Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

Este mou wraia einai alla polu megalistika kai h upodoxi tis aplikas einai sti mesi tou toixou pou tha balw h autokolita arkoudakia h ta kadrakia me arkoudakia opote elega na einai kati pio paidiko pou na tairiazei ligo kai me to thema.

Brika kai auto, pio sas aresei pio polu to louloudi h auto edw http://e-pinokio.gr/eshop/diakosmitika- ... stprice.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενα εχω αυτο που σου εδειξε πρωτο πρωτο η Εστε το λουλουδι απο ικεα...Ειναι λουλουδι με φωτακι ολο μαζι κ απλως βαζεις ενα-δυο καρφακια κ το σταθεροποιεις στον τοιχο....εσυ δεν ξερω τι ακριβως χρειαζεσαι??????

α κ πες πως το εκανες το λικερ ωραιο ακουγεται...

Μαρακι ευχομαι ολα καλα στο γιατρο...περιμενουμε νεα σου...

Κοριτσια το θεμα με τιε πεθερες ειναι πικρα κ γω απο κατω την εχω κ ....αφηστε μεγαλο κεφαλαιο...πρεπει καποια πραγματα να τα συνηθισουμε απλως κ να κανουμε πως δεν ακουμε δεν γινετε αλλιως...το χω σκεφτει πολλες φορες....κ με τα μαλωματα δεν βγαινει τιποτα..τι να

κανουμε...

Λια κ σενα ο αγοραρος μεγαλωσε...αντε με το καλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A Kokona mou twra eida oti einai apo auta pou bazeis stin priza...egw exw upodoxi gia aplika pou einai me diakopti ston toixo opote den mou kanei auto. Nai h petalouda wraia den einai??

To likeraki einai polu eukolo, apla prepei na afiseis tis fraoules mesa sto alkool 3-4 ebdomades.

Psilokobeis tis fraoules 500 gr, tis bazeis se 400-500 gr tsikoudia h alkool gia liker, analoga me to poso dinato to theleis an kai de bgainei kai polu dunato min to fobitheis. Kai meta apo kanena mina brazeis 300gr zaxari me 400 gr nero (pali auto eksartatai me to poso gluko to thes) , to afineis na kruwsei. Straggizeis tis fraoules kai to zoumi pou menei me to alkool to anakatebeis me to suropi. Meta psugeio kai exeis likeraki olo to kalokairi!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια φουσκιτσες μου.

Εχθες καταταλαιπωρηθηκα :shock::shock::shock::shock::shock: Με παιρνει το πρωι ο επιπλας απο τη Βέροια και μου λεει οτι υπαρχει ενα θεματακι με το χρωμα του ξυλου των επιπλων του πριγκιπα και οτι αν δεν το διευκρινησουμε δεν μπορει να ξεκινησει την παραγγελια :o:o:o . Επρεπε λοιπον να ξαναπαμε. Και ξεκινησαμε στις 3 το μεσημερι μεσα στη βροχη να παμε βεροια......... πηγαμε στον μ.....κα. το ξεκαθαρισαμε και ξαναγυρισαμε στις 7 παλι μεσα στη βροχη. με ζαλισαν οι κολωυαλοκαθαριστηρες!!!! ΚΑι συν τις αλλες απο το πρωι ο πριγκιπας ηταν μεσα στην τρελα και την γκρινια και εγω ολο ζημιες!!!! ΚΑτι ειχε χθες η μερα.

Και σαν να μη μ' εφταναν ολα αυτα με πιανει απο το απογευμα μια ωραιοτατη κριση ημικρανιας που κρατησε μεχρι σημερα το πρωι. Σφυριζε το κεφαλι μου και αν δεν εκανα εμετο να ηρεμησω στις 2 τα ξημερωματα ακομη θα υπεφερα.

Να σας σχολιασω επιγραμματικα

Κοκονα περαστικά σου κοπελα μου. Ευχομαι μεχρι το βραδυ να γινεις περδικι.

Καλωσήρθες Ειρήνη. Ευχομαι να εχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

beboula μπράβο. ΚΑλα τα ειπες και ηρεμησες. ΚΑι αν εχεις με το μερος σου τον αντρα σου μη μασας καθολου!!!

Λια χαιρομαι που στο γιατρό χτες ηταν όλα καλά. Παιδαρος ο μπεμπης!!!

Αριαδνη, μαξιμ και μαρακι καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις σας.

