Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

λοιπον.....

πωπω βλεπω καινουργιες φωτο με κοιλιτσες και ζηλευω.... μαλλον θα σας βαζω το πωπο μου γιατι μονο αυτος μεγαλωσε και οχι τοσο πολυ η κοιλια!!!!

ντελφιν μου τελεια και κοιλιτσα σου αν και με το βρακακι ηταν πιο σεξυ!!!!

καγκουρακι μου και το πρεναταλ εχει κατωσεντονα... αφου τελειωσες το ξεδιαλεμμα μια χαρα εισαι!

αριαδνη μου σε ρωτησα επειδη ειμαι απο αγρινιο και τον εχω κανει απειρες φορες αυτη τη διαδρομη αθηνα-αγρινιο παντα νευριαζε τον αντρα μου αυτος ο δρομος ενω εγω αναισθητη!!!

γιαυτο ο αντρας μου δε θελει να παιρνω αυτοκολλητα γιατι δεν μπορει να τα βαλει και μου αρεσουν τα μεγαλα!

τελειο το φωτιστικο μοντερνο και ταιριαζει εκπληκτικα με το αυτοκολλητο!

λια εισαι και αδυνατη και εχεις και γιο.... μονο εγω ειμαι η στρουμπουλη με την εξαφανισμενη μεση!!!! με τοσο μαλλι δεν ζεσταινεσαι??

πες τους τα λια μου κανονιστε σουσουραδες να μας ξεχασετε!!!!

αννουλα για βαλε φωτο κοιλιτσα να σε καμαρωσουμε και σενα!!!!

ελενα μου σου ειπαν ετσι γιατι τα δινουν στο χερι και εδω στη ροδο τα ιδια κανουν επειδη δεν ειναι πολλες οι κλινικες!

ωραιο χρωμα το μαξιλαρι σου αντε να βολευτεις και εσυ

μολις ξυπνησε η μικρη και την ταισα ηρθε ο μπαμπας της και πηγαμε κουνιες και μετα καναμε μια βολτα στη παλια πολη και καθησαμε να πιει ο μπομπ μια μπυριτσα με τους φιλους του και εγω γυρισα σπιτι με τη μικρη γιαυτο αργησα... και επισης περιμενα να μου πει η σταυρουλα κανενα πιασαρικο τιτλο!

αλλαζουμε ανα 100 για να μην μπλοκαρει το μαμμυ γιαυτο οχι για τους τιτλους βρε κουτο!

αστα βικακι μου μη μου τα θυμιζεις τα περι εργασιακα γιατι συγχυζομαι πολυ αγρια... φετος εγω θα κανω τη παπια και οτι μου πουν θα λεω ναι αλλα του χρονου που θα εχω και 2 παιδια αν δεν με βαλουν πρωι θα κανω οχι φασαρια ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!

αν κανεις και γεμιστους κολοκυθοανθους σε παντρευομαι κιολας!!!! :lol::lol::lol: φακινγκ book δεν εχω γιατι μια εδω μια εκεει θα μπερδευομαι!!!

μη σκας μου θυμισες τη κορη μου.... ακριβως τα ιδια τραβαω και εγω.... το πρωι θα πιει 120 και το βραδυ αν πιει 180 κανω παρτυ γιατι συνηθως πινει 70 για να κοιμηθει...οσες εχω ρωτησει και παιδιατρους και μαναδες μου ειπαν το ιδιο αφου τρωει γαλακτοκομικα μη το φοβασαι αστο μονο του θα ξανα αποφασισει να πιει

ρε νανσυ τα πεθερικα σου μες την εξυπναδα ειναι.... να τους χαιρεσαι!!! χαρας την υπομονη σου

μυτερη ειναι και σενα η κοιλια! εγω παντως αν θελω να κατηγορησω τα πεθερικα μου για οποιοδηποτε λογο του τα πρηζω αλλα δεν του λεω τι μου λενε για να σκασει χειροτερα και οταν ειναι μπουρλοτο τοτε του λεω "να μου καναν αυτο ή μου ειπαν εκεινο".... πονηρη βλαχα ειμαι οχι θα με ξεγελασει ενας νησιωτης!

