Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερουδια σε ολες τις φουσκιτσες :):):)

Πως γινεται οταν δεν εχω χρονο να γραφετε τοοοοοοοοοοοοσα πολλα και οταν ειμαι αραχτη να υπαρχει νεκρα :shock::shock::shock::shock::shock:

Λοιπον τα νεα μου πρωτα. Εχθες ο πριγκιπακος μου κοιμηθηκε στο κρεββατι του με σχετικη ευκολια [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd με εμας εννοειται διπλα του να του λεμε παραμυθια. Οταν τον πηρε ο υπνος τον μεταφεραμε στην κουνια. Πιστευω οτι ειναι θετικο βημα στην μεταβαση και ειμαι πολυ χαρουμενη ;);););););) . Το απογευμα ελπιζω να μπορεσουμε να παμε να αγορασουμε το καγκελο και να ξεκινησει απο σημερα κανονικα να κοιμαται στο δωματιο του.

Εγω απο το πρωι κανω δουλιτσες, εβαλα και μπριαμ στο φουρνο να γινεται και τωρα καθομαι να σας διαβασω.

Ελενακι ξερω οτι δεν με μαλωνεις κοπελα μου :D:D:D:D:D:D και δεν παρεξηγηθηκα ;);););)

Εστε μου καλωςηρθατε στο σπιτι σας και με το καλο να σαραντησεις. Μην ανυσηχεις για τον ικτερο, ο δικος μου βγηκε απο το μαιευτηριο με οριακα ανεβασμενο ικτερο και του κρατησε πολυ, για να καταλαβεις τον πηρα στο νησι κιτρινουλη, δηλαδη του κρατησε σχεδον 2 μηνες. Ο γιατρος με διαβεβαιωνε οτι ειναι ικτερος θηλασμου και το μονο που θα τον βοηθουσε ηταν οι πολυ συχνοι θηλασμοι για να αποβαλει την περιττη χολερυθρινη απο τον οργανισμο του, οπως και εκανα. Εννοεται οτι στις 40 μερες εκανα 2 φορες επαναληψη την μετρηση στο αιμα για να δουμε που βρισκομαστε και αφου δεν ηταν ανεβασμενος απλα τον θηλαζα και περασε.

Καγκουρακι δεν πειραζει και να βγει μικρουλης, οπως εχω ξαναπει ο δικος μου γεννηθηκε μολις 2.720 και οταν σαραντησα ηταν 4,500 κιλα σχεδον. Τα μικρα παιρνουν πιο γρηγορα και ευκολα βαρος. Οσο για τη θεση σου μακαρι να γυρισει και να γλυτωσεις το μαχαιρι. Αλλα και να μη γυρισει σημασια εχει να ερχονται στον κοσμο μωρακια γερα και να ειναι καλα και οι μανουλες ετσι δεν ειναι???

Αλεκα η κοριτσαρα σου ειναι υπεροχη. :D:D:D:D:D:D Ο γιος μου την ερωτευτηκε, απο την ωρα που ειδαμε τις φωτογραφιες μου φωναζει "μπανιοοοοοοοοοοοοοοο, μπανιοοοοοοοοοοοοοοοο και οταν βλεπει την σαντυ χαιρεται :D:D:D:D

Χριστινακι μου χαιρομαι που μας εγραψες τα νεα σου και μας ειπες πως νοιωθεις, Ειμαι σιγουρη οτι εσυ δεν κρατας σε καμια απο τις κοπελες εδω μεσα κακια και αν κατι ειπωθηκε και παραφραστηκε σιγουρα δεν εγινε σκοπιμα. Περιμενουμε να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα, ε γλυκουλα μου???? Γιατι συντομα θα εχεις ευχαριστα νεα :D:D:D:D:D . Οπως λεει και μια φραση που την εχω συχνα στο μυαλο μου, μιας και απο αναποδιες αλλο τιποτα.............."Για να δεις το ουρανιο τοξο πρεπει να υποστεις την καταιγιδα" και εσυ δυστυχως την συναντησες. Τωρα περιμενε την λιακαδα :D:D:D:D:D:D:D

