Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

Ρουλακι,οντως τωρα τα λεμε και τηλ ;) Οταν εισαι ετοιμη παρε με για να κανονισουμε,εγω δεν σε ενοχλω ;)

Ωραια περασατε και εσεις 1μαγια ;) μηπως τα λουλουδια τα εκοβε να τα χαρισει πουθενα το παιδι :?::lol::lol::lol: Και εμεις οταν κουρευτκαμε πηραμε τα μαλλακια μας :) και ο μπαμπας μου ειχε κρατησει και τα δικα μου και μου τα εδωσε :) μιλαμε χρυσαφενια ηταν και τα δικιας μου σαν της ξανθομπουμπουριτσας μου :!::!:

Αντε ρε που εχεις αναγκη εσυ απο διαιτα :lol::lol::lol: τωρα το αερομπικ το χρειαζεσαι,δεν λεω :lol::lol::lol: μην χασουμε και το τεκνο ;) παντως εκανα και εγω παλια και ειναι τελεια,ειδικα τωρα ο καλοκαιρι ;)

Σχετικα με το φορεμα μαλλον προτιμω το 1ο,αν και θα μου αρεσες και με κοντο ;) τζαμπα το νεροχτυπημα :lol::lol:

Σταυρουλα,συνηθως τα λαμε στο τσατ για αυτο δεν εχω πολλα να σου πω :roll::roll: κανενα νεο απο τη δουλεια του αντρα :?: Το φορεμα τελειωσε?θελουμε φωτο ;)

Καλα τωρα που το θυμηθηκα...η φωτο στη τουαλετα πολυ εκνευριστικη φιλεναδα :!::!::!: Δηλ δεν φτανει που το παιδι σου καθεται στην τουαλετα,διαβαζει κιολας εκει :o:o:o:o:o ΕΛΕΟΣ :!::!::!: Να μας τρελανεις θες?

Βικακυ,που χαθηκες?ο Ιακωβος καλα με τον καφε?μηπως σας επιασν οι ζεστες και αρχισατε τις βουτιες :?::?: Πρσοσεχε τι θα πεις....θα τα παρω και δουλευω Κυριακατικο :twisted::twisted::twisted: Αντε δωσε σημεια ζωης ;)

ΑΧ :!::!::!::!: ΤΕΛΕΙΩΣΑ :!::!::!::!: (Μην παρεξηγηθω κιολας :lol::lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ψηφίσαμε κι εμείς!!!Τέλειος καιρός...πήγαμε κούνιες και τώρα περιμένω να ξυπνήσουν να παμα βόλτα με νονούς.Ήρθε η αδερφή μου χθες(την έφεραν τα κόμματα δηλαδή!!!) και μας έκανε έκπληξη.Της μιλούσα στο τηλέφωνο και μου λέει άνοιξε τη πόρτα...ντοινγκ τα παιξα....Έφυγε ήδη όμως...επίσκεψη 24ωρου δυστυχως.

Μαγδούλα ο γιος φοβερός και να στο πω και απο δω το επόμενο είναι κόρη 100%!!!Τα ίδια έλεγα και στη Φωτεινη σημειωτέων.....Αλήθεια τα γυαλιά ηλίου τα δέχεται τα φοράει ή τα πετάει;Σκεφτόμαστε να τους πάρουμε.

Χαρουλίτα πολύ ωραία ακούγονται τα ψώνια σας....Καλή συνέχεια για αύριο...και ελπίζω το εκλογικό αποτέλεσμα να σε αφήσει ικανοποιημένη...

Αλεξάνδρα μου σε ξενύχτησε η Κωνσταντίνα;Είχε πανσέληνο πάντως χθες οπότε κάτι μπορεί να έπαιξε με σεληνιασμό...Μην ανησυχεις θα κοιμηθεί περισσότερο σήμερα...

Φωτεινή;;;;;;Πως πήγε η γενική;Απέκτησες αστραφτερότερο σπίτι;;;Το τραμπολίνο δεν ήρθε ακόμα,τι να έγινε;;;Θα πάρω αύριο τη dhl.Με αυτή δεν έρχονται από αυτο το site;

Σας φιλώ πάω να ξυπνήσω τα κορίτσια μου...

Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλίτσες.πως περνάτε?πήγατε να ψηφίσετε?Εμεις πήγμε κατα τις 12 και καναμε και τη βολτούλα μας αλλά γυρίσαμε πίσω πιο γρήγορα γιατί κυκλοφορύσαν έξω οι υποψήφιο βουλευτες με τους παρατρεχάμενους με ένα χαμόγελο να.... :twisted::twisted: Οχι τίποτα άλλο αλλά δεν είχα και τίποτα γιαουρτια μαζί μου. :lol::lol::lol::lol:

Φουφούκα τι κάνεις εσύ?πως είναι τα κορίτσια?καλυτερα?Αμάν μωρε τα καημενουλια ανοιξιάτικα...Κανατε μπουκετάκι με τα κορίτσια την Πρωτομαγια?Να το κρατησετε ενθύμιο.Μπράβο για τα μαθηματα εθελοντισμου που δίνεις στα κοριτσάκια σου.Η Εμμέλεια δεν εχει κόψει ακόμα την πάνα.Της φοράω κανονικά αλλά την βάζω τουαλέτα κάθε φορά που θα αλλάξουμε ή όταν ξυπνάει.Μόλις την βαζω κατουράει αμέσως και φωνάζει χατιι χατιιι και σκουπίζεται σα μεγάλο κορίτσι :lol::lol:

Αλεξάνδρα μου αρχισε να σου κανει νερα πάλι στο φαγητό το κορίτσι μας?Εχεις πολύ υπομονη βρε φιλενάδα εγω πολύ νευριαζω με το μωρό.Εξαντλώ όλη μου την υπομονη στο γραφείο,είμαι τέρας ψυχραιμίας (μπορεί να με χτυπήσουν ή και να με φτυσουν)και μόλις πάω σπίτι στην δικιά μου είμαι κέρβερος.Οσο για τον αντρα τα καυγαδάκια είναι μεσα στο πρόγραμμα αλλά αυτό που κάνω εγω είναι ότι δεν κοιμόμαστε ποτε μαλωμένοι.Μαλώνουμε γίνεται χαμός αλλά το πολύ σε κανα μισαωρο θα τα ξαναβρούμε.Γιατί να το κραταμε και να χαλιομαστε τζαμπα?Αφου θα τα ξαναβρούμε. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα έκανες το πρωτο σου μπανακι?Πόσο ζηλευω... :D:D Και εγω για μένα δεν εχω πάρει τίποτα μόνο για την Εμμέλεια αγοράζω...Τελικά οι περισσότερες εδω τα τυλίξαμε τα πιπίνια ε? :lol::lol::lol::lol::lol: Τι έξυπνο αυτό που του κάνεις με την έκπληξη..θα το δοκιμάσω και εγω ;)

Ελενα πολύ χαίρομαι που μπηκες να μας πεις τα νεα σου.Ανοιξε ο καιρος και ανέβηκε και η διαθεση μας. ;)

