Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΤΣΑ εισαι πολυ γλυκουλα και νομιζω οτι η διαιτα απεδωσε ;) τα λεμε και στο τσατ εμεις μια χαρα το Εμμελιακι μεγαλωνει και ανταρτευει!!!πως παει το φορεμα κοντευει??περιμενουμε φωτο....και επισσης περιμενουμε νεα για την δουλεια του αντρουλη!!!

ΣΤΕΡΓΙΑΚΙ μου τι κουκλι η μικρουλιτσα σου και τι μαλλακι για κοτσιδακια ειναι...τι καλα που εχει ηρεμησει να ησυχασεις κι εσυ λιγακι!!!τωρα θα εχετε αρχησει και τις βολτουλες που εφτιαξε επιτελους ο καιρος!!!αντε μπαινε να μας λες τα νεακια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε Μαγδουλίτσα,ο κουνιάδος σου έχει σπίτι στην Πετρούπολη που έχουμε κι εμείς και η κουνιάδα σου στο Αλεποχώρι που έχουμε επίσης κι εμείς.Τι συμπτώσεις είναι αυτές.Μήπως έχεις γκόμενο μαρί κανέναν από τα αδέρφια μου;;; :lol::lol::lol:

Δεσποινιώ,σε ευχαριστώ κι εσένα για τα καλά σου λόγια!!! :oops: Μα με κάνετε και ντρέπομαι! :P:P:P Τα ζουζούνια μου είναι φατσούλια τρελά! :x Άντε ελάτε κι εσείς στο νησί.Με Κύπρο τι έγινε;Μάθατε τιποτα ή μετά τις εκλογές;Όσο για τα νέα σου είναι μια χαρά.Φυσικά η πεθερά και οι λοιποί ασχολίαστοι.Μεγειά και τα παπουτσάκια σου! :D

Στεργιούλα,καλύτερα που χαλάρωσες με τη μικρή γιατί άθελά μας τους μεταδίδουμε το άγχος μας μωρέ.Κι εγώ όταν έγινα νονά δύο φορές,τη μία μου πήραν φωτογραφική μηχανή και την άλλη κάμερα.Χίλιες φορές καλύτερα.Δεν είμαι κι εγώ πολύ του κοσμήματος.Άντε τώρα που φτιάχνει και ο καιρός να τα πούμε. :D Φιλιά στην μπουμπού. :-*

Ελενάκι,μπες μέσα κορίτσι μου να μας πεις πώς είσαι!Εύχομαι πάντως να είναι όλα πολύ καλύτερα. :)

