Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια κι απο μενα,σημερα ξυπνησα πολυ καλυτερα απο χθες που πονουσα,και η μερα εδω σημερα ειναι ηλιολουστη...μου ανοιξε την διαθεση.

Ποιος/ποια να ειναι αυτη που μας παρακολουθει? κι εγω ειμαι συμφωνη να το κλειδωσουμε ωστε η ομαδα να γινει πιο περιορισμενη και προστατευμενη.

Δεν σας ειπα χθες μου ηρθε η κουτα με τις πανες Chicco που παραγγειλα ελπιζω να βγουν καλες οπως λενε.Ειχε πολυ καλη τιμη οι 168 πανες 23,8 ευρω αυτο μεχρι στις 30/5 μετα θα ειναι 28 ευρω.

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια ειμαι σιγουρη πως εμενα εννοειτε,αλλα εχω πει αρκετες φορες για ποιο λογο σας διαβαζω....

Este μιας και ειμαστε "φιλες",μπορεις να δεις απο το προφιλ μου ολες τις δημοσιευσεις μου και να δεις πως συμμετεχω και μιλαω με πολλες κοπελες εδω μεσα.....Δεν κουτσομπολευω και δεν κατασκοπευω.....Παντως συγγνωμη αν σας ταραξα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!!!!επιτελους μετα απο μια εβδομαδα με χαλασμενο laptop σημερα επανηλθα.να ειναι καλα ο φιλος πετρος που μου το εφτιαξε χτες γιατι κοντευα να φρικαρω.

λοποιον εχω πολλα νεα ,κατ αρχην την τεταρτη πηγαμε στον γιατρο.μας ειπε οτι ειμαστε περιπου 2300 κιλα και οτι εχει κατεβει ο κ φασολης.ειπε οτι προς το παρον βλεπει φυσιολ τοκετο εκτος απροοπτου.

Αλεκα σημειωσε μας οτι θα ξαναπαμε στον γιατρο 29/5.ευχαριστω πολυ.

αυτος θεωρει οτι απο τον καινουργιο μηνα θα γεννησουμε.εγω αρχισει και αγχωνομαι πολυ.εκανα την πεμπτη και τις μηνιαιες εξετασεις μου,ολα οκ.τωρα μετραμε αντιστροφα.

περιμενω να βαλει αντρουλης μου το φωτιστικο του δωματιου για να στειλω φωτο,αν και με αυτα που διαβασα τωρα περι fake προφιλ αγχωθηκα μπορω να πω!

επλυνε και σιδερωσε η μαμα μου ολα τα ρουχα του μικρουλη και τα βαλαμε στα συρταρια!αυτα τα δικα μου!

θα σχολιασω οσα προλαβα να διαβασω,mariagiorgos με το μαλακο η μετακομιση ,μην ταλαιπωρηθεις πολυ εσυ.

και εγω τα αυτοκολλητα απο το cosy corner τα πηρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Αννούλα, μπράβο για τα νέα σου με τον μπέμπη!

Βρε κορίτσια, πείτε μου και μένα, αναψατε φωτιές!!Βικυ, Σταυρούλα, περιμένω!

Εδώ ησυχία, ευτυχώς απαλλάχτηκα απο τη γυναίκα, σήμερα ξεκουράζομαι γιατί αύριο θα έχω ζαχαροπλαστική λόγω της γιορτής του άντρα μου!

Θα τα πούμε και μετά, φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας εγραφα το πρωι απο το μεγαλο πισι αλλα κολλησε το μαμημενο! ηπια το καφε μου πηγα και λαικη(αλλα πανακριβα) και ετσι πηγα στο λιντλ και ψωνισα φρουτα της μικρης για το χολειο μας!!!

μπεμπουλα μου ξεχασα να σχολιασω μια χαρα οι τιμες σου της καμπυλης!

βρισε με αλλα θα σ κανω να γελασεις! εγω στον αντρα μου του ειχα παρει αντρικο στρινγκ που το μπροστα ηταν προβοσκιδα ελεφαντα.... και οι δυο μας το ειχαμε ευχαριστηθει και φυσικα πεθαναμε στα γελια!

λοιπον εχετε δικιο ειμαι αντρας και καυλ@ν@ με τις γκαστρωμενες :lol::lol::lol::lol::lol:

λια μου να πανε να χεστουνε και πεθερικα και οικογενεια ετσι και αλλιως αυτα που ειναι να τους τα πω τους τα λεω και στα μουτρα τους!!!!

ναταλακι το kill deal εχει γινει η πρωτη σελιδα που ανοιγω στο νετ!!!! τι να κανω η κακομοιρα!!!!

