Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

Να'μαι! :D

Μόλις τελείωσα το μάθημα και έχω κενο μια ώρα, ξανά πάλι στις 5.

Βικυ λες;;;;;;;;;;;;; Τι να ευχηθώ; Μάλλον να είναι απ'το άγχος εύχομαι, γιατί καλό είναι όταν έρχεται νεο μωράκι να είναι τουλάχιστον και η στιγμη που το επιθυμουν οι γονείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία απορώ πως και δεν σε έχουν πάρει χαμπάρι από τη δουλειά να σου κάνουν παρατήρηση. ;) Πραγματικά όμως αν δεν έχεις πολύ δουλειά τι άλλο να κάνεις, εννοείται να μπαίνεις στο μαμμυ.

Νάζια οι μικρές; Μην το ζορίζεις, δεν θέλουν αυτές μια, αστες εσύ εκατό. Μπορεί και να φωνάζουν πια από συνηθεια "μαμ μαμ῾ Αυτή τη μελιτζανόπιτα όμως αν δεν την έφαγες εσύ δεν την στέλνεις προς τα εδώ. Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ. Εγώ όταν αρχίζει και μαδάει φαγητά/μπισκότα κλπ αν έχω όρεξη τον αφήνω, αν πάλι έχω νεύρα, απλά απομακρύνω τα πάντα από τα χέρια του. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:((:((:((:((:((:((

Βίκυ βγήκες;;;; Πάλι μόνη μου θα τριγυρνάω στα σοκάκια του μαμμυλαντ;;;;;;;;;;;;;;

Θα γεμίσω τις σελίδες μόνη μου να δειτε εσείς, σκατούλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν μια που πλησιάζουν οι εκλογές για να σας βάλω από τώρα να ψηφίσετε, όχι κόμματα φυσικά αυτοί μόνο μούτζωμα θέλουν, αλλά μπομπονιέρες.

Σκέφτομαι να κάνω μια παιδική και μια μπομπονιέρα για τους μεγάλους. Αν δεν το έχω ξαναπει το θέμα θα είναι τα αεροπλάνα.

Ποια θα διαλέγατε;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην καλησπερα εγω φωτεινουλα ψηφιζω κουπα πρακτικοτατο και σου μενει ..

παω να διαβασω και να σχολιασω κ επιστρεφω... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι ελπιζω τωρα που μιλαμε να ρθανε οι κοκκινοι :oops: γιατι οπως ειπε κ η φωτεινουλα 3 παιδι κ με αντρα στο νοσοκομειο απο εγκεφαλικο δεν λεει :P:P κι εγω ακομα δεν ειμαι σε φαση για μωρακι κυριως λογω baby sitting με τα ωραρια μας δεν παλευουμε το ενα κ καθε φορα αγχωνομαι γιατι ειναι κ πολυ ζωηρος ο συζηγος αστα...

κι εμενα τριβει τα φαγητα εμενα δεν με νοιαζει καθολου ο αντρας μου ο κυριος κατακουζηνος οπως σας ειπα μπορει να παθει κ υστερια..

σημερα τον ειχε η πεθερουσκα κ του δωσε κρακερ οταν γυρησα δεν υπηρχε σημειο χωρις τριμματα βεβαια εχει κ τα καλα του πειναγε το παιδι μου πηγαινε ετρωγε 2 ψιχουλα κατω απο το τραπεζι ξαναπηγαινε ετρωγε λιγα ακομα κατω απο το συνθετο μια χαρα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινουλα τελειες οι μπομπονιερες!κριμα που δεν σε προλαβα το μεσημερι...

μου αρεσε η κουπα αλλα και πιο πολυ ο κουμπαρας!!!και το μπρελοκ για τους μεγαλους φοβερο!!

μαγδουλα και μενα ετσι χαμος με τα φαγητα...οι κοκκινοι δεν ηρθαν....το πηρε χαμπαρι και ο αντρας μου γιατι τοσες μερες του ελεγα οτι περιμενω και του ειρθε αναλαμπη σημερα και με ρωτησε :shock::shock::shock::shock: οποτε τωρα αγχωθηκα πιο πολυ....θελω να πιστευω οτι ειναι απο το αγχος για να δουμεεεεεεεε!!!!!

καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ τι περιμένεις κάνε ένα τέστ!!!!!!!!Αχ πως σας ζηλεύω με τις περιόδους ρολόι!Εγώ τίποτα δε μπορώ να προγραμματίσω με τις παλιοπολυκυστικές...

Φωτεινή το μπρελόκ είναι πολύ ωραίο,όσο για τις παιδικές εγώ προτείνω να κάνεις πουγκάκι ή καλαθάκι με ζαχαρωτά και σφραγιδούλες και μολυβάκια.Έγω είχα κάνει χωνάκια παγωτό πλεκτά με τέτοια μέσα και ξετρελάθηκαν μικροί και μεγάλοι. Από τη Μοσχάκη πήρα τα χωνάκια,από του Τζωρτζή τα ζαχαρωδη και από jumbo σφραγιδούλες και μπαλόνια,σφυρίχτρες κλπ.Μου κόστισε όλο μαζί 2€ κα έκανα 30 κομμάτια.15 λαχανί 15 ροζ.Σου λέω τα παιδάκια ξετρελάθηκαν.Να μου πεις δε ξέρω κατά ποσο θα χεις χρόνο να τρέξεις για τις αγορές με το νεογέννητο.Πάντως πιστεύω τα παιδιά χαίρονται πιο πολύ με αυτά παρά με τα πιο τυπωποιημένα που μας έβαλες στη φώτο.φιλική συμβουλή..

Άντε φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου…νυσταζω σημερα….ξυπνησα κατά τις 3 από συνηθεια που ξυπναει η μικρη τον τελευταιο καιρο αλλα μου την εσκασε κ ξυπνησε στις 6 …οποτε ξαναξυπνησα κ τοτε…ηπιε 2 γουλιες γαλα κ ξανακοιμηθηκε ,αλλα ένα κλαμα που κανει τον τελευταιο καιρο…χθες πηγα στην παιδιατρο,ηθελα να μου γραψει τον υπερηχο νεφρου κ επι ευκαιρια να την ζυγισουμε κιολας!!με 50 γρ ακομα φτανουμε ειτελους στα 8 κιλα!!!οποτε μια χαρα απεδωσε που δεν ετρωγε μεγαλη ποσοτητα από μη αλεσμενα..αν κ μου ειπε ότι δεν τρωει μετα να της το αλεθω…αλλα αυτή κανει σαν δαιμονισμενη μολις δεν θελει άλλο να κατεβει από την καρεκλα…τελοσπαντων,τα δοντακια μια χαρα,η υγεια της μια χαρα οποτε λεει μαλλον πεισματα κανει με το φαι…αλιμονο..!!!

Ρουλακι περαστικα στον Τασουλη!!!η Κωνσταντινα είναι ετοιμη για πανηγυρια…τα αναγνωριζειαπο την πρωτη νοτα!!!χαχαχα ο συμπεθερος σου ωρες ωρες θελει σκοτωμα,αλλα ας μην το αναλυσω κ με πιασει μια ακατανίκητη επιθυμια να το κανω…χεχεχε

Αριακι περαστικα στη Μαριλουκα!!!αντε λιγα δοντακια εμειναν ακομα!!!!ναι της αρεσει πολύ,γενικα βολτα να είναι αλλα εκει με ζωακια κ παιδακια ξετρελαθηκε.λες να το πεταξα τσαμπα το μαφιν μπανανας;;;δεν πειραζει…

Χαρουλιτα τι κακο πια αυτό με τις εφημεριες….κ εχεις κ παρουσιαση σημερα…καλη επιτυχια!περιμενουμε νεα σας!!!

Βικακι τιποτα ακομα από περιοδο;ωχ τωρα πο το καταλαβε κ ο συζυγος θα σε πρηξει μεχρι να σου ερθει….

Φωτεινουλα κανονισε κ σου ερχεται πακετο με τα μπισκοτακια….!!!χαχαχα πλακα πλακα αυτά είναι νοστιμοτατα!!αφου πριν τα ψησω ακομα εχω τον αντρα μου ‘’δωσε μου ένα’’ σαν μκρο παιδακι…καλα ρε συ;ακομα δεν γεννησες κανεις σχεδια για 3ο;;αλλα για να φτασεις τα 5 πρεπει να κανεις προγραμμα..χαχαχα σιδερωσες τελικα;εχω κι εγω παλι…εβγαλα κατι καλοκαιρινα της Κωνσταντινας από περισυ που της κανουν ακομα…(οικονομικο αυτό το μινιατουρακι),καποια δωραπου εχα αλλαξει κ καποια ρουχαλακια που μας ειχε χαρισει μια ξαδερφη κ τα επλυνα να τα φρεσκαρω…μαζευτηκε λοιπον σιδερο ….

