Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

μαρακι μεγεια το δωρακι σου πολυ ομορφο ακουγεται εμενα στον 1 μας αγ.βαλεντινο μου χε παρει μεταγιον καρδια καποτε τα παλια χρονια :lol::lol: ωραια ειναι κ που κατσατε για χουχουλιασματα...

στο καφε τα σπασατε !!!καλα κανατε κοριτσαρα μου χαλαλι σας 2 κουκλες με την σουπερ μαμα κ γιαγια ετσι πρεπει να προκαλλουν ενα πανικο απο οπου περνανε χαχαχα :P:P

εγω δεν τον κατεβαζω απο καροτσι σε καφετερια γιατι παει στα τραπεζια κ τους ζηταει μπισκοτα κ τα καλαμακια :mrgreen::mrgreen: οπου παμε ασχολουνται με το θεατρινο μου που παει κ μοιραζει φιλια πολυ ερωτιαρης απο τωρα..

δεσποινακι ανεβα φιλεναδα κ μπες να τσαταρουμε γρηγορα υπναρου!!!!!,

αλεξανδρουλα λουλουδια τι ομορφα τελεια εκπληξη ακουω κ σεις ζουζουνιες τι καλα κ μεις αυτον τον καιρο ολο ζουζουνιες κανουμε αλλα εχει ρανταρ ο γιος οποτε ξεκιναμε ξυπναει χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αστραφτερο μου σπιτι εγω τρελαινομαι για ψαρακια κ θαλασσινα ο αντρας μου καθολου :twisted: κ ετσι δεν φτιαχνω κ τοσο συχνα...

πως πανε οι τσουπρες σου?τα γειτονακια ακονμα εκει τα χεις?ρε εγω φοβαμαι να βγαλω τα χαλια ολο ξαπλα στα πατωματα σερνεται θα σπασει κανα κεφαλι οποτε τα τρεναρω ακομα ασε που εμενα δεν πλενονται κ στο χερι οι βλακειες κ πρεπει να τα στειλω καθαρηστηριο..τον αλλο μηνα θα το σκεφτω ;)

αριακη μου ειναι εδω ο μπαμπακας σας κ σε εχουμε ψιλοχασει βρε?αχ αυτο το μαριλακι για ρουφηγμα ειναι..

τουιτακο καλε βαλε το φορεμα κ βγαλε φωτο να πουμε γνωμες..αν κ οτι κ να βαλεις θα σε κουκλα επισης γιατι να πειραζει καλε αν βαλετε το ιδιο χρωμα με πεθερα?θα στε ασορτι. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλιτσα μου κ εγω κουτουλαω καθε μερα τον τελευταιο καιρο σαν ζομπι ειμαι γιατι ολο κ κοιμαμαι αργουτσικα κ αι να σηκωθω το πρωι..πες μας κανα κατορθωμα του τσαχπινη του τασουλη.

συμπεθερα μου λειπεις τι εγινε καλε σε χωσανε στην δουλεια παλι?με συνεδριο??η νυφαδια μου τι κανει?

με την βαφτηση πως πας δεν σε φοβαμαι ρε ολα σουπερ θα τα χεις σαν της μιμικας.

νεα της αδερφουλας εχω καιρο να σας πω αλλα ρε κοριτσακια πολυ γκαντεμια τους δερνει προχτες τους κλεψανε μπαγκαζιερα κρανος κ αδιαβροχο της μηχανης του πολυ δεν λες που δεν πηρα κ την μηχανη :twisted::twisted: πριν απο αυτο μεσα στο γκαραζ καταλαθος ο γειτονας τους τους την ειχε πατηκωσει την μηχανη με το αμαξι του :shock: κανανε φιλικη δηλωση αλλα παλι χωρις μηχανη ηταν μια βδομαδα,τι να πω ολα στραβα τους πανε ευτυχως πηγαν κ ειδαν το νινακι μας κ τα παει τελεια αντε να γεννηθει κ αυτο εχω ενα αγχος περισσοτερο απο τοτε που ημουν εγω εγγυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καπου διαβασα οτι λετε για φιδια κ εγω φοβαμαι τα φιδια κ σημερα θα κανει χορτοκοπτικο ο αντρας μου στο οικοπεδο μην εχουμε κανα μουσαφιρι αν κ η γατες μας συχνα πυκνα μας φερνουν φιδακια οι ποντικακια οποτε ελπιζω να μην εχουμε θεμα.επισης σας ειπα οτι μπροστα στο σπιτι μου εχω ενα πλατανο ηρθε ενα πουλακι κ εκανε 2 αυγουλακια κ κλωσαει ολη μερα εχουμε γινει φιλοι ανυπομονω να βγουν τα μικρακια θα σας στειλω φωτο οταν γινουν τα γεννητουρια.σημερα ο βασιλης ξυπνησε κ μου λεει ατακα "μαμακα το γαλα μου κ πεικα τωα" (τα πεικα ειναι παιδικα το τωα τωρα)ακους εκει κ τωρα απο τωρα :shock:

