Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

Kalimera koilitseeeeees!!

Extes kourastika polu! Afou aptin kourasi eniwtha ena sfuksimo stin koilia kai eixe ginei

polu skliri kai muteri!! Alla ntaksei, itan kali kourasi, akoma exei kai sunexeia simera alla

sto pio xalaro.

Este mou tha sou pw kati, emena prin ligous mines pou eixa episkeftei kati theies me tis blakeies pou mou elegan me stenaxwrousan kai etsi apofasisa na min tis episkeftw ksana mexri na gennisw, episis kati suzitiseis pou exw kanei me tous goneis mou gia kati dika tous problimata pou me stenaxwrousan, twra tous to exw kopsei teleiws kai tous lew oti de thelw na mou lete gia auta giati exw alla sto mualo mou kai stenaxwriemai. Katalabainw pws niwtheis, alla exeis dikio kalitera krata tous makria gia ligo ma den exei meinei polu...alla epeidi einai kai goneis sou, mporeis kai na tous to eksigiseis tin epomeni fora pou tha anaferthei gia na kseroun.

Maximaki mprabo gia to nst mia xara o mpempis! Egw re koritsia akoma den to exw kanei kai otan ton rwtisa mou eipe pws tha einai aparaitito na to kanw. Mou kakofanike, alla skeftomai tin epomeni fora na tou pw na to kanw.

Nansoula kalitera na pareis 1 kali para 2-3 pou pali tha sou bgoun toso sto sunolo. Ama brikes mia kai se boleuei pare tin!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νάνσυ δεν παίρνεις μια βαλίτσα για τα δίδυμα πιο φθηνά θα σου έρθει :lol: Αυτό που μας έσκασε δεν έχει να κάνει με την κρίση αλλά με λάθη του παρελθόντος. Δυστυχώς! :(

Έλενα συσπάσεις έκανες από την κούραση. Πρόσεχε.

Έλενα καταλαβαίνω τι λες αλλά φοβάμαι μην το θεωρήσουν αναισθησία από μέρους μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΑ! :lol::lol::lol: ΒΡΕ ΛΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΠΙ,,ΠΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΝΩ ΔΕ ΤΟΞΑΝΝΑΚΟΥΣΕΙ :shock::shock::shock: .ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ ΜΟΥ ΕΣΥ!!!!!ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΤΥΛΙΞΑ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΙΚΕ Κ ΜΕΤΑ ΤΕΛΟΣ! :lol::lol::lol::lol: Κ ΚΥΡΙΟΣ ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ!! :lol::lol:

ΕΝΤΑΞΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΗΛΙΚΙΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΩΛΙΣ ΔΩ Η ΤΑ ΜΥΡΙΣΩ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΜΕΤΟΣ!! :lol::lol: Κ ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΛΕΟΝ.Κ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΩ..ΑΦΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΝΤΙΣΥΛΛΙΠΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!!Ε!ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΔΙΟΡΘΩΘΗΚΕ ΛΙΓΟ.

ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΔΕΚΤΗΚΗ!!ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ! :lol::lol:

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ;;;;ΜΑΣ ΦΙΛΑΣ ΠΑΝΤΟΥ;;;;;ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ!!!

ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ ΕΛΕΝΑ ΝΑΙ ΚΟΥΡΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΡΕΣΑΝ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΡΕΣΑΝ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΑΙΩΝΙΑ ΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este mou s'euxaristw polu, nomizw omws oti autes den tha einai toso aporofitikes giati einai autes oi beloudines kai oxi oi petsete, tha ksanakoitaksw ta palia site pou ebales xtes!

Pragmatika den nomizw oti tha to paroun etsi an tous eksigiseis oti epireazesai psuxologika kai meta ta skeftesai oli mera kai den niwtheis kala. Eksigise tous bre Este mou giati to na to kratas mesa sou kai na to skeftesai den kanei kalo. Sou lew egw eimai se mia paromoia fasi, exoun kapoia problimata oikogeneiaka ta opoia tous eipa oti epidi me epireazoun twra gia ena diastima den thelw na ta suzitame.

