Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

λια μου αστες να λενε εμεις ειναι μοντερνες μαμαδες!!!!

βικακι μου ξεκουρασου και καλα αποτελεσματα ναχεις απο την καμπυλη σου

ωραια η κολοκυθοπιτα μου ανοιξες την ορεξη παω να χτυπησω φακιολες!!!!

πα να ξυπνησω τη μικρη να την ταισω για να παμε στα τζαμπο μετα που θαρθει ο μπαμπας μας για να δουμε δευτερο καρεκλακι αυτοκινητου.... τωρα θα παρουμε το 9-36κιλα γιατι εχουμε ενα 9-18 αλλα αμα ειμαι στη δουλεια και θελει να την περνει απο τους γονεις του τη σαντυ τι θα κανει θα τη βαζει χωρις καθισμα ή θα τους αφηνω μαζι με τη μικρη και το καθισμα της για να το βαζει μετα αυτος??? ετσι και αλλιως θα το χριαστουμε τωρα και με τα δυο τεκνα!!!!

φιλακια παντου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοιλιτσες μου. Μολις ξυπνησαμε πριγκιπας και μαμα.

Βετακι μια χαρα και εσυ. Τι ωραια εσεις που κοντευετε....... :):):):):) . Και ειδικα εσεις που ξερετε σε ποσες μερες θα εχετε αγκαλιτσα τα μωρακια σας :D:D:D:D:D . Αντε να περασει και ο δικος μας ο καιρος και να λεω και εγω " μια χαρα η νεραϊδουλα μου, τοσα κιλα κοριτσαρος!! Σε 2 εβδομαδες μπαινουμε στο μαιευτηριο :D:D:D:D "

Λια :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Ντροπη! Εγκυος γυναικα να κανεις τετοια πραγματα! Τουλαχιστον τωρα θα ξερεις τι σε πειραζει χαχαχχαχαχαχαχαχχα

Βικυ ολα καλα και εσυ :) . ΚΑλα αποτελεσματα με την καμπυλη. Ευχομαι να ξεκουραστηκες το μεσημερι ;););)

Αλεκα καλα ψωνια.

Παω να κανω ενα καφεδακι και θα επανελθω. Ουτως η αλλως σημερα μονη θα ειμαι οποτε εχω πολυ χρονο. ΚΑλα που εχω και εσας και λεω καμια κουβεντα :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

denn sumbadizoun diladi oi hmerominies?

se ligo tha etoimastw k na pame apo tin kliniki...

bikaki kala apotelesmata me tin kampuli katse ksekourasou twra...

sumfwnw k egw me tin nansy oute emena mou aresoun ta krua h ta zesta ugra...

ekana ena pastistio alla pswfisa...

ksexasa ti allo grapsate...

tha ta poume meta pou tha gurisw sas filw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε με με τις πίτες...εχει και κάτι συνταγες τωρα στο σκαι και θα με κάνουν να φτιαξω πίτες τωρα!(απο τις πιπες στις πιτες..αυτο θα πει κοριτσι για σπίτι!αχαχχα)

Ξεχασα να σας πω,για τους πόνους περιοδου μου είπε ο γιατρός πως είναι φυσιολογικοί τώρα.Τράχηλο δεν κοιταξε καθόλου,του το είπα και λεει οτι τωρα δεν μας πειράζει και να έχει αλλαξει λίγο.

Μου έγραψε και καρδιολογική εξέταση για να είμαστε καλυμμένοι και απο εκει,επειδη του είπα για τις αρρυθμίες.

Ρε κορίτσια..σκεφτόμουν χτες οτι ο αντρας μου δεν έχει πάρει τίποτα για το μωράκι,έτσι συμβολικά.Και με πείραξε λιγάκι..Μήπως είμαι πολύ κατίνα?Μήπως αν του το πώ θα είναι χαζομάρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλία μάλλον το τικεράκι σου θα αλλαξει σε δυο μερες που θα εισαι 36 εβδομάδων.