μαρακι μεγεια τα πεδιλακια σου κ εγω θελω να παρω κανενα ισιο πεδιλακι για την δουλεια αλλα με τα κωλοωραρια δεν βρισκω χρονο κ ακουστε το καλο την αλλη βδομαδα ωραριο ο αντρας μου 12-6 το βραδυ :shock::shock: εκπαιδευση κ επειδη η γυναικες δεν κανουν βραδυνα χωσανε ολα τα αγορια :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου που εισαι κουκλιτσα μου ???πως πας???το ορεστακη μας λυσαει??

καλε μπειτε για παρεα θα αναγκαστω να περασω αιτησεις σνιφφφφφφφφφφφ :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,φιλεναδούλες μου!Χρόνια μας πολλά!ΤΙ κάνετε;Οι κορούλες μου μου δώσανε από ένα λουλουδάκι! :x:x:x Εμείς σήμερα ήμασταν συνέχεια έξω.Το μεσημέρι δε μαγειρέψαμε και βγάλαμε μόνο μεζεδάκια και τσιπουράκι και κάτσαμε με τα γειτονάκια.Εχθές είχαν επέτειο γάμου τα άλλα γειτονάκια και τους είχαμε παραγγείλει τούρτα καρδούλα και τους κάναμε έκπληξη. :D

Μαγδούλα,είδες που στεναχωριόσουν άδικα με το Βασιλάκη;Εγινε καλά.Ετσι αρρωσταίνουν μωρέ τα σκατούλια και μας αγχώνουν.Τα γειτονάκια εδώ τα έχω,αλλά όχι για πολύ ακόμα. :( Δεν πειράζει καλά να είναι να πάνε στο σπιτάκι τους. :) Κι εμένα ο άντρας μου δεν τα θέλει τα ψάρια.Να φανταστείς τώρα το απόγευμα ήρθε ο ψαράς και λέει θέλετε ψάρια;Ο Δημ ήταν στις κούνιες.Του φωναζω λοιπόν:"Δημήτρη;" και μου απαντάει:"όχι".Πριν ακόμα τον ρωτήσω. :lol::lol::lol: Αντε με το καλό και το ζουζουνάκι της ίνας σας.Ρε συ ανεβαίνει στη μηχανή;Κάνει; :roll: 12-6 το βράδυ;Πώ πω θα κουτουλάει ο καημένος.Από την άλλη όμως έχει δουλειά και αυτό είναι το πιο σημαντικό. ;)

Αυτά κοριτσάρες.Πάω να βάλω τις κούκλες μου για ύπνο.Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά μανούλες!!!!!!!!!!!!Καλέ που είστε;;Μπήκα και γω να βρω καμιά και ξεραήλα!Δε πειράζει πάω να δω ταινιά,έχει μια πολύ ωραία στη Net στις 22,00,αληθινή ιστορία λίγο μελό πρέπει να ναι"το λουλούδ της ερήμου".

Εμεις πήγαμε κούνιες και καφεδάκι σήμερα,έκανα και μπόλικες δουλίτσες,πλυντήρια,σίδερο,σκάλες πολυκατοικίας,κούρεμα λουλουδιών,γεμιστά για φαί,κρέμες για τις μικρές και τώρα είμαι πτώμα...

Φωτεινή πήγατε στη γιορτή της φράουλας;ωραία ήταν;στο τσακ ήμασταν να ρθουμε αλλά διαλέξαμε τις κούνιες μήπως βαριόντουσαν τα μικρά εκεί και δε καθόντουσαν ήσυχα.

Φιλάκια καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα μανουλες!!! σας στελνω πολλα φιλακια! δεν σας ξεχνω...αλεξακι, φουφου, δεσποινακι, μαρακι, αρια, μαγδουλα, σταυρουλιτσες, χαρουλιτα, φωτεινουλα, ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενας συντομος σχολιασμος...σε οσα θυμαμαι.....

