Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

Σταυρούλα το δωμάτιο βγαίνει καταπληκτικό.Μου άρεσε πάρα πολύ!

Εγώ πήρα τις εξετάσεις, ευτυχώς ο αιματοκρίτης έχει παραμείνει στο 30, πάλι καλα.

Έλενα και η πεταλουδίτσα μου άρεσε.

Πασχαλιτσάκι, πολύ κουραστική μερα είχες χτες :( Πάει, πέρασε όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια. Lia εγώ επειδή έχω πολύ λιτό δωμάτιο και τα χρώματα δεν είναι έντονα δεν φάνηκαν υπερβολικά τα ζωάκια γιατί είναι το μόνο που έχω σαν στολισμό. Αφού κι εγώ η ίδια δεν πίστευα στα μάτια μου όταν τελείωσα και είχα κολλήσει όλα τα αυτοκόλλητα γιατί πίστευα ότι θα είναι πολλά.

Έλενα ναι αυτές με τα σκρατς. Η ροζ νομίζω δεν υπάρχει πλέον διαθέσιμη αλλά πρέπει να υπάρχει η άσπρη με τα σχεδιακια. Φτάνει σε μάκρος λίγο πιο πάνω από το γόνατο και φαντάσου ότι το δοκίμασα με την τωρινή κοιλιά. Είναι πολύ βολικά και μάλιστα στον ανώδυνο που έκανα μου λέει η μαία να πάρω πετσέτες και κλάμερ για να τις βάζω κάτω από το στήθος και να τις πιάνω πίσω στην πλάτη με το κλάμερ γιατί θέλει πλύσιμο το στήθος με ζεστό νερό και έτσι δεν θα γίνεσαι μούσκεμα. Της λέω δεν χρειάζομαι κλάμερ :lol: . Έχω πάρει 2 μπουρνουζοπετσέτες με σκρατς που τις τοποθετείς όπως θέλεις είτε κάτω από το στήθος είτε πάνω από το στήθος και μου λέει υπάρχει τέτοιο πράγμα? :shock::lol::lol: Ναι της λέω υπάρχει.

Σας βάζω λινκ από το άσπρο και όποια προλάβει νομίζω ένα κομμάτι έχει μείνει αλλά ίσως φέρουν κι άλλα. Αυτό είναι το άσπρο http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004 ... 02_s00_i00 και αυτό το ροζ http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004 ... 02_s00_i01

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ενταξει μολις μου την φερανε 13;20.... συνεχιζω να γραφω γιατι πηρε το ματι μου κατι ζουγκλοζωακια!!!

συνεχιζω....

λια μου μια χαρα ο παιδαρος μη αγχωνεσαι για τα κιλα ειναι κατα προσεγγιση.... το σεξ και το "χυσιμο" στον 9ο μηνα βοηθαει παρα πολυ στο να μαλακωσει ο τραχηλος και να γεννησεις πιο ευκολα!

κοκονα κανεις και παραδοσεις γλυκα του κουταλιου? αν ειναι στειλε κανενα βαζο προς ροδο και να γραφει σε παρακαλω "λιγο γρηγορα να παραδωθει γιατι γενναμε"

εισαι καλυτερα σημερα????

ναταλακι προτιμησε μη επωνυμες πανες πιο μετα που θα ειναι μεγαλος δηλαδη μετα τον 5ο μηνα... πολλες φιλες μου βαζουν και του λιντλ και καρφουρ αλλα οχι απο την αρχη....

καλα εκανες και τους το ειπες για το τσιγαρο.....

ελενα μου το παρκο θα σου χριαστει για πιο μετα κατα την αποψη μου.... εμεις της το πηραμε 6μηνων για να μπορει και να κοιμαται εκτος σπιτιου αλλα και να παιζει αφοβα μεσα στο παρκο.... αν εχεις προβλημα χωρου βαλε το πορτμπεμπε, ειναι τρομερα εξυπηρετικο και δεν το αλλαζω με τιποτα και ας κοιμιζω και το μπεμπη στη κουνια διπλα μου!

