηκα καρπούζι με τυρί (δε ξέρω αν το τρώτε κι εσείς, αλλά στη βόρεια Ελλάδα νομίζω είναι must συνδυασμός 😅) και η φέτα με αηδιασε άσχημα! Νόμιζα ότι ήταν ξινισμενη, ληγμένη, δε ξέρω. Ο σύζυγος ο καημένος έτρεξε να δει ημερομηνία και ήταν κομπλέ και μάλιστα μόλις την ανοίξαμε. Τι να πω, στεναχωρέθηκα, προσπάθησα να φάω 3-4 κομμάτια με το ζόρι μπας και, άλλα μου φαινόταν λες και έτρωγα κέρματα ένα πράγμα. Πολύ απαίσια γεύση 🥴
    • Η αλήθεια είναι ότι με έβαλες σε σκέψεις τώρα 😅 λοιπόν ο γυναικολόγος στην Ελλάδα όταν του έδειξα τα περιεχόμενα της πολυβιταμινης μου είπε συγκεκριμένα ότι το σίδηρο είναι σε χαμηλή περιεκτικότητα κι ίσως να κοιτάξω για κάποιο έξτρα συμπληρώματα. Μετά όταν πήγα στην αιματολογο στο εξωτερικό συμφώνησε και μου είπε να πάρω το σίδηρο όπως έπαιρνα και προ εγκυμοσύνης γιατί λέει οι ανάγκες σε σίδηρο πολλαπλασιάζονται στη εγκυμοσύνη. Έπειτα όταν είδα και τη γυναικολόγο μου την περασμένη εβδομάδα μου είπε κι αυτή ναι και μου έγραψε και το συμπλήρωμα. Να σημειωθεί ότι απ' τις τελευταίες μου εξετάσεις (7η εν) που της είδε η γυναικολόγος, ο αιματοκρίτης μου είναι μια χαρά (42.4). Δε ξέρω τι να πω, αφού 3 γιατροί είπαν να πάρω ξέρω γω... Θα τη ρωτήσω αύριο και θα πάρω και τον Έλληνα γυναικολόγο να διασταυρώσω πληροφορίες.
    • Τραχανά λαχανικών Ε;; Έδινα και εγώ στην πρώτη μου τώρα θυμήθηκα που το πες και μετά αλλάξαμε σε κατσικίσιο που τρώει μέχρι σήμερα..όχι δίκιο έχεις η καθεμία κάνει αυτό που νιώθει καλύτερο!! Εγώ είχα δώσει κρέμα με βρώμη και φαγοπυρο δεν ξέρω αν γνωρίζετε αλλά λένε ότι είναι πολυ δυναμωτικο και έχει βιταμίνες τώρα τι να πεις κάνουμε ότι μπορούμε όλες καλύτερο για τα ζουζούνια μας..αλλά να ακούγοντας άλλες μαμάδες παίρνουμε και ιδέες 🤪
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...