Αλεξανδρουλα χρονια πολλα!!!!!!!!!!!! οτι επιθυμεις να χαιρεσαι το κοριτσακι σου! Καλα τα περασατε μπραβο!!! φιλια στη κων/νουλα σου!!!

μαρακι χρονια πολλα!!!! να ειστε χιλιοχρονοι κι ευτυχισμενοι!!! μεγεια και τα πεδιλακια!!! καλοφορετα! Τι καλος ο αντρουλης σου σε πηρε καρδουλα!!! καλοφορετη κ αυτη!!

Σταυρουλιτσα το ειδα το σιτε που μου πες εχει οντως ωραια φορεματα αλλα αργουν να ερθουν, ασε που φοβαμαι οτι δεν θα μου ειναι καλο αν δεν το δοκιμασω...αυτα που μου δειξες πολυ ωραια!!! θα σε πηγαινουν!

Με τη δεσποινα τα λεμε τσατ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες κ την μελλοντικη μας μανουλα το δεσποινιω μας τωρα εκπαιδευεται με τα αλλα της μωρακια (πουλακια)..

ευτυχως φουφουκακι μιας μερας αρρωστια ειναι δε μασαει το ταλιμπανακι μου κ ναι αρχισε να τρωει παλι οπως παλια ευτυχως το σωληνακι μου.σημερα ολη μερα γυρνοβολαγαμε πηγααμε για μπανιο κ καφεδακι σουπερ ηταν αλλα με αρπαξε ο ηλιος καθωτι ασπρουλαιρα κ εγινα σαν αστακος...

επισης τελειωσα κ ολες μου τις δουλειες σιδερα πλυνητρια σκουπισματα ξεσκονισματα το ενα μπανιο αυριο το αλλο τα παντα ολα σας λεω λαμπικο.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ η συμπεθερα μου ειναι μια χαρα χαθηκε γιατι ειναι στη μαμα της κ δεν εχει ιντερνετ κ τρεχει κ με βαφτηση κ δουλεια μας διαβαζει κ θα μπει συντομα να γραψει κατεβατα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα για εχθες φιλεναδες :D:D η Μιμικα μου ειδε το πρωι που φιλησα τη μαμα μου και της ειπα χρονια πολλα και λεει:"Μιμη-μαμα" και μου εδωσε 2 ρουφηχτα φιλια στα μαγουλακια :D:D ειναι μια καμωματου αυτη!!!!!Θα στον τρελλανει το γιο συμπεθερα :lol::lol::lol:

Θα με συγχωρεσετε αλλα δεν θα σχολιασω :( πηρα αδεια απο τη δουλεια σημερα να γραψω την ομιλια γιατι στο τελος βλεπω να τους λεω το gummy bear :mrgreen::mrgreen:

Μπηκα να δωσω το παρον γιατι με ψαξατε και πολυ με συγκινησατε φιλεναδιτσες :D:D

Με πηρε τηλ η συμπεθερα μου :D:D καλα λες και μιλουσα με την ανηψια μου :lol::lol: τοσο γλυκια φωνη εχει ;);) μονο εγω τσιριζω ολη την ωρα παναγια μου :mrgreen::mrgreen:

Επισης Χρονια πολλα στην γριετζω Αλεξ :mrgreen::mrgreen: (ΜΑ 28 :o:o:o:o ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΤΕ ΠΙΑ :?::?::?: )

Μαρακι χρονια πολλα και σε εσας :)

Ειδα οτι ο Μιτσακος εγινε μελος της ομαδας αλλα δεν εγραψε τιποτα εδω :?