αυτο που εχεις εσυ απ'οτι καταλαβα το αναβεις με διακοπτη???? γιατι το λουλουδι απο τα ικεα αναβει με τη πριζα σα εχει διακοπτη πορτατιφ.... πρωτα κανεις τρυπες στο τοιχο και βαζεις τη βαση με το λαμπακι και μετα απο πανω μπαινει το ροζ λουλουδι απλως πρεπει ναχεις μια πριζα απο κατω για να το αναβοσβηνεις με το διακοπτη

η πεταλουδα μου αρεσε πολυ... ριξε μια ματια στο σαιτ που εβαλε η σταυρουλα να δεις που εχει και νεραιδα! εγω επαθα πλακα με αυτα που εχει μεσα και σε καλες τιμες για ξυλινο

σταυρουλα βρες και ενα για τετοιο ομορφο φωτιστικο να το βαλω διπλα στο λουλουδι σε αγοριστικο στυλ ομως!!!!

τελειο απλα υπεροχο το δωματιο..... αντε ανυπομονω να το ολοκληρωσεις!!!! ταιριαξαν απιστευτα τελεια ολα!

βγαινει βρε ζορισε το λιγο και βγαινει! εγω τωρα βγαλμενο τοχω... θα σου το βαλω και θα σου το βγαλω φωτο το απογευμα με πληρη αναλυση γιατι η μικρη ειναι ετοιμη για νανι!

τι κουφο ειναι αυτο "θα γινεσαι μουσκεμα, να τη δενεις τη πετσετα με κλαμερ" :lol::lol::lol: αφου με εβαλε σε προβληματισμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

πασχαλιτσακι ηταν η μερα σου παιδι μου γιαυτο...... ελπιζω να μη σου ξαναρθει τετοια μερα

κοκονα οπως το κανει η ελενα εμεις το κανουμε με βοτκα (η μαμα μου δηλαδη)

φουσκιτσα φωτιστικο αναμμενο τι ειναι αυτο???? ποτε δεν της αφησα λαμπακι και κοιμαται με την πορτα της κλειστη!!!!! αν θελω να μπω στο δωματιο της επειδη κλαιει ή οταν την θηλαζα ανοιγα το λουλουδοικεα φως με κιτρινη λαμπα μεσα ή καποιο πορτατιφ παλι με κιτρινη λαμπα μεσα ωστε να μην την ενοχλω απο τον υπνο της (οι ασπρες λαμπες ειναι πιο δυνατες και πιο φωτεινες).

με αξιωσε ο θεος στη σαντυ και καταφερα να την θηλασω μεχρι 7μηνων.... ελπιζω και τωρα να καταφερω να θηλασω και το πετρακη μεχρι τοτε!!!! ναι αποκλειστηκα δικο μου γαλα, αλλα κιντερτε ή χαμομιλακι της εδινα.

για οποιοδηποτε λογω και δεν τα καταφερετε μην καθησετε να σκασετε καλυτερα να τρωει το παιδι και ας ειναι και ξενο γαλα..... η ξαδελφη μου εκανε εγχειρηση στο στηθος επειδη επιμενανε ολοι να θηλασει ενω αυτη πονουσε υπερβολικα μεχρι που της εκανε μεγαλη ζημια η κορη της και χριαστηκε να της καθαρισουν το στηθος απο τη πληγη που ειχε δημιουργησει η μικρη και πηρε μικροβιο μεσα.... γιαυτο και να μη θηλασετε ας τρωει το παιδι και ναστε και εσεις γερες αλλα και το παιδι

σας εφτασα σκατουλες και οχι τιποτα αλλο η μικρη ξεραθηκε αφου ροχαλιζει κιολας, τα'κους μαρη νανσυ και την πηρε ο υπνος και σκεπαστηκε κιολας!!!!! παω να μαζεψω το κωλοχανιο τη κουζινα μου, σιδερο θα βαλω αυριο και να ξεραθω και εγω

νανσυ κανε πιπες για να παω να φτιαξω καμια πιτουλα εγω να φαω..... εχω μια απορια λυσ την μου ομως αν τελειωσει μεσα ο αντρας σε εγκυο γυναικα γενναει πιο γρηγορα, αν ομως η εγκυος γυναικα τα καταπιει τοτε τι γινεται???? :lol::lol::lol:

λια μου εγω νομιζα οτι αυτο με το ντιλιβερι μποι ηταν για τα "κρεβατια" που να καταλαβω η αμοιρη!!!!

καγκουρακι και εγω στο παρκο μου ειχα βαλει ειδικο στρωματακι απο πανω για τη μικρη να κοιμαται δικιο εχεις!!!!

