Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

ανθηηηηηηηη.....χρονια σου πολλα να τα εκατοστισεις κ με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] φιλια πολλα :-*:-*

φουσκιτσα καλη υπομονη να εχεις για οτι σου συμβαινει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πρέπει να το κοιτάξεις το δοντάκι! Είναι κρίμα να ταλαιπωρείσαι.

Δύσκολο να έχεις αιμορροειδες. Είχα απο πριν μείνω έγγυος κ ο γιατρός μου πρότεινε να τελειώσω με τις εγκυμοσύνες κ μετά να τις αφαιρέσουμε γιατι λέει αυξάνονται συνήθως στην εγκυμοσύνη. Κ είχε δίκαιο. Τη τελευταία βδομάδα έχω τρομερή φαγούρα. Θα ζητήσω κ εγώ κρεμουλα αύριο που έχουμε ραντεβού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις φουσκοκοιλιτσες...

Τι εγινε ρε κοριτσια????γιατι τετοιες στεναχωριες κ στεναχωριομαστε κ μεις μαζι σας...

Φουσκιτσα ευχομαι να ειναι τα πραγματα καλυτερα για σενα...να αλλαξουν κ να μην ειναι ετσι τα πραγματα αλλα κοιτα να εισαι καλα με τον αντρα σου κ να μην στεναχωιεσαι στην κατασταση σου δεν κανει..κοιτα οσο μπορεις να εισαι ηρεμη...για το μπεμπακη σου...

Ελενα μου δεν ξερω κ σενα τι σου συμβαινει αλλα θα πρεπει κ συ οσο γινετε βεβαια γιατι ειναι δυσκολο το ξερω να κρατησεις τα οικογενειακα προβληματα μακρια σου..τωρα κ συ πρεπει να εισαι ηρεμη κ οσο γινετε καλα ψυχολογικα για να μην εχουμε τελευταια στιγμη καμμια επιπλοκη...μην κλαις σε παρακαλω σκεψου το μωρακι σου που σε νιωθει οταν εσυ στεναχωριεσαι....στεναχωριεται κ αυτο...

Μπεμπουλα δεν ξερω εσυ τι εχεις κ σε πιασαν τα νευρακια σου αλλα μην το πετας το ταψι με το παστιτσιο στειλε λιγο κατα δω....Καλη ορεξη να εχετε...

Αφροδιτη ευχομαι γρηγορα να κανει δουλεια η αλοιφη κ να μην πονας αλλο...κ συ το ιδιο Βικακη ευχομαι να πας να κανεις το δοντακι σου να μην σε ποναει κ σε τυραναει..

Ανθη ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ οτι επιθυμεις...με το καλο να ρθει το μωρακι σου.....

Ευχομαι για λιγο ναφηστε τα προβληματα σας στην ακρη κ να περασετε καλα σημερα....

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Αχ βρε κορίτσια, μακάρι να είχαμε ένα κουμπί και να "αναισθητοποιούμαστε" απέναντι στα δυσάρεστα...Απλά είναι πολύ δύσκολο να θωρακίσεις τον εαυτό σου. Και γω έχω πολλά σκαμπανεβάσματα.. Προς το παρόν ανυπομονώ να περάσουν οι εξετάσεις του μεταπτυχιακού στις 3 Ιουνίου για να ξεμπερδεύω..

Εγώ σήμερα θα ασχοληθώ με τις προετοιμασίες της γιορτής του άντρα μου , άντε να περάσει και η αυριανή μέρα. Πως τα βαριέμαι όλα αυτά!

Ανθή μου, να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς, να είσαι πάντα ευτυχισμένη με την οικογένειά σου!

Καρολινάκι, έχει γενέθλια η κορούλα σου?Να την χαίρεσαι, να είναι υγιής και πάντα χαρουμενη και χαμογελαστή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!! αχ βικακι καλα σε λενε τα κοριτσια..πηγαινε να το κανεις το δοντι..εγω τα εκανα στον 5ο μηνα κ ησυχασα..μια απονευρωση,ενα σφραγισμα κ ενα καθαρισμο πετρας!!!

αριαδνη ωραια κοιλιτσα εκανες!!

venus κ εγω εχω αιμορραειδες..αλλα με πονανε οταν παω να κανω την αναγκη μου..

βλεπω πολλα κοριτσια εχουν νευρακια :evil: ...γιατιιιιιιιιιιι????????

