Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΛΑπολυ καλα τα νεα σας απο τον γιατρο και παρτο αποφαση οτι η μικρη δεν εχει καποιο προβλημα που δεν τρωει απλα δεν ειναι πολυ του φαγητου και εδω που τα λεμε καλα κανει :lol::lol:;) τα εφαγε τα μπισκοτακια αφου την εκοψε πεινα τα βλεπεις????μηπως να την αφηνες λιγο να πεινασει????οσο για το να της δινεις λιγο λιγο απο το δικο σας δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλη ιδεα :roll: εγω τρομαξα την αλλη φορα που μας ειπες για τα μπισκοτακια αλλα αν της δοκιμαζεις απειροελαχιστη ποσοτητα απο κατι και δεις οτι δεν την πειραζει...παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι εσυ ξερεις καλυτερα τι πρεπει να κανεις ;) οσο για το τι εχεις καταφερει ας μην το πιασω τωρα αυτο το θεμα :shock: ειναι δυνατον να σκεφτεσαι ετσι???εχεις τεραστια υπομονη και κανεις οτι μπορεις καλυτερο και ειμαι σιγουρη πως καποια στιγμη θα ανταμειφθουν οι κοποι σου ;) ειδες ο αντρουλης σου πως σε περιποιειται :ymapplause: μπραβο του που καθαρησε την κουζινα....αντε να παιρνει μπρος σιγα σιγα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΑΡΑ μα βρε τρελλη εντυσες το παιδι πασοκ =))=)) θα θελα να σε εβλεπε ο πεθερος.....εγκεφαλικο!!!! :lol::lol: χορευε στον στηλο η Δημητρουλα???μα που εμοιασε αυτο το παιδι :-?:-? μα κι εσεις πηρατε τα μικρα για να πατε για ψωνια :?::?: ενταξη μωρε πανω στην πιεση και την κουραση λεγονται παραπανιστες κουβεντες αλλα αφου κανατε τις δουλειες σας τελικα ολα οκ :!::!: αντε πλησιαζουν τα βαφτησια τελειωνει το ενα τρεξιμο...αντε καλο κουραγιο για το συνεδριο!!

ΑΡΙΑΚΙ δεν την γλιτωσες την Κυριακη τελικα :cry: δεν πειραζει μωρε απο δω και περα που ανοιγει ο καιρος θα ειστε καθε Κυριακη εξω οικογενειακως!!αχ μωρε το Μαριλακι δεν μαζευεται μεσα....ε που να κλειστει στο σπιτι το παιδι με τετοιο καιρο??χαζο ειναι......αχ κι εμεις συναντησαμε την Κυριακη ενα φιδι τεραστιο στο χωριο αλλα υποθετω πως θα εχει και εδω αφου εχουμε κηπο γυρω γυρω απο την πολυκατοικια οποτε καπου θα κυκλοφορουν κι αυτα και το ποσο τα φοβαμαι x_x βεβαια κυκλοφορουν και κατι γατες αλλα αυτο που κανουν ειναι να πηδανε απο βεραντα σε βεραντα :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ πολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα οσο για την ''μαγεια''με τοσα που γινονται γυρω μας ειναι φυσικο να νιωθεις ετσι...το καλο βεβαια ειναι οτι ο αντρας σου προσπαθει αρα σε αγαπαει οποτε αξιζει να κανεις κι εσυ μια προσπαθεια να βρεις τον παλιο καλο σου εαυτο...σου ευχομαι να διορθωθουν ολα συντομα και να εισαι και παλι στα καλυτερα σου!!!

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ καλα εκανες και προσευχηθηκες επιασε τοπο η προσευχη σου :-* σημερα λογικα ξεκινησε δουλιτσα ο αντρουλης???ευχομαι ολα να πανε καλα!!καλε μια χαρα θα ειναι το φορεμα βαλε μας φωτο να σου πουμε γνωμες....

ΡΟΥΛΑΚΙδεν καταφεραμε να μιλησουμε το απογευμα γιατι οπως ειπα και πιο πανω τα επαιξε αυτες τις μερες το mammy και δεν βλεπω και κανεναν να κανει κατι γι αυτο :evil: πως παει η γυμναστικουλα με τον σουπερ δασκαλο ;) ??????αντε μπες να μας πεις νεα.....

ΜΑΡΑΚΙτι τελεια που περασατε σκ....μπραβο σου βρε παιδι μου που μπορεις και τα καταφερνεις ολα!!αληθεια που εχεις χαθει τελευταια??θυμαμαι που εμπαινα και παντα εβρισκα πρωινα νεα σου...

ΒΥΚΑΚΙπου χαθηκες?????ολα οκ???μηπως πηγες Αθηνα στον γυναικολογο???η μηπως εχεις πιασει παραλια και ξαπλωστρα???ελπιζω να απουσιαζεις για καλο και να μην επιστρεψεις φρικαρισμενη :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε πηγε 1 η ωρα και λεω γιατι εκλεισαν τα ματια μου..... :roll::roll: σημερα πηγα φαρμακειο ειχε και αρκετουτσικη δουλεια....αααχχ τι μου ειπε σημερα η φαρμακοποιος :shock::shock: οταν λεει ρωτανε οι πελατες κατι που αυτη δεν μπορει να τους απαντησει να μην μιλαω εγω και τους απαντω γιατι φαινεται οτι καποια πραγματα τα γνωριζω καλυτερα και τις υπολοιπες μερες πηγαινουν και ζητουν εμενα να τους εξυπηρετησω :roll: μωρε ειναι πολυ καλη αλλα μαλλον λιγο αγαθη...τι να πω... εγω δεν πιστευω πως καποια πραγματα τα γνωριζω καλυτερα απλα οτι τα εχω πιο προσφατα ισως... βεβαια μου ειπε οτι καταλαβαινει πως δεν το κανω για να την μειωσω απλα προσπαθω να βοηθησω......μετα πηγα σχολη 5 ατομα ολοι κ ολοι σιγα απο δω και περα μην κλεινομαστε στη σχολη :evil::evil: αυτα τα νεα μου παω να ξεραθω γιατι εχω αποκτησει νεα συνηθεια και ξυπναω με την αυγουλα :lol::lol: φιλακια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!Χάθηκα χθες γιατί εχω δουλειά αυτές τις μέρες στο γραφείο αρκετή χαρτούρα.Χθες μιλούσα με την Αλεξάνδρα και βγήκα ξαφνικά γιατί ήρθε το αφεντικό,sorry Αλεξ!

Στεργία μου εγω μπαίνω συνήθως πρωί καθημερινές από τη δουλειά,σπίτι δε προλαβαίνω.Συνήθως πρωί πρωί και αν προλάβω και μεσημέρι πριν σχολάσω κοντά στις 13,30 με 14,00.

Δεσποινάκι μπράβο για τη δουλειά τα πας πολύ καλά,μακάρι να σε κρατήσει και μετά την πρακτική.

Αλεξάνδρα μου ευχάριστα τα νέα με το Κωνσταντινί,ελπίζω να ξεμπερδέψετε σύντομα με τους γιατρούς.

