Μετάβαση σε περιεχόμενο

koritsiaaa sosss thelw voithia epigontos!!!


Recommended Posts

pigame simera gia kardoulaa kai eidaaame 2 sakousssss!!!enw ston prwto uperixo eixame dei mono enan....eidame emvria kai stous 2.......to ena mwraki einai poio megalo apo to allo!!!!akousame kardoules k sta 2 ala m pe eipe oti einai oriaka!!!!to megalo eixe 126 palmous kai to mikro 120........simera eimai 6 evdomadwn k 5 imerwn!!!!!!!mou pe na paw se mia v domada na doume ama anevikan oi palmouu ola pane kalaa!!!an oxi tha dixei......ti lete k seis vre koritsiaa???to 120? i ama palindromisei to ena to allo me to 126??m pe auti einai oriaka alal fusiologiko giatri twra mporei na xekinisan na xtupane......peite m tin gnwmi sas pls!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω να σου απαντησω κοριτσι μου,απλα σου ευχομαι ολα να πανε καλα μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης σου και να κανεις 2 υγυεστατα μωρακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και με το καλο τα μωρα σου!

Θεωρω θετικο το γεγονος οτι ακουγονται οι καρδουλες ακομη και με αυτη τη διαφορα (οριακη οπως σωστα σου ειπανε).

Εμενα η δευτερη εγκυμοσυνη μου ξεκινησε με διδυμα αλλα μεχρι την 6-7 εβδομαδα δεν ακουσαμε καρδια στο ενα οποτε και καταλαβαμε οτι παλινδρομησε.

Ευχομαι ολα να πανε καλα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εύχομαι και εγώ να πάνε όλα καλά κ να μείνουν κ τα δυο μωράκια!!!!

δεν γωνρίζω ακριβώς και εγώ να σου πω αλλά σημασία έχει τι σου είπε ο γιατρός...υπόμονή μην αγχώνεσαι κ όλα θα προχωρήσουν καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα πάει στο γιατρό 6 εβδομάδων και μερικών ημερών και δεν ακούσαμε καρδιά, μόνο είδαμε κάτι να αναβοσβήνει, περίπου με 60 παλμούς το λεπτό, αλλά δεν ακουγόταν τίποτα. Μία εβδομάδα μετά ακούσαμε καρδιά κανονικά!

Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...