Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

ΜΠΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ Κ ΕΙΧΕ ΓΕΥΣΗ ΞΙΝΗΣΜΕΝΟΥ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟΥ!!Κ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΕ ΡΩΤΑΓΕ ΚΙΟΛΑΣ ΩΡΑΙΑ ΓΕΥΣΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ;;;;;;;;Κ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ;;;; :lol::lol::lol::lol: ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΠΑ!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδια σας κοριτσαρες μου ομορφες.... σημερα εχω συνεχεια στον ΟΑΕΔ μπας και την βγαλω τη ρημαδα καρτα ανεργιας να τελειωνω και σπιτακι για λιγο σκουπισμα σφουγγαρισμα.... ευτυχως η μικρη εφαγε γρηγορα το αυγο της και θα σας προλαβω να σας διαβασω!

καγκουρακι μου δηλαδη εχεις μεγαλο καθισμα με ζωνες και πουλανε εξτρα το isofix???? τι καθισμα εχεις αν ειναι να το ψαξτο και εγω να τα βαλω τη βαση στου μπαμπα το αυτοκινητο και σε μενα που δεν εχω χρις

ελενα προσπαθ να βρω τροπο να τρωω και ποπ κορν παραλληλα :lol::lol::lol:

σταυρουλα μου οχι φυσικα αλλα σιχενομμαι τις δικες τους επειδη μυριζουν νοσοκομειο :lol::lol:

στεντιμ μια χαρα και εσενα το μωρακι σου!

λια μου οταν λεμε κατεβαινει δεν εννοουμε οτι θα την δις να χαμηλωνει απλως εχει μια ψιλοκλιση προς τα κατω

ναταλια παιδαρος παιδαρος!!!! μη το λες σε κανεναν τα κιλα του!

πρεπει να κατεβουμε φιλακια οι υπολοιπες μετα.... παντς στο πιποστοιχιο ειμαστ πολλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκιααα. Κι εμένα λογικά θα μου δώσει υπόθετα γιατί είχα κάνει και καλλιέργεια πριν λίγο καιρό και είχα μύκητες. Τα dactarin είναι τα καλύτερα. Ελπίζω να μου δώσει να σταματήσει και η φαγούρα που με πιάνει κάθε φορά με τα utrogestan.

Ναταλία άντε με το καλό κι εσύ σιγά σιγά. Βρε λέτε να ξεκινήσουν οι γέννες πριν αλλάξουμε ποστάκι? :D

Lia Στρατούλης κι εσύ? Πωπω πολύ Στράτοι θα γεννηθούν μαζεμένοι. Κι εγώ είμαι πολύ περίεργη να δω πόσα κιλά θα είναι στην επόμενη επίσκεψη ο μικρός γιατί πριν 2 εβδομάδες ήταν 2700 και φοβάμαι μην έχουμε ξεπεράσει τα 3000 από τώρα :? .

Άντε να φτιάξει ο καιρός γιατί έβαλα τις κουνουπιέρες και τους σελτέδες χτες στο πλυντήριο και πρέπει να τα απλώσω. Επόμενο πλυντήριο κουρτίνες και κουκλάκια. Πειράζει να τα βάλω μαζί έτσι κι αλλιώς και τα 2 στο ελαφρύ πρόγραμμα μπαίνουν. Τι απορρυπαντικό να βάλω? Το προδερμ ή το άλλο που χρησιμοποιώ για όλα τα ρούχα? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εστε μου καλημερα εγω οτι αφορα το μωρο....βαζω προδερμ..για τα παντα..το δικο μας απορρυπαντικο εχει εντονη μυρωδια....καλυτερα με προδερμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια! ναταλια ουαου. :) μεγαλος ο μπεμπαρος!!!!! με το καλο να ερθει κ με εναν πονο !!!τον γιο μου με φ.τ τον εβγαλα 3450..ολο το μηνα ειχα παρει..