Τι κάνει ο Ορεστάκος?Και η νύφη τρελένεται για αγγουρακι ελπίζω να μη μαλώνουν για το φαγητό. :lol::lol: Εβαλα και φωτο της νυφης να τη καμαρωσεις εδω... ;) Αρχισαν να σας πληρώνουν?Τελεια..!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ρουλάκι τι κάνεις?Πήγατε πικ νικ?ψιλοβουτήξατε και εσεις ε?Με γεια το κουρεμα..καθησε καλα΄γιατι η δικια μου σηκώνει όλο το τετράγωνο... :twisted::twisted: Τι κρίμα που δε σε πήραν στις εκλογές..και ήταν αρκετα τα λεφτα τελικά.Η νονά της Εμ που είναι δικηγόρος ήταν τυχερη και την πήραν.Σε ευχαριστουμε για τα καλά σου λόγια .. :D:D:D Μπράβο για τα κιλά που χάνεις,και εγω στη προσπάθεια είμαι..αλλά δεν εχω τετοιο δάσκαλο να παω γυμναστηριο.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία εγώ η Εμμέλεια και η κουζίνα μου σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια :lol::lol::lol: Τα είπαμε και στο τσατ υπομονή με το διαβασμα.Που θα παει θα τελειωσει και αυτό...

Δεσποινα καλα να περάσετε σήμερα.Θα περάσετε και από πεθερικά ε?Θα προσευχομαι για σενα!!! :lol::lol::lol:

Χαρά πολύ γελασα με την προεκλογική αμφίεση της Μιμίκας.Και μετά σου λένε οτι η ψήφος είναι μυστική!!! :lol::lol::lol: Από μακρυα θα κάνατε μπαμ!!! :lol::lol: Κια η δικιά μου έχει τρελα με τον γκάμι αλλά μη μου πεις οτι ο κιτρινος γατούλης ήταν ο γκαρφιλντ γιατι με αυτόν εχουμε ερωτα!!!Θα παέι και σήμερα για δευτερο γύρο παράστασης.. :lol::lol: Οσο για τον παιδικό εγω το σκέφτομαι μόνο και μόνο από θεμα παρέας...Α!!!δε κατάλαβα κυρία μου θα μείνει το παιδίμου αναλφάβητο για να μη νευριάζεις εσύ? :-p:-p:-p

Φωτεινή απολαμβάνεις σίγουρα τον σύζυγο που δε δουλεύει ε?Γιατι εσύ κοπελιά ικάνη είσαι να μοιράζεις προεκλογικά φυλλάδια με τη κοιλια στο στόμα!!! :lol::lol::lol:

Αριάκι τελικα τι εγινε πήγες εφορευτική ?Για να σε παρηγορήσω θα σου πω οτι σε σένα στηριζόμαστε για να μη γίνει νοθεία :lol::lol::lol:

Κορίτσια μιλάμε κόλλησε ο ακόμα πιο ξανθός εγκεφαλός μου!! δε θυμάμαι τίποτα αλλο.Α!!τωρα που το θυμήθηκα εκανα ανταυγειες στα μαλλια μου και έγιναν πάρα πολύ ωραία πραγμα που δε μπορω να πω για το φόρεμα που θα το πάρω μάλλον αυριο αλλά δεν ενθουσιάστηκα και πολύ.Αλλιώς το περίμενα,αλλά σκασίλα μου,εγω παντρευομαι?θα ράψω άλλο άλλη φορά :lol::lol: Οταν είμαι ετσι large πολύ μου αρεσω.. :lol::lol: :lol: :lol::lol:

Ο αντρούλης μου θα αρχίσει δουλεια μάλλον Τρίτη.. :ympray::ympray::ympray::ympray: οπότε και θα σας πω περισσότερα.

Φιλια πολλά :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια επεστρεψα....δεν λεω μια χαρα περασα φυγαμε απο εδω κατα τις 12 παρα πηγαμε στα πεθερικα ναι ναι την ειδα την ''μητερα''δεν την γλιτωσα φαγαμε εκει (αισχος απο ντροπη εφαγα 2 μπουκιες)και μετα το φαγητο φυγαμε πηγαμε εξω με παρεα για μπυρες μετα για καφε καπου ενδιαμεσα πηγε ο αντρας μου και ψηφισε κοριτσια ειναι η πρωτη φορα που πηγα και γυρησα τοσο ηρεμη εχω κατσει και εχω συσκεφτει με τον εαυτο μου και αποφασησα οτι δεν αξιζει να ασχολουμαι με πραγματα που δεν το αξιζουν και με το να ασχολουμαι με τους συγκεκριμενους το μονο που κανω ειναι να τους δινω αξια :?:? ετσι λοιπον ας πανε να πνιγουν εγω να φυγω απο εδω και για τα υπολοιπα καρφακι δεν μου καιγεται......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαγδουλα τα ειπαμε κ στο τσατ λιγακι…ο γιος σου είναι κουκλι…αμα βρεθουμε θα στον κλεψω!!!!ειδικα η φωτο που τρωει τα μακαρονακια….τi ματαρες είναι αυτές!!!!κ ποσο μου αρεσει που καθεται σε κανονικη καρεκλα,χωρις σαλιαρες κ τρωει κανονικα το φαγακι του….(εγω με τον καημο μου…)ελπιζω να μην ξενυχτησεις πολύ σημερα στην δουλεια…με γεια τα ψωνια!!!καλο το κολπο με την εκπληξη…θα αρχισω να το λεω κι εγω μπας κ φευγουμε με ηρεμια…χαχα οσο για την πανα,κι εγω θελω να την κοψουμε ,εσενα που μιλαει θα είναι πιο ευκολο να σου λεει ποτε θελει.εμενα μουγκα οποτε ..θα περιμενω κανα 2μηνο-3μηνο μπας κ αλλαξει τιποτα..

Φουφουκα ευτυχως που είναι καλυτερα η μικρουλα σου!!αντε να ξαναρχισετε τις βολτουλες!!καλα το Στελλι είναι πολύ μουτρο…χαχα. Σχετικα με τον συζυγο συνειδητοποιησα ότι λογω Κωνσταντνας ειμαστε ετσι…λογω των θεματων με το φαγητο.χαλαει πολύ η διαθεση μου κ τα βαζω κ μαζι του.οταν δεν με βοηθαει του φωναζω που δεν βοηθαει,όταν ερχεται να βοηθησει ,εκεινη ξεσηκωνεται ότι θα την σωσει ο μπαμπακας κ ταβαζω παλι μαζι του .θα με πειτε τρελη!!!αλλα τα βαζω μαζι του γιατι δεν μου βρισκει λυση στο προβλημα του φαγητου κ εχω φρικαρει πια!!!αμα ετρωγε μια χαρα η μικρη δεν θα με πειραζε τιποτα…ενώ τωρα ότι κ να μου πει εγω ειμαι ηδη μεσα στα νευρα…

Α ετσι με τον πυρετο;καλα δεν θα την εβγαζα μεσα στον νταλα ηλιο αλλα πιστευα ότι το εξω θα βοηθουσε λιγακι να βγει εξω.ευτυχως που το πες να το ξερω!!!