ασε για τα πεθερικα αν διαβασεις τι εχουνε γραψει προηγουμενες απο μας θα τραβας τις κωλοτριχες σου!!!! :lol::lol::lol:

μωρη με πεθανες με τη φαβα και τη σαρδελα! εγω εβαλα νουντλς με μπολικο αλατι!

νανσυ στο γαμο του αδελφου σου θα εχετε ψητα???? αν ειναι να πεταχτω και εγω, εσυ φαε σαρδελες :lol::lol:

η κοιλιτσα σου ειναι τελεια μπεμπουλα μου... εγω οταν ειδα την λακουβα ειπα να καποιο απτα δυο κουνιοταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εεε αφου τελειωσα με το προηγουμενο ποστακι μας, ας σχολιασω και το καινουργιο γιατι αυριο μπορει να ανοιξω κιαλλο ετσι που μιλαμε!!!

κοκονα μου κοιλιτσα θελουμε!

μαρακι ειδα τη φωτο με τη κοιλια και το γιο σου και επαθα πλακα! φανταζομαι πως και πως περιμενει την αδελφουλα του!

εγω κανω αλλα δεν ικανοποιουμαι το κανω απο αγγαρεια μονο δηλαδη να ξεσπασει ο αντρας μου και μονο στα τεσσερα.... η σπατουλα σου μου ελειπε!

νανσυ γιαυτο κανω αγγαρεια για να μη γλυφω!!!

ραπανακι μου εγω κανω και τωρα ακομη απλως διακριτικα λογω ζεστης το αποφευγω μια φορα τη βδομαδα ειναι αρκετο! επειδη ειμαι με καισαρικη λες να με πολυνοιαζει αν πρεπει να μαλακωσει ο τραχηλος ή να γυρισει το μωρο? :?::?:

εμενα ετσι που ειναι η κοιλια και ακροβατικα κανω αλλα βαριεμαι ετσι στα τεσσερα και βλεπω τηλεοραση :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxaxxaxaxa.....αλεκα γελασα!!!!! στα τεσσερα?? :lol: καλε κανει σε αυτη την σταση? να ξερω αν ειναι να την κανω..νομιζα οτι δεν κανει..μ'αρεσεις αλεκα!!!!!! εντωμεταξυ μισω αυτα τα βρακακια τα ολοκληρα..μου ελειψαν τα στριγκακια!!!

ναι ο γιος μου περιμενει κ ολο με ρωταει ποτε θα βγει?!!!!!εκεινη την ωρα που εβγαλα την φωτο κοιτουσε την κοιλια που εκανε διαφορα περιεργα κ του φαινοταν παραξενο..ξαπλωσε μπρουμητα κ καμαρωνε την κοιλια!!! :)

μπεεμπουλα με φ.τ. λογικα αν θυμαμαι καλα μολις τελειωσει το αιμα κ δεν πονας απο τα ραματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλορίζικο το καινούργιο ποστάκι! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!

Έβαλα και νέα φωτο!!!!Είδα πολύ ωραίες κοιλίτσες!!!!

Έχω καιρό να γράψω...έμπαινα κάποιες φορές αλλά δεν προλάβαινα να σχολιάσω!

Συγχαρητήρια για τα κορίτσια που είδαν τα μωράκια τους και βγήκαν καλές οι εξετάσεις! Πολύ ωραία τα πραγματάκια σας και τα δωμάτιά σας!Εγώ ακόμα τίποτα δεν έχω κάνει...Όσο για σεξ...κάνουμε αλλά όχι πολύ συχνά...

Τα δικά μου τώρα...την προηγούμενη εβδομάδα βάφαμε στο μαγαζί του άντρα μου και κουράστηκα αρκετά. Την Κυριακή είχε γενέθλια και ο μικρός μας! Έγινε 2, τελικά τα κάναμε σπίτι...περάσαμε πολύ ωραία αλλά κουράστηκα αρκετά μιας και τα έκανα όλα μόνη μου...!Αλλά το χάρηκα και πολύ! Αύριο έχω να κάνω εξετάσεις...κ μαζί με αυτές και την καμπύλη ζαχάρου...Άντε να τελειώνουμε σιγά - σιγά.