θα τα πουμε το απογευμα αν και ετσι που ξεραθηκε η μικρη δεν θα εχω προβλημα να μπαινω το μεσημερι να σας διαβαζω(ειμαι στο δωματιο της γιαυτο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ δεν θέλω να μάθει με φωτάκι αλλά ο καλός μου έχει λυσσάξει αφού αυτό ήταν το πρώτο πράγμα που σκέφτηκε να του πάρουμε για το δωμάτιο γιατί και εκείνος κοιμάται με φωτάκι. Ελεοςςςς :evil:

Αλέκα θα ψάξω το απόγευμα να σε φτιάξω και σένα με το φωτιστικάκι σου :lol:

Βρήκα τα μπουρνουζάκια και εδώ στο ebay αλλά έχει πολλά μεταφορικά.http://www.ebay.co.uk/sch/m.html?_nkw=s ... under-gear

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kagouraki tha to koitaksw sto magazi pou tha parw to parko tha zitisw kai strwma! To eida mallon xreiazetai fainetai wraio. Oso gia tin ksaderfi ti na sou pw den kserw...kai autinis nomizw oti o paidiatros tis eipe oti afou ksupnaei toso suxna den xortainei pou simainei oti thelei simplirwma.

Nancy gelasa polu me tin pipaaaa!!! :lol::lol:

Fantasou na to diabaze auto h pethera sou????? :lol::lol:

Aleka nai to diko mas exei diakoptei kai mpainei aplika ston toixo den xreiazomai mpriza kai kalwdia alla mou eipe o antras mou oti opoio kai na parei mporei na kwpsei to kalwdio kai na to sindesei me ta kalwdia tou toixou. Omws nomizw oti kai emena mou aresei h petalouda.

Gia fwtaki de thumamai poia eipe, emeis exoume kai fwtaki nuktos, alla den exw skopo na to anabw, ta mwra einai opws ta sunithiseis, an ta sunithiseis me fws meta tha theloun fws.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εστε τελειο το δωματιο εχω μεινει.. μπραβο σου...το κανατε με πολυ μερακι κ φαινεται...το μονο που λειπει ειναι το ομορφο πλασματακι που περιμενεις...ευχομαι συντομα να ρθει και να το βαζεις μεσα..θα ομορφυνει ακομα πιο πολυ...κ τα μπουρνουζακια σουπερ πολυ ωραια..

Ελενα αν παρεις παρκοκρεβατο θα χρειαστεις σιγουρα σρωματακι..για να μπορεις να το κοιμιζεις μεσα το μωρακι...κ στο δωματιο να βαλεις την πεταλουδιτσα ειναι πολυ ομορφη αν κ σου το ξαναειπα.

Αλεκακι αντε ελα να φαμε κουταλακι του γλυκου..σε περιμενω..κ οποια αλλη θελει φυσικα...με παγωτακι οπως ειπε η Ελενα ειανι μιαμ..μιαμ...

οσο για το λικερ μαλλον θα το επιχειρησω...κ αυτο ωραιο μου ακουγεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μια χαρά είναι και η άσπρη από κοντά είναι πιο ωραία.

Δες εδώ έχει και άλλα μονόχρωμα λευκά και ροζ με σχέδια. Έχει και της victoria's secret με λίγα μεταφορικά. Για δες http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from= ... Categories Να κοιτάς μόνο να έχουν πάνω από 98% Positive feedback.

Αυτό είναι το victoria's secret ωραίο (η κοπελιά είναι λίγο χάλια :lol: ) και έχει και μεγάλο μέγεθος M/L. Σύνολο με τα μεταφορικά έρχεται 10 λίρες που σημαίνει κάτι λιγότερο από 15 ευρώ. Μια χαρά. δες http://www.ebay.co.uk/itm/Victorias-Sec ... 686wt_1396

Kokona ευχαριστώ πολύ. Αχ θα λάμψει όλο το δωμάτιο μόλις μπει μέσα ο παίδαρος. Έχουμε φάει κόλλημα με τον καλό μου συνέχεια μπαίνουμε και το κοιτάμε :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, ήρθε η μανούλα σου?Φαντάζομαι θα είσαι πολύ χαρούμενη :)

Σταυρούλα, λίγος καιρός έμεινε για να 'γεμίσει" το δωματιάκι!!

Το λικέρ θα το επιχειρήσω και γώ!

