Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!

Εχθές μπήκα σας διάβασα αλλά δεν μπόρεσα να γράψω...ήμουν πολύ χάλια...(λόγω αιμορροΐδων). Εχθές το πρωί πήγα στον γιατρό, ευτυχώς ο μικρός όλα καλά,έχει γυρίσει κιόλας!!!Αλλά ρε γ...το εμένα δε μου λέει κιλάκια...μάλλον είναι πιο παλιός υπέρηχος...Τώρα ξανά ραντεβού σε 2 εβδομάδες 31/5!!

Του είπα και για τον κ...ο μου 8-) αλλά δυστυχώς τώρα μόνο με αλοιφή...μετά τον τοκετό είπε θα δούμε αν χρειαστούν αφαίρεση... :x Μου έδωσε και σίδηρο...μου είπε ότι ήμουν στο όριο,ελπίζω να μην μου προκαλέσει δυσκοιλιότητα και επιδεινωθεί η κατάσταση! Ευτυχώς εχθές το απόγευμα ο άντρας μου δεν πήγε στο μαγαζί και κράτησε τον μικρό για να ξαπλώσω...σημερα είμαι κάπως καλύτερα.

Βρε κορίτσια τι είναι αυτά με τους ψεύτικους λογαριασμούς που λέτε? Να κάνουμε κλειστή ομάδα αν είναι!!!Να βάζουμε και πιο άνετα φωτο!!! Βρε κορίτσια και εγώ όταν περπατάω πολλές φορές νιώθω πολύ χαμηλά το μικρό...ελπίζω απλά να πιέσει την κύστη μου...γιατί αλλιώς είναι πολλλλλλλλλύ νωρίς για τέτοια.

Μαράκι μην κουράζεσαι πολύ με την μετακόμιση!

Δεν θυμάμαι πολλά κορίτσια για να σχολιάσω! Σας φιλώ και θα προσπαθήσω να τα πούμε το βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ασε σήμερα με εχει πιάσει κι εμενα ενα ''πέσιμο'' λογω κιλών,και γενικά νοιωθω πως αρχίζω να πατσαβουριάζω!

Αρχισα να πίνω πιο πολλά νερα μπας και ξεπρηστω τουλάχιστον,γιατι αν πάω μεχρι ΠΗΤ με βλεπω να φακλανεύω εντελει!!

Εσωρουχα είχα πάρει κι εγω,και πριν ,αλλα και στις αρχες τις εγκυμοσύνης.Που νόμιζα οτι ειμαι μοδέλο!!χαχαχχα!!!!!Τα φοραγα και με κοιλίτσα....Δεν τον χάλαγε τον καλο μου...

Αλλα πολυ φοβάμαι πως ο υπεροχος πωπος μου δεν θα ειναι ποτε ξανα οπως πριν!!!ΚΛΑΨ!!!

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πετάει το μάτι μου ΣΥΝΕΧΕΙΑ εδω και μιαμιση εβδομάδα.

Ακομα δεν είδα κανέναν!!Ή που θα δω το γιο μου πολύ σύντομα ή που τα παίξανε τα νευρα μου!! :crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναταλακι μου θα επανελθει σιγουρα.εδω επανηλθε το δικο μου κ μαλιστα οταν εμεινα εγκυος στη μπεμπα ημουν πιο αδυνατη απο ποτε.απο το τρεξιμο θα επανελθει σε ολες.θα δειτε.

εχω νευρα,με ποναει το κωλοδοντι μου,αλλα φταιω εγω γιατι ειναι ενα δοντι που με ποναγε κατα καιρους κ πριν την εγκυμοσυνη κ πηγα μια φορα να με δουν,μου ειπαν να βγαλω μια πανοραμικη κ δε πηγα ποτε.επισης το ιδιο δοντι με επιασε στον τονι κ μου ειχαν κανει μιση απονευρωση γιατι ημουν 5 μηνων εγκυος κ δεν εκανε να μου κανουν κατι παραπανω,απλα για να μην υποφερω μια προχειρη λυση.με αλλα λογια το παλευω περιπου 3 χρονια.δε παιζομαι.

