Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!σημερα εχει την πρωτη του γιορτουλα το Κωνσταντινακι μου!!!χρονια σου πολλα γλυκο μου!!!!!ξερετε ποιος μας ειπε σημερα χρονια πολλα;;ο Βασιλακης!!ναι ναι!!!πηρε τηλ η Μαγδουλα κ ευχηθηκε κ ο Βασιλακης στην Κωνσταντινα!!καλα για την Μαγδα δεν σας λεω…τι γλυκια φωνη..δεν υπαρχει…ακομα κι όταν ‘’μαλωνε ‘’τον μικρο…

Χρονια πολλα Ελενακι,να χαιρεσαι το παιδακι σου!!!!

Το σκ μας ηταν ηρεμο,το Σαββατο πηγαμε με την μικρη να παρουμε ενα δωρακι για την Βαφτιση που ειχαμε την Κυριακη.της πηρα κ κατι παντοφλακια για το σπιτι να μην γυρναει ξυπολιτη.χθες δουλευε ο αντρας μου οποτε πηγαμε οι δυο μας στην βαφτιση,μια χαρα περασαμε,ευτυχως ηταν ησυχη.μονο όταν μπηκαμε στην εκκλησια κ πλησιασαμε κοντα πατησε ένα κλαμα…κ βγηκαμε αρον αρον.μετα όμως όλα καλα!!!σημερα φτιαξαμε με την μικρη βοηθο πανω στον παγκο μια ταρτα λεμονι,ψηνεται τωρα,να δουμε αν βγει καλη αλλιως θα παω να παρω κατι ετοιμο..χαχαχανεος τροπος ταισματος!!παω στον παγκο,ξεχνιεται εκει με τα πραγματα κ τρωει,βεβαια χθες βραδυ μου εσπασε την κανατα της καφετιερας αλλα δεν πειραζει….

Δεσποινακι υπομονη μωρε,τελειωνεις την σχολη αλλα πολύ ασχημο αυτό,να πληρωνεις για να πηγαινεις να κουβεντιαζεις….

Φουφουκι με διαφωτισες με το γλυκο που προτεινες…χαχαχα ποιο βιβλιο ηταν αυτό καλε;φιλακια στα κοριτσια

Μαρακι ευχαριστω για τις ευχες!!!να σαι καλα!!!τα ειπαμε κ στο τσατ χθες για τα κοριτσια..ποσο μοιαζουν Δημητρα κ Κωνσταντινα….α τωρα θα το θυμαμαι για την κολοκυθοπιτα!!αμα εχεις καμια άλλη συνταγη ετσι ευκολη..ξερεις!!!ηθελα να παω στον αλλεργιολογο να του πω ότι δεν την πειραζει που τρωει ψωμι κ στην γαστρεντερολογο υποτιθεται πως επρεπει να παμε στο μηνο μετα την γαστροσκοπιση,Μαρτη δηλ αλλα επειδη πηγαινε καλα ειπα να μην την παω.τωρα προς το παρον θα παμε παιδιατρο την Πεμπτη κ αναλογως τι θα μας πει κ αυτή θα πραξουμε!!τι κριμα για την αδερφη σου ρε συ….αχ κ η μανουλα…οσο κ να μεγαλωσει το παιδι παντα θα σκεφτεται μην παθει κατι!!!ελπιζω να πανε όλα καλα κ να μην χρειαστει να ξενιτευτει!!

Μητση ξεκινησατε εκπαιδευση;μπραβο στον Στεφανακο,ενταξει θα υπαρχουν κ ατυχηματα!!!να βαλεις κ τα κοσμηματα στο ιντερνετ!!