Την Χαρά κορίτσια δεν την θυμάμαι, που ρωτάει μια κοπέλα..

Εγώ έφτιαξα τα πράγματα και θα φύγω το πρωι.Καλά ήτανε αλλά μου έλειψε το σπιτάκι μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni Καλή επιστροφή. Ναι λίγος καιρός έμεινε και μου έφυγε ένα άγχος που τελειώνω τις ετοιμασίες. Είναι έτοιμη και η κουρτίνα μου θα την πάρω αύριο. Θα τις πλύνω και θα τις βάλω επιτέλους.

Κοριτσάκια θέλω την γνώμη σας. Έχουμε μεγάλο πρόβλημα με τα κουνούπια το καλοκαίρι και συνέχεια το σκέφτομαι τι θα κάνω με τον Στρατούλη μου που θα μου τον κατατσιμπήσουν. Οι ταμπλέτες και γενικότερα τα εντομοαπωθητικά που βάζουμε απαγορεύονται και δεν ξέρω τι να κάνω. Σκέφτομαι να πάρω αυτό http://www.safetyshop.gr/index.php?page ... Itemid=182 αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα έχει αποτέλεσμα με τα κουνούπια. Εσείς είχατε πάρει ποτέ κάτι τέτοιο? Είχα αποτέλεσμα? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!! η πριγκηπεσσα μου ειναι 2.600 κ ειναι πολυ καλα..κ σημερα αν γεννηθει λεει ο γιατρος δεν χρειαζεται θερμοκοιτιδα!!αν κλεισω ολο το μηνα λεει οτι θα βγει 3.700.. :o παει το πιπι μου!!!θα με ξεσκισουν!!!την τεταρτη θα παω για καρδιοτομογραφο στην κλινικη του..

εστε φοβερο το δωματιο!!!μπραβο σας!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Ανθή τον γιό μου τον γέννησα 2750 και όταν βγήκαμε από την κλινική ήταν 2550 ;) Ο γιατρός περίμενε ότι θα ήταν πιο μικρούλης αλλά ευτυχώς έπεσε έξω...Αν και πάλι πολύ μικρούλης μου φαινόταν!!!!Σαν κοτοπουλάκι :D:D

Εστε πολύ ωραίο το δωμάτιο!!!!

delphine πολύ ωραία τα νέα σας!!!!Άντε με το καλό!

Αλέκα δυστυχώς σχεδόν κάθε μέρα έχω αυπνοίες...ελπίζω σήμερα να μπορέσω να κοιμηθώ!

Εκτός από την Χαρούλα που χάθηκε μήπως ξέρετε τι έγινε με μια κοπέλα που είχε τρίδυμα? Αν θυμάμαι έλεγε ότι θα κάνανε μείωση στην αρχή αλλά μετά δεν μάθαμε νέα της.

Σήμερα κορίτσια πολύ κουράστηκα, είχα τρέξιμο με την δουλειά και το απόγευμα βγήκα για κάτι υποχρεώσεις...περπάτησα αρκετά και είχα κάτι μικροενοχλήσεις. Επιτέλους σήμερα πληρώθηκα...αλλά σχεδόν μέχρι το απόγευμα δεν έμεινε τίποτα...τα περισσότερα τα χρωστούσαμε στην τράπεζα κ στις κάρτες. :(:(:(:( Τουλάχιστον από εδώ και πέρα αρχίσουν να πληρώνουν να κάνω και καμιά αγορά για το καινούργιο μέλος!!!

Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν βλέπω κίνηση τώρα το απόγευμα, τι πάθατε καλε?

Για το φώτακι είναι όντως όπως το μάθεις, μου έχουν πει όμως τα εξής: πρωτον τα νεογέννητο όταν τα βάζουμε για ύπνο καλο είναι την ημέρα να είναι και το δωμάτιο φωτεινό και τη νύχτα σκοτεινό για να αρχίζουν σιγα σιγα να κατανοούν την διάφορα της μέρας με την νύχτα για να μπορέσουν να φτιάξουν προγραμμα ύπνου κάποια στιγμή. Και δεύτερον όταν θα είναι πια στο δωμάτιο τους καλο είναι να έχουν ένα μικρό φώτακι έτσι ώστε όταν ξυπνήσουν μέσα στην νύχτα να μην είναι στο απόλυτο σκοτάδι.

