Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

Gurisa gia ligo kai tha ksanafugw!!

To bradu tha bapsw ta mallia mou mpas kai ginei tipota kai den prolabw!

Etoimazomai siga siga :lol:

Ariadni kane to twra pou prolabaineis giati eides pou elega stin Este na to kanei prin gennisei, de thumamai an eixe prolabei na to kanei kai twra pou gennise den exei xrono gia tetoia!!

Nancy :lol::lol: an sou arese diladi kai to pagwto posa kila tha eixes parei?? :shock: Kai den einai twra logos autos na me xwriseis!!!!

Lete na einai h Kikitsa h epomeni??? Elpizw na prolabei na mas grapsei sto allo auta pou mas elege!!!!

Pasxalitsaki kathe 1.5 wra??? Katroulou mas bgikes!! :lol::lol: Egw 1 fora sikwnomai ti nuxta alla kai pali mou xalaei ton upno.

Ksexasa ti allo ithela na sas pw!

Filia kalo mesimeri!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

wraio akougete alla anti gia leuko tha protimousa ena apalo kitrinaki na tairiazei k me to prasino des ama thes tis foto mas etsi peripou to exei i este...

pasxalaki egw den sikwnomai polu spania na sikwthw k auto mia fora...

elana k egw elega na to kanw simera to pagwtaki alla anakalupsa oti den exw merenta esteila k mou piran twra ama proalavw tha to kanw to aogeuma alliws aurio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον τα νεα μου σας τα εγραψα, σας ευχαριστώ για τα καλα σας λογια και ελπιζω να γυρισει ο μουργος και να μην ανηκει στο 4% των μωρών που δεν γυριζουν.

Να δω τώρα τι θα πρωτοσχολιασω γιατι γυρισα πολλες σελιδες πισω .....μ' αρεσει που λετε οτι εχει πεσει ησυχια :roll::roll:

beboula και εγω θα ξεκινησω απο αυριο πλυσιματα στα μωρουδιακά γιατι τελικα μπορει να εχω μονο ενα μηνα μπροστα μου.

Αλεκακι Δευτερα τελικά θα ερθει το αντρακι σου, τελεια σου ήρθαν οπως ηθελες ;) . Ολα θα πανε καλα!

Αντωνια και εσυ εισαι στο παρα πεντε και κανεις τοσες δουλειες. Και η δικια μου το απογευμα "παιζει" οτι κανανε στο σχολειο, κανει τη δασκαλα και ειτε διαβαζει παραμυθια στα φανταστικα παιδια ειτε τους λεει να κανουν διαφορα και εχει πολύ πλακα. Μπορει να μην μου λεει τι κανουν στο σχολειο οταν τη ρωτάω αλλα μεσα απο το φανταστικό της παιχνιδι καταλαβαινω.

Νάνσυ για το γαμο να κατσεις οσο αντεχεις αδερφος σου ειναι και λογικό να θελεις τα το χαρεις οσο περισσοτερο μπορεις. Τώρα αν ο άντρας σου το λεει επειδη ειναι Κυριακη βραδυ ε για μια φορα δεν θα παθει τιποτα να ξενυχτησει και λιγακι.

Βικακι περιμενουμε νεα απο την μικρούλα σου.

nene δοξα το Θεο το μωρακι σου ειναι μια χαρά εκανες την αμνιοπαρακεντιση και τωρα εισαι πραγματικά ηρεμη να απολαυσεις το υπολοιπο της εγκυμοσύνης σου, να μπαινεις να μας λες τα νεα σου πιο συχνά.

Κατερινα βαλε μας φωτο και να δεις θα συνηθησει ευκολα το δωματιο του αφου του άρεσε!!! Για τα κιλά του δεν ανυσηχώ και η μικρη αδυνατουλα μου ειχε βγει, για την θεση μονο αγωνιώ αλλα και ο αντρας μου απο χθες αυτο μου λεει σημασια εχει να ειναι καλα τω μωρακι και εγώ.

Αχ Δημητρουλα τα 2-3 χρονια ειναι δυσκολη περιπτωση δεν εχεις ακουσει τα terrible two που λενε οι ξενοι, εκει που σε τρελενουν με οσα λενε και κανουν εκει σε φερνουν και στα ορια σου με την επιμονη σε καποια πραγματα και καταστασεις, ειναι παντως απιθανα υπομονη πρωτομανουλες θα τα ζησετε ολα!!!

Ναταλακι σε καταλαβαινω κοριτσακι μου, ελπιζω σημερα που θα δεις τον μπεμπη σου να εχει παρει θεση και ολα να ειναι καλά. Τελικά τα αντρακια μας μας αγχώνουν πριν ακομα βγουν φαντασου τι εχουμε να περασουμε μετα. Γερα να ειναι πανω απ ολα...