Ελενακι χαιρομαι που εγραψες!!!σε σκεφτομαι οτανμπαινω μηπως εχεις γραψει…με γεια το κρεβατακι του μικρου!!πρεπει να είναι πολυωραιο!!!!παλι καλα που πληρωθηκες για το 2011!!για το 2012 εχει ο Θεος….υπομονη!!!με τον αντρα σου σε καταλαβαινω,αμα η διαθεση μας είναι…μην πω…όλα μας φταινε,ακομα κ αυτοι!!παλεψε το όμως!!!!καπου εκει είναι κρυμενη κ η μαγεια…δεν μπορει να εξαφανιστηκε!!!ετσι προτιμω να σκεφτομαι…

Χαρουλιτα κ πηγα να ρωτησω τι ψηφισες..χαχα ειχες κ την μασκοτ μαζι!!!!θα ηταν όμως κουκλι!!!!εχθες βλεπω παλι τραβηξε όλα τα βλεμματα πανω της στο λουνα παρκ…πολύ θα ηθελα να δω τι θα γινει όταν μεγαλωσει…τι πανικος καλε στα ψωνια;;;κατι τετοια μου κανει κι εμενα κ καταληγω να την εχω αγκαλια κ να σερνω κ το καροτσι….με γεια τα ψωνια σας!!!!καλα η ανιψια πρεπει να είναι φοβερη…τι ατακες λεει κάθε φορα;;χαχαχα για την πανα λες να περιμενουμε μεχρι να δουμε να ξυπναει στεγνη;θα είναι ένα δειγμα αυτό;αλλα πως θα το κανουν;εννοω δεν εχουν συνηθισει ότι αφου φορανε πανα τα κανουν οποτε θελουν;ή γιεται αυτό από μονο του καθως μεγαλωνουν; Κ για τον παιδικο κι εγω στα 3 λεω να την βαλω,η παιδιατρος δηλ μου ειπε να περιμενω μεχρι τοτε αλλα λογω αλλεργιων,ιωσεων κ βαρους…αν κ πολύ θα ηθελα να παει κ αυριο αν γινοταν να φυγει λιγο από εμενα το μαρτυριο του ταισματος…. Τι πραγμα;;;θα τα θυμαμαι σαν αστειο;;;δεν παιζει αυτό..θα της το χτυπαω μεχρι να κανει παιδια να δει την γλυκα αν της κανουν τετοια!!!χαχα σοβαρα τωρα,1000 φορες να μηνμε αφηνε να φαω,να γουργουριζε η κοιλια μου,να κολλαγε το στομαζι μου στην πλατη κ δεν ξερω κι εγω τι άλλο από αυτό που ζω!!ετσι μου ερχεται να την τραβηξω βιντεο να την δειτε.πω ηταν το προηγουμενο;;ε καμια σχεση.λες κ εχει δαιμονιστει…εεε δεν υποφερεσαι πια!!!στειλε μου διευθυνση να σου στειλω μπισκοτα!!!χαχαχαχαχα

Μαρακι τα ωραια εκπληξηη αδερφουλα!!!ωχ εμενα μου εχεις πει γιο για 2ο…αλλα δεν θελω!!!λες να σεληνιαστηκε χθες;;χαχα παντως σημερα ξεραθηκε το μεσημερι …ετοιμη να κοιμηθει από την καρεκλα φαγητου ηταν.

Σταυρουλιτσα κ εμεις το πρωι που πηγαμε για καφε περναγαν οι κουστουματοι κ εκαναν τις επαφες τους…τι υπομονη λες καλε;;όχι απλα την εχω εξαντλησει…μου ερχεται να την βουτηξω….κι εγω νευριαζω παρα πολύ κ την φωναζω,ξερω ότι ειναιμεγαλο λαθος αλλα καποιες φορες ρε κοριτσια δεν σταματαει αλλιως να κλαιει,να φωναζει κ να χτυπιεται στην καρεκλα…καποιες φορες κι εμεις όταν τσακωνομαστε κ δεν μιλιομαστε μετα από λιγο μιλαμε κανονικα σαν να μην εχει γινει τιποτα.ε καποιοι τσακωμοι είναι εντελως ανουσιοι….

Με γεια κ το μαλλι!!!τι εγινε;αρχισε 2ος γυρος ανανεωσης;μια χαρα θα είναι το φορεμα αλλα καλα κανεις κ δεν σκας…αλλα προβληματα δεν εχουμε…χαχαχα όλα καλα να πανε με την δουλεια του αντρα σου!!!!

Δεσποινακι μ’αρεσει που εκανες συσκεψη με τον εαυτο σου για να καταλαβεις ότι δεν αξιζει να ασχολεισαι πια με αυτους!!!εδω εχει μαλλιασει η γλωσσα μας να στο λεμε…αλλα το αποτελεσμα μετραει!!!ωραια περασατε ε;αμα δεν παρεις την δοση σου από την ‘’μητερα’’ δεν μπορεις ε;;χαχαχα

Εμεις πηγαμε κατά τις 12 για καφεδακι οι 3 μας,η μικρη λυσσαξε γιατι διπλα ηταν ένα περιπτερο με τα παιχνιδια που βαζεις κερμα ,να φευγει να πηγαινει τρεχοντας.οταν την επαιρνα αγκαλια να παμε παλι στο τραπεζι μας ακουγε ολη η πλατεια.δεν μπορουσα να την ξεγελασω με τιποτα.τελικα μετα από καμια ωρα ασχοληθηκε με την τσαντα μου κ ψαχουλευε κ ηπιαμε λιγακι καφε σαν ανθρωποι.μετα πηγαμε σπιτι να φαει(λεμε τωρα)την επιασε νυστα κ μετα από 5-6 μπουκιες αρχισαν τα οργανα.την εβαλα για υπνο κ ηρθε η κουμπαρα μας να φαμε οπου την αφησαμε να κανει babysitting κ πηγαμε να ψηφισουμε..χαχα παμε λοιπον στο εκλογικο κεντρο του συζυγου,εγω εκανα μεταδημοτευση όταν παντρευτηκαμε αλλα δεν ημουν στον καταλογο…!!!δεν σκεφτηκα κι εγω να το ψαξω πριν παμε.αλλα εβαλα την κουμπαρα να το ψαξει στο ινετρνετ κ ευτυχως ημασταν κοντα κ ψηφισα κι εγω…μετα το απογευμα πηγα στην αδερφη μου με την μικρη,οπου ειχαν ερθει κ οι γονεις μας από το εξοχικο για να ψηφισουν.μετα μας εφερε σπιτι κ την κρατησα να ταισει την βαφτιστηρα της αλλα τζιφος…..τελικα κοιμηθηκε νηστικη…δεν ασχοληθηκα καθολου κ αυτό θα κανωαπο αυριο.αν θελει ας φαει,αν δεν θελει με το πρωτο ‘’μα’’ ‘’μου’’ θα την κατεβαζω…τι χειροτερο να συμβει;;ας μεινει νηστικη μπας κ ηρεμησει κ εκεινη κι εγω!!

