Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

KANGKOYRO ΜΟΥ ΚΟΙΤΑΖΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ ΣΤΟ FACE Κ ΝΑ ΘΕΛΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ!ΜΑ ΤΙ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΔΕΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΝΑ Ο ΣΟΣΙΑΣ ΜΟΥ;;; :lol::lol:

ΠΑΝΤΩΣ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΜΟΥΤΡΟ!!!!ΤΑΡΖΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ;Η ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΒΙΚΑΚΗ αυτές/αυτοί λέγονται τρολλ. Σε όλα τα φόρουμ μπαίνουν και λένε βλακείες. Κοροϊδεύουν τις κοπέλες που κουβεντιάζουν σοβαρά. Κι εγώ είχα κάποια υπόψη μου σου στέλνω πμ.

Αχ μη λέτε για μακαρονάδες, εγώ δεν κάνει να τρώω είναι παρατηρημένο ότι μου ανεβάζει το ζάχαρο όταν θα τύχει να φάω μόνο με μαύρα μακαρόνια αλλά εντάξει καμία σχέση τα μαύρα με τα άσπρα.

Σήμερα δεν έχει σταματήσει να βρέχει από το πρωί, ανακάλυψα ότι έσταζε ένα παράθυρο και είμαι όλη μέρα με σφουγγαρίστρες και πανιά :evil: Ελπίζω αύριο να δούμε άσπρη μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nansy megeia ta rouxalakia, kalos o mpampas ;) kai ego den to brisko '''sosto''' tora stin egkumosuni na ta ''katapinoume''!!! ston 9o tha mas afisei o giatros na kanoume sex??? den nomizo na kano kai na m'afisei! na kano sex kai na xtupane ta didumakia mou den mou paei!!!

koritsia giortazei o antoulis mou tin deutera kai den tou exo parei doro akoma kai sta magazia na pame panta erxete mazi mou!!! pos tha ginei????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Μου την έχει δώσει, η γυναίκα είναι ακόμα εδώ! :twisted: Εφυγε λίγο το μεσημέρι και ήρθε και το απόγευμα.Ευτυχώς τελείωνει..Διαπίστωσα για άλλη μια φορά ότι δεν τις γουστάρω τις καθαρίστριες γιατί θεωρώ ότι δεν κάνουν κάτι παραπάνω απο μένα...Και με εκνευρίζει και ο ρυθμός τουυς. Τελοσπάντων.

Νάνσυ μεγειά τα ρουχαλάκια!!

Έλενα μήπως εννοουν τις πάνες χασέ που έιναι σαν μικρά σεντονάκια?

Βεboula, έχεις σκεφτεί τη λύση να του παραγγείλεις κάτι απο το ιντερνετ?

Βικάκι, ποια εννοείς?Με έβαλες σε σκέψεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia ti na pw kai emena h lista gia to mwro mou grafei akribws auta. Alla kai 15 polla den einai??

1. panes brakaki 1 paketo

2. panes tetragwnes 15

3. panes ekswterikes 3-4

4. zipounakia 8

Tipota allo de grafei gia to mwro!! Telos panton tha rwtisw tin kopela ti Deutera pou tha paw.

Koritsia exw enan pono sto mati polu entono pou ton eixa kai extes kai ipia miso ntepon....imikrania na einai?? kai me epiase to mesimeri kai ipia allo miso ntepon kai twra pali me epiase kai einai toso entonos, ti periergo kai auto.

Kala oute egw upopsiazomoun kati tetoio pou lete gia kapoion feik!!!!!!!!!

Alla exw skeftei polles fores min mpainei kapoios gnwstos kai blepei ti grafoume...giauto otan anafere kapoia stigmi kapoia na kleidwsoume to brika polu kali idea!!

Kai esu Este???? Steile PM!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα να σας πω μια καλησπερα πριν παω να ξαπλωσω!!!!!!!!!!!!!!!

βαλε μαρη νανσυ να δουμε τη τσαντα τερας που πηρες!