Αυτά.Μου αρέσει που θα σχολίαζα μόνο μέχρι να ξυπνήσει η Αγγελική.Πήγα την ξύπνησα και συνέχισα.Ξαλάφρωσα όμως!!! :lol::lol::lol: Την κάνω λοιπόν με ελαφρά.Φιλάκιαα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι τελειωσα αν ξεχασα και τιποτα συγχωρεστε με αλλα εχω και τον αντρα μου και μου αποσπα την προσοχη!!!εμεις την πρωτομαγια πηγαμε με ενα φιλικο ζευγαρι μια βολτουλα στην Παργα για καφε μετα στην Πρεβεζα για φαγητο και μετα στα Συβοντα για παγωτο γινοταν παντου πανικος τρομαζαμε καθε φορα να βρουμε τραπεζι περασαμε ωραια αλλα κουραστηκο ολη μερα στη γυρα...το σκ επισσης περασαμε ωραια το Σαββατο πηγαμε το μεσημερι για φαγητο και το απογευμα στην παραλια για καφεδακι την Κυριακη πηγαμε το μεσημερακι στη θαλασσα για ουζα ωραια ηταν αλλα δεν σκεφτηκαμε να βαλουμε και τα μαγιο να βουτηξουμε αφου ειχε πολυ κοσμο ακομα και μωρα εκαναν μπανιο ηταν πολυ ζεστη η θαλασσα αλλα και πολυ ζεστη μερα!!!αυτα τα νεα μας σημερα τελειωσα με τις εξετασεις επιτελους και αυριο και την Δευτερα δεν εχουμε μαθημα λογω εκλογων να και κατι καλο απο την ολη υποθεση!!!αλλα αργοτερα θα το αναπληρωσουμε γιατι στα ιεκ δεν μπορουμε να χανουμε μαθημα :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά, καλησπέρα!!!Το εριξα κι εγω στις απουσίες, αλλα όπως σας ειπα εκατσα με τον μικρό στο σπιτι και τον εκανα περδικι!!! :!::!::!: Πανε όλα και ξαναρχίσαμε να τρωμε με μεγαλη ορεξη!!!Το Σαββατοκυριακο το ειχα ριξει στην μαγειρικη και ζαχαροπλαστική, εκανα το λικερ φραουλα που ειχα φτιαξει και στη βαφτιση του Τασουλη, την Πρωτομαγια πηγαμε στη Δαφνη Καλαβρυτων, διπλα στο ποταμι και ψησαμε, ο μικρος ξεσαλωσε, ηταν η μασκοτ της παρεας και στο τελος εκατσε και στη μεση στο τραπεζομαντιλο που ειχαμε βαλει κατω κι ελεγε «πσομακι», «τυακι», «πατατααα» και τα ετρωγε κιολας :lol::lol::lol::o !!!Ξεριζωσε ότι λουλουδακι :o:o υπηρχε στη γυρω περιοχη και γενικα περασαμε παρα πολύ ωραια!!!Και του χρονου να ειμαστε καλα!!!Χθες τον κουρεψα και πρωτη φορά και μας εδωσαν και καλα σαν πιστοποιητικο πρωτου κουρεματος με μια τουφιτσα από τα μαλλακια που αποχωριστηκαμε :P:P !!!Κατα τα άλλα δεν εχω νεα, λυπηθηκα γιατι δεν με διορισαν στις εκλογες και εχασα 600 ευρώ, σνιφ!!!Τα δικαιωματα μου τα εχω στη Κηφισια, σιγα μην γραφτω δημοτης Τριπολης, αλλα βαριεμαι να παω να ψηφισω!!!Αυριο λεμε με τον αντρουλη να παμε μια βολτα και με το μικρο στο Ναυπλιο, που εχει και jumbo να του ψωνισω διαφορα που χρειαζομαστε και να κανουμε και την περατζαδα μας παραλιακα!!!Τι λεω δεν εχω νεα???Ξεκινησε η αναστηλωση νουμερο 2!!!Πηγα σε διαιτολογο για να φυγουν και τα τελευταια 5 κιλακια που κουβαλαω, όχι της εγκυμοσυνης, τα extra που ειχα, και θα ειμαι σαν τον γαμο και αρχισα και aqua aerobic, πηγα σημερα πρωτη μερα και μου αρεσε παρα πολύ (και ο δασκαλος επισης :oops::oops::oops:;) !!!)

Φωτεινουλι μου, τι κανει η μπουμπου???Συνεχιζει το κλωτσιδι???Τι καινουργιο γκουρμε της εδωσες να δοκιμασει :) ???Τον παιδικο τον σκεφτομαι πρωτον για να εχει παρεα αλλα παιδακια, δευτερον γιατι η πεθερα μου κατι φορες με κρεμαει και αφηνω την δουλεια μου και τριτον γιατι του κανουν όλα τα χατιρια και θα γινει κωλοπαιδο :evil::twisted: !!!Ηδη τωρα όταν του παρω κατι που θελει ή δεν τον αφησω να κανει οτι του κατεβει και δεν μιλαω για υπερβολες, π.χ. στο σουπερ μαρκετ να μην κατεβασει τα ραφια κατω ή με χτυπαει ή χτυπαει τον εαυτο του, χθες μου ειπε μια κυρια στο σουπερ μαρκετ «ζορικος, ε??» Και τα κοριτσια στη παρεα με δουλευουν γιατι πραγματικα ο μικρος δεν ακουγεται όταν ειμαστε με κοσμο, αλλα όταν ειμαστε οι δυο μας ταλιμπανιζει!!!Ψηλο και αδυνατο το αντρακι σου (*) !!!Ειπα στον αντρα μου να την κατεβασει την ταινια!!!Καλυτερα με γυναικα την γενικη, μην κουραστεις, αν και ειμαι σιγουρη ότι θα την κυνηγας από πισω!!!Δεν σε αφηνουμε κοριτσακι, θα κανονισουμε το καλοκαιρι αδειες εκ περιτροπης για να υπαρχει παντα μια στα μετοπισθεν να σε φυλαει!!!!