μολις ηρθε το couriel..η nutritsia μου εστειλε ενα τσαντακι για να βαζω( τις πρωτες εξετασεις του μωρου μου)..ετσι γραφει στο τσαντακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία ωραία. Μπορεί να μου στείλουν και μένα γιατί πρόσφατα είχα λάβει ένα διαφημιστικό φυλλάδιο από nutricia. Χτες διάβασα στο φόρουμ γι'αυτές τις πάνες οι οποίες είναι χωρίς χημικά, βιοδιασπώμενες χωρίς χλώριο και TBT τι είναι αυτό δεν ξέρω http://panes.gr/index.php?target=produc ... t_id=29786

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα!

ειμαι στη δουλεια κ σας διαβαζω,κοντευετε κοριτσια μου,τι ωραια..

κ εμενα ο αντωνακης 36 εβδ.κ 3 που γενησα ηταν 3400.ναταλακι μου θηριο θα σου βγει ο μπεμπουλης σου.

λια μου δε μας ειπες τι εγινε στον καρδιολογο.

βγηκε κ η καμπυλη μου κ εμενα ευτυχως ολα καλα.ο αιματοκριτης μου ειναι 34 αλλα μου ειπαν για εγκυμοσυνη οτι ειναι μια χαρα.εκανα κ ουρων κ αιματος εκεινη τη μερα.

μετρουσα τις εργασιμες μερες που μου εχουν μεινει πιο πριν στο ημερολογιο κ εχουν μεινει 15..σαν τον φανταρο τις μετραω.

εν τω μεταξυ απο χθες εχω λιγα παραπανω υγρα κ νομιζω οτι λιγο μυριζουν.ξερετε αν εχω τιποτα μυκητες αν μπορω να παρω καποιο φαρμακο απο τωρα η προς το τελος δινουν?στον γιο μου δεν το επαθα ποτε.απο χρωμα παντως ειναι λευκα.

αχ βαριεμαι αντε να περασει η ωρα να σχολασω αν κ εχω πολυ ακομα...

κ δε ξερω κ τι φαι να κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koiloumpesss!!!

Maxim polu megalwse!! Esu eisai etoimi kiolas!!!

Egw stenaxwriemai pou den gurnaei, tha doume ti Deutera alla exw tin entupwsi oti einai akoma me to kefali panw giati to niwthw kiolas na mou piezei tin koilia. Re koritsia mipws exw kanei egw kati lathos pou den pire thesi?? Mipws den perpatousa arketa?? Giati h alitheia einai oti ton 8 mina imoun kai polu ksapla, lete na paizei auto rolo??

Nancy de kserw ti na pw gia tis pipatsou!! (etsi tha tis leme mou arese :lol: )

Les na tous taizoun kai epitides sugkekrimenes trofes gia na bgaloun sugkekrimeni geusi??? :lol::lol:

xaxaxaxa ksunismeno pastitsiooooooo!!! E ton eixes taisei lathos fagito!!

Bikaki mporeis na pareis kai apo twra, emena mou eixe dwsei dactarin se krema otan eixa kanei kalliergeies prin 2-3 mines.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lete na gennisw nwris?

pali suspaseis kanw...

simera exei k o aderfoulis mou geneflia to mwro mou pws megalwse xampari den peira...

koritsia emena den mou edwse tpt teteio oute upotheta oute kremes tha eprepe?

elena perpata twra oso mporeis kalo kanei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia extes eixa paei super market me ti mama mou kai ekei pou perpatousa me epiasan kati ponoi xamila, alla milame gia ponoi, afou nomiza oti gennaw! Kai piga grigora sto amaksi kai ksaplwsa. Auto ti na itan lete na itan suspaseis?? Oli mera eixa ponakia alla otan perpatisa eixa entonous ponous.

Maximaki tha arxisw na to kanw ligo parapanw, apla fobamai mi ginei kati twra giati me piasan kai autoi oi ponoi twra. Alla entaksei tin alli ebdomada mpainw sto mina mou opote tha arxisw perissotero.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοιλίτσες! :)

Χάθηκα για λίγο γιατι είχα πρόβλημα με το Ίντερνετ. Προσπάθησα να βάλω φωτο να δείτε κ τη δική μου κοιλιτσα αλλα δεν τα κατάφερα. Θα δοκιμάσω ξανά μετα.