Βρε κορίτσια το τελευταίο διάστημα βαριέμαι πολύ να πηγαίνω στη δουλειά...

Καλό σας βράδυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το ποστάκι μας. Φτάσαμε κιόλας την 3η σελίδα και πάμε για την 4η. Ρε κορίτσια μην μιλάτε για μαμίσια. Εμένα ο δικός μου δεν μου κάθετε ούτε για το ένα ούτε για το άλλο αν και αυτές τις 2 εβδομάδες είναι απαγορευμένο αλλά και να μην ήταν πάλι τα ίδια θα είχα. Μου έχει φτιάξει και κορμί και με αφήνει στην πείνα. Έχασε αρκετά κιλά και έγινε κορμάρα. Άντε εγώ να αγιάσω. Είναι να μην κάνεις μετά συσπάσεις? Όχι πες μου :evil: Από τώρα σκέφτομαι κι εγώ πότε θα επιτρέπεται η επαφή μετά την γέννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα το ανοιξες αλεκα και ηδη 4 σελλιδαααααααααααααααααααααααα

με τα μαμισακιαααααααααααααααααααααααα ολες λεμε τον πονο μας και γω πριν ειχα πολυ ορεξηηηηηηηηηη τωρα με την κοιλια ολα μου φαινονται διαφορετικα απο την μια τον λυπαμαι τον ζουζουνακο μου και προσπαθω να τον περιποιηθω οσο μπορω απο την αλλη δεν θελω και πολλα πολλα ειδικα τωρα με την ζεστη και να σας πω την μαυρη αληθεια οταν πηγαμε στον γυναικολογο μου και μας λεει κομενα τωρα τα μαμισακια χαρηκα λιγο γιατι ειναι σσαν να πηρε την ευθυνη απο μενα δεν ειμαι πια η κακια που αρνειται

αλεκα μου ουτε εγω με 2 καισαρικες στο παρελθον περιμενω να μου μαλακωσει ο τραχηλος χι χι χι χι χι

ελενα μου ετσι λενε οι γιατροι στον 9ο και ειδικα προς το τελος σου λενε περπατα ανεβοκατεβα σκαλες και κανε σεξακιαααααααα ωστε με τα χυσακια να μαλλακωσει ο τραχυλος και να εχεις ισως και συσπασουλες για να γεννησεις πιο γρηγορα αλλα με την κοιλια απο δω μεχρι απεναντι και ενα μωρακι που ειναι ηδη κατω σου παει η καρδια να μπει να δει και να τρομαξει χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα

venus Μου να χαιρεσαι τον μικρουλακο σου και με το καλο να υποδεχθειτε και το νεο μελλος και ολα να πανε καλα με την καμπυλη και τις εξετασουλες σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλορίζικο το καινούργιο μας ποστάκι!Σήμερα του δώσαμε και κατάλαβε!!!

Εμεις πήγαμε σε μια ταβέρνα και φάγαμε με μια παρέα και τώρα επιστρέψαμε!

Βρε κορίτσια, πάλι με έπιασε κατάθλιψη με τα ρούχα!!!Φοράω όλο τα ίδια και τώρα που πιάνουν οιζέστες, κάτι πρέπει να αγοράσω πάλι!!

Πείτε μου,εσείς τι φοράτε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Δεν παίζεστε :?:?:? Μα πώς είναι δυνατόν να γράψατε τόοοοοσα πολλά :shock::shock::shock: ;;;; Εγώ η καψερή που μπάινω μία φορά μόνο μέσα στην ημέρα είναι αδύνατον να τα σχολιάσω όλα αυτά..Ούτε μυθιστόρημα να διάβαζα :lol::lol::lol:

Θα σας πω τα νέα μου από το γιατρό. Κατ' αρχάς η καμπύλη βγήκε πολύ καλή! Πρώτη τιμή 70, στη μία ώρα 110 και στις δύο ώρες 80. Ο αιματοκρίτης μου σταθερά στο 29 :?:?:?

