Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

οτι προλαβω θα σχολιασω..... στεντιμ μου εισαι μια ΚΟΥΚΛΑ!!!!

ελενα μου βαψτα νασαι ετοιμη.... εγω τους ρωτησα για μανικιουρ-πεντικιουρ αλλα απαγορευεται να τα βαψω και ετσι δεν θα τα κανω!!!

χρυσα μου μη κανεις εναλλαξ τοιχους γιατι το πρασινο ειναι εντονο σα χρωμα, εκτος αν βαλεις απαλο πρασινακι!

ναι ο απεναντι με τη χιονατη γιατι τα χρωματα της χιονατης ειναι κιτρινο με μπλε! θα σου ετοιμασω δειγμα να δεις πως το σκεφτομαι!!!!

μια χαρα εισαι απο κιλα!

λια μου εεε μεσα στο σαβ/ριακο θασαι εχεις αγκαλιτσα το μωρακι σου!!!! αυτη η βλεννα που βλεπεις ειναι που εχει ανοιξει ο τραχηλος και ετοιμαζεται

γιατι εχεις προβλημα με τους τεχνικους πονους??? αντι να κοιλοπονας σπιτι, κοιλοπονας κατευθειαν στο νοσοκομειο!

στην ομαδα δεν φαινεται τιποτα μονο εμεις θα βλεπουμε... τις φωτο που εβαλα τις εβαλα στο προφιλ μου γιαυτο φανηκαν στην αρχικη

τη σταυρουλα πρεπει να ρωτησεις γιαυτα τα πραγματα αλλα που θα την εβρεις.... ναι ειναι συπτωματα γεννας αλλα μπορει να σου κρατησουν και βδομαδα

δημητρα και εσυ καισαρικη??? γιαυτο δεν σε επιασε το συνδρομο λογ που θα ξερεις την ημερομηνια! σου φευγει ενα αγχος αν θα τα προλαβεις ολα

βικακι ειναι απο την ορθοστασια δεν ειναι μονο απο την εγκυμοσυνη, απλως στο ειπε για να μην το επιβαρρυνεις

κικιτσα στη σαντυ ειχα διαστολη 6, μπηκα με τεχνητους, ο τραχηλος μια χαρα αλλα η σκατουλα εχασε το δρομο!!!! καλα στα λεει ο αδελφουλης σου

ναταλακι η προκληση δεν σημαινει απαραιτητα καισαρικη.... για να γινει καισαρικη πρεπει να συντρεχουν ιατρικοι λογοι ειτε για τη μαμα ειτε για το μωρο....

σκατουλες κανονιστε αν μου γεννησετε δευτερα να βαζετε και την ωρα να ξερω ποιο μωρο ηρθε πρωτο.... ζηλιαρες ολες σας θελετε δευτερα!!!!

αριαδνη πηγαινε στη πρωτη καλυτερα.... ο γιατρος σου δεν εχει καποια ιδιαιτερη προτημιση???

μολις μπηκα στην 75.... θα επιστρεψω ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

pasxalitsaki, den exeis kanei etoimasies esu akoma????

Γλυκια μου φουσκιτσα για την νεραιδουλα μου ετοιμαζω τα παντα εκτος απο το δωματιο της!!!! Και αυτο για 2 λογους , ο ενας ειναι οτι για την ωρα ετοιμασαμε το δωματιο τπυ πριγκιπα μιας και μεχρι εχθες κοιμοταν στον δικο μας, εκει ειχα την κουνια του για πολλους λογους που εχω πει παλαιοτερα και δεν εχω κουραγιο να ετοιμασω και ακομη ενα δωματιο και ο δευτερος ειναι το οτι η μικρουλα θα ειναι μαζι μου μεχρι να γινει 5-6 μηνων και να την παω στο δικο της δωματιο, οποτε εχω χρονο ;);););)

Επιπλεον το δωματιο της ειναι για την ωρα γραφειο-ξενωνας και επειδη εχουμε πολυ συχνα φιλοξενουμενους, μιας και δεν ειμαστε απο εδω βολευει να τους κοιμηζω εδω. Αλλα αυτο θα αλλαξει σε λιγο καιρο :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλουμπιτσες μου,

βλεπω απο ψυχολογια ειμαστε ολες ....η μια καλυτερη απο την αλλη κατι πρεπει να κανουμε να ανεβουμε....