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας για το φωτάκι νύχτας. Σας ρωτήσα γιατι η μαμά μου επέμενε ότι πρέπει να έχω κ εγώ ήμουν αντίθετη. Εμάς μας έβαζε όταν ήμασταν μικρά αλλα τώρα πια δεν το θέλω.

Συνάντησα κ την παιδίατρο. Καλή μου φάνηκε! Είπε ότι σε περίπτωση φτ της τηλεφωνούν μισή ώρα πριν το τοκετό για να πάει στην κλινική κ σε περίπτωση καισσαρικής την περιμένουν για να ξεκινήσουν διότι μπορει να έχει κάτι το μωρο που μόνο ο παιδίατρος μπορεί να αντιμετωπίσει. Μου πρότεινε τον αποκλειστικό θηλασμό κ μου είπε αν θα το προτιμησω δεν θα του δώσω πιπιλα τον πρώτο μήνα για να μην συγχυσει τις θηλες. Θα έρχεται λέει κάθε μέρα για οσεσ μερεσ θα ειμαστε στην κλινική να βλέπει το μωρό κ να μου δείξει πως να το περιποιούμαι.

Χτες πήγα για αναλύσεις κ περιμένω να μου στείλουν τις απαντήσεις. Αγωνιώ γιατι τρώω πολλα γλυκά τελευταία. Αν δεν τις στείλουν μέχρι το μεσημέρι θα τηλεφωνήσω μπάς κ έγραψαν λάθος το email μου.

Κορίτσια κ εμένα μου βρωμάνε! άκουσα για το χυμό ανανα ότι αν πίνει κάποιος κάθε μέρα μυρίζουν καλα αλλα μην σας παρω στο λαιμό μου, δεν το έχω δοκιμασμένο.

Εσείς που πλησιάζετε με ένα πόνο!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koilitses mou, leipei o antroulis mou kai eixa olo to krevati gia mena kai koimithika kala ;)

este mou kai ego to idio problima exo! den mporo na pao bolta moni mou! prepei na thelei o antras gia na pame sta magazia!!! toses meres thelo na pao na paro nuxtikakia gia to nosokomeio kai tipota... asta

maxim 3kg o stratoulis sou :D:D teleiaaaaa nea, etoimos einai ;) ante me to kalo...

nansy mou den exoun panta oraia geusi ;)

bikaki mpravo gia tis eksetaseis sou, ola kala ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικάκι μπορείς να πάρεις από τώρα απλά αν δεν σε ενοχλούν δεν είναι και απαραίτητο. Εγώ πάρα πολύ έντονη φαγούρα και σχεδόν τον παρακαλούσα να μου δώσει κάτι να περάσει.

Έλενα ναι τέλος του 7ου με αρχές 8ου θέλει περπάτημα. Όχι πολύ αλλά θέλει λίγο κάθε μέρα. Εγώ λόγω ζάχαρου περπατούσα και στο σπίτι μέσα καμιά φορά πριν το μετρήσω για να μου πέσει. Οι πόνοι ίσως ήταν από το μωρό. Μπορεί να σε χτυπούσε κάπου ή να προσπαθούσε να γυρίσει (μακάρι)

Ναταλία πες του να σου δώσει κάτι ελαφρύ προληπτικά γιατί καλλιέργεια τώρα δεν μπορείς να κάνεις. Να χαίρεσαι τον αδερφούλη σου.

φουσκίτσα μια χαρά με την παιδίατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναταλια να χαιρεσαι τον αδερφουλη σου!!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

βικακι πες τον γιατρο να σου δωσει..κ εμενα προληπτικα μου τα εδωσε για να μην κολλισει μυκητες στα ματια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΔΕ ΠΑΝΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΓΕΥΣΗ ΦΡΑΓΚΟΣΤΑΦΥΛΟ ΠΑΝΕ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ Κ ΠΑΝΤΑ ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΓΥΡΙΖΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.. :lol::lol: ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ!ΑΛΛΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΑΜΑΣΟΥΤΡΑ ΤΟ ΚΑΝΩ! :lol::lol:

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ Κ ΕΣΥ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ;ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ;ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΥΛ;ΛΟΓΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ!Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισα και τρωω η χοντρη!!!! τελειωσα με τον ΟΑΕΔ και το ξενοδοχειο και σε λιγο θα κατεβουν και οι γονεις μου να παρουν τη μικρη εξω στο χωριο.... κακα τα ψεμματα κουραζομαι πολυ ευκολα και με τη μικρη μεχρι να την βαλω για υπνο το βραδυ μου βγαινει η γλωσσα!