Αριακι, σε διορισαν στο τμημα που ψηφιζεις???Αν δεν σε νοιαζει να ψηφισεις μην πας καθολου, αλλιως πηγαινε το πρωι και πες του ότι εχεις μωρο και δεν εχεις πουθενα να το αφησεις!Και τον αντρα μου τον διορισαν και θα προσπαθησω να τον απαλλαξω :shock: !!!Συγχαρητηρια για την κολλητουλα [smilie=blob9.gif] !!!Και η δικη μου κολλητη είναι εγκυος μετα από αρκετες ατυχιες και ειμαι πολύ χαρουμενη!!!Εγω του εβαλα τα ποδαρακια στο ποταμι, αλλα γκρινιαζε και μου ελεγε «κιο, κιο» :P:P !!!Τι γλυκουλια τα κοριτσακια σας μωρε :x !!!Εμενα παλι επειδη επαιζαν ολοι μαζι του, το ματι γαριδα!!!

Σταυρουλιτσα μου, καλη επιτυχία με το φορεμα και με το καλο να πιασει δουλεια ο αντρουλης σου!!!Ναι, ο μπαμπας μας είναι ξανθουλης με γαλανα ματια και ο μικρος βγηκε ξανθουλης με μπλεπρασινα ματια!Οπως εγραψα και πιο πανω δεν με διορισαν!Κουκλα η μικρη σου αλλα κι εσυ πολύ ομορφη φαινεσαι!!! @};-

Χαρουλιτα μου, εμεις πλεον τα λεμε και τηλεφωνικώς!!!Πραγματικα εμενα δεν μου φανηκε καθολου περιεργο που μιλησαμε στο τηλεφωνο γιατι αισθανομαι σαν να σας ξερω χρονια, τοσα εχουμε μοιραστει εδώ, ειναι ομως οντως συγκινητικο, ανθρωπους που δεν εχεις δει ποτε να νιωθεις πολυ οικια :x:x:ymblushing: !!!Καλα αυτό το μαγαζι που της πηρες τα παπουτσια εχει φοβερα κοριτσιστικα, θα ηθελα να τα βγαζει και για γεροντομπεμπεκες, δηλαδη για εμενα :lol::lol::lol: !!!Αυτο με τον χορο της μικρης στο στυλο, καλο θα ηταν να το κοιταξετε!!!Ο μπαμπας σας δεν τρελλαθηκε???Αχ, τι τον περιμενει!!!Μανα και κορη θα ξημεροβραδιαζονται στην Παολα! :lol::lol::lol: !!Καλα τι σου εκανε η αλλη με την παρουσιαση, γκρρ!!!Καλα κρατιεμαι ακομα για την ηλικια μου και το κυριοτερο με αντεχουν οι μπαρες :shock::shock::D !!!Γενικως ειμαστε της παρεας, αλλα αυτή η πιο στενη τωρα εχει πολύ πλακα, 2 μας εχουν μεινει ανυπαντροι και χωρις παιδια αλλα θα τους πεισουμε κι αυτους!!!Για την βαφτιση τα λεμε τηλεφωνικα!!Μια γλυκα φαινεται η κορη σου από τις περιγραφες σου :x:x !!!!

Βικουλινι μου, καηκε ο Ιακωβος ή την γλυτωσατε μονο με τους λεκεδες???Εγω βαριεμαι αφορητα αυτή την αλλαγη σεζον!!!Την γλυτωσαν τα μικρα σου με τις μυξουλες???Εκανες το ταξιδακι για τον γιατρο???Περιμενουμε νεα!!! :P:P

Μαρακι μου, τα συγχαρητηρια μου για την επιστροφη στην ενεργο δραση :oops::oops::oops::ymblushing::ymblushing::ymblushing::-p !!!!Με γεια τα πραγματακια σας!!!Την άλλη φορα παρε στον αντρουλη φανελες, να τα κανει σετ :lol::lol::lol: !!!Κι εμεις πρεπει να παμε για εφοδιασμο!!!Περαστικα σας!!!