Χθες είχε τόση ζέστη τις είχα με το αμάνικο εσωτερικό μόνο και κολάν,μέσα στο σπίτι.Αφασία ήταν.Η μια κοκκάλο με ενα χεράκι άσπρο άσπρο και η άλλη αφρατούλα με μια κοιλάρα του Ορέστη Μακρή!!!χα χα...Μετά πήγαμε κούνιες στη γειτονιά και μια βόλτα το τετράγωνο.Άρχισαν να ανεβαίνουν στη ψηλή τη τσουλήθρα που δεν τις έφτανα,πήγε η καρδιά μου στη κούλουρη και τις κατέβασα με το ζόρι και φύγαμε.Και τα σκατούλια τι μου έκαναν,ανέβαιναν πάνω πάνω και επειδή καταλάβαιναν ότι φοβάμαι έκαναν πως πέφτουν προς τα σκαλιά όχι προς τα μπρός!!!!!Αφού οι άλλες μαμάδες είχαν χαζέψει με κοιτούσαν έντρομες....Τα παιδιά μαγκάιβερ σου λέει έχει αυτή...

"Μάγκυ" φοβερός ο γιός σου και είπαμε θα κάνεις κόρη πάει και τελείωσε το λέει το μέντιουμ...χα χα.Το τραμπολίνο ακόμα να εμφανιστεί.Πήρα dhl χθες το περιμέναν σήμερα Αθήνα ακόμα,οπότε Ρόδο προς το τέλος της βδομάδας.

Φωτεινή που χάθηκες;Μη σε παίρνει από κάτω και εξαφανίζεσαι.Όποτε νιώθεις μοναξιές τον Αλεξανδρούκο στο αυτοκίνητο και βουρ Ρόδο...ακούς;;;

Άντε φιλάκια να δουλέψουμε και λίγο,άνοιξε η σεζόν και τρέχουμε,τρέχουμε λέμε...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ μην στεναχωριεσαι καμια φορα χρειαζετε και καμια κωλαρια για να καταλαβαινουν μεχρι που ειναι τα ορια οκ κι εγω ειμαι κατα του ''ξυλου'' δεν ειπαμε να το βαλεις κατω και να το λιωσεις αλλα καμια που και που δεν του κανει και κακο...οσο για τις δουλειες λογικο ειναι αφου μπαινεις στην τελικη ευθεια θα κουραζεσαι πιο ευκολα...ασε το σπιτι ας μην γινουν και ολες οι δουλειες δεν πειραζει!!!μεχρι να γεννησεις θα πας καθολου θαλασσα??αντε μπες μην χανεσαι μας λειπεις :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ειπα??δεν ειπα......ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσακια ελπιζω να μου ειστε ολες καλα!!!

ΜΑΡΑΚΙ νομιζω υπερβαλεις λιγο με το Χρυσανθακι δεν ειναι τοσο χοντρουλι οσο το περιγραφεις απλα λιγο αφρατουλι [smilie=angel5.gif] και σε συγκριση με την Δημητρουλα σιγουρα θα σου φαινεται η διαφορα.αχ τι ωραια ηρθε και το τραμπολινο σας θα το παραλαβεται οπου να ναι τι ωραια περιμενουμε νεα βιντεακια με τις ζουζουνες εν δραση!!!!!!!

post-12053-1387393928273_thumb.jpg

post-12053-13873939282978_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!επιτελους το Κωνσταντινακι πρεπει να με λυπηθηκε!!!ή επειδη αυριο εχω κ τα γενεθλιακια μου ειπε να μου κανει την χαρη κ να μην σκασω από την στεναχωρια μου!!!!χθες το βραδυ της εβγαλα κατι παιχνιδακια από τα ξαδερφακια της αλλα για την Κωνσταντινα ηταν σαν καινούρια κ με λιγο κοπο εφαγε την κρεμουλα της…πρεπει να ειχε εξαντληθει τοσες μερες να μην τρωει αφου χθες ειδικα ειχε τοση γκρινια…. κατά τις 12 το μεσημερι αφου ειχε λυσαξει,να κλαιει κ να μην ξερει κ τι θελει την πηρε ο υπνος στο πατωμα… ξαφνικα ξυπναει ανεβαινει στον καναπε κ συνεχιζει τον υπνο της…κ το βραδυ κοιμηθηκε μια χαρα αφου ηταν κ φαγωμενη κ ξυπνησε 8.30…το πρωι παλι με τα παιχνιδακια εφαγε παλι κρεμα,τα φρουτα κ τωρα τις φακες της.μακαρι να τελειωσε το μαρτυριο!!!σας ευχαριστω κ για τα καλα σας λογια αλλα πραγματικα νιωθω απογοητευμενη..ας ελπισουμε ότι θα φτιαξουν τα πραγματα…

Φουφουκα τι ωραια που θα ηταν στην παραλια!!!μπραβο κ στο Στελλακι που εφαγε!!!για την Αγγελικουλα δεν λεω τιποτα..κ σαλατουλα…μπραβο μπραβο!!!ποσο χαιρομαι όταν τρωνε τα παιδακια!!!ναι ευτυχως με τα νεφρακια ,αμα ειχαμε κ εκει προβλημα δεν ξερω τι θα εκανα..το μονο που με στεναχωρει είναι ο άλλος ενας χρονος αντιβιωση…τα μπισκοτα τα εφαγε μεσα στην πεινα της..το φαγητο όμως ή τις κρεμες δεν μου εκανε την χαρη…καλα δεν μπορω να φανταστω ότι ο Λατσιος καταλαβε από οικονομικη κριση…αλλα μαλλον επειδη εχει κ καλος γιατρους ,πανεπιστημιακους μπορει να πηγε εκει.ή για κανεναν ασχετο λογο…

εν τω μεταξυ δεν σας ειπα ,χθες της ειχα κανει αρακα,δεν ηθελε με τιποτα..κλαμα κακο…της βαζω στην κουνια τιμωρια…κλαμα παλι…τελοσπαντων την βγαζω κ βαζω να φαω εγω,ειχα μακαρονια.κ ερχεται διπλα μου κ μονο που δεν μπηκε στο πιατο…της δινω μια πιρουνιτσα,αμεσως ανοιξε το στομα…ηθελε κι άλλο.μετα παω στην κατσαρολα,της ξαναδινω κ ετρωγε με μανια…πηγα να την ξεγελασω με τον αρακα…αλλα τζιφος..!!μετα λεω να μην της δωσω άλλο μην παθει κ τιποτα,να δω πρωτα μην κανει καμια αντιδραση.κ να κλαιει κ να δειχνει την κατσαρολα!!!!τελικα δεν εδειξε να βγαζει κανα εξανθημα η να εχει καμια ενοχληση.ετσι μου ερχεται να παω να παρω τα μπισκοτα εκεινα να δω τι θα γινει….το μονο που φοβαμαι είναι μηπως δεν εχει περασει η αλλεργια κ αν δεν εχει περασει η εντεροπαθεια που ειχε μηπως της κανω κακο..μου φαινεται θα παω στον αλλεργιολογο να τον ρωτησω.κ να δω πως θα αποφυγουμε την γαστροσκοπιση..δεν θελω να κανει παλι αναισθησια!!!