Nancy bale fwtooooo :lol: kala auto pou les to exw kai egw, exw problima me ta tetoia giati eimai polu sixasiara!! Tis Lias mporei na exoun geusi sokolata :lol::lol: mpliaxxxxx tha sixathw kai ti sokolata sto telos!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAAAXXA!!!

Σταματήστε,μου ανοιγετε την όρεξη!! :lol:

Νανσυ κι εγω πως νομίζεις οτι τον τύλιξα??Με αυτο και με κάτι άλλα..!!! :roll::D

Αλλα τελικά πως κατάφερα και γκαστρώθηκα παραμένει ένα μυστήριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας αρεσει βλεπω το θεμα .....παλι το συζηταμε...εχετε πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ γελιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα κοριτσια,εχετε πολυ πλακα(ελπιζω να μην παρεξηγηθω με το σχολιο μου).....

Σας διαβαζω περισσοτερο για να μου φτιαχνεται το κεφι πια και λιγοτερο για να παρακολουθω τις εξελιξεις των εγκυμοσυνων σας (Αφου ολα ειναι τελεια για ολες σας πια,με το καλο τα μωρακια σας!!) και να τις λεω στην φιλη μου που μπηκε και εκεινη στην 36η εβδομαδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε σεξοκοιλουμπιτσες τι λετε παλι ....με κανατε και γελασα :lol::lol::lol:

Ελενα με γεια τα πραγματακια!

Βικυ καλα αποτελεσματα με την καμπυλη!

Ναταλακι χαρηκα με τα αποτελεσματα!

Ωραια κοιλιτσα.

Εστε μου και εγω ετσι θα ημουν θα απομακρυνομουν λιγακι και θα ειχα το νου μου στην παρουσα φαση μονο στο μωρακι!Ειναι μοναδικο αυτο που θα ζησουμε σε λιγο και δεν θα αφηνα κανενα να με στεναχωρησει!

Εμεις τελειωσαμε με τους μαστορους ουφφφ, επιτελους κουραστηκα με ολα αυτα καιχα και πολλα πλυσηματα....τωρα κατεβασαμε και κουρτινες απο τα υπνοδωματια.

Την Δευτερα περιμενω την κουνια και το καροτσακι :D

Επλυνα και την προικα του και περιμενω πως και πως να τη βαλω στην κουνια! :D

Αυτη ειναι η φωτο για το δωματιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκιτσες μου απο την παγωμενη ΚΑστορια. 10 βαθμους εχει εξω μπρρρρρρρρρρρρρρρ

ΚΑλα η συζητηση για τις πιπες δεν υπαρχει χαχαχαχααααχαχ.

Δεν θα σας σχολιασω γιατι μπηκα για τις καλημερες, εχω δουλιτσες και ο πριγκιπας με θελει ολη την ωρα διπλα του το πουλακι μου. Ευχομαι ολες να ειστε καλα γλυυκουλες μου :):):)

ΝΑταλια η κοιλιτσα ειναι σουπερ. Ο παιδαρος παραμεγαλωσε μου φαινεται.... μια χαρα και η εξεταση πηγε, μπραβο.

ΝΑνσυ με γεια το κουρεμα. Περιμενουμε ολες φωτογραφια ;);););););)

Ελενακι μου σε καταλαβαινω. Και εμενα οι δικοι μου εδω και 2 χρονια αντιμετωπιζουν οικονομικο προβλημα επειδη ο μπαμπας μου ειναι να βγει σε συνταξη ο κακομοιρης και με το που εκανε τα χαρτια του επεσε πανω στις αλλαγες και τον ταλαιπωρουν. Και επειδη εχει πολλα ενσημα και ειναι να παρει διπλη συνταξη ολο του βρισκουν ελλειψεις και προβληματα στα χαρτια για να το καθυστερησουν. Ολο αυτο τους εχει ριξει πολυ ψυχολογικα και αποτελεσμα να επηρρεαζει και την υγεια τους και φυσικα στεναχωριομαστε και εμεις, εγω και η αδερφη μου. Ευτυχως ειμαι μακρια και απεχω αλλα οσο ημουνα κοντα με επηρρεαζει παααααααααρα πολυ ωσπου τους ειπα να μου λετε οσο γινεται λιγοτερα γιατι εχω και εγω οικογενεια που πρεπει να ειμαι καλα και γερη για να τους φροντιζω :):)