οσο για τα τρολλ που λεμε δε πανε να .........τα καταπιουν :lol::lol: φαινονται αυτοι που ειναι και για να βοηθησουν ή που εχουν πραγματικα την αναγκη να μιλησουν

μπεμπουλα πηγαινετε μαζι και παρτου δωρο.... αντρας ειναι καλυτερα να το δει κιολας... δεν ειναι σαν και εμας που μας αρεσουν οι εκπληξεις!

ρε βικυ και σου ειπα μη με αποκαλυψεις να τωρα με καταλαβανε ολες!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεεεε!!!!!Ξυπνήσατε την κατίνα μέσα μου!!!

Θέλω κι εγω να μάθω!!Δεν πιστεύω να εννοείτε εμένα ε???

Η Αλέκα πάντως είναι άντρας σίγουρα!! :lol::lol::lol: Αφου είναι και γαμω τους μάστορες!! :lol:

Καλα κι εγω πολλες φορες λεω μη και τα δει κανενας τυχαια,,δεν ξερεις τι γινεται με το googlαρισμα..

Μήπως να σβήσουμε όλα τα προηγουμενα ,και να κλειδώσουμε αυτο???

Με αγχωσατε...πως θα θάβουμε τώρα τα πεθερικά μας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι κανετε?

Ελενα ειναι λιγο μπερδεμα ετσι οπως τα γραφουν, καλυτερα να ρωτησεις να εχεις το κεφαλι σου ησυχο. Παντως εμενα το μυαλο μου προς στιγμη πηγε στις πανες που πλενονται και οχι μιας χρησεως (pambers, libero) που χρησιμοποιουσαν πιο παλια.

Μαρια κουραγιο με την μετακομιση.

Βικακι το θυμαμαι και εγω αυτο για καποια που δεν ηταν πραγματικά οσα εγραφε, και αν θυμαμαι καλά απο φεικ φωτογραφια την ειχαν ανακαλυψει. Σε μας παλι δεν ειχα καταλαβει κατι :o:o:o .... που παει το μυαλο σου???

Σταυρουλα και εσυ ειχες κατι καταλαβει, ειστε παρατηρητικές βρε κοριτσια.

Παντως οταν με το καλο γεννησουμε και οσες μεινουμε και γραφουμε καλο ειναι να φτιαξουμε μια κλειστη ομαδα και να βαζουμε εκει φωτο. Εγω γενικά αποφευγω να βαζω εδω φωτο γιατι μπαινει ως επισκεπτης ο οποισδηποτε, τουλαχιστον στο προφιλ ξερεις ποιους εχεις κανεις φιλους.

Νάνσυ με γεια τα πραγματακια που πήρες. Για τις φωτο ok αν μας δει κανεις πρωτη φορα λεει οτι μοιαζουμε με τον αντρα μου, παντως ολοι λενε οτι η μικρη μοιαζει στον μπαμπα της. Στο ταρζανακι ομως επεσες μεσα ειναι ζωηρη και σβουρα, τωρα ομως που την ξεκινησα παιδικό εχει ηρεμησει και μου το ειπαν και αλλοι, μηπως να το σκεφτεις και για την δικια σου, αν οχι απο Σεπτεμβρη που τα διδυμα θα ειναι πολυ μικρουλια απο την νεα χρονια καλο θα ηταν να την στειλεις.

beboula μια χαρα ειναι τα αποτελεσματα της καμπυλης σου!

Ναταλια ειδα το σαιτ που εβαλες για τις προσφορες στα σουπερ μαρκετ, πολυ καλο!!!

Καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

este mou piges gia upno??????????? kai thelo boitheia!!! basika thelo na tou paro tsantaki omou giati to diko tou einai se xalia katastasi alla den ksero apo poio site na parageilo!!! tetoio stile tou aresei http://www.bagz.gr/index.php?dispatch=p ... ct_id=1598 ithela kai na mou ftiaksei mia kataskeui ksilini o maragkos gia na balo ta metalia tou kai ta diplomata pou exei kai na mpei sto saloni!!! alla tora den prolavaino mexri tin deutera!!! ti alla na tou paro ektos apo tsantaki??? perimeno idees...

kalunixtaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκιααα ζουμπουρλούδικα.