σημερα κουραστηκα πολυ στη δουλεια,μα τι επαθαν,λυσαξανε σημερα ημουν κ μονη μου αλλα ευτυχως τα σαββατα δουλευω 6ωρα κ εστι περασε η ωρα γρηγορα κ με τη δουλεια.ισως επειδη τη δευτερα ειναι γιορτη να θελανε τα δωρακια τους ε κ καπως εφτιαξε ο καιρος κ βγηκαν οι σαυρες.

τονια αν μας διαβαζεις ακομα,δε ξερω απο που εβγαλες το συμπερασμα οτι εννοουμε εσενα,εγω προσωπικα κ υποψια να ειχα οτι καποιος εννοει εμενα δε θα το ελεγα χωρις να εχω καποιο αποδεικτικο στοιχειο κ επισης το οτι ειστε ''φιλες'' με την este δε σημαινει κατι,οτι δηλ εισαι αληθινη η ψευτικη κ εγω μιλαω με πολλα ατομα απο εδω μεσα κ εδω κ παλιοτερα αλλα μπορει να ειμαι ψευτικη η κ αληθινη επισης.δε ξερω αν καταλαβαινεις με τι νοημα στο λεω ολο αυτο.με αλλα λογια κανεις δεν ειναι σιγουρος για κανεναν κ ο καθενας ειναι δικαιωμα του να μπαινει κ να διαβαζει το τι γραφει ο αλλος,παντως δε καταλαβαινω απο που εβγαλες το συμπερασμα οτι λεμε για σενα.κ αν καταλαβες κατι απο τη φραση μου που ειπα οτι το συγκεκριμενο ατομο δε μπαινει συχνα,ειναι πολλα τα ατομα που δε μπαινουν συχνα.αλλωστε αν μας διαβαζεις συχνα θα το εχεις προσεξει..

πρεπει σε λιγο να παω να παρω το παιδι κ απο τη πεθερα μου κ βαριεμαι να κατσω,θελω τον παρω κ να ερθω κατευθειαν πισω,αλλα δεν ειναι κ αυτο ωραιο,καθομαι κανενα τεταρτο η κ λιγο παραπανω λεμε τα νεα κ φευγω.τωρα θα το παιξω οτι ειμαι χαλια με το δοντι κ οτι δεν ειμαι για πολλα.

η μμπεμπα με κλωτσαει ολο στο πιπι.θα ηθελα κ εγω να τη δω μαμωτο.

παντως κ εγω το αναζητω το τσιγαρο,θα ειμαι μεγαλο λαθος αν το ξαναρχισουμε,σας το λεω.καλα τα λεω για να τα ακουω αλλα τελοσπαντων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia να του δείξεις του άντρα σου τα δικά μου ζουγκλοζωάκια και πες του ότι εγώ τα έβαλα όλα. ΑΝ του φαίνονται πολλά μπορείς να μην τα βάλεις όλα να βάλεις όσα θέλεις και σου αρέσουν.

Καλέ γιατί έβγαλες την κοιλούμπα. Φοβήθηκες με αυτά που λέμε για τους ψεύτικους λογαριασμούς?

Τελικά θα κλειδώσουμε το θέμα? Πως γίνεται και ποια θα το κάνει? Η Αλέκα? :roll:

Κατερινάκι κι εγώ έχω χαλάσει μία φριτέζα :lol: Και φαντάσου ότι δεν συνηθίζω να τηγανίζω που να την χρησιμοποιούσα κιόλας θα είχα χαλάσει 5-6 :lol: Ευτυχώς σήμερα ήταν μία καλή μέρα από καούρες, δεν είχα.

