Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

καλημερα κ απο μενα!

σας γραφω παλι απο τη δουλεια,εχει ησυχια σημερα αλλα παντα εχει δευτερα.

χθες δε μπηκα καθολου κ σημερα διαβασα τα προβληματακια σας,παντως λιγο πολυ ολες κατι εχουμε με τις κωλοπεθερες οπως τις λεει μια φιλη μου! :lol: εγω σας εχω πει γενικα ειναι καλη αλλα ωρες ωρες μου τη δινει που το παιζει οτι τα ξερει ολα.οπως κ η κουνιαδα μου..αλλη αυτη..βασικα αυτη μου τη σπαει πιο πολυ απο τη πεθερα.ειναι κ πολυλογου κ δεν τη παλευω μαζι της.με τη πεθερα σε γενικες γραμμες ταιριαζω σε αρκετα πραγματα.

το δοντι μου ειναι λιγο καλυτερα αλλα εχω ενα μικρο αποστημα κ φοβηθηκα που μου ειπατε οτι μια γνωστη δε θυμαμαι ποια κοπελα το ειπε,νομιζω η αφροδιτη οτι πηγε το υγρο στον πνευμονα. :roll: ειμαι πολυ φοβιτσιαρα με τα ιατρικα κ οτι κ αν ακουσω επηρεαζομαι..θα τον παρω τηλ να παω το απογευμα να μου πει τι θα κανουμε,παντως φταιω 100% που το αφησα κ καλα να παθω.

κοριτσια μου χρονια πολλα πολλα,να ειστε ολες γερες κ ευτυχισμενες κ με το καλο τα παιδακια σας σε οσες γιορταζετε κ εχετε γενεθλεια κ αριαδνη,χριστινακι,κατερινακι να χαιρεστε τους αντρες σας!συγνωμη αν ξεχασα καποια κοριτσια μου..

χθες πηγαμε στον φλοισβο με τους νονους μας για να παιξουν τα παιδια κ μετα στα goody's k σημερα πριν πιασω δουλεια πηγα h&m κ πηρα του αντωνη μου δυο βερμουδακια κ μια αμανικη μακο μπλουζα ολα 20 ευρω.ειδα κ ωραια παντελονια εγκυμοσυνης αλλα δε προλαβαινα να δοκιμαζα.

κοριτσια μας βαζετε σε περιεργεια οσες μαλωσατε με δικους σας κ δε μας λετε λεπτομερειες.αντε να κλειδωσουμε να ειμαστε πιο ελευθερες κ εγω καπου φοβαμαι μη δει κανεις γνωστος.

οσο για αιμοροιδες κ εγω ειχα στον τονι,ως τωρα οχι κ χρησιμοποιουσα την preparation παντως πολυ παιδεμα,πολυ σπαστικο.μακαρι να μη ξαναφουντωσουν..

αυτα κοριτσαρες μου,θα παρω τον οδοντιατρο τωρα να μου πει αν μπορει να με δεχτει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera koritsia mou, iremi eimai simera :D ta brikame me ton antra mou, katalave to lathos tou ;) opote ola kala! simera giortazei alla den tha kanei giorti. to sk tha pame ekso me merikous filous gia fagito... tou xronou pali trapezi spiti ;)

ariadni to spiti den einai diko mou, einai tou antra mou alla tha mou peis oti einai diko tou einai k diko mou kai oti einai diko mou einai k diko tou kai etsi prepei na einai!!! alla dustuxos ''kapoioi'' me exoun kanei na niotho kseni. tha sas eksigiso otan tha exoume kleidosei to themataki ;) na xairesai ton antrouli sou!

elena me to kalo na deis tin mpempa sou ;) giortazeis simera??? xronia sou polla kai oti epithumeis euxomai! me to kalo kai to moraki sas...

anthi xronia sou polla, na ta ekatostiseis kai me to kalo i mpempa sas...

kokona perimenoume nea tou mpempi aurio...

fotini kalos irthes kai me to kalo to moraki sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Να ζήσετε όσες γιορτάζετε σήμερα!