Οι μπομπονιερες ειναι πολύ ωραιες…μου αρεσαν οι μελωδοι,αλλα καποια στιγμη γινονται κ εκνευριστικοί.. οποτε θα δαλεγα την κουπα που ολοι θα την χρησιμοποιησουν…το μπρελοκ γα τους μεγαλους τελειο!!!!!να το βαλεις στο πουγκι!!

Μαρακι πως πηγε η φυσιοθεραπεια;τι να προλαβεις να κανεις κι εσυ;μεσα σε όλα κ τις ασκησεις;;αλλα προσπαθησε μπας κ ξεπιαστεις!!α καλα αυτό με το φαγητο…κι εμενα ετσι κανει κ μετα αναποδογυριζει κ το πιατακι να πεσουν κ στο πατωμα…μαζι κι εγω θα λεω στο δικο μου το τυραννακι ποσο με παιδευε…κι εμενα δεν μπορω να πω,τα λουτρινα της κ τα ταιζει κ πιπιλα τους δινει κ νερο,λες κ εμενα της παιδευουν τα παιδια της;;να το κανουμε οικογενειακη παραδοση ;;χαχα

Μαγδουλα τι γελιο…αποθηκευει φαγητο ο Βασιλακης;;χαχαχα ζωηρος ο συζυγος ε;εμενα ρωταει πρωτα αν είναι οι μερες ωστες να μην κανει την ζωηραδα του..εγω λεω παντα όχι βεβαια..χιχιχιχιχ!!!!

ακομα να ξυπνησει η Κωνσταντινα....αμα κοιμηθει το μεσημερι να με φτυσετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Μα σε καμία δεν άρεσε αυτή που διάλεξα εγώ;;;; :?:?:?:? Και να πω ότι άρεσε μόνο σ'εμένα; :roll: Λοιπόν σ'εμένα, την αδελφή μου και τη νονά αρεσουν οι κρεμαστρούλες :D Τις βρίσκουμε πιο χαρούμενες, παιδικές, φωτεινές και λιγότερο φορεμένες (μόνο μια φορά έχει τύχει να μου δώσουν σε βάφτιση). Και την βρίσκω και χρήσιμη, τι στο καλό ούτε ένας δεν θα τη βάλει στο παιδικό υπνοδωμάτιο για να κρεμάει το μπουφάν του το παιδάκι του. Τόσο λάθος σκέφτομαι;;

Η αλήθεια είναι ότι η πρώτη μου σκέψη μοιάζει περίπου με αυτό που λέει η Μαρία. Δηλ είχα σκεφτεί να πάρω τις κούπες (που είναι εντός θέματος=αεροπλάνα) και να τις γεμίσω με ζαχαρωτα/μαρσμελοους κλπ.

Και στα γενέθλια του Αλ είχα φτιάξει για κάθε παιδάκι μια καραμέλα από γκοφρε χαρτί και μέσα είχε σφραγιδούλα, ζελεδάκια, σοκολατάκια κλπ.

Όμως στη βάφτιση, μην με κράξετε, αλλά δεν μιλάμε για 25 κομμάτια αλλά σχεδόν 100 υπολογίζω. Και επειδή όπως λέει και η Μαρία, με το νεογέννητο αγκαλιά δεν ξέρω αν θα μπορέσω.

Δεν έχω πάρει ακόμα τελικές αποφάσεις. Θα δω, μέσα στο Μάη θα αποφασίσω οριστικά.