Μπορει να μετράμε την αλλαγή μήνα αναλογα με την ΠΗΤ,αλλα πολλοι γιατροι και σαιτ τη μετράνε τελειως στρογγυλά,με τις εβδομάδες.

Κι εγω υποτίθεται μπηκα στον 9 στις 14,αλλα ο γιατρος εκεινη τη μερα μου ειπε δεν μπηκα ακομα,και του λεω στις 36 εβδομαδες?Και μου λεει ναι.Αυριο δηλ θα μπω και επισημα.

Χαζομάρες.2 μερες πάνω,δυο μέρες κάτω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou, telika i pethera mou den eipe tipota ston antra mou ;) simera irthe kai mou leei exeis dikio, prepei na prosexo perissotero kai tis eipa kai ego oti den eprepe na tis eixa milisei asxima alla ekeini ti stigmi eixa frikarei!!!

ekane simera tin kampuli zaxarou kai tis eksetaseis tou mina!!! xalia niotho, eksantlimeni, den ksero ti ftaei! mallon epeidi me tripisane 3 fores... koimithika 2 ores alla akoma den exo dunami!!!

pao na sas diavaso...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!!

Euxaristw polu.

Koritsia exw trelathei sto plintirio, twra ebala to 4.

Xamos ginetai apo pragmata. Den perimena na ferei tosa pragmata. Einai ligo tis uperbolis, ama sas pw ti efere...basika kai ti den efere, mexri kai magio, gia tou xronou bebaia!

Koritsia esas pou feugei o giatros sas na katsete spitaki sas kai xalara kai min agxwneste kai ola tha pane kala!

A ithela na pw gia ton paidiatro...emas edw mas ipan stin kliniki oti kanonizoume emeis enan paidiatro na einai sti genna kai meta an theloume ton sunexizoume. Opote emeis tha pame se mia pou mas sustisan kati gnwstoi na tis poume na erthei sti genna kai meta sunexizoume ekei. 200 europoulakia einai h amoibi tis, alla einai anagkastiko na exeis kapoion paidiatro paron kai an den exeis esu sou fernoun autoi.

Nancy me geia ta pragmata! Tha kopseis ta mallia? Kalitera kopsta gia na fainesai ligotero ksemalliasmeni se ligo kairo!! :lol::lol::x

Pasxalitsaki h alitheia einai oti den exw parapono aptous goneis mou, me boithane pantou kai xwris na to zitisw...kai an zitisw den uparxei periptwsi na min boithisoun kai me to parapanw...einai polu paradosiakoi kai thisiazontai gia ta paidia tous!

Aleka einai kai emena to 3 tous eggoni. O aderfos mou exei 2 paidakia ta opoia oi goneis mou ta latreuoun kai exoun kanei ta idia kai gia auta! H moni diafora tha einai oti kserw oti h mama mou tha me boithisei ligo parapanw sto spiti apo oti ti nufi mou, an kai auti tin exei uper boithisei gia na pw tin alitheia, to spiti akoma mexri twra paei kai tis to mazeuei mia fora tin ebdomada kai ta paidia tis einai 5 kai 3.

Este mou edwses kali idea! Tha to pw sti fili mou na to kanoume kai emeis etsi. An kai egw simera agorasa 2 megala paketa apo ta new born tis pampers. Alla na sou pw apti mia de thelw na kanw kai piramata sunexeia kai na allazw sunexeia marka, giati an me bolepsei h pampers meta na tou to allazw?? Isws telika parw mono apo to 2.

Lia giauto exeis parei tosa kila bre, den ksereis oti to sperma einai polu threptiko??? :lol: (bleaxxxx)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, ξεπατώθηκες στα πλυντήρια αλλά χαλάλι. είναι ωραία κούραση!

Και μας στην κλινική έχει δικό τους παιδίατρο που είναι 200 ευρώ (μέσα στην τιμή). Εγώ βέβαια δεν θα συνεχίσω σε αυτόν γιατί δεν θα μένουμε Πάτρα αλλά μου έχουν συστήσει κάποια καλή εδώ κοντά.Έχουμε σκοπό να επικοινωνήσουμε μαζί της τον άλλο μήνα για να δούμε αν θα είναι τον Αύγουστο, οπότε να μας αναλάβει.