Είχα dopler σήμερα το πρωι κ ήμουν τόσο χαρούμενη που θα έβλεπα το μπεμπούλη μου. Ο γιατρος μου είπε ότι έχω αυξημένο αμνιακό υγρό κ αυτό σημαίνει πρόωρο τοκετό. Αχ δεν με φτάνουν οι συσπάσεις! Έχει κ κάποιο περίεργο πάνω του ο πλακούντας αλλά δεν μπορούσε να μου πει σίγουρα τι είναι κ μάλλον θα ξανακάνουμε dopler για να δούμε αν θα επηρεάσει κάτι. Ουφ ρε κορίτσια στενωχωρεθηκα γιατι είναι μικρούλης ακόμη, 1850 γρ. Θα δούμε κ τι έχει να μας πει ο γυναικολόγος που έχουμε ραντεβού το απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω!!!!! καφεδακι ακομη δεν εχω πιει μιας και εκανα δουλειες απο το πρωι! τωρα σταματησα γιατι σε λιγο ερχεται η κορακλα σπιτι!!!!

για να δω θα σας προλαβω παλι.....

φουσκιτσα εγω θα του την ελεγα.... τα ιδια μου καναν τα πεθερικα μου στη κορη μου... πριν γεννησω φεραν 2πυτζαμουλες αυτο ηταν και ενω η μαμα μου με βοηθησε και τα πηραμε ολα σχεδον μαζι (μοιραστηκαμε τα εξοδα).... τοτε του την ειχα πει και ασχημα σε πληροφορω του αντρα μου και τοτε πηγαν και μας πηραν τις πυτζαμουλες!

εγω καθολου δεν το εχω με τη ζαχαροπλαστικη ενω μαγειρικη μου αρεσει πολυ! και επακριβως να ακολουθησω συνταγη παλι χαλια θα μου βγει.... βαριεμαι τα ζυγισματα γιαυτο και την πολυ ατσαλια μπωλ μπωλακια μεζουρες κουταλακια και τα λοιπα!!!

χαλαρωστε γκρινιαρουλες μου!!!! πλησιαζει ο καιρος που θα κρατανε τα μωρακια μας και εχουμε τρελα νευρα!!!!

ανθη μου χρονια σου πολλα με το καλο να υποδεχτεις την φραουλιτσα σου!!!!

παπιοποντικομανουλα μου να χαιρεσαι το παπακι σου.... με το καλο να υποδεχτεις και το ποντικακι σου να κανετε τον ζωολογικο κηπο :lol::lol::lol:

βετακι το ιδιο και εγω με την πεθερα μου οταν θα παω για δουλεια θα ασχολουνται μονο με τη σαντυ και εγω μονο με το μωρο!!!!

αφροδιτουλα σου εμενα δεν μου δημιουργησε καθολου δυσκοιλιτα το σιδηρο! το φυσιοφερ περνω

ρε φωτεινουλα τι κανεις???? εγκυος και εσυ παλι? διπλα διπλα δηλαδη παμε και εσυ αγορακι κοριτσακι μπραβο σου πολυ χαρηκα???? και σενα τα παιδια θαχουν 2χρονια διαφορα???? εμενα ακριβως 25μηνες.... αυριο που θα παω να τον δω θα κλεισουμε και ραντεβου και θα επιμενω να παρω την ημερομηνια που θελω εγω οχι αυτος!!!!

ειδατε κοριτσια και αλλη κοπελα που εχει δει τον γιατρο μου τι λεει οτι ειναι φανταστικος αρα πως να μην τον βλεπω στον υπνο μου???? :lol::lol::lol::lol:

σταυρουλα μου τι μανα μου μου θυμισες!!!!

foyskitsa μην ανυσηχεις για τα κιλα απο το μωρακι.... αυτα ειναι σχετικα και προταπτων μην αγχωνεσαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΓΑΙΔΟΥΡΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ!! :cry::cry::cry:

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ Κ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΘΑ ΣΚΑΣΩ!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ Κ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ! :lol::lol:

ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΦΟΥΛ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ!!ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ!

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ Κ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΧΘΕΣ!

ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ Κ ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ!!

ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΕΚΑΝΕ ΓΙΟΡΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗ..ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ..ΟΛΗ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΤΛ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΟΜΑΙ..ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ..ΑΛΛΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΜΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ..ΟΤΙ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΠΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ..ΑΛΛΑ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΙΛΑΕΙ Κ ΛΕΙ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΤΑΡΖΑΝΙΕΣ ΠΟΝΗΡΙΕΣ Κ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ Κ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ Κ ΑΛΛΟ ΠΙΣΩ..