Μαγδουλα μην παραπονιεσαι,σκεψου τα Bonus!!!χαχαμε γεια κ το μαλλακι σου αλλα κ του Βασιλακη!!!τι του κανες καλε του παιδιου…;;;ακου να του κοψει τα αυτακια του!!!ολα τα καταλαβαινει όμως ε;καλα τα λες αλλα ο αντρουλης νομιζει ότι εγω ειμαι ξεκουραστη ολη μερα γιατι ειμαι σπιτι…το φαι,η καθαριοτητα,το σιδερο κ όλα τα αλλα ,ξερετε τωρα εσεις κ επιπλεον ένα μωρο γινονται από μονα τους…ή μαλλον εχω την φιλιππινεζα κ εγω αραζω….τι κριμα για την κρεμουλα..τουλαχιστον ηταν δωρο..μην την κλαις κ τελειως…ναι ωραια είναι στον Καλαμο,συνδιαζει βουνο κ θαλασσα!!λες να τα πουμε εκει;;χαχα

Στεργιακι τι κανει η μικρουλα σου;ενταξει μην αγχωνεσαι,κοιτα το μωρακι σου κ μετα να ξεκουραζεσαι!!τωρα στο τσατ,δεν εχω στανταρ ωρες..σημερα προσπαθουσα να μπω το πρωι αλλα μολις καθομουν ερχοταν η μικρη κ δεν με αφηνε…

Αριακι δεν μαζευεται η Μαριλου ε;τι να κανει κι αυτό μεσα στο σπιτι;εχετε βαλει κ κηπευτικα;τι ωραια;κι εμενα οι γονεις μου εχουν βαλει κ μας ερχονται διαφορα!!ταξιδακι τον αυγουστο;;τι ωραια;κ τη Μαριλου θα παρετε;

Δεσποινακι τι εκανες καλε στην φαρμακοποιο;;χαχαχα ξερολακι!!!!χαχαχα.αυτα να βλεπει κ να σου δινει κ τιποτα…η τσαμπατζου!!!μωρε τον ρωτησα μηπως γι αυτό εχει μεινει πισω στο βαρος,ψαχνω κι εγω από καπου να πιαστω!!!μωρε εγω την αφηνω να πεινασει,εδώ σου λεω κοιμαται νηστικη,ξυπναει το πρωι κ παλι δεν ετρωγε…αμα της εδινα ρυζογκοφρετα θα την ετρωγε αλλα δεν θελω να κανει πεισματα για να φαει ρυζογκοφρετα!!!σημερα όμως φτου φτου εφαγε!!

Μαρακι δεν πειραζει για χθες,καταλαβαινω!!καλε μην λες ετσι για το Χρυσανθακι..εμενα οποτε κανει κοιλιτσα όταν τρωει καλα για μερες την χαιδευω κ την φιλαω.το άλλο το σαμιαμιδι σαν την δικια μου…χαχαχατι κολπα σου εκαναν καλε στην παιδικη χαρα;;ανεβαινουν μπνες τους την τσουληθρα;μοραβο τα κοριτσια!!!

Αυτά φιλεναδιτσες!!!η Κωνσταντινουλα κοιμαται…παω να φαω κι εγω κ να τελειωσω καποιες δουλιτσες γιατι αυριο δεν θα κανω τιποτα!!!θα μαγειρεψω μονο το αγαπημενο μου φαγητο κ θα με βγαλω βολτα με το κοριτσακι μου ολο το πρωι!!!!!!φιλακιαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρεται κοπελάρες όμορφες! :D

Πήγε μπαμπάς και γιος μια βόλτα και μπήκα να δω τα νέα σας.

Σήμερα είχα μικροβιολογικές εξετάσεις και τη Δευτερα πάω γιατρό. Έσκασα από τη ζέστη.

Ο μικρός σκέτος αλήτης πια, μονίμως μέσα στη βρωμα και τα χώματα. Η μπέμπα σας χαιρετά :D .

Πήρα και προσφορά από φωτογράφο για φωτογράφηση, αλλά και προσκλητηριο και μπομπονιέρα. Μου φάνηκαν πολύ καλές οι τιμές, για πείτε και εσείς:

800 ευρώ: 1ψηφιακο άλμπουμ, 1 καμβάς 50χ70, 1 dvd, 50 φωτογραφιες (για γιαγιάδες/θειαδες) ή 10 πλαστικοποιημενα βιβλιαρακια με φωτος, 2 ψηφιακα άλμπουμ για νονους και 2 dvd για νονους.

0,80 το προσκλητηριο

1,40 μπονιερα με μπρελόκ

1,30 μπομπονιερα με κρεμαστρούλα (αν θελω μου βάζει ζαχαρωτα αντί για κουφέτα και πάει 1,50)

Επίσης αν θελω μου κάνει απλά χωνάκια με ζαχαρωτά για τα παιδιά με 1 ευρώ και δεν παίρνω την κρεμάστρα.

Θα σας δείξω άλλη ώρα το προσκλητήριο γιατί τώρα βαριέμαι να το βγάλω φωτογραφία και να το περάσω.

Την Κυριακή τελικά ήρθε ο ζωγράφος και ευτυχώς όλα μια χαρά. Δεν τελειώσε και μάλλον θα ξαναέρθει το μεθεπόμενο σ/κ αλλά ό,τι έχει κάνει μέχρι τώρα μ'αρέσει πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα μου σου στέλνω μια αγκαλίτσα για παρηγοριά και δυναμη :x Τι παίδεμα αυτό το παιδί; Πάντως πείσμα ξεπείσμα το παιδί όταν πείνασε τα ξέσκισε τα μπισκοτάκια. :lol: Και δεν βρίσκω και το μαγικό ραβδάκι μου να στην κάνω εγώ από αύριο να αδειαζει τις κατσαρόλες και τα ταψιά, και να εξαφανιστεί και κάθε αλλεργία ;) Λοιπόν βαθιές ανάσες και πάμε παρακάτω. Δεν θέλω να σου πω για ακόμα μια φορά "μην στεναχωριέσαι" κλπ, ξέρω πως είναι αδύνατον, γι'αυτό ξεκίνα γιόγκα, ανασούλες και οοομμμμμμμμμμμμ.

ΚΑι επειδή μέχρι αύριο θα το ξεχάσω σου λέω από σήμερα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για τα γενεθλιακια σου. Να τα εκατοστήσεις, ό,τι επιθυμείς και το 2ο όταν με το καλό έρθει να μην το προλαβαίνεις στο φαγητό. :D

Για τη διαδικασία του φαγητού συμφωνω με Μαρία. Και εμείς μαζί τρώμε, αλλά εγώ δεν δίνω μπιχλιμπίδια να ασχολείται.