Συμπεθερα μου άλλο λιγο και θα βαζαμε την Νικολουλη :P:P !!!Μπραβο που τα βρηκατε με τον αντρουλη!!Κι εμεις τσακωθηκαμε χθες (μαζι σεληνιαζονται οι συμπεθεροι!!!) αλλα το πρωι βαρεθηκα εγω να μην μιλαμε και τον πηρα τηλεφωνο και του λεω «σου περασε γεροπαραξενε (και του ριχνω και 18 μηνες!!!)???»Κρεμα μεσα στο αγριο χαραμα θελει η νυφουλα μου???Θα της φτιαχνουμε, για να μην πεις και κακαια πεθερα!!! :lol::lol::lol: Αχ κι εμεις με τους μαρκαδορους τα ιδια τραβαμε και τους δινω μονο πανω στο καρεκλακι του!

Φουφουδελακι μου τα ειπαμε και το πρωι, περαστικα σας κι ελπιζω να τελειωσει γρηγορα :x:x !!!Ωραια περασατε την Πρωτομαγια και πολύ καλη η κινηση σας με την παραλια!!Κι εγω εχω παρα πολλα βιβλια αδιαβαστα, ευτυχως ειπαμε θα παμε καμπινγκ με τους φιλους μας φετος και θα τελειωσω κανενα!!!

Μαγδουλα, ωραια περασατε κι εσεις!!!Και του χρονου!!! :P

Αντε βρε Δεσποινακι και ειχαμε ανησυχησει :?: !!!Καταρχην να σε ευχαριστησω για τα καλα σου λογια, αλλα όχι και διμετρη θεα, βρε υπερβαλεις :ymblushing: !!!Για το ζουζουνι μου όμως τα δεχομαι όλα τα καλα λογακια :P !!!!Πολυ λυπαμαι για το σκυλακι, τα ειχαμε πει και στο τσατ… :(:( Μονο που διαβασα όλα αυτά που εκανες από δουλειες και για την γιορτη του αντρα σου κουραστηκα, χαρα στο κουραγιο σου!!!Και οι άλλες οι ακαματρες να μην σε βοηθησουν καθολου???Αλλα πεθερα, τι περιμενεις :lol::lol: !!Πολυ ωραια τα νεα από τον γιατρο, βουρ τωρα στην «υπερωρια» και θα ερθει και το σπορι :P:P !!!!Με γεια τα παπουτσια!!!Ναι πηρε πρωτη φορα αντιβιωση από την ημερα που γεννηθηκε!!!Γιατι δεν μου μιλαγες βρε και ηθελα παρεα!!!Και ηθελα να σε ρωτησω και κατι, αλλα τελικα παρηγγειλα τα lipotropic της solgar από το site που μου ειχες πει!!!Καλα αποτελεσματα για τις εξετασεις!!!Πως παει στο φαρμακειο???Εγω δεν ξερω κατι για Κυπρο, γιατι????(γιατι δεν μπαινεις να τσαταρουμε θα μου απαντησεις και θα εχεις δικιο!!! ;) )

Στεργιακι μου, τι κανεις????Κι εγω δεν εχω δει την μπουμπου, θελω φωτο!!!!Γελαει η γλυκούλα, ε???Καλυτερα η συσκευη για δωρο, εμεις τους ειχαμε κανει ένα ταξιδι και τελικα πηγαμε κι εμεις μαζι!!!Πολυ ωραια τα φορεματα που εχεις διαλεξει, δες και εδώ http://www.asos.com/Women/ , εχω παραγγειλει πολλες φορες και με πιστωτικη και είναι πολύ ωραια και εδώ http://www.tidebuy.com/, εχει λιγο πιο βραδυνα, αλλα κι από εδώ παρηγγειλα και μου ηρθε πολύ ωραιο!!!Εγω για την βαφτιση που θα είναι νονος ο Δημητρης λεω να παρω ή αυτό http://www.tidebuy.com/product/Elegant- ... 53827.html σε κόκκινο ή αυτό http://www.dhgate.com/pv-ff808081353c09 ... d1d6e.html σε chiffon χωρις τη ζωνη στη μεση!Να μου φιλησεις την μπεμπα!!! :x:x

