Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ..ΕΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΒΓΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Κ Ο ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΡΙΤΟ ΚΤΛ ΘΑ ΒΓΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΒΑΡΟΣ;;;ΡΩΤΑΩ ΛΟΓΩ ΔΙΔΥΜΩΝ ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥΣ.Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΤΡΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙΣ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενακι χρονια πολλα κα παλι να πιεις κ ενα λικερακι κ για μας που ειμαστε μακρια...

Ειδες που γυρισε η μπαλαρινα σου....????ωραια αντε με το καλο να την κρατησεις κ αγκαλια...

Καλα να περασετε σημερα....φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια. Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση.

Το απόγευμα πήγα κ στο γυναικολόγο μου κ μου είπε ότι όντως το αμνιακό υγρό είναι παρα πολύ κ θα πρέπει να ξανά κάνω dopler σε 2 βδομάδες για να δούμε αν αυξηθεί. Σε αυτή την περίπτωση θα πάω να γεννήσω στις 36 βδομάδες. Εγώ τίποτα δεν μπορω να κάνω εκτός απο το να είμαι θετική κ να προσέχω έτσι μου είπε δεν θα πάω ξανα στη δουλειά μέχρι να γεννήσω. Ο μπεμπούλης μου γύρισε κιόλας με το κεφαλάκι του προς τα κάτω. Αχ βρε κορίτσια τον λατρεύω. Του μιλω κ του λέω καρδούλα μου υπομονή για ακόμα λίγο κ θα σε έχω αγκαλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανησυχεις ,δεν φανταζομαι να ειναι κατι.να εισαι ηρεμη μεχρι την επομενη εξεταση και ολα θα πανε καλα.

Πολυ ησυχια σημερα ........το εχετε ριξει στο φαγητο κ στα γλυκα φανταζομαι!!!!! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εγώ ξέρω τι σημαίνει αυτό με το αμνιακό υγρό Fousk1tsa... Θετική σκέψη να έχεις, δεν μπορεί να είναι κάτι σοβαρό! Όλα θα είναι μια χαρά, θα δεις! :YMHUG:

Σήμερα είχα πολύ ελεύθερο χρόνο αλλά δεν σας πέτυχα τις περισσότερες... Σας διάβασα όμως... Ρωτήστε κ εμένα την παλιά στο mammy, πάντα υπήρχαν ψεύτικα προφίλ... Σε μας παλιά που μοιραζόμασταν τον πόνο μας είχε παρεισφρήσει ένα αρρωστημένο μυαλό κ μας δούλευε... Πέσαμε από τα σύννεφα όταν το ανακαλύψαμε. Αλλάξαμε πόστ, κάναμε κ μια κλειστή ομάδα κ έληξε το θεματάκι. Υπάρχουν άνθρωποι που δεν έχουν προσωπική ζωή, καθώς φαίνεται... Καταλάβατε πως κ εγώ είμαι επιφυλακτική γιατί δεν δημοσιεύω φωτό...

Ασχετο... Να ρωτήσω κάτι? Κάνει καμιά σας ενέσεις ηπαρίνης? Αν ναι, πού τις κάνετε? Η ανοσολόγος μου έχει πει γύρω από τον αφαλό αλλά πλέον πονάει πολύ, κατάφερα κ έκανα κ ένα τεράστιο αιμάτωμα... Ο γυναικολόγος λέει πως μπορώ να τις κάνω όπου θέλω στην κοιλιά ή στο μπούτι... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας,

Χρόνια πολλα Έλενα να χαίρεσαι τη γιορτή σου και με το καλο να έρθει η κοριτσαρα σου.

Αριαδνη και beboula να χαίρεστε τους άντρες σας, και οποία άλλη έχει κάποιον δικό της να γιορτάζει.

Και εμείς είχαμε γιορτή σήμερα για τον αντρουλη μου και έτσι τώρα καταφερα να μπω να δω τα νεακια σας.

Λόγω των ημερών χθες και σήμερα έχω φάει βραδυ αρκετά και εχω τιμησει και κατι γλυκακια και δεν τολμώ να ανέβω στη ζυγαριά όχι ότι δεν θα ανέβω αλλα το κιλό μη πω τα κιλα τα έχω παρει σιγουρα :(

Αφροδίτη εμένα ο σιδηρος δεν μου έχει δημιουργήσει πρόβλημα, μόνο αλλαγή χρώματος στο πιο σκούρο.

Αλέκα έχεις ακόμα φαγούρα ρωτά τον γιατρο σου γιατι κάτι σημαίνει αυτο έτσι έχω διαβάσει αλλα δεν θυμάμαι τι.

Φωτεινή καλώς ήρθες στο παρκάκι μας και με το καλο το κοριτσάκι σου. Πως και δεν μας είχες πάρει χαμπάρι πιο νωρίς τέτοιες γλωσσουδες που είμαστε.

Σταυρουλα τραγικό να μπαίνει έτσι στο σπίτι σας, δεν θα το ανεχομουν με τίποτα.....

Fouskitsa όλα καλα θα πανε περίμενε μέχρι και το επομενο Doppler και στις 36 εβδομάδες να γεννηθει θα είσαι στο μήνα σου και τα κιλακια του θα είναι μια χαρα.