Και εμένα μ'αρέσει πολύ το μπρελόκ. Μάλλον αυτό είναι το μόνο σίγουρο. :D

Μάγδα μάλλον και ο γιος Κατακουζηνος είναι, αφού δεν αφήνει ούτε ψίχουλο να μείνει στο πάτωμα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βίκυ μήπως σήμερα το πρωί που ξύπνησες βρήκες "επισκέπτες" στην τουαλέτα;

Μαρία μπαίνεις και βράδυ τώρα; Εμμονή το μάμμυ ή απλά ο άντρας σου έβλεπε αγώνα και σε είχε γραμμένη;;; :lol::lol::lol::lol: Αν τελικά φτιάξω μόνη μου τις κούπες με ζαχαρωτά θα σε πάρω να μου δώσεις διευθυνσεις μαγαζιών, γιατι αυτόν τον τζωρτζή δεν τον ξέρω. Στα γενέθλια τα ζαχαρωτα/σοκολ τα είχα πάρει από το σ/μ που έχει και συσκευασίες με πολλά μέσα.

Αλεξάνδρα λες να σου μείνει κουσούρι το νυχτερινό ξύπνημα;; :lol::lol: Ό παιδιατρος που είχε κάποτε η Μενεγάκη, ο Μαζάνης έλεγε ότι τα παιδιά έχουν ένστικτο επιβίωσης και πρεπει να τα αφήνουμε να πεινάνε και έτσι μόνα τους θα ζητήσουν φαγητό, αλλιώς καταλαβαίνουν τη σημασία που του δίνουμε και το έχουν σαν παιχνίδι. Φυσικά στην περίπτωση σας δεν ξέρω τι θα έλεγε, αλλά θυμάμαι η Μενεγάκη του είχε πει ότι έχει παιδιά που από πείσμα μπορεί να μην φάνε μέρες και αυτός της απάντησε "δεν πειράζει". :shock:

Δεν σιδέρωσα :evil: Μάλλον σήμερα :evil:

Χαρά πως τα πήγες με την εργασία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πάνω που έγραφα τα κατορθώματα του μικρού διαόλου που έχω μέσα στο σπίτι μου ήρθε και πάτησε το οφ στο πολύμπριζο δίπλα μου και έσβησαν όλα. :evil::evil::evil::evil::evil:

Λοίπον είχα γράψει ότι ο κύριος ξύπνησε το πρωί, έτρεξε στο σαλόνι, πήρε ένα τηλεχειριστήριο και το έχωσε μέσα σε ένα ποτήρι γεμάτο νερό που το είχε αφήσει το βράδυ ο Τ :evil::evil::evil::evil::evil: . Το σκούπισα, το φύσηξα με το πιστολάκι των μαλλιών και τώρα το άφησα στον ήλιο. Το δοκίμασα λίγο και μάλλον δουλεύει, ψιλοκολλάει αλλά μάλλον σώθηκε. Πάντως θα το αφήσω στον ήλιο και άλλο να είμαι σίγουρη. Λιγότερες ζημιές κάνουν 3 σκυλιά έξω. :evil::evil::evil::evil:

Σταυρούλα knock-knock! Anybody there?????????? Που είσαι βρε κούκλα μου; Παίρνεις ντεπόν για τον πονοκέφαλο λόγω της λογοδιάρροιας της Εμμέλειας;;;; :lol: Δώστης φιλάκια στα μαγουλάκια. Αλήθεια πως πάει η εκμάθηση τουαλέτας; Απαλλαχθήκατε από την πάνα;

Ίσως μπω και αργότερα μπας και βρω καμία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή μπορώ να σε βοηθήσω το Σεπτέμβρη με τις μπομπονιέρες να τις φτιάξουμε και να πάμε μαζί να διαλέξουμε ζαχαρωτά ένα απόγευμα θέλει να κατέβεις Ρόδο.(ο Τζωρτζής είναι καλέ με τους ξηρούς καρπούς στη Καναδά),σίγουρα είναι πιο οικονομικά από σουπερ μαρκετ και έχει πολυσυσκευασίες.Ωραία ιδέα να γεμίσεις τις κούπες,εγώ για πιο οικονομικό πρότεινα το χωνάκι.Καλά θα χεις 100 παιδάκια;;;;;;;Πολλά δεν είναι;μετρήσατε καλά;Όλοι οι καλεσμένοι δηλαδή πόσοι είναι;Εμάς ήταν 30 παιδιά και 100 μεγάλοι χονδρικά.

Αλεξανδρούλα μια χαρά το Κωνσταντινί,άντε το πιάσατε το 8αρακι.Και μένα οικονομικές μου βγήκαν οι κόρες τα ρούχα της Χρυσάνθης τα φοράει η Δήμητρα μετά.Το μόνο κακό είναι ότι τα φαρδαίνει!!!χα χα...