Μπεμπούλα το θέμα είναι ότι τώρα όπου και να παραγγείλεις μέχρι την Δευτέρα δεν θα το έχεις.

Έπρεπε να το αποφασίσεις τουλάχιστον μία εβδομάδα πριν για να προλάβουν να στο στείλουν κιόλας.

Κατερινα "τουλαχιστον στο προφιλ ξερεις ποιους εχεις κανεις φιλους." παίζει να την έχω κάνει και φίλη αυτή με τον ψεύτικο λογαριασμό, άστα :lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!

τι ειναι αυτα που λέτε?ψευτικο προφίλ????????με αγχωνετε!και τι θέλει απο μας?!και την εχεις κανει και φίλη εστε??δεν το κλειδώνουμε να τελειωνουμε?αγχωνομαστε για αλλά πραγματα μην αγχωθουμε και για δω που λεμε δυο κουβεντες για τα μωρα μας!φευγω παω για μάθημα!αααααααα!σημερα μπαίνω στο μήνα μουυυυυυυυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia... pali nwris ksupnisa ma na min mporw na koimithw ta prwina pou maresei kiolas ouf....

vre koritsia einai dinaton spaw to kefali mou alla den mou paei kapoia sto mualo k esu este tin upopsiazesai...

pantws sumfwnw k egw na to kleidwsoume...

den ksereis o kathenas pou mpainei ti kanei...

maraki kouragio me tin metakomisi k siga siga esu...

beboula exei dikio i este mexri tin deutera den prolaveneis na parageileis kati ... opote nomizw pws i moni lusi sou einai na pate mazi na parete kati...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!

σας γραφω απο τη δουλεια παλι.

αναψα φωτιες χθες ε? :lol::lol: παντως κ εγω λεω να κλειδωθουμε.το σκεφτομουν απο καιρο αυτο.

αλεκα μου ειμαι μια προδοτρα.. :D:D:D

σταυρουλα μου περιμενω μηνυμα να δω αν συμπιπτουν οι αποψεις!

επανερχομαι σε λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλιτσες,

Βικακι μας έβαλες σε σκέψεις....μιλάτε για το ίδιο άτομο με την Σταυρουλα?

Πάντως Σταυρουλα έχεις δίκιο γιατι μπορει όντως να τον/την έχουμε φίλη και να είναι ψεύτικος λογαριασμός.

Αν φτιάξουμε ομάδα κάποια απο εμάς θα είναι διαχειριστής και θα πρέπει να αποδεχτεί τα μέλη αλλα και πάλι πως μπορείς να εισαι σίγουρος αν πρόκειται για αληθινό η ψεύτικο άτομο?

Αυτο είναι το κλείδωμα η γίνεται αλλιώς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!καλε τι ειναι αυτα περι ψευτικο προφιλ? μη χειροτερα!οποτε συμφωνω κ εγω για το κλειδωμα.. ;)

αντε κικιτσα με το καλο κ εσυ!!!μπηκες στο μηνα σου!! :)

μαρακι καλο κουραγιο με την μετακομιση..σιγα σιγα εσυ με τα πραγματα..

ναταλια κ εγω εχω θεμα με τον υπνο..ολο ξυπναω μεσα στην νυχτα κ δεν μπορω να κοιμηθω καλα μετα..ασε που οταν περπαταω με ποναει το πιπι μου..εχω πολυ εντονα τσιμπηματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera fouskitses mou, pos eiste simera???

este kai maxim exete dikio! den prolavaino na parageilo! eprepe na to eixa skeftei noritera! tha pame mazi na dialeksei kiolas oti thelei!!! aurio gurizei apo taksidi, ante giati mou eleipse :):)

kikitsa mpravo konteueis kai esu ;)

kai ego koritsia sumfono na to kleidosoume etsi tha boresoume na milisoume pio aneta!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ ξυπνάω πολύ νωρίς αλλά κοιμάμαι και νωρίς το βράδυ και κανένα 2ωρο το μεσημέρι οπότε λογικό. Εμένα το πιπι δεν με πονάει καθόλου αλλά έχω τρελαθεί στην καούρα. Ότι και να φάω καίγομαιιι.