Χαρουλιτα κουκλιτσες ολες οι μικρες.πολυ ωραιος ο στολισμος.αντε σου δινουμε χαρη άλλη μια βδομαδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Είδα τις φωτο της Χαράς. :D Μπράβο βρε μια χαρά τα κατάφερες. Μήπως να το ξανασκεφτόσουν με την ιατρική; :roll::roll: Τα μαλλιά της Δημ πιστολάκι τα εκανες; Μα όλες οι μικρές σας πρέπει να είσαι σα βορειοευρωπαίες; :lol: Και η ανιψιά πάντα κουκλίτσα. Άντε να δουμε σε τι κούκλο θα εξελιχθεί και ο ανιψιός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, τώρα που βλέπω τις φωτογραφίες, να πω ότι τα χρώματα είναι πιο φωτεινά και έντονα. Οι φωτογραφίες τα αδικούν. Μάλλον έπρεπε να προτιμήσω το φλας και όχι φυσικό φωτισμό. :evil:

Δεν πειράζει. Άντε βάλτε και εσείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΙ χρονια πολλα!!!!!!!!να εισαι παντα χαρουμενο κι ευτυχισμενο με υγεια και να κρατας παντα την σιλουετα σου κι ας την μαμα να λεει!!!να σε χαιροντε οι γονεις σου και να απιατησεις συντομα αδερφακι!!!!!!!!!!!!!

Αλεξ μου να την χαιρεσε!!!!!!τελικα πηγατε στην βαφτιση..ειδες που δεν ειχες ορεξη τελικα μια χαρα περασατε..αχ μωρε εκλαψε θα φοβηθηκε μην την βαλεις μεσα στην κολυμβηθρα!!!θα εχετε κοσμο σημερα??αντε καλα να περασετε

αχ καλε παραλιγο να το ξεχασω.....να χαιρεσε και την πεθερα =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακο χρονια πολλα να εχεις στη ζωη σου παντα οτι επιθυμεις!!!

Στεργιακι να χαιρεσε τον αντρουλη σου!!!!να ειστε γεροι δυνατοι κι αγαπημενοι και να κανετε ποοοολλααα παιδακια ομορφα σαν την μπουμπουκα σου!!!μην στεναχωριεσαι για τιποτα :YMHUG::x

Χαρα επιτελους εδωσες σημεια ζωης...αντε να περιμενουμε μια εβδομαδα ακομα...αλλα μια ομως εε???εγω δεν πηρα φωτο :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη εισαι κορυφη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σ ευχαριστω πολυ :x:x αχχ και τωρα παω για 31 :cry::cry:

καλα το δωματιο φανταστικο!!!!!!!και ο Αλ επισσης :lol::lol: φοβερο το κανατε μπραβο σας αντε τωρα να μας βαλεις και της μπουμπους!!!!μια χαρα περασατε το σκ μπραβο τωρα που ανοιγει ο καιρος ολο εξω θα ειστε μεχρι να γεννησεις απολαυσε το!!αχ βρε τι θυμηθηκα αυτο με τις υφασματινες πανες......πες μου οτι δεν το σκεφτεσαι πλεον και ωραια θα βοηθησεις στο περιβαλλον θα κανεις και οικονομια αλλα ολο αυτο το σκατο ποιος θα το πλενει????ασε που τι εφαρμογη θα εχουν πανω στο μωρο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριακι μου μυριζει αντρουλης στο σπιτι :lol::lol::lol: αντε να εχεις παρεα να κοψεις και τις''κακιες'' συνηθιες :lol::lol:

Φουφουκα που εισαι καλε βοηθας στην μετακομιση???

Ρουλακι τι εγινε στα Τρικαλα??????πως περασατε?????

Σταυρουλα που εισαι καλε σου επεσε βαρυ το Μεσολογγι??μπες να μας πεις νεα απο τον γαμο και περιμενουμε και φωτο απο το φορεμα!!!