Τα υπολοια απο εβδομαδα ;) Σας φιλωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!!!!πρωινες κ σημερα….το σκ περασαμε πολύ ωραια!!!το Σαββατο μας εβγαλε ο μπαμπας για φαγητο.η Κωνσταντινα επιτελους καθησε φρονιμα κ φαγαμε σαν ανθρωποι….της ειχαν φερει κ ένα φρατζολακι ψωμι κ ασχολιοταν με αυτό…ειχε ερθει κ ένα φιλος με τον ανιψιο του κ μετα παιξανε λιγακι….ηταν λιγακι αναζωογονητική η εξοδος μπορω να πω!!!την Κυριακη χαλαρα το πρωι κ το απογευματακι ηρθαν φιλοι μας ,τα 2 ζευγαρια με παιδακια κ το άλλο ηταν εγκυουλα η κοπελα κ ψησαμε στην πυλωτη μας διαφορα καλουδια….σουβλακια,κοτοπουλακια,μπριζολες,λουκανικα…. Περασαμε πολύ ωραια.κ να ναι καλα τα παιδια ενώ ειχα βγαλει πιατα τα μαζεψαω κ βγαλαμε πλαστικα να τα πεταξουμε κατευθειαν.οποτε σε 10 λεπτακια ειχα μαζεψει τα παντα ,τα υπολοιπα στο πλυντηριο κ μια χαρα!!!!μετα βεβαια η μικρη μου δεν ηθελε να κοιμηθει..11 + κοιμηθηκε τελικα αλλα σημερα 7 παρα στο ποδι….τωρα βρηκα άλλο κολπο για να τρωει…εχω ένα μπολακι στην εισοδο που βαζουμε τα κλειδια κ διαφορες σαχλαμαριτσες για να μην είναι σκορπια παντου…ε αυτό είναι θησαυρος για την Κωνσταντινα….χαχαχα τρωει την κρεμα της κ ουτε το καταλαβαινει….μην σας πω ότι θα φτιαχνω κ παραπανω…χαχα

Φουφουκα την πατησες με την βροχη ε;τι κακο κ αυτό;χαρα Θεου κ μετα πιανει μια βροχη….τι γλυκα τα κοριτσακια σου!!!!περιμενω κι εγω πως κ πώς όταν μεγαλωσει να φερνει καρτουλες κ λουλουδακια….

Μαγδουλα τα ειπαμε κ στο τσατ χθες…μια χαρα ο Βασιλακης …τρωει τωρα κ το φαγακι του,τι άλλο θελεις;;ετσι ο μικρος στις καφετεριες ε;παει για γνωριμιες στα τραπεζια;κ καθεται στο καροτσι ολη την ωρα;;;κι εγω με αυτην την προοπτικη παω αλλα μετα γκρινιαζει να την βγαλω κ ας της δινω παιχνιδια .για πες το κολπο σου!! Δεν πειραζει μωρε για την μηχανη ,εκενοι να είναι καλα κ το μωρακι τους…χαζοθεια εσυ!!!! Μονη θα εισαι τα βραδια αυτή την βδομαδα;τι να κανει κ αυτος;;τουλαχιστον θα πληρωνεται περισσοτερο φανταζομαι ε;;

Μαρακι τα ειπαμε κ στο τσατ.καλε Κυριακατικα το εριξες στις δουλειες;κ ποτε να της κανεις θα μου πεις….

Δεσποινακι τι κανουν τα πουλακια σου;συνεχιζεις σταθερα ανα 3ωρο το ταισμα;

Στεργιακι ευχαριστω για τις ευχες σου!!!πως τα πατε εσεις;φιλια στην κουκλιτσα σου!!!

Αντε βρε Χαρουλιτα….κινητοποιηθηκαμε ολες να σε εντοπισουμε….τι γλυκα η Μιμικα σου!!!!περιμενουμε τα νεα σας όπως μονο εσυ ξερεις να γραφεις μολις τελειωσεις με την ομιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Πώς είστε;Εμείς Δόξα τω Θεώ μια χαρά.Ξύπνησε η Αγγελική στις 7 για γάλα και μετά προσπάθησα να κοιμηθώ ξανά,αλλά δεν τα κατάφερα.ΈΤσι σηκώθηκα μετά από λίγο ξεκίνησα δουλειές,μέχρι να ξυπνήσουν τα ζουζούνια μου,είχα κάνει αρκετές και πριν λίγο τα τελείωσα όλα.Σε λίγο θα βάλω και κοτοπουλάκι με πατάτες στο φούρνο.Το μεσημέρι θα πάω για αποτρίχωση.Δε με παίρνει να το αφήσω όπως το χειμώνα που περίμενα να πάω στην Αθήνα,για να κάνω.,ιατί λέω να πάμε για κανα μπάνιο.Ελπίζω να μείνω ευχαριστημένη από την κοπέλα,γιατί πριν έρθω στη Λήμνο έκανα κάθε μήνα χειμώνα καλοκαιρι και τώρα μου κακοφάνηκε που έκανα κάθε 3,5 μήνες που πήγαινα Αθήνα.Θα δούμε. :roll: Κατα τ'αλλα η Αγγελικούλα μου έχει αρχίσει και λέει αρκετές λεξούλες.Τώρα λέει:"κοίτα,πάλι".Αχ,τρελαίνομαι.το σημαντικό είναι ότι πλέον μέχρι ένα βαθμό συνεννοούμαστε. :)