Σας φιλω. Παω να απλωσω ενα πλυντηριο :o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για μενα λες οχι καλε...εκανα αλλες χιλιες δυο δουλειες απο τοτε.σημερα ειχαν σειρα τα τζαμια τα κουφωματα κ τα μπαλκονια...σας αφηνω παω να παρω την μικρη απο το λεωφορειο...κ επανερχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι σιγα που θα ειχε προβλημα να κοιμηθει στο κρεβατι του ο πριγκηπας σου.... εγω μια φορα πιο μικρη της διαβαζα παραμυθι για να κοιμηθει και μου το εσκισε.... τωρα για να κοιμηθει περνει τις πιπιλες της και ξαπλωνει, κουκουλωνεται, της κλεινω τη πορτα και κοιμαται!

αχ και μονο που σε ακουω κοκονα μου να τα λες κουραστηκα.... βρε θα γεννησεις και θα εχεις το ξεσκονοπανο στη το τσεπη σου και το φακιολι στο κεφαλι......!!!! κατσε στα αυγα σου τετοιες μερες....

σε λιγο θα κατβω και εγω για το σχολικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!

εστε καλή λοχεια!!!!!!!!!!!!!

χntinaki ποτε δεν θα ξεχασεις ο,τι έζησες απλά αλλάζεις σελίδα, στο χα ξαναπει νομίζω και έχει σημασία που σου το λέω εγώ γιατί δυστυχώς μπορω να σε νιώσω απόλυτα, πέρασα ακριβως τα ίδια μολις το προηγουμενο καλοκαιρι!και πραγματικα ειμαστε εδω!εμενα να δειτε πως μου χανε φερθει στο τοτε ποστακι που εγραφα, νόμιζαν ότι ότι εγινε μεμενα δεν ειναι δυνατον να συμβει και μαι κοπέλα μάλιστα κοιτώντας την πααρτη της ειπε, δεν θα μπω για λιγο καιρο για να μην επηρεαζΟΜΑΙ!για να μην τις επηρεαζω λοιπόν δεν τους ξαναεγραψα αλλά ουτε ένα λόγο συμπαραστασης δεν ειχα ακουσει!

σήμερα 2.30 έχω γιατρο!για να δουμε!λέτε να με κρατήσει μέσα?από προχθες το βράδυ πάντως εχω πολλους πόνους περιοδου, τραβηγματα από κάτω και με ποναει η περιοχη των νεφρων μου!η μπέμπα κουνιέται συνέεεεεεεεεεεχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera fouskokoilitses!!!xathika teleutaia!exw polu kairo na mpw apla exw mpleksei me thn douleia kai den prolavainw!!!

kat'arxhn na euxhthw se oses gennhsan, na tous zhsoun kai na ta doun ta mwrakia tous opws epithumoun.kalotuxa na einai kai panta ugeia!!!!

emeis mia xara eimaste!megalwnoume..... :D:D:D:D

exw duo erwthseis na thesw:

1) oi 56 meres pou dikaioumaste apo to ika, pws metrane? ennow upologizoume kai savvata h' mono deutera-paraskeuh????giati exw thn antupwsh oti tha eprepe na eimai hdh se adeia, ki egw kathomai akoma kai douleuw...oxi tipota allo dhladh, alla twra den tin paleuw kai polu!!!

2) an mia koilia einai xamhla, paizei kapou rolo???giati oloi mou lene pws h koilia mou einai xamhla kai oti tha gennhsw nwritera... :?:?

pantws, apo etoimasies den exw kanei apolutws tipota!!!!eimai tragikh nomizw......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάρες τι κάνετε?

Σταυρούλα μας έλειψες!!!Για άλλη μια φορά να χαιρεσαι τον μπουμπουκάκο σου και αυτό που σου είπε και η Αλέκα, κοίτα να ξεκουράζεσαι όταν κοιμάται!

Αλεκάκι ευχαιρστώ που μου εξήγησες για το nst.Βλέπω και γω να τραβάω ταλαιπωρία όταν το κάνω γιατί η μπεμπα μόνο τις μεταμεσονύχτιες ώρες δίνει ρεσιτάλ, αντε και κανα μεσημεράκι!