μαριαγιωργος στις κουτες εισαι???? ωχ αστα να πανε! κοιτα εσυ να μη πολυκουραζεσαι γιατι η πριγκιπισσα σου θα διαμαρτυρεται!

οταν με το καλο θα πρεπει να αλλαξουμε ποστακι με τις πρωτες γεννες δηλαδη θα φτιαξω κλειστη ομαδα να ειμαστε ολες εκει!

μαρακι ντελφιν γιατι θα γεννησεις οπου ναναι!!!!

σταυρουλα ή βικακι μου στειλτε καλε και σε μενα την ξανθια και αμοιρη γιατι θα σκασω.... ειμαι και σκατοπεριεργη!

καουρες σε αυτην τν εγκυμοσυνη δεν εχ αλλα χθες με επιασε ενας πονος στο διαφραγμα και με χτυπαγε πισω στα πλευρα.... αστα που σηκωσα και τον αντρα μου απο το κρεβατι και κοβαμαι βολτες μαζι μες στο σπιτι μπας και βγαλει τα ποδια του γιατι υπεφερα απο το πονο.... το κακο ειναι οτι πειναγα κιολας και φοβομουν να φαω.

φουσκιτσα για να φτιαξεις το τικερακι σου θα κανεις το BBCODE αντιγραφη και επικολληση στο προφιλ σου!

βετα δεν μου εχεις απαντησει με επισκληριδιο ή ολικη ναρκωση θα γεννησεις????

καλωριζικες οι πανες και πολυχεσμενες ναναι!!!!

αννουλα μου μια χαρα τα νεα σας!!!!

αριαδνη εφυγε επιτελους η κουτσομπολα καθαριστρια!!!! αντε να ξεκινησεις τη ζαχαροπλαστικη νοικοκυρα μου εσυ!!!

τι να φαω τι να φαω σημερα, μαλλον μια πατατοσαλατα θα φτιαξω με πολλα αυγα αυγουλιαση θα παθω με τοσα αυγα που τρωω, δεν θα βγαλω παιδι κοτοπουλο θα βγαλω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.

ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΛΙΓΙΚΑ!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8,30 9 Κ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΣΑΝ ΤΑΡΖΑΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..

Κ ΟΛΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΩ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ...

ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ..

ΒΑΣΙΚΑ ΟΙ ΥΠΟΨΙΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ FACEBOOK Κ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΒΑΛΑΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ..

Κ ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΜΕ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ!!

ΕΛΕΝΑ ΛΕΣ Η ΑΛΕΚΑ Κ Η ΛΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΑΝΤΡΕΣ;;; :lol::lol::lol: Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Κ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΤΗΣ ΑΛΕΚΑΣ :lol::lol::lol:

Η Η ΠΕΘΕΡΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΣ :lol::lol::lol::lol: Η Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ! :lol::lol::lol:

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΑΛΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Κ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ νομίζω ότι δεν σε έχω στο facebook, στείλε μου πμ να σε προσθέσω.

Νάνσυ καλά έλεγα εγώ μην βάζετε ούτε λεπτό εδώ φωτογραφία σας. ;)

Νάνσυ εσύ για ποια λες? Στείλε πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nάνσυ, μην κάθεσαι και σκέφτεσαι απο τώρα για μετά που θα είσαι με τρία παιδιά, τώρα ό,τι είναι να γίνει , θα γίνει. Άσε, που την σήμερον ημέρα να χαίρεσαι που ο άντρας σου έχει δουλειά, τόσα ακούμε...Ξέρω πως ψυχοπλακώνεσαι αλλά δεν βγαίνει τίποτα..Στα λέω για να τα ακούω και γω ;) που "πέφτω"πολύ συχνα.

Σταυρούλα, σε ευχαριστώ που ικανοποίησες την περιέργειά μου :D

Εγώ σήμερα θα φάω μπριζολίτσα απο την πεθερά μου:)

Εντωμεταξύ απο τα πολλά πλυντήρια που έχω βάλει, ξέβαψα και ένα τραπεζομάντηλο εκ παραδρομής :oops: Και μου άρεσε, γαμώτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαναηρθα κοριτσια!!εκανα δουλιτσες με δοσεις βεβαια κ εβαψα 2 τραπεζια ξυλινα που εχω για την αυλη!!τα ειχε ξυσει ο αντρας μου κ επειδη δεν εχω υπομονη να περιμενω ποτα θα τα κανει ο ιδιος τα εκανα εγω..θα γυρισει απ'την δουλεια κ θα με βριζει!! :):)

λες αλεκα αυτοι οι πονοι απο κατω να ειναι για γεννα? ;) εγω λεω αυτη την βδομαδα θα σκασει μυτη..εκτος αν με γελαει..εχω υπερβολικη συχνοουρια,συσπασεις κ πονους στο πιπακι..