Κορίτσια έριξα έναν ύπνο το μεσημέρι,το ευχαριστήθηκα. Τώρα θα ετοιμαστώ να πάω μια βόλτα με την κουμπάρα μου.

Εχω ψιλοξενερώσει με τον καιρό, έχει βάλει λίγο κρυάκι και αύριο έχει δώσει καταιγίδες που έχω τη γυναίκα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Ariadni exeis dikio, einai wraia kourasi! Afou perimenw pws kai pws na bgoune na ta stegnwsw na ta siderwsw kai na ta ksana xazepsw giati den ta xortainw!!

To akousa kai egw oti tha xalasei ligaki o kairos...alla upomoni pou tha paei Maios einai!!

Mpempoula kai egw otan ekana tin kampuli xalia imoun. Paraligo na lupothimisw kiolas. Alla meta piga kai efaga kai irtha sta isia mou! Ksekourasou ligo isws eksantlithike o organismos sou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

este mou teleiooooooooo to domatio tou stratouli sas, trelathika molis eida tis photos! mpravo sas. kai ta matakia pano apo tin allaksiera teleiaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

lia teleia ta nea tou mpempi sas, mazi exoume rantevou 24/05 ;)

maxim kai esu problimata exeis me ta petherika sou! dustuxos sto spiti tous den mporeis na tous peis ti na kanoun, elpizo na katalaboun mexri na genniseis... apo tous goneis mas mono o pateras mou kapnisei, kai otan erxete episkepsi bgainei sto mpalkoni kai kapnisei, auto ginete apo tin imera pou mathane oti eimai egkuos. kai o antras mou ekso bgainei...

elena oraia i suntagi sou gia liker, tha ti kano kai ego. ;) mpravo sti mama sou pou sou efere polla pragmata ;);) kalorizika...

nansy gelasa polu me tin pi pa xaxaxaax. me geia ta pragmatakia tis mpempas sou. polla den pairnei i paidiatros???? den einai kai asxima na katapineis ;);) bitamines xaxaxaxaxa

delphine mou teleia i mpempa sou. 3700 mia xara tha einai an bgei me tetoio baros ;)

bikaki kala apotelesmata gia tin kampuli na exeis ;) kai ego simera tin ekana...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

este mou teleiooooooooo to domatio tou stratouli sas, trelathika molis eida tis photos! mpravo sas. kai ta matakia pano apo tin allaksiera teleiaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

lia teleia ta nea tou mpempi sas, mazi exoume rantevou 24/05 ;)

maxim kai esu problimata exeis me ta petherika sou! dustuxos sto spiti tous den mporeis na tous peis ti na kanoun, elpizo na katalaboun mexri na genniseis... apo tous goneis mas mono o pateras mou kapnisei, kai otan erxete episkepsi bgainei sto mpalkoni kai kapnisei, auto ginete apo tin imera pou mathane oti eimai egkuos. kai o antras mou ekso bgainei...

elena oraia i suntagi sou gia liker, tha ti kano kai ego. ;) mpravo sti mama sou pou sou efere polla pragmata ;);) kalorizika...

nansy gelasa polu me tin pi pa xaxaxaax. me geia ta pragmatakia tis mpempas sou. polla den pairnei i paidiatros???? den einai kai asxima na katapineis ;);) bitamines xaxaxaxaxa

delphine mou teleia i mpempa sou. 3700 mia xara tha einai an bgei me tetoio baros ;)

bikaki kala apotelesmata gia tin kampuli na exeis ;) kai ego simera tin ekana...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!! ναταλια θα περιμενουμε νεα σου.. κ εγω στην κλινικη θα παω!

μπεμπουλα καλα αποτελεσματα να εχεις..κ εγω νυσταζα οταν περιμενα μεχρι να τελειωσουμε τελειως με το ζαχαρο..μια περιεργη διαθεση ειχα!

