Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

μαρη αφου εκανα κανονικα σεξ σε ολη την εγκυμοσυνη γιατι να εξασκησω και αυτο το σπορ??? :lol::lol: λιγο πασαλλειμα και καλο του ειναι!!!!

εγ εχω σταματησει τα παντα απο αγορες και ψωνια!!!! αν χρειαστω κατι αφου γεννησω θα τα προμηθευτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αλέκα εγώ έλεγα να πάρω ένα πακέτο να τις δοκιμάσω και περισσότερο τώρα στη αρχή που είναι ευαίσθητα, αργότερα θα παίρνω κι εγώ του εμπορίου.

Σήμερα βαριέμαι απίστευτα και με την βροχή δεν μπορώ να πάω ούτε μία βόλτα να περάσει η ώρα μου. τελείωσαν και οι ετοιμασίες και τώρα βαριέμαι :lol: .

Με έχει προβληματίσει πολύ τελευταία η "εχθροτητα" να το πω? των γονιών μου προς τον καλό μου. Όταν έμενα εκεί κοντεύανε να με στρέψουν εντελώς εναντίον του τάχαμου ότι δεν νοιάζεται για μένα και ότι ανησυχεί περισσότερο για το μωρό παρά για μένα και κάτι τέτοια :evil: Κόντεψαν να με πείσουν μέχρι που πήρα τα yutopar και έπαθα τις ταχυπαλμίες και έκανε σαν τρελός μην πάθω τίποτα και ρωτούσε συνέχεια τον γιατρό για το φάρμακο. Αυτοί οι γονείς ώρες ώρες είναι αψυχολόγητοι και προβληματίζομαι και για μένα που θα γίνω μάνα αν θα μπορώ να βλέπω πέρα από την πάρτη μου και να ικανοποιούμαι με την ευτυχία του γιου μου όποια και να είναι αυτή.

Τελικά δεν είναι μόνο τα πεθερικά πρόβλημα. :(

Είδατε τι κάνει η βαρεμάρα? :lol: Δημιουργεί προβληματισμούς :lol::lol:

Νάνσυ μία από τα ίδια και μένα με το θέμα γύρω από το σεξ. Δεν αγγιζόμαστε καθόλου :lol:

stedim είχα λάβει κι εγώ μέρος στον διαγωνισμό αυτό αλλά έχω ακούσει κι εγώ ότι ψιλοβρωμάει το αρκάδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλουμπιτσες μου!!!

Χαλια ο καιρος σημερα,καλά η βροχή αλλα εχει βάλει και κρυο.

stedim μια χαρα ειναι απο κιλακια το μπεμπακι σου, τελεια.

Αμαλια ισχυει αυτο για την κοιλια, πρεπει να εχει κατεβει για να ειναι ετοιμο να βγει. Οι γιατροι απο την εμπειρια τους το καταλαβαινουν σιγουρα.

beboula με γεια τα πραγματακια σας.

Ναταλια 3 κιλά ο μικρος, θηριακι ειναι.Με το καλο να ερθει ο Στρατουλης σου. Να χαιρεσαι και τον αδερφούλη σου, πολυχρονος και ευτυχισμένος.

Αλεκα ειχα το καθισματακι το 0-9 απο το καροτσι το 3σε1 της perperego και ειχα αγορασει και την βαση isofix εξτρα, παλι της perperego για να κουμπώνει. Μετα αλλάξαμε καθισμα στην μικρή και της πηραμε το 9-18 αναγκαστηκά της perperego αφου ειχαμε την βαση. Στην συγκεκριμενη βαση isofix νομιζω δεν κουμπώνει κάθισμα αλλης μαρκας. Τώρα που θα εχω πάλι και το μικρο κάθισμα στο αυτοκινητο σκεφτομαι να παρω αλλη μια βαση ιδια. Χρυση την εχω κάνει την perperego.

Σταυρουλα καλυτερα βαλε το βρεφικο απορρυπαντικο.

Βικακι λιγες μερες εμειναν και μετα θα ξεκουραστεις. Για τα υγρα μιλα με τον γιατρο σου και θα σου πει.