Αυτά τα λιγα από εμενα!!!χιχιχι!!! ελπιζω να εχουμε καλα νεα αυριο!!!καμια δεν μπηκε σημερα για τσατ;ολες τα αποτελεσματα βλεπετε;;φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια....

Ποιος ο εκλογικός απόηχος;;Ευχαριστημένες;;;;Η Χαρά δε νομίζω και τόσο....

Αλεξάνδρα μου πόσο στεναχωριέμαι να σε ακούω έτσι εκτός ορίων...Έχεις απόλυτο δίκιο όμως.Εδώ εμένα δε τρώνε καλά κάποιες μέρες και φουρκίζομαι όχι αυτό να γίνεται σε καθημερινή βάση.Και γω πάντως κατέληξα να τρώνε όσο θέλουν και όποτε θέλουν.Τις βάζω στο καρεκλάκι με το πρώτο μα μου δεν έχει μάνα μου κυρά μου τις κατέβασα και μαζεύω το φαγητό για αργότερα.

Πάντως αυτό ότι αν βλέπει άλλα παιδάκια θα ζηλεύει το πιστεύω.Οι δικές μου στο παιδικό μου λένε ότι τρώνε όσπρια και λαχανικά,σπίτι 2-3 κουταλιές.Και δεν έχουν λόγο να μου πουν ψέμματα,άλλες φορές μου γράφουν αν δε φάγανε.Επίσης τις προάλλες στις κούνιες η Δημητρα σπίτι δεν έτρωγε παστίτσιο που της έδινα και μόλις είδε την τυρόπιτα του Αλεξανδρούκου όρμισε στα χέρια της Φωτεινής...μαμ μαμ..

Είναι πολύ μιμητικά.Δοκίμασε να τρως και συ στο τραπέζι παράλληλα την ώρα που την ταίζεις,κόλλησε και το καρεκλάκι στο τραπέζι,δίνε της και κάτι να κρατάει "απαγορευμένο" ένα στυλό πχ,ένα σωληνάριο.Ίσως πάνε περισσότερες μπουκίτσες κάτω.Και προπάντων μη σκας γιατι στο τέλος θα αρρωστήσεις εσύ με τόσο άγχος.

Αυτά φιλικά πάντα...

Δεσποινάκι φθηνά τη γλύτωσες και μπράβο που αρχίζεις και καταλαβαίνεις κάποια πράγματα...

Φιλιά σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια.

Ελπίζω να είστε καλά.

Εγώ δεν έχω κάτσει λεπτό τις τελευταίες 3-4 μέρες. Δεν κάνω και τιποτα τραγικό αλλά έχω αρχίσει και κουράζομαι πιο γρήγορα. Σήμερα που είπα να ηρεμήσω ο Αλεξ δεν ήταν και στα καλύτερα του. Μέσα στην γκρίνια και τις απαιτήσεις όλη μέρα. Ε δεν άντεξαν τα νευρα μου κάποια στιγμή και έφαγε κάτι κωλαριές. :cry: Μ'αρεσει που χτες έκανα παρατήρηση στον Τ που του έδωσε και εκείνος μια. Κάνω πράγματα που τα μετανιώνω στο δευτερόλεπτο... ουφ παλιοορμόνες ...

Συγχωρέστε με αλλά δεν έχω διάθεση να σχολιάσω. Αύριο το πρωι θα προσπαθήσω. Πάω να φάω κάτι και μετά ύπνο.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας,λουλουδάκια!Τι κάνετε;Είμαι ένα πτώμα σήμερα.Δουλεύει ο αντρούλης και είμαι μόνη.Όλο το πρωί έκανα μία γενική το σπίτι.Δεν ξύπνησα χαράματα για να ξεκινήσω και με πήρε πολύ.Καθάρισα και κάτι ψάρια για να τα φτιάξω αύριο και μου έφαγαν κι αυτά χρόνο.Να σας πω τι λαχτάρα πήρα το πρωί.Ξύπνησε η Αγγελικούλα μου 9,15.Της έφτιαξα γάλα και την πήρα δίπλα μου στο κρεβάτι,όπου και ξανακοιμήθηκε.Την έβλεπα ήταν άκρη άκρη,αλλά για να μην την ενοχλήσω,δεν την πείραξα η πανέξυπνη.Κάποια στιγμή λοιπόν πήγε να γυρίσει πλευρό και έσκασε σαν καρπούζι ανάσκελα στο πάτωμα.Τα είδα όλα.Ευτυχώς που το πάτωμα είναι ξύλινο.Έκλαιγε το καημένο,αλλά μετά ηρέμησε.Πήρα μεγάλη τρομάρα.Χίλια μάτια θέλουν.Την πάτησα λες και δεν ξέρω.Πολύ στεναχωρήθηκα. :( Μετά το ξέχασε και ήταν μες στην καλή χαρά.Εκανα μετά τις δουλειές μου και τα καημένα δεν τα έβγαλα καθόλου έξω.Μετά το απόγευμα με το που ξύπνησε η Αγγελική ξεκίνησα το σίδερο και τελείωσα στις 8,30 ε και τότε βγήκαμε λίγο.Μέχρι τις 10 κάτσαμε.Ήθελα να κάνω μπάνιο,αλλά τα λυπήθηκα.Τις έκανα ένα ντουζάκι,έκανα κι εγώ ένα και τις έβαλα για ύπνο.Τώρα τα χαλιά έμειναν για να τα βγάλω,αλλά θα το κάνω με τον αντρούλη εδώ,γιατί την άλλη φορά την πάτησα.Όταν είναι βρεγμένα είναι και ασήκωτα.Τι άλλα;Εχθές πήγαμε ψήφισε ο αντρούλης.Εγώ δεν ψήφισα,γιατί δεν είχα κάνει αίτηση ως ετεροδημότης έγκαιρα.Δεν το ήξερα.Καλέ αφού ανέφερα τις εκλογές.Είδατε αυτόν από τη χρυσή αυγή με το εγέρθητω;;;;Έπαθα πλάκα.Ανθρώπους που βάλαμε στη βουλή,αν είναι δυνατόν. :x Μετά ψήσαμε και το απόγευμα πάλι έξω.

Μαγδούλα,τι κουκλί είναι αυτός ο βασιλάκης σου;;;;Φτου μην το ματιάσουμε το παιδί.Εκεί που κοιμάται και του έχει φύγει η πιπιλίτσα είναι σκέτη γλύκα,για φάγωμα. :D Καλέ και μόνο που διάβασα για τις γάτες φοβήθηκα.Έτσι κάτι κακιασμενες είχαν ο νονός μου και ο θείος μου.Είχε πάει μία φορά η μία κάτω από το κρεβάτι κι έσκυψα για να δω πού είναι.Αν δεν είχα σηκωθεί αμέσως θα μου έβγαζε τα μάτια.Μου όρμηξε.Ενώ ο δικός μας ο γατούλης ήταν μια χαρά.