οσο για παιδιατρο ουτε εψαξα.. ;) καλα ειναι να ψαξω να βρω μια ,να την εχουμε ετοιμη καλου κακου..θα γεννησω νοσοκομειο,γι'αυτο ισως δεν αγχωνομαι!

κοριτσια τον ηπιατε τον καφε? :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια, βραδυνη σημερα γιατι τωρα καταφερα να κατσω λιγακι.

Με βγαζει λιγο off η μικρη τα απογευματα, ωρες ωρες νευριαζει κλαιει και χτυπιεται για χαζους λογους και σημερα για να τα αποφυγω την πηγα κουνιες να ξεδώσει.

Το πρωι περασαμε πολύ ομορφα με την Ανθη και το Καρολινακι, ήπιαμε το καφεδακι μας και μιλαγαμε για τα παιδακια μας εκτος και εντος κοιλιας, εχουμε βρεθει τρεις τεσσερις φορες μονο και ειμαστε λες και γνωριζομαστε μια ζωή. Το Καρολινακι με μια σουπερ κοιλιτσα που ο ποντικουλης ολη την ωρα την κλωτσουσε και η Ανθή που οτι και να γραφει εδω για τα κιλά, απο πισω και απο πλαγια ουτε φαινεται οτι ειναι εγκυος, εχει μια μικρη ομορφη κοιλιτσα με μια ησυχη φραουλιτσα.

Βετα σε δυο βδομαδες δηλαδη θα εχεις αγκαλιτσα το μωρακι σου τελεια, και τα κιλακια του μια χαρα. Λες να εισαι η δευτερη μετα το Καρολινακι ή θα κανει καμια αλλη την εκπληξη.

Αλεκα και εγω ετσι την πρωτη φορα που εφυγε με το σχολικο συγκινηθηκα...καλα ψώνια σιγουρα θα το χρειαστεις αργοτερα και το δευτερο καθισματακι.

Βικακι μια χαρα η μπεμπουλα μεγαλωνει, μην αγχωνεσαι αν στην βγαζει ισα η μεγαλυτερη απο την ΠΗΤ. Καλα αποτελεσματα και απο την καμπύλη, παει εφυγε και αυτο.

beboula και εσυ καμπυλη σημερα, καλα αποτελεσματα και σε σενα.

Ελενα ειδες αυτα τα μικροσκοπικα ρουχαλακια με τι χαρα τα πλενεις και τα σιδερωνεις. Αντε με το καλο να τα φορεσει και να τα ευχαριστηθει η μπεμπουλα σου.

Η Ναταλια που ειναι να μας πει τα νεα απο το nst?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσια που περασατε καλα το πρωι!!! ναταλια που εισαι?ολα καλα?

εμεις εχουμε προβλημα με την cosmote απο χτες το μεσημερι.τα κινητα μας ειναι νεκρα..ευτηχως δουλευει το σταθερο αν σε περιπτωση χρειαστει..

αχ κοριτσια δεν ειμαι καλα.. με πεθαινει το πλευρο μου κ μου δημιουργει πολλα νευρα..δεν ξερω πως να κατσω κ πως να ξαπλωσω..εχω σαλταρει..οσο για της κλωτσιες ειναι απιστευτη!!!αφου την λεω συνεχεια καλε τι σου εκανα κ με κλωτσας ετσι?!!!!σας καληνυχτω,πολλα πολλα φιλια σε ολες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου τι κανετε?

ειπα να πω ενα γειαααα..μιας και η υπερενταση μαζι με την κοιλουμπα μου :lol::lol: σε συνδυασμο με την μαμακια :oops: που κανα να πιω καφε που τον τελειωνα στις 8 το βραδυ...με εχουν μετατρεψει απο παπιοποντικομανα σε νυχτεριδομανα :lol::lol: ανθουλι μου ακους????????????? σαν να σου μοιαζω λιγακι.. :D:D

βεβαια τωρα μαμυδιαζωωωωωωωωωωωωω :lol::lol: και ειμαι φετα!!!!!!!!!!!!!!!