Νάνσυ κι εγώ τα ίδια με τον δικό μου αλλά σίγουρα εσύ χρειάζεσαι ακόμα περισσότερη βοήθεια. Έχει δίκιο η Αριάδνη ότι σε τέτοιες εποχές είναι καλό που έχουν δουλειά για να μπορούμε να προσφέρουμε και σε μας αλλά και στα μωράκια μας πόσο μάλλον εσύ που θα τα έχεις και 3 εκεί να δεις έξοδα.

Μπεμπούλα τέλεια η φωτογραφίααα. Σου έστειλα πμ το site με τα μαγνητάκια.

Μην λέτε ρε κορίτσια πάλι για τα κιλάααα. Ήμαρτον. :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες γειά σας και πάλι..Λοιπόν η Σταυρούλα έχει δίκιο μην λέτε για κιλά...εγώ δεν έχω πάρει πολλά αλλά το σώμα μου θα γίνει τραμπολίνο σε λίγο..Πριν την εγκυμοσύνη διαιτα -23 κιλά, τώρα +7 και δεν ξέρω και γω άλλα πόσα, μετά πάλι διαίτα, ουφ κουράστηκα και μόνο που τα σκέφτηκα.

Βικάκι, κακώς το άφησες το δόντι, στα λέω για να τα ακούω και γω που αναβάλλω τέτοιου είδους πράγματα αλλά ξέρω πώς ο πονόδοντος δεν υποφέρεται!

Αφροδίτη υπομονή με τις αιμορροίδες, βάζε οπωσδήποτε την αλοιφή.

Λία, το νερό κάνει πολύ καλό αρκει να μην κάνεις παρακράτηση, μην το παρακάνεις δηλαδή.

Ανανέωσα και την φώτο, νομίζω έχει μεγαλώσει η κοιλιά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia! irthe i katharistria kai katharise olo to spiti! eftiaksa mpougatsa pou mou zitise o antroulis mou. tora taksideuei kai aurio to proi tha einai edo :x:x:x aurio tha ftiakso kai pastitsio pou einai to agapimeno mas fagaki ;)

ariadni megalose i koilitsa sou, teleia einai ;) kai emena o antras mou giortazei tin deutera :) alla fetos den mporo na tou kano giorti! einai polu kourasi na etoimazeis tosa fagita! sinithos mazeuontai 50 atoma :shock::shock:

venus na baleis tin aloifi. ipomoni...

aleka giati gelas???? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα

Ευχομαι ολες να ειχατε μια ωραια μερα.<τωρα καταφερα να μπω γιατι απο χτες το βραδυ φιλοξενω την συνιφαδα μου με το μωρο κ δεν μπορεσα να μπω...να σας διαβασω..

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΚΙΛΩΝ.....TRAGICCCCCCCCCCCCCC!!!!!!!!!κ γω σαν φαλαινα αισθανομαι...αντε με το καλο να ξεφουσκωσουμε εμεις οι κοιλιτσες του Ιουνιου κ φυσικα να περασει κ ο καιρος με το καλο κ για τις υπολοιπες Ιουλιου-Αυγουστου

Ριχνει πολυ βροχη εξω τι θα γινει θα φτιαξει καμμια φορα αυτος ο καιρος...

Συμφωνω να κλειδωσουμε το ποστακι μας...αλλα πως γινετε αυτο...????δεν ξερω...

Λια γιατι εβγαλες την ομορφη κοιλιτσα σου...??

Venus ευχομαι γρηγορα να νιωσεις καλυτερα...κ συ Βικακη με το δοντι..

θα τα πουμε αυριο φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε βλεπω πολυ κινηση,σαββατο βραδακι ειναι βεβαια μπορει να βολταρετε καποιες κ καλα κανετε.εμενα ο αντρας μου σχολαει σε λιγο αλλα θα παει εδω απεναντι σε μια καβα που εχουμε κ κανουν ενα ας πουμε event με μπυρα κ θα μαζευτουν κ καποιοι αλλοι φιλοι να κατσουν.νομιζω εχει κ μπαλα αν κ ο δικος μου ειναι ασχετος με αυτα,ευτυχως.