Δέσποινα θάλασσα δεν ξερω αν θα παω, αλλά δεν νομίζω. :? Για το ξύλο ξέρω ότι δεν κερδίζω τίποτα, ίσα ίσα που διαφωνώ κάθετα με αυτή τη "μεθοδο". Απλά τα βάζω με τον εαυτό μου γιατί τα ίδια κάνει κάθε μέρα, απλά τα δικά μου νευρα ήταν πειραγμένα εκείνη την ημέρα και ξεσπασα και στον μικρό. :cry: Να την κάνεις βρε πιο συχνά την "σύσκεψη με τον εαυτό σου" :lol::lol::lol:

Μαρία χρωστάω τις φωτογραφίες από τις κούνιες. Ό,τι και να λες ο "Ορεστης Μακρής" είναι και πολύ φατσόνι και για τρελά ρουφηχτά φιλιά!! Πλησιάζει και η εξεταστική του μεταπτυχιακού, ε; Που θα αφήσεις τις μικρές για να πας Αθήνα για τις εξετάσεις;

Εγώ ξέρω ότι dhl για τη γερμανια σημαίνει το απλό ταχυδρομείο τους, οπότε εμείς παραλαμβάνουμε με ΕΛΤΑ, που σημαίνει κλάφτα Χαραλαμπέ στην αναμονή. Επίσης συνηθως δίνουν tracking number και παρακολουθείς εδώ http://www.dhl.de/en/paket/kundenservic ... lgung.html πότε φθάνει στον προορισμό του. Πάντως όταν λέει ότι φθάνει στον αποστολέα υπολόγιζε 2-3 μέρες ακόμα για να έρθει στην πόρτα σου το ειδοποιητήριο.

Άρια χέστηκα πάνω μου με το φίδι :o:o Θέλω και εγώ Ισπανία :((:((:((:((:((:((

Μάγδα έχει που έχει ο Β κοριτσίστικα χαρακτηριστικά, τον βάλατε και σε ροζ ποδηλατάκι, ήρθε και έδεσε :lol::lol::lol: Μα τι ωραία που είναι όλα τα παιδάκια όταν κοιμούνται. :D Ο Β μπορεί να μην είχε πέσει , αλλά να ξύπνησε από κακό όνειρο και να έκλαιγε που δεν σε έβρισκε, ή αλλιώς μπορεί και να είχε πέσει :lol::lol: Με γεια το μαλλί σε μαμά και γιο. Εγώ μέχρι στιγμής τον κουρευω μόνη μου, μόνο τα μπροστινά, τώρα όμως που πιάσαν οι ζέστες λέω επιτέλους να πάω να τον κουρεψω και από πίσω. Όχι τίποτα μπας και σταματήσουν να μου λένε ότι μοιάζει με κοριτσάκι εξαιτίας των μαλλιών. :evil:

Φουφου καλά παιχνιδίσματα στις παραλίες :D Σκέφτομαι να αρχίσω να πηγαίνω και εγώ τον δικό μου αλλά φοβάμαι πως θα παρατήσει τα κουβαδάκια και θα ορμήσει στη θάλασσα και ποιος τρέχει να τον πιάσει μετά; :?:roll::roll: Και την Στέλλα σε κούνια την έχεις ακόμα; Και δεν σκαρφαλώνει να βγει μόνη της; :shock::?:?:?

Σταυρούλα εύχομαι μόνο ευχάριστα να είναι τα νέα από δουλεια συζυγου, να του αρέσει και φυσικά να πληρώνεται (για τα αυτονόητα θα παρακαλάμε :evil: ) Τι είχε το φόρεμα και δεν σου άρεσε;Δεν σε ψήλωνε; Δεν σε αδυνάτιζε; Δεν σε έκανε σαν τη Τζολί; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χαρά μετά τις εκλογές δεν ξαναμπήκες. Είσαι καλά;;; Έγινε κάτι;;;;; Έπαθες κάτι;;;;; Σε ενόχλησε κάτι με τα αποτελέσματα;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Μα σημαία του πασοκ την έντυσες την άμοιρη την Δημ; :lol: Βρε δεν θα μεγαλώσει θα δεις εσύ, απο αντίδραση θα πάει να γίνει αναρχικιά!!! Αν και απίθανο το βλέπω με τέτοια που κάνει η χορευταρού σου, :roll: και αυτή πασοκτσου θα καταλήξει. Αλλά τι λέω; Μέχρι να ψηφίσει η Δημ δεν θα υπάρχει πασόκ :lol::lol::lol::lol:

Έλενα άνθισες παιδι μου και εσύ όπως οι αμυγδαλιές την άνοιξη; Τι σου είναι όμως και αυτός ο ήλιος, πόσο ευεργετικός! Μεγεια το κρεβατάκαι σας και καλοφάγωτα τα λεφτουδάκια. Άντε και σύντομα τα υπόλοιπα.

Για πάνα συμφωνω με Χαρά. Όχι πριν τα 2. Θα δω από Σεπτεμβρη τι θα κάνω.

Σας είπα την κανούρια μου "λόξα";;;; Σκέφτομαι να το γυρίσω σε υφασματινες πάνες :shock::shock: . Το ψαχνω πολύ τον τελευταίο καιρό.

Καλά αν έγραφα όσα ήθελα θα γέμιζαν σελίδες. :shock::shock: Μα πόσα γράψατε ; Λοιπόν τα λέμε. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια πολύ χαίρομαι που γράψατε κατεβατά Αλεξάνδρα και Φωτεινή!Εγώ τα θυμόμουν τα γενέθλια γιατί και γω έχω αύριο επέτειο γάμου!!Κλείνουμε 4 χρόνια νυμφεφευμένοι!!χα χα.Από τις πρώτες μας συζητήσεις Αλεξάνδρα ήταν αυτή η σύμπτωση και το θυμόμουν.

Πήγαμε μαγαζιά και πήρα πέδιλα για κάθε μέρα,πολύ ωραία.Δώρο στον εαυτό μου για αύριο!

Δε θα κάνουμε τίποτα ιδιαίτερο,θέλει η μαμά μου να κάτσει να βγούμε αλλά δε μας πειράζει να μη πάμε πουθενά,ωραία περνάμε και σπίτι.

Σήμερα που δε δούλευε απόγευμα πήγαμε jumbo,μετά στα περιστέρια,μετά στα μαγαζιά και καταλήξαμε κούνιες.Φύγαμε 17,30 και γυρήσαμε 20,30.Κάναμε μπάνιο και πέσαν ξερές.Εγώ έβαψα νυχάκια για να βάλω αύριο τα καινούρια πέδιλα και ο άντρας μου "βλέπει" αγώνα!!(ροχαλίζει)χα χα

Φωτεινή σούπερ είναι οι τιμές και για φώτο και για μπομπονιέρες κλείσε τα.Τώρα για τα παιδάκια εγώ θα έκλεινα τα χωνάκια με τα ζαχαρωτά.Έχεις πολλά κομμάτια και θα ανέβει το κόστος με τις κρεμάστρες.