βρε κοριτσια για πια λετε?για πειτε μου κ εμενα..σε πμ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξυπνησααα!!!Καλημέρα!

Καλά όταν αρχίσουμε τις γέννες στανταρ θα κάνουμε κλειστή ομάδα.Δεν μπορώ με το άγχος συνέχεια!!

Κορίτσια κι εγω τα ιδια ζουγκλοζωάκια απο το cosycorner εχω πάρει!Για να δουμε θα τα χρησιμόποιήσω ή θα πάνε χαμένα τα λεφτα?Εμένα μου αρέσουν πολύ,αλλα ο αντρας μου λεει βιάστηκα να τα πάρω,επειδη δεν είχαμε αποφασισει για χρωματα,και τωρα μας περιορίζουν.Θα δουμε.Ειναι λεει πολλα,και θα το κάνουμε καρναβάλι...

Χαζομάρες,δεν θα τα βάλω όλα,κι ετσι που θα τα βάλω θα του αρέσουν,αστον να λεει...!! :)

Αλέκα κι εγω του έχω πάρει τετοιο βρακι!!!Αλλα με ταυρο μπροστα!!! :D

Αλέκα κανόνισε κανα ταβλι,κανα γήπεδο... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna mia xara ta nea tou mpempi sou, konteueis k esu :)

alekaki elefanta???? xaxxaxaxa ego mia mera pou pigame se sex shop tou pira string mauro dixtioto :lol::lol: stin arxi den ithele na to foresei alla meta pou to ebale perasame super :lol::lol:

nansy mou ipomoni koritsi mou, opos leei o ariadni eutuxos pou exei douleia! emena o dikos mou den exei piasei akoma sti kalokairini douleia!!! kai den kseroume pote kai an tha piasei! asta na pane... i pethera mou apokleiete na mpei sto mammy. xaxaxax akoma den exei katalavei ti einai to internet! kai to febok etsi leei to facebook nomizei oti einai tilefonikos katalogos!!! xaxaxaxaxax

delphine mou ase ta mastoremata!!!

lia me tauro???? oraio tha einai ;)

este an mporeis ksana bale to site me ta magnitakia plssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες τι κάνετε εδώ είμαι αλλα με τη μικρη σας διαβάζω οπότε βρίσκω ευκαιρία,

Όλες του Ιουνίου μπαινετε στον μήνα σας σιγα σιγα, και ένα ένα θα έρχονται και τα μωρακια, πόσο γρήγορα περνά ο καιρός, ποτε περιμέναμε την πρώτη επίσκεψη στο γιατρο για να δούμε τα σπορακια μας και την αυχενικη και ποτε θα λέμε πόσο γεννήθηκαν τα ζουζουνια μας.

Σταυρουλα υπομονη με τις καουρες, λίγο έμεινε,εγω ευτυχώς την έχω γλιτώσει σε αυτο το θέμα.

Άννα μια χαρα και ο δικός σου ο μπεμπουλης με το καλο να γεννηθεί.

Αριαδνη θα φτιάξεις γλυκάκι τι καλο? εγω λέω να πάρω κάτι έτοιμο και ο δικός μου γιορτάζει.

Νανσυ σε καταλαβαίνω και μένα γυρίζει αργά πολλές φορές και μετα τις 9 και τον περιμένω σαν σωτήρα. Τώρα που θα μπω στον 8ο μου έχει πει θα γυρνάει κατα τις 6, για να δούμε,για να έχω λίγο βοήθεια, γιατι θέλω να περνάει κάποιες ώρες μόνος του με τη μικρη έτσι ώστε αυτο να γίνεται και μετα με το μωρο και γιατι επιτέλους πρέπει να φτιάξουμε το δωμάτιο που μέχρι τώρα δεν έχουμε κάνει τίποτα. Για μετα θα βρεις τους ρυθμούς σου αρκεί η κόρη σου να απασχολείται και απο κάποιον άλλον για λίγες ώρες.

Μαρακι εσυ με δουλειές και μαστορεματα δεν λες να ηρεμησεις.....