σε 9 μερες θα θηλαζωωωωωωωωωωωωωωωωω :roll::roll:

μαρακι μου γλυκο απο την αγαπημενη μου συμπρωτευουσα... :x:x:x:x μακαρι να βρεθει ευκαιρια και να σ εγνωρισω απο κοντα...ξερεις ποσο σε παω...

οι υπολοιπες φουσκωκοιλιτσες μου τι κανετε?

αλεκακι μου καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοιλουμπίτσες!!!!!

Σήμερα πέρασα πολύ πολύ όμορφα με τις 2 μου φιλενάδες, το Κατερινάκι και το Καρολινάκι! Νιώθω πάρα πολύ οικεία και με τις δύο! Σαν να τις ξέρω χρόνια! Είναι και οι δύο πολύ γλυκές, πολύ όμορφες και πολύ κομψές!!!!! Τρεις εγκυούλες για καφέ! Πολλή πλάκα έχει! Μακάρι να τα καταφέρναμε να συναντηθούμε περισσότερες! Α δε σας είπα..Πριν λίγο έγινε και προξενιο! Η φραουλίτσα μου θα πάρει τον ποντικούλη της Καρόλίνας! Πάει και τελείωσε!!! Έτσι συμπεθέρα;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Έλενα ώραία θα ήταν να είχαμε περισσότερο χρόνο με τα μωρά μας..Στο γιο μου κάθισα 6 μήνες και γι' αυτό τώρα μου κακοφαίνεται..Τι να κάνουμε όμως που πρέπει να δουλέψουμε...Μακάρι να τά καταφέρουμε όλα μια χαρά!!!Με γεια τα καινούρια πραγματάκια της μπέμπας σου!!! Σούπερ η μαμάκα σου! Μπράβο της!

Ναταλία μπράβο για τις εξετάσεις!!!!! Εγώ τον αιματοκρίτη δεν μπορώ να τον ανεβάσω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Συνέχεια 29 έχω :?:?:? Μπήκες κι εσύ στην τελική ευθεία ε;; Με το καλό να γεννήσεις το αγοράκι σου!

Σταυρούλα μου μακάρι να τα καταφέρω καλύτερα από την πρώτη φορά..Σίγουρα θα βοηθήσουν τα λάθη που ξέρω πως έκανα..Όσο για τα κουνούπια, άμα κλείνετε ΑΜΕΣΩΣ τη σίτα όταν μπαινοβγαίνετε δε θα έχετε θεματάκι ;);)

Kokona μια απόφαση είναι με τη διατροφή..Πάντως είδα διαφορά όχι μόνο στα κιλά αλλά ακόμα και στο πρήξιμο των ποδιών..Επίσης το στομαχάκι μου ηρέμησε!

Λία ξεπρήστηκα γιατί άλλαξα διατροφή..Δε σαβουριάζω βλακείες. Προσπαθώ τουλάχιστον! Τρώω πολλά λαχανικά και φρούτα, ψαράκι, γιαουρτάκια κλπ. Είδα διαφορά!

Αφροδίτη έχεις δυσκοιλιότητα;;; Οι αιμορροϊδες συνήθως τότε εμφανίζονται..Αν έχεις δυσκοιλιότητα καλύτερα αντιμετώπισε αυτήν..Πώς;;; ΜΕ TANILAS!! Έτσι Έλενα :lol::lol::lol: ;;;;;;;;;

Βίκυ καλά αποτελέσματα με την καμπύλη!!! Καλά λέω εγώ ότι η φραουλίτσα είναι μικρή.Είχα πάει στο γιατρό 24 εβδ. και 3 ημερών και ήταν 660 γρ...Σαμιαμίδι θα γεννήσω :shock::shock::shock: ;;;;;;;;;;

Ικανοποιητική η συζήτηση για το οικονομικό;;;;;;

Μπεμπούλα μια χαρά η πεθερούλα σου! Πολύ καλή! Ωραία που τα βρήκατε τελικά ;);) Καλά αποτελέσματα με στις εξετάσεις σου!