Μαρακι καλοπερνατε τα σκ...ωραια στη βαφτιση ακομα πιο ωραια τα γλυκακια ;) μεγαλωνουν και ζουζουνευουν οι ταλιμπανιτσες σου!!!ολο σημαδια θα εχετε απο χτυπηματα!!δεν πειραζει μεχρι να παντρεφτουν θα τους εχουν περασει(ετσι ελεγε η γιαγια μου) :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις δεν καναμε τπτ σκ κυριακη βραδυ ηρθαν κατι φιλοι για ενα κρασακι τελικα δεν πηγαμε στον κουνιαδο μου εχω να βγω απο την πορτα του σπιτιου απο την Πεμπτη που γυρησα απο την σχολη σημερα ενω ειπα να παω σχολη ο αντρας μου πηρε τ αμαξι μου και θα γυρησει αυριο πρωι με εχει ψιλοπιασει και η μεση οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να παω με τα ποδια μιση ωρα μεχρι το ιεκ αλλωστε ξερω οτι δεν θα χασω και τιποτα :roll: αυριο δουλεια οποτε ετσι κι αλλιως θα βγω!!!

Μητση σου εχω απαντησει στην ομαδα ;)

αυτα ηταν τα συνταρακτηκα μου νεα φιλακια πολλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινουλα τελειο το δωματιο!!!κι εσεις βαφτιση ειχατε χθες;ευχαριστω για τις ευχες σου!!!εγω ημουν πολύ καλο παιδι μπροστα στην Κωνσταντινα, η μαμα μου για να μου δωσει κουραγιο επειδη το Σαββατο που ειχε ερθει ειδε το βασανιστηριο που περναω αρχισε τα ‘’σε θαυμαζω,κ ποση υπομονη εχεις,κ ποσα πραγματα ψαχνεις κ της φτιαχνεις…’’η αληθεια είναι ότι εμενα μου εδινε κανενα αυγουλακι,κανενα μπισκοτακι κ ετρωγα που δεν ηθελα κρεμες.απο 1 επινα κ νουνου κ όλα καλα…σημερα πηρα στην Κωνσταντινα γαλα ρυζιου με καρυδα νομιζω ότι της αρεσε…είναι ωραιο,γλυκο.

Δεσποινακι το Κωνσταντινακι σε ευχαριστει πολύ!!!εγω παλι θα ερθω να σε δαγκωσω !!!!!ακου ευχες που δινει στο παιδι…χαχαχα προς το παρον θα ερθει η νονα-θεια μας!!η γιαγια δεν μας εχει παρει ακομα τηλ…ουτε κι εγω βεβαια ακομα!! Θα σου προωθησω το μειλ της Χαρας.τα πουλακια τι κανουν;αστα κ λιγακι κ βγες καμια βολτουλα..θα μουχλιασεις μεσα στο σπιτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα!Οπως καταλαβατε δεν πηγαμε στα Τρικαλα, γιατι η μαμα μου ειδε ενα ασχημο ονειρο και επηρεαστηκα κι εγω και λεω δεν πειραζει θα παμε αλλη φορα!!!Μπηκα μονο για να ευχηθω στη συμπεθερουλα μας να χαιρεται το κοριτσακι της και να το καμαρωσει οπως επιθυμει!!!

Ελενακι μου κι εσυ να χαιρεσαι την γιορτουλα σου, παντα γερη και ευτυχισμενη και να χαιρεσαι τους αντρες σου!!!!

Σε ολα τα αλλα κοριτσακια πολλα πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!

εγω στη δουλεια εφημερευω :evil::evil:

Καμια δεν ειναι εδω :( Και εγω ηθελα παρειτσα :(

Βασικα μπηκα να πω: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Να σε χαιρεται η μανουλα σου και ο μπαμπουλης σου και να γινεις μια μεγαλη ΧΟΝΤΡΗ αλλα ομορφη κοπελα :-*:-*:-*:-*

Ελενα,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ,να σε χαιρονται οι αντρες σου και να σε προσεχουν ;)

Σε οσες εχουν καποιον που γιορταζει(ειναι και πολλοι) να τους χαιρονται :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο μεταξυ,για να περασω και στα νεα μου,τα εχω παρει τρελλα σημερα :evil::evil::evil: Το Σαββατο ειναι η εργασια και μου λειπει το τεχνικο κομματι ,να περασω βιντεακια απο κατι cd,οπως εχω ξαναπει δεν ειμαι και χακερ :evil::evil::evil: προσπαθησα αλλα δεν το καταφερα :( Στο μεταξυ υποτιθεται οτι ειμαστε 5 συγγραφεις αλλα τα εχω κανει ολα μονη μου γιατι οι αλλοι πετανε τον αετο και κανουν το κοροιδο :twisted::twisted::twisted: Εχω φρικαρει :twisted::twisted::twisted: Τι θα κανω :?::?::?: [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Πειτε καμια ιδεα :-w:-w:-w:-w:-w