Ανθη μου του αφησες λιστα του ανθρώπου :):) κανει οτι μπορει παντως μπραβο του, βρε αδερφη ψυχή και εγω του ειχα φτιαξει λιστα με οσα θελω να κανουμε στο σπιτι μεχρι να ερθει ο μπεμπης και δεν τη βρισκω τωρα να δω τι εχουμε κανει γιατι πολλα μας εχουν μεινει :?:? , παντως μου λεει να μην αγχώνομαι ολα θα γινουν, αλλα μου γυρναει αργα καθε βραδυ και δεν προλαβαινουμε να κανουμε πολλα. Για τα κιλά δεν το σχολιαζω νομιζω λογω πεσμενης ψυχολογιας νιωθεις ετσι αν σε δω απο κοντα μια χαρα μονο κοιλιτσα θα εχεις :D:D .

Ναταλακι εχεις μια βδομαδα μεχρι την ΠΗΤ σου και ο μπεμπης θα κατεβει, εισαι πρωτομανουλα και θα κατέβει μεχρι τοτε, σημασια εχει να εχει το κεφαλι κάτω. Μια μερα πριν την ΠΗΤ η προκληση εχει πολλες πιθανοτητες να πετυχει και να γεννησεις φυσιολογικά. Εγώ στην Αγγελική πηγα ακριβώς 40 εβδομαδων με διαστολή 1 και μου ειπε λογικα τις επομενες ωρες θα μπεις σε τοκετο οποτε αν ξεκινησουμε τωρα με προκληση εχει πολλες πιθανοτητες να πετυχει και ετσι εγινε μου ξεκινησε τον ορο και μετα αρχισα να κανω μονη μου συσπασεις.

Αντωνια η πεθερά σου μενει μακρια, δεν θα μπορει να φερνει την μικρή σου στο μαιευτηριο να σε δει, εχω διαβασει οτι αν υπαρχει η δυνατοτητα ειναι πολύ καλο για το πρωτο παιδακι να μπορει να δει την μαμα του στο μαιευτηριο και να μην την χασει για 4 μερες. Εγώ ετσι σκεφτομαι να το κανω καθε απογευμα θα τους λεω να μουτην φερνουν και θα κατεβαινω να την βλεπω. Να θυμασαι ομως οτι οποιος την φερει πρεπει να την γυρισει και πισω για παραδειγμα να ερθει και να φυγει με την γιαγια και οχι να την φερει ο μπαμπας, ο οποιος θα μεινει μετα μαζι σου και να την παρει μετα η γιαγια γιατι ετσι αισθανεται καποια μορφη απορριψης.

κατερινα μια χαρα κοιμηθηκε ο μικρος σου, δεν θα εχεις προβλημα θα δεις.

Χρυσα με γεια τα αυτοκολλητα!

Πάω να φτιαξω album στην ομαδα, κοριτσια μη γραφετε σχολια κατω απο τις φωτο γιατι κατι εχει τωρα τελευταια το mammy και δεν ανοιγουν οι φωτογραφιες, παλιοτερα δεν το εκανε.

τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να φαω γιατι πεινασα τα υπολοιπα μετα!!!!

χρυσα στειλε μου το σαιτ με τα αυτοκολλητα που διαλεξες για να σου το κανω με τα δικα σου αυτοκολλητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις φαγαμε. Τον αλλαζω και παω να τον κοιμησω.

Πρωτη φορα του εδωσα μακαρονια με κιμα, μεχρι τωρα αρνιοταν να φαει ζυμαρικα παροτι καταβροχθιζει τα παντα ειχε μια απεχθεια στα μακαρονια, και εφαγε ολη τη μεριδα του. Επιτελους να αρχισω σιγα σιγα να κοβω τα διπλα φαγητα.