ΗΡΘΕ Κ Η ΤΣΑΝΤΑ!ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΡΘΕΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΕ 82 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΧΩΡΑΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΤΗΝ ΠΗΡΑ Κ CAMEL ΧΡΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΕ ΡΟΖ :lol::lol::lol:

ΘΑ ΒΑΛΩ Κ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ Κ ΜΟΥ ΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφοκοιλιτσες μου...

σας ευχαριστω όοοοολες κοριτσαρες μου για τις ευχες σας..να στε καλα.. :D:D:D:-*:-*

η λυδια μου ήταν μια κυρια..ομολογω να το πω η παπιομανα.. :lol::lol: φιλοξενη...ευγενικια...

χθες στο παρτακι μας περασαμε πολυ ομορφα... :D:D

ανθουλι και κατερινακι μου χαρηκα πολυ που σας γνωρισα και οικογενειακως!ειστε τοσο γλυκιες φιλεναδιτσες :x:x:-*:-*και χαιρομαι πολυ που ταιριαζουμε τόοοοοοοσο πολύ..

καγκουρακι μου..μα καλα ακομη και στο ίδιο δημοτικο σχολείο πηγαιναν οι αντρες μας.. !!!!!!!!!!!:lol::lol: ειμαστε και απο το ίδιο χωριο...!!!!!!!!!!!!!!!!! απιστευτο ε?

αχ το σαββατο γενναωωωωωωωωωωωωωω..απο τη μια χαιρομαι γιατι επιτελους θα δω τον ποντικουλη μου..που το παιζει ντιβος :lol::lol: αλλα απο την αλλη αγχωνομαι βρε κοριτσια τοσο πολυ.. :roll::roll:

αλεκακι πολυ γελασα με τον ζωολογικο κηπο που πες :lol::lol:

η αληθεια ειναι οτι το βραδυ ποναγα πολυ χαμηλα :oops::oops::( και κουραστηκα πολυχθες.. γιατι δεν εβαλα πωπο κατω..συμμαζευα απο το πρωι..στο παρτυ πηγαινα περα δωθε..και ξυπνησα με πολυ εντονο πονο ίσα που περπαταγα..αλλα θα περασει...

σας φιλω γεμιστουλες μου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ..ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕΙ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΕ ΤΡΙΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ :lol::lol: ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΙ ΣΠΙΤΟΓΑΤΗ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΟΣΟ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ..ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΕΙΨΗ ΕΠΑΦΗΣ ΜΕ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ Η ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΑΝΟΥΛΕΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΝΑ ΜΕ ΔΩ..ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΤΑΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nansy na xairesai ton mpampa sou k to mwraki sou...

k egw edw tha eimai den me vlepw na douleuw...

karolinaki se katalavenw k emena me pianei anxos k perissotero me anxonei k o antras mou me auta pou mou leei k me tsatizei esu ksereis kiolas pote tha genniseis egw perimenw apo mera se mera... mia xara to ludiaki sou kuria....

fouskitsa min anxwnesai ola kala tha pane k gia prooro toketo pou sou eipe den nomizw na ennouse apo twra...

bikaki kali epituxia ston odontiatro elpizw na min einai tpt sovaro... perimenoume nea...

simera me exeis piasei mia apisteuti varemara den exw oreksi gia tpt k eimai k moni mou oli mera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΠΩΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΝΕ ΤΑ ΑΣΙΔΕΡΩΤΑ Κ ΠΟΥ ΣΟΥ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ; :lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..ΤΩΡΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ...ΕΥΤΧΥΧΩΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ;ΕΓΩ ΤΕΛΕΙΩΣΑ Κ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΑΒΟΥΡΙΑΣΕΙ! :lol::lol: ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ..Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΨΗΣΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ!ΜΕ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΒΡΑΣΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kουκλάκια μου μελαγχολικά ,που είστε??

Χρονια πολλα στα κοριτσάκια μας που γιορταζουν,σε οσες γιορταζουν οι αντρες τους,οι γιοι τους,(γεννημενοι και αγεννητοι!) και λοιποι συγγενεις! :D

Νανσάκι εγω σε αναζήτησα λίγο,απο μέσα μου όμως! :lol:

Μη φοβάσαι κι εγω χαουζγουαιφ θα είμαι και θα τα λέμε(οταν προλαβαινουμε)

Εγω θα κάνω και τη γραμματέα του άντρα μου στο μαγαζί,αλλα to pc ..pc.