Νανσυ κάθε παιδάκι έχει τους ρυθμούς του, να σου πω τι μπορει να την βοηθήσει, εγω τουλάχιστον είδα ότι έτσι έμαθε πολλές λέξεις η δικια μου. Της έχω πάρει πολλα μπλοκ ζωγραφικής με σχέδια μέσα, οπότε λέγαμε έλα να ζωγταφισουμε το καροτο, τον ήλιο κτλ και μετα της έδειχναν τι είναι αυτο που ζωγραφισες και μου τα έλεγε. Μετα το έκανε μονη της γύριζε τα φύλλα και έλεγε τι έβλεπε.

Καρολινακι κουραστηκες χθες, ήταν όμως όλα πολυ όμορφα, περάσαμε πολυ ωραία, τα παγωτινια τέλεια, και όσο για τα κοινά μεταξύ μας δεν έχω να πω τίποτα απλώς απίστευτο. Άντε 4 μέρες και θα δεις τον ποντικουλη σου φιλενάδα.

Έλενα τέλεια τα νεα απο την μπεμπουλα, είδες που γύρισε σε ταλαιπώρησε λίγο με τα πονακια που είχες αλλα έκανε την τούμπα της η κυρία. Ελπίζω να τα περάσετε όμορφα σήμερα

Νανσυ με σιγουριά δεν ξέρω να σου απαντήσω για τα κιλα αλλα στις περισσότερες περιπτώσεις που ξέρω τα παιδάκια μιας γυναίκας βγαίνουν πάνω κάτω τα ίδια κιλακια, τυχαίο, κληρονομικοτητα τι να πω....

Κοριτσακια μου καληνύχτα κλείνουν τα ματακια μου, φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!! ελενα χρονια σου πολλααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-* με το καλο να ερθει η κουκλιτσα σου κ επισης χαρηκα πολυ που γυρισε στην θεση της!!!μπραβο!!!!!! :)

φουσκιτσια με το αμνιακο υγρο κ εγω δεν ξερω τι παιζει..δεν ετυχε να μου πει κατι ο γιατρος... να μην αγχωνεσαι κ αν χρειαστει την 36 βδομαδα το μωρο θα εχει μεγαλωσει αρκετα..

η κοιλια μου εχει μεγαλωσει κ αλλο υπερβολικα κ δεν μπορω να περπατησω...με ανοιχτα ποδια πια..σαν συγκαμενη!!!!οσο για την μεση,το πλευρο κ η πλατη δεν το συζηταμε τι πονο κανουν...καποια ειχε πει οτι το παιδι θα βγει με ενα παειδακι στο χερακι του :):):):lol: δεν εχει αδικο :lol::lol:

καρολινα χαιρομαι που περασατε καλα χτες!!! πω πωωωωωω πλησιαζουν οι μερες του ποντικουλη σου!!!το πρωτο μωρο της παρεας!!

kangooro να χαιρεσαι τον αντρα σου κ να ειστε παντα ευτυχησμενοι,με το καλο το νινακι σας!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphine το πλευρο κ η μεση δεν παλευονται.ο γιατρος που τον ρωτησα μου ειπε οτι ο πονος οφειλεται στην προσπαθεια του παιδιου να μπει στην λεκανη μου!ελπιζω να ειναι αυτο και να μην εχει στριμωχτει πουθενα ο μικρουλης!!!αν και απο τον υπερηχο θα το ειχε δει...τελος παντων το αγχος που εχουμε θα ειναι!!!!υγρα εχεις καθολου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;; Εγώ σήμερα έχω καούρα και μου τη δίνει απίστευτα :evil::evil: Πολύ ενοχλητική είναι..Γενικώς δεν έχω αλλά σήμερα μου έφερε ο άντρας μου κάτι γλυκάκια για τα γενέθλιά μου και σαβούριασα :oops::oops::oops: Πόσο το ευχαριστήθηκα εκείνη την ώρα και πόσο υποφέρω τώρα...

Καρολινάκι μου περάσαμε πολύ όμορφα στο παρτάκι σας!! Το Λυδιάκι σου ήταν πράγματι μια κυρία! Πολύ τους περιποιήθηκε τους καλεσμένους της! Το ίδιο και η μανούλα της! Κουράστηκες όμως πολύ..

Μην αγχώνεσαι για το Σάββατο. Όλα καλά θα πάνε και με το μωρό όλα θα σου φανούν πιο εύκολα. Μην ξεχνάς πως η εμπειρία κάνει θαύματα!!!!!Το πρώτο μωράκι στο θεματάκι μας θα είναι ο ποντικούλης σου!

Νάνσυ, Αλέκα και μπεμπούλα σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!

Νάνσυ θα είναι δύσκολο με 3 παιδάκια πράγματι..Ξεπετιούνται όμως γρήγορα τα παιδάκια και θα χαλαρώσεις μετά..Στην αρχή πρέπει να οπλιστείς με μεγάλη υπομονή! Να χαίρεσαι τον μπαμπάκα σου!!!

Φωτεινή καλώς μας ήρθες! Με το καλό να γεννήσεις το παιδάκι σου!

Ελενάκι μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!! Είδες δωράκι που σου έκανε το κοριτσάκι σου για τη γιορτούλα σου;;; Άψογη η κορούλα σου! Πάει και αυτό το άγχος! Εγώ έχω φωτό της φραουλίτσας από τη Β επιπέδου και από τότε δεν έχει ξαναδείξει φατσούλα :(:(:( Την Τετάρτη ελπίζω να δείξει!

Φουσκίτσα εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και να μη γεννήσεις πρόωρα!!!