εμενα αυτο που με αγχωνει ειναι η πεθερα,οταν θα γεννησω με το καλο πως θα ειναι καθε τρεις κ λιγο εδω στο σπιτι κ να μου λεει τι να κανω...γιατι το εχει αυτο..ολα τα ξερει :evil:

φοβαμαι να μη με τσατισει καμια μερα κ τα χωσω ασχημα..ειναι που θα ειναι κ οι ορμονες στα υψη!!!

εμενα η δικια μου η πεθερα ετσι εκανε χωνοταν σε ολα με το μωρο και τα ηξερε ολα και μαλωσα πολυ ασχημα μαζι της και μου κρατουσε μουτρα για μηνες.Αλλα δεν αντεχοταν με τιποτα.Τωρα της ξεκαθαρισα αν θελει να ασχολειται με τον Σωτηρη μου για να μπορω να ειμαι πιο ανετη με τον μπεμπη.

Αχ!! αυτες οι πεθερες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλιτσες!

Να ευχηθώ καταρχήν χρόνια πολλα στην Ανθη μας για τα γενεθλια της. Πολύχρονη και ευτυχισμένη να είσαι, να χαίρεσαι τον Πανουλη και την φραουλιτσα που έρχεται!!!!!

Και να ευχηθώ χρόνια πολλα στην Καρολινα μας για την γιορτή της παπενιας της. Να την χαιρεσαι την Λυδια σου και με το καλο σε μια βδομάδα να κρατάς αγκαλιτσα τον ποντικουλη σου!!!!!!

Beboula με γεια τα πραγματάκια για σένα και τα διδυμακια απο τον αντρουλη σου. Γιατι νεύρα, μην ξεσπασεις καλε στο παστιτσιο.

Έλενα μου να περάσετε καλα σήμερα και εύχομαι ότι και να έχει συμβεί να αλλάξει προς το καλύτερο η διάθεση σας.

Αριαδνη καλές ετοιμασίες για αυριο.

Να έχετε όλες μια όμορφη Κυριακή!!!!!! Α εγω σήμερα μπήκα στον 8ο :D δυο μήνες ακόμα και πολυ και λίγο μου φαινεται :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ores ores niotho kseni mesa sto spiti mou!!! ta eipa ekei pou eprepe kai o monos pou me stirikse itan o pateras mou! a antras mou kai oi upoloipoi me kanane gia alli mia fora na nioso kseni, oti epeidi den einai diko mou spiti den prepei na ta xono!!! to thema einai oti exo dikio, an den eixa tote na mou ti legane! oxi tora omos! ti na po! elpizo na mou perasei grigora giati den kanei na klaio kai na stenaxoriemai, den kanei gia ta mora mou... auta... signomi an sas zalisa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Beboula μην στενοχωριέσαι αν και δεν κατάλαβα τί εννοείς με το ότι δεν είναι δικό σου το σπίτι.

Και μένα με "εφτιαξε" ο άντρας μου πάλι, μου μεταδίδει συνεχώς το άγχος του και μετά όταν με βλέπει χάλια, μου λεει να είμαι χαλαρή. Τί του λές μετά?? :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου πως εισαστε;απο οτι καταλαβα η ψυχολογια ειναι -500..... :(:( !!

Ηρεμηστε και μην στεναχωριεστε γιατι τα ζουζουνακια μας επηρεαζονται.γραφτε τα και λιγο στο......!!!δεν βλαπτει!

εμει ειχαμε παει στον γαμο χτες,κουραστηκα μπορω να πω.ηταν μια αλλη κοπελα εκει που ηταν εγκυος σον 6ο μηνα και φορουσε ενα τακουνι τεραστιο.την ζηλευα να σας πω γιατι εγω ενω πριν τα φορουσα τωρα ουτε να το σκεφτομαι.και κουραζομαι αλλα ειναι και πρησμενα τα ποδια μου!

το πρωι ξυπνησα με πονους στην μεση και μπροστα χαμηλα!φοβηθηκα μπορω να πω αλλα επειδη ειχε ξανατυχει ειχα ρωτησει τον γιατρο την προηγ εβδομαδα και μου ειπε οτι οι πονοι προερχονται απο την προσπαθεια του κ φασολη να μπει στην λεκανη!και να μην ανησυχω αν περνανε γρηγορα.

ωραιο το παστιτσακι κοριτσακια μου,εγω εκανα μοσχαρακι κοκκινιστο με μακαρονια!