σας ευχαριστω για τις ευχες για το δοντι,ηπια ενα ντεπον αλλα δεν ειδα πολυ καλυτερευση,αριαδνη μου κ εγω με βριζω που το αφησα τοσο καιρο,αφου το ξερω οτι θα με πιασει..

σημερα ο αντωνης δεν ειναι καλο παιδι ενω γενικα δεν εχω παραπονο,ισως επειδη ειμαι κ εγω καπως που ποναω να τα βλεπω ολα στραβα.

βλεπω αυτη την αηδια την οικογενεια της συμφορας κ αν εμενα μου το εκανε αυτο το αγορι μου θα τον χωριζα..τοσο φαρσα τοση ωρα..θα ειχα γινει τρελη.

αριαδνη ξεχασα να σου πω,μεγαλωσε η κοιλιτσα κ μου αρεσει κ η φωτο γενικα ειναι πολυ φωτεινη.

λια κ εγω λεω να τη ξαναβαλεις τη κοιλιτσα γιατι ειναι απο τις πιο ωραιες κ σεξυ εδω μεσα.

αχ αυριο σκεφτομαι οτι εχω δουλειες το πρωι κ δεν μπορω,δηλ μια μερα να μη κανουμε τιποτα μα τιποτα δε μπορει να υπαρξει..

χριστινακι κ εμενα αγαπημενο φαι παστιτσακι αλλα κ η μπουγατσα μου αρεσει πολυ..με το καλο να δεχτεις τον αντρουλη σου κ να εισαστε καλα θα του κανεις του χρονου τραπεζι.

αυτα κουκλιτσες κ απο μενα,σας στελνω φιλακια πολλα κ καλο βραδυ σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia ti kanete...

nai kai gw sumfwnw me ti Lia, de niwthw polu aneta basika otan thelw na pw pio polla gia kapoia pragmata/atoma den lew giati skeftomai oti mporei kapoia atoma na mpoun edw pou den thelw na diabasoun auta pou grafw!! Simera eginan diafora oikogeneiaka kai tsakwthika alla den grafw tipota gia tous logous pou eipa prin. Pantos oli mera imoun xalia...skeftika esena Este pou agxwnesai me tous dikous sou me kapoia problimata kai elega oti prepei na min dinw simasia giati stenaxwriemai, simera apto polu klama nomiza oti tha pathw tipota kai pira mazemena 2 magnisia gia na min kanw tipota suspaseis.

Ariadni wraia koilitsa kai mikri! Kale de fainete polu esena!

Liaki filoumpes kai se sena.

Simera siderwna rouxalakia, ti wraia pou einai auta ta mikroulia den ta xortainw me tipota.

Nai Bikaki exei mpala kai o dikos mou ti blepei twra...kai mallon tha tou kanw parea ti na kanw! :lol:

Auta koritsakia.

Sas kalinixtw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια στεναχωρήθηκα! Μιλούσε ο άντρας μου με την πεθερά μου κ μου είπε, μετα που έκλεισαν, ότι βρήκε 2 κουβέρτες που χρησιμοποιούσε αυτή για τον άντρα μου κ τον αδελφό του κ αν θέλουμε να μας τις δώσει. Τίποτα δεν αγόρασαν για το μωρό ούτε λεφτά προσφέρθηκαν να μας στείλουν, αφού ο άντρας μου δεν δουλεύει αυτή την περίοδο, έτσι ώστε να μας βοηθήσουν λίγο με τα έξοδα. Να μην κρατούσαν θα το καταλάμβαινα. Είναι κ το πρώτο τους εγγόνι. Κ πήγε κ βρήκε τις κουβέρτες 35 χρόνων για να μου τις δώσει :(