Κριστυ το πρωτο σαιτ πως δεν το ειχαμε παρει ειδηση εμεις? εχει πολυ ωραια πραγματα. εγω εξακολουθω να ειμαι υπερ του θεματος με τη χιονατη :):):):)

Καλο μεσημερι κοιλιτσες μου και καλη ξεκουραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mmmmm.....makaronia me kima e???

pasxalitsaki, lew na ta valw ola...dhladh o enas toixos na einai prasinaki (na thumizei dasos) me ta zwakia kai na sunexizei ston dipla toixo(pou tha einai kitrino apalo) me thn xionath kai tous nanous.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou sas euxaristw gia ta logia sas exw iremisei kapws..apla xthes mou irthe kapws apotomo olo auto an sto pisw meros tou mualou mou to eixa alla telos pantwn oti einai na ginei tha ginei to mwraki mou na einai kala auto me noiazei mono... nansy mou k emena akrivos etsi einai opws itan i dikia sou... pasxalaki mou gelasa me auto pou mou eipes gia to pipi egw pou eimai twra 21 e den exei difora apo tis 18aras pou les... auto to epixeirima mou edwse k o antras mou pantos....

cristy mou wraia ta autokolitakia pou dialekses...tha vgei polu wraio ama thes na to kanies etsi dasos tha elega na min kaneis olo ton toixo prasino alla to miso apo katw se olo to dwmatio guro guro...

katerinaki mou eida tin mikri sou sto fb einai polu gluka....

antwnia mou sumfwnw me to katerinaki na erxete na se vlepei i mikri stin kliniki oso tha leipeis, k min mou stenaxwriesai tha deis oti tha dethei me to mwro k tha einai mia xara....

egw ekana mia wraia megali volta k ksanairtha....

to spiti mou einai ena mpaxalo alla den exw kouragio na kanw tpt to apogeuma...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw elega na sto proteinw to galazio alla epeidi exeis koritsaki den to proteina... opws exei ta zwakia sta autoklita pou edeikses etsi peripou lew...

k kitrinaki mporeis na valeis apo panw k ama thes kanena autokolito se sunnefaki psila...

exw emneusi simera....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mou aresei i photo pou deixnei ta zwakia....alla mhn parapempei se agori???tha valw omws kai roz petaloudes....wraia i skepsh sou maxim! perimenw kai alles apopseis, h ploiopshfia kerdizei.... :):):)

sorry pou sas exw zalisei, apla niwthw oti argisa na vapsw to dwmatio kai exw agxwthei na to kanw to sk.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα μου λείψατεεε κοιλουμπίτσες. Για ενημερώστε με λίγο τι έχω χάσει. Ποια περιμένουμε τώρα? Τον Αλεκούκο μας? :lol: Να δω πως θα ενημερώνει την λιστούλα από το μαιευτήριο.

Πάω να γράψω και την ιστορία μου. Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιλουμπες τι κάνετε??

ΟΙ ψυχολογιες ανεβοκατεβαινουν σαν τρελες ε??

Ναταλάκι μου μην πεφτεις..Θυμασαι πριν λιγες μερες τις χαζομαρουλες που ελεγα κι εγω?Οτι δεν θα θελω το μωρο,οτι φοβάμαι και τετοια??Μου πέρασε!!Ανυπομονω και πάλι πολυ!Κι εγώ αν δεν ερθει το μωράκι μόνο του με βλεπω την Πεμπτη για προκληση,που θα κλεισω τις 40 εβδομάδες.Μη συνδεεις προκληση με καισαρικη στο κεφαλακι σου!ΕΙδικα οταν εχει φτασει την ΠΗΤ.

Τα μωρα γυρνανε και τελευταια στιγμη.Κι εμενα ειναι μεν με το κεφαλι κατω,αλλα οχι τελειως εμπεδωμενος και οχι με την πλατη τελειως μπροστα.Οταν ρωτησα το γιατρο αν θα μας δυσκολεψει αυτο μου ειπε πολυ απλα οτι μια χαρα θα γυρισει το κορμακι του εκει νη την ωρα πουθα βγαινει.Στην αναγκη το βοηθαει λιγο και ο γιατρος.Αυτο που σου ειπε και η Νανσυ,που η μικρη της τελικα γλιστρισε και βγηκε!