Άλεξανδρούλα,έκανε νουμεράκια η μικρούλα με τον ύπνο ε;Τι τα πιάνει κάτι φορές;Δεν μπορώ να καταλάβω.Σκιάχτηκες μόλις άκουσες ότι θα φάει μόνη της η Κωνσταντινούλα;;; :lol::lol::lol: Δικαιολογώ απόλυτα την αντίδρασή σου. :lol::lol::lol:

Ελενάκι,επιτέλους!Μπήκες να μας πεις τα νέα σου.Χαίρομαι που είσαι καλύτερα.Όντως ο καιρός παίζει πολύ μεγάλο ρόλο στην ψυχολογία μας.Καλέ μεγαλώσατε.Κοιμάται και σε κρεβάτι;Εύγε.Εγώ θα το σκεφτώ πότε θα τις βγάλω και τις δύο από την κούνια.Αν το κάνω μου φαίνεται θα κοιμόμαστε οικογενειακώς κάθε βράδυ. :?:lol::lol::lol: Μακάρι να γίνουν όπως παλιά τα πράγματα με τον αντρούλη σου. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ δεν είμαστε καλά.Σχολιάζω δύο τρεις δημοσιεύσεις και βγαίνει ολόκληρο κατεβατό. :lol::lol::lol: Συνεχίζω ακάθεκτη.

Χαρουλίτα,καλά μαρή αθεόφοβη έντυσες το παιδί σαν την Αννούλα του Πασοκ;;; :lol::lol::lol: Πάλι καλά που δεν καρφώνεσαι. :lol::lol::lol: Σου την έφερε η Δημητρούλα πρωί πρωί ε;Είναι απρόβλεπτα τα σκατούλια.Πώς να μην καμαρώνες καλέ με τα καμώματά της;Σκέτη γλύκα θα ήταν.Είχε και fun club το παιδί. :D Πάλι η ανηψιά σου σας έβαλε στη θέση σας;Τελικά όλα πρέπει να τα περιμένουμε.Έτσι μωρέ συμβαίνει όταν είμαστε νευριασμένοι,όλα μας φταίνε.Μεγειά και τα ψώνια σας.Ακούγονται πολύ ωραία. ;):) Καλά πολύ γέλασα με το βουλευτιλίκι. :lol::lol::lol::lol: Τι να κάνω ρε;ΑΦού είμαι αξιολάτρευτη.(ψωνάρααααααα).Πλάκα κάνω.Βασικά ξέρεις τι;Είμαι από τις μόνες που μιλάνε τόσο εδώ που μένουμε.Οποιον και να δω τον καλημερίζω ρε συ.Ετσι και για ρούχα να βγω να απλώσω όλοι μου μιλάνε.Μου αρέσει αυτο.Όσο για τη συμπεθέρα σου,πρόλαβες που πρόλαβες το γαμπρό,άσε να την έχουμε κι εμείς με άλλο τρόπο. :P

Μαράκι,τι ωραία η εκπληξουλα της αδερφουλας σου;Έφυγε όμως ε;Αυτό είναι το άσχημο,όλα τα ωραία τελειώνουν γρήγορα.

Σταυρουλίτσα τι κάνεις;Καλύτερα τα κορίτσια μου ναι.Δόξα τω Θεώ. :) Ελα βρε,γιατί δεν έκανες χειραψία με τα καμάρια του ελληνικού έθνους; :x Ελα ρε μη λες για το φόρεμα,άμα δεν το δεις.Κάλα αποτελέσματα από τον αντρούλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχίζω,συγνωμη αλλά όπως καταλαβαίνετε είχα γειτονική παρέμβαση. :P

Δεσποινούλα,καλά έκανες και αποφάσισες έτσι.Αυτό το έχω σκεφτεί κι εγώ για πολλά πράγματα.Γιατί στο κάτω κάτω η μόνη που χαλιόσουν ήσουν εσύ.Για ποιο λόγο λοιπόν;Συμπέρασμα;Ζαμανφου!

Αλεξανδρουλα,αυτό λες τελικά να είναι το πρόβλημα με τον αντρούλη σου;Κοίτα λογικό είναι και δε σε περνάω για τρελή,εγώ τουλάχιστον,γιατί όπως έχω ξαναπεί το ζόρι με το φαγητό το έχω τραβήξει κι εγώ με τη Στέλλα.Βέβαια,όχι σε τέτοιο βαθμό,γιατί τουλάχιστον είχα και έχω σαν υποκατάστατο το γάλα που της αρέσει.Εσύ ούτε αυτό δεν έχεις 100% οπότε είναι απόλυτα φυσιολογικό κατά τη γνώμη μου,να έχεις φρικάρει.Σκέψου όμως και το άλλο:Πόσα έχεις καταφέρει μέχρι τώρα;Πάρα πολλά και μπράβο σου γι'αυτό.Στο έχουμε πει χίλιες φορές εδώ μέσα και όλες μας.Δεν είναι και λίγα αυτά που κάνεις και που κατά καιρούς εφευρίσκεις για να τρώει η Κωνσταντινούλα.Το ψάχνεις πολύ και νοιάζεσαι.Και να σου πω και κάτι άλλο;Δεν ξέρω αν σου έχει συμβεί ποτέ,αλλά να μην ακούς κανέναν όταν σου λέει ότι το παιδί σου δεν τρώει.Εσύ και μόνο εσύ ξέρεις.Σ'εμένα ακόμα και τώρα μπορεί να πει καποιος:"Α,η Στέλλα δεν έφαγε καθόλου",εκείνη την ώρα όμως τους απαντάω:"Απο'κει που δεν πλησίαζε,έστω και 5 μπουκιές να φάει για μένα είναι υπεραρκετό".Εξω από το χορό πολλά τραγούδια λέμε.Κοίτα κι εγώ με καλό καιρό ιδίως στην Αθήνα ή στην Καρδίτσα της έβγαζα και όχι μόνο με καλό καιρό αλλά και με χιόνια,αλλά εδώ έχει και πολλά παιδάκια και θα νιώθω τύψεις αν κάποιο κολλήσει από τα δικά μου. ;) Ρε συ έχω μπερδευτεί λίγο.Οι γονείς σου μένουν μονιμα στο εξοχικό;Πού είναι; :?