Ελενα δεν νομιζω οτι εχει να κανει κατι με σενα ή με το περπατημα το αν θα εχει γυρισει το μωρο, απλά ενα ποσοστο δεν γυριζει και ισως εισαι σε αυτο. Υπομονη ομως μεχρι την Δευτερα γιατι ποτε δεν ξερεις. Τωρα οι πονοι μπορει να ηταν απο το περπατημα ή την κουραση αλλά γιατι οχι να μην ηταν η μπεμπουλα που θελει να γυρισει, μακαρι κοριτσακι μου.

Fouskitsa μια χαρα πηγε η συναντηση με την παιδιατρο, απο εμπειρια σου λεω οτι αν θηλασεις αποκλειστικά το μωρο δεν θελει πιπιλα (εχει δυο της μαμάς :lol::lol: ). Η κορη μου πηρε πιπιλα πρωτη φορα 15 μηνων οταν κοψαμε τον θηλασμο και μονο για να κοιμηθει, γιατι ειχε μαθει αλλιως τοσους μηνες.

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este το Αρκάδι δεν έχει καμιά μυρωδιά κ δεν αφήνει τίποτα στα ρούχα... ενώ το προδέρμ μυρίζει κ λίγο... μωρουδίλα μωρέ, θα το προτιμούσα αν δεν είχα κερδίσει τις συσκευασίες... Εμένα δεν μου άρεσε γιατί δεν κατάλαβα αν έκανε δουλειά, όπως όλα τα βιολογικά δεν έκανε αφρό. Τώρα ήταν όλα αχρησιμοποίητα κ καθαρά, αν έχουν πάνω "πραγματάκια" θα καθαρίζουν?

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι άσχετο? Είχα ακούσει πως δεν κάνει να βάζουμε σελτεδάκια πάνω από το στρώμα γιατί δεν αναπνέει σωστά το δερματάκι του μωρού. Αν λερωθεί όμως το στρώμα πώς καθαρίζει? Εγώ είχα σκεφτεί να βάλω στρώμα-σελτεδάκι- υπόστρωμα-σεντόνι με λάστιχο-σεντόνι. Θα έχει πρόβλημα λέτε? Θα είναι κ καλοκαίρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις πηραν την πμικρη και τα μακαρονακια μου γινονται αντε να φα να παω να ξαπλωσ γιατι ο κωλοκαιρος με νυσταζει :lol::lol::lol:

σταυρουλα μου και οι γονεις μας για καποιο ανεξηγητο λογο (λες και περνανε κλιμακτηριο) τους φτιανε ολοι και ολα.... και μενα τα ιδια μου λενε "που ειναι ο αντρας σου και εσυ τρεχεις με τη κοιλια στο στομα, και ποτε δεν εχει τρεξει για σενα" αν καθομαι καθε φορα να μου ανεβαινει η πιεση με τις μακακιες που ακουω θα ειχα τρελαθει.... και μη ξεχνας επειδη ειμαστε απο πανω ενω ο αντρας μου ειναι ροδιτης εχουν και την νοοτροπια "παπουτσι απο το τοπο σου..." αρα καταλαβαινεις 6χρονια που ειμαι παντρεμενη τι ακουω!!!! υπομονη και χαλαρωσε δεν χριαζεται για κανεναν να σκας μονο για το παιδι σου!!!

βρε κατερινακι δεν θα παρεις μεγαλυτερο καθισμα???? πως θα τα βολεψεις και τα δυο σε 7μηνες περιπου που ο γιος δεν θα χωραει στο κουβαδακι αλλο???? εγω γιαυτο ψαχνω τωρα απο 9-36κιλα για να το εχει η σαντυ αργοτερα γιατι τωρα βολευονται και τα δυο η σαντυ στο 9-18κιλα και ο κυριος στο κουβα! τα 15-36κιλα που κοιταξα δενουν με τις δικες μας ζωνες και φοβαμαι για τη σαντυ οτι μπορει απο τοσο μικρη να δεθει με τις δικες μας ζωνες..... παντως σε ενα μαγαζι που κοιταξα τα μεγαλα κιλα ειναι μονιμα ενσωματωμενα τα ισοφιξ και στο νετ τα ιδια

δημητρα αρκαδι δεν εχ χρησιμοποιησει μη πω ψεματα ξερω ομως οτι δεν εχει μυρωδια αλλα καθαριζει. μη ξεχνας οταν θα ξεκινησουν οι στερεες τροφες ουτε το προδερμ καθαριζει αν δεν τα βαλεις πρωτα στα δικα μας απορρυπαντικα θα εχεις τη φρουτοκρεμα στο φανελακι να σου χαμογελαει!!! :lol:

εγω εβαλα στρωμα-σελτεδακι-υποστρωμα-σεντονι με λαστιχο και μιλαμε για μαιο μηνα στη σαντυ και μονιμα μεσα στη κουνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου κανε μου μια χαρη ξαναβαλε το σαιτ που πηρες το καροτσι σου να δω αν εχει αξεσουαρ για τα καθισματα των αυτοκινητων....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw gia tis euxes... oso gia tous mikites tha rwtisw tin alli fora...

aleka k egw piezomai.. otan paw toualeta nomizw pws tha vgei kiolas to mwro...

den sas eipa exei k to xeraki panw sto kefali elpizw na min thelei na vgei me to xeri mazi..

stedim den kserw ti na sou pw egw skeftomoun na valw seltedaki sto strwma....

to proderm emena den mou mirize otan ta epluna molis ta siderwsa mirisan mwroudila.....

mporeis na pareis k diko sou paidiatro stin kliniki? den to kserw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε νομίζω οτι κάνει τόση ζημιά ο σελτές,ελπίζω δηλαδη γιατι το έχω δεδομένο οτι θαβάλω.

Βικάκι οντως ξεχασα να σας πω τα του καρδιολόγου!Ολα τελεια λεει.Καλυτερα δε γίνεται.Ωραία λοιπον,να μου φυγει και αυτο το αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα για δευτερο κάθισμα μεγάλο δεν το σκεφτομαι ακομα, την μικρή την εβγαλα απο το 0-9 οταν ηταν 18 μηνών, αν βγει και ο μπεμπης στα κυβικά της θα κάτσει αρκετο καιρο στο μικρο. Η βάση ομως και πάλι θα μου χρειαστει. Πάντως εχω δει οτι ειναι πολύ πιο σταθερα τα καθισματακια με τις βασεις παρα με τις ζώνες του αυτοκινήτου.

stedim δεν εχω ακουσει κατι τετοιο για τα σελτεδακια μεχρι τωρα, και τα εβαζα και εγω οπως η Αλεκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια τα νέα σου lia μου :)

Εγώ καθισμα αυτοκινήτου παράγγειλα το inglesina κ είναι απο 0-36 μηνών.

Έχω τα αποτελέσματα των αναλύσεων μου. Η φεριτίνη μόνο είναι χαμηλή στα 18. Τη Δευτέρα θα δω τι θα μου πεί.

Αλέκα ίσως ο φρέσκος χυμος να είναι πιο αποτελεσματικός :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εγώ άκουσα κάτι για τα σελτεδάκια. Παράγγειλα 2 έτσι όταν λερώνεται το ένα θα έχω το άλλο. Βασικά μου τα έκαναν δώρο όταν διάλεξα το στρώμα. Μου έδωσαν επίσης δώρο ένα μαξιλαράκι που έχει κλίση 20 μοίρες γιατι τα μωρά λέει δεν κοιμούνται πλέον στο πλάι σύμφωνα με την αμερικάνικη παιδιατρική εταιρεία. Όταν ρώτησα την παιδίατρο μου είπε ναι έτσι πρέπει να κοιμάται το μωρο. Ξέρω; Θα δείξει τι γίνεται κ στην κλινική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egrafa kai mou esbisan.

Nancy sumfwnw kai egw bgazw tin upoxrewsi me alla akrobatika, auto apla den to mporw. :lol:

Gia tous ponous den pira to giatro giati simera den tous exw, alla an sunexisoun tha ton parw, alliws tha perimenw na paw h idia ti Deutera sto rantebou mou.

Este min afineis na se epireazoun kai kanonika den tha eprepe katholou na sou lene tetoia.

Kagkouraki makari na exeis dikio kai na thelei na gurisei...tha dw ti Deutera ti tha mou pei.

Koritsia egw twra ebala stou mwrou ta rouxalakia to planet. Otan bgoun pou einai akoma bregmena wraia murizoun alla molis stegnwsoun den murizoun sxedon katholou. Uparxei kanena malaktiko pou na exei kai kapoia murwdia pou na menei meta pou tha stegnwsoun??

A nai prin mou sbisoun sas rwtaga re koritsia, to xarti pou mou edwsan apo kliniki to ti na exw mazi mou grafei, 15 tetragwnes panes kai 3-4 panes ekswterikes.