Σημερα μπαινω και εγω στον 7ο. Γιουπι :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] . Αντε νεραιδουλα μου 2,5 μηνες μας εμειναν κοριτσακι μου..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil τέλειο το δωμάτιοοοο. Εκπέμπει μία ηρεμία. Μου αρέσει και το χρώμα πολύ. Να μας βάλεις φωτογραφία και με την κούνια όταν την στολίσεις. Με το καλό να τελειώσεις και να βάλεις το μπεμπάκι σου μέσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και η προικα

http://www.voutsashome.gr/A5D83ED9.el.aspx

Σε ευχαριστω πολυ εστε μου!!!

Μην μου στεναχωριεσαι ....θα εχεις το μωρακι σου σε λιγο, ε?

Πασχαλιτσακι τι κρυο ειναι αυτο τετοια εποχη... :? Απο βδομαδα ειπαν οτι θα φτιαξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλ πολύ ωραίο το δωμάτιο...!

Εγω εδώ βασανίζομαι με τη γυναικα που πλένει κάτι τοίχους και έχει αγχωθεί τόσο με το αποτέλεσμα που έιμαι έτοιμη να αυτοκτονήσω! Αφου της λέω συνέχεια ότι είναι μια χαρά και αυτή κάνει και άλλα χέρια. Έλεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Αριαδνη μου!

Δεν θελει και πολυ τριψημο ο τοιχος γιατι μετα ειναι σαν να ξεβαφει και αφηνει σημαδια...

Εμεις εχθες ειχαμε γενικη στο δωματιο μετα τις εργασιες.Ειμαι και λιγο τρελη με την καθαριοτητα.Τα περασαμε ολα με detol.

Aργοτερα λεω να βαλω μπεζ κουρτινα απο πανω και μπεζ μοκετα να ταιριαζουν και με τα αρκουδακια της προικας και λοιπουν και τα διακοσμητικα ... σιγα , σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλ πολυ ωραιο το δωματιο οντως εμπνεει μια ηρεμια οπως ειπε κ η Εστε...με το καλο να ρθει κ το αγγελουδι σου...

Αριαδνη υπομονη....

Εδω ριχνει πολυ βροχηηηηηηηηηη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοκονα και Νανση μου με το καλο να ερθουν το μωρακια σας.Σας ευχαριστω!

Ναι, και εμενα μου αρεσουν τα παλ χρωματα.Τα πολυ εντονα , τα πολλα χρωματα ειδικα οι ταπετσαριες με παραστασεις με κουραζουν. Ασε που θελουν πολυ προσεκτικο συνδυασμο χρωματων αν αποφασισεις για κατι εντονο. Εγω ηθελα να ειναι και διαχρονικο.

Βαλτε και εσεις κανενα δωματιακι? Εχω χασει επισοδεια μου φαινεται... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και γω μολις γυρισα πηρα και τις εξετασεις μου, εκανα και τα ψωνια μου αλλα δυστυχως δεν καταφερα να τελειωσω με τον ΟΑΕΔ αρα αυριο παλι... παντς ενα καφεδακι προλαβα και το ηπια!!!!

για να δω τι λετε γιατι πηρε το ματι μου της λιλ μας το δωματιο!!!!

ελενα μου καλυτερα να δοκιμασεις πολλες μαρκες ειναι ειναι παααααρα πολλα τα λεφτα που θα δινεις σε πανες γιαυτο στο λεω..... οποια θελει ο βεροπουλος ειχε -40% τα baby planet!