Νανσαρα τελικα ο κοπος σου ανταμοιβεται ε???Θελω κι εγω να χασω κανενα κιλοοοο!!!!!Ζηλευω....

Ποσα περιπου φευγουν με τη γεννα ρε κοριτσια??Γυρω στα 6?Για να υπολογισω ποσα θα μου μεινουν δηλαδη! :)

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΑΑΑ!!!!!!Ηρθες!!!!Περιμενουμε περιγραφη με ανατριχιαστικες λεπτομερειες!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia!! Ti kanete!

De pisteuw na prolabe na gennise kamia apo xtes???? :lol:

Ariadni giati den perimeneis kai na apofasiseis tis teleutaies ebdomades pou tote tha ksereis sigoura ti ginetai me ton eoppy?? Egw auto tha ekana, etsi ki alliws den xreiazetai na tous peis apo twra oti tha genniseis ekei kai otan mpeis sto mina sou des an me ton eoppy tha ta pareis h oxi, auto tha to matheis eukola kai logika afou tha exoun teleiwsei kai oi ekloges tha einai kai pio ksekathara ta pragmata.

Anthi :lol::lol: gelaw me ti lista...alla kai ti glukoulis o antras sou na prospathei na kanei pragmata sumfwna me ti listaaaa!!! Oso gia to priksimo kai ta kila, egw pisteuw oti ligo ftaiei kai h psuxologia, alla gia kopse kai ligo to alati kai basta diarkws mazi sou ena mpoukali nero kai pine sunexeia...egw den exw pristei katholou, fantasou oti oloi mou lene kala akoma foras ti bera sou?? Einai mallon epeidi pinw polu nero alla apofeugw kai to alati.

Maximaki mou mi stenaxwriesai...egw apla eipa giati na kaneis proklisi epeidi kserw oti otan kleiseis tis 40 se afinoun meta alles 2 ebdomades. Simera to suzitousa auto kai me ti fili mou pou einai egkuos kai legame gia alli mia kopela pou perimene tis 40 kai tipota kai meta perimene alles liges imeres kai otan tin balane mesa to bradu gia proetoimasia gia na kanei proklisi tin alli mera, e meta irthan monoi tous oi ponoi kai bgike mono tou to mwro xwris proklisi. Auto pou thelw na pw einai oti den sinainei oti ola ta mwra tha gennithoun ews tin 40 merika theloun ligo parapanw alla sunithws ginetai apo mono tou an perimeneis ligo ektos an uparxei problima. De thelw na se epireasw apla kserw pws niwtheis oti sou edwse imerominia gia na pas etsi giati kai emena thumasai pou mou eipe kateuthian gia kaisariki otan den eixe gurisei....Thewrw oti oi swstoi giatroi kanoun auto pou exei ginei twra me to Delphinaki, pou enw pigaine auti, oi giatroi ti diwxnane giati den itan etoimi...tha mporousan kalista na tis eixan kanei proklisi kai na exei gennisei!! To pagwtaki ti leei, kalo egine?? :) Fae ligo na niwseis kalitera!!

Kokona mou egw thewrw oti prepei na sti feroun gia episkepsi...giati na min ti feroun?? H ksaderfi mou auto ekane...kai eide kai to mwraki aderfaki tis...den nomizw na uparxei kapoios sobaros logos na mi mporei na erthei se kliniki de gennas??

Nansouli mprabooooooo :ymapplause: 3 kila mia xara se briskw!!

:-* den ithela na se stenaxwrisw!!

Bre Pasxalitsaki mipws otan sas tin "lew" esena kai tis Nancys dra thetika gia esas?? :lol: Ti mia ti lew xontri kai xanei kila kai tin alli katourlou kai sikwnetai ligoteres fores :lol: Telika sas boithaw!!!

re koritsia posa grapsate, stelnw auto kai paw na diabasw kai ta upoloipa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

ελενα ετσι ακριβως ειναι..οντως αν ημουν ετοιμη θα με κρατουσαν..με ξεπατωσαν σημερα..δεν εκανα δουλειες,αλλα περνανε διπλα η κουνιαδα πλακακια κ ο αντρας μου με τον γαμπρο μου πλακωσαν να βαψουν κ την υπολοιπη αυλη..ενα μπαχαλο γινοταν.. :x:x ηταν κ τα πεθερικα εδω,φωναζει ενας φωναζει αλλος ΖΗΤΩ Η ΤΡΕΛΑ....ευτυχως μεσημεριασε κ εφυγαν στα σπιτια τους.. ;)