Επανερχομαι αργοτερα ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Kokona einai polu wraio kai bgazei kai arketi posotita, den xalaei kai to exeis olo to kalokairi! Egw to ekana kai twra pou tha erxontai gia episkepsi olo to kalokairi auto tha kernaw!! Egw exw kanei kai liker portokali pou einai kai auto teleio! Me ton idio akribws tropo apla bazeis to ksizma portokaliou mesa se tsikoudia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα βρε που ειστε εξαφανισμενες οοοοοοοοοοοοοοολες?

Σημερα που δεν εχω μαγειρεμα και δουλειες και μπορω να κουσκουσεψω βρηκατε να απουσιασετε? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλιτσάκι πωπω ταλαιπορία που πέρασες. Ξεκουράσου σήμερα και θα είναι όλα καλά.

Έλενα ωραία και η πεταλούδα.

Κοριτσάκια έβαλα στο προφιλ μου φωτογραφίες από τα ζουγκλοζωάκια αλλά θα τις βάλω και εδώ γιατί εκεί τις βγάζει λίγο θολές. :roll:

Ήρθανε και τα πετσετομπουρνουζάκια μου και είναι τέλεια. Τελικά πήρα και το άσπρο και το ροζ και τα 2 μου κόστισαν μόνο 25 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες!

Το είδα το λολουδοφωτιστικό που λέτε στο ικεα κ είναι πολύ όμορφο!!!! Εγώ επειδή θα τον έχω στο δωματιο μας πήρα ένα πιο κλασσικό φωτιστικό. Τι νύκτα θα έχετε κάποιο φωτιστικό αναμμενο για τα μικρούλια σας ;;;;

Κορίτσια θα προτιμήστε αποκλειστικό θηλασμό; Τι σκέφτεστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα και fouskitsa ευχαριστώωωω. Είχα και φαντασία στην τοποθέτηση. Δες πάνω από την αλλαξιέρα που θα αλλάζω τον μπέμπη έχω βάλει 2 ματάκια να τον παρακολουθούν :lol::lol:

Fouskitsa εγώ θέλω απεγνωσμένα να θηλάσω αποκλειστικά. Απλά αγχώνομαι λίγο μήπως δεν μου κάτσει καθότι πρωτομανούλα χωρίς εμπειρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισα σπιτι και βραζω αυγουλακια για να φαω.... τη μικρη θα την φερει το σχολικο κατα τις 1 (θελω νωρις γιατι της δινω το γιαουρτι και την βαζω για υπνο στις 2 περιπου το μεσημερι για να ξεκουραζομαι και εγω) και απο αυριο κανονικα πρωι και μεσημερι με το σχολικο! παντως το καφεδακι μου το ηπια!!!!

λοιπον συνεχιζω απο εκει που σας αφησα χθες....

σταυρουλα μου αυτα τα πονακια που νοιωθεις ειναι οι συσπασεις.... και εγω οταν τις πρωτοενοιωσα (γιατι στη σαντυ χαμπαρι δεν ειχα παρει) πηρα αμεσως το γιατρο τηλ και μου ειπε ξεκουραση οσο πιο πολυ ξαπλα και μου περναγαν... σημερα πως εισαι?

κανε πρωτα προχειρα το σχεδιο πως θες να τα βαλεις στο τοιχο και τι θα βαλεις και μετα κολλα πρωτα τα μεγαλα για να τα εχεις σαν οδηγο και μετα τα μικρουλικα!

μη νομιζεις οτι επειδη ειναι παμπερς ειναι και παντα καλες.... σε αλλα παιδακια που ξερω απο το παιδικο καναμε συγκαματα... γιαυτο καλο ειναι να περνετε διαφορες μαρκες επωνυμες φυσικα

νανσυ αυτο με τα υγρα μη το συζητας και εγω τα ιδια παθαινω

που τις θυμηθηκες μαρη τις κουκουρουκου? παρτης κανενα κιντερ να γιανει το παιδι!!!!

λυπαμαι που θα στο ξαναπω γιατι ξερω ποσο ταλαιπωρηθηκες με την υγεια της αλλα στειλτην ΠΑΙΔΙΚΟ και να δεις ποσο θα ηρεμησει και ποσο θα μπει σε προγραμμα.... σε λιγο καιρο θα τα βρεις μεσα στο πλυντηριο τα διδυμα και τη κορη σου να σου λεει "ελα μαμα να πλυνουμε τα μωρα"!