Στο μεταξυ να σας πω οτι μπορειτε να με απολαυσετε on line το Σαββατο,στις 15:00 αρχιζει,ειμαι 5η στη σειρα οποτε κατα τις 15:30-16:00 θα μιλησω :?

Μπορειτε να με θαυμασετε μεσω του livemedia.gr ή Κ.Ε.Β.Ε(ιστοσελιδα της καρδιολογικης εταιρειας Βορειου Ελλαδας :!:

Μην το χασετε μετα θα μοιραζω αυτογραφα :lol::lol::lol: ειδικα αν λειπουν και τα βιντεακια :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω και τα δικα μου περιληπτικα....

Ολη την εβδομαδα ετρεχα η δολια με την βαφτιση,ευτυχως την Τεταρτη ηλθανε τα πεθερικα μου και με βοηθησαν με την μικρη :!:

Την Παρασκευη,φυγαμε εγω ,οι δικοι μου και η μικρη στο χωριο για να ετοιμασουμε :!: Ευτυχως πηγαμε απο την προηγουμενη γιατι ειχαμε πολυ δουλεια :!::!: Βοηθησαν και οι θειες μου και τα τελειωσαμε ολα την Παρασκευη!!Πολυ μανικι εφαγα για να ετοιμασω ειδικα αυτα για το τραπεζι(ξεχασα να βγαλω φωτο εκει,θα περιμενετε του φωτογραφου)!!!

Πηρα κουβαδακια κοκκινα και μπλε απο τζαμπο και τα γεμισα με 2 μπαλονια με θεμα cars ,2 σουβλακια με ζαχαρωτα και ενα σουβλακι με αυτοκινητακι χαρτινα το καθενα!!!Ειχα παρει μπλε υφασμα σαν φασα στη μεση του καθε τραπεζιου και εβαλα 2 σε καθε τραπεζι(ηταν μακροστενα) και χαντρουλες κοκκινες πανω στο υφασμα!!Εγιναν πολυ ομορφα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατα τ'αλλα η Μιμη στη βαφτιση ηταν η σταρ της βραδιας :lol::lol::lol:

Αφου και την αλλη μερα ολοι με ρωτουσανε:"που ειναι η γερμανιδα?" :lol::lol::lol:

Με πεθανε ομως :!::!::!: Το Σαββατο το πρωι πηγαμε να στολισουμε την εκκλησια,μιλαμε ξεσαλωσε!!!ειναι εξω απο το χωριο το μοναστηρι ,κυλιοταν στα χορτα,μου χαλουσε αυτα που στολιζα,μεχρι και μια σαυρα επιασε :o:o:o:o

Μετα πηγαμε στο κεντρο,να μην καθεται με τιποτα,να θελει αγκαλια συνεχεια γιατι ειχε κουραστει :!::!::!: Τελικα της δωσανε ενα χυμο και σπανακοπιτα και ξεγελαστηκε,αλλα μετα παμε σπιτι να την ετοιμασω και να την κοιμισω,την κανω μπανιο και ηθελε παστιτσιο που τρωγαμε εμεις!!!της δινω και κανει εμμετο,αφου ειχε σκασει!!!ΤΕΣΠΑ,ευτυχως κοιμηθηκε ενα 2ωρο και ηταν ξεκουραστη μετα!!!