ο καιρος πλησιαζει και εχω αγχωθει πολυ!!!! :shock::shock::shock::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα τα ιδια εχω κ εγω..μεση κ μπροστα χαμηλα..ειναι που προσπαθει να μπει στην λεκανη..κ εγω αγχωθηκα οσο πλησιαζει ο καιρος!!γιατι ξερω τι με περιμενει.. :? αλλα το αποτελεσμα ομως δεν ξεχνιεται... :)

καρολινα χρονια πολλα κ απο δω να χαιρεσαι το αγγελουδι σου να την καμαρωσεις κοπελαρα!!!!! :):)

veta πολυ το σκεφτομαι κ αυτο ειναι που ,με αγχωνει πιο πολυ..γιατι για να σας πω την αληθεια ο αντρας μου 2 φορες ειχε παντρευτει κ χωρισε..στο δευτερο γαμο ειχε κ ενα κοριτσι το οποιο η ηλιθεια πρωην δεν την δινει να τον βλεπει..κ απ'οτι καταλαβα απο τα συμπεθερια εγινε οτι εγινε..μου ειπε ο δικος μου οτι κανενας δεν θα χωθει σε μας..για να δουμε.. :? ειμαι η τριτη κ η φαρμακερη..παντως εγω του ειπα οτι δεν εχω γονεις κ οτι δεν προκειτε να χωθουν στο γαμο μου..ο μπαμπας μου παριση,η μαμα μου μασσαλια..δεν εχουμε κ τις τρελες σχεσης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia! Apto mesimeri twra gurisa! Pigame eksw gia fagito kai paralia gia kafe...forousa magiw alla den boutiksa bebaia...alla wraia itan kai allakse ligo kai h diathesi mou!!

S'euxaristw Kokona mou to kserw oti den prepei na stenaxwriemai, apla opws leei kai h Ariadni kamia fora einai duskolo na apofeugeis tetoia, eidika an einai kai mesa stin oikogeneia...egw ekneurizomai me tin anaisthisia tou kosmou pio polu....kai kamia fora uparxoun kai polu anaisthita atoma pou thes na tous petakseis ena tapsi sto kefali opws leei kai h Mpempoula!

Telos pantwn to prospername pros to paron kai koitame mprosta!!

Aurio tha dw ti mpempa kai exw toso agonia na dw kai poso megalwse!! Aurio prwti fora tha paw me ti mama mou na ti dei kai auti kai oxi me ton antra mou giati douleuei prwi!

Meta mallon tha pame kai gia pswnia, 2-3 pragmata mou loipoun kai kleinei h balitsoula mou!!

Anthi mou xronia polla, poluxroni kai me to kalo na pareis stin aggalia sou ti mpempoula sou!!

Anna min agxwnesai ola kala tha pane! kai emena ponaei h mesi mou alla pio polu ponaei to ena mou plaino, ta pleura mou diladi, nomizw ekei oti kati kanei, h me sproxnei h xwnei kanena xeraki de kserw...olo lew tou antra mou oti h mpempa tha bgei kai tha krataei kai mia merida paidakia!! :lol::lol:

Karolinaki na xairesai tin kori sou!

Koritsia paw na tin araksw giati simera kourastika!

Filoumpes

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena_c τωρα που το λες μπορει να μην ειναι ακριβως μεση αλλα πλευρο ή λεκανη.δεν ξερω ,δεν μπορω να εντοπισω ακριβως.παντως σημερα με ποναει ολη την ημερα και συνεχεια καθομαι!

αυριο θα παω στην δουλεια μου για να τους βοηθησω σε κατι.θα πιω καφε και θα ξελαμπικαρω λιγακι!

καληνυχτα κοιλουμπιτσες μου και καλη εβδομαδα για αυριο!!!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραφα τόση ώρα και χάθηκαν :x:x:x

Ανθή χρόνια σου πολλά! Με το καλό η φραουλίτσα σου και να χαίρεσαι τον γιόκα σου!

Βλέπω σήμερα αρκετές είμαστε στα κάτω μας :cry::cry: Υπομονή κορίτσια, όλα καλά θα πάνε!

Αριάδνη δεν με λες και αδύνατη, κανονική θα έλεγα, απλά έχω αρκετό χώρο στο θώρακα και απλώνεται ο μικρός...Όπως λέει η Έλενα θα βάλω μα φωτο βραδινή που η κοιλίτσα είναι πιο μεγάλη...

Ευτυχώς κορίτσια σήμερα δεν πονούσα τόσο, άρχισε η κρεμούλα να ενεργεί...τουλάχιτον μπορούσα να περπατάω πιο άνετα.., πάλι καλά γιατί αύριο πάλι δουλειά... :( και βαριέμαι πολύ!!!!!!!!!!!!!!!