και σου'πα μαρη μην μπαινεις σε πορνοσαιτ!!!!!! :lol::lol:

ντελφινακι μου σα πιγκουινος εεε? παντως για το ονειρο να ξερεις οτι βγαινει το αναποδο!!!!

νατασσουλα μου ετσι ειναι τα υγρα... ειναι αυτα που προστατευουν τον τραχηλο γιαυτο!

ελενα ειχα δοκιμασει τις chicco στη μικρη και ηταν μια χαρα(απο το δειγμα που μου ειχαν στειλει)... ο αδελφος μου αγορασε κιολας.... τετοιες προσφορες θα βρισκεις και στα σουπερμαρκετ και σε πιο καλες πανες pampers, libero

ανετα θα τα καταναλωσεις αφου θα την αλλαζεις την μπεμπα σου 6 με 8φορες την ημερα!!!! δοκιμασε τες δεν χανεις τιποτα

βαλε φωτο να το δουμε την αλλαξιερα σου στολισμενη στη συρταριερα!

θα σου ελεγα το παρκο το καλοκαιρι να μη το πολυχρησιμοποιεις λογω ζεστης καλυτερα το πορτμπεμπε... φυσικα υπαρχουν και οι εξαιρεσεις

μπες στο προφιλ μου εχω το ιδιο απο τα ΙΚΕΑ που σοιυ εβαλε η σταυρουλα

αριαδνη να πουμε στο θειο σου να αποπληρωσει και το δικο μου που τοχω για 30χρονια???? :lol::lol::lol:

με γεια οι αγορες σας!

αφροδιτη εγω παντως ακομη σα βοδι κοιμαμαι.... που σκατα τον βαζω τοσο υπνο???? και φυσικα παντα ξυπναω πεινασμενη σα λυκος.... εξορμηση στο ψυγειο κανω!

ναταλακι την κανω την ρυθμιση απλως αλλο να γραφεις στο λαπτοπ και αλλο σε 32ιντσων τηλεοραση!!!! καλυτερα σας γραφω απο το σταθερο και ας μην εχω την τηλεοραση διπλα μου και ας πιανεται ο κωλος μου στη καρεκλα!!!

οπα και μια καινουργια στη παρεουλα μας ξεφυτρωσε καλως την καλως την με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου! γραψε μου και που γεννας και ειμαστε κομπλε ή ενημερωνε με το επομενο σου ραντεβου να το βαζω στη λιστουλα μας!!!!(ειναι γουρλιδικη γιαυτο)

εγω παντως ειρηνη μου οποιος μου λεει με ενα πονο του απανταω "με μια καισαρικη" και τους κοβεται ο βηχας!!!!

λια μου αληθεια δεν εκανες μπατσελορ....αχ εγω ειχα κανει στο γαμο μου μια βδομαδα πριν αλλα αν γραψω λεπτομεριες θα με κραξετε ολες σας γιαυτο το αφηνω στην φαντασια σας!!!

μπεμπουλα πεθανα στα γελια!!!! επειδη ξερει και καθαριζει καλα ρωτα την "μια φιλη μου εχει πλαστικη μπανιερα πως να την καθαρισει???" να ξερω να καθαρισω τη δικια μου που ειναι πλαστικη γιαυτο :lol::lol::lol:

παντως για τα κουτσομπολια καλα την εκανες και της τα εχωσες!!!!

θα του τα πει μη αγχωνεσαι απλως στο χερι του αντρα σου ειναι πως θα της απαντησει!

σας παρακαλω μη λετε το ποτε γυρνατε στη δουλεια γιατι θα με παρουν τα κλαματα.... τι να πω και εγω βρε σκατουλες που γυρναω αυγουστο??? ουτε για οικονομικα μη λετε γιατι ειμαι αφραγκη και δεν ξερω τι να κανω και ηρθε και η ασφαλεια του αυτοκινητου χωρια το δανειο χωρια η vodafone....

foyskitsa θα την εφαρμοσω και εγω την ιδια τεχνικη με τη πεθερα σου.... φαντασου τα μαρουλακια μου να μυριζουν σουπλιν :lol::lol::lol:

εφτασα στη 40σελιδα κατεβαινω κατω να περιμενω το τεκνο μου και ξαναεπανερχομαι μη γραψετε πολλα pls...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

este mou teleia ta zougklozoakia sou polu mou aresan .... megia k ta mpournouzopetsetakia...

fouskitsa k egw thelw na thilasw apokleistika alla exw k egw tin idia fobia me tin este...

pasxalaki katse ksekourasou simera pou den exeis na kaneis tpt ti talaipwria travikses popo..

eirinoula mou kalws irthes stin parea mas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα καλά είμαι τώρα όντως ξάπλωσα και μου πέρασαν. Πρέπει να ξαπλώνω περισσότερο αλλά βαριέμαι στο κρεβάτι και δεν έχει και τίποτα η τηλεόραση.