μπεμπουλα μου καλα αποτελεσματα ναχεις με την καμπυλη σου.... ξεκουρασου αρκετα και θα συνελθεις

καγκουρακι μου τελεια τα περασατε στο καφεδακι σας! χθες τελικα δεν πηγαμε τζαμπο και καθισαμε και φαγαμε ολο το νετ να βρουμε τα καρεκλακια με isofix απο 9-36κιλα.... τελικα αυτο που εχει το πρεναταλ προσφορα συμφερει καλυτερα απο ολα γιατι οι περισσσοτερες εταιριες βγαζουν isofix ή μονο το γκρουπ 1 ή μονο το γκρουπ 2-3 ή ξεφυγουν πολυ οι τιμες.... το πρεναταλ εχι το γκρουπ 1-2-3 με isofix 150ευρω αλλα τα βοδια το καταστημα εδω περα δν το εχει να το δω ουτε ξερει να μου δωσει πληροφοριες και ετσι εφαγα το νετ για να ενημερωθω

καρολινακι μου περιμενω πως και πως να μας κανεις το ποδαρικο μας!!!!

νυχτοπουλι ανθη κολλησες και το καρολινακι μας.... παντως οταν γεννηθουν τα καμαρια μας εχουμε να ριξουμ μεταμεσονυχτιο τσατ μεχρι να τα ξανακοιμησουμε!!!

ναταλακι πρεπει να κουνιεται στο nst το μωρο αλλιως αν κοιμαται πρεπει να το ξυπνησεις! εγω στη σαντυ πηγαινα στις 9 το πρωι για nst και εφευγα στις 2 γιατι δνε ξυπναγε με τιποτα!

βρε τι σας χω πει μη μιλατε για οικονομικα γιατι φορτωνω.... δεν θελουμε στεναχωριες γιατι αν ειμαστ χαλια και τα μωρακια μας ειναι χαλια γιαυτο μη λετε τιποτα! ολα θα γινουν και ολα θα φτιαξουν με τον εναν ή τον αλλο τροπο!!!!

σταυρουλα βρες να σακβουγιαζ για τη νανσυ να τελειωνουμε εσυ που παιζεις στα δακτυλα το αμαζον!!!!

νανσυ μου καλωριζικες οι κουβερτουλες!

εγω για να τυλιξω το δικο μου αντρα του την εκανα στο αυτοκινητο εν κινηση.....!!!! :lol:

καλα εκανες και κουρευτηκες ξαλαφρωσες!!!!

ελενα σιγα σιγα οι δουλειες... και οσο για το καρδιοτοκογραφο και εγω δεν εχω κανει και ουτε προκειτε να κανω μεχρι να γεννησω.... αν δεν βλεπει συσπασεις στον υπερηχο ποιος ο λογος να κανεις?

λια μου αστες να λενε τις μυξοπαρθενες!!!! προσεξτε μη σας πιασουν οι ντροπες τωρα που θα ανοιξετε τα ποδια σας στο γυναικολογο :lol::lol::lol::lol:

γεια σου βρε ναταλακι με τη κοιλαρουμπα σου!!!!

τονια μου αφου μπηκε στο μηνα της να μη φοβαται τιποτα πλεον να της πεις!

λιλ μου τελειο το δωματιο σας ωραιο και διακριτικο (και μενα μου αρεσουν τα απαλα να τα βλεπω σε αλλα δωματια οσο και να σου φαινεται περιεργο :lol: )!!!! οτι πρεπει για ενα πριγκιπα! μπες στα προφιλ μας και δες τα με την ησυχια σου τα δωματια μας!

αριαδνη σε ειδε η γυναικα με τη μπυροκοιλιτσα και λεει ας της τα κανω πολλα χερια για να μη κουραζεται που τα κανεις εσυ!!!!

σε λιγο ερχεται το κοκος σπιτι! και οχι τιποτα εχει παλι ψυχουλα ο καναπες γιατι ετρωγε τυροπιτακια χθες η σκατουλιτσα μου!!!! θα τα πουμε πιο μετα κοριτσαρες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...