Ο γιατρός μου την είπε για τα κιλά αλλά δε με νοιάζει ιδιαίτερα γιατί ξέρω ότι δε σαβουριάζω. Επίσης ξέρω πως θα τα χάσω εύκολα γιατί δεν είναι κιλά σαβουριάσματος αλλά τα περισσότερα οφείλονται στην κατακράτηση. Μόνο τα πόδια μου να δείτε και θα καταλάβαιτε :?:?:? ..

Η λεπτεπίλεπτη φραουλίτσα μου είναι μόλις 660 γρ. Επίσης χάρηκα πολύ γιατί η θέση της είναι πολύ καλύτερη σε σχέση με την προηγούμενη φορά. Όχι ιδανική αλλά καλύτερη από πριν. Θα με ξαναδεί σε 2 εβδομάδες. Αλεκάκι βέλε στη λίστα μας ότι η επόμενη συνάντηση με τη φραουλίτσα μου είναι στις 23 Μαΐου.Τι άλλο;; Α τον ρώτησα για τα θαλασσινά μπάνια και μου είπε ότι καλό είναι να τα αποφύγω στις θάλασσες της Αττικής. Δεδομένου λοιπόν ότι δε θα πάω κάπου αλλού μέχρι να γεννήσω θα πρέπει να αποχαιρετήσω για φέτος τα μπανάκια..Δεν πειράζει..Δεν είμαι και τρελή fan..

Ζήτησα να βάλει και το έγχρωμο τρισδιάστατο υπέρηχο μπας και ξαναδούμε φατσούλα αλλά μπααααα..Δεν μας έκανε τη χάρη. Είχε το χεράκι της στο προσωπάκι :roll::roll::roll::roll: .....

Νάνσυ και μπεμπούλα οι κοιλίτσες σας είναι τέλειες και εννοείται πολύ μεγάλες για την εβδομάδα σας. Πώς να μην είναι όμως;; Δύο μωράκια κουβαλάτε!!!

Πασχαλιτσάκι μου πολύ όμορφα τα πραγματάκια που θα αγοράσεις!

Κατερινάκι είχα αγοράσει στον Πάνο όταν ήταν μωρό μονόχρωμα κατωσέντονα με λάστιχο για την κούνια από το ΛΗΤΩ. Είχε σε διάφορα χρώματα θυμάμαι.

Εγώ κορίτσια ούτε ζεσταίνομαι (ακόμα με λινή κουβερτούλα κοιμάμαι), ούτε παιδεύομαι στον ύπνο. Βέβαια είμαι ακόμα 24 εβδομάδων και 4 ημερών και η κοιλιά μου δε χαρακτηρίζεται και μεγάλη...

Βίκυ μπορεί ο γιος σου να περνά φάση με το γάλα. Ακόμα όμως και να μη θελήσει να ξαναπιεί (όπως συνέβη με την ανιψιά μου) σκέψου ότι μπορεί να πάρει όσα χρειάζονται και από άλλα γαλακτοκομικά και κυρίως το τυράκι!

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπάκια. Ανθή ωραία τα νέα της φραουλίτσας σου. Γιατί κάνεις τόση κατακράτηση? Νερά πίνεις? :roll: Εγώ δεν έχω πρηστεί σχεδόν καθόλου αλλά πίνω περίπου 2 λίτρα νερό την ημέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koiloumpes mou amamites...min milate gia teteia themata tsouzoun o allos den mou kathetai... :evil::evil:

nansy polu wraia i koilitsa sou...

popo den pezeste eee posa grapsate pali ta ksexasa den thimamai k polla

anthi mia xara i fraoulitsa sou...

venus kala apotelesmata na exeis me tis eksetaseis...

egw tha tin kanw se ligo gia kati douleies kanoniste na grapsete kamia 10ria selides pali...

stedim pou douleuei o antras sou stin menemeni emena apo paidaki twra metakomisa....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

ΠΑΡΛΑΠΙΠΑ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΕΧΘΕΣ!ΤΟ ΣΕΞ Κ ΠΕΘΕΡΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΥΤΟ ΘΕΜΑ!