Και μένα είναι η πιο petit και στο σχολείο και στις κούνιες,αλλά δεν ανησυχώ γιατί τρώει αλλά δε σταματάει στιγμή,ακόμα και στο τάισμα κουνάει τα πόδια της πάνω κάτω,νευρόσπαστο μας βγήκε..

Προχθες ένα παιδάκι στη τάξη τους συνομίληκο με τις δικές μου αγόρι έπεσε από τη καρέκλα που πήγε να πηδήξει στο σταθμό και έσπασε το ποδαράκι του.Κατατρόμαξα...θα μπορούσε να είχε συμβεί και στις δικές μου,ειδικά τον ταρζάν!!!Και ήταν ο κακόμοιρος καθηλωμένος με το γύψο περίμενε να τον σηκώσει η δασκάλα.Μια σταλιά και ένα ποδαράκι τούμπανο.Θα μπορούσε να συμβεί οπουδήποτε φυσικά όχι μόνο στο σταθμό,Θεέ μου φύλαγε.

Χθες πήγαμε κούνιες πάλι,τις ξεκίνησα και τις πάω κάθε απόγευμα.Δε παλεύονται σπίτι.Αν εξαιρέσεις τα κουβαλήματα και τη προσοχή μου που πρέπει να ναι τεταμένη,καλά είναι βρίσκω γνωστές μανούλες,γνωρίζω άλλες εκεί και περνάει ευχάριστα το 2ωρακι.

Φιλιά σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδες....

περιοδος τιποτα ακομα....ποναει και το στηθος μου σημερα περα απο τη κοιλια μου.πηρα ενα τεστ αλλα θα το κανω η αυριο η τη παρασκευη μην παει και χαμενο...θα δειξει...

φωτεινουλα ειναι ωραιες οι κρεμαστρουλες και εχεις δικιο σε αυτο που λες αλλα εγω συγκεκριμενα τους εχω βαλει ηδη πισω απο τη πορτα με 5 γαντζους και κρεμαω το μπουρνουζι και οτι αλλο ειναι αυτο!ειναι χρυσιμες!

μαρακι τα ειπαμε εμεις !

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι χτες λιγα διαβασα κ σιγα μην προλαβαινα να σχολιασω λυσαξανε οι πελατες ασε που μου λαχε μια που μιλαγε δεν ξερω κ γω που διεθνη 45 ωρες της ηρθε ο κουκος αιδονι κ την ειχα μια ωρα να ξεφωνιζει στον αμοιρο ταμια μας.κατα τα αλλα σας λεω περιληπτικα καποια νεα κ θα σχολιαζω διαβαζοντας.

δευτερα πηγαμε στην γιορτη του αδερφου του αντρα μου αψογα περασαμε φαγαμε χορεψαμε ειχε κ συνομιλικα παιδακια λυσαξε ο βασιλης χορευε τσιφτετελι με την ελεαννα αποθεωση!!!!!!!

κατα τα αλλα σπιτι δουλεια τσουπριτσες μου κ νιωθω ερειπιο αυτο το μηνα δουλευω κ κυριακη εκλογες 7 απογευμα με οσο παει γγκρρ αλλα θα χω αρκετα ρεπακια αυτο το μηνα αλεξ ετοιμασου για καφε...

κ επισης επιασα μπονους κανα 300€ τι καλα!!!!!!!!!

βικουλινακι μου καλε κανε το τεστ με εγχωσες κ μενα...

μαρακι εμενα ρολοι η περιοδος ακομα κ στανταρ ωρα ερχεται παντα πρωι :shock::shock:

αλεξ μια χαρα το παχυνεις το ζουζουνι ο επιμενων νικα κλασικα.