Κατερινάκι να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!!!!!!! Πάντα ευτυχισμένοι να είστε!!!

Μαράκι μεγάλωσε κι άλλο η κοιλίτσα σου;;;; :shock::shock::shock: Κάνε υπομονή και σύντομα θα κρατάς το κοριτσάκι σου στην αγκαλίτσα σου!

Αλέκα μου τι κάνει η όμορφη Ρόδος;; Θα μου λείψει φέτος γιατί κάθε καλοκαίρι πηγαίνω :(:(:(

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μπαλονάκιααα. Χάθηκα λίγο αλλά από το Σάββατο το βράδυ δεν έχω σταθεί. Πήγαμε επίσκεψη στα κουμπάρια μας και ξενυχτίσαμε. Την Κυριακή είχα το συνεργεία για βιολογικό καθαρισμό όπου έμεινα πολύυυ ευχαριστημένη (είδα διαφορά και στον ύπνο μου, αναπνέω καλύτερα και δεν μπουκώνω). Ήρθε και η μητέρα μου και κρεμάσαμε και τις κουρτίνες καθαρές και στεγνές (ευτυχώς δεν θέλανε σιδέρωμα :lol: ) στολίσαμε και την κούνια (μόνο η κουνουπιέρα δεν έχει μπει ακόμα) και τέλοςςςςς. Αυτό ήτανε δεν έχω τίποτα άλλο να κάνω και αισθάνομαι πολύ χαλαρή ως προς τις δουλειές. Αύριο θα έρθει και η γυναίκα να μου τελειώσει το σίδερο θα βάλω και την κουνουπιέρα και θα σας βγάλω τελική φωτογραφία.

Χτες έκανα το μανικιουρ -πεντικιουρ, έβαψα τα νύχια των ποδιών μου γιατί φοράω ήδη σαγιονάρες και πήρα και κάτι τέλεια σανδάλια μπεζ από Ζαρα με στρας και τα πόδια μου ήταν άθλια. Άσχετο στο Ζαρα είδα και την Αθηναις Νέγκα είχα ψωνίσει ένα άθλιο ψάθινο καπελάκι σε άθλιο καφέ σκατί χρώμα. Γενικά ντύνεται λίγο κουλά. :lol:

Χτες το απόγευμα πήγαμε στον γιατρό. 3450γρ ο μπέμπης. Ήμαρτονννν :o Πόσο θα φτάσει? Μου είπε ο γιατρός ότι δεν θα πάρει άλλο. Για να δούμε. Επίσης, είπε ότι δεν θα δυσκολευτούμε στο φ.τ. γιατί έχω ανοιχτή λεκάνη και δεν έχω λίπος. Μου είπε να σταματήσω τα φάρμακα των συσπάσεων την Πέμπτη και μου πήρε και υγρό για καλλιέργεια. Επίσης, μου έκανε και μία άλλη εξέταση που με στεναχώρησε πολύ αλλά δεν λέω τίποτα μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα. Κάναμε και nst αυτή τη φορά όμως ξάπλωσα στο αριστερό μου πλάι και ο μπέμπης κουνιότανε πιο πολύ και είδαμε ότι όλα ήταν φυσιολογικά με τους σφυγμούς τους και τις συσπάσεις της μήτρας. Από αμνιακά είμαστε φυσιολογικά όπως επίσης και το πάχος του πλακούντα πολύ καλό και το ντόπλερ μια χαρά. Είδαμε και την σκατόφατσα :lol::lol: Πολύ γλυκούλης μου φάνηκε τώρα θα δείξει. Ο γιατρός προσπαθούσε να καταλάβει σε ποιον μοιάζει :lol: Λέω άστο γιατρέ εδώ γεννιούνται και δεν βγάζεις άκρη θα βγάλεις από τον υπέρηχο? :D

Αυτά τα νέα μου. Α! μου έκανε κάποια Καντυ καντυ αίτηση να την κάνω φίλη :roll: Την ξέρετε? :roll::roll:

Ααααα Ελενάκι να σε χαιρόμαστεεε. Ότι επιθυμείς κοπέλα μου και πάντα να έχεις υγεία και εσύ και όλη η οικογένεια. Γιουπιιι είδεςςς η μπέμπα σου? Στο είπα ότι θα γυρίσει. Μπορεί να γύρισε και τότε που πονούσες.

Σήμερα θα παραγγείλω τις πάνες chicco αλλά τελικά θα πάρουμε το νούμερο 2 μόνο γιατί δεν ξέρω κατά πόσο θα χρειαστώ για πολύ το νούμερο 1 αφού ήδη ο μπέμπης είναι 3450. Θα πάρω το ένα σε παμπερς μόνο.