ΑΡΙΑΔΝΗ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ.ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΕΝΟΙΩΘΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΗΤΑΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ..ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΨΩΝΙΣΑ ΑΠΟ ΤΑ Η&Μ ΛΙΓΑ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙ Κ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ..ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ Κ ΣΤΟ ΣΠΙΡΤΙ ΦΟΡΑΩ ΟΛΟ ΝΥΧΤΙΚΙΕΣ Κ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ..ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ..ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΣΕΧ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΑΡΑΝΤΑ ΜΕΡΕΣ Κ ΑΦΟΥ ΜΕ ΔΕΙ ΠΡΩΤΑ ΕΙΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΤΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.Κ ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΟΥΛΑΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΣΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ..ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΖΩΗ ΣΑΣ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΤΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ!ΘΑ ΣΤΕ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΕΣ ΚΤΛ Κ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ..ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ!ΔΕΣΙΜΟ ΜΑΝΑΣ Κ ΠΑΙΔΙΟΥ..

ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΣΑΡΑΝΤΗΣΑΜΕ Κ ΑΦΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ :lol::lol::lol: ΚΛΕΙΝΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ :lol::lol::lol: ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΗ ΩΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑΜΕ!!Κ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΛΙΓΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΙ!

ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΤΟ ΠΙΠΙ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΡΑΧΝΟΥΦΑΝΤΟ!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

Εβαλα κ εγω νεα φωτο με την κοιλουμπα...

Συμφωνω μαζι σου Νανσυ μολις γεννησουμε κ μετα που ορεξη για φικι φικι...αλλου θα ναι το μυαλο μας κ δεν θα χουμε ουτε το χρονο ουτε την διαθεση..ετσι τουλαχιστον εγινε στο πρωτο μου παιδι...

Εγω Αριαδνη μου μεσα στο σπιτι φοραω μπλουζακια του ανδρα μου κ κατι ψιλες φορμες απο κατω με λαστικο κ για εξω πηρα δυο παντελονια απο τα h&m ενα μαυρο κ ενα εκρου με λαστιχο κ κανα 3-4 μπλουζες κ την βγαζω μαυτα α κ κολαν φοραω με καμμια μπλουζα μακρια...

Κ γω ρε κοριτσια εχω πριστει στα ποδια μου δηλαδη μολις κανω κανα δυο δουλειες ντουμπανο τα ποδια μου...τι να πω..

Βικακη οσο γιατο γαλα του μικρου μην σταναχωριεσαι αν το σβεστιο του το παιρνει απο αλλα τροφιμα..εγω μπορω να σου πω πως εχω το αντιθετο πινει γαλα κ δεν τρωει καθολου φαγητο με το ζορι τρωει κανα δυο μπουκιες..τι να πω δεν ξερω...

Venus καλα αποτελεσματα...

παω να κανω καμμια δουλεια κ επιστρεφω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exete dikio k egw kserw oti 40 meres meta den kanei k fusika den tha exeis k oreksi...

egw ariadni tin vgazw me mplouzakia makria k kolan se oli tin egkumosuni kolan forousa k me volepsan poli...

ta pantelonia egkumosunis den mou aresoun katholou gt kaluptoun k tin koilia k den to antexw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλουμπες!!!!!!! :):) venus να σου ζησει ο γιος..να τα εκατοστισει κ με το καλο το νεο μελος να ερθει!!κ καλα αποτελεσματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΡΩΕΙ Κ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΒΙΚΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΕΑΝ ΣΟΥ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ!ΕΜΕΝΑ ΠΙΝΕΙ 6 ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ 300ΜΛ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΨΑΡΙΑ Κ ΚΡΕΑΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΡΝΙ ΣΟΥΒΛΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠ ΕΞΩ.ΨΗΤΟ ΒΡΑΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΑΤΕΤΕΣ ΡΥΖΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΣΑΛΑΜΙ ΤΥΡΙ ΨΩΜΙ.ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou, pos eiste simera? ego ksipnisa noris kai ithela na pao mia bolta sti laiki alla pou na pao pou tha exei polu kosmo!!! fobamai oti mporei na xtupisoun ti koilitsa mou :twisted::twisted:

kokona megalose kai esena arketa i koilitsa sou...