Μετα παμε στην εκκλησια,εκει να δειτε ρεσιταλ :o:o:o:o:o

Στεινουν ολα τα παιδακια για φωτο και αυτη τα επιανε απο το χερι και ελεγε:ΠΑΜΕ-ΠΑΜΕ ΤΑΤΑ :o:o:o Ο φωτογραφος δεν μπορουσε να τη μαζεψει,τον ειχε τρελλανει :lol::lol::lol::lol::lol:

Στην εκκλησια τιποτα δεν ειδα,ετρεχε εξω σαν παλαβη και ηθελε μονο εμενα με τους αλλους τα επαιρνε κρανιο και τους βαρουσε :o:o:o:o εγω και η κουμπαρα μου κηνυγουσαμε τη βαφτιστηρα μου και τη δικια μου :!::!::!:

Την ωρα δε που πηγα να μοιρασω μπομπονιερες,ζαχαρψτα κλπ,να τσιριζει ασταματητα γιατι ηθελε αγκαλια :twisted::twisted::twisted: της δινω χωνακι με ζαχαρωτα και νομιζε οτι ηταν παγωτο,καταλαβαινει οτι δεν ηταν και επαθε υστερια,να χτυπαει την πεθερα μου,τον αντρα μου,ολο το σοι.... :shock::shock::shock::shock: ΜΕΓΑΙΡΑ :shock::shock::shock::shock:

Μετα της εβαλε κατι φωνες ο δικος μου και αρχισε τις γαλυφιες :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλιτσες;;; Να ευχηθω στο Κωνσταντινακι: Παντα να εισαι γερη κι ευτυχισμενη και να κανεις και οσους ειναι γυρω σου ευτυχισμενους (τρωγωντας κυριως 8-) )!!!!

Ελενακι Χρονια Πολλα κι ευτυχισμενα με την οικογενεια σου!!!

Τα νεα μας αυριο, παω τσατ, φιλακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραφα μια ωρα και τα εσβησε :evil::evil::evil::evil: Το παιρνω απο την αρχη ,πιο γρηγορα :!: τσαταρω κιολας καταλαβαινετε :lol::lol::lol:

Στο τραπεζι λοιπον ρεσιταλ :!::!::!: Ολα τα παιδακια στον κλοουν και η δικια μου στα κλαρινα :lol::lol::lol: αφου ολοι τον κοροιδυαν τον αντρα μου οτι μπορει να του πηρε τη φατσα αλλα κατα τ'αλλα τιποτα :lol::lol::lol: ΣΩΘΗΚΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ :lol::lol::lol::lol:

Μου την εσπασε και ο δικος μου παλι γιατι απο τις 11 γκρινιαζε οτι κουραστηκε η μικρη :!::!::!: Σιγα που ηταν αυτο απλα ειχε κουραστει απο τα κλαρινα :!::!::!: Δεν μπορει να κανει υπομονη μια στις τοσες δηλ που ειχαμε τη χαρα μας :evil::evil::evil: Αλλα δεν τον αφησα να μου το χαλασει :!::!::!:

Ασε δηλ που εμεις θα μεναμε στο ξενοδοχειο μαζι με τους καλεσμενους απο Θεσ/νικη και την μικρη θα την κρατουσαν οι δικοι μου στο χωριο!!!Τι επρεπε να γινει δηλαδη να φυγουνε πρωτοι απο το γλεντι :o:o:o

:o Στην τελικη ας την επαιρνε με τους δικους του στο ξενοδοχειο να την κοιμισουνε!!!!

ΤΕΣΠΑ,εμεις το καψαμε,μαζευτηκαμε και ολα τα ξαδελφια,τα παιδια μας...πολυ ωραια !!!!Οταν δε ειπε το ονομα του μπαμπα μου εγινε χαμος απο τις ντουφεκιες!!!!

Την αλλη μερα φαγαμε ολοι πρωινο στο ξενοδοχειο και γυρισαμε πισω!!!

Ελπιζω να το επαναλαβω και εγω συντομα :D Το πιασατε το υπονοουμενο ετσι ;) Αλλος πεταει χαρταετο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηθελα να σχολιασω αλλα με ξελογιασαν στο τσατ!!!

Μαρακι ,πολυ στεναχωρεθηκα με την αδελφη σου :( Δεν της ειχα βαλει ρουζ ρε,απ΄λα κοκκινισε αποτον ηλιο η ξανθομπουμπουριτσα μου!!!