Ti diafora exoun auta metaksu tous?? Allo einai to ena kai allo to allo??

Maximaki emena edw mou eipan oti na ferw enan paidiatro egw kai an den exw mou protinoun autoi kai dialegw. Egw skeftika na ferw mia pou mou exei pei mia gnwsti kai etsi na einai apti genna kai na sunexisw kai meta me tin idia paidiatro.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις για τα σελτεδάκια κ εγώ έτσι είχα σκεφτεί...

Ναι τα μωρά πλέον όλοι οι παιδίατροι λένε πως πρέπει να κοιμούνται ανάσκελα, ελπίζω να μας δώσουν οδηγίες χρήσης του μωρού στην κλινική!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα......εχω μπλεξει με τη μετακομιση...μου εχει φυγει ο κ@@@ς...!!!! εσας παλι δε σας προλαβαινω ... δεν υπαρχει περιπτωση με την κουραση που εχω να διαβασω τοσες σελιδες....ειστε μουρλες...!!!!!

λια μου παντρευτηκες...??? να ζησετε... και με το καλο κ το μωρακι..πλησιαζει η ωρα!!!!

εστε μου αρεσει πολυ ο τοιχοσ του παιδικου..πες μου ειναι ζωγραφιστα...ή αυτοκολλητα ετοιμα...???

ειναι πολυ ωραια...!!!!

φιλακια παω να συνεχισω με καθαριοτητα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα κ εγω απο τη δουλεια κ εφαγα τα μπιφτεκια μου κ τωρα καθομαι λιγο να περασει η ωρα να παω να παρω τον παιδαρο απο τη πεθερα.

ελενακι μπερδευτηκα.εγω ξερω πανες εννοουν τις πανες που φορανε για κακα κ τσισα κ πανες αγκαλιας.κ πανες αγκαλιας πιστευω ειναι πολλες 15 κομματια.δε ξερω,εμενα δε μου εχει τυχει να μου δωσουν τετοιο χαρτι δε ξερω καν αν δινουν στο μητερα για να ειμαι ειλικρινης αρα μηπως ξερει καποια αλλη,ισως η αλεκα που ειναι η ειδικη. ;) οσο για τους πονους εδω εγω ρε παιδια κ ποναω απο την 16η εβδ.κ καποιες φορες οπως λες εντονα,αν ηταν κατι ανησυχητικο θα σου συνεχιζοταν,να τυχει καποια στιγμη απο κουραση λογικο ειναι στις εβδομαδες που εισαι.παντως εσεις που κοντευετε μη φοβαστε,εμεις που ειμαστε κατω των 30 εβδ.τι να πουμε..οποτε ας μην τρομαζουμε η μια την αλλη.

ναταλακι κ εσυ μην αγχωνεσαι,με τοσα κιλα μωρακι κ να γενησεις ολα καλα θα πανε,μην ανησυχεις.

λια μου μπραβο που ολα ηταν καλα με καρδιολογο.

stedim μου κ εγω δεν εχω ακουσει ποτε για το αν κανει κακο το σελτεδακι,πρωτη φορα το ακουσα,παντως εγω στον γιο μου εχω στρωμα,σελτεδακι κ σεντονακι με λαστιχο.α κ υποστρωμα ξεχασα να γραψω.οπως τα κοριτσια.

ο καιρος χαλια,ειχε κ κινηση στους δρομους λογω της βροχης,εχω επηρεαστει κ λιγο ψυχολογικα.

σταυρουλα μου αστους να λενε,ολοι οι γονεις περνανε φασεις.παντως ρε κοριτσια δε ξερω για εσας αλλα εγω επηρεαζομαι πολυ αν ακουσω κατι σε σχεση με πριν μεινω εγκυος.

αυτα για την ωρα,παω να φαω κατι γλυκο κ ερχομαι παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

De kserw bre Bikaki kai egw exw mperdeutei.

Otan paw ti Deutera tha tous rwtisw.

Oi panes agkalias logika tha einai autes pou leei "ekswterikes panes 3-4"

oi alles oi tetragwnes panes pou thelei 15 den kserw ti einai. Nomizw kati aspra panakia pou ta tuligoun, de mporw na skeftw kati allo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω ελενα μου..μπορει να ειναι τα λευκα πανακια που βαζουν κατω απο το σωματακι του μωρου στο πυρεξακι που εχουν μεσα τα μωρακια στα μαιευτηρια.καλα τωρα μπορει να ειπα μεγαλη μακακια,παντως ειμαι πολυ περιεργη,οταν μαθεις να μας πεις.