Μαράκι,ακόμα εδω??

kokona έχεις ξεσκιστεί στις δουλειές!!Χαρας το κουράγιο σου, εμένα με έχει πιάσει τρομερή ατονία αυτές τις μέρες!

Ελενακι, μόνο εγώ δεν έχω φτιάξει το παγωτό ακόμα.Σήμερα θα πάω στη διαιτολόγο κι αν όλα είναι οκ, θα πάρω τα υλικά...και θα γίνει χαμός!! :lol:

Κατερινάκι, μια χαρά ο μπεμπάκος σου, σου στέλνω και γω τη θετική μου ενέργεια να γυρίσει!

Επανέρχομαι, πάω στην πριβέ και να δω την Σαντυ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ Κ ΤΩΡΑ ΚΑΘΙΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΡΩΓΩΝΤΑΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΤΟ ΑΝΑΛΑΤΟ ΦΑΙ ΜΟΥ..

ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ!!!ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ Κ ΜΗΝ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΤΑΙ ΤΟΣΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ;; :lol::lol:

ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΕΓΩ ΜΕ ΔΥΟ ΠΟΣΕΣ;;;;;;;ΟΥΟΥΑ!!!

ΑΛΕΚΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ.

ΕΛΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΟΥ ΠΑΓΩΤΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΕ ΧΩΡΙΖΑ!!!

ΠΑΛΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΑ;;;;;ΓΟΥΡΟΥΝΕΣ!!!

ΚΑΝΓΚΟΥΡΟ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ.ΕΣΥ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ!ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ Κ ΛΕΩ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ; :lol::lol: ΝΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΕΛΠΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ... :lol::lol: Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΩ..

ΑΛΛΑ ΕΧΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΘΩ ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΑΝΑΣΤΕΝΑΖΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΛΕΩ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανήλθα!!

Η Σάντυ είναι κουκλίτσα και σου μοιάζει πολύ Αλέκα!!Να την χαίρεσαι και με το καλό να δεχτείτε και τον μπεμπάκο σας.

Cristy για την άδεια δεν ξέρω αλλά νομίζω ότι πρέπει να μετράνε και τα σκ. Αρχισε και συ τις ετοιμασίες γιατί βλέπω τώρα στον 8ο ότι οι αντοχές μειώνονται :? Τουλάχιστον οι δικές μου!

Χτινακι...Θα σου γράψω και γω γιατί δεν υπάρχει λόγος να υπάρχουν παρεξηγήσεις. Εγω απλα στενοχωρήθηκα γιατί ο λόγος που δεν ξαναεπικοινωνησα μαζί σου δεν ήταν επειδή αδιαφόρησα αλλά γιατί πραγματικά δεν πίστευα ότι έμπαινες πια στο mammyland, να φανταστεις ότι το διαπίστωσα όταν μπήκα στο άλλο ποστάκι για να δω τί γράφει η τόνια. Λυπάμαι αν ένιωσες κάπως και σου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά απο δω και πέρα. Όσο για την Τονια, δεν θέλω να σχολιάσω καθόλου. Πραγματικά έχω τα δικά μου προβλήματα και μπαίνω εδώ γιατί έχω βρει 10 κοπέλες που μπορώ να μιλήσω και όχι να τσακώνομαι.

Φιλάκια κοριτσάκια, θα τα πούμε και μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΙΔΙΕΣ ΕΙΣΤΕ!!ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΠΙΝΩ ΜΠΥΡΕΣ ΚΑΦΕΔΕΣ Κ REDBULL ΝΑ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ;;;ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ Κ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΟΛΟΙ ΨΑΧΝΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ :lol::lol:

ΠΩΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΒΡΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ..ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ Κ Η ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΔΙΠΛΑ Κ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΧΤΥΠΗΣΕΙ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ! :lol::lol: ΒΙΚΑΚΙ ΜΗΝ ΖΗΛΕΥΕΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi μου ξανακαλωσορισες στη παρεουλα μας.... σε εφαγε και σενα η δουλεια εεεε?? να σου λυσω τις αποριες σου...