Γενικά δεν μου αρεσει να δημιουργουνται παρεξηγησεις και θεματα ειδικα μεσω φορουμ οταν δεν εχεις γνωρισει τον αλλο απο κοντα. Χριστινακι ολες στεναχωρηθηκαμε με την απώλεια σου και ολες ευχηθηκαμε να ερθει γρηγορα ενα δευτερο μπεμπακι και σιγουρα θα χαρουμε μολις μας ανακοινώσεις κατι. Ο καθενας βιωνει οσα περνα και του ερχονται στη ζωή με τον τροπο του και οταν δεν τον γνωριζεις τον αλλο προσωπικά οπως εδω το πιο πιθανο ειναι να μην ξερεις και να προβληματιζεσαι ως προς το πως θελει να το χειριστεις. Σου ευχομαι το καλυτερο!!!

Ελενα το παγωτο ειναι τελειο θα το ξανακανω σιγουρα, και χθες μολις γυρισα απο το γιατρο του εδωσα και καταλαβε :D:D:D:D

καλα δεν σας προλαβαινω οταν αρχισα ειμασταν στην 69 σελιδα και φτασατε ηδη στην 71....

Κικιτσα με το καλο θα περιμενουμε νεα σου

Χρυσα η κοιλιτσα δεν σημαινει παντα κατι, προσ το τελος ισως. Ξεκινα και εσυ ετοιμασιες γιατι θα τρεχεις και δεν θα φτανεις.

Κατερινα η δικια μου ειναι 2,5 και την εχω ξεκινησει σιγα σιγα αλλα δεν της την εχω βγαλει τελειως την πανα ακομα. Της πηρα χθες σκαλακι και στεφανι για την λεκανη και ολο ανεβαινει αλλα δεν κανει τιποτα, θελω ομως αυτο το καλοκαιρι να την βγαλουμε. Εχω ακουσει οτι τα κοριτσακια μετα τα 2 ειναι ετοιμα και τα αγορακια μετα τα 2,5 εχεις οποτε χρονο ακομα αν και απο παιδακι σε παιδακι ειναι διαφορετικά. οσο για την τουαλετα και εγω μια φορα θα σηκωθω τη νυχτα.

πρεπει να εγραψα πολλα , συγνωμη αν ξεχασα κατι γιατι καποια στιγμη απο σελιδα σε σελιδα εκανα λαθος το copy paste.

Φιλακια γλωσσουδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAXIM EXEIS DIKIO.DEN TO SKEFTIKA TO KITRINAKI...TIS EIDA TIS PHOTO KAI EINAI POLU WRAIO TO DWMATIO TIS ESTE.KSEREIS TI EPATHA???ALLA EIXA STO MUALO MOU GIA SXEDIO KAI ALLA MOU VGHKAN.KAI TO LEUKO MOU EIXE KOLLISEI APO THN ARXH GI AUTO....ALLA NMIZW ONTWS PWS TO KITRINO ME TO PRASINO THA PIGAINEI PERISSOTERO....ENAN TOIXO NA KANW PRASINO MONO???H' LETE NA TO PAW ENALLAKS???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα κουκλα η κορη σου μια γλυκα ειναι!!!!

Θα σας βαλω και εγω φωτο αργοτερα και απο την κοιλιτσα και απο την μικρη, που σε λιγο καιρο πρεπει να την λεω μεγαλη :lol::lol: . Λεω ομως να φτιαξω album στην ομαδα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι!!!!

Αλλα μεχρι να διαβάσω τα ξεμαλλιασματα περασαν ωρες!!! :lol:

Θα τα προσπερασω τελειως τα πρωινα ,δεν πειραζει ε?? ;)

Που ειστε???Ποια γενναει???Εγω κοριτσια νομιζω πως ειμαστε πολυ κοντα...Χτες απογευμα ξεκινησαν κατι τρελες σουβλιες στον τραχηλο,που εμενα σκυμμενη με τα γονατα κολλημενα σαν τη κατουρημενη!!Νομιζα κατι θα πεσει.Λογικα ειναι η κεφαλα μας που σπρωχνει?Ή ανοιγει κανενας τραχηλος :shock:

Ο μικρος λυσσομαναει γενικοτερα απο εκει που ειχε υσηχασει.Δλαδη απο εκει που κουνιοταν 30 φορες το λεπτο τωρα κουνιεται καμια 80αρια!!χαχαχαχ!!!Και οι τρελες σουβλιες συνεχιζονται.

Χτες αργα με επιασαν και οι κλασικοι πονοι περιοδου,αλλα αυτη τη φορα αρχισαν να απλωνονται και πιο πολυ πισω στη μεση...Και ελεγα...''μωρ λες?????''Μπηκα για μπανακι κατα τις μιαμιση να ειμαι ετοιμη!!Αλλα τελικα δεν....