Ναταλία δεν έχω σύρτη. Μία φορά είχα βάλει επίτηδες τα κλειδιά πίσω από την πόρτα για να μην μπορεί να μπει γιατί έκανα αποτρίχωση στο πιπί. Και ήρθε εκείνη την ώρα και σηκώθηκα να της ανοίξω και μου λέει πρέπει να χάλασε το κλειδί μου γιατί δεν ανοίγει και λέω όχι απλά είχα τα κλειδιά πίσω από την πόρτα. Γιατί? μου λεεί. (άκου γιατί? γιατί κλάνει το γατί! τι αδιακρισία Θεέ μου :twisted: ) Γιατί έκανα αποτρίχωση της λέω στο πιπι μου :lol::lol: Το είπα επίτηδες για να καταλάβει ότι δεν μπορεί να μπαίνει έτσι. Αλλά τίποτα. Χαμπάρι. Πάλι τα ίδια αρχίσαμε. Μπουκάρει έτσι. Αφού πολλές φορές επειδή είμαι μόνη μου τρομάζω από τον θόρυβο της πόρτας που μπουκάρει ξαφνικά. Παλιότερα παραλίγο να μας πιάσει και στον καναπέ με τον σύζυγο. Ευτυχώς ήταν φορτωμένη με πράγματα και δεν μπορούσε να ανοίξει οπότε περίμενε να της ανοίξουμε εμείς. :lol::lol:

Karolinakiii με το καλό να γεννήσειςςς. Άντε εσύ αγχώνεσαι και οι υπόλοιπες ζηλεύουμε που είσαι η πρώτη :lol: . Να στείλεις μήνυμα στα κορίτσια να μας ενημερώσουν.

fouskitsa Μην ανησυχείς. Αν βγει πρόωρα θα σου κάνουν μία ένεση πριν σε πάνε για γέννα η οποία μέσα σε 24 ώρες φτιάχνει τους πνεύμονες του μωρού και γεννιέται μια χαρά. Μόνο για παρακολούθηση το κρατάνε στην αρχή και τίποτα άλλο. Όλα καλά θα πάνε.

stedim έχεις κάνει ινσουλίνι? Ρωτάω γιατί έχω κι εγώ πρόβλημα με το ζάχαρο αλλά μέχρι τώρα δεν μου έχουν δώσει ακόμα γιατί πήγαινα καλά. Αλλά τώρα σκέφτονται να μου δώσουν μία βραδινή 24ωρη.

Κατερινάκι να χαίρεσαι τον άντρα σου.

Μαράκι κι εγώ έχω πόνους στο ισχίο εδώ και λίγες μέρες.

Νάνσυ στην περίπτωση της μάνας μου ο αδερφός μου που ήταν το πρώτο της γεννήθηκε 3700 κι εγώ μετά 4200 οπότε όλα σχετικά είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas koiloumpitses mou!!!!

Sas euxaristw gia tis euxes kai pali!

Kangouraki kai Mpempoula na xaireste tous antres sas kai opoia alli exei kapoion pou giortazei na tous xaireste!!

Den ekana polla pragmata xtes, liga kontina atoma irthan kai fagame glukakia ipiame likeraki kai kaname pareaki. Sunithos edw oloi pernoun thl kai rwtane an tha giortaseis gia na erthoun, oi pio polloi pou epernan thl tous elega oti den kanw giorti giati sunithws mazeuontai kamia 30-40 atoma kai ektos oti eixa idi kourastei xtes me to na eimai olo to prwi giatro, eksetaseis kai magazia, den eixa kanei tipota gia na kalesw kosmo!!

Ta nea mou me ti mpempoula sas ta eipa xtes, mas ekane ti xari kai gurise me to kefali katw! Xarika para polu giati den to perimena! Kangouraki les apo auto na itan oi ponoi pou me epiasan ? Den to eixa skeftei!

Koritsia telika autes oi tetragwnes panes pou sas elega oti den iksera ti einai ematha, piga xtes sta magazia kai rwtisa. Einai kati tetragwna pania, san ena tetragwno sentonaki moiazei pou einai peripou .90x.90 kai to xrisimopoioun stis klinikes (den kserw an to xrisimopoioun kai sta nosokomeia) gia na tuliksoun to mwro prin sto feroun, kai theloun 15 giati meta to kanoun mpanio kai to skoupizoun me auto, h akoma kai otan tou allazoun tin pana skoupizoun to popoudaki tous me auto! Tha paw simera na ta parw apo to mother care pou ta exei se paketo giati sta magazia pou rwtisan kanei to ena 4.50 eurw!! Diladi gia 15 thelei kamia 70 eurw apo magazia kai nomizw to mother care exei to paketo ti 12ada 20 eurw!

Tha parw kai mia akoma nuxtikia kai meta kleinei h balitsoula!

NST tha kanw mallon sto epomeno rantebou gia na exw mpei sto mina mou!!! Koritsia plisiazei o kairos de mporw na to pistepsw! A! Pira kai tis kornizes mou molis tis balw tha sas balw fwto tou dwmatiou!

Koritsia ekei pou sunithws pairnw 1.5 kilo to mina twra pira 1.5 kilo se 2 ebdomades! Alla kai h mpempa pire miso kilo se 2 ebdomades! Twra megalwnei polu grigora! Mou fainetai apisteuto oti einai idi ena olokliromeno mwraki! 2610 kai exw akoma 1 mina kai kati meres! Ksexasa na sas pw, bgalame pali mia fwto tis mpempas teleia, eixe balei to podi tis dipla sti mouritsa kai eblepes proswpo kai mouri, polu asteio mas fainetai!! Anthi mi stenaxwriesai kai emeis den ti blepame sunexeia, alla tha to petuxete na ti deite kapoia stigmi tha deis!!