Μαράκι,ώστε έτσι ε;Ξεραΐλα;Δε θα σου ξαναμιλήσω ρε στο τσατ,για να μάθεις. :lol::lol::lol: Την είδες τελικά την ταινία,είπα στον άντρα μου να μου την κατεβάσει. ;) Γιορτή φράουλας;Μμμμμ,μου ακούγεται φοβερό.Κι εσύ δεν έβαλες κώλο κάτω με δουλειές και βολτες.Α,εγώ πλέον το έχω σαν αρχή το σκ να μην κάνω τίποτα.Άντε να συμμαζέψω τίποτα ή να βάλω καμια σκούπα.Βέβαια,εσύ δουλεύεις καθημερινές κι αλλιώς δε γίνεται.Άντε να δούμε πώς θα είμαι κι εγώ από του χρόνου που θα δουλεύω. :-?

Στεργιούλα,χρόνια πολλά και σε εσένα!Η πρώτη σου γιορτούλα με την μπεμπούλα σου! :x:x:x Το ξέρουμε ότι δε μας ξεχνάς βρε,φυσικά ούτε κι εμείς σας ξεχνάμε.Αλλά πώς να το κάνουμε;Έχεις και μια νεογέννητη ζουζουνίτσα τώρα που χρειάζεται φροντίδα. :D

Δεσποινιώ,ευχαριστούμε για τις ευχές κι εύχομαι σύντομα κι εσύ με ένα μωράκι. :-*:-*:-*

Μαγδούλα,ξεκινήσατε μπάνια ε;Να σου πω κι εγώ θέλω,αλλά έχει αέρα ακόμα εδώ ρε γαμώτο.Τώρα είπα θα πάμε και το πολύ πολύ τα παιδιά να παίζουν με τα κουβαδάκια τους. :P:P:P

Χαρουλίτα,εδώ είμαστε και σε περιμένουμε.Χριστέ μου πόσες σελίδες έχεις να σχολιάσεις και πόσες ακόμα θα γεμίσεις;;;;; :o:shock::lol::lol::lol: Κι εγώ είχα δει ότι μπήκε το Μητσάκι,ίσως μπήκε να διάβασε και να μην είχε χρόνο να σχολιάσει. :roll:

Αλεξανδρούλα,αυτό θα έκανα κι εγώ.Θα εκμεταλλευόμουνα το μπολάκι και θα της έφτιαχνα παραπάνω.Άμα το τρώει γιατί όχι.Βρες από τώρα και κάτι άλλο σε περίπτωση που βαρεθεί το μπολάκι.Ψήσατε ε;Αυτά είναι.Εννοείται πλαστικά.Κι εδώ όταν ψήνουμε σε πλαστικά και μόνο.Ούτε σαλάτες δεν κοβουμε.Πολύ σπάνια.Πίτες,κρέατα και τίποτα άλλο.Απόλαυση!!! =p~=p~=p~

Αυτά,πάω να αλλάξω την Αγγελική που τα'κανε. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες...καταρχην να ευχαριστησω παρα πολυ την Στεργιουλα την Μαγδουλα και την Φουφου για τις πανεμορφες ευχες τους!!!εγω Σαββατο ημουν παλι μονη και ξεσηκωσα το σπιτι μπανιο βεραντες κουζινα σκουπισμα σφουγγαρισμα σιδερο....την Κυριακη ενω ειχαμε πει να παμε για μπανακι μας πηραν κατι φιλοι και πηγαμε παραλια για ψαρακι μια χαρα περασαμε δεν λεω αλλα παλι δεν πηγαμε για μπανιο..... :cry: μετα γυρισαμε και μεχρι ν αρχισει ο Ολυμπιακος πατησα εναν υπνο στον καναπε :lol::lol: σημερα δεν δουλευε ο αντρουλης και βγηκαμε εξω για δουλιτσες μετα με ενημερωσαν απ το ιεκ οτι δεν εχουμε τις 2 πρωτες ωρες μαθημα ε μετα ξεκινησε και μια καταιγιδα οποτε πεσαμε για υπνο και δεν πηγα καθολου :oops::oops:

στα δικα σας τωρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΑΛΑΝΑΡΕΣ???

ΜΑΣΖΕΥΤΗΚΑΤΕ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΓΝΩΡΙΜΑ???

ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ!!!!! ΑΛΗΘΕΙΑ !!!

ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ 2-3 ΒΑΑΣΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗς ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΑΛΛΙΩς ΤΟΧΩ ΧΑΣΕΙ!!!!

ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑς ΠΩ.ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕς ΣΤΟ ΜΣΝ ΜΟΥ....

ΜΕ ΚΑΤΑΠΙΕ Η ΕΡΓΑΣΙΑΚΗ ΔΙΝΗ......Κ ΟΤΟ ΠΑΘΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ....ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.....ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΩΝ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΗ πολυ καλη η προσφορα που πηρες αλλα μηπως παρεξηγηθει ο πελατης αν δεν τα παρεις απο αυτον?? :?

τι ωραια γιορτη φραουλας αν και τις χορτασαμε και τωρα το ριξαμε στα κερασια :lol::lol:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΛΑ πολυ γλυκο αυτο με τα τριανταφυλλα @};- πολυ ρομαντικο τον βρισκω τον συζυγο :D και του χρονου να εισαι καλα να το ξαναγιορτασετε!!!πως πανε τα πειραματα με το πετιτακι???ειδες που καθεσαι και σκας γιατι δεν τρωει μια χαρα τρωει απλα εχει βαρεθει τα ιδια και τα ιδια...

ΜΑΡΑΚΙ μεγεια τα πεδιλακια αλλα και η καρδουλα (*) αστερι ο αντρουλης σου..μηπως τον βοηθησε και η αναστηλωση?? :lol::lol:

ΦΟΥΦΟΥΚΑ κι εγω στεναχωρηθηκα που δεν πηγαμε εχθες θαλασσα αλλα σημερα εχει τετοια κακοκαιρια ουτε το χειμωνα ετσι οποτε μαλλον θα καθυστερησει να μας δει η θαλασσα.δεν πειραζει ομως εχουμε ολο το καλοκαιρι μπροστα μας!!!τι ειναι καλε αυτοι οι παντεληδες?ουτε κι εμεις ειμαστε του ψαριου... :?

ΜΑΓΔΟΥΛΑ τι τελεια που περασατε εχθες δεν πειραζει αν κοκκινησες σημασια εχει οτι το ευχαριστηθηκες :lol::lol: τωρα που θα εισαι μονη τα βραδια μπες τσατ να ξεσαλωσουμε [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΡΓΙΑΚΙ η κατασταση στο τσατ εχει γινει απελπιστικη την επομενη φορα που θα μπεις ελπιζω να ειμαστε πιο τυχερες!!!φιλακια πολυ σε σενα αλλα και στην ζουζουνιτσα σου :x:-*

ΧΑΡΑ που εισαι καλε και βεβαια ανησυχησαμε ολοκληρη επιχειρηση στησαμε για να σε εντοπισουμε!!!αντε μην ξαναχαθεις!!!!ανυπομωνω να απολαυσω σχολιασμο σου :lol::lol:

ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΤΣΑ τωρα θα εχετε επιστρεψει απο τον γαμο αντε μπες να μας πεις πως περασατε και τα κατορθωματα της ΕΜ και περιμενουμε και φωτο απο το φορεμα :lol::lol:

καλε οι υπολοιπες που εχετε εξαφανιστει ΡΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ γυρνα ξανα!!!!!!!!

ΒΥΚΗ......................

τελικα Μαρακι το λουλουδι της ερημου δεν το επαιξε ποτε απ οτι ειδα και ηθελα κι εγω να το δω :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΗ πολυ καλη η προσφορα που πηρες αλλα μηπως παρεξηγηθει ο πελατης αν δεν τα παρεις απο αυτον?? :?

τι ωραια γιορτη φραουλας αν και τις χορτασαμε και τωρα το ριξαμε στα κερασια :lol::lol:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΛΑ πολυ γλυκο αυτο με τα τριανταφυλλα @};- πολυ ρομαντικο τον βρισκω τον συζυγο :D και του χρονου να εισαι καλα να το ξαναγιορτασετε!!!πως πανε τα πειραματα με το πετιτακι???ειδες που καθεσαι και σκας γιατι δεν τρωει μια χαρα τρωει απλα εχει βαρεθει τα ιδια και τα ιδια...