Αριάδνη αύριο έχω κι εγώ γυναίκα και έχω ξενερώσει απίστευτα που είπαν για καταιγίδες :evil::evil: Είναι ΠΟΛΥ σπαστικό :evil::evil::evil: Πού θα απλώσουμε τα χαλιά να στεγνώσουν ΟΕΟ;;;;;;;

Κατερινάκι μου ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!! Πάντως σε καταλαβαίνω με το θέμα της Αγγελικούλας. Όποτε ο Πάνος αντιδρά όταν του λέω όχι σε κάτι με θυμώνει απίστευτα. Περνούν τις φάσεις τους και αυτά...

Καρολινάκι-συμπεθέρα εμείς πάλι το ξενυχτήσαμε στο τσατ ε;;; Πάντως ακόμα και να σε ξενυχτάει λίιιγο ο ποντικούλης μην ανησυχείς! Θα είμαι εγώ εδώ!!!!!

Πολλά πολλά φιλάκια κοριτσάρες μου! Δεν τα καταφερα να τα σχολιάσω όλα γιατί πάλι πήγε πολύ αργά :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Εγώ χτες το απόγευμα πήγα βόλτα στους γονείς μου αν και το μετάνιωσα γιατί γύρισα χάλια.

beboula και vikaki καλά αποτελέσματα με την καμπύλη.

Έλενα κι εγώ δεν μπορώ να πω ότι οι γονείς μου δεν βοηθάνε αλλά λόγω του ότι περνάνε κάτι άσχημο οικονομικά τώρα τελευταία με επηρεάζουν πολύ ψυχολογικά σε σημείο που φοβάμαι μήπως επηρεάσει αυτό τον θηλασμό και δεν μπορέσω να θηλάσω λόγω κακής ψυχολογίας. Ενώ μένουν πιο κοντά στο μαιευτήριο και κανονικά θα πήγαινα εκεί να μείνω όταν θα πλησιάζουμε στον τοκετό, τώρα δεν το κάνω γιατί και χτες που πήγα μια βόλτα γύρισα χάλια ψυχολογικά και αυτό με φθείρει πολύ. Δεν μπορώ να χαρώ την εγκυμοσύνη μου και όσο και αν τους αγαπάω θέλω να τους κρατήσω μακριά από μένα και τον εγγονό τους. Θα μου γεννηθεί με κατάθλιψη ο μπέμπης :lol:

"giati an me bolepsei h pampers meta na tou to allazw??" Γιατί τα pampers ειδικά τα πρώτα νούμερο είναι πιο ακριβά από τα chicco. Άλλωστε τα παίρνεις σε περίπτωση που δεν σου κάτσουν καλά τα pampers αν σου κάτσουν καλά δεν αλλάζεις (αν δεν υπάρχει διαφορά στην τιμή) απλά χρησιμοποιείς αυτά που πήρες από chicco και συνεχίζεις με αυτά που προτιμάς. Γι'αυτό κι εγώ ήθελα 3 πακέτα και όχι 6.

Αριάδνη εμένα μου αρέσει που έχει λίγο κρύο ακόμα γιατί οι ζέστες για μας είναι δύσκολες.

Ναταλία περιμένουμε νέα από nst.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares mou...

mia xara itan to nst exw liges suspasoules alla einai fusiologikes mou eipan... telika tzampa anxwnomoun...ston mpempi pantws den arese i eksetasi den stamatise na kounietai.... :):)

elena megia ta pragmatakia tis mikris wraia einai i kourasi ontws egw pou misw to siderw ta rouxa tou mikrou ta siderwna me euxaristisi....

beboula kala apotelesmata k se sena me tin kampuli...

este ase apo psixologia k egw epeireazomai polles fores apo tous allous k den thelw sikwnomai k feugw....

me ta petherika mou einai to mono thema pou me enoxlei einai to tsigaro kata ta alla einai poli kaloi k me exoun san kori tous...

xthes to vradu me epiase mia dusforia den mporousa na koimithw eixa faei kati patatakia to apogeuma k mallon me epeireasan auta....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημρουδια σας!!!! η μικρη δεν εφαγε το αυγο και βρηκα ευκαιρια να σας διαβασω μεχρι ναρθει το σχολικο! εχω αρκετες δουλειες σημερα και δεν ξερω αν θα προλαβω για καφε αλλα το κυριοτερο να βαλ βενζινη!!!!