κοιτουσα τη λιστουλα μας κ σκεφτομουν ποσα κοριτσια ξεκινησαμε κ καποιες χαθηκαν.μακαρι να ειναι ολες καλα κ να πηγαινουν ολα καλα.παντως πιο παλια για ενα διαστημα υπηρξε "επιθεση"απο καποιους η καποιες κακοπροαιρετους που εκαναν φαρσα,δηλ φεικ ατομα.θυμαμαι ειχε γινει χαμος,καποια πραγματα που ελεγαν ηταν τραβηγμενα κ κ δεν εστεκαν κ καποιες κοπελες τους η τις ξεφτιλιζαν.ειχα καταδιασκεδασει τοτε,ειχα κ τον αντωνη βρεφακι κ ημουν ολη μερα στο μαμμυ.παντως εδω μεσα ειναι μια κοπελα που μου κανει λιγο φεικ τωρα που το σκεφτομαι,δε γραφει παντως συχνα,απλα κατι εγραψε μια μερα που δε μου ταιριαζει με αυτο που εγραψε καποια αλλη στιγμη.για περισσοτερες πληροφοριες αν καποια εχει υποψιαστει στειλτε μου π.μ. :-?:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα

Ελενα δεν ξερω τι ειναι αυτα που σου ζητησαν απο την κλινικη να σου πω την αληθεια πρωτη φορα τακουω..αλλα κ γιατον παιδιατρο εμενα απο την κλινικη δεν μου ειπαν τιποτα..δικο τους παιδιατρο βαζουν...κ αμα σου κανει κ σε βολευει τον κρατας...

Βικακη τι ειναι αυτα που λες για φεικ πρωτη φορα τακουω..παιζει κ στο δικο μας ποστακι...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο καιρος πραγματικα ειναι για υπνο!!!! τον ευχαριστηθηκα και τωρα ευχαριστιεμαι το καφε μου στο μεγαλο υπολογιστη γιατι πιαστηκε ο κωλος μου στο πατωμα απο το χαλατο λαπτοπ!!!

ελενα μου πραγματικα με μπερδεψες! βρηκα μια λιστα απο κλινικη και γραφει οτι εγραψες εσυ και εξηγει διπλα Δεκαπάντε (15) Τετράγωνα Πανιά Βαμβακερά 80x80 (χασέ ή φανελλίτσα αναλόγως εποχής) και χρησιμοποιειτε ειτε για πανα-παμπερς δηλαδη ειτε για σεντονακι ή για αγκαλιας.... ο αριθμος με ενοχλει ισως η λιστα τους ειναι παρα πολυ παλια.... ισως ναναι και τα φασκια που λεμε το σεντονι που τα καναν τα μωρα γιουβαρλακια αλλα αυτα πλεον εχουν καταργηθει!!!! ξαναρωτα για σιγουρια και πες μας!

λια μου μια χαρα σε βρηκε ο καρδιολογος ειδες? εμας θα μας εκανες καρδιακες!!!!

βικακι απολαυσε το μπιφτεκι σου και εγω μολις απολαυσα μια σκετη μακαροναδα με τυρακι!!! διαιτης

φουσκιτσα αυτο με το μωρο τανασκελο δεν το ξερω.... η σαντυ κοιμοταν στο πλαι μεχρι 2μηνων και γυρισε μονη της μια μερα ανασκελλα και εγω εντρομη πηρα το παιδιατρο της τηλεφωνο να μου πει τι να κανω.... φυσικα μου ειμαι να μη ανυσηχω απλως επελεξε να κοιμαται ετσι και μεχρι τωρα ετσι κοιμαται!

δημητρα να καταλαβω πανω απο το σεντονι με λαστιχο θα βαζεις και σεντονι και μετα το μωρο με αλλο σεντονι σκεπασμενο....οχι βρε το παιδι θα κοιμαται στο σεντονι με λαστιχο(κατωσεντονο)

μαριαγιωργος μετακομισατε ή ειστε στο σταδιο κουτες???? ηρεμα εσυ! αυτα που εβαλε η σταυρουλα ειναι αυτοκολλητα απο το http://www.cosycorner.gr/el/category/%C ... %BB%CE%B1/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνια μου σου εστειλα π.μ.