Αλέκα έχουμε το ίδιο καρότσι ε? Έχω ερώτηση. Το πορτ μπεμπε δεν μένει ξεσκέπαστο? Άνοιξα το φερμουάρ αλλά δεν βγαίνει τελείως το φερμουάρ θα πρέπει δηλαδή αν το θέλω ακάλυπτο να το αφήνω να κρέμεται :?

Για πες εσένα πως είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλες γλυκες καλημερες στα ομορφα κοριτσακια της παρεας.

Νομιζω σημερα οτι δεν εχω ξυπνησει ακομα, μαλλον επειδη ειναι κάπως ο καιρος, δεν εχω διαθεση για πολλές δουλειες, εφτιαξα φαγητο και εχω να βαλω σιδερο μετα. Το καφεδακι μου ομως το εφτιαξα και το απολαμβάνω τωρα.

Πεθεροσυζητηση πιασατε παλι.

Σταυρουλα ειδα τις φωτο απο το δωματιο, πολυ ομορφα τα αυτοκολλητα ταιριαξαν τελεια.

Ελενα με το καλο να υποδεχθεις τη μαμά σου σημερα, φανταζομαι πραγματα που θα σου φερει για την μπεμπουλα. Αν παρεις παρκοκρεβατο θα το χρησιμοποιησεις περισσοτερο ειδικα αν ειναι απο εκεινα με τον εξτρα πατο για οταν το μωρο ειναι μικρο, θα χρειαστεις ομως και στωματακι. Η πεταλουδιτσα μου αρεσει πολυ και θα σου ταιριαξει και χρωματικά καλυτερα, σωστά?

Αριαδνη καλά αποτελεσματα και καλη επιστροφή.

Αμαλια μια χαρα ο μπεμπης κοντευεις και εσυ.

Μαρακι θα περιμενουμε νεα σου απο την μπεμπουλα.

Ναταλια καλά αποτελεσματα και εσυ, για το τσιγαρο νομιζω οτι τωρα με το μωρο εχεις ενα λογο παραπάνω να τους το επιβαλεις τουλαζιστον για το δικο σας σπιτι.

Κατερινακι δεν ηταν καλη μερα η χθεσινη, παει περασε ομως.

Fouskitsa ο αποκλειστικός θηλασμος ειναι οτι καλυτερο για το μωρο, ειναι το ωραιοτερο πραγμα και στην πορεια γινεται και το πιο ευκολο. Δεν λεω απο την αρχη γιατι μεχρι να βρειτε τους ρυθμους σας θελει πολυ θεληση και πολλες φορες να κλεινεις λιγο τα αυτια σου σε οτι μπορει να ακους απο τους γυρω, αλλα οταν εδραιωθει η γαλουχια θα εχεις ανα πασα στιγμη γαλα για το μωρο σου οπου και αν βρισκεσαι χωρις να εχεις να σκεφτεις τι πρεπει να προετοιμασεις και να κουβαλησεις μαζι σου απο συμπραγκαλα.

Αλεκα μας φτανεις σιγα σιγα :lol::lol:

Φιλακια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa Aleka ante prolabaineis simera na ta diabaseis!!!

Este mou mou arese toso o toixos sou pou ton edeixna ston antra mou prin ligo kai mou leei o kakomoiros, thes na sou kanw kai gw kummatisto to rozouli?? Alla esena tairiakse toso me ta zougklozwakia pou den exw logia!! Na se rwtisw, oi rompes einai autes pou eixes balei fwto oi strapless??

Fouskitsa egw lew pws sigoura tha thilazw apoklistika gia tous 3 prwtous mines, meta pou tha gurisw sti douleia den kserw pws tha to sundiasw. Tha deiksei h poreia, auto na sou pw einai kai kati pou de mporeis na to programmatiseis giati den ksereis an tha exeis kai arketo gala. Mia ksaderfi mou thilase mono 2 ebdomades kai meta o mpempis tis ksipnouse ana 1 h ana 2 wres giati pinouse kai katalabe oti den ebgaze arketo gala kai arxise na tou dinei sumplirwma kai meta siga siga tis kopike to gala.