βετακι δηλαδη και εσυ τελος μαιου γεννας??? αντ με το καλο

γιατι ο δικος μου λια μου τι εχει παρει???? μεχρι και οι μπογιες για το δωματιο εγω τις πηρα :lol::lol::lol: αει μαρη μη σκεφτεσαι ετσι.... εμενα δεν ερχεται καν στο γιατρο μαζι μου

και εκει που εγραφα επεσε το μαμμυ ας το καλο μου! σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις ομορφες κοιλιτσες...

Αχ Εστε στεναχωρηθηκα με αυτα που λες..ευχομαι συντομο να αλλαξει η κατασταση των γονιων σου προς το καλυτερο...Εσυ σαυτη την φαση που εισαι πρεπει να σκεφτεις εσενα κ το μωρακι σου στη κοιλιτσα..μην στεναχωριεσαι γιατι οπως γνωριζεις οντως θα επηρεασεις τους θηλασμους σου με το μωρακι σου...Καταλαβαινω ποσο δυσκολο ειναι να μην στεναχωριεσαι γιατι ειναι γονεις σου αλλα τωρα θα ρθει ο γιοκας σου στον κοσμο κ πρεπει να δωσεις προτεραιοτητα σαυτον..πρεπει οσο γινετε να εισαι ηρεμη ψυχολογικα....αχ ρε Εστε κουραγιο...κ υπομονη...θα ρθουν καλυτερες μερες..

Ναταλακι μπραβο ολα καλα με το μωρακι σου αντε με το καλο να ρθει....

ΑΧ κοριτσια ωραιο καφε ειπιατε μπραβο....Καρολινακι Ανθουλα κ Κατερινακι.

Ελενα καλοφορετα να ειναι τα πραγματα της μικρης σου.....

Καλα αποτελεσματα σε οσες περιμενουν σημερα εξετασεις.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου!!! ναταλια χαιρομαι που ειναι ολα καλα..με το καλο να ερθει ο πριγκηπας σου!! :):) εννοειτε οτι θα με παρεις τηλ οταν ερθει η ωρα..ε???

καρολινα κ εγω θα χαρω πολυ να βρεθουμε..κ απ'οτι το κοβω με τα μπεμπακια θα βρεθουμε!!! :):)

επειδη εστω κ εδω οι σαλονικιες δεν βολεψε να βρεθουμε για καφε,εκτος απο την ναταλια που βρεθηκαμε,σκεφτηκα εστω στα παρτι των παιδιων να βρισκομαστε!! :)

εστε κ εγω θα χαλιομουν αν ζουσα μια τετοια κατασταση..θελοντας κ μη στεναχωριεσαι οταν ζεις μια κατασταση..

ανθη μη μας ξεχασετε στο γαμο!!!! :):):D αντε κ κουμπαρα η μπουμπου μου!!! :):) να εχετε ενα λογο να ερχεστε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!καρολινα κ για σενα το λεω!!!

αλεκα καλες δουλιτσες!!!

εδω σημερα παλι βρεχει.. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kokona ευχαριστώ για την συμπαράσταση. Απλά ελπίζω και εύχομαι αυτή η στεναχώρια που περνάνε η γονείς μου να μην τους βγει σε πρόβλημα υγείας. Όσο είναι υγιείς δεν με νοιάζει τίποτα.