Φωτεινη .πολυ ωραιαο το δωματιο!!!

Τα υπολοιπα αυριο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Χαρά απολαυστικά τα νέα σου!Ελπίζω να μη το ξεχάσω το Σαββάτο και να συντονιστώ στο νετ να σε καμαρώσω!Καλή επιτυχία!

Φωτεινή τέλειο βγήκε το δωμάτιο,δεν έχω λόγια,απαλά χρώματα,ξεκούραστα,"γαλήνιες" ζωγραφιές,γεια στα χέρια του του ανθρώπου!Και ο Αλεξανδρούκος στη μέση με το πηρούνι και το πιάτο,πεθαίνω!

Αλεξάνδρα μου πως βγήκε η τάρτα;Περίσσεψε κανένα κομματάκι και για μας;;;;

Εμένα χθες τις κούρεψε η μάνα μου,συμφωνήσαμε λίγο τα πλαινά για να μη πετάνε και να δυναμώσουν αλλά σα γίδια τα κανε τα κακόμοιρα!χα χα...όχι καλές είναι πέρα από τη πλάκα.Μπας και δυναμώσει λίγο το μαλλί τους.

Δε βγήκαμε βόλτα χθες,ήταν ο καιρός χάλια και φοβήθηκα μη με πιάσει καμιά βροχή.Κάτσαμε μέσα και από τα παιχνίδια και τα σηκώματα με έπιασε η μέση μου.Ξύπνησα στις 06,00 και δε μπορούσα να ξανακοιμηθώ.

Ξέρετε τι καναν χθες;;;Ανεβαίναν στο κεφαλάρι του καναπέ και κουνούσαν ένα κάνδρο που έχει απο πάνω,να πέσει πάνω τους να χουμε άλλα!!!!

Πορτούλα βρήκα με 30€ μεταχειρισμένη και μου την έστειλε ο πεθερός μου από Αθήνα χθες με μεταφορική

σήμερα λογικά θα την έχουμε.

Η Δήμητρα της λέω:ένα,δύο... και λέει αυτή "τρία"!της λέω είσαι μια...και λέει αυτή "κυρία"!

Η Χρυσανθούλα μούγγα στη στρούγγα αλλά όπως άργησε να περπατήσει έτσι πιστεύω θα αργήσει και να μιλήσει.Γενικώς μόνο στο φαί έχει μια εξέλιξη αυτό το παιδί και στα χαδάκια φυσικά,είναι πολύ χαδιάρα,ενώ η άλλη αγρίμι,μην την ακουμπήσεις ...α πα πα...

Ρουλίτσα κρίμα για την Κορινθία,δε πειράζει θα πάτε άλλη φορά.Αν μπορούσε να σας το κρατήσει ακόμα το "πακέτο" καλά θα ήταν να πάτε χειμώνα,είναι ειδυλλιακό το τοπίο με τα χιόνια.

Δεσποινιώ τα λέμε και chat εμείς,άσε το καρδερινάκι και βγες έξω,θα λαλήσεις μέσα στο σπίτι τόσες μέρες και πρόσεξε δε θέλει και πολύ ο άνθρωπος!!!

Σας φιλώ...καλημερούδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!τι κανετε;εμεις ξυπνησαμε από τις 7 παρα σημερα…καναμε ηδη τις δουλειες μας,βαλαμε κ το φαι μας κ σε καμια ωριτσα περιμενω να ερθει η πεθερα μου…δεν ηρθε τελικα εχθες κ πηρα εγω τηλ το απογευμα….κατα τα αλλα η νονα μας εφερε ένα πολύ ωραιο φορεμα κ την ωρα που ετοιμαζοταν να φυγει πηγε η Κωνσταντινα εφρε τα παπουτσια της κ ηθελε να της τα βαλει να πανε βολτα…εκεινη την ωρα με πηρε κ η φουφουκα!!!αλλο γλυκο κοριτσακι!!!!μαλλον ηταν εξω γιατι ξεσαλλωναν κ τα κοριτσια!!!τελικα την πηγαμε μεχρι κατω κ ησυχασε…θα επρεπε να την ταισω μετα κ δεν ηθελα να την τσιτωσω…

Ρουλακι ευχαριστωπολυ για τις ευχες σου!!!δεν πειραζει που δεν φυγατε,τοσους μηνες σας το κραταγαν ,άλλο λιγο δεν θα παθουν τιποτα!!!