1ον εμενα οι 56μερες του ΙΚΑ βγηκαν απο 21/04 μεχρι 10/6 κατσε να κανω υπολογισμο.... πιο λιγες μερες μου βγαινουν τελοσπαντων θα το ψαξω ναι ειναι μεσα και τα σαβατοκυριακα (εγω ομως εργαζομαι σαχαν εποχιακη δεν ξερω αν παιζει καποιο ρολο αυτο)

2ον η χαμηλη κοιλια δεν ειναι απαραιτητο οτι γεννας, απλως καποτ το ειχαν σαν σημαδι αλλα δεν το πολυπιστευω

νανσυ μου μιας και ξεκινησες τη διαιτα του αναλατου φαε και κανενα gps μπας και βρουν το δρομο τα διδυμακια σου για την εξοδο!!!!

καλα εσυ με τρια παιδια ουτε 2ωρο θαχεις.... αυτο ειναι σιγουρο

αριαδνη μη νομιζεις ειμαι πολυ υπναρου και ας πινω καφεδες!

κοριτσαρες μου οταν πρωτοειδα τη μικρη που την εβγαλε ο γιατρος του λεω "ξαναβλατην μεσα μοιαζει στο πατερα της"

μετα αρχισε να μοιασει στο πεθερο μου αφου ολοι μου λεγαν "ο πεθερος σου χωρις μουστακι"

αλλα τελικα τα πηρε ΟΛΑ ΜΟΥ! εκτος οτι ειμαστε σχεδον καρμπον εχει και ολη μου την τσαχπινια και την ανεξαρτησια!!!! ενω ο πετρακης ενα μαμουχαλο ασπρουλιαρικο μωρακι θαναι χωρις μαλλακια και θα καθεται ακουνητο..... και η σαντυ απο διπλα θα του λεει "πετο χαζο νινι, δε παιζει" ή "μαμα παλι κλαιει πετο, πες του νανι τωλα"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε να δουμε τι θα γινει με τη κικιτσα γιατι δεν μας τα λεει καλα... ηδη ανταλλαξαμε κινητα λετε ναναι η επομενη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΜΨΥΧΩΝΕΙΣ!!ΜΟΥΛΑΡΑ!!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΚΟΙΜΩΜΟΥΝΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΝΥΧΤΙΣΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ..ΞΥΠΝΑΓΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΑ ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΑ Κ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΝΑΝΙ!ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΚΕΙΝΗ ΘΗΛΑΖΕ Κ ΕΓΩ ΚΟΙΜΩΜΟΥΝ..

ΔΕΝ ΞΑΓΡΥΠΝΗΣΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ!Α ΨΕΜΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ Κ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.ΑΠΛΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΟ Κ ΕΑΝ ΞΥΠΝΑΓΕ ΠΧ ΣΤΙΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΩΜΑΣΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ Κ ΕΡΧΟΝΤΑΙ 2 ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΠΝΟΥ..

ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΜΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΙΣΤΙ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ Κ ΤΟ ΣΚ.ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ Κ ΕΑΝ ΠΧ ΣΤΑΜΑΤΑΣ 1-6-12 56 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ 26-7-12.Κ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΤΙΣ 15 ΤΟΥ ΜΗΝΑ 1327 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΙΣ 56 ΜΕΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante na doume nomizw pws tha einai i kikitsa i epomeni...

ontws sou moiaze polu aleka k o mikros tha sou moiazei pisteuw k egw auto lew oti tha mou vgei mamouxalo k mamakias....

cristy pws eisai exoume kairo na se doume ante arxina etoimasies meta tha se piasei anxos... min dineis polu sumasia stin koilia gia to pws einai akoma einai nwris.. emena sas lew eixe parei thesi otan mika ston 9o k itan xamila nomiza oti gennaw k allakse thesi k anevike polu psila... mia einai katw mia panw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΙΚΑ ΣΤΑ ΔΙΝΕΙ ΟΛΑ Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ.ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ.ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ 1-6 Κ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΗΤ 26-7.ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΗ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΔΙΔΥΜΩΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΔΕΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ Κ ΜΕ ΠΗΤ ΑΛΛΗ.

ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΗ ΕΝΣΗΜΩΝ Κ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΜΕΝΑ Κ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ.ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 10%ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Ο ΜΙΣΘΟΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου ποτε περιπου βγαινεις στην αδεια??? υπομονη ειναι και η ζεστη που τα κανει ολα χειροτερα....