ναταλιτσα μου μην αγχωνεσαι..2 μερες πονουσα πολυ κ δεν ειχα διαστολη,παρολα αυτα με αφησαν φυσιολογικα να γεννησω..αφου να φανταστεις απο τους πονους που ειχα ατελειωτες ωρες παρακαλουσα στο τελος οπως ειχα τον ορο να με κανουν καισαρικη για να τελειωσω..αλλα δεν.. μεχρι το τελος θα το δει η γιατρος!!

ανθη τι καλος που ειναι ο αντρας σου!!!μπραβο του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A entaksei den exete grapsei polla stis epomenes!!

Aleka nai ta ebapsa xtes to bradu an kai den exoun anoiksei polu, autes oi bafes tis korres telika einai toso kales pou den anoigoun eukola kai to skouro pou eixa balei to xeimwna den poluanoikse...twra ebala apo panw ena xalkino skouro ksantho kai den anoikse polu, mono ston ilio blepeis kokkino/xalkino alla sunexizei na einai skouro. An de kanw antabies de feugei h skourilaaaaa!

Esteeeeeeeeeeeeeeee!!!!! Pes mou oti auto einai to xeraki tou mwrou sou, tha trelathw!!!!!! To glukouliiiiiiiii mou!!!! Perimenoume ta nea sou pws kai pws!!!!!!

Lia nomizw einai sti gunaika to posa kila tha fugoum, exw akousei alles na lene 4-5 kai alles na lene 8-9!! Emeis tha elpizoume to pio polu!!

Delphinaki mou kai egw na sou pw eimai tis apopsis oti afou perimenoume tosous mines giati na min perimenoume liges meres akoma na erthei mono tou...exw idi pei sto giatro mou oti ektos kai an uparksei problima h sobaros logos de thelw na kanw proklisi, ektos bebaia ean exei paratrabiksei!! Elpizw na min perasei polu o kairos.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ESTE ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ...ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ 9 ΜΗΝΕΣ Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ;

ΛΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΔΕΝ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ Κ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΣΤΟ ΣΑΡΑΝΤΑΗΜΕΡΟ :lol::lol: ΟΠΟΥ ΤΑ ΧΑ ΧΑΣΕΙ ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ!ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ!ΕΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΣΦΙΧΤΟ ΜΟΥ..ΝΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΠΟΤΕ!!ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΙΝΩΣ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΕ ΕΥΚΟΛΑ Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ :lol::lol:

ΑΦΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΣΤΕΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ :lol::lol:

ΕΛΕΝΑ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΑΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ 40 Κ2 Κ 3.ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ.ΠΑΛΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΝΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ.

ΚΟΚΟΝΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΙΩΘΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ..ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΟΥΝ Κ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΣΟΚΑΡΙΣΤΕΙ ΕΑΝ ΔΕΙ ΔΥΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΣΠΙΤΙ..ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ Κ ΟΤΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΛΕΩ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΟΥΝ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΚΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ Κ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ Κ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ.

ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou, eixame polles douleies to proi sti poli! piga kai sto ika na do ti xartia xreiazomai gia to epidoma toketou! aleka to epidoma tha to pareis meta ti genna? emena mou eipan oti epeidi douleuo se ksenodoxeio tha mou to dosoun meta ti genna!!! se rotao giati ksero oti kai esu se ksenodoxeio douleueis...

exo polu sidero :shock::shock: kai den exo teleiosei me ta pluntiria! siderosa merika simera kai aurio pali... eutuxos pou ksekinisa na pleno kai etsi paratirisa oti exo polu liges petsetes!(mpaniou) kai prepei na pao na paro...

me piran kai to proi apo to giatro mou kai mou eipan oti exei genna tin pempti opote tha pao tetarti :D kerdizo kai mia mera etsi ;);)

maximaki min stenaxoriesai koritsi mou, mporei na katebei kai na genniseis fusiologika ;)

cristy ola ta autokolita einai uperoxa...