Χαρα μ ‘αρεσει που ηθελες να σχολιασεις….θα διαβαζαμε για μερες..παλι καλα που σε φρεναραμε λιγακι στο τσατ…χαχαχα τα περισσοτερα τα ειπαμε βεβαια….σε ευχαριστω για το Κωνσταντινι μου!!!!για την εργασια τι να πω…τελικα θα τους εκβιασεις ότι δεν θα την παρουσιασεις;

Καλα για την Δημητρα δεν περιμενα κατι λιγοτερο….το εχει μεσα της το show!!!φανταζομαι την μικρη να χορευει κλαρινα κ ο αντρας σου να λεει ότι κουραστηκε…άλλη δικαιολογια δεν εβρισκε;;χαχακαλα οποτε τον συμφερει κι εμενα κανει τετοια…αλλε φορες όμως όταν περναει καλα κ του λεω παμε να φαει το παιδι,δεν εχω κατι μαζι μου λεει σε λιγο κ σε λιγο…αντρες!!!αντε να το επαναλαβεις οσο γινεται πιο συντομα!!!

Αριακι σε ευχαριστω πολύ για την μικρουλα μου!!!σχεδον ολες οι ευχες ηταν για το φαι…χαχα αφου σας εχω ζαλισει!!!φιλακια στο Μαριλουκι!!!

Μαρακι καλη βγηκε η ταρτα,για πρωτη φορα!!!θα σας κερασω διαδικτυακα!!!!δεν τις ειχες ξανακουρεψει;κι εγω όταν τηςκοψαμε αυτά που πετουσαν ,δυναμωσαν κ πυκνωσαν.αντε να μακρυνουν κιολας….σε επιασε η μεση ε;καμια ζωνη δεν θα βοηθουσε; Καλα εννοειαι πως κ η Κωνσταντινα ανεβαινει πανω στην πλατη του καναπε κ παει περα δωθε…ευτυχως είναι τοιχος από πισω…αντε να βαλετε κ την πορτουλα σας μπας κ γλυτωσετε κανενα καρουμπαλο!!!!

Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια :D

Θενκς για το δωμάτιο. Όποια θέλει να της στείλω τον ζωγράφο!!!

Από νέα δεν έχω κατι συνταρακτικό να σας πω :?

Χτες στο τσατ με ψιλοφούντωσε η Χαρά :lol::lol::lol::lol: έγκυο γυναίκα!!! Αλλά φαντάζομαι και αυτή φούντωσε που θυμήθηκε παλιές ιστορίες :lol::lol::lol::lol::lol:

Δεσποινα στις υφασματινες πάνες βάζουν εσωτερικά ένα μακρόστενο επίθεμα, σκέψου κατι σαν σερβιέτα, και αν υπάρχουν κακά είναι πάνω σε αυτό που το μαζεύεις όπως θα έβγαζες την σερβιέτα. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα τι θα κάνω :roll: θα δω. Το άκουσες το τραγούδι σήμερα; Κάθε πρωί θα το ακούς μπας και ανεβεις λιγάκι.

Ρουλα μην χαλιέσαι καλέ με τα ονειρα.

Χαρά και έλεγα τι να κάνω το Σαββατο στις 3;;;; Μα φυσικά θα σε παρακολουθήσουμε :lol::lol::lol:[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x Τρελά καψόνια σας έκανε η Δημ στη βαφτιση. :shock:

Μαράκι μεγεια τα κουρεματάκια σας.