Ελενακι, θα στο λεω κάθε φορα…μπες να τα λεμε και σιγα σιγα όλα θα πανε καλυτερα!!! :x:x

Ξεχασα καμια, ελπιζω όχι!Δεν μπορειτε να πειτε, παλι θα εχετε υλικο για διαβασμα!!!Σας φιλω!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια στα βιαστικά γιατί έχω δουλειά.Πήγαμε κούνιες χθες με Αλεξανδρούκο και μαμά του.Περάσαμε ωραία...φώτο της προκοπής δε νομίζω να βγήκε...Σας αφηνω δε θα κάνω δουλειά και έχω πολύ...Καλό ΣΚ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!χθες περασαμε πολύ ωραια στο παρτυ,η μικρη ξεσάλωσε..το ξενυχτησαμε κ λιγο..11 φυγαμε από εκει κ ελεγα ότι θα κοιμηθει στο αμαξι αλλα αυτή μεσα στην ορεξη..μεχρι να παμε σπιτι να την αλλαξω κ τα σχετικα πηγε 11.30 κ την βαζω στην κουνια κ αρχισε να κλαιει…αυτό ηταν λεω….αλλα ευτυχως κρατησε πολύ λιγο γιατι ηταν κουρασμενη.. βεβαια δεν καλοεφαγε για βραδυ οποτε ξυπνησεμια φορα για πιπιλα κ μετα κατά τις 5 οπου την πηρα στο κρεβατι κ επειδη στριφογυριζε της εφτιαξα γαλα το οποιο δεν ηθελε κ μετα κλασικα στις 8!

Ξεκιναω λοιπον από την σελιδα 24!!!

Βικακι σε περιμενουμε Αθηνα!!!η καθυστερηση μπορει να μην ηταν τιποτα ,εγω που ειχα μια ανωμαλια πριν μερικους κυκλους πηγα στον γιατρο κ ηταν μια κυστουλα,τιποτα σοβαρο. Αχρειαστη να είναι οι γιατροι όπως το ειπες αλλα τι εκνευριστικο να μην μπορεις να εχεις έναν γιατρο να εμπιστευεσαι κ να πρεπει να ερχεσαι Αθηνα!!

Φωτεινακι τι γλυκας θα ηταν ο Αλεξανδρος με το λαστιχο στον κηπο!!!δεν θα ελεγα το ιδιο βεβαια αν το εκανε η δικια μου..χαχαχα τι εφαγες καλε κ ειχε τοσο ορεξη για κλωστιες η μπεμπουλα;ή μηπως ειχε πεθυμησει κανενα σουβλακι;;χαχαχα το διαβασα αυτό για τα σκυλακια αν κ το ηξερα αλλα ελα που είναι γεματα τα πετ σοπ…αν δεν το απαγορεψουν με νομο δεν γινεται τιποτα ,αν κ θα βρισκουν τροπο αυτοι κ θα τα κακομεταχειριζονται παλι προκειμενου να βγαλουν λεφτα…

Μαγδουλα δεν τρωει τωραπολυ ο Βασιλακης;σκεφτομαι ότι τωρα με την ζεστη θα μειωσουν κ άλλο τις ποσοτητες κ παθαινω ένα κατι…τρωει που τρωει λιγο…

Αριακι δεν μπορεις να αποφυγεις την εφορευτικη;η εστω να πας το πρωι κ να πεις πως εχεις κ ένα μωρο κ να φυγεις το μεσημερι…πως το κανεις κ δεν νευριαζεις ρε συ;;εγω εκει που λεω χαλαρα δεν θα νευριαζω,ε τοτε είναι που λυσσαει καποιο κοριτσακι….ναι οι φακες από ότι βλεπεω είναι πρωτο σε προτιμηση..γινεται να τρωει 5-6 φορες την βδομαδα φακες;;;αυτή την φορα της εβαλα κ κινοα μεσα γιατι το βλεπω να καθεται κ στο τελος θα το πεταξω…σου εφερε κ λουλουδακι μωρε η Μαριλου;χαχαχα

Φουφουκα βολταρεις ε;ωραια ακουγονται τα βουτηματα !!!το Στελλακι είναι δυσκολο ακομα κ στα μπισκοτοειδη κ σου εκανε εντυπωση που ζητησε κι άλλο;