stauroula to xeraki tou stratouli einai :D:D ti omorfi fotoooooooooooo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nancy nai to exw akousei kai auto, alla de mporei na isxuei se oles tis alles xwres to + 2 ebdomades kai mono stin Ellada na einai 40 ante kai 2-3 meres. Apla sto telos se parakolouthoun suxna kai blepoun an zorizetai to mwro kai ti paizei. Emena sto doppler pou mou kanei kathe pou paw, plewn kathe bdomada, mou leei "to mwro einai kala kai blepoume oti den zorizetai" opote logika ta kaka tha ta kanei mono an zoristei, den kserw kiolas kai egw upotheseis kanw. Pantws pisteuw oti kalo einai ligo na perimenoume estw kai autes tis liges meres parapanw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!!

αυτο το αγχος το εχω κ εγω που λετε κοριτσια για το μαιευτηριο.βασικα σκεφτομαι πως θα τον αποχωριστω 4 μερες κ μετα πως θα ειναι που δε θα ειμαι κολημενη πανω του.πως θα νιωθει κ τετοια.

τελευταια μερα σημερααααααα!!!!!!αχ απιστευτο μου φαινεται,τωρα ολα θα τα κανω χωρις αγχος κ θα ειμαι σπιτι με το μωρακι μου κ θα κανω οτι θελω.

κοριτσια εγω εχω παρει 8 κιλα προχθες με ζυγισε ο γιατρος.

κατερινακι μου λες να παω να παρω τι ειδικες καλτσες η καλσον κ να μη παω αγγειολογο;παντως απο βδομαδα θα οργανωθω κ πρεπει να παω κ οδοντιατρο.. :roll:

ελενα μου με γεια το μαλλι!

ναταλακι μου μη στεναχωριεσαι καθολου καταρχην δε ξερεις πως θα εξελιχθουν τα πραγματα,αλλα κ καισαρικη να κανεις πιστεψε με δεν ειναι τοσο ασχημα οσο νομιζουν οι πιο πολλες κοπελες..καταλαβαινω αλλιως τα φανταζομαστε καποιες φορες αλλα σημασια εχει εσυ κ το μωρακι σου να ειστε καλα κ υγιης.θα δεις που οταν δεις το μωρο σου δε θα σε νοιαζει με ποιο τροπο ηρθε στη ζωη.σημασια εχουν αλλα πραγματα κοριτσι μου.εμενα ποτε δε με ενοιαξε αυτο αλλα ο καθενας τα βλεπει διαδ\φορετικα αυτα τα πραγματα.

πασχαλιτσακι μου κ ο αντωνακης μου ηταν παντα 2 εβδ μπροστα κ γενηθηκε οταν μπηκα στον μηνα μου 3400 αν επαιρνα ολο τον μηνα σιγουρα πανω απο 4 κιλα θα ηταν αρα μπορει κ η μπεμπουλα να βγει σε καλα κιλακια,ας ειναι γερη κ να πανε ολα καλα.μια χαρα που προσαρμοστηκατε στο δωματιακι σας,οσο για τη πανα εχω το ιδιο αγχος κ εγω αλλα εμενα θα τον προσπαθησει ο αντρας μου στις διακοπες στο χωριο μαζι με τη πεθερα μου.παντως πρεπει να μπουμε σε μια σειρα εμενα ειναι ηδη δυομιση κ του χρονου παει πολυ να τον αφησω.

τη δευτερα θα κανω κ εγω το παγωτο της ελενας να κερασω στα γενεθλεια του αντρουλη μου τη τριτη.