Τον άντρα μου δεν θέλω να τον στεναχωρήσω κ απλά του είπα ότι ήδη αγόρασα κουβέρτες για το μωρο κ ότι θέλω καινούργια πράματα για το μωρό κ ότι κ η μαμά μου έχει πράματα απο όταν ήμουν εγώ μικρή κ ότι δεν τα θέλω γιατί είναι παλιά. Τι να του έλεγα. Αλλά δεν ξέρω πόσο θα αντέξω πριν να ανοίξω το στόμα μου :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου, κοιμήθηκε το ταρζανακι μου και κάθομαι να δω τα νεακια σας.

Το απόγευμα την πήγαμε με την μαμα μου σε έναν παιδοτοπο να ξεδωσει λίγο και ήπια ένα φρεντοτσινο με την ησυχία μου.

Αριαδνη εκμεκ καταιφι μιάμ μιάμ, εγω που δεν το χω με τη ζαχαροπλαστική παρηγγειλα μιλφειγ με φράουλες να το έχω φρεσκοτατο για την Δευτέρα. Ωραία και η κοιλιτσα δεν δείχνει πολυ μεγάλη.

Άννα καλα να περάσετε σήμερα.

Για τα κιλα μην αγχωνεστε με το τρέξιμο θα φύγουν σιγα σιγα,τα πολλα θα φύγουν μαζεμένα στην αρχή μετα ζήτημα να σας δυσκολέψουν δυο τρία κιλα αλλα και αυτα κάποια στιγμή φεύγουν.

Αφροδίτη ελπίζω να ανακουφιστεις με την κρεμουλα.

Βικακι αχ ο πονοδοντος είναι ότι χειρότερο, υπομονη θα περάσει που θα παει.Και ο δικός μου δεν είναι της μπάλας, απο τους λίγους φαντάζομαι, ευτυχώς για εμας :D

Σταυρουλα και εγω την φριτεζα δεν την χρησιμοποιώ συχνά γιαυτο λέω για την χρήση που της κάνω να έχω χαλάσει δυο μέχρι τώρα είναι πολυ.

Έλενα και fouskitsa είπαμε τα μωρακια μας να σκεφτόμαστε και πόσο ήρεμες πρέπει να είμαστε για αυτα, δεν αξίζει να μας στεναχωρεί κανείς.

Ο μπεμπης μου με κλωτσαει πολυ τι ωραία που είναι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Αριάδνη πολύ όμορφη η κοιλίτσα σου!!!!Και εσύ δεν έχεις μεγάλη κοιλίτσα!!!Αν μπορέσω θα βάλω και εγώ αύριο γιατί νομίζω ότι έχει μεγαλώσει και η δικιά μου!!!!!Σας ευχαριστώ κορίτσια για την συμπαράσταση...ελπίζω σιγά - σιγά να δράσει η κρεμούλα...Και εμένα ο άντρας μου μπάλα βλέπει, καιεγώ έβλεπα αλλά ήρθα τώρα στο δωμάτιο να διαβάσω τα νέα σας! Να πω την αλήθεια έχω λίγες τύψεις γιατί έφαγα πολύ για βράδυ...κάναμε γουρουνάκι με πατατούλες στη γάστρα, ήθελε ο καλός μου για να δει τον αγώνα! Τι να κάνεις τελικός είναι αυτός!!!Τώρα θα πιω καμια σόδα να στανιάρω!

Βικάκι μου μην αφήνεις έτσι τα δοντάκια σου! Να προσέχεις...εγώ πολύ τα φοβάμαι αυτά, μια ξαδέρφη μου από δόντι που είχε αφήσει κόντεψε να την χάσουμε, έκανε απόστημα που τελικά από τον λαιμό μάζευε υγρό στα πνευμόνια...Να πας να το δεις το δοντάκι και να κάνεις ότι θα σου πει ο γιατρός!!!!!