Φωτεινούλα,μη σκας βρε!Όλες το παθαίνουμε αυτό.Σήμερα και η Αγγελική έφαγε μερικές και μία σφαλιαρίτσα μικρή.Το θέμα όμως είναι κιόλας ότι δε χαμπαριάζει και μετά κάνει τα ίδια πάλι.Ετσι,το σκηνικό επαναλαμβάνεται.Μη στεναχωριέσαι και στεναχωριέται και η μπεμπούλα.Αντε δώσε στο παιδί κανα σουβλάκι να φάει να πάρει τα πάνω του. :D

Αυτά κοριτσάκια!Πάω να διαβάσω το βιβλιαράκι μου,το οποίο λογικά θα το τελειώσω απόψε αν δε με πάρει ο ύπνος.Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!πρωινο ξυπνημα κ σημερα...κ παλι καλα ετσι νηστικη που κοιμαται...χθες πηγαμε λοιπον στο παιδων...καναμε το υπερηχο.μετα εψαχνα να βρω τον νεφρολογο να τον δει,ωχ κ μολις θυμηθηκα οτι δεν τον ρωτησα για την πισινα...φτουουουου!!! :evil::evil: δεν περασε βεβαια ακομα :cry::(:( ,το ενα νεφρακι ειναι ακομα πιο μεγαλο.οποτε σε ενα χρονο θα κανει υπερηχο παλι κ σε εναν χρονο παλι κυστεογραφια να δουμε για την παλλινρομιση.ο γιατρος βεβαια ηταν ευχαριστημενος γιατι οι εξετασεις της ειναι καλες κ τα νεφρακια λειτουργουν αψογα ;) .κ μου ειπε οτι μπορει κ να περασει μονο του κ να μην χρειαστει επεμβαση :ympray::ympray::ympray: .κ επισης οτι δεν επηρεαζει το βαρος εφοσον δεν παθαινει ουρολοιμωξεις.οποτε το πεισμα της κ μονο ευθυνονται...το πρωι εννοειται δεν ηθελε ουτε γαλα ,ουτε κρεμα.οποτε φυγαμε νηστικες.ειχα παρει μαζι βεβαια τα μπισκοτα μου γιατι καποια στιγμη θα πειναγε κ θα ξεσηκωνε το νοσοκομειο.οποτε της εδινα γιατι ειχαμε κ μεγαλη αναμονη κ σας πληροφορω τα εκανε να!!ετρωγε κ κουναγε το χερι κ εκανε μμμμ!! :lol::lol::lol: ε ρε πεινα που πρεπει να πεσει για να φαει σκεφτομουν!!!ααα ειδα κ τον Λατσιο εκει με την μια του κορη.περιεργο ε;μα στο παιδων;;;ε μετα γυρισα λιγακι πτωμα γιατι περπαταγα καμια ωρα για να γυρισω,δουλευε ο μπαμπας που μας πηγε κ πηγα να παρω το μετρο αλλα ηταν καπως μακρια να το πω...οποτε μολις γυρισαμε εκανα ενα μπανιο την μικρη που κοιμηθηκε στο καροτσι κ ειχε γινει μουσκεμα,φαγαμε κ εκανα κι εγω ενα μπανιο κ μετα κλειστηκα στο δωματιο να ξεκουραστω!!!η μικρη χτυπαγε απεξω την πορτα αλλα δεν ειχε ορεξη για υπνο οποτε την αφησα με τον μπαμπα να κανουν οτι θελουν!!!οταν ξυπνησα ειχε μαζεψει κ την κουζινα!!!κ ειχα αφησει απο χθες ταψια ,κατσαρολες...

Μαρακι οσο αφορα τις εκλογες εχω χαρηκα που επιτελους σταματησαμε να ψηφιζουμε απο συνηθεια τα 2 κομματα.τωρα βεβαια μενει να αλλαξει κ τιποτα προς ωφελος μας!!!οσο για την μικρη πραγματικα ημουν εξαλλη ~x(~x( [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] !!οταν την εχουμε μαζι μας στο τραπεζι εκει ειναι που δεν τρωει τιποτα!!!κ εννοειται οτι της δινω να κραταει στυλο,κουταλακια,κουτακια,παιχνιδακια,σκ@τουλακια....οτι μπορεις να φανταστεις..αμα δεν θελει...δεν την ξεγελας με τιποτα!!χθες τρωγαμε εμεις κ την ειχαμε στο τραπεζι μαζι μας,κ τι εκανε;επαιρνε το ψωμι,εκοβε λιγη ψιχα ,μετα εσκυβε για να μην την δουμε κ το ετρωγε! :shock::shock: δεν την ειχα παρει χαμπαρι στην αρχη,της επαιρνα μετα το ψωμι κ μολις εβρισκε ευκαιρια το ξαναβουτουσε.θα παω να της παρω δικο της βεβαια αλλα να δειτε που δεν θα το τρωει αυτο!!! :angry::angry: αλλα δεν ειδα καμια αντιδραση οπως τοτε με το μπισκοτο...ο αντρας μου μου λεει να της δινουμε σιγα σιγα αλλα φοβαμαι μην της κανουμε κακο εσωτερικα κ μας παει παλι πισω....ο αλλεργιολογος ειπε στα 2 χρονια θα το κανουμε αυτο αλλα αφου πρωτα κανει γαστροσκοπιση. :-\ :-\

Φωτεινακι μην στεναχωριεσαι,εδω εγω χωρις ορμονες κ τις τρωει...εχει κ πολυ ζεστη κ σε καταβαλλει...ασε τις δουλειες κ λιγακι...

Φουφουκα μην στεναχωριεσαι μωρε με το Αγγελικακι!!περισσοτερο τρομαξε παρα χτυπησε!αλλα κ αυτα τα ζουζουνια...ακρη ακρη πανε κ κοιμουνται.... [smilie=sleepy2.gif] κ την Στελλιτσα εχεις στην κουνια ακομα;κ δεν σκαλφαλωνει;;αχ βρε φουφουκι;τι εχω καταφερει;;να ειναι 19 μηνων κ να μην ειναι καλα καλα 8 κιλα;να τρωει με το ζορι κ με κλαματα κ αν δεν την ζοριζω να μενει νηστικη;νιωθω τοση απογοητευση...ενταξει ειπαμε ειναι δυσκολο το μεγαλωμα ενος παιδιου αλλα οχι κι ετσι....ναι οι γονεις μου ειναι μονιμοι στοι εξοχικο πια,στον Καλαμο ειναι.στο πατρικο εδω μενει η αδερφη μου που παντρευτηκε.καλα με την χρυση αυγη,το ειδα εκεινο το βραδυ γιατι ημουν ξυπνια μεχρι αργα...οχι απλα εμεινα...σκεφτομουν τι εχει να γινει μεσα στην Βουλη!!!

θελω να βγω να παρω κι ενα δωρακι σε μια φιλη που γεννησε χθες!!να δω βεβαια τι θα φαει η μικρη πρωτα που παλι δεν θελει τιποτα,κ οχι τιποτα αλλο ,τελειωσαν κ τα μπισκοτα μου!! :-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσάκια μου!τι κάνετε;Εμείς είχαμε πάει βολτίτσα σήμερα,είχα πάρει και τα κουβαδάκια τους μαζί και καθόντουσαν στην παραλία και παίζανε μια χαρά.Μετά γυρίσαμε έβαλα στο φούρνο τα ψαράκια μας και σας πληροφορώ τα κάνανε να.Η Στέλλα μαλλον δεν τα προτιμάει ψαρόσουπα,οπότε θα τις τα κάνω ψητά.Μετά έκοψα και λίγη ντοματουλα και φυσικά την έφαγε μόνο η Αγγελική.