Σταυρουλα δεν ξέρω καθόλου για αυτο που έβαλες για τα κουνούπια, σίγουρα θα χρειαστείς κουνουπιερα και θα σου έλεγα να ρωτουσες τον παιδιατρο αν μπορείς να του βάζεις κάποιο βρεφικο εντομοαπωθητικο στα ρουχαλακια του, όχι απ ευθείας στο δερματακι του.

Και τώρα που είπα για παιδιατρο, πρωτομανουλες καλο είναι να έχετε βρει παιδιατρο, απο τώρα πριν έρθουν τα μωρακια σας, συνήθως η πρώτη επίσκεψη γίνεται μόλις βγείτε απο το μαιευτήριο!

Μαρακι τέλεια τα νεα απο την μπεμπουλα σου, με το καλο λοιπόν να έρθει μόλις είναι έτοιμη!!!!

Κοριτσακια αυριο πρωι θα συναντηθούμε η Ανθη, το Καρολινακι και εγω οποία άλλη Αθηναία θέλει και μπορει ας μου στείλει μήνυμα να τις πω λεπτομέρειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανγοορο να δωσεις πολλα χαιρετισματα στην καρολινα κ να περασετε τελεια οι φουσκοκοιλιτσες αυριο!!

ναι οντως χαρηκα που ειναι ολα καλα..η πλακα ειναι οτι τον ρωτησα¨,μηπως σταθη μου (ο γιατρος ειναι) το κοβεις για το ποτε θα βγει?? :?:) γελασε κ μου λεει μακαρι να ξεραμε ποτε θα γενιουντε !!!!!!!!!!!!πολυ ευτυχυσμενοι γιατροι θα ημασταν!!!!παντως το πηρα αποφαση οτι θα κανει 2 βδομαδες τουλαχιστον.. :)

ειναι οτι πεθαινω απο πονους στην πλατη κ στο δεξι πλευρο κ δεν αντεχω αλλο!

ναι οντως η τριδυμομανουλα τι εγινε τελικα?

post-13601-13873939303044_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε καλά;;

Έχω αρχίσει να προσέχω πολύ τη διατροφή μου και 1) έχω ξεπρηστεί και 2)το στομάχι μου δεν είναι πια βαρύ! Νιώθω πολύ καλύτερα.

Μαράκι μου πολύ καλά τα νέα με την μπουμπού σου! Τέλεια στα κιλάκια της! Μακάρι να μη φας όλο το μήνα για να μην ταλαιπωρηθείς. Και οι 38 εβδομάδες μια χαρούλα είναι ;);););););) Εγώ τουλάχιστον αυτό εύχομαι για τον εαυτό μου αν και η φραουλίτσα είναι λίγο μικρούλα (ήταν 660 γρ. στην 24η εβδομάδα)..Ο γιατρός βέβαια τη βρήκε καλή..

Κατερινάκι μου χαίρομαι τόσο πολύ που θα δω αύριο εσένα και το Καρολινάκι! Ανυπομονώ!

Έλενα ήρθε η μαμάκα σου;; Καλώς τη δέχτηκες!

Σταυρούλα το δωμάτιο του μικρού είναι Υ-Π-Ε-Ρ-Ο-Χ-Ο!!!! Δεν έχω λόγια!Με το καλό να μπει μέσα σε αυτό και το μωράκι σου!

Ναταλάκι το τσιγάρο είναι θέμα.Εννοείται πως αν καπνίζουν τα πεθερικά στο σπίτι τους δεν μπορείς να πηγαίνεις το μωρό σου εκεί.Ελπίζω να το κατανοήσουν και να μην παρεξηγηθούν. Καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις σου!

Αφροδίτη μου μια χαρά γεννήθηκε ο γιος σου στην 36η εβδομάδα! Φαντάσου να έφτανες στην 40η όπως εγώ :?:?:?

Όσον αφορά στο θηλασμό την πρώτα φορά τα θαλάσσωσα..Έδωσα δικό μου γάλα 40 μέρες αντλώντας το με θήλαστρο. Μέχρι και τις πρώτες εβδομάδες της δεύτερης εγκυμοσύνης πέρναγε έντονα από το μυαλό μου να μην προσπαθήσω καν..Δεν ήθελα να ξαναπεράσω το ίδιο άγχος και την ίδια στεναχώρια..Πλέον το θέλω κάθε μέρα και περισσότερο..Νιώθω ότι το ζητάει ο οργανισμός μου. Θα προσπαθήσω ξανά να τα καταφέρω. Ξέρω ότι η επιστροφή μου στη δουλειά σε 40μέρες είναι ένα εμπόδιο αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να προσπαθήσω. Ελπίζω κάτι να καταφέρω αυτή τη φορά. Αν πάλι όχι δεν πειράζει..Θα ξέρω τουλάχιστον ότι το πάλεψα.