Αλεξάνδρα καλως να την δεχθείς την πεθερούλα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα δες εδώ και πως θα φτιάξεις γάλα αμυγδάλου.

http://www.mitrikosthilasmos.com/2012/0 ... _5697.html

Νομιζω είναι πιο οικονομικός τρόπος από το να αγοράζεις. Και μπορείς να το χρησιμοποιείς άφοβα στα γλυκάκια κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ παναθεμα σας λιγο δεν μπαινω κ παλι λυσαξατε ξεκινω με τα δικα μου εν συντομια κ ξεκινω σχολιασμο.

σαββατο το ριξα στις βολτες πηγαμε με τον βασιλη στα μαγαζια βρηκα κ ενα συναδελφο με την κορη του εκει συνομιλικη του βασιλη κ περασαμε φανταστικα.μετα πηγα σουπερ μαρκετ κ ναι τα καταφερα με παιδι κ 50 τσαντες ψωνια να ναι καλα κ καποιοι βεβαια που προσφερθηκαν να με βοηθησουν δηλ... ;);)

το απογευμα χουζουρεψαμε με το μπαμπακα μας κ ασχοληθηκαμε με τον κηπο ο βασιλης κοιμηθηκε 4 ωρες για μεσημερι τον ψοφησα στις βολτες χαχαχα.

κυριακη πηγαμε στην μανουλα μου ηρθε κ η ινα μου με αντρα της κ ηταν ομορφα επισης δεν κουνησα ουτε δαχτυλακι το απογευμα πηγαμε στην πεθερουλα που ειχε τις ανιψουλες να παιξουν με τον βασιλη που να δειτε να τα ταιζω κ τα τρια δεν τα προλαβαινα κανανε τα κουταβακια κ ειχαν πολυ πλακα κ τα 3 με νοιχτα στοματα στη σειρα θελω πολλα παιδια τελικα!!!!!!!!

κ δευτερα ναι ειχα ρεπο!!!βεβαια σιγα μην κατσουμε μεσα πηραμε παλι τους δρομους κ πηγαμε θαλασσα κ σε ενα πανηγυρι αφου λεει ο αντρας μου θα σε κλειδωνω μεσα σουρρτουκω..

το απογευμα ησυχα καναμε κηπουρικη καλε βγαλαμε κολοκυθια πατατες βερικοκα μουρα κορομηλα δε θυμαμαι τι αλλα τσαντες μαζεψα χτες...μουσμουλα κατσε θα θυμηθω κι αλλα μελιτζανες..αγκιναρες..

αυτα τα νεα μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην φωτεινη το δωματιο ειναι λες κ ειναι απο περιοδικο παρα πολυ ομορφο γιαυτο αρεσει στον αλητακο σου.

επισης μαρι ο αντρας μου λαδωσε οταν επαιρνε διπλωμα μηχανης οχι εγω τοτε τα παλια χρονια που πηρα εγω το διπλωμα δεν μου ειχαν ζητησει να λαδωσω.ε τωρα για μια πορτα...κ στον καλυτεριο πιλοτο τυχαινουν αυτα κ μια κ λεμε για αμαξια κ μηχανες ποιος ειναι ο γκαντεμης της παρεας??η αδερφη μου χτες εβαζε βενζινη κ ηταν παρακαρισμενη στο βενζιναδικο ηρθε ενας παππους να βαλει στο μηχανακι βενζινη δεν φρεναρε κ επεσε στην πορτα στο αμαξι της αδερφης μου ευτυχως πηγαινε σιγα αλλα ηταν ανασφαλιστος κ τρεχαν στην τροχαια ευτυχως ολα καλα η ζημια μικρη..αλλα τους κυνηγαει παναγια μου πολυ...

παρασκευη θα γινει ο πολιτικος γαμος τους κ τελικα θα παμε κ εμεις γιατι στην αρχη λεγανε οι 2 τους κ εχω χαρες!!

αλεξανδρουλα μου να την χαιρεσαι κ απο δω καναμε σεμιναριο για τα χιονια πολλα :P κ παλι σκετα πολλα ειπαμε αλλα ηταν απο καρδιας να ξερεις...ευχαριστω για τα καλα λογια εμενα η φωνη μου δεν μου αρεσει μου αρεσουν οι παθιαρικες φωνες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...