Χτες τελικα ήταν γενικά περιεργη μέρα.Κι εμενα με πιασανε τα ζουμια για καποιους λόγους ,αλλα μετα ολα οκ..

Εχουμε φτασει σελιδα 71,για να δουμε,θα προλαβουν τα πρωτα μωράκια αυτο το πόστ???Μεχρι το Σαββατο που θα γεννηθει το ποντικάκι της Καρολίνας,αποκλειεται να μην εχουμε ανοιξει άλλο.Μη σου πωοτι θα το έχουμε φτασει και στις 20 σελίδες!! :lol::lol:

Κι εγω ειδα την πεθερά μου στον ύπνο μου...Ήμαρτον...Την αποφευγω στον ξυπνιο και με τιμωρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά σε όσους έχετε και γιορτάζουν!!'Ελενα, χρόνια σου πολλά και καλά!

Εμένα έκανε η πεθερά τραπέζι και τη γλύτωσα και περάσαμε πολύ ωραία, τώρα μόλις μπήκαμε και σας διάβασα. Το απόγευμα θα έχουμε επισκέψεις άλλες!

Καρολινάκι, κοντεύεις!!!Προσπάθησε να έχεις θετική σκέψη, όλα θα πάνε καλά!

Beboula, και μεις εδώ που μένουμε είναι του άντρα μου το σπίτι και τί σημαίνει αυτό?Και γω΄συνεισ΄φερω εδώ και στην τελική αν ήθελε σπίτι, ας ερχόταν Πάτρα που είχα εγώ!Μην ακούς κανέναν!!!!

Νανσυ και γώ εδώ θα μαι, του χρόνου θα πάω σχολείο,Και να φανταστείς δεν είμαι και πολύ σπιτόγατη και ακόμα και να γυρίσω δουλεια πάλι με παιδιά θα έιμαι...

Φιλιά κορίτσια, δεν θυμάμαι τώρα τίποτα αλλο, πάω να ξεκουραστώ λίγο για να είμαι οκ το απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!ΤΙ ΒΛΑΚΕΙΑ Κ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..ΓΛΥΤΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΑ..

ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΧΩ ΜΑΚΡΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΤΙΣ ΕΧΩ Κ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΕΙΧΑ Κ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΕΑΝ ΗΤΑΝ ΕΔΩ ΝΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΓΑ ΚΙΟΛΑΣ!!ΧΑΧΑ

ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ Η ΠΕΘΕΡΑ..ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Κ Η ΜΟΝΗ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΩΤΗΣΕΙ ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΕΣΤΩ ΦΑΝΕΛΑΚΙ..ΑΛΛΑ Κ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ Η ΜΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΨΩΝΗΣΕ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΤΗΣ ΤΟ ΠΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ.

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..Κ ΔΑΝΕΙΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΟ ΤΑΡΖΑΝΑΚΙ Κ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΜΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ ΚΑΤΙ.

ΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΠΕΣΑΝΕ Κ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ;;;ΘΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 8.ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΜΠΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ariadni mou den mporeis na fantasteis ti exo traviksei m'auti ti pethera pou exo. 1 mono sas leo, mia ebdomada prin to gamo me prolave o antras mou me tin balitsa sto xeri, ti stigmi pou efeuga apo to spiti!!! alla telika pige kai tin brike kai tis ta exose agria kai iremisa!!!

nansy mou kai ego edo tha eimai den tha douleuo ;) leme kai tou xronou na min doulepso giati poios tha kratisei ta didumakia??? i pethera??? oxi bebaia!!! i mama mou einai megali kai arrosti kai den mporei...

karolinaki na xairesai tin koroula sou. kai me to kalo to moraki sas.. 5 meres meinane ti oraia :)

bikaki piges sto giatro???

kai ego exo polla ugra sunexeia kai den antexo ta serbietakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοιλιτσες μου.