Ο καημενος ο αντρας μου καθε φορα που με βλεπει να ζοριζομαι ''ΓΕΝΝΑΜΕ΄΄????χαχαχ Σε ετοιμοτητα!

Επισης εχω βλεννα διαφανη ρε κοριτσακια!Τι ειναι αυτο???Μπας και ειναι η τάπα μου??? :)

Ειναι σα ζελε ,βγαινει ψιλοσταδιακα,και ειναι τελειως διαφανη.Εκτος απο ενα σκουπισμα που ελαφρως κιτρινιζε.

Για να δουμε....

Και ήθελα να γεννησω 8 του μηνος ,που ειναι το αγαπημενο μου νουμερο!!

Σταυρουλα καλη λοχεια!!Μας ελειψες λουκουμιτσα!!Ξεκουρασου κι εμεις εδω ειμαστε! :-*

Αλεκο η μικρη σου φαινεται οτι ειναι ανταρτισσα!Και ναι,σα να σου μοιαζει!!Αντε να δουμε ο Πετρακης!

Γαμωτο,εχετε πει τα απειρα και δεν θυμαμαι αλλα τωρα.Βασικα εχω λιγη ναυτια...τι ακυρο κι αυτο παλι.

Κατερινιω συμφωνω,κι εγω στην ομαδα θα σας τις βαζω τις φωτο.Θα μπορουμε να βαλουμε και τα μωρακια μας εκει,οσες δεν θελουμε στο ανοιχτο θεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα βλέπεις η μόνη μου επαφή με 2χρονα-3χρονα ήταν με τα ανηψάκια μου ή τις γλυκιές μου βαφτιστήρες... Δηλαδή έβλεπα τα παιδάκια ταϊσμένα, καθαρά κ χαρούμενα!!! :D:D

Σας ευχαριστώ κορίτσια για τις συμβουλές, δεν κρατιέμαι θα στρώσω το κρεβάτι να το χαρώ, κ ας τα ξαναπλύνω μετά...

Σταυρούλα με το καλό κορίτσι μου! Υπομονή σου εύχομαι κ πολλή δύναμη. Ξέρω ότι δεν υπάρχει καλύτερο "φάρμακο" για τον ίκτερο από το μητρικό γάλα... Γιατρός δεν είμαι, κ ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις, αλλά αυτό με το συμπλήρωμα μου ακούστηκε κάπως... :roll::roll:

Αλέκα τέλεια η μικρή σου!!!

Λία λες να είσαι η επόμενη? Αχ, ψυχραιμία κ με το καλόοοοοο!!! :x:x

Κ εσάς που έχετε όλο το νου σας στις δουλειές, δεν σας καταλαβαίνω... 8-)8-) Δεν με έπιασε το σύνδρομο της φωλιάς, δεν θέλω να κάνω τίποτα!!!

Το απόγευμα έχουμε γιατρό, ελπίζω να είναι όλα καλά! Τη Δευτέρα έχουμε οφθαλμίατρο για να μας δώσει βεβαίωση για την κ.τ. κ την Τρίτη παιδίατρο, το πρώτο ραντεβού μαζί του, να δούμε αν "ταιριάζουν τα χνώτα μας"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΔΙΔΥΜΗ ΚΥΗΣΗ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ 25.ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΣΕ ΒΙΒΛΙΟ ΠΕΡΙ ΔΙΔΥΜΗΣ ΚΥΗΣΗΣ.ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΓΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ 30.ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ Κ 2 ΑΠΟ ΤΑ 20 :lol::lol: Κ ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΠΑΝΩ ΜΟΥ 20 ΚΙΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ 17 ΦΑΙΝΟΤΑΝ.

ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΤΑ 20;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα απο το γιατρο!δεν με κρατησε!με εξετασε και μου πε οτι εχω ενα εκατοστο διαστολη και ο τραχηλος εχει ερθει μπροστα!οποτε αν μεχρι τη κυριακη δεν θελησει να βγει η μπεμπα, κυριακη απογευμα μπαινω νοσοκομειο και δευτερα μου βαζουν πονους!αααααααααααρα γενναω δευτερα μαζι με αλεκα!!!!!!!!!!!παω για λιγο για υπνο και μετα θα μπω στην ομαδουλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κική με το καλο!!!Αλλα πως και δεν περιμένετε μεχρι τις 40 εβδομάδες?Να ερθει μονο του?Τη δευτερα δεν θα εισαι ουτε 39 εβδομαδων.