φωτεινη ο μαζανης ειναι μ....κας στην μενεγακη τον ειχε παιδιατρο η λοις κ τον αλλαξε μονο το χρημα κ η δημοσιοτητα τον ενδιεφερε μου λεγε η λοις κατα τα αλλα περιμενες με τις ωρε στο ιατρειο κντ ποτε δεν σηκωνε κ γενικα σε ξεπεταγε κ σε ειρωνευοταν για αποριες τουλαχιστον αυτα μου πε η κοπελα που πηγαινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινη επεζησε μετα το μπανιο το κομπουτιερ κ ελεγα οτι μονο ο δικος μου κανει τετοια τερατα εμενα καποια στιγμη μου χε αναψει το ματι της κουζινας κ πανω ειχα μια πλαστικη λεκανη κ ελιωσε κ κολησε ολη στην κεραμικη :o:o ουτε να θυμαμαι ποση ωρα ετριβα μου χε ερθει να τον αποκεφαλισω.

η αδερφη μου καποτε ηταν στην δουλεια κ αντι να βαλει το καλαμακι στον καφε εβαλε το κντ της εκεινο βεβαια απεβιωσε γιατι ο καφες ειχε κ 3 κουταλιες ζαχαρη.

κ μενα το μπρελοκ μου αρεσε παρα πολυ.πως πηγε η φυσιοθεραπεια μαρακι μου?το εργαλειο επισης το τσεκαρατε επιτελους??

εμενα απο ρουχα ο βασιλης εχει απειρα κ πολυ ακριβα απο δωρα της βαφτησης (τα χα αλλαξει κ ειχα παρει ιδια μεγαλυτερα)γιορτων γεννεθλιων τωρα παλι για πασχα του πηρανε η νονα οι θειοι του η πεθερουσκα(150€ σετ παντελονι κ πουκαμισο ημαρτον )εγω τα θεωρω πεταμενα λεφτα λιγο τα φορανε κ πανε χαραμι μωρε...ασε που ολοι μερα πλενω κ σιδερωνω ουτε καθαριστηριο να μουν η καψερη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι κ εμενα ο αντρας μου στον παιδικο ειχε σπασει το χερακι του καποτε ετρωγε κ τον πηρε ο υπνος γιατι τον ξυπναγαν πολυ νωρις τον καηεμνο κ επεσε απο την καρεκλα κ το σπασε ακομα το κοπαναει στην μανα του χαχαχαχα.

φουφουκακι μου επιτελους μπηκες μαυρα ματια καναμε καλε..κι εγω με βιβλια εχω παθος βιβλιο κ 2ημερο μου κραταει τωρα τελειωσα ενα ωραιο ρομαντικο κ με λιγη φαντασια ο μαγεμενος κηπος.γενικα τα χει προσφορα στον σκλαβενιτη 5€ και παιρνω ενα καθε σαββατο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι διαβαζα για τα αλβανακαι που τρωγαν ξερη φρυγανια κ τα δικα μας τα αχαριστα κ στην καραμελα θα ξινισουν ετσι ειναι οταν εχεις τα παντα τα θεωρεις δεδομενα δυστυχως εγω γιαυτο κ καποια πραγματα του τα στερω σκοπιμα για να αποφυγω την αχαριστια καποτε.εγω βλεπω τα γυφτακια κ ψυχοπλακωνομαι στα φαναρια κ τους πακιστανους κ λεω θα μπορουσα να χα τυχει να μαι εγω αυτη..

ρουλιτσα μετραει το αγορακι μας μπραβω το φατσονι τωρα ειναι καλα το μαναρακι μας απο πυρετους κ τετοια?οσο για την κουμπαρα μου ναι ειναι χρυσο κοριτσι κ την λατρευω ειναι η αδερφη μου κ η τριτη κορη οπως λεει κ η μαμα μου την μαμα μου την φωναζει μαμα να φανταστεις γιατι εχουμε μεγαλωσει απο μωρα μαζι επειδη ειχαν πολλα οικονομικα προβληματα η οικογενεια της εμενε σπιτι μου συνηθως και διακοπες μαζι παντου παντα την περναμε κ ετσι ειμαστε αχωριστες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συμπεθερα ουτε ο βεγγος να σουνα γαμωτο πολυ τρεξιμο ρε φιλεναδα τραβας γαμωτο..μπες μαρι γιατι παλι μαζεμενα θα μας ξεματιασεις να μας τα γραψεις ολα.

σημερα εχει η αδερφη μου γιατρο αι να δουμεποσο μεγαλουσε κ η φραουλιτσα μας.