πολυ γεννα θα πεσει απο βδομαδα,χαμος θα γινει!! :D

ανθη μου ετσι ειναι κ εμενα ο δικος μου,αν του πω καποιο παραπονο θα προσπαθησει να το αλλαξει,αλλα κ εγω προσπαθω να ειμαι ετσι. ;) μη στεναχωριεσαι για τα κιλακια,ειναι σιγουρα κ οι ορμονες που παιζουν ρολο για τη ψυχολογια μας κ εγω αρκετα συχνα πεφτω κ τοτε ειναι που λεω αχ να ειχα ενα τσιγαρακι κ ολο το σκηνικο που κανουμε ιδιο με το μπαλκονι κ τα πατατακια εσυ κ εγω αναλογα με οτι εχω! :lol:

ελενα μου κ εγω εκοψα τον καφε,δενεχει νοημα χωρις τσιγαρο.. :(

αυτα κ απο μενα,ισως επανελθω,που μαλλον θα επανελθω γιατι ως τωρα δεν εχει δουλεια κ δε το βλεπω κ μετα.

post-14276-13873939405499_thumb.jpg

post-14276-13873939407881_thumb.jpg

post-14276-1387393941024_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τί κάνετε?

Κρίστυ πολύ ωραία τα αυτοκόλλητα με τη χιονάτη.

Σταυρούλα....ΗΡΘΕς!!!Περιμένουμε πως και πως την περιγραφή σου!!

Βίκυ τι καλά που τελειώνεις τη δουλειά σήμερα!

Εμεις πήγαμε στη θάλασσα σήμερα, τελικά δεν ξετρελάθηκα όπως περίμενα, ήταν κρύα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου,προσπαθω να διαβαζω εστω τις τελευταιες σελιδες.Χαιρομαι που ειστε ολεσ καλα.

Αχ Σταυρουλα τι υπεροχο που χεις πλεον το μωρακι αγκαλια σου!Ολα τα καλα του κοσμου σου ευχομαι και σε ολες τις μανουλες με τα μωρακια τους.Ανυπομονω απιστευτα να αγκαλιασω κ γω την μπουμπου μου.

Δεν μπορω να σχολιασω πολλα γιατι δε θα καθησω πολυ στης πεθερας μου και θα αρχισουν να με κραζουν

Εμεις δεν εχουμε κανενα νεο,συνεχιζω με πολλες καουρες ειδικα το βραδυ,με δυσκολια να χωνεψω το οποιοδηποτε φαγητο ,με λιγους πονους στην μεση αλλα και με συνεχομενες κλωτσομπουνιες της μπουμπους μου!!

την Τριτη εχω ραντεβου με τον καινουριο γιατρουλη μου.Απο οτι θυμαμαι που λεγατε στον 8ο οι επισκεψεις ειναι ανα 15ημερο???και στον 9ο ανα βδομαδα?????Βρε κοριτσια για να ξερω τι με περιμενει...θα πληρωνω καθε φορα επισκεψη :shock: ???Και οι εξετασεις "nst"-"καρδιοτο..." πρεπει να τις πληρωσουμε επιπλεον οπως την β επιπεδου κτλ :roll: ?????

Σας φιλω γλυκιες μου :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΕΒΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ..Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ 30 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΩΝΕΙ ΝΣΤ ΚΤΛ.ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΚΑΘΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

ΕΛΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΡΩΜΑ ΒΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΑΣ!

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΕΑΝ ΑΦΗΝΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΕΚΡΑΓΟΤΑΝ Η ΜΗΤΡΑ ΜΟΥ! :lol::lol:

ΠΩΠΩ ΠΑΛΙ ΘΕΛΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!ΜΑ ΠΟΣΟ ΤΥΠΙΚΗ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ!ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΑΜΑ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!

ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ!! :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριαδνη εγω αν δε παει ιουλιος δε μπαινω στη θαλασσα,κρυωνω πολυ ευκολα.

αχ πεινασα τωρα κ δεν εχω κατι εδω στη δουλεια να τσιμπησω,πρεπει να περιμενω να σχολασω κ επειδη δε μαγειρεψα σημερα,ειχα απο χθες φαγητο θα παρω σουβλακια.αχ τα ονειρευμαι απο τωρα.

ηρθε μια κοπελα χθες στο μαγαζι που ηταν 29 εβδ κ το μωρο της (αγορι)ηταν 2 κιλα! :o ο γιατρος της ειπε 1 μηνα μπροστα οτι ειναι.δεν το εχω ξανακουσει αυτο.

οντως τελεια η φωτο τησ σταυρουλας μετο χερακι.αχ αντε να τελειωνουμε σιγα σιγα.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...