Aleka gia to parko egw skeftomoun oti einai kalitero to kalokairi epeidi tha pernei aera, to port mpempe mou fainetai pio kleisto gia to kalokairi kai tha einai polu zesto.

Oso gia tis panes, mporei na pare to noumero 2 alla me ebale h Este se skepseis me auta pou mou eipe kai lew na parw tis pampers gia arxi.

Kangouraki nai tetoio parkokrebato thelw na parw, to strwmataki den to exw dei pws einai alla sigoura tha parw kai strwma gia na einai malako.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εστε είναι πολύ ωραία!!!Αντε να δω εγω τα δικά μου αν θα τα βάλω τόσο ωραία..!!ή θα μου γκρινιάζει ο συζυξ οτι ειναι πολλα!!Είναι του διακριτικου ο καλος μου.

Μαρη Αλέκα!Τα μισά διαβάζεις?? :D Εκανα μπατσελορ την προηγουμενη νύχτα!Αλλα το έκανα σπίτι μου!Που να πάω η μπαλότσα??Γκογκο μποϊ δεν είχα ,αλλα είχα ντελίβερι μποΊ που εφερε να μασαμπουκιάσουμε!

Κι εγω ανυπομονώ να θηλάσω αποκλειστικά.Αλλα πολυ φοβάμαι οτι θα εχω θεμα με τις θηλές γιατί ήδη εχουν ξεραθει και πονάνε,και εχω ξεκινήσει κρεμουλα εδω και 2 εβδομάδες.Ελπίζω να μην θηλάζω και κλαιω ταυτόχρονα.

post-4408-13873939302781_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθανε και τα πετσετομπουρνουζάκια μου και είναι τέλεια. Τελικά πήρα και το άσπρο και το ροζ και τα 2 μου κόστισαν μόνο 25 ευρώ.

Απο που τα πηρες εστε μου? ενδιαφερομαι ;););)

Κοριτσια εσεις που μιλησατε για αποκλειστικο θηλασμο...... εγω δεν ηξερα καν τι ειναι αυτο οταν γεννησα τον πριγκιπα. Δεν ειχα καμια ενημερωση περι θηλασμου απο κανενα. Θεωρουσα οτι ειναι κατι πολυ ευκολο και δεδομενο. Ομως με το που γεννησα αρχισα να το ψαχνω το θεμα στο ιντερνετ και αναθεωρησα οτι ειχα ακουσει μεχρι τοτε. Με δικη μου ενημερωση απο εδω μεσα καταφερα να θηλασω αποκλειστικα τον πριγκιπα 7 ολοκληρους μηνες και να εξακολουθησω να θηλαζω αλλους 8. συνολο 15 μηνες μαγικους!!!!!!!!!

Οτι χρειαστειτε ειμαι προθυμη να σας βοηθησω :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ESTE ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!

ΑΧ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΛΥΘΗΚΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΙΠΕΙΣ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!

ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ!ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΖΕΙ Κ ΛΑΧΑΝΙΑΖΩ ΞΑΦΝΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΩ!!Κ ΚΑΝΩ ΕΧΤΕΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!ΜΠΡΟΣΤΑ Κ ΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ(ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΧΥΜΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ)ΑΓΑΠΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΡΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ Π...ΠΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΛΑΧΑΝΙΑΖΩ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΥΝΑΣ ΕΣΥ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!!!Κ ΒΑΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΤΑ ΓΕΛΙΑ!!ΣΤΗΝ ΣΚΕΨΗ Κ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΙΩ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΝΕΡΟ!ΝΑ ΞΕΛΑΧΑΝΙΑΣΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα στρωματακι εννοω κανονικο στρωμα για παρκοκρεβατο, αν ρωτησεις στα μαγαζια θα σου δειξουν, ειναι στιε διαστασεις του παρκοκρεβατου αλλα πιο λεπτο σε παχος για να μπορει να διπλώνει και να μεταφερεται οπως και το παρκοκρεβατο. Σου εβαλα να δεις πως ειναι αυτο που εχω εγώ.

http://www.brevi.eu/en/prodotti-prima-i ... modus.html

Επισης αν η ξαδερφη σου θηλαζε ανα μια ωρα ή ανα δυο οπως ζητουσε το μωρακι της θα ρυθμιζε την παραγωγή της και θα θηλαζε περισσοτερο καιρο, αν αρχισεις συμπληρωμα συνηθως χανεις το παιχνιδι.

Παω να σιδερωσω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...