ΜΑΡΑΚΙ μεγεια τα πεδιλακια αλλα και η καρδουλα (*) αστερι ο αντρουλης σου..μηπως τον βοηθησε και η αναστηλωση?? :lol::lol:

ΦΟΥΦΟΥΚΑ κι εγω στεναχωρηθηκα που δεν πηγαμε εχθες θαλασσα αλλα σημερα εχει τετοια κακοκαιρια ουτε το χειμωνα ετσι οποτε μαλλον θα καθυστερησει να μας δει η θαλασσα.δεν πειραζει ομως εχουμε ολο το καλοκαιρι μπροστα μας!!!τι ειναι καλε αυτοι οι παντεληδες?ουτε κι εμεις ειμαστε του ψαριου... :?

ΜΑΓΔΟΥΛΑ τι τελεια που περασατε εχθες δεν πειραζει αν κοκκινησες σημασια εχει οτι το ευχαριστηθηκες :lol::lol: τωρα που θα εισαι μονη τα βραδια μπες τσατ να ξεσαλωσουμε [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!

ΕΙΜΑΙ Η ΜΗΤΣΗ ,ΠΑΛΙΑ ΤΗς ΠΑΡΕΑΣ,ΕΧΩ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ ΜΟΥ,Κ ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ.ΤΑ ΒΛΕΠΙς ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΑΠΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ!!!ΠΕς ΜΟΥ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΜΑΝΙ ΜΑΑΝΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΝΟΗΜΑ.ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΚΟΠΕΛΙΕς ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α γεια σου!!!!ειμαι η Δεσποινα ειμαι 30 χρονων αλλα δεν εχω ακομα παιδακια τωρα θα μου πεις και τι κανω εδω???και δικιο θα εχεις χαχα!!μπηκα μ αρεσε κι εμεινα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσαρες;;; Εμεις δεν ειμαστε και τοσο καλα! η μικρη δηλαδη, εχει πυρετακο και διαρροια αλλα απο ορεξη μια χαρα! δεν σταματαει να παιζει και να τσιριζει, αφου με επιασε πονοκεφαλος...κι οταν τα κανει φωναζει "μαμα καιει" μαλλον καηκε το κωλι απο την διαρροια! Εν τω μεταξυ τωρα που σας γραφω ριχνει εξω καρεκλοποδαρα! Ελεγα στον αντρα μου για το φρικαρισμα που παθατε τις προαλλες στο τσατ με την κακια συνηθεια και σκασαμε στα γελια!!! τα πατατακια παντως τα εφαγα ολα!

Αλεξανδρα μπραβο στον αντρουλη, πολυ ομορφη κινηση με τα τριανταφυλλακια, και το Κωνσταντινι κυρια στη ταβερνα! Αντε τωρα με τις εξοδους μπορει να ανοιξει και η ορεξουλα της!

Μαρακι μια χαρα τον βρισκω τον συζυγο με την καρδουλα!!! Δεν πειραζει μωρε που δεν κανατε τιποτε ιδιαιτερο, του χρονου!!! Αλλωστε μαζι περασατε τη βραδια!

Φουφουκι κανατε μπανακι τελικα; εδω δεν εκανε καθολου καλο καιρο το Σ/Κ ουτε βολτα στην παραλια δεν καναμε γμτ...

Χαρα επιτελους εδωσες σημεια ζωης!!! Καλοπερνας τσουπρα εις τα εξοχας ή παρενοησα;;; ααα τωρα ειδα οτι προετοιμαζεσαι για....αυτο που προετοιμαζεσαι! δεν θυμαμαι τι...anyway καλη επιτυχια!

Μητση καλως ηρθες πισω! ηρθες για να μεινεις ή στα πεταχτα; πες μας κανενα νεο απο τον Στεφανακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω Φουφουκι διαβασα για τους παντεληδες... μ'αρεσει πολυ αυτο το ψαρι στο φουρνο πλακι, αλλα εχω χρονια να φαω...στο κεφαλι τους ξερεις οτι εχουν δυα ασπρες πετρουλες;

Μαγδα ενταξει ο Βασιλακος ε; καλα πως τα καταφερνεις και καθεται στο καροτσι; εμενα καθεται για ενα-δυο λεπτα, ισα να επεξεργαστει τον χωρο και επειτα αλωνιζει για τα καλα....

Δεσποινιω το χασατε το μπανακι τελικα ε; αντε μωρε και το ψαρακι καλο ειναι...εδω παντως εχει παλιοκαιρο το ξαναλεω...αυτο παλι με τα κερασια;;;!!! εδω δεν κυκλοφορουν ουτε για δειγμα και της κερασιας μας ειναι ακομη πορτοκαλοπρασινα...