ΒΙΚΑΚΙ σου έστειλα πμ. Για να δούμε, λέμε για το ίδιο άτομο? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταυρουλα μου εχουμε τα ιδια ζουγκλοζωακια στα δωματια των παιδιων μας!νομιζω στο ειχα γραψει κ τοτε που ελεγες οτι τα παρηγγειλες.ειναι τελεια οπως τα εφτιαξες.νομιζω εχω κ εγω φωτο με το δωματιο του τονι στο φεις.οποτε αν θες δες τα κ τα δικα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!

Με πλάκωσε το πάπλωμα σήμερα αφού όλη νύχτα ο μπέμπης το είχε βάλει σκοπό να μην κοιμηθώ. Ξάπλωνα στο αριστερό πλευρό κ με πιεζε γυριζα στο δεξί πλευρό πάλι το ίδιο, ανάσκελα δεν μπορώ πολυ χρόνο οπόταν φανταστείτε πως πέρασε η νύχτα.

Este μου υπομονή με τις καούρες. Εμένα ξανάρχισαν οι εμετοί.

Βρε κορίτσια ελπίζω να μην νομίζετε ότι είμαι εγώ η ψευτική γιατι η κοιλιά μου κ ο μπέμπης μου είμαστε αληθινοί. Δεν έβαλα φωτο την κοιλιτσα μου γιατί δεν καταφερνω να την κάνω upload. Εγώ φοβάμαι να λέω πολλές λεπτομέρειες εδω για εμένα επειδή μπορούν να διαβάζουν οποίοι θέλουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έκανα κοριτσάκι Και Έκλεισε τα 2 τέλη Ιουνίου.  Είμαστε μια χαρά κ ετοιμαζόμαστε  με τον ερχομό της περιόδου Για ετ ενος κρυοσυντηρημένου που έχω. Χάρηκα πολύ για τα νέα σου! Να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου
    • Φυσικά και βοηθάει και στους κολικούς καθώς το ηρεμεί το μωράκι...     Ακριβώς κορίτσι μου...Από 4+1 θεωρείται 5 εβδομάδα καθώς έχεις κλείσει τις 4 και βαδίζεις προς την 5η....
    • Άντε μαζί στην αναμονή! Καλή επιτυχία!! Αυτό το πράγμα όταν αρρωσταίνουν, μπορεί να με τρελάνει 😂😂😂
    • Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου💕💕💕 ελπίζω σύντομα να βρεθεί το θεματάκι σας κ να διαβάσουμε τα ευχάριστα για εσένα!! Η μικρή μου να σου φέρει γούρι    Ελκ μου σε ευχαριστούμε πολύ 💕💕💕 ήρθε στην κλινικη κ μολις το είδε όλη την ώρα άρχισε τούτο τούτο τούτο κ παρολιγο να μπει μέσα στο κάλαθι π την έχουν 😂😂 εννοείται το πήρα κ το έβαλα μαζί με τα αλλά μωρά γιατί είναι επικίνδυνος! Πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 14 όταν πάμε σπίτι μας!!!    ευχομαι πάντα ολες οι κοπελες να έχουν τους τοκετούς που είχα!! Πραγματικά μαζί μου  είχε 5 γέννες ήμουν η μόνη π περπατουσα π έκανα αστεία με τον άντρα μου με τις μαίες! Επισκληρίδειο έβαλα στα 7 εκ κ μ λέει η μαία θα σε πάω μέσα γιατί γεννάμε κιολας!! Μετά το σπάσιμο των νερών προχώρησε πολύ γρήγορα η όλη κατάσταση!! Ούτε π κατάλαβα πως προχώρησε!    Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!!! Σύντομα να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά 💕
    • Κορίτσια απο βδομάδα στο ΑΒ Βασιλόπουλος αν παρεις δυο συσκευασίες babylino σου δινουν 6€ ευρω δώρο επιταγή...ετσι μου ειπε μια υπάλληλος..(δεν ηταν σίγουρη αν ισχυει σε ολα μου ειπε να πάω Δευτέρα να ρωτήσω) απλά ενημερώνω οποία ψωνίζει απο εκεί να ξέρει να πατε να ρωτήσετε και εσείς!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...