Nansouli mou mi stenaxwriesai gia ti mikri sou exw mia fili pou o anipsios tis itan etsi kai argise arketa na milisei kai autoi nomizan oti exei problima, o giatros tous eipe oti tha to kanei siga siga apo mono tou to paidi kai twra einai ena entelws fusiologiko paidaki pou milaei kanonika, apla argise ligo parapanw apta alla paidakia! :x

Este mou nai gurise kai xarika polu!! kai sena o mpempis mia xara!!! Megalwse polu!! Ante kai to dwmatio teleiwnei!! Ola mpanoun se mia teliki eutheia! Kai egw ekana kaliergies xtes kai mou eipe oti mallon exw ourolimoksi, tha mathw tin pempti. Este egw pira telika 1 kibwtio noumero 2 kai ena kibwtio noumero 3 kai tis kratisa oles, irthan xtes. Gia noumero 1 agorasa tis pampers. Eimai komple apo panes nomizw!

Koritsia sas filw, paw sta mother care!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκωτουλια μου :lol::lol::lol:

ελενα μου χρονια πολλα για χθες...χιλιοχρονη να σαι κοριτσακι μου.. :-*:-* πως περασατε χθες?

κοριτσακια μου κουραστηκα πολυ απο το παρτακι της παπενιας την κυριακη και χθες και σημερα ποναω πολυ χαμηλα :(:( και ωρες ίσα που περπαταω ..πηρα τον γιατρο και μου πε οτι θελει ξεκουραση..ελπίζω αυριο να μαι καλα για να παμε εδω κοντα με την κατερινουλα και την συμπεθερουλα για ενα καφεδακι... :D:D

εσεις το χετε παθει αυτο? :roll::roll: μαρακι και αλεκακι που πλησιαζετε ??????

καλε ο ποντικουλης θα ναι το πρωτο μωρακι της παρεουλας?αχ θα κανουμε και ποδαρικο..πολυ χαιρομαιιιιιιιιιιιιι :D:D:D:D

εστεεεεεεεεεεε τα πηρα ρε συ με την πεθερα σου ... :evil::evil::evil: ημαρτον βαζε βρε κοριτσι τα κλειδια στην πορτα και αστην να μουρμουραει :lol::lol::lol: καλε το μωρακι σου ειναι σουπερ απο κιλακια...πτου πτου..

μακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα λουλουδάκια!!!

Το φάγατε το πρωινό σας?

Ωραια μέρα,επιτελους να πάω για περπάτημα,όσο αντεχω.

@};-

Εγω εκτος απο τους πονους περιοδου και μεσης,ξεκινησα απο προχτες βραδυ να εχω και πόνο σα να θέλω να παω για το νουμερο 2!!!

Σηκωνομαι και στον υπνο απο αυτο,αλλα δεν ''συμβαινει'' τιποτα τελικά.

Λογικά θα είναι ο μικρος που πιέζει.Το έχει βρει τώρα παιχνίδι,πατάει κοντρα στα πλευρά και κουτουλάει κάτω.Ο αλητάμπουρας με κάνει και πετιέμαι καθε φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Καρολινάκι, μάθαμε το παρτυ σας ήταν επιτυχία!Αλλά βρε κοπέλα μου μια βδομάδα πριν τη γέννα, ήρωας είσαι. Κοιτα να ξεκουραστεις τώρα,4 μέρες έμειναν!

Έλενα, μεγάλωσε η μπεμπούλα σου και σου έκανε και τέλειο δώρο, γύρισε, τζάμπα ανυσηχούσες!

Σταυρούλα, για την πεθερά δεν σχολιάζω...Θα είχα φρικάρει. Ο μπέμπης σου μεγάλωσε πάρα πολύ, μπράβο και είσαι και έτοιμη απο τις δουλειές, τέλεια! Μεγειά και τα σανδαλάκια και το πεντικιούρ:)

Λία, είσαι στην αναμονή τώρα γι αυτό τρομάζεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!

ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΝΕΝΑ 4000 ΚΙΛΑ :lol::lol: Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΑ NEWBORN ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ!ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΡΩ!

ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΜΑΜΑ Η ΠΕΘΕΡΑ!ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ!!ΚΟΨΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΒΑΖΕ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ Κ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΛΕΓΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΠΕΣ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΜΠΑΝΙΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΘΑ ΑΚΟΥΕΙ ΚΛΑΜΑ Κ ΘΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ!!ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΜΠΑΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ Κ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΠΙΑΝΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ Κ ΤΕΛΟΣ!!Κ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΜΠΑΙΝΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΕΛΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ!ΩΣΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ!ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΕ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ Κ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΑΝΟΙΓΕΙ Κ ΦΕΥΓΕΙ Η ΜΙΚΡΗ.Α!ΠΕΣ ΤΗΣ ΟΤΙ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ!ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΛΕΙΔΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΛΕΦΤΗΣ ΕΥΚΟΛΑ!!ΠΟΛΥ ΠΕΙΣΤΙΚΟ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΩ ΟΥΤΕ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΑΠΛΑ ΧΤΥΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ.

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ!ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΑΝΑΦΟΡΑ!ΠΟΙΟΣ ΗΡΘΕ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΤΛ..Κ ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΕΥΡΙΑΖΩ!!ΕΙΔΙΚΑ ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΛΩ Κ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΡΑ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΛΕΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΟΦΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΧΕΙ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΣΑΝ ΝΑ ΣΥΓΚΑΤΗΚΕΙΣ.Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΑΥΤΟ;;;

Κ ΕΑΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ ΞΥΔΙ!!

ΕΜΕΝΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 8 ΜΕ 9!ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΑΜΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ ΜΑΣ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΧΕΙ ΚΟΨΕΙ.ΕΧΘΕΣ ΗΡΘΕ ΑΛΛΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΑΡΖΑΝΙΕΣ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕ ΕΦΥΓΕ! :lol::lol: ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koiklitses mou...

nansy den kserw na sou pw me sigigouria gia ta kila....

elena xronia polla gia xthes, eides pou gurise i mpoumpou mia xara twra pire k thesi ante me to kalo.... emena i giatros mou den exei 3D uperixo k den mporoume na doume fatsoula mono stin b epipedou pou to eidame... :?:cry::cry:

egw koritsia sta pleura den exw toses enoxliseis oso xamila k me kanei na trexw stin toualeta....

k apo ygra exw k egw polla

fouskitsa min anxwnesai k emena o aderfos mou vgike stis 37 evdomades gt eixe k i mana mou provlima me to amniko k itan mia xara... tha deis ola kala tha pane...

karolinaki 4 meres meinane ti wraia to prwto mwraki ante me to kalo k me ena pono...

este etsi mia fora pige na mpoukarie sto dwmatio tou antra mou prin pantreutoume pou emena ekei kamia fora k na mas piasei alla eixame kleidwmena eutuxws...

twra edw sto spiti oute kan tolmaei na mpei k gia na erthoun prwta rwtane k meta erxontai...mas fagate sta kila :):) mia xara o mpempis sou...

xthes imoun stin kliniki pou tha gennisw na doume mia fili mas pou gennise o mikros pou ton eida eixe ena katsoufiazmeno prwsopaki, thimwmeno vgike....

koritsia apo ta kila pou tis elege o gunaikolos 10 meres prin itan 3600 stin koilia k vgike 3200... exei megali apoklisei telika... den perimena tosi diafora

meta pigame se mia fili mou pou giortaze ipia k to krasaki mou...

exw mia treli lissa prwi prwi gia gluko k den exoume tpt sto spiti ta exw apoteleiwsei ola mono kati mpiskota vrika alla den mou arkoun...

se ligo tha vgw na paw oaed k ika gia kati doulitses k ta leme argotera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκιτσες μου.

Αμαν αυτος ο παλιοκαιρος :evil::evil::evil::evil::evil::evil: μας εχει λιωσει η βροχη ρε γμτ....... ξαναβγαλαμε τα μακρυμανικα!!!!

Ελενα μπραβο που γυρισε η μπεμπουλα σας. Εφυγε και αυτο το αγχος ;););););)

Σημερα θα παραγγειλω τα διακοσμητικα του πριγκιπα, φωτιστικο-μπορντουρα-απλικα και τελος με το δωματιο του. Μονο το καγκελο του κρεββατιου θα μεινει.

Μετα σειρα εχει η νεραιδουλα μου :D:D:D:D:D:D:D

Παω να κανω την κρεμα του και να φαω και εγω :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ χαχαχα καλό αυτό (που δεν πατάει κανείς). Εμείς επειδή έχουμε ξεχάσει κανα 2 φορές τα κλειδιά πίσω από την πόρτα και έχουμε κλειστεί απέξω μου την λένε κιόλας να μην τα βάζω πίσω από την πόρτα και τα ξεχάσουμε. Φαντάσου ότι ακόμα και ο άντρας μου της την έχει πει της μάνας του να μην μπαίνει έτσι (και όχι με τρόπο) αλλά δεν καταλαβαίνουν τίποτα. Τάχαμου επειδή κάποιες φορές έβαζα utrogestan και ήμουνα ξάπλα ότι το κάνει για να μην με σηκώσει. Σιγά και αν δεν της ανοίξω τι έγινε πάρε ένα ριμαδοτηλέφωνο και ρώτα σε τι φάση είμαι. Έλεοςςς δηλαδή. Αλλά το κλειδί θα μπει από σήμερα μόνιμα πίσω από την πόρτα. Δεν πάει άλλο.

Ακριβώς όπως το είπες και οι γονείς μου γκρινιάζουν γιατί κάθε φορά που έρχονται σπίτι μου πρέπει να πηγαίνουν πρώτα κάτω στα πεθερικά.

Έλενα εγώ σου είπα ότι τα πονάκια θα ήταν από την μπέμπα που θα γύρισε όχι το καγκουράκι μας :D .

Ναταλία σας φάγαμε στα κιλά και είμαι και πιο πίσω από σένα. Με προβληματίζει λίγο αυτό. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Α παπα λογοδιάρροια που την έχετε :lol:

Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα :D

Συγχωρέστε με αλλά θα μου πάρει κάποιες μέρες να σας μάθω.

Βλέπω έχει αρκετές δευτερομανούλες, αλλά και διδυμομανούλες! Κουράγιοοοοο!

Για τις συγκρούσεις και τους τσακωμούς με σύζυγο και λοιπούς, προτείνω τη στάση του Βούδα, βαθιές ανάσες και οοομμμμμμμμμ!!! :D Μην ξεχνάτε ότι είστε σε φάση που και εσείς το τόσο το κάνετε τόοοοοοσο! Δυστυχώς οι ορμόνες παίζουν άσχημο παιχνίδι σε βάρος μας!!

Φουσκίτσα ελπίζω όλα να πάνε καλά.

Αλέκα γύρω στους 22 μηνες διαφορά θα έχουν εμένα. Προετοιμασμένη η Σάντυ για τον ερχομο του αδελφούλη; Γιατί διαλέγεις ημερομηνία; Πας για καισαρική; Φανταστικός εννοώ στη δουλειά του, βρε τρελή, αλλά μάλλον εσύ για άλλο λόγο τον βλέπεις στον ύπνο σου, πονηρή!!!