Μόλις ανακάλυψα ότι δεν δουλεύει η φριτεζα μου, παίζει να την είχα αφήσει ανοιχτή και να έχει καεί η αντίσταση και είναι η δεύτερη που χαλαω, απο τότε που παντρεύτηκα, μάλλον δεν το χω με τις φριτεζες και ποιος τον ακούει τον άντρα μου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ειστε ομως παλιο..... συμπληρωστε οτι θελετε!!!!

εφαγα σα αγελαδα, εκανα και το μπανακι μου αλλαξα και τα σεντονια και τωρα ετοιμη για νανι!!!!

η μια ταυρο ή αλλη διχτυοτο sexshop θα το κανουμε εδω περα!!!!

νανσυ σε καταλαβαινω αν και εγω οταν βγαινω με τη μικρη καθεται σουζα.... αν και ο αντρας μου σχολαει μετα τις 6 μην νομιζεις οτι εχω βοηθεια... και μενα πολλες φορες τα νευρα μου ειναι σπασμενα και αντι αυτος να με υποστηριξει σηκωνεται και φευγει για να μην ακουει τις φωνες και τα κλαματα της μικρης.... ξερεις τι λεω αστον αφου θελει να μεγαλωσει μονος του και τα δυο και εγω να επιστρεψω δουλεια, αστον μπας και βαλει μυαλο, μπας και μαθει πως ταιζουν εναν παιδι γιατι το μονο που εκανε στη σαντυ ηταν να της δινει το μπιμπερο με το φρεσκοαρμεγμενο γαλα μου και να την κανει και μπανιο, τωρα να τον δω που θα εχει δυο....!!!

απλως και εσυ πες του οταν θαρχεσαι σπιτι θα αναλαμβανεις τις ευθυνες σου οσο και κουρασμενος να εισαι

καλη επιτυχια με τη χαλασμενη φριτεζα κατερινακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΣΗ ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ !ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΓΡΑΦΩ!Κ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΒΑΛΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΠΑΝΑ!!Κ ΚΛΑΣΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΚ ΦΕΥΓΟΥΝ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ..Κ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΑΜΕ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΚΟ ΚΤΛ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ.

ΔΕ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΚΑΠΝΙΖΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ..ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΤΟ ΧΑ ΣΑΝ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ..Κ ΙΣΑ ΙΣΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥΝ Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ :lol::lol:

ΣΤΑΜΑΤΑΩ Κ 30 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΘΑ ΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ!!ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΜΕΡΑ..

ΝΤΕΛΦΙΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΑΣ Κ ΝΑ ΜΕΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΙΝΕΛΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ!!ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!

ΑΧ Κ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ.. :lol::lol: ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΦΑΓΗΤΟ.ΟΧΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΟΧΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ :lol::lol:

ΝΑ ΔΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΧΕΙΣ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΣΤΡΙΓΚΑΚΙΑ! :lol::lol: ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΟΛΟ Κ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ :lol::lol:

ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΛΕΙΝΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 4-5 ΤΟ ΠΡΩΙ.

ΠΑΝΤΩΣ Κ ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ..ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΞΑΝΑΝΟΙΩΣΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΧΑ ΠΑΕΙ Κ ΕΙΧΑ ΨΩΝΙΣΕΙ ΠΟΣΑ ΠΡΟΣΤΥΧΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ.ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΤΛ ΞΑΝΑΚΡΥΦΤΗΚΑΝ! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kei emeis mallon ranteboudakia tha kleinoume :lol::lol: duskolo tha einai alla tha ta kataferoume ;) ego eixa parei kainouria sexy esorouxa liges meres prin matho oti eimai egkuos kai den ta exo balei akoma! les meta ti genna na mou kanoun i tha prepei na paro esorouxa gia barelaki xaxxaxaxaxaax :lol::lol:

aaa zugistika prin ligo kai pira 1.5 kilo se 3 ebdomades!!! na do pou tha ftaso :!::!::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι θα φτιάξω εκμεκ καταιφι-αν το πετύχω!!Εδώ έχουν και άλλο έθιμο, πρέπει να τους δώσεις και γλυκό για το σπίτι και συνήθως φτιάχνουν κουραμπιέδες, τους συσκεαζουν και τους δίνουν σαν δωράκι :twisted: Εγώ φυσικά δεν παίζει να κάνω κάτι τέτοιο!Παραγγείλαμε κώκ και θα δίνω αυτά. Το καλό είναι ότι δεν θα κάνω τραπέζι, θα το κάνουμε στην πεθερά το μεσημέρι και γλύτωσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στειλτε κανενα γλυκο κ απο εδω ρε κοριτσια....τρεχουν τα σαλια μας .