Αλεξανδρούλα,πολύ σημαντικό που τα νεφρά λειτουργούν μια χαρά.Είδες βρε που σκας με το φαγητό;Δεν είναι φαγανή και είναι και πεισματάρα.Ε,μικρό το κακό.Ακου με που σου λέω,έχεις καταφέρει πάρα πολλά,αν δεν έτρεχες και δεν ψαχνόσουν έτσι,ούτε 8 κιλά δε θα ήταν.Μακάρι να μη χρειαστεί να κάνετε χειρουργείο,θα ήταν το ιδανικό.Να σου πω κι εγώ συμφωνώ με τον άντρα σου,να της δίνετε λίγο λίγο και να βλέπετε αντιδράσεις.Μη σε πάρω και στο λαιμό μου,ό,τι πιστεύεις εσύ κάνε.Είδες ο αντρούλης σου μάζεψε και την κουζίνα.ΠΟλύ μου αρέσει όταν δείχνουν τέτοια κατανόηση.Το έκοψε η λόρδα το Κωνσταντινάκι και τα τσάκισε τα μπισκότα ε;Μήπως να την αφήνεις να ψωμολυσσάει; :lol::lol::lol: Έλα ρε;Ο Λάτσιος στο Παίδων;Ε,άμα τον πιάνει κι αυτόν η οικονομική κρίση,θα τρελαθώ. :-o:-o:-o

ΜΑΓΔΟΥΛΑ,ΔΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑΝΕ:"ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ........".ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ.ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ.ΤΡΕΜΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες μου εγω κλασικα στον οτε μονο το αντισκηνο μου λειπει να μενω εδω γιατι κυριακη οπως σας ειπα γυρησαμε απο καισαριανη που ειχαμε διανυκτερευσει στο σπιτι των πεθερονιων πηγαμε ψηφισαμε οπου περιμεναμε 100 χρονια πολυ προσελευση αι να δουμε μπας κ αλλαξει τιποτα κ μετα βουρ δουλεια ως της 2.ευτυχως ειχα δευτερα ρεπο πηγαμε περιστερι με το ζουζουνι ηρθε η κομμωτρια μου κανε μαλλι κ μετα κουρεψε για 1η φορα κ το βασιλη ο οποιος καθοταν αγαλμα τον απειλησα οτι αν κουνηθει μπορει καταλαθος να του κοψει τα αυτια κ ισως γιαυτο αφου κ η κομμωτρια δεν το πιστευε,μετα ελεγε σε ολους μαλλιααααα μαλλιααααααα... :P χαλαρωσα στην μανουλιτσα κ γυρησαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον αστραφτερο μου σπιτι κ μενα ρε χτες επεσε ο βασιλης απο το κρεβατι μαλλον κ λεω μαλλον γιατι κοιμοταν πανω εμεις βλεπαμε τιβι κατω (ο αντρας μου γιατι εμενα κλασικα με ειχε παρει ο υπνος)κ ξαφνικα ακουω τον αντρα να λεει μαγκυ το παιδι κ νατρεχει στη σκαλα τρεχω κυριολεκτικα στα ορια να παθω προσβολη μεσα στον υπνο μου δεν ηξερα τι εγινε κ παμε κ ηταν ορθιος κ κλαψουριζε βεβαια δεν ξερουμε αν επεσε 100 της 100 γιατι ηταν κατω τα μαξιλαρια κ ενα μπιμπερο πεσμενο κ οταν τον ρωτησαμε αν επεσε ειπε οχι οπως κ να χει εχω χαλι κ εγω κ ξυλινο πατωμα αφου επιβιωσα απο ανακοπη ξανακοιμηθηκα τελικα με βασιλη αυτη τη φορα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πρωτοσχολιασω παλι γλωσοκοπανες κ εχω κ απειρη δουλεια καταρχην μαρια πες στη φιλη να κρατησει την κουκλαρα για τον επομενο γιο που θα κανω τον κοριτσακι δεν παιζεται..κ ναι μακαρι να κανω κορη αλλα δεν το βλεπω...παλι ξεπορτισματα με αλεξ κ το σκατουλι ηθελε του αλεξ το φαι το ξενο ειναι πιο γλυκο ηρθε το τραμπολινο καλε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα ελιωσα με την υπερπαραγωγη την νυφαδια μου οσο για τον τσακωμο ετσι ειναι οι αδερφες κ η μαμαδες μαλωνουν κ τα ξαναβρισκουν γιατι η κουραση φερνει νευρα..μεγεια τα ψωνακια σας.

ελενακι μου ποσο χαρηκα που πας καλυτερα κ που μπηκες κ που πληρωθηκες να μπαινεις βρε κοριτσακι σε αγαπαμε αληθινα οσο για την μαγεια παλη θελει κ εγω αυτο κανω η κουραση οι ευθυνες τα προβληματα την πηραν αλλα σκεψου οτι καποτε τον αγαπησες δεν μπορει κατι θα χει μεινει για να αποφασισεις να περασεις την ζωη σου μαζι του εγω ετσι κανω κ καπως την παλευω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξακο μου μπραβω που βγηκαν καλα τα αποτελεσματα θα δεις μια χαρα θα παει το πετιτακι μας.

ωπα ο αντρουλης αυτο να κανεις να απαιτεις κ συ λιγο χρονο για σενα ολη μερα με ενα μωρο μονη θα σαλταρεις,κι εμενα κανει νερα στο φαι τελευταιες μερες το σκασμενο γκρρρρ.

φωτεινουλα κ λιγο μαλωμα πρεπει εμενα ο μονιμος καυγας μου με τον αντρα μου ειναι οι κωλαριες αυτος δινει κ στεναχωριεμαι παρα παρα πολυ.εγω μονο τιμωρια βαζω 2 λεπτα στο καρεκλακι.αλλα να σου πω κατι η καθε μανουλα ξερει το καλυτερο ετσι ενιωσες κ ετσι εκανες σιγα δεν εγινε τιποτα ξερει ποσο τον λατρευεις πιστεψε με.εμενα σημερα αδειασε μια πανακριβη κρεμα σωματος που μου χαν φερει δωρο κ την εβαζα σταλα σταλα να μην τελειωσει την αδειασε ολη μα ολη στο πατωμα :mrgreen:

ηθελα να τον πνιξω να σου πω αλλα αρκεστηκα με 2 λεπτα καρεκλακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλαμο μενει μια κολητη μου η ελσα πολυ ομορφα ειναι χωριουδακι κ θαλασσα μαζι..

τουιτακο τι εγινε επιασε δουλεια ο αντρουλης σου μπες να μας πεις νεα...

βικουλινακι που σαι καλε εκει που εδινες καθημερινο παρον κ χαρηκα παλι σε τρελαινουν τα τερατακια?