νανσυ με καθετηρα θα εισαι μεσα στο σπιτι γιατι ουτε για κατουρημα δεν θα προλαβαινεις!

η μεγαλη σου χει κοψει τις πανες?? γυρω απο τις αλλαξιερες θα καθονται και τα τρια και θα σε περιμενουν και μεχρι να αλλαξεις και το τριτο θα σου εχι ξαναχεστει το πρωτο!!!!

περα απο τη πλακα οι πρωτοι μηνες ειναι δυσκολοι μετα βρισκεις ρυθμο τι με ενα τι με τρια παιδια καλη θεληση και οργανωση να υπαρχει

να σου πω θα βρω αυτο το προγραμμα που μιλας στον υπολογιστη και τα γραφει μονο του να το βαλεις τουλαχιστον θα κοιμηζεις το ενα και θα ειναι ηδη γραμμενα στο μαμμυ!!!!

δεν ξερω για σας αλλα εμενα το επιδομα τοκετου βγαινει βασει των καθαρων αποδοχων των 3τελευταιων μηνων που εργαζομαι.... και ναι αυτο ισχυει οτι αν ασφαλιστει το παιδι στη μητερα περνει η μανα 10% περισσοτερο στο επιδομα λοχειας ομως!

παω για νανι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΨΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ Κ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ Κ ΜΟΥ ΠΑΝ ΑΦΟΥΝ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΕΦΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THANKS KORITSIA.OPWS TA UPOLOGIZW ME PHT 20/8/2012 THA PREPEI NA VGW STIS 25/6/2012.THA KANW UPOMONH TI NA KANW....2 VDOMADES MEINANE!!!TO SK LEME NA VAPSOUME TO DWMATIO...LEW NA TO VAPSW LEUKO, EKTOS APO TON TOIXO POU THA EINAI KONTA H KOUNIA POU SKEFTOMAI NA TO KANW ANOIXTO PRASINO...NA THUMIZEI DASOS...KAI NA VALW AUTOKOLLHTA ME TIN XIONATH, TOUS 7 NANOUN DENTRAKIA KAI ZWAKIA.....PWS SAS FAINETAI???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μικρος κοιμηθηκε στο κρεββατι του :D:D:D:D:D:D με μενα φυσικα να του λεω τον κοντορεβιθουλη ξαπλωμενη πλαι του. Αχ θεουλη μου σ' ευχαριστω γιατι δεν την παλευω να ξαναρχιζαμε τα ξενυχτια λογω κρεββατιου!!!!!!

Τα κοριτσια σας ποσο ειναι Αλεκα και Νανσυ και λετε για καθαρισμα? Εμενα ο πριγκιπας μολις εκλεισε τα 2 και ο παιδιατρος ειπε οτι ειναι πολυ νωρις να τον ξεκινησω και καλα θα ειναι μια και εξω μερα-νυχτα να τον ξεκινησω αργοτερα. Λεω να παρω ενα γιογιο και να ξεκινησουμε σαν παιχνιδι και βλεπουμε. Αν δω οτι δεν προχωραει το πραγμα δεν ξεκιναω γιατι δεν εχω καμια ορεξη να πλεναω ολη την ωρα ριχταρια και χαλια, ουτε να μαζευω κρυμμενα σκατουλακια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να σας ρωτησω και κατι αλλο βρε κοιλιτσες..............το βραδυ οσες ειστε κοντα με μενα ποσες φορες σηκωνεστε για κατουρημα? Εγω πιω δεν πιω νερο αργα ξεκιναω απο τις 3 και μετα καθε 1,5 ωρα σηκωνομαι και με χαλαει τον υπνο. Βεβαια και πριν την εγκυμοσυνη σηκωνομουνα 1 φορα μεσα στη νυχτα αλλα τωρα τρεις την ωρα στη λεκανη με βρισκεις!

Κριστυ χαθηκες..............αλλα αφου εισαι καλα ολα ειναι οκ ;);););) . Ωραια ιδεα για το δωματιο, θα ειναι πολυ ωραια η παρασταση με δασος και παραμυθενιες φιγουρες :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...