βρε κοριτσια για πια λετε και δεν μπορω να καταλαβω.....για πειτε μου κ εμενα..σε πμ..!!!

σημερα εχουμε εναν γαμο ενος φιλου,δοκιμασα τα ρουχα που θα βαλω και αισθανομαι τεραστια......!!!!μετα εχει τραπεζι οποτε θα κτηνιασουμε παλι!

μεχρι να επανελθει το σωμα μου (αν και μεχρι τωρα εχω παρει 12 κιλα )και η ψυχολογια μου νομιζω οτι θα μου ξανακανουν τα σεξυ εσωρουχα που ειχα παρει.γιατι εμεινα εγκυος αμεσως μετα τον γαμο κ ο,τι ειχα παρει δεν προλαβα να τα βαλω!!!!!

Εβαλα 2 πλυντηρια κ περιμενει κ ενα ακομα....ημαρτον!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ariadni kali epituxia me to glukaki kai ama mas steileis k mas ligo tha eisai kalo koritsaki...

maraki k emena me pianoun ponoi kamia fora sto pipi sunithws ama kourastw prin pou sfouggariza me epiasan....

k kanw polles suspaseis...

anna ante k esu konteueis me to kalo...

kale mono to diko mou zouzouni einai toso xontrouliko? :o:o:shock::shock:

nansy ase apo psixologika k egw xalia eimai...

exw k ton allon na min kanei tpt oli mera i na kathete sto laptop i na koimatai k mou tin dinei apisteuta...

to tsigaro toso kairo den to anazitousa alla twra teleutaia arxisa na to zitaw polu....

aleka to eixa parei k egw to elefantaki :ymblushing::ymblushing:

anna k egw auto skeftomai tha mou kanei tpt apo auta pou eixa parei meta...

k egw kapoia rouxa pou vazw twra na dwkimasw niwthw terastia..

mou rixnei polu tin psixologia to thema me ta kila evala polla k den mporw na ta sunithisw san fokia exw arxisei na niwthw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έκανα κοριτσάκι Και Έκλεισε τα 2 τέλη Ιουνίου.  Είμαστε μια χαρά κ ετοιμαζόμαστε  με τον ερχομό της περιόδου Για ετ ενος κρυοσυντηρημένου που έχω. Χάρηκα πολύ για τα νέα σου! Να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου
    • Φυσικά και βοηθάει και στους κολικούς καθώς το ηρεμεί το μωράκι...     Ακριβώς κορίτσι μου...Από 4+1 θεωρείται 5 εβδομάδα καθώς έχεις κλείσει τις 4 και βαδίζεις προς την 5η....
    • Άντε μαζί στην αναμονή! Καλή επιτυχία!! Αυτό το πράγμα όταν αρρωσταίνουν, μπορεί να με τρελάνει 😂😂😂
    • Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου💕💕💕 ελπίζω σύντομα να βρεθεί το θεματάκι σας κ να διαβάσουμε τα ευχάριστα για εσένα!! Η μικρή μου να σου φέρει γούρι    Ελκ μου σε ευχαριστούμε πολύ 💕💕💕 ήρθε στην κλινικη κ μολις το είδε όλη την ώρα άρχισε τούτο τούτο τούτο κ παρολιγο να μπει μέσα στο κάλαθι π την έχουν 😂😂 εννοείται το πήρα κ το έβαλα μαζί με τα αλλά μωρά γιατί είναι επικίνδυνος! Πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 14 όταν πάμε σπίτι μας!!!    ευχομαι πάντα ολες οι κοπελες να έχουν τους τοκετούς που είχα!! Πραγματικά μαζί μου  είχε 5 γέννες ήμουν η μόνη π περπατουσα π έκανα αστεία με τον άντρα μου με τις μαίες! Επισκληρίδειο έβαλα στα 7 εκ κ μ λέει η μαία θα σε πάω μέσα γιατί γεννάμε κιολας!! Μετά το σπάσιμο των νερών προχώρησε πολύ γρήγορα η όλη κατάσταση!! Ούτε π κατάλαβα πως προχώρησε!    Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!!! Σύντομα να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά 💕
    • Κορίτσια απο βδομάδα στο ΑΒ Βασιλόπουλος αν παρεις δυο συσκευασίες babylino σου δινουν 6€ ευρω δώρο επιταγή...ετσι μου ειπε μια υπάλληλος..(δεν ηταν σίγουρη αν ισχυει σε ολα μου ειπε να πάω Δευτέρα να ρωτήσω) απλά ενημερώνω οποία ψωνίζει απο εκεί να ξέρει να πατε να ρωτήσετε και εσείς!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...