αριακη back to reality?αχ κοριτσακι ετσι ειναι τα καλα κρατανε λιγο δυστυχως.ρωτησα τελικα για ιππασια 4-5 μπορει να αρχισει σε πονυ ακομα ειναι πολυ μικρος και περισσοτερο τωρα θα ναι παιχνιδι οποτε κριμα τα λεφτα απο τωρα αλλα μπορω να τον πηγαινω οποτε θελω μου πανε να τα ταιζει να τα χαιδευει για να εξοικιωνεται..καθε μερα κανει οτι ιππευει ο καημενος πανω στο χερουλι του καναπε κ σενα ψευτικο που χει απο τα τζαμπο που του χε παρει η νονα του.

αναλαμπη φωτεινελη η κουκετα αψογη κ εγω διωροφα ειχα με ινα αλλα παντα κοιμομασταν κατω μαζι αγκαλια στην λεγομενη φωλια μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι πως πας κοριτσακι μου μπες να τα πουμε να ξεχαστεις λιγακι μας λειπεις.... :x:x:x:x:x

σταυρουλα κι εσυ απουσια που σαι καλε κ εχεις χαθει??

αστραφτερο σπιτι ουτε εγω βλεπω θριλερ κ τετοια ειμαι πολυ φοβητσιαρα αν μη τι αλλο μονη μου :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου!!!Τελικά δεν την γλυτωσαμε την αντιβιωση, πρωτη φορά το χρυσό μου, ανεβασε παλι πυρετο χθες το βραδυ και σημερα το πρωι, οποτε μου εδωσε την zinadol, το καημενουλι είναι σαν κοτοπουλακι :roll::roll: !!Κι ενώ τα ειχα κανονισει όλα για να ανεβω στην Αθηνα και επαγγελματικα ραντεβου και κατι άλλες δουλιτσες τα ακυρωσα όλα και ελπιζω να τα καταφερω την άλλη εβδομαδα καποια στιγμη, να δω κι αν θα με διορισουν στις εκλογες ή όχι!Αλλα νεα δεν εχω, παρα μονο ότι κολλησαμε κι εγω και ο αντρας μου συναχι, yupi :evil::twisted::cry: !!!Αυριο λεω να μην ερθω το πρωι στο γραφειο γιατι και τον μικρο τον ταλαιπωρω, ντυστον, βγαλτον εξω και ξανα παλι το μεσημερι, θα το κοψουμε στον υπνο να γινουμε καλα, ελπιζω!!!

Στα δικά σας τωρα…

Αριακι καλως ηρθες στην πραγματικοτητα και περαστικά και σε εσας!!Ειναι αυτος ο καιρος που αν τα ντυσεις πολύ ιδρωνουν αν τα ντυσεις λιγο μπορει και να κρυωνουν!!! @};-

Χαρουλιτα μου τωρα θα διαπρεπεις στην παρουσιαση!!!!Ειμαι σιγουρη ότι θα σε ακουν καθηλωμενοι :shock::shock: !!!Αντε να χαλαρωσεις λιγο με τις εφημεριες γιατι μας ελειψες!!! :x

Φωτεινουλι μου, δεν εχω καποιο συγκεκριμενο προγραμμα γιατι μην νομιζεις ότι σκαμπαζω και πολλα από την τεχνολογια :?::idea::!: !!!Απλά ειχα βαλει στο google free printable invitations και μου εβγαλε διαφορα site που μπορουσα να αποθηκευσω και να επεξεργαστω την εικονα, οποτε και τα εφτιαξα, βεβαια πριν κανεις μια δοκιμαστικη εκτυπωση να δεις αν είναι με καλη αναλυση!!Παντως τωρα ολοι αυτοι που φτιαχνουν προσκλητηρια μεσω internet εχουν παρα πολύ καλες τιμες!Θα κοιταξω και θα σου πω!!Το πρωι σου μιλαγα και δεν με εβλεπες μαλλον!!!Μου αρεσουν παρα πολύ οι πρακτικες μπομπονιερες οποτε ψηφιζω ή τις κουπες ή τις κρεμαστρες, τις κουπες θα τις τυλιγα μεσα σε τουλι και μεσα θα ειχα βαλει marshmallows και τις κρεμαστρουλες, απλα δεμενα πανω τους τουλι με smarties, εγω ειχα βαλει στις παιδικες που ηταν ξυλινα σημειωματαρια τουλι με marshmallows, αλλα πρεπει να τα τυλιξεις πρωτα με σελοφαν γιατι ξεραινονται με τον καιρο και βγηκαν και λιγο χοντροκομμενα!Το πουγκι με το μπρελοκ τελειο!!!Αν δεν ησουν μακρια θα στις εφτιαχνα εγω και θα στις εστελνα, αλλα πως θα φτασουνε είναι το θεμα!!!Εγω μια μερα παρα τριχα γλυτωσα το κινητο μου από την λεκανη :lol::lol::lol: !!!!