Ευτυχώς εδώ δεν βρέχει ακόμα. Άπλωσα και τα ρούχα να στεγνώσουν. Πάω να βάλω utrogestan και μετά θα ετοιμάσω την βαλιτσούλα μουυυυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Περιμένω τη γυναίκα που υποτίθεται ότι σήμερα θα έκανε μπαλκόνια, παντζούρια και κάτι τοίχους. Να δώ τί σκ.. θα κάνει με αυτόν τον παλιόκαιρο. Ευτυχώς θα έρθει και αύριο. Επείγομαι γιατί την Δευτέρα είναι η γιορτή του άντρα μου. Χτες του ανακοίνωσα ότι λέω να φτιάξω εκμεκ κανταίφι και ξετρελάθηκε αλλά μετά με προσγείωσε και μου λέει "είναι δύσκολο, θα το πετύχεις?" :twisted:

Σταυρούλα και γω επηρεάζομαι πάρα πολύ και τώρα που κατέβηκα Πάτρα και έλεγαν συνέχεια για την κρίση και τί θα γίνει αν γυρίσουμε στη δραχμή, μου έσπασαν τα νεύρα. Αφου και γώ έλεγα να πάω όλο τον Ιούλιο Πάτρα επειδή εκεί θα γεννήσω, τώρα το ξανασκέφτομαι...

Θα τα πούμε και μετά, φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΠΑΘΕ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ..

ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ!!

ΑΛΛΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ! :lol::lol:

ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΑΙΡΝΑΝΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ.Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ!ΤΟ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΓΩ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!ΒΑΡΑΜΕ ΜΥΓΕΣ!

ΕΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΔΥΟ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ.ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑΣ Κ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ.ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟ!ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΔΩΡΟ!ΒΡΗΚΑ ΜΕΓΑΛΗ ΤΣΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΕ ΜΠΕΖ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΣΤΑ LAPIN ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ 92,00 Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..Κ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΣΚΑΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Elli13παντα θα ποναει. Οποια φορα και αν ειναι, οσα παιδακια κι αν έχεις ηδη. Εκανες όνειρα γι αυτο τ μωρο. Το αγάπησες απο οταν ηταν μονο ιδεα. Μεγαλωνε μεσα σου... Μόνο εσυ ξερεις πως νιωθεις. Ποσο πονας. Κλεισε τ αυτια σου σ αυτους που δεν θέλουν να σ ακουσουν.  Αυτο π περασες μεχρι να το αποβαλλεις δ θελω ουτε να το σκεφτω. Δεν μπορώ να το διανοηθω. Ισως για να μη σου πειραξει τη μητρα. Ευχομαι να καθαρισεις γρήγορα τουλαχιστον και η ταλαιπωρια σου να σταματησει εδω.
    • Καλημερα! Βασικά μου ειπε μόλις γεννήσω θα είναι εκεί να πάρει το μωρό να το δει. Θα είναι σε επικοινωνία με την γυναικολόγο μου για το ποτε γεννάω. Έγραψε κ την ΠΗΤ μου.
    • Καλημερα! Έγραψε τα στοιχεία μου κι ειπε θα μιλήσει η ιδια με την γυναικολόγο μου. Οχι μου ειπε θα τα πουμε μετα. Μου έγραψε μονο τι πρεπει να παρω απο το φαρμακείο 2-3 πραγματάκια. 
    • Καλησπέρα κορίτσι μου. Αυτή την ενεση τη βαζεις στην 28η εβδομάδα αν η μαμα εχει αρνητική ομαδα αίματος, δηλαδή resaus αρνητικό(δεν εχει αντισώματα reasus) . Σε περίπτωση που το έμβρυο εχει θετική ομάδα αίματος (δηλαδή αντισώματα resaus) να προλαβουμε να μην "μπουν" στον οργανισμό της μαμας. Στην ουσία βαζεις αυτή την ένεση για πρόληψη για την επόμενη εγκυμοσύνη. Προσπάθησα να στο εξηγήσω όσο πιο.απλα, εννοείται ο γιατρός θάνατο εξηγήσει πολύ καλύτερα 🩷
    • Ακριβώς το ίδιο μου είχε πει κι εμένα στην αρχή γτ κι ο δικός μου πλακούντας ήταν χαμηλά! Καλά όντως δεν είναι και πολύ βολικό, αλλά αφού βοηθάει για όταν μπούμε στον μήνα μας κάτι θα κάνουμε😀 Θα χούμε και τις ετοιμασίες εντατικά τότε! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...