Να ρωτήσω κάτι, όταν αρχίσατε να παίρνετε σίδηρο σας προκάλεσε δυσκοιλιότητα? και αν ναι μετά από πόσες μέρες? Εγώ τρεις μέρες παίρνω αλλά ευτυχώς ακόμα δεν έχω πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! Εϊστε όλες καλά;; Εγώ σήμερα δούλευα αλλά λίγο. Γενικώς μέχρι και το τέλος Ιουνίου τα πράγματα θα είναι πολύ χαλαρά. Άντε να ηρεμήσω και να απολαύσω εγκυμοσύνη και Πανούλη!

Μαράκι, Κατερινούλα, Αριάδνη, ΚοKona, Ελενάκι, Αφροδιτούλα, Ναταλάκι, σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ πάρα μα πάρα πολύ για τις ευχούλες σας!! Νά είστε πάντα καλά κοριτσάκια μου και με το καλό να υποδεχτείτε τα μωράκια σας! Το Σάββατο που θα μας έρθει λέω να τα ψιλογιορτάσω με λίγους φίλους, αδέρφια και γονείς. Κοτζάμ γαϊδάρα και θέλω να σβήνω ακόμα τούρτα :lol::lol::lol:

Αριάδνη να χαίρεσαι τον αντρούλη σου και καλή επιτυχία στις εξετάσεις!!!

Δε σχολιάζω πολλά γιατί δεν κατάφερα να διαβάσω πολλές σελίδες. Θα επανέλθω όμως δριμύτερη!

Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη μας εβδομαδα!αυτη τη βδομαδα θαρθει το πρωτο μωράκι, τι μωρακια απο το καρολινακι???????????????????????

κοριτσια μην στεναχωριεστε για χαζομαρες, βεβαια όταν ζεις καταστασεις νομιζεις οτι αυτο που εις ειναι το σημαντικοτερο!αλλα αν το σκεφτειτε λιγο ρεαλιστικα θα δειτε οτι πολυ λιγα πράγματα αξίζουν για να στεναχωριεστε!(μπορει να ακουγεται πολυ γενικο αλλα αν σκεφτειτε ειναι πολυ συγκεκριμενο!και γω θα μπορουσα να σας πω ιστορίες ολόκληρες και για πεθερικα και γιαλλους αλλα επειδη φοβαμαι μηπως με διαβαζουν και εχω δηλωσει οτι μένω Γιάννενα, αρα ποσες παρομοιες περιπτωσεις θα υπαρχουν στα Γιάννενα γιαυτο δε σας γραφω αυτες τις ιστοριες!

2.30 μ.μ. εχω nst! για να δουμε θα μου κανει και κολπικο?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k xronia polla se sous giortazoun i exoun kapoion pou giortazei...

kikitsa mou ama exeis mono nst einai poli apli eksetasi k den sou kanei kolpiko egw eixa ksenerwsei otan tin ekana giati perimena kati diaforetiko...

simera den thelw stenaxwries k neura kali vdomada euxomai k na eimaste oles kala k xaroumenes gia ta mwrakia mas...

i fili mou pou sas elega gennise alla talaipwrithike polu i kopela tha paw na tin dw simera...

k egw xthes stenaxwrithika k tsatistika polu me ton antra mou...

alla den sas lew tha ta poume filakia pollla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας και απο μενα και τη σαντυ! ηπιαμε γαλα, φαγαμε και το κοκο και σε λιγο θα παμε χολειο!!!! ειχα ειναι πολυ ανυσηχο βραδυ με πολυ φαγουρα παντου.... εχει πιασει καμια σας????

σημερα εχω λιγες δουλιτσες αλλα θα τα πουμε σιγουρα φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις φουσκοκοιλιτσες.....

Χαιρομαι που ξεχαστηκατε λιγο απο τα προβληματα...

Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν σημερα..

Καρολινακι να χαιρεσαι την κορη σου....

Ελενα μου με το καλο να δεις την μπεμπουλα σου σημερα κ να μας πεις κ μας συντομα τα ευχαριστα νεα....

Κ γω αυριο θα παω να δω τον κ μπαμια μου....επιτελους να μου πει κ ποτε θα γεννησω περιπου γιατι κ γω με προγραμματισμενη καισαρικη θα παω....

Κικιτσα κ σε σενα ευχομαι ολα καλα με την εξεταση...

Venus χαιρομαι που εισαι επιτελους καλυτερα...εγω απο σιδηρο παιρνω το fero folic κ απο την πρωτη στιγμη ειχα δυσκοιλιοτητα κ μπορω να σου πω οτι υποφερω...ευτυχως η Ανθη απο δω μας συστησε τα φακελακια τανιλας κ κατι γινετε...