Η εξεταστική μου είναι 10 και 16 Ιουνίου.Στη πρώτη θα πάω αυθημερόν και στη δεύτερη θα πάμε οικογενειακώς να δούμε και τους παππούδες.Αλλά κάτσε να δουμε με τις εκλογές ου,κάτι λένε ότι θα ξαναπάμε σε εκλογές πιθανόν σε ένα από τα 2 αυτά ΣΚ.Οπότε πάνε για πιο πίσω οι εξετάσεις.Και έχω κλείσει εισιτήρια...

Αλεξάνδρα μου καλά θα του κάνεις για αύριο...βόλτα όλη μέρα το δικαιούσαι.Ευχές από σήμερα λοιπόν...

Να είσαι πολύχρονη,τρισευτυχισμένη,υγιέστατη και συ και η οικογένεια σου,το Κωνσταντινί να σου δίνει μόνο χαρές και ναι θα το ευχηθώ και γω....ένα στρουμπουλό και φαγανό μωρό το επόμενο σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου!!!Να ξεσηκώσει τη Κωνσταντίνα και να πάρει φόρα να μη σταματάει το φαί και να φύγουν όλες οι κωλοαλλεργίες που την ταλαιπωρούν....φιλιά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και χαρα σας!!! Τα νεα μου απο χτες ειναι τα ιδια! Σημερα πηρε η μαμα μου την μικρη στις κουνιες και εγω εκανα δουλειες με την ησυχια μου επιτελους! Σιδερωσα και ενα βουνο ρουχα και τωρα ειμαι ξαπλα!!!!

Φωτεινη μια χαρα μου ακουγεται η προσφορα. και η τιμη για τις μπομπονιερες πολυ καλη! Αντε καλε παρε τον συζυγο κι ελατε να παμε παρεα!!!!

Δεσποινακι ποιος καλε εχει ορεξη με τετοιο καιρο να παει στη σχολη;;;; Καλα κι η αφεντικινα σου αντι να χαιρεται που εχει καλη και εξυπηρετικη υπαλληλο, την πειραζει που ξερεις κατι παραπανω;;;!!! τι να πεις;

Στεργιακι εγω μπαινω μονο το βραδυ που κοιμαται η μικρουλα, οποτε μακαρι να σε πετυχω...φιλακια πολλα στο μπουμπουκακι μας!!!

Αλεξ στο πατωμα κοιμηθηκε κι αυτο το κοριτσι;;; Ελεος! οπου βρηκε, αφου ανεβηκε στον καναπε παλι καλα! Αντε φτου-φτου μακαρι να ξανανοιξε η ορεξουλα! Τι θα μας κερασεις αυριο; :P

Μαρια κι εγω της εβαλα κοντα παντελονακια και ολη την ωρα της δαγκωνω τα μπουτακια, αφου φωναζει "τανει μαμα, τανει" φτανει δλδ...αντε ερχεται και το τραμπολινο σας, να μας στειλεις φωτο...α τι θυμηθηκα...το βιντεακι στο καρουζελ!!!! Σκετη τρελλα τα σκατουλακια!!!

κοριτσακια μου σας χαιρετω...αυριο παλι!!! φιλακια!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!!Πρωινή πρωινή σήμερα γιατι έχω λίγες δουλιτσες.Μπηκα να πώ ενα καλημέρα αλλά τελικά βλέπω οτι και αλλες εχουν σηκωθει αξημέρωτα.. :lol::lol::lol: Τοσο πρωινο τσατ δε το φανταζόμουν!!! :lol::lol::lol:

Κορίτσια θα με συγχωρέσετε αλλά δεν διαβασα νεα σας μόνο τα τελευταία... :oops::oops::oops:

Αλεξανδρούλα χρόνια πολλά να σε χαιρόμαστε όλοι.Με το καλό ενα 2ο μωράκι που να μαλώνετε για να μη τρώει άλλο :lol::lol::lol: και να περάσουν οι παλιοαλλεργίες σύντομα...

Αυριο θα φυγω Μεσλογγι για τον γάμο του κουνιάδου μου και θα γυρίσω Κυριακή οπότε μη ανησυχήσετε. :lol::lol::lol: Το φόρεμα τελείως αποτυχία.Δε το βάζω με τίποτα,θα βάλω αυτο από τα βαφτίσια που ήταν πολύ ωραιο...Το κακό είναι 1ον οτι θα είμαι με το ιδιο φόρεμα στις φωτο και 2ον η πεθερούλα θα φοράει το ίδιο χρωμα.ελπιζω να μη θυμώσει... :?

αυτα δεν γραφω αλλά γιατι το καθήκον στο τσατ με καλει..

πολλά φιλακια... :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν,Χρόνια πολλά Άλεξ,να τα εκατοστήσεις και να είσαι πάντα γερή!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Μόλις συνδέθηκα κι έπαθα ένα σοκ,γιατί είδα συνδεδεμένη τη Σταυρουλίτσα.Τότε σκέφτηκα,κοίτα τι κάνει ο άνθρωπος για να σχολιάσει και να μην παρασυρθεί από το τσατ,αλλά δεν τα υπολόγισε καλά. :lol::lol::lol: Δεν μπορείς να αγιάσεις εδώ μέσα. :lol::lol::lol:Λοιπόν,εμείς είμαστε καλά.Δεν έχουμε νέα,πάω να σχολιάσω.

Μαγδούλα,τι του'λεγες καλέ του παιδιού,ότι θα του κόψει τα αυτιά;Κύριος όμως ο Βασιλάκης έκατσε.Αμ,τι χαζό είναι το παιδί; ;) Είδες ρε συ τα σκατούλια,μας κοψοχολιάζουν με τις τούμπες. :-ss

Στεργιούλα,τι κάνει το μπεμπάκι;Μη στεναχωριέσαι που δε διαβάζεις τα νέα μας,μπαίνε να μας λες τα δικά σου και της μπουμπούκας.Να μου τη φιλήσεις. :x

Αριάκι μου,τι κάνεις;Καλά είναι τα κοριτσάκια μου τώρα Δόξα τω Θεώ.Φίδι ε;Ασε κι εδώ φοβάμαι μη βγει τίποτα γιατί είμαστε και μες στη φύση.Σήμερα ήρθαν να κόψουν κάτι χόρτα και τρέμω μη βγει τίποτα.Όχι τίποτα,αλλά η Αγγελική δεν έχει αίσθηση κι ό,τι κινείται πάει και το πιάνει.Θα πάτε Βαρκελώνη;;;Τι τέλεια!Καλέ τι κάνεις στο μωρό και στου λέει φτάνει μαμά;Λες άμα αρχίσω κι εγώ να δαγκώνω την Αγγελική να αρχίσει να μιλάει; :lol::lol::lol:

Δεσποινάκι,το κατάλαβα βρε ότι αστειεύεσαι είναι δυνατόν;Καλά είναι τώρα ναι,ευτυχώς.Εν τω μεταξύ με τις πιπεριές,πήγα στο ίδιο μανάβικο πάλι και κοίταξα εκεί που τις είχα πάρει και το έγραφε ότι ήταν καυτερές. :mrgreen: Καλέ τι σου είπε η φαρμακοποιός;Έμεινα λίγο.Με τη σχολή τελειώνεις τώρα έτσι δεν είναι; :? Α,για τα ψάρια που με ρώτησες,συνήθως κάνω λιθρίνια ή μουρμούρες,προχθές έκανα παντελήδες.Δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο ψάρι. :roll:

Μαράκι,έτσι οι μικρούλες ε;Κοροϊδεύουν κι από πάνω τα σκατούλια!Μας πουλάνε και μας αγοράζουν αυτά.Να ζήσετε κι εσείς με τον αντρούλη σου!Να είστε πάντε υγιείς κι ευτυχισμένοι! :D Μεγεια και τα πεδιλάκια σας.Καλέ σας είπε η μαμά σου να σας κρατήσει τα παιδιά για να βγείτε και είπατε όχι;Α,είστε τρελοί.Αν και να σου πω κι εγώ δεν τα αφήνω,αλλά αν μου τα ζητούσε δε θα της χαλούσα χατίρι. :lol::lol::lol: Καλή επιτυχία,στην εξεταστική.

Αλεξανδρούλα,είδες το κορίτσι δωράκι για τα γενέθλιά σου;;;;;Πολύ δύσκολη η θέση σου ρε γαμώτο.Να βλέπεις το παιδί να τρώει άλλα πράγματα και να μην ξέρεις αν πρέπει να του δώσεις ή όχι.Ρε συ το παιδί μήπως δεν τρώει γιατί έχει βαρεθεί τα υποαλλεργικά και θέλει νοστιμιές; :roll: Λογικό να μη θες να κάνει πάλι αναισθησία,αφού και την πρώτη φορά που έκανε θυμάμαι πώς είχες αντιδράσει.

Φωτεινούλα,πολύ καλές μου ακούγονται οι τιμές,πάρα πολύ καλές θα έλεγα.Όσο για τις κρεμαστρούλες καλύτερα να τις κάνεις με ζαχαρωτά,θα είναι πιο πρωτότυπο από το να έχουνε σμάρτις όπως οι περισσότερες.Αχ,έτσι κι οι δικές μου μες στα χώματα συνέχεια με τα κουβαδάκια.Αφού το απολαμβάνουν όμως δε με πειράζει. :D Τα φιλάκια μου στη Μπεμπούλα και στον Αλ τον αλητόβιο. :lol::lol::lol: Σου άρεσε και το δωμάτιο;Μια χαρά.Ναι και τη Στέλλα ακόμα σε κούνια την έχω.Εκτός ότι ακόμα κοιμάται ψιλοάτσαλα,αν κι έχει στρώσει σε σχέση με πριν,πιστεύω ότι θα σηκώνεται συνέχεια.Βέβαια,τα Χριστούγεννα που είχαμε πάει στα πεθερικά μου και κοιμόταν σε κανονικό κρεβάτι και σε άλλο δωμάτιο,δε σηκωνόταν.Να σου πω είναι λίγο χέστης.Μπαίνει,αλλά φοβάται να βγει.Εχθές είχε μπει στην κούνια της Αγγελικής και με φώναζε να τη βγάλω,οπότε κάποια στιγμή ακούω:"Μαμά τα κατάφερα,βγήκα".Πώς σου ήρθε αυτό με τις υφασμάτινες πάνες; :?:

Σταυρουλίτσα,τα είπαμε εμείς φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα διαβασα ολα ομορφιες μου συγνωμη που δεν σχολιαζω πολυα ναλυτικα ειμαι λιγο πιεσμενη στην δουλεια κ λιγο πεσμενη ψυχολογικα ο βασιλακος μου ειναι αρρωστουλης με εμετο κ πυρετουλι κ μαλακα κακακια σημερα οταν γυρησα ηταν ετσι...

χρονια πολλα φιλεναδα αλεξανδρουλα θα σε παρω τηλ κ σε σενα μαρακι μου 100 χρονια ευτυχισμενα σας ευχομαι να στε παντα ερωτευμενοι κ αγαπημενοι..

βγαινω σχολιασμο αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΠΑΧΥΝΕΙΣ ΤΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΟΦΑΓΑΝΑ ΜΩΡΑ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΧΙΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΕΣ ΣΑΣ [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερουλα μου, ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] Να χαιρεσαι την οικογένεια σου, να παχυνεις με ευκολία (!!!) την νυφουλα μου και γρηγορα ενα φαγανό μωρακι!!!!

Μαράκι μου, ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif], πάντα χαρές στο σπίτι σας, να χαίρεστε τις κορούλες σας και με τον γιο!!!!

Κοριτσακια μου, τα εχω διαβασει ολα, αλλα κουτουλαω τοσο πολυ απο τη νυστα που θα μπω αυριο για τα υπολοιπα!!!Φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλιτσες; μπηκα μονο να ευχηθω στην Αλεξανδρα: Να τα εκατοστησεις κοριτσακι μου! Χρονια πολλα με υγεια, να σε χαιρονται αυτοι που σε εχουν!!! Να σε παντα ευτυχισμενη και να αρχισει επιτελους το Κωνσταντινι να τρωει με ευχαριστηση!!! η ευχη ολων φανταζομαι!!!

Μαρακι να τα εκατοστησετε, να ζησετε παντα μαζι μεχρι τα βαθεια σας γεραματα και γρηγορα με ενα τριτο μωρακι!!!

Φιλακια πολλα σε οοοοολες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!κ μακαρι οι ευχες σας να γινουν πραγματικοτητα!!!!

Μαρακι μου να ζησετε με τον αντρουλη σου!!!!να ειστε παντα ευτυχισμενοι κ ερωτευμενοι!!!!να χαιρεστε την ομορφη οικογενεια σας κ ευχομαι να την μεγαλωσετε κι αλλο!!!!!

τα υπολοιπα αυριο!!!φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα :-*

Σήμερα όλη μέρα σκεφτόμουν "όταν μπω μαμμυ να θυμηθώ να μην ξεχάσω τη Ρούλα, που ξεχασα χτες να σχολιάσω" :oops::oops::lol::lol:

Λοιπόν Ρουλίτσα μου μήπως ξαναπαντρεύεσαι;; :lol: Γιατί διαβάζω για δίαιτες πάλι, ακουα αερόμπικ, χμμμ τι συμβαίνει; :lol: . Δεν ξερω αν τελικά παρήγγειλες φόρεμα , αλλά προτιμώ αυτό από tidebuy!!Φιλάκια στον Τασουλη.

Μαράκι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για την επετειο σας, να είστε πάντα αγαπημένοι και ενωμένοι με τον Δ. Τελικά τι κάνατε; βγηκατε; Τι βλακεία αυτό με την εξεταστική και τις εκλογές :evil: ελπίζω σύντομα να ορίσουν ημερομηνια και να μπορείς να αλλάξεις εισιτηριο. Αν και βλέπω να τα βρίσκουν νδ-πασοκ με πρωθυπουργό τον Κουβέλη. :roll::roll: Ήδη σήμερα οι δημοσκοπήσεις βγάζουν 1ο κόμμα τον Συριζα, οπότε σιγά μην πάμε σε εκλογές. Θα κάνουν ό,τι μπορούν για να κανουν κυβερνηση.