Αυτάααααααα! Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koiloumpes!!!

Ksupnisa pali nwris, alla simera exei pswnia me ti mama mou!

Nai Ariadni mou irthe!! Re koritsia exei kanei uperboli, efere 2 balitses pragmata ola gia tin mpempa...eniwsa polu asxima pou efere tosa pragmata. Ti na sas lew, oti mporei na xreiazetai ena mwro exei ferei. Katalabate giati den pswniza toso kairo.

Ifigen, h Charoula ontws den exei mpei polu kairo alla tis eixa milisei se private minima prin kanena minima kai einai kala, apla eixe polu treksimo.

Este den kserw ti na sou pw gia auto. Kai emeis exoume polla kounoupia, alla efera anthrwpo kai exw balei sites stis mpalkonoportes kai sta parathira (se 2 mono den exw balei) kai stou mwrou tha exw monimos tin kounoupiera stin kounia alla tha parw kai mia gia to port mpempe.

Delphinaki ftaneis sto telos!!! Ante me to kalo kai esu na kaneis ti mpempoula sou

Kalo kafedaki koritsia!!

Anthi mou mi stenaxwriesai toso kai oi 40 imeres kala einai, kane tin prospatheia sou. Kai egw tha prospathisw an exw kai an ginetai ena 3mino, meta pou tha paw douleia den kserw, tha prospathw oso mporw alla an kwpsw kai kapoia geumata thilasmou meta mallon meiwnete kai to gala. Ax na mporousame na gurisoume sti douleia pio argaaaaaa!

Auta koritsakia mou kali sas mera!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koiloumpes mou...

maraki mia xara einai i mpempa sou... oi eksetaseis mou mia xara einai anevike k o aimatokritis opote pame kala... simera tha paw gia nst k me pianei anxos min genisw kiolas...

k mpainw k ston mina mou simera..

anthi mou kala na perasete sto kafedaki sas zhleuw k egw tha ithela alla eimai para ppolu makrua...

venus den peirazei toulaxiston plirwthikes k mpikes se mia seira...

xairetismata sto karolinaki na dwsete...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε Μαράκι με το καλό. Μια χαρά η μπουμπού σου.

Κατερινάκι εννοείτε ότι θα έχω κουνουπιέρα αλλά όταν θα θηλάζω δεν θα καλύπτεται από την κουνουπιέρα οπότε θα τον τσιμπάνε. Θα το πάρω να το δοκιμάσω και ελπίζω να κάνει δουλειά γιατί είναι τελείως ακίνδυνο και χωρίς χημικά αλλά μόνο με φως.

Για παιδίατρο πως γίνεται? Τον παίρνω τηλέφωνο και του λέω τι? Γεννάω τότε και θέλω να μας αναλάβεις? :lol:

Ευχαριστώ Ανθή μου κι εσύ με το καλό να τελειώσεις όλες σου τις ετοιμασίες και να περιμένεις την φραουλίτσα σου. Όσο για τον θηλασμό είναι καλό το ότι ήδη έχεις μία εμπειρία σε αυτό και τώρα έχεις και δεύτερη ευκαιρία να διορθώσεις αν έκανες κάτι λάθος. Οπότε μην ανησυχείς από μας καλύτερα θα τα πας. :D Μακάρι να μπορούσα να έρθω κι εγώ στον καφέ σας αλλά μένω πολύ μακριά από το κέντρο.

Σήμερα έχω την γυναίκα. Θα μου αρχίσει σίδερο οπότε πάω να βάλω σε προτεραιότητα αυτά που θα μπουν στην βαλίτσα. Τα λέμε αργότερα. Φιλούρες.

Έλενα μεγειά τα πραγματάκια που σου έφερε η μαμά σου. Εννοείται ότι έχω σίτες παντού στο σπίτι αλλά παρόλα αυτά δεν θα βγεις στο μπαλκόνι? Άνοιξε κλείσε βρίσκουν και τρυπώνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...