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ να εχουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. :D

Είμαι η Φωτεινή και περιμένω το 2ο μωράκι μου στις 30 Ιουλίου.

Έχω ήδη ένα γιο, τον Αλέξανδρο, 20 μηνών, και τώρα περιμένω ένα κοριτσάκι.

Αν και μέλος εδώ και 2 χρόνια στο μαμμυ, δεν έχω πάντα πολύ χρονο να μπαίνω, όμως θα χαρώ να γίνω μέρος της παρεούλας σας και να ανταλλάσσω μαζί σας ανησυχίες, συμβουλές και απόψεις για τα παιδάκια μας (όπως δηλαδή κάνω ήδη με την άλλη μου παρεούλα, τις μανούλες Αυγ/Σεπτ 2010).

Φαντάζομαι ήδη κάποιες μπήκατε στο μήνα σας, οπότε με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας και πραγματικά εύχομαι με έναν πόνο να έρθουν. ;)

Βλέπω και μια συντοπίτισσα! Καλημέρα Αλέκα :D Έχουμε μιλήσει κάποιες φορές στις "μανούλες από Ρόδο"! Άλλαξες γιατρό ή παραμένεις στον φανταστικό Καβαλάκη; Πάντως εγώ σταθερή στον Σισαμωτό, αλλά τον έχω δει και τον Καβαλάκη για αυχενική και β' επιπέδου.

Χαιρετάω τώρα, πάω και από την άλλη παρεούλα! Ελπίζω να σας προλαβαίνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα!!!!!!!!!!!!! χρονια πολλα σε οσες κ οσους γιορταζετε!!! :):) αριαδνη να τον χαιρεσαι!!!!!!!!!!!

φοτινι καλως ηρθες κ με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!! :)

με το καλο κ οσες ειναι να δουνε τα μωρακια τους σημερα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα κοριτσάκιαααα.

Elena κ χτες τα ίδια είχα κι εγώ με τους δικούς μου. Γι'αυτό και σήμερα κατέβηκα στο πατρικό μου για δουλειές μόνο για μία μέρα. Δεν αντέχω παραπάνω.

Fouskitsa Μην στεναχωριέσαι. Εμένα προσωπικά αν με βοηθάνε ουσιαστικά στην ανατροφή του παιδιού και στις δουλειές δεν με νοιάζει να με βοηθήσουν οικονομικά ιδιαίτερα αν υπάρχει πρόβλημα.

Εμένα δεν με απασχολούν τα κιλά ίσα ίσα θα μου λείψει η κοιλιά μουυυυ.

Αριάδνη μια χαρά κοιλίτσα. Δεν είναι μεγάλη. Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου.

Βικάκι κουράγιο με το δόντι. Έχω τραβήξει πολλά με τα δόντια μου και ξέρω πως είναι. Δόξα το Θεό δεν μου βγήκε τίποτα στα δόντια αυτό το διάστημα.

Μαράκι κι εγώ εκνευρίζομαι που θα έρχεται συνέχεια πάνω και όχι τίποτα άλλο με εκνευρίζει που μπαίνει με το έτσι θέλω στο σπίτι. Έχει κλειδιά και δεν χτυπάει να τις ανοίξω παρά ανοίγει μόνη της.

Εγώ όμως αν θέλω να κυκλοφορώ τσιτσίδι πχ. στο σπίτι μου δεν μπορώ. :evil:

Όσο για την κριτική αυτό το έχει περισσότερο η μάνα μου. Χτες είχα ανοίξει την ντουλάπα του μπέμπη όπου ένα τμήμα της είναι παπουτσοθήκη αλλά φυσικά τα παπούτσια δεν είναι χύμα στην ντουλάπα αλλά σε κουτιά όλα. Και μου λέει όταν θα βάλεις τον μπέμπη μέσα στο δωμάτιο θα τα βγάλεις τα παπούτσια από δω. Και τα πήρα :evil: Της λέω ναι πες μας τι θα κάνουμε γιατί σε έχουμε ανάγκη να μας πεις. Όμως έπρεπε να της πω ότι θα τα βγάλω από εκει και θα τα φέρω σπίτι σου! Άμα πιαααα :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκιτσες μου και καλη εβδομαδα να εχουμε.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ και στις οικογενειες τους. :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Γραφω λιγα γιατι 3 μερες εκανα δουλειες με τη μαμα και δεν μπορεσα να μπω καθολου :(:(:(:(:( . Εχω μεινει πισω στα νεα σας και μου λειψατε πολυ γλυκουλες μου :):):):):)

Καποια στιγμη που θα εχω χρονο θα σας διαβασω και θα επανελθω ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...