Ρουλιτσα Σταυρουλα Ελενα που ειστε καλε;;;Αντε μπειτε να μας πειτε κανενα νεο!

Στεργιακι δεν σε πετυχαινω ποτε στο τσατ...να μου φιλησεις το μικρακι!!!!

Αχ τωρα καποια ξενω αλλα θα συνεχισω αυριο!!! φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Φευγω για δουλεια θα γυρισω σε 12 ωρες....

Honeyaki εστω κ πεταχτα ελπιζω να με ειμαι καλοδεχουμενη,οσο ημουν σπιτι κ ειχα τη πολυτελεια εμπαινα συχνα κ επιανα τις εξελιξεις,τωρα με διερμηνεα θα το παλεψω!!!!

Οταν λετε τσατ εννοειται εδω στο μαμμυ η κατι αλλο?

Ο στεφ τωρα ξεκιναει να λεει τις δικες του αερολογιες αλλα αυτο με κανει να ελπιζω οτι θα αρχιζει τις λεξουλες περαν των στανταρ που λεει απο 12 μηνων.

Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!!αυτο το παιδι μου με εχει ταραξει με τα ωραρια της…την μια ξυπναει νωρις την άλλη φυσιολογικα στην ωρα της….βεβαια χθες της εδωσα πιο πολύ κρεμα,δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα άλλες φορες κ νηστικη να κοιμηθει παλι κοιμαται….

Φουφουκακι συννενοηστε λιγακι με την μικρη ε;τι καλα.την Κυριακη που ψηναμε ηταν κ μια μικρη 2 μηνες μικροτερη κ ελεγε πολλα πραγματα.τουλαχιστον ηξερες αν θελει νερο ή κατι άλλο.σου απαντουσε ναι ή όχι.κ η δικια μου ότι κ να θελει ή γκρινια ή μαμα μαμα…πηγες για αποτριχωση τελικα;το μπολακι αρχιζει να χανει τις μαγικες του ιδιοτητες….ποσο να το κοροιδεψεις το παιδι πια;;αλλα τι άλλο να βρω;;ολο το σπιτι εχω κατεβασει…..κι εμενα ο αντρας μου αυτό ελεγε για τα ψησιματα ,μονο κρεας κ πιτες…με μαλωσε που ειχα καθαρισει πατατες,μετα ανοιγει το ψυγειο κ βλεπει σαλατα,με μαλωσε παλι..χαχαχα

Δεσποινιω ακομα κρυα θα είναι μωρε η θαλασσα,απολαυσε τα ταβερνακια…. Ναι πολύ ρομαντικος ο συζυγος…2-3 φορες τον χρονο…χαχαχα εχει βαρεθει το πετιτακι ,αλλα βλεπω κ το μεσημεριανο που είναι διαφορετικο κάθε μερα δεν το τιμαει….να της ξαναεδινα αλεσμενο;;;μπας κ βαρεθηκε να μασαει;;;για πειτε ρε κοριτσια;;λετε να είναι πισωγυρισμα;

Που εισαι βρε Μιτση;;;;;;εχουμε την Χαρα ειδικη στις περιληψεις αλλα πνιγεται αυτόν τον καιρο….τα δικα μας τα νεα δεν εχουν αλλαξει κ πολύ….ακομα παλευω να φαει η Κωνσταντινα,λογω αλλεργιων περιορισμενο το διαιτολογιο κ βαριεται το καημενο.πολλα φιλια στον Στεφανακο.καλε τι ωρα σηκωθηκες σημερα;;καλοδεχουμενη εισαι ,αυτό εννοειται!!!!

Αριακι περαστικα στο Μαριλακι!!!αλλα αφου τρωει κ εχει κ διαθεση για παιχνιδι ειστε μια χαρα!!!!τι γελιο στο τσατ τοτε!!!σε πηραμε από τα μουτρα!!!!χαχαχαχα εχετε κ κερασια;;τι ωραια!!!οπου να ναι θα γινουν.καλα ειδα στην λαικη σε ένα παγκο κερασια κ ειχαν 10 ευρω το κιλο!!!!μα ειμαστε σοβαροι;;;;;10 ευρω;;;;κερασια είναι όχι ρουμπινια!!!!

Βικυ ελπιζω να τρεχετε στις παραλιες αλλα μπες καλε να μας πεις ένα γεια κ ότι όλα είναι καλα!!!!

Ελενακι κι εσεις φανταζομαι να ειστε ολο βολτες αλλα περιμενουμε νεα σου!!!!!

Φιλακια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...