kai ego prepei na paro merika rouxalakia, giati otan einai na pame kapou kai den brisko rouxa, me pianei katathlipsi :x:x:twisted: thelo na paro 2 forematakia, kamia foustitsa, 2 3 mplouzakia. mexri tora forousa kolan alla tora me ti zesti den ta antexo...

apo bebilina poia marka pirate??? exo parei 2 megala paketa pampers alla tora exei prosfora ta baybilino einai kala, na ta paro????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ ψώνισα από H&M γιατί είχα σκάσει με τις φόρμες. Πήρα μία βερμούδα, ένα σαλβάρι λινό και 2 φορεματάκια. Σήμερα σαν να κρύωσε λίγο ο καιρός. Επιτέλους να δροσιστούμε λίγο. :D

Κοριτσάκια μου μου έφερε χτες η μανούλα μου το σουτιεν από το site του Λητώ που είχα παραγγείλει και είναι τέλειο σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Έχει 33 ευρώ και δεν έχει καμία ραφή είναι πολύ μαλακό και βαμβακερό, μπορεί να πάρω και άλλο ένα. Επίσης, σας βάζω 1 τσάντα να μου πείτε σε ποιο από τα 2 χρώματα σας αρέσει πιο πολύ.

https://www.caboodlebags.co.uk/store/12 ... -funky.jpg

https://www.caboodlebags.co.uk/store/12 ... -funky.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beboula κ εγω πηρα 2 πακα babylino κ ενα pampers..δεν παιρνω αλλα μεχρι να γεννησω..μωρομαντηλα παιρνω συνεχεια..εχω παρει το septona 4 πακα προσφορα 6ε.. γενικα τα μωρομαντιλα κ εμεις στην τουαλετα μας παντα εχει πακο..οποτε εις διπλουν τα παιρνω!!ενα για το μωρο κ ενα για τον δικο μας πωπουλι!!!

μου ειχαν πει απο τις εταιριες οτι μολις γεννησουμε θα σας δωσουμε μου λεει τα βαλιτσακι κ κουπονια..

εστε το μπλε θα ελεγα.. φαινεται μεγαλη παντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρεπιπτοντως μολις προσεξα το τικερακι μου,το μωρακι ανοιξε το ενατο λουλουδι!!!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif] μπηκα επισημα σημερα στον ενατο!!! :)

10 του μηνος εμπαινα.. οποτε να κοψω σημερα τα γιουτοπαρ?η αυριο? ο γιατρος μου ειχε πει μεχρι να μπω στον 9ο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Μαρακι μετο καλο να κρατησεις την κουκλιτσα σου αγκαλια...

Εστε αναλογα με το καροτσι σου θα παρεις κ την τσαντα εγω ετσι εκανα τουλαχιστον..

Βεβουλα κ γω μαρκα pampers πηρα κ μαντηλακια septona- οι αλλες μαρκες στις πανες μου φαινονται πολυ χοντρες δεν ξερω αποψη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καρότσι μου είναι κόκκινο με μαύρο και λίγο γκρί. Άρα λέτε αυτή με τους μαύρους-κόκκινους και γκρί κύκλους ε? Ναι έτσι φαίνεται ότι είναι μεγάλη και έτσι την θέλω. Επίσης και το υλικό αυτό δεν λερώνει και είναι ανθεκτικό. Άλλαξα γνώμη δεν θέλω μωρουδιακό σχεδιάκι γιατί δεν θα κρατάω και δική μου τσάντα οπότε θέλω να είναι πιο γυναικεία προς ουδέτερη στο σχέδιο η τσάντα.

Κι εγώ κορίτσια pampers θα πάρω σίγουρα. Απλά περιμένω να με πάνε στο Σκλαβενίτη για να κάνω στοκ.

Τα septona είναι σίγουρα καλά? Φοβάμαι μην τα πάρω και μου πει μετά ο παιδίατρος να τα πετάξω. :?

Θα σας βάλω φωτογραφία κοιλιάς οσονούπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...