Και μια και μιλάω για εκλογές, πολλά θα μπορούσα να σχολιάσω, αλλά θα μείνω σε ένα: ΜΑ Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :-o:-o:-oX(X(X(~x(~x(~x(~x(~x( ;

Αλεξανδρα πως περασες σήμερα; Τι δωράκι σου πηρε ο καλός σου; Η Κων έφαγε όλο το φαγακι της για να σε ευχαριστήσει;

Πράγματι και εγώ το πιστεύω ότι οι τιμες που μου έκαναν είναι παρα πολύ καλές. Γι'αυτό και δεν θα πάω αλλού για προσφορά. Απλά πρεπει να περιμένω πριν κλείσω κατά 99,99% τη συμφωνια, να πάρει προσφορά ο Τ από έναν πελάτη του. Δεν μπορεί να μην ζητήσει προσφορά από πελάτη του. Και μετά μου έμειναν τα δώρα των νονών, το γλυκάκι για την εκκλησία και φυσικά το ντύσιμο μου!!!!!!! Αααχχχχχχχχχχ τι θα βάλω; Πως θα είμαι πάλι;

Άρια μην γεμίζεις τα μπουτάκια της νυφης μου σημαδια, γιατί δεν την θελουμε σημαδεμενη :lol::lol::lol::lol: Εκτός από τον σύζυγο πειράζει να φέρω και τον Αλεξ και τη μπεμπα στη Βαρκελωνη;;Δεν θα σας ενοχλούν :lol::lol::lol::lol::lol:

Σταυρουλα καλά να περάσεις στο γάμο και μην σκας για το φόρεμα, αλλώστε όπως είπες εσύ είσαι λαρτζ τύπος. :lol: Μα απ'το χάραμα στο μαμμυ μπαίνεις;; :?:?

Φουφου ωστε έτσι μπαίνεις και εσύ χαραματα για να αποφύγεις ξελογιάσματα στο τσατ;;; :lol::lol::lol: Οι παντελήδες καλοί; :roll:

Για τις υφασματινες πάνες έχω κάποιο καιρό που το σκέφτομαι. Όσο μεγαλώνω μεγαλώνει και η οικολογική μου συνείδηση... ειδικά όταν σκέφτομαι ότι οι πανες του Αλεξ έχουν σίγουρα σχηματίσει ένα τεράστιο βουνό και αυτό το βουνο θα βρίσκεται εκεί έξω για τα επόμενα 100-200 χρόνια σίγουρα! :roll::roll::roll:

Μαγδούλα περαστικά στον Βασιλάκη. Μην στεναχωριέσαι μωρέ γι'αυτό, μια ανοιξιατικη ιωσουλα θα είναι. Το σ/κ πάλι έξω θα είστε και θα βολτάρετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια,σας χιλιοευχαριστώ όλες για τις τόσο θερμές ευχές για την επέτειο μας!!!

Ο αντρούλης μου μου φερε μια ασημένια καρδούλα...πολύ ώραία τη φοράω.Δε πήγαμε πουθενά ήμασταν κουρασμένοι,δεν είχαμε κουράγιο για ντυσίματα,ούτε όρεξη για φαγητό.Μπανιάραμε κοιμήσαμε τις μικρές νωρίς και κάτσαμε και μιλούσαμε και χαζολογούσαμε.

Το απόγευμα πήγα να κεράσω τη μάνα μου σε ένα καφέ με τις μικρές και οι ταλιμπάν όλο ζημιές έκαναν,σπάσαν ένα ρεσω από το τραπεζάκι,ρίξαν ένα φωτιστικό δαπέδου κάτω,ψίχουλα από τυροκούλουρο παντού,ούτε ζωγραφιστούς δε θα θέλουν να μας ξαναδούνε εκεί.Τέρμα μόνο κούνιες,δεν είναι για κλειστά μέρη αυτές.Βγάλαμε μπρατσάκια έξω τώρα και είμαστε πω πω πω...για δαγκωμα.

Άστε που τραβάνε τις καρέκλες τις τραπεζαρίας και ανεβαίνουν στο τραπέζι με μια άνεση δε τις προλαβαίνω,μου φαίνεται πρέπει αν το αδειάσω κι αυτό αλλά που να τα βάζω συνέχεια τόσα πράγματα...ουφ.

Φωτεινή με τη πολιτική σου ενημερωση μακάρι να τα βρούνε να ξεμπερδεύουμε να μη μας τυραννανε και μας.Εγώ διάβαζα τώρα στην εφημερίδα λένε να προτείνουν μια οικουμενική κυβέρνηση μέχρι το 2014 που θα γίνουν οι ευρωεκλογες να πάμε τότε πάλι για εθνικές εκλογές μαζί.Να δώσουν και το ΄χρόνο σε νδ πασοκ να ανασυνταχθούν.Τα έξοδα των εκλογων ειναι μεγάλα,αμοιβές δικαστικών,χαρτιά,υπερωρίες δημόσιων υπαλλήλων.

Που είναι και η Χαρα να μας ενημερώσει,χάθηκε...

Μαγκυ περαστικά ο Βασιλάκης,ίωση της μιας μέρας θα ναι μην ανησυχείς,αύριο θα ναι καλά.

Σας αφήνω να κάνω και καμιά δουλειά..Παρασκευή σήμερα...ουάου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!εγινα επισημα 28 λοιπον!!!χθες που λετε,αφου εκανα τις δουλιτσες μου κ εφτιαξα κ το γιουβετσακι μου πηρα την Κωνσταντινα κ πηγαμε βολτα στο εμπορικο.της πηγα σε έναν παιδοτοπο κ επαιξε.πιο πολύ με γενεθλια της Κωνσταντινας εμοιαζε..χαχαχα ηρθε κ ένα αγορακι μικρο κ αφου συστηθηκανε με την Κωνσταντινα,με την βοηθεια μου βεβαια,μετα της εσκασε κ ένα φιλακι!!χαχα συμπεθερα ηταν τελειως φιλικο!!!!εν τω μεταξυ ειχα μπει κι εγω μεσα με τα μπαλακια γιατι ηταν 3-4 μεγαλυτερα παιδακια κ φοβομουν μην την πλακωσουν,αυτά κανανε βλακειουλες κ αυτή χασκογελαγε.μετα εννοειται δεν ηθελε να φυγει…μετα ηρθαμε σπιτι,φαγαμε κ πεσαμε για υπνο.οταν ηρθε ο αντρουλης σπιτι μου αφησε διπλα μου τριανταφυλλα κ τα ειδα όταν ξυπνησα!!το απογευμα ηρθε η αδερφουλα κ μου εκανε δωρο μια τσαντουλα….το βραδακι μου ειπε ο αντρουλης να παμε να φαμε σε μια πιτσαρια,αλλα να παμε με την Κωσταντινα που δεν καθεται στο τραπεζι,είναι σε εξωτερικοχωρο κ ειχε ψυχρουλα χθες κ επιπλεον ειχε δανεισει το αμαξι του με το καρεκλακι στον πατερα του κ δεν ηθελα να παμε με ένα φιλο του κ να την κραταω στα χερια…(μονιμη διαφωνια μας)οποτε κατσαμε λιγακι μαζι κ καταλαβαινετε…χιχιχιχιχι περασαμε ωραια!!!