Νανσυ ποσο είναι η μικρή σου (Σάντυ και αυτή;), αν επιτρέπεται, και ανησυχείς για την ομιλία; Και μονο που μιλάει και ας τα λέει με τον τρόπο της νομίζω είναι ενθαρρυντικό. Εμένα πάλι ο γιατρός μου είπε ότι στατιστικά τα 2α είναι πιο μεγάλα από τα 1α!

Το Σάββατο ξεκινάνε οι γέννες κιόλας; :oΚαρολινάκι με το καλό. Ντου νοτ πάνικ! :D

Θα φτιάξετε Ομάδα; Γιατί; :? Και εμείς φτιάξαμε και πολύ σύντομα έπεσε σε αχρηστεία. Είναι λίγο ξενερωτο να γράφεις εκεί. Ουτε τικεράκια έχεις, ούτε εικονίδια, το άβαταρ είναι τοσο δα μικρούτσικο, και τα μηνυματα εμφανίζονται αναποδα και λίγα σε κάθε σελίδα. Εμείς τελικά γράφουμε σε πολύ πολύ σπάνιες περιπτώσεις, αν κάποια έχει να μοιραστεί κάτι πολύ προσωπικό.

Κορίτσια για τα κολπικά υγρά καλυτερα να αλλάζετε 2-3 φορές την ημέρα εσώρουχο παρά σερβιετάκια, μην σας δημιουργήσουν καμιά μόλυνση, κολπίτιδες, λοιμώξεις, κλπ.

Ελενα την Κομανέτσι θα γεννήσεις; :lol: Το πόδι δίπλα στο κεφάλι;;; :lol::lol::lol:

Κανγκαρου σας είχα πάρει χαμπάρι, αλλά όπως το λες έτσι γλωσσούδες που είστε δεν θα σας προλάβαινα. Τωρα που καθομαι λίγο περισσότερο μπορώ και μπαίνω πιο συχνα, γι'αυτό και περασα και από εδώ. ;)

Ανθή πως την παλεύεις με τις καούρες; :? Εγώ στην 1η εγκυμοσυνη είχα και έβρισκα ανακουφιση στη σόδα ή το γάλα σπάνια. Διακοπουλες Ρόδο κάθε χρόνο διαβάζω!!! Και εγώ από Ρόδο είμαι.

Εστέ πωπω ένα παίδαρο που θα βγάλεις! Μην αγχώνεσαι με τον τοκετό, αν ο γιατρός είναι σουπερ όλα καλά θα πάνε. Σου μιλάω εκ πείρας, μιας και γέννησα με φ.τ χωρίς επισκληριδιο τον Αλεξανδρο που ήταν 4.300γρ παρακαλώ!! Όντως πάνες πάρε το ν.2. Πεθερά που μπουκάρει όποτε θέλει στο σπίτι!!! :o:o:o:o:o[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ Κ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΝΑΤΕ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΕΓΩ ΕΔΩ ΝΕΥΡΙΑΖΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ!ΑΛΛΑ Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΕΙ Κ ΤΟΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ;ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ!ΕΙΠΑ ΕΧΘΕΣ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΜΟΚΟ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΚΑΤΑΤΑΛΛΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΝΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ.ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΒΑΛΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΨΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ :shock::shock: ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΞΑΛΛΟΣ!

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΜΕΝΑΜΕ ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΣΤΕΝΟ ΔΙΑΦΟΡΑ Κ ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ!ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΚΡΙΣΗ!ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλιτσες μου ομορφες, σας ευχαριστω για τις ευχες, να ειστε ολες καλα!!!

Εχω βαλει το φαγητο μου στο φουρνο, γεμιστα και μεχρι να γινει θα σας κανω παρεουλα γιατι μετα λεω να παω να ριξω μια ματια για νυχτικακι και πιτζαμουλα.

Ανθη καουρες απο τα γλυκακια, ειχες και συον Πάνο?

Σταυρουλα τα εχεις ολα ετοιμα για τον Στρατουλη, μπραβο κοριτσακι μου για να εισαι χαλαρη τωρα στο τελος. Μια χαρα ειναι ο μικροκουλης σου, και για το βαρος ειναι κατα προσεγγιση πολλες φορες πεφτουν εκτος. Εμενα μου την εβγαζαν πανω απο 3 κιλα 3200 κατι τετοιο και τελικα γεννηθηκε 2650 απλα ήταν ψηλη. Η εξεταση που σε στεναχωρησε τι ήταν? Α και αυτη που σου εκανε αιτηση για φιλη δεν την ξερω. (και εγω τις το εγραψα της Ελενας αυτο για τα πονακια χθες βραδυ :) )

Ελενα ευτυχως εμαθες τι ειναι τα πανακια αυτα και ποια η χρηση τους γιατι και εγω το ειχα απορια. Τελειωνεις και εσυ απο αγορες.

Καρολινακι, ξεκουρασου και οπως νιωθεις για αυριο, παρε με τηλ το απογευμα.

Αμαλια σε τρελαινει ο μικρος με τα κολπα, πολυ βιαστικο τον βλεπω...

Ναταλακι ειδες εχουν διαφορα απο τους υπερηχους γιατι τα κιλα τα υπολογιζουν μετρωντας κεφαλι, κοιλια και ποδι. Γλυκακι ελα να σε κερασω εχω μιση τουρτα και μισο μιλφειγ.