Σταυρουλιτσα κι εγω ειπα να σταματησω λιγακι τα γλυκα κ να προσεχω λιγακι γιατι μου ανεφερε ο συζυγος ότι πηρα κανα δυο κιλακια…το ειπε κ ευγενικα ο καλος μου….χαχα τι εγινε με την δουλεια του αντρα σου;ελπιζω να πηγαν όλα καλα!!!!το Εμμελειακι ζουζουνι ….κι εμενα ετσι κανει όταν παμε στις κουνιες,το θεμα είναι πως φευγετε;γιατι εμενα η θα κλαιει ήθα ξαπλωσει κ κατω κ θα χτυπιεται. Απεδωσε η προσπαθεια με το φαι αλλα να συνεχιστει ελπιζω κ να τρωει κ λιγακι ηρεμα βρε παιδι μου…παω να την καθισω στην καρεκλα κ απλωνει χερια ποδια σαν χταποδι κ κραταει αντισταση..2χερια εχω κ εγω…κ δεν είναι ότι θελει να φαει αλλου …τελοσπαντων…κανω υπομονη,αναπνοες,ομμμμ ομμμμ ομμμμ!!!!!χαχαχα θα ακους σε λιγο την Εμμελεια να κανει κ πολιτικες αναλυσεις….χαχα τρελη!!!

Χαρουλιτα με γεια τα ρουχαλακια σας,κι εγω χθες που πηγα να παρω δωρο για το παρτυ,πηρα κ ένα ζακετακι μπολερο στη μικρη κ ένα καπελο που αρνειται πεισματικα να βαλει…πηρα κι εγω 3-4 μπλουζιτσες…ηθελα να ηξερα που τα βλεπει το παιδι κ τα κανει,ακου να χορευει στο στυλο!!!!χαχαχαχα κι εσυ βλεπω δεν ηθελες κ πολύ!!χαχαχαχα εμενα τελευταιο κατορθωμα είναι να ανεβαινει στις καρεκλες κ από εκει στο τραπεζι…βεβαια με τοσο Σαλεα…τι να κανει κ το παιδι;;;χαχαχα αντε ρε με την παρουσιαση…πολύ υπευθυνη η επιμελητρια βλεπω….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλα εγω τα χαλια λεω να τα βγαλω προς το τελος του μηνα,να εχει ζεσταθει καλα το σπιτι,να φοραμε μονο καλοκαιρινα πια.ωχ ενταξει με τον καφε ο μικρος; καηκε πολύ;τελικα αρρωστησατε;τωρα είναι κ οι αλλεργιες της ανοιξης κ μπορει να είναι κ από εκει η μυξουλες.

Χαρουλιτα ποσο γελασα..να ακουσω την Δεσποινα να πει ‘’μητερα’’ την πεθερα…χαχαχαχα στειλε μου την Δημητρουλα καμια βδομαδουλα να μου ζηταει φαγητο(κ να το τρωει βεβαια)να χαρω κι εγω λιγακι!!!μαρη θα σου στειλω κουλουρια να μαθεις να λες κ να με κακολογεις….καλα που να με δεις τοτε το Πασχα,επειδη καταλαβαινε κ την ανησυχια η Κωνσταντινα ολοι να τρεχουν να βρουν πυροσβεστηρες,να ανεβαινουν στη σκεπη,σπιθες να βγαινουν από την καμιναδα ,καπνος μεσα από το σπιτι κι εγω να εχω την Κωνσταντινα αγκαλια κ να τραγουδαω…ηταν ελεγχομενο σχετικα αλλα γενικα ειμαι ψυχραιμη.ε μετα εκτος ότι εσβησε η φωτια,εμεις κοιμομασταν στο επανω σπιτι που δεν επικοινωνει με το άλλο. Καλε μη μαθαινει ο παππους τετοια συνθηματα στο παιδι…χαχαχα,εκανα ένα τεστ κ καλα τι να ψησισω κ μου βγηκε ΚΚΕ!!XAXAXA κ μετα Λαος….Παναγιτσα μου!!!!