Φωτεινουλα μια χαρα ακουγεται η τιμη του φωτογραφου,εμας να φανταστεις ηταν 450,ηταν γνωστος αλλα ηταν μονο το αλμπουμ μας κ τα dvd….οποτε με τα εξτρα….κ τα χωνακια με τα ζαχαρωτα μια χαρα είναι ,να γλυτωσεις κ τιποτα…εγω παντως δεν ειχα διαφορετικες μπομπονιερες να σας πω…σιγα μην επρεπε να δωσω σε κάθε έναν από ένα δωρακι…μεγαλους κ παιδια…θα επρεπε να ξεπουληθω!!!Φωτεινακι ευχαριστω για την αγκαλιτσα αλλα βρε επειγοντος το μαγικο σου ραβδι!!!!!!!εσενα στον λενε κοριτσακι με τα μακρια μαλλια ,εμενα αγορακι με τα κοντα….μα τα ρουχα του δεν τα βλεπουν;;εσεις βεβαια ευκολα τα διορθωνετε με το κουρεμα,εγω τι να της κανω;;extensions;;;υφασματινες πανες;;πολύ πλυσιμο βρε παιδι μου..θα εχεις το χρονο με 2 παιδια;

Μαρακι τα ειπαμε κ στο τσατ για την επετειο σας!!!οριστε που ελεγες ότι δεν κανει εκπληξεις….χαζολογουσατε ε;;;;μμμμ πουλακια μου!!!χαχαχα θυμαμσαι που ειδαμε ότι εχουμε κ το ιδιο σχεδιο βερας;;ετσι κι εμενα όταν παμε για καφε,μια ζημια θα την κανουμε!!!

Αριακι σιδερωσες ε;κι εμενα μου τελειωσαν πια οι δικαιολογιες..σημερα θα αναλαβω δραση,εχει κ δροσουλα,μια χαρα!!!δεν σας κερασα χθες αλλα σημερα θα σας κερασω παγωτακι σπιτικο!!!τι γλυκα η Μαριλου μωρε!!!

Σταυρουλιτσα καλα να περασετε στο Μεσολογγι!!! Γιατι ετσι με το φορεμα;;βαλε μας φωτο να σου πουμε…λες να σας μπερδεψουν με την πεθερα λογω χρωματος;;;χαχαχα

Φουφουκι εγω να δεις σοκ χθες που μπηκα να ριξω μια ματια πριν ξεκινησω δουλιτσες κ σας ειδα μεσα κ εσενα κ την Σταυρουλα!!χαχα δυσκολη ηθεση μου δεν λες τιποτα….λες να βαρεθηκε κ τα υποαλλεργικα;ε μετα τι θα μου ζηταει γκουρμε;;;

Μαγδουλα περαστικα στον γλυκουλη τον Βασιλακη!!πως την αρπαξε ρε γαμωτο;εσυ γι αυτό εισαι πεσμενη ή εχεις κ τιποτα άλλο;μπες ετσι,να τα πουμε!!!

Αυτά!!η συμπεθερα μου βιαζεται να κανουμε τσατ!!!φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εγώ δεν έχω ιδιαίτερα νέα,αφού δεν κάναμε και τίποτα.Το πρωί έκανα το σπίτι κλασικά και επιτέλουν ξέστρωσα,έπλυνα και τα χαλιά το απογευματάκι νωρίς κι έπλυνα και τις βεράντες.Το κορυφαίο;Μετά από λίγες ώρες έβρεξε.Ευτυχώς τα πολλά νερά από τα χαλιά είχαν στραγγίξει οπότε τα πήρα μέσα κι αύριο το πρωί θα τα ξαναβγάλω αν έχει καλό καιρό.Γαμώτο ήθελα να τα πλύνω από το πρωί,αλλά δε θα μπορούσα να τα σηκώσω βρεγμένα για να τα απλώσω.Ορίστε τώρα θα ήταν έτοιμα.Τελοσπάντων.

Μαγδούλα,εσύ τι έχεις κοριτσάκι μου;Λόγω του Βασιλάκη είσαι έτσι;Είναι καλύτερα τώρα η ψυχούλα;

Φωτεινούλα,καλοί οι παντελήδες κι εύκολοι στο καθάρισμα.Δεν ξέρω τα μεγαλύτερα ψάρια μου φαίνονται πιο εύκολα.Όσο για τις πάνες έτσι που το θέτεις έχεις ένα δίκιο. ;)

Μαράκι,για πόσα χρόνια ακόμα θα σκέφτεσαι να πας για καφέ με τα ζιζανιάκια σου; :lol::lol::lol: Έλα μωρέ,δε νομίζω να σας παρεξήγησαν!Μικρούλια είναι.

Αλεξανδρούλα,σούπερ περάσατε στα γενεθλιάκια σου και ακομα πιο σούπερ στο σπίτι. ;););) Λες να έγινε και κανα θαύμα; :D Πού ξέρεις καλέ;Μπορεί μετά το παιδι να θέλει να τρώει πάπια Πεκίνου. :lol::lol:

Αυτά κοριτσάρες,πάω για τσατ όσο προλάβω.Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na μαι κ εγω καλημερα καλημερα φιλεναδιτσες μου καταρχην φωτεινη σε ειδα στον υπνο μου ειχαμε ερθει οικογενειακως λεει στο σπιτι σου κ περναγαμε φανταστικα οι αντρες μας λεει πινανε καφε κ μεις παιζαμε με τα μικρα κ τρωγαμε ειχες φτιαξει λεει σουπερ φαγητα σου λεω ξυπνησα με ευχαριστη διαθεση λογω του ονειρου.

ο ζουζουνος μου τελικα οντως εγινε καλα μια μερα κρατησε η βλακεια ισα ισα να αγχωθω κ η αληθεια ειναι οτι αμα δεν τον βλεπω καλα αρρωσταινω χειροτερα εγω.

ευχαριστω δημοσια :P την δεσποινουλα κ την αλεξ για το τσατ χτες εχετε δικιο δεν πρεπει να σκεφτομαι βλακειες ειδικα απο καποιον που δεν εχει δωσει το παραμικρο δειγμα θα μου περασει παντα οι νεες αρχες με αναστατωνουν..

τουιτακο πιασατε δουλειτσα πως παει του αρεσει?με τι θα ασχολειτε μπες καλε κ τωρα πρωι να τσαταρουμε..

βικουλινι εκει που χαιρομαστε οτι επεστρεψες δυναμικα ξαναχανεσαι που σαι καλε στις παραλιες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...