ντεπακο τα λεμε στο τσατ αλλα κολαει που σαι παλι :mrgreen: ??γκκρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου τι κανετε? τωρα αξιωθηκα να μπω εδω και να γραψω...δεν εχω διαβασει ακομα τα νεα σας..θα προσπαθησω ομως...οσα προλαβω! ετσι οπως εχουν τα πραγματα(αφου δεν μπαινω και σας εχω χασει...κι οταν μπω δεν διαβαζω) προτιμω το τσατ...μακαρι να πετυχω καμια...γρααψτε μου λιγο πανω κατω τι ωρες μπαινετε...μηπως πετυχω καμια σας! φιλια πολλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλιτσες; Εμεις ολα καλα!!! Ειμαστε ολο βολτες, παραλια κουνιες και δε συμμαζευεται!!! Η μικρη εχει ξεσαλωσει!!! Ετσι και δει να πλησιαζουμε σπιτι φωναζει "οχι μαμακα κουνια", αμαν κανω να την βαλω μεσα! Την Κυριακη τρελλο πακετο στην εφορευτικη, ευτυχως ο δικαστικος ηταν πολυ καλος και δεν ηταν κανενας στριμμενος! Ανησυχω μονο γαιτι ο αντρας μου βρηκε ενα φιδι εξω στο δρομο που παιζει και η Μαριλου αλλα και ενα σωρο αλλα παιδακια και τωρα δεν την αφηνω λεπτο!!!

Ελενακι επιτελους μας εγραψες νεακια!!! Και το Μαριλουκι εχει τρελλα με το αγγουρακι... θα τρωει απο τον κηπο μας μολις βγουν να ειμαι και ησυχη για τα παλιοφυτοφαρμακα! Θεριευει ο Ορεστακος ε; κι εγω το σκεφτομουν για παιδικο, να εχει παρεουλα τρελλαινεται να παιζει με παιδακια κι εμενα με ξεχναει τελειως :cry: Οσο για την σχεση σου με τον αντρα σου, ολες μια "κοιλια" την κανουμε καποια στιγμη, ευχομαι να τα ξεπερασετε ολα συντομα! Το γεγονος οτι προσπαθει παντως ειναι ευχαριστο!!!

Χαρα μπαμ εκανε το Μιμικακι με τετοιο ντυσιμο! τρελλη!!!! Εγω τον σιχαινομαι τον παλιογκαμμι και δεν βαζω ουτε την μικρη να δει! Καλοριζικα τα ψωνια σας, εγω ετσι και παω με τον αντρα μου για ψωνια καταληγουμε εκεινος να πινει καφε στην παραλια κι εγω να γυρναω σαν τρελλη στα μαγαζια! Ευτυχως κραταει το Μαρουλιω και δεν σερνω κι αυτην μαζι! Αχ μακαρι να μπορεσετε να ρθειτε θα χαρω πολυ! Εμεις αρχες Αυγουστου παμε Μπαρτσελονα οποτε κανονισε να ειναι ή πριν ή μετα...μην ερθετε και λειπουμε!

Σταυρουλα δνε πειραζει ρε για το φορεμα... μη σκας!!! Κουκλα θα εισαι ουτως ή αλλως ;););) Σημερα λογικα πηγε ο αντρουλης σου στη δουλεια οποτε καλη αρχη!!!!!!!!

Δεσποινακι μπραβο ρε...αντε να το καταλαβεις επιτελους οτι δεν αξιζει κανενας να χαλιεσαι!!!! Τον αντρα σου και τον εαυτο σου να κοιτας!!!!

Αλεξ πηγατε για καφεδακι; Εμεις με την παλιοεπιτροπη δεν τα καταφεραμε γμτ...αυτο το Σ/Κ ομως σιγουρα θα παμε ολοι μαζι!!! Ειχες και VIP συναντηση στον παιδων!!! Χαιρομαι που ειναι καλα τα αποτελεσματα σας!!! Σιγουρα ειναι δυσκολα με το φαγητο αλλα τα εχεις καταφερει μεχρι τωρα καλα...!!!!

Φουφου κι εγω την βρηκα ξαπλα την μικρη και εκλαιγε κατωαπο το κρεββατι και την αλλη μερα εβριζα τον εαυτο μου αλλα καταλαβα οτι μαλλον τρομαξε παρα χτυπησε!!! Καλα ειναι τα κοριτσακια σου τωρα ε; περαστικα σας!

Κοριτσακια μου πρεπει να βγω...αυριο τα υπολοιπα...φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΡΓΙΑΚΙ μου εγω μπαινω σχεδον παντα το βραδυ...αλλα αν ειμαι σπιτι θα μπω και πρωι και απογευμα το θεμα ειναι οτι τωρα που ανοιγει ο καιρος ελπιζω να μην ειμαι πολυ στο σπιτι :lol::lol: το απογευμα που μπηκες δεν καταφεραμε να μιλησουμε γιατι τις τελευταιες μερες το mammy εχει προβλημα κολαει και με πεταει συνεχεια εξω....στεναχωρηθηκα που δεν καταφεραμε να τα πουμε :cry::cry: ελπιζω να διορθωθει συντομα :evil::evil::evil: αν δεν νιωθεις ανετα να γραφεις εδω μπορεις να μας λες τα νεα σου στην ομαδα ;);) φιλακια πολλα σε σενα και στην μπουμπουκα σου :x:x

ΦΟΥΦΟΥΚΑ πλακα σου κανω καλε :) αν ειναι δυνατον να κλεινεις μεσα τα παιδακια σου για να ασχολεισαι συνεχεια με τον υπολογιστη :!: ειπαμε αυτα ειναι λαθη του παρελθοντος ;) ενταξη το Αγγελικακι με τον πυρετο??εννοειται οτι δεν βγαινουμε στον ηλιο οταν εχουμε πυρετο ειναι οτι χειροτερο :ymsick: καλε μην κατσεις και βγαλεις τα χαλια μονη σου θα σου φυγει η μεση :shock: τι ψαρακια παιρνεις και τα κανεις ψητα???εφαγε το Αγγελικακι καυτερη πιπερια :shock::shock: εγω που γενικα τρωω καυτερα με την καυτερη πιπερια πνιγομαι θελω και νερο διπλα :? αντε μωρε καλοκαιριασε τωρα δεν θα εχουν ορεξη Σαβατιατικα για χορο σταματησε τα μαθηματα και τρεξε στις παραλιες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΟΥΛΑ δεν εχω λογια για τον γιο :x κουκλος!!!!!και πιστευω πως ειναι ιδιος εσενα :roll: αλλα δεν μου ανοιγει ολες τις φωτο μονο 2 :cry::cry: τι κακο κι αυτο βρε παιδι μου το απογευμα να μην μπορουμε να πουμε μια κουβεντα :evil::evil: που θα παει αυτη η κατασταση 3η μερα σημερα δεν θα το φτιαξουν :roll: μεγεια τα μαλλακια δεν ρωταω πως τα εκανες γιατι οπως και να τα εκανες κουκλιτσα θα εισαι και παλι :x:x περασε και αυτη η δυσκολη Κυριακη :!::!: στις επομενες θα εισαι παλι εσυ???αχχχ μωρε σου κατεστρεψε την κρεμα ο Β :cry: εγω πριν κατι χρονια ειχα ενα πανακριβο αρωμα μου το ειχαν φερει δωρο απο το εξωτερικο και εβαζα σταγονα σταγονα μην τελειωσει και ενα βραδυ ανοιγω τον ντουλαπι και μου πεφτει κατω και σπαει και δεν μου εφτανε η στεναχωρια μου ειχα και τον πατερα μου να ουρλιαζει που μυριζε μετα ολο το σπιτι :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...