αλεκακι ωραια κ η μακαροναδα..τη σκεφτομουν κ εγω..καλα εγω καθε μερα να τρωω δεν με νοιαζει.

συμφωνω για τον υπνο κ εγω στο πλαι ξερω κ ετσι τον εβαζα.

παω να παρω το παιδι μου απο τη πεθερα.μου ελειψε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩς ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΙΧΑ Κ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΥΠΟΨΙΕΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ Κ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΑΣΧΕΤΟΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕΛΟΣ Κ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ Η ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΤΙΝΙΣΤΙΚΟ ΑΛΛΑ Κ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΙΘΑΝΟ!!ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΛΕΦΑΝΤΑΣ!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΑΛΛΗ ΑΓΟΡΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΤΑ LAPIN 10 ΕΥΡΩ ΠΙΟ ΦΘΗΝΗ ΑΠΟ ΤΟ Ε-SHOP THS LAPIN Κ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ..ΔΕΝ ΜΕ ΕΒΛΕΠΑ ΝΑ ΕΤΡΕΧΑ Κ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΛΑΧΑΝΙΑΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΓΙΑ ΦΘΗΝΟΤΕΡΗ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΑΚΡΙΒΕΣ ΠΑΕΙ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΛΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΑΙΡΝΑ ΒΑΛΙΤΣΑ. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikaki k egw den exw antilifthei kati teteio edw pera... ante na deis to kamari sou...

elena k egw mperdeutika me auta pou eipes egw pou rwtisa ti xreiazete na exw mazi mou eipe oti gia to mwro den xreiazetai tpt mono rouxa eksodou ta uploipa gia mas auta pou grafame k emeis edw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έκανα κοριτσάκι Και Έκλεισε τα 2 τέλη Ιουνίου.  Είμαστε μια χαρά κ ετοιμαζόμαστε  με τον ερχομό της περιόδου Για ετ ενος κρυοσυντηρημένου που έχω. Χάρηκα πολύ για τα νέα σου! Να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου
    • Φυσικά και βοηθάει και στους κολικούς καθώς το ηρεμεί το μωράκι...     Ακριβώς κορίτσι μου...Από 4+1 θεωρείται 5 εβδομάδα καθώς έχεις κλείσει τις 4 και βαδίζεις προς την 5η....
    • Άντε μαζί στην αναμονή! Καλή επιτυχία!! Αυτό το πράγμα όταν αρρωσταίνουν, μπορεί να με τρελάνει 😂😂😂
    • Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου💕💕💕 ελπίζω σύντομα να βρεθεί το θεματάκι σας κ να διαβάσουμε τα ευχάριστα για εσένα!! Η μικρή μου να σου φέρει γούρι    Ελκ μου σε ευχαριστούμε πολύ 💕💕💕 ήρθε στην κλινικη κ μολις το είδε όλη την ώρα άρχισε τούτο τούτο τούτο κ παρολιγο να μπει μέσα στο κάλαθι π την έχουν 😂😂 εννοείται το πήρα κ το έβαλα μαζί με τα αλλά μωρά γιατί είναι επικίνδυνος! Πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 14 όταν πάμε σπίτι μας!!!    ευχομαι πάντα ολες οι κοπελες να έχουν τους τοκετούς που είχα!! Πραγματικά μαζί μου  είχε 5 γέννες ήμουν η μόνη π περπατουσα π έκανα αστεία με τον άντρα μου με τις μαίες! Επισκληρίδειο έβαλα στα 7 εκ κ μ λέει η μαία θα σε πάω μέσα γιατί γεννάμε κιολας!! Μετά το σπάσιμο των νερών προχώρησε πολύ γρήγορα η όλη κατάσταση!! Ούτε π κατάλαβα πως προχώρησε!    Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!!! Σύντομα να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά 💕
    • Κορίτσια απο βδομάδα στο ΑΒ Βασιλόπουλος αν παρεις δυο συσκευασίες babylino σου δινουν 6€ ευρω δώρο επιταγή...ετσι μου ειπε μια υπάλληλος..(δεν ηταν σίγουρη αν ισχυει σε ολα μου ειπε να πάω Δευτέρα να ρωτήσω) απλά ενημερώνω οποία ψωνίζει απο εκεί να ξέρει να πατε να ρωτήσετε και εσείς!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...