Πολύ ωραια κ η προσκληση κ η μπομπονιερα!!!θα εχετε κ παιδικες μπομπονιεριες;μια χαρα είναι κ το τουλι,τοσα λεφτα για κουτακια,χαμενα θα πανε…

Μαρακι μα επιτελους ποτε θα περασουν οι ιωσεις;;;είναι καλυτερα τα κοριτσια;περαστικα τους!!!νομιζω ότι μου φαινεται πιο αδυνατη η Χρυσανθουλα αφου από εμετο σε εμετο είναι…μπραβο κ με τον αντρουλη,παει κ αυτό το προβληματακι!!!!ποιος σας πιανει τωρα….θα δεχεσαι κατι επιθεσεις…χαχαχα με γεια τα ρουχαλακια σας!!!καλε στον αντρα μονο σωβρακα;;;επειδη εγινε σαν καινουριο;;;χαχαχαχα ωχ κολλησατε κι εσεις;;

Καλε Φωτεινη αμα τα δυσκολα είναι στα 2-3 τι θα κανω τοτε;;;θα αυτοκτονησω;;;;θυμαμαι μου ελεγαν κανε υπομονη να χρονισει κ θα στρωσει,όταν χρονισε ,κανε υπομονη μεχρι τα 2.κ τωρα λες κ τα 3;;;;τελειωσατε κ τα εμβολιακια;αντε ωραια!!εμεις 2 ακομα.πρεπει να παρω κ μια ζυγαρια ακριβειας για να την ζυγιζω εγω κ να μην την πηγαινω μετα στην παιδιατρο γιατι εμεις πρεπει να το ελεγχουμε το βαρος…αν κ μονο για ζυγισμα δεν μου παιρνει τιποτα.

Εσυ το εχεις παρει πολύ ζεστα το ρολο της πολυτεκνης ε;χαχαχα μπραβο μπραβο!!!!!!μην ανησυχεις καλε ,εμεις θα σου κανουμε παρεα,το θεμα είναι εσυ θα προλαβαινεις να μπαινεις;;;σημερα λογικα θα κανεις την γενικη ε;προσεχε καημενη μου!!!!!!μην ξεθεωσεις το μικρακι!!!!

Καλε τι κουκλακι η Εμμελεια;;;φοβερη η φωτο στην τουαλετα!!!!χαχαχα πως τα πατε με την τουαλετα;βγαλατε την πανα;ατυχηματα;;Σταυρουλιτσα πρεπει να εχεις αδυνατησει αρκετα ε;τουλαχιστον από την προηγουμενη φωτο που ειχες στειλει.

Αριακι πηγατε κ για μπανακι;τι καλα!!!!λεμε να παμε κι εμεις εστω για βολτα…γιατι νομιζω ότι θα πουντιασω από τωρα…αχ περιμενω φωτο από τα ζουζουνακια!!!!γλυκα θα ηταν!!!ξεκινησες εκπαιδευση;ειχα διαβασει ότι για να ξεκινησεις πρεπει το παιδι να μπορει να τα ονομαζει,δηλ να σου λεει τι θελει.οποτε ακομα δεν τολμω…θα δουμε πιο μετα το καλοκαιρι μπας και…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ατελειωτα τα σχολια….δεν ξανακανω τοσες απουσιες….η Κωνσταντινα ακουει mtv κ χορευει…

Μπηκε η Δεσποινα κ η συμπεθερα…κανω την παπια…προς τοπαρον..χεχεχε

Ωραια περασατε πρωτομαγια Χαρα μου!!!τι ωραια που περναει η μικρη με την βαφτιστηρα σου!!!φιλεναδιτσες…ειδες πως κανουν με τα παιδια;δεν αλλαξε καθολου γνωμη ο αντρας σου;

Σταυρουλιτσα κι εμενα στο εξοχικο όταν παμε είναι μονη της αλλα βρισκει τοσα να κανει εκει….τι περιμενουν οι φιλεναδες σου;;

Φωτεινουλα μην αφηνεις καλε τον αντρα σου,μια μερα είναι στο σπιτι!!η Κωνσταντινα έναν μαρκαδορο χρειαζεται κ θα σας εχω πολύ υλικο..χαχαχα