Πολλές ετοιμάζεστε βλέπω που γιορτάζουν οι άντρες σας! Να τους χαίρεστε και πάντα με υγεία!!!Βρε Αριάδνη από τότε που ανέφερες το εκμέκ καταΐφι το σκέφτομαι...

Καλό βράδυ! Ελπίζω σήμερα να κοιμηθώ καλύτερα!!!Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουσκ1τσα μην στενοχωριέσαι!Και συ Ελενα...Τα λέω για να τα ακούω και γώ γι αλλη μια φορά...που χαλιέμαι με το παραμικρο..Ημουν που ήμουν ευαίσθητη, τώρα έχω παραγίνει...Απλά πρέπει να εστιαζουμε στα θετικά, κορίτσια..

Κατερινάκι, ούτε γώ το χω με την ζαχαροπλαστική, απλά είπα να κάνω μια απόπειρα τηρώντας απαρέγκλιτα τη συνταγή και..βλέπουμε....

Αφροδιτούλα πιο μικρή κοιλιά απο την δικιά σου δεν υπάρχει!Είχα μια θεωρία ότι οι παχουλές με παχακια στην κοιλια (όπως εγώ)δεν φουσκώνουν πολύ ,τεντώνουν πιο αργά και ότι οι αδύνατες εκ των πραγματων ξεπετανε κοιλια αμέσως. Ε, εσυ καταρρίπτεις όλες τις θεωρίες!!

Βικυ, ελπίζω να είσαι καλύτερα με το δόντι σου.

Φιλάκια, θα τα πουμε αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koiloumpes mou, ax proti grafo simera! ksipnisteeeeeeeeee....

bikaki euxaristo polu, prin ligo irthe ;) psonise kai rouxalakia gia ta didumakia mas :):) kai emena mou pire mia mplouza ;) axxx na pas na ftiakseis to dontaki sou!!! exo perasei polu asxima bradua kai eftegan ta dontia mou!!!

elena kai fouskitsa min stenaxorieste koritsakia mou! ipomoni...

tha ftiakso se ligo pastitsio kai mono pou to skeftomai mou trexoun ta salia! miam miam :-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημκερουδια σας και απο μενα! βαριεμαι πολυ μαλλον θα παω εξω στο χωριο να φαω κιολας και να κατεβαζω τη κοκοπικου σπιτι! επισημα σημερα μπηκα στο μηνα μου αλλα θελω 20μερες μεχρι να γεννησω....

αχ μη λετε για κιλα και εσωρουχα γιατι στανταρ θα αργησει να επανελθει το σωμα μου και ας μην εχω παρει πολλα κιλα.... βλεπετε η καισαρικη αργει να επαναφερει το σωμα ενω με το φυσιολογικο κανενα προβλημα

γιαυτο γελαγα χθες θελετε και προστυχα εσωρουχακια!!!! ξυπναω και διαβαζω τι γραφετε δε θα γελαω νομιζετε

αφροδιτακι μου στη πρωτη γκυμοσυνη ειχα τρελο προβλημα με τις αιμορροιδες μονο με αλοιφη περασαν.... αλοιφουλα και μια χαρα θασαι.... και να φανταστεις δεν ειχα προβλημα με τα κακα μου

βικακι τραβα φτιαξτε το δοντακι γιατι σε λιγο καιρο δεν θα ξερεις τι θα σε ποναει!

παω για καφεδακι γιατι η φιλη μου τελικα δεν εχει ρεπο και δουλευει και απο εκει θα φυγω για το χωριο.... οι υπολοιπες μετα!!!! φιλακια

οσο για το κλειδωμα θα δ πως γινεται αν ειναι να φτιαξω κλειστη ομαδα γιατι εδω που μιλαμε δνε γινεται να κλειδωθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koiloumpes!

Fouskitsa mi stenaxwriesai, o kathenas skeftetai diaforetika, esu kane auto pou theleis kai apla eksigise tis oti den thes palia pragmata kai tha katalabei kai an thelei tha sou parei kainouria alliws mi dineis simasia kai kane ti douleia sou opws ksereis moni sou.