Περασαμε την Παρασκευη σιτες στο σπιτι και ειχε ερθει και η μαμα μου για βοηθεια στις δουλειες. Καναμε το μισο σπιτι, δηλαδη την κρεββατοκαμαρα, το γραφειο και την κουζινα ΟΛΑ κουρτινες, αλλαξα χαλια και εμεινε το υπολοιπο, δηλαδη σαλονια μπανιο και το δωματιο του πριγκιπα. Θα τα κανω αφου κανουμε τα γεννεθλια στις 2/6 και γινει το σπιτι χαλια και ερθουν και τα επιπλακια του :):):):):)

Αλεκα αν θελεις σημειωσε ραντεβου στον γιατρο 29/5 :P:P:P:P:P:P

Ελπιζω να μη με κραξει ο γιατρος γιατι σημερα που ανεβηκα στη ζυγαρια ειμαι 67, δηλαδη +8!!!!!!!

Και εγω ειμαι μεσα για την ΚΛΕΙΣΤΗ ΟΜΑΔΑ!!!!!!!! Για να μπορουμε να λεμε και περισσοτερα ;););););););) χωρις να φοβομαστε.....Μονο εγω δεν καταλαβα ποια ειναι??????? στειλτε μηνυμα στην ξανθια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΝΑνσυ μου ειπαμε εμεις μονες μας θα μεγαλωνουμε τα μωρα μας. Μη στεναχωριεσαι, μας δινει κατι απο εκει ψηλα δυναμη και θα τα καταφερουμε. Επισης επειδη ειμαι και εγω σπιτογατα θα τα λεμε στο μαμμυ οταν προλαβαινουμε ;););)

ΝΑταλια αν και καθυστερημενα χρονια πολλα για τον αδερφουλη σου. Πολυχρονος και γερος.

ΚΑι φτου φτου ο παιδαρος!!!!!! ΜΑκαρι και εγω να κανω μεγαλο νινι......

ΚΑι επειδη απ' οτι καταλαβα και αλλες κοιλιτσες ολο και καποιον γιορταζαν αυτες τις μερες χρονια τους πολλα και να τους χαιρεστε. Γεροι, τυχεροι και ευτυχισμενοι στη ζωη τους :D:D:D:D:D

Φουσκιτσα μου μη στεναχωριεσαι γλυκια μου. Ολα θα πανε καλα μεχρι το τελος και θα βγαλεις εναν παιδαρο μια χαρα ;););)

ΚΑλως ηρθες φωτεινη και με το καλο το μωρακι σας :P:P:P:P:P

Περαστικουλια στις κοιλιτσες μας που απο κατι "υποφερουν"...... ολα σε λιγες εβδομαδες θα ειναι παρελθον :):):):)

Καρολινακι μου.......... τι καλα που εφτασε ο καιρος........... με το καλο να περασουν οι μερες και να κρατησεις το μωρακι σας αγκαλιτσα :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Να χαίρεστε το όνομά σας όσες γιορτάζετε κ να χαίρεστε κ όσους γιορτάζουν!

Καρολινάκι με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου το Σάββατο! Να μας κάνεις κ ποδαρικό!!! :lol::lol:

Νάνσυ κ εγώ σπίτι θα είμαι, μόνη με το μωρό... Εχω βέβαια το διδακτορικό, αλλά μάλλον με τον μπέμπη θα το παρατήσω...

Υγρά έχω κ εγώ, μάλιστα χθες Κυριακάτικα πήρα τον γιατρό τηλέφωνο... Μου είπε πως είναι φυσιολογικά αν δεν συνοδεύονται από αίμα ή πόνο, πως δεν πρέπει να είναι κ πάραα πολλά (τώρα τι εννοούσε ποιος ξέρει!)...

Αχ, εμένα η πεθερά μου φέρεται σαν παναγίτσα τώρα... Μέχρι πριν ένα μήνα ήταν εξαφανισμένη, γραμμένους μας είχε, τώρα θυμήθηκε τον εγγονό... :lol::lol::lol::lol:

Πήραμε τα επιπλάκια του μικρού!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε πηγα στον γιατρο κοριτσια μου,θα παρω τηλ 6 η ωρα σε μια αλλη που ειχα παει παλια κ ειναι γνωστη του θειου του αντρα μου ο οποιος ειναι οδοντοτεχνιτης κ ειναι λεει πολυ καλη.

ποσο μου τη δινει να γυρναω σπιτι κουραμσνεη κ πεινασμενη απο τη δουλεια κ να μην εχω φαγητο.κιμα εκανα κ τωρα βραζω μακαρονια αλλα χθες πηγα βολτα κ δεν ηθελα να τη χασω για να μαγειρεψω για να εχω σημερα φαι.κ χθες φαγαμε στη πεθερα μου οποτε δεν ειχα τιποτα.