Το λεω επειδη ειμαι φοβιτσιαρα με του τεχνητους!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΚΙΚΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ!ΑΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑΣ ΩΡΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΝΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ 80 ΚΙΛΑ Κ ΜΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΦΤΑΣΑ 55!Κ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ 62!Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΤΟ ΧΩ ΣΙΓΟΥΡΟ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sta γρηγορα γιατι θλω να ταισω τη μικρη!!!! αντε με το καλο κικιτσα μου εγω τη κυριακη θα ξερω τι ωρα θα χειρουργηθω... παντως αν κανεις περπατηματακι τωρα θα γεννησεις νωριτερα!!!!

θα τα πουμε σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σίγουρα δεν φαινονται οι φωτο που ποσταρουμε στην ομάδα??Αλεκο τα εχεις κλειδωσει??

Για τι το βλεπω και στην αρχικη του μαμμυ,εκτος φορουμ,και δεν ξερω αν τα βλεπω επειδη ειμαι στην ομαδα ή ανα τις βλεπουν κι αλλοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε;

πολλα γραψατε,σας διαβαζω πολυ ωρα κ δεν εχω ακομα στην ομαδα να δω τι ειπατε κ εκει γιατι δεν εχω καταλαβει ακομα καλα καλα τι εγινε..

η μπεμπουλα μου μια χαρα,ειναι 1390 γραμμ.ειναι 16 μερες μπροστα :shock: κ γενικα ολα καλα,απλα στεναχωρηθηκα με τον κιρσο στο ποδι γιατι ειπε ο γιατρος να παω αγγειολογο γιατι δε κανει να χειροτερεψει κ οταν με το καλο γενησω θα φορεσω μια καλτσα,αλλα δε καταλαβα γιατι αφου θα ειμαι με καισαρικη..εχω αγχωθει μη χειροτερεψει.παντως θελει οσο μπορω τα ποδια ψηλα.χθες κοιμηθηκα κ τα εβαλα σε μαξιλαρια.

πηρα κ δυο ωραια μακο παντελονακια καπρι με λαστιχο στο τελειωμα απο κινεζουσ γιατι δε μου κανει τιποτα,ενα λευκο κ ενα μαυρο κ μια ωραια βερμουδα απο η&μ μονο 15 ευρω πολυ ωραια.

αλλη μια μερα κ τεεεελοοοοος!!!!

αλεκα μου θα παω κ εγω να δω τη κορη σου.

κικιτσα με το καλο κ εσυ!

εστε μας ελειψες,σε καταλαβαινω με ικτερο,τα περασα κ μαλιστα πολυ δυσκολα κ δυστυχως στεντιμ μου θελει κ συμπληρωμα,οταν το μωρακι χρειαζεται να παρει τα πανω του..

επεσε λιγη δουλειτσα,επιστρεφω σε λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περπατημα θα κανω αλεκα, δεν εχω να χασω τιποτε!το μονο αρνητικο ειναι οτι επιτέλους στα Γιάννενα εχει πολυ μα πολυ ζέστη!λία μου δεν εχει να παρει κατι αλλο το μωρο παρα μονο βαρος!ειναι ηδη 3,5 κιλα, γιατι να ζζοριστω??και εξαλλου εστω και με 1 διαστολη και το οτι ο τραχηλος εχει ερθει μπροστε εχει αρχισει η διαδικασια, απλα με τους τεχνητους πονους θα βοηθησουμε τη διαδικασια!δεν ειναι οτι ειμαι κλειστη τελειως!;αυτα ξερω στη θεωρια και λογω του αδερφου!στη πραξη θα σας πω μολις γυρισω απτο νοσοκομειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει την ταισα και ειπα να σας διαβασω αφου ετσι και αλλιως δεν με βλεπω να κανω τιποτα σημερα!!!!

χρυσα μου πολυ ωραια ιδεα η χιονατη αντε ξεκινα και θα σε εμψυχωνουμε εμεις....!!

αν ειναι να το κανεις δασος κανε σκουρο πρασινο αλλα οχι τον τοιχο της κουνιας, δηλαδη αν δεν θελεις να κανεις και τριτο χρωμα καφε, κανε μπεζακι ολους τους τοιχους και απενατι απο τη κουνια το πρασινο σκουρο για δασος ωστε να βαλεις πανω απο τη κουνια τα δεντρα και απενατι τη χιονατη

κατερινακι μου το πηραμε το γιογιο απο πιο μικρη για να το συνηθιζει αλλα τζιφος τακανε κανε 2φορες μονο κακα και απο τοτε μου τα κανει μονο στο παιδικο και ετσι δεν την βλεπω!!!!

οσο για την τουαλετα ποου λες μηπως τοτε αισθανεσαι την κορουλα σου χαμηλα???? εμενα ετσι εκανε και συνεχιζει να κανει δηλαδη στις 2 σηκωνομαι και παντα και πηγαινω μετα ανα μια ωρα τουαλετα και τα κανω σιγα σιγα γιατι πιεζομαι! νομιζω βρε και αυτο συπτωμα ειναι της εγκυμοσυνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...