για να δω που εχω μεινει....

κοκονα μου και εδω εβαλε ψυχρουλα εχει και ενα σκατοβραδο απο το ξημερωμα αλλα τωρα εβγαλε παλι ηλιο!

οχι καλε τους βαζουμε τους αντρες μας και τρωνε διαφορα και εμεις κραταμε σημειωσεις :lol::lol::lol:

σταυρουλα στις περισσοτερες εγκυους εχουν δεν εχουν μυκητες dactarin δινουν επειδη ανοιγουμε απο κατω (δεν ξερω αν το εχετε παρατηρησει οτι εχει ανοιξει ο κολπος μας) και ειν αι πιο ευαισθητος!

οτιδηποτε δεν ερχται σε επαφη με το μωρο βαζε το δικο σου απορρυπαντικο δεν υπαρχει προβλημα!

κοθτα τωρα για τις πανες που εβαλες ειναι οικολογικες δεν διαφωνω, αλλες χρησιμοποιουν και πανια.... τωρα τι να σου πω το αφηνω στη κριση σου να παρεις οτι θες.... εγω παντς ακομη χρησιμοποιω τις κοινες εμποριου πανες!

μη το ξεχασω μαρινοπουλος SKIP 58-68μεζουρες 10ευρω!!!!

εμενα μου στειλαν μονο ενα φυλλαδιο της νουτριτσια αααα τους ατιμους!!!!

ελενα μου αν θελει να γυρισει θα γυρισει δεν παιζει καποιο ρολο που εισαι ξαπλα ή οχι.... αλλες ειναι σε ολη την εγκυμοσυνη ξαπλα και μια χαρα φτ γεννουν.... μη στεναχωριεσαι

αυτες ειναι συσπασεις... καλο ειναι να ενημερωσεις το γιατρο σου να σου πει τι να κανεις....

ναταλακι να χαιρεσαι τον αδελφουλη σου!!!!εεε και να γεννησεις νωριτερα τι εγινε???? θα μπεις στη λιστα με τη παπιοποντικομανα!

φουσκιτσα δικιο ειχε με την πιπιλα.... αν θες να την δωσεις καλο θα ειναι μετα τις 40μερες... και αυτο πιο πολυ για να μπορεις να κοιμασαι ή να πας δουλεια!

το καλο δεν σας το ειπα εμενα οχι μονο ειναι με το κεφαλι κατω αλλα κλειδωθηκε κιολας και δεν γυρναει.... και η σαντυ ηταν με το κεφαλι κατω αλλα γυρνουσε, αυτος εκει μονιμα.... να καθησω πιεζομαι, να κατουρισω πιεζομαι, σεξ πλεον δεν κανω για εχω πονακια ουτε να οδηγησω δεν μπορω!

παω να βαλω καμια σκουπα μεχρι ναρθουν οι γονεις μου μη το βρουν το σπιτι μπορντελο!

ερωτηση χυμος ανανα ή φρεσκος ανανας????? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΥΓΑ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ.ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΙΟΡΤΗ Κ ΨΩΝΗΣΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ(ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ :P:P ) Κ ΑΠΟ ΕΝΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ Κ ΑΛΛΑ!!ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΛΑΚΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΙΖΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΧΥΣΑΜΟΛΗ!!!!ΔΕ ΤΑ ΛΥΠΑΣΤΕ;;;ΠΑΝΤΩΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑΙΖΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΧΥΣΑΜΟΛΗ!ΕΔΩ ΤΟΥ ΠΑ ΟΤΙ ΣΤΟΝ 9 ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΕΛΥΘΕΡΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αχ, έχουμε κοιλουμπίτσες που πλησιάζουν... Τι ωραία... Με το καλό κ μ΄έναν πόνο!