φουσκιτσα μη στεναχωριεσαι καθολου κ εγω επειδη ειχα αυξημενο αμνιακο κ καποιο προβλημα με μια αρτηρια του εγκεφαλου του αντωνακη επρεπε να γενησω νωριτερα.κ ετσι κλεισαμε καισαρικη οταν ημουν 36 κ 3.βεβαια ηταν ανεπτυγμενο μωρο,αλλα ολα πηγαν καλα.μην φοβασαι τιποτα,ακομα κ τωρα να γινει κατι το μωρο σου ειναι βιωσιμο 100% εστω κ πιο μικρουλι.που δε γινεται κατι τωρα αλλα λεμε αν γινοταν.

κοριτσια κ εγω εδω θα ειμαι για 10 μηνες περιπου μετα τη γεννα,κ πολυ φοβαμαι μην ειμαι κ μετα..αλλα για ενα χρονο αφου περασουν οι 10 μηνες ειμαι καλυμενη.ως τωρα ισχυει αυτο φυσικα μεχρι τοτε βλεπουμε..ας ειμαστε καλα κ θα ταλεμε αν κ οχι οπως τωρα,δε θα πολυπρολαβαινουμε.

αριαδνη μου μια χαρα που φαγατε στη πεθερα κ εσυ χριστινακι μου καλα θα κανετε που θα φατε εξω.του χρονου σπιτακι σας με τα μωρακια σας!!

καρολινακι να χαιρεσαι το λυδιακι σου κ με το καλο το αγορακι σου το σααβατο!σε καταλαβαινω που εχεις αγχος κ εγω αυτο λεω,επειδη ξερω πως ειναι αγχωνομαι..

λοιπον πηγε 6.05 παω να την παρω τηλ την γιατρο κ ισως ξαναρθω οταν φαω να σας πω τι θα μου πει,.

εχω κ εγω παλιοσιδερο..αχ δε μπορω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τα υγρα που λέτε.ειναι πραγματικά εκνευριστικά.

Τα μόνα σερβιετάκια που δεν γινονται χάλια και δεν μου σπάνε τα νευρα είναι κατι καινουρια ,της ''γνωστης'' μαρκας,που είναι για ελαφρια ακρατεια.

Αλλα είναι κανονικα σερβιετάκια.Εμενα πάντως με σωσανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοιλουμπιτσες μου!κατ αρχην χρονια πολλα και καλα σε οσες και οσους γιορταζουν σημερα!!!!παντα με υγεια!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob3.gif] .

φοτινι καλως ηρθες στην παρεα μας κ με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!

εχω θα παω στην δουλεια σπτεμβρη οποτε μεχρι τοτε σιγουρα θα τα λεμε συχνα.αν και νομιζω οτι οταν παω στην δουλεια θα εχω περισσοτερο χρονο να τα λεμε γιατι μεχρι να προσαρμοστω με τον κυριο φασολη!!!!καλα κρασια.....χχχχχ!!!!

μην ανοιγεται πληγες για συμπεθερια γιατι ειναι πικρες ιστοριες.

εχω απλωσει απο χτες 2 πλυντηρια και περιμενα να στεγνωσουν για να σιδερωσω.αλλα τιποτα με αυτον τον κωλοκαιρο.ασε που εχω να βαλω αλλα 2 πλυντηρια.ημαρτον!

ακομα δεν εχω φτιαξει και την βαλιτσα μου........πολυ χαλαρη με βρισκω και θα φαω κανενα φλας ξαφνικο και δεν θα ξερω τι να πρωτοκανω.

δεν θυμαμαι ποια κοπελα ρωτησε αν το σιδηρο δημιουργει δυσκοιλιοτητα.εγω παιρνω το legofer και εχω δυσκοιλιοτητα ,οχι παρα πολυ αλλα με ενοχλει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koiloumpes!!! Sas euxaristw oles gia tis euxes sas! Sas diabasa sta grigora kai den sas sxoliazw simera giati perimenw kosmo se ligaki, oxi tipota spoudaio, ena glukaki ena likeraki! Elate na sas kerasw ena eklerakiiiii!!!!