Kangouraki kai Ariadni exete apoluto dikio, opou nanai mpainw sto mina mou den prepei na skeftomai tipota allo. Tha sas pw ti egine otan mpoume se kleidwmeno postaki...polu akraia pragmata.

Venus an baleis fwto traba tin to bradu pou na doume kai ligo koilitsa!!!

Mpempoula me geia ta pragmata, na petaxtw Rethumno na mou kaneis to trapezi?? :) Pastitsio miam miam

Emeis simera tha pame eksw na fame me ton antra mou kai ti mama mou mpas kai allaksei h diathesi mas, san megali Paraskeui imaste oloi apo xtes.

Filakia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koiloumpitses mou...

bikaki na pas na to deis to dontaki mpas k mporei na sou kanei kati gia na se anakoufisei emena stis arxes me eixe piasei to donti evgaza fronimiti k evgene katw apo to oulo k me paithaine ston pono alla den mporese na kanei tpt mono to katharise k kapws anakoufistika twra eutuxws den me pianeei...

ariadni polu glukia koilitsa k egw teteia fewria eixa alla me tin venus allaksa gnwmi....

venus mou upomoni k elpizw na se voithisei i kremoula...

elena k fouskitsa min stenaxwrieste skeftete na mwrakia sas ta lew egw pou xthes imoun san klameno....!

gia ola me pianoun ta zoumia vre koritsia.. polu epeireazomai ap'ola....

k emena o mpempis den stamataei na kounietai...

beboula mou megia ta pragmatakia k kalws ton dextikes ton kalo sou...

pastitsio eixa kanei proxthes alla ena kommataki k simera den tha me xalage...

den thimamai ama sas eixa pei pou mia fili mou tha pigaine gia proklisi gt eftase 40 vdomades...

pige xthes telika to vradu k itan na gennisei twra mallon tha exei gennisei tha parw argotera til na mathw...

mou eipa pantos pws einai polu tempelakos o mikros k den thelei na vgei... elpizw ola na pane kala k na exei kali genna...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaa giati re pou.ti mou otan ksekinaei kala i mera kati i kapoios prepei na sti xalasei!!! e????????

elena ela na fame se perimeno ;);) alla na ertheis noris na prolaveis na fas! :D giati meta kapoios tha faei to tapsi sto kefali!!! kai ennoo ton antouli mou! ante kleidoste to na mporeso kai ego na ekfrasto opos thelo!!! ta neura mouuuuuuuuuu grrrrrrrrrrrrrrrr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!! αχ βικακι καλα σε λενε τα κοριτσια..πηγαινε να το κανεις το δοντι..εγω τα εκανα στον 5ο μηνα κ ησυχασα..μια απονευρωση,ενα σφραγισμα κ ενα καθαρισμο πετρας!!!

αριαδνη ωραια κοιλιτσα εκανες!!

venus κ εγω εχω αιμορραειδες..αλλα με πονανε οταν παω να κανω την αναγκη μου..

βλεπω πολλα κοριτσια εχουν νευρακια :evil: ...γιατιιιιιιιιιιι????????

εμενα αυτο που με αγχωνει ειναι η πεθερα,οταν θα γεννησω με το καλο πως θα ειναι καθε τρεις κ λιγο εδω στο σπιτι κ να μου λεει τι να κανω...γιατι το εχει αυτο..ολα τα ξερει :evil:

φοβαμαι να μη με τσατισει καμια μερα κ τα χωσω ασχημα..ειναι που θα ειναι κ οι ορμονες στα υψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γεμιστούλες!

Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση. Ήμουν κ κάπως εχτες απο μόνη μου κ έγινε κ αυτό μετά κ δεν αντεξα ήθελα να τα πω κάπου. Είναι διάφορα πράγματα που λέει (κ ρωτω τον αντρα μου κ μου μεταφραζει )κ γιαυτό στεναχωρέθηκα χτες. Δεν θέλω να πω πολλές λεπτομέρειες εδω γιατι εδω που μένω είναι μικρός τόπος κ αν με διαβάσει κάποιος θα καταλάβει ποια είμαι.

Αλέκα με το καλό κ καλή λευτεριά, όπως λέμε εμείς εδώ!!!

Εγώ μόνο κοιλιά έκανα. Δεν έβαλα αλλού βάρος. Φορώ το ίδιο νούμερο βρακάκι. Έστειλα τη μαμά μου χτες όμως κ μου αγόρασε εσώρουχα για το μαιευτήριο κ της είπα να τα πάρει πιο μεγάλα για να έχουν χώρο για τις σεξυ σερβιετες. Θέλω να πηγαίνω εγώ για τα διάφορα ψώνια αλλα το αποφεύγω γιατι ο γιατρός είπε σπίτι κ ξεκούραση. Δεν αντεξα όμως κ πήγα στο jumbo πριν λίγο καιρό.

:)

Κ σε μένα αρέσει το παστίτσιο! Εμείς θα φάμε κεφτεδάκια ειδική παράδοση απο τη μαμά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έκανα κοριτσάκι Και Έκλεισε τα 2 τέλη Ιουνίου.  Είμαστε μια χαρά κ ετοιμαζόμαστε  με τον ερχομό της περιόδου Για ετ ενος κρυοσυντηρημένου που έχω. Χάρηκα πολύ για τα νέα σου! Να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου
    • Φυσικά και βοηθάει και στους κολικούς καθώς το ηρεμεί το μωράκι...     Ακριβώς κορίτσι μου...Από 4+1 θεωρείται 5 εβδομάδα καθώς έχεις κλείσει τις 4 και βαδίζεις προς την 5η....
    • Άντε μαζί στην αναμονή! Καλή επιτυχία!! Αυτό το πράγμα όταν αρρωσταίνουν, μπορεί να με τρελάνει 😂😂😂
    • Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου💕💕💕 ελπίζω σύντομα να βρεθεί το θεματάκι σας κ να διαβάσουμε τα ευχάριστα για εσένα!! Η μικρή μου να σου φέρει γούρι    Ελκ μου σε ευχαριστούμε πολύ 💕💕💕 ήρθε στην κλινικη κ μολις το είδε όλη την ώρα άρχισε τούτο τούτο τούτο κ παρολιγο να μπει μέσα στο κάλαθι π την έχουν 😂😂 εννοείται το πήρα κ το έβαλα μαζί με τα αλλά μωρά γιατί είναι επικίνδυνος! Πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 14 όταν πάμε σπίτι μας!!!    ευχομαι πάντα ολες οι κοπελες να έχουν τους τοκετούς που είχα!! Πραγματικά μαζί μου  είχε 5 γέννες ήμουν η μόνη π περπατουσα π έκανα αστεία με τον άντρα μου με τις μαίες! Επισκληρίδειο έβαλα στα 7 εκ κ μ λέει η μαία θα σε πάω μέσα γιατί γεννάμε κιολας!! Μετά το σπάσιμο των νερών προχώρησε πολύ γρήγορα η όλη κατάσταση!! Ούτε π κατάλαβα πως προχώρησε!    Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!!! Σύντομα να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά 💕
    • Κορίτσια απο βδομάδα στο ΑΒ Βασιλόπουλος αν παρεις δυο συσκευασίες babylino σου δινουν 6€ ευρω δώρο επιταγή...ετσι μου ειπε μια υπάλληλος..(δεν ηταν σίγουρη αν ισχυει σε ολα μου ειπε να πάω Δευτέρα να ρωτήσω) απλά ενημερώνω οποία ψωνίζει απο εκεί να ξέρει να πατε να ρωτήσετε και εσείς!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...