Φωτεινη νομιζω οτι εχεις δικιο για την ομαδα απλα την σκεφτομαστε για να βαζουμε πιο ανετα φωτογραφιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia gurisa! Ta exw pswnisei ola nomizw, twra arxisan ta pluntiria pali. Pira alli mia nuxtikia, autes tis panes pou elega kai ena set sentonakia apo ena magazi polu omorfa me arkoudakia.

Fotini kalws irthes, nai eides...exei polu plaka o uperixos blepeis tin patousa tou dipla apto proswpo, les kai den exoun katholou kokala einai kai to pane opou theloun to podi!

Este mou exeis dikio kai esu mou to eixes pei!!! Eixes dikio kai eimai polu xaroumeni pou toulaxiston tha uparksei h eukairia na prospathisw fusiologika. Epeidi den sas diabasa analutika den kserw akribws ti eipes alla katalaba oti h pethera sou exei kleidia kai mpainei etsi! Loipon, eimai pathousa kai tha se sumbouleua na to kwpseis apo twra giati tha exeis problima! Den lew leptomereies pali gia eunoeitous logous...alla tha sou pw ena...egw molis egine kati tetoio ta eixa parei, to eipa tou antra mou kai gia na min pareksigithw egw tis ta epsase ekeinos kai den ksanagine! Ta kleidia einai mono gia wra anagkis kai oxi gia na mpoukaroun opote tous kapnisei, auto prepei na tous ksekathariseis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή καλως μας ήρθες. 4300??? :o:o Μπράβοοοο να σου ζήσει ο Αλέξανδρος. Καλό είναι βέβαια να έχουν βάρος στην αρχή γιατί μετά χάνουν αρκετό και έτσι δεν αγχώνεσαι.

Νάνσυ θα το συνηθίσουμε ναι αφού δεν καταλαβαίνουν να το συνηθίσουν και εκείνοι (η πεθερά δηλαδή γιατί κανείς άλλος δεν έρχεται έτσι). Ναι με βοηθάει παρ'όλο που δουλεύει ως αργά δεν θέλει να κάνω πολλά πράγματα και μου λέει προτιμώ να πληρώνω να είσαι στα ώπα ώπα (λόγω έλλειψης δικού του χρόνου) παρά να τα κάνεις εσύ. Έτσι προσπαθώ και εγώ να τον απαλλάξω από κάποια πράγματα που μπορούν να γίνουν χωρίς την δική του συμμετοχή. Πχ. το σούπερ μάρκετ, συνήθως παραγγέλνω τα πράγματα για να μην πηγαίνει εκείνος, ειδικά όταν έχω μεγάλες παραγγελίες. Χτες μάλιστα που είδε κάτι ο γιατρός με εξέπληξε η ανησυχία που έδειξε μην έχω τίποτα και γενικότερα βλέπω ένα τεράστιο ενδιαφέρον τελευταία όχι μόνο για το μωρό όπως λέγανε οι γονείς μου και που ευτυχώς δεν τους άκουσα αλλά για μένα. Αυτό μου δίνει μεγάλο κουράγιο και ηρεμία. Νάνσυ εγώ όμως του ζητάω πράγματα δεν περιμένω να φιλοτιμηθεί για να τα κάνει. Αν περίμενα ζήτω που καήκαμε δεν θα έκανε τίποτα. Έτσι είναι όλοι.

Κατερίνα δεν θα πω ακόμα για την εξέταση περιμένω πρώτα τα αποτελέσματα.

Έλενα έχεις δίκιο αλλά δεν καταλαβαίνει νομίζει ότι βοηθάει κιόλας. Δεν είναι κακή γυναίκα ούτε το κάνει από αδιακρισία. Απλά δεν καταλαβαίνει. Νομίζει ότι βοηθάει κιόλας με το να μην με σηκώσει για να της ανοίξω. Άσε που είναι και ανυπόμονη. Όσες φορές έχει τύχει να χτυπήσει, χτυπάει συνέχεια δεν προλαβαίνω να φτάσω στην πόρτα και μέσα σε δευτερόλεπτα έχει χτυπήσει 3-4 φορές. Έλεοςςςς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη νομιζω οτι εχεις δικιο για την ομαδα απλα την σκεφτομαστε για να βαζουμε πιο ανετα φωτογραφιες.

Ααα, εμείς για φωτογραφίες για να είμαστε ακόμα πιο ασφαλείς τις στελνουμε με μειλ μεταξύ μας. Φυσικά αυτό εγινε τους τελευταιους μήνες που πια έχουμε δεθεί πολύ και είμαστε και λίγες.

Στην εγκυμοσύνη θυμάμαι και εγώ είχαμε ξεκινήσει να μιλάμε πάρα πολλές κοπέλες :shock::shock: , αφού όταν κλείσαμε το θέμα από αυτή την ενότητα για να πάμε στην ενοτητα με τις μανουλες είχαμε φτάσει στο νουμερο 18!!

Απλά μην ξεχνάτε κορίτσια είστε σε δημοσιο φόρουμ!!! Το ότι μιλάτε με κάποιες ιντερνετικά δεν σημαίνει ότι θα την εμπιστευθείτε κιόλας. Είναι πολύ νωρίς για να μοιράζεστε φωτογραφίες κλπ.

Άποψη μου βέβαια, σόρυ ανα σας κουράζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...