Ta nea mou einai kala kai eimai polu xaroumeni simera! Pigame giatro to prwi kai eidame tin mpempa kai telika koritsia nai gurise kai einai me to kefali pros ta katw!! Den to perimena alla tin ekane tin toumpa tis prin mpw sto mina mou!! Twra eimaste 2630 liges meres mprosta alla ola kala!! Sto epomeno rantebou tha kanw kai egw NST mallon! Bgalame kai mia apisteuti fwto na exei to podaraki tis dipla sti mouritsa tis!!! polu eulugista einai ta mwrakia mas les kai den exoun kokala!

Auta koritsakia makari na eisastan pio konta na sas kerasw!!

Filakia se oles! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάρα μου χρονια σου πολλά!!

Μπράβο η τσιπιρίκα σου!!την έκανε την τουμπα της ,και ειναι και κορμάρα!!

Φαε σε παρακαλώ 5-6 εκλεράκια και για μένα!!!Τι μου τα θυμησες τωρααα!!!!!!!

Φιλια απο το γιο μου σε μαμα και κόρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, φάτε κ ένα εκλεράκι στην υγειά της διαβητικής :shock::shock::shock::shock: ! Καλά να περάσετε Έλενα!

Εγώ από σίδηρο παίρνω τοTardyferon (σωστά το έγραψα?) κ ναι, μου έχει δημιουργήσει δυσκοιλιότητα... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι χρονια πολλα και παλι!μπραβο στην κουκλα σου που γυρισε!καλα να περασετε σημερα και μην ξεχνιομαστε,μας το χρωστας το γλυκακι!!!!!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ ΕΛΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΑΝΧΩΘΕΙ;ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΙΤΣΑ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΑ!!!ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ!!ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΣΑΜΠΟΥΚΕΣ ΣΑΣ! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου διάβασα τα όσα συνέβησαν και λυπάμαι τόσο πολύ.... @Elli13 είναι τόσο άδικο καρδούλα μου, ότι και να σου πω δε φτάνει.... Εύχομαι να βρεις δύναμη και κουράγιο και κάποια στιγμή να το ξεπεράσεις (όσο βέβαια γίνεται). @Tonia. μου σε έχει πάρει από κάτω και σε καταλαβαίνω... εύχομαι όμως ολόψυχα τις επόμενες μέρες ο γιατρός σου να  σε διαψεύσει κορίτσι μου γλυκό. Στέλνω και στις δυο μια αγκαλιά και όλη τη στήριξη...
    • Καλημέρα κορίτσι μου ααα οκ δεν το γνώριζα καθόλου ευχαριστώ για την απάντηση  εγω έχω Ο θετικό αλλά όταν γέννησα την κόρη εκείνη είχε Α θετικό αλλά αυτό το εμαθα μετά που γέννησα τώρα το έμβρυο δεν γνωριζω τι ομάδα αίματος έχει αν πήρε την δίκη μου ή του αντρα μου 🤷‍♀️
    • @Elli13παντα θα ποναει. Οποια φορα και αν ειναι, οσα παιδακια κι αν έχεις ηδη. Εκανες όνειρα γι αυτο τ μωρο. Το αγάπησες απο οταν ηταν μονο ιδεα. Μεγαλωνε μεσα σου... Μόνο εσυ ξερεις πως νιωθεις. Ποσο πονας. Κλεισε τ αυτια σου σ αυτους που δεν θέλουν να σ ακουσουν.  Αυτο π περασες μεχρι να το αποβαλλεις δ θελω ουτε να το σκεφτω. Δεν μπορώ να το διανοηθω. Ισως για να μη σου πειραξει τη μητρα. Ευχομαι να καθαρισεις γρήγορα τουλαχιστον και η ταλαιπωρια σου να σταματησει εδω.
    • Καλημερα! Βασικά μου ειπε μόλις γεννήσω θα είναι εκεί να πάρει το μωρό να το δει. Θα είναι σε επικοινωνία με την γυναικολόγο μου για το ποτε γεννάω. Έγραψε κ την ΠΗΤ μου.
    • Καλημερα! Έγραψε τα στοιχεία μου κι ειπε θα μιλήσει η ιδια με την γυναικολόγο μου. Οχι μου ειπε θα τα πουμε μετα. Μου έγραψε μονο τι πρεπει να παρω απο το φαρμακείο 2-3 πραγματάκια. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...