Μαρακι νιωθεις καλυτερα με την φυσιοθεραπεια???Κι εμενα ετσι γεμιζε ολο το σπιτι με τα τριμματα από τα πασχαλινα κουλουρια, αλλα τωρα τον παρακαλω ια να φαει εστω και μια μπουκια από το ο, τιδηποτε και στεναχωριεμαι. Όταν θα αρχισουν να καταλαβαινουν θα πρεπει να τους εξηγησουμε ποσο τυχερα είναι σε σχεση με αλλα παιδακια και καπου ειχα διαβασει ότι καλο θα ηταν να τα βαλουμε να διαλεξουν ένα παιχνιδι από τα δικα τους και να το παμε μαζι να το δωσουν σε ένα παιδακι που δεν εχει!Κανενα καινουργιο κατορθωμα από τον παιδικο :P:oops: ???Το καημενο το αγορακι, τοσο μικρουλι και με γυψο!

Βικουλινι μου, λες να πηγαινετε για το τριτο???Ευχομαι να γινει ο, τι θες!!! :x

Συμπεθερουλα μου, αντε και φτανετε τα 8 κιλα!!!Μην το πιεζεις καλε το κοριτσι, ετοιμαζεται για να βαλει το μπικινι της το καλοκαιρι :x !!!

Μαγδουλα καλοφαγωτο το μπονους!!Καλα εκεινη δεν ηξερε που μιλαγε :?8-) ???Εμας το απογευμα μας πηρε μια κοπελα από την cyta και το αφησα ανοιχτο κανενα μισαωρο, τωρα τι ακουσε η κοπελα ενας θεος ξερει, δεν θυμαμαι και τι λεγαμε με τον αντρα μου, δεν λετε που δεν καναμε τιποτα άλλο :D:);) !!!

Δεσποινακι, που εισαι καλε???? :?::?::YMHUG:

Ελενακι, Σταυρουλιτσα μας λειψατε!!! ;);)

Πολλα φιλακια κοριτσακια μου!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια εχει αγωνα καλε μπειτε να τσαταρουμε το νινι μου κοιμαται ο αντρας μου αποβλακωνεται κ γω ψαχνω παρεα...

αχ βρε ρουλιτσα μου περαστικα κοριτσακι μου αρρωστησε παλι το ψαρακι?κι εμενα σημερα το πρωι τον κραταγε η πεθερα μου κ τωρα το απογευμα ανεβασε η κακομοιρα 38,5 κι αυτη ελπιζω μην κολησε κ ο βασιλης μου.το απογευμα τον πηρα να παμε να βαλουμε βενζινη κ τζαμπο κ κουνιες το καλυτερο παιδακι ειναι στη βολτα κιχ δεν βγαζει με βοηθαγε κ με τσαντες κ να πληρωσει η να πατησει το συναγερμο του αυτοκινητου μου πολυ πλακα εχει καθε βδομαδα και 50ε στην βενζινη κ λιγα λεω ουφ..καει το ριμαδι ειναι και τα πηγαινε ελα πολλα.

πολυ γελασα με την σιτα κ την αναμονη καλα εκανες ειναι ανταγωνιστης μας κ μαλιστα δυνατος χαχαχαχα!!

μου φαινεται θα βγω παλι μονη μιλαω

μακια στα απολλωλοτα προβατακια χαχαχαχ :x:x

δεσποινα ανησυχω εμφανισου αμεσως ακους...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδες;;

ρουλακι περαστικα σας...

περιοδος τιποτα το πρωι θα κανω το τεστ το αποφασησα...

ειμαι πολυ νευριασμενη :twisted::twisted::twisted::twisted: με τον αντρα μου ταχω παρει στο κρανιο παλι....αχ ατιμη κοινωνια.... :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...