Εμένα κορίτσια δεν μου έχει κάνει καλλιέργεια ο γιατρός, παρά μόνο στην αρχή. Είπε ότι δεν χρειάζεται αφού για γεννήσω με καισαρική... Ελπίζω να αληθεύει!

Εγώ Este χρησιμοποιώ το Αρκάδι για ό,τι αφορά το μωρό, μη φανταστείτε κορίτσια δεν το αγόρασα, κέρδισα κάποιες συσκευασίες σε διαγωνισμό στο fb... ;);););) Δεν μου πολυάρεσε όμως...

Maxim να χαίρεσαι τον αδερφούλη σου!

Εγώ γιατί δεν πήρα χαμπάρι αυτό με τη νουτρίτσια? Ααα, θα το ψάξω! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν θυμάμαι, πριν κανένα δίμηνο είχα στείλει στοιχεία σε κάποια sites για να μου στείλουν δείγματα, δεν έχω λάβει ακόμα τίποτα!!!

Ο δικός μας είναι με το κεφάλι κάτω εδώ κ ένα μήνα... Βιαστικό τον κόβω! :!: Ελπίζω να μη μοιάσει τη μαμά του (γεννήθηκα την 31η εβδομάδα...)

Μα τι παλιόκαιρος!!! Ουφ! Ίσως κ καλύτερα, γιατί κ εγώ κορίτσια εξαρτώμαι από τον άντρα νου για να πάω οπουδήποτε... Κ αυτός γυρίζει από τη δουλειά στις 6-7 το απόγευμα οπότε καταλαβαίνετε είναι δύσκολο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έκανα κοριτσάκι Και Έκλεισε τα 2 τέλη Ιουνίου.  Είμαστε μια χαρά κ ετοιμαζόμαστε  με τον ερχομό της περιόδου Για ετ ενος κρυοσυντηρημένου που έχω. Χάρηκα πολύ για τα νέα σου! Να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου
    • Φυσικά και βοηθάει και στους κολικούς καθώς το ηρεμεί το μωράκι...     Ακριβώς κορίτσι μου...Από 4+1 θεωρείται 5 εβδομάδα καθώς έχεις κλείσει τις 4 και βαδίζεις προς την 5η....
    • Άντε μαζί στην αναμονή! Καλή επιτυχία!! Αυτό το πράγμα όταν αρρωσταίνουν, μπορεί να με τρελάνει 😂😂😂
    • Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου💕💕💕 ελπίζω σύντομα να βρεθεί το θεματάκι σας κ να διαβάσουμε τα ευχάριστα για εσένα!! Η μικρή μου να σου φέρει γούρι    Ελκ μου σε ευχαριστούμε πολύ 💕💕💕 ήρθε στην κλινικη κ μολις το είδε όλη την ώρα άρχισε τούτο τούτο τούτο κ παρολιγο να μπει μέσα στο κάλαθι π την έχουν 😂😂 εννοείται το πήρα κ το έβαλα μαζί με τα αλλά μωρά γιατί είναι επικίνδυνος! Πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 14 όταν πάμε σπίτι μας!!!    ευχομαι πάντα ολες οι κοπελες να έχουν τους τοκετούς που είχα!! Πραγματικά μαζί μου  είχε 5 γέννες ήμουν η μόνη π περπατουσα π έκανα αστεία με τον άντρα μου με τις μαίες! Επισκληρίδειο έβαλα στα 7 εκ κ μ λέει η μαία θα σε πάω μέσα γιατί γεννάμε κιολας!! Μετά το σπάσιμο των νερών προχώρησε πολύ γρήγορα η όλη κατάσταση!! Ούτε π κατάλαβα πως προχώρησε!    Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!!! Σύντομα να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά 💕
    • Κορίτσια απο βδομάδα στο ΑΒ Βασιλόπουλος αν παρεις δυο συσκευασίες babylino σου δινουν 6€ ευρω δώρο επιταγή...ετσι μου ειπε μια υπάλληλος..(δεν ηταν σίγουρη αν ισχυει σε ολα μου ειπε να πάω Δευτέρα να ρωτήσω) απλά ενημερώνω οποία ψωνίζει απο εκεί να ξέρει να πατε να ρωτήσετε και εσείς!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...