Φουφουκι πως είναι η Αγγελικουλα;κ γιατι δεν τις βγαζεις εξω;να της κανει κ καλο ο ηλιος; Μπραβο που μαθαινεις κ για τον εθελοντισμο!!!προσπαθω βρε φουφουκι να ειμαι ηρεμη αλλα τι να κανω;;να την αφηνω νηστικη;οση ωρα κ να την αφησω μολι την βαλω να φαει θα κανει παλι τα ιδια…σε τρελαινει ή δεν σε τρελαινει;;; πρεπει να το ειχα αναφερει για την αντιβιωση ,μην σκας καλε…είναι που εχει κ την διαταση στο νεφρο κ είναι πιο ευαισθητη για ουρολοιμωξη γι αυτό την παιρνει για προφυλαξη.Δευτερα παμε κ για υπερηχο νεφρου, ευχηθείτε να εχει μειωθει λιγακι η διαταση…πρεπει βεβαια να περασει η παλλινδρομιση για να μειωθει τελειως.αληθεια ξερει καμια αν η παλινδρομιση φαινεται αν περασε μονο με την κυστεογραφια;ηταν λιγο σοκαριστικο για την μικρη όταν την εκανε κ δεν θελω να το ξαναπερασει…. Γερο στομαχι το Αγγλικακι ε;κανει όμως να τρωνε τοσο πικαντικα;μην την πειραξει.με γεια τα παπουτσακια των κοριτσιων!!!!εχεις ξεκιησει κι εσυ εκπαιδευση για την τουαλετα στο Αγγελικακι;

Μαγδουλα εκδρομουλα πηγαμε πρωτομαγια;μια χαρα!!!!!περασε ωραια ο γλυκας ο γιος σου!!!ψωνια κι εσυ σημερα ε;το δικαιουσαι με τοσα μπονους!!!!οσο με τον αντρουλη ελπιζω τωρα να εχουμε μονο πανω γιατι ειμασταν πολύ αγαπημενοι κ γι αυτό που την εδωσε που απομακρυνθηκαμε….

Δεσποινακι τελειωσες με την εξεταστικη…περιμενω να ακουσω βαθμολογια..φυτουκλα!!!σε πληροφορω με τα μπισκοτα ειχαμε μαζεψει ολες τις παπιες κ δεν πηγαιναν στα αλλα παιδακια που ειχαν φερει μαρουλακια κ τετοια πραγματα….οι παπιες ξερουν να εκτιμουν κυρια μου!!!!γιατι να μην επιτρεπεται η σοκολατα υγειας;με βαζεις σε σκεψεις..ουτεγαλα εχει,ουτε αλευρι…

Τι ωραια εκδρομη κανατε την Πρωτομαγια!!!!

Συμπεθερουλα μπραβο που τρωει ο γαμπρουλης μου!!!μην είναι σαμιαμιδια κ το 2!!!λικερ φραουλα;τι λες τωρα;;περασε ωραια ο Τασουλης την πρωτομαγια ε;μπραβο μπραβο!!!αχ τι ωραιο αυτό με το κουρεμα!!!!ελα ρε,κ aqua aerobic;;πολύ μπροστα η Τριπολη!!!χαχαχα θελω κι εγω!!!!!!προς το παρον ελπιζω να τα καταφερω με το babyswimming….ομορφα με τον δασκαλο ε;;;τον συμπεθερο κ τα ματια σου!!!!αχ το ιδιο παθαινω κι εγω με την Κωνσταντινα,ολοι μου λενε ότι είναι πολύ ησυχη αλλα σπιτι όταν πεισμωνει χτυπαει κι εκεινη το κεφαλακι της ή γρατσουνιεται,τωρα να φανταστεις εχει καταγδαρει το ένα μπρατσο της….μα τι τους πιανει πια αυτους τους αντρες;;;ποτε θα καταλαβουν ότι εμεις εχουμε παντα δικιο;;;;;;κοιτα μην τα παρεις πισω μετα ,η νυφη είναι δυσκολη…χαχαχα καλε μη μου τον πουντιασεις τον γαμπρο…το ποταμι θα ηταν μπουζι!!!!καμπινγκ φετος;ο μικρος;;χαρας το κουραγιο σου…

Μαρακι τι ωραια που συνανιεστε συχνα με Φωτεινη!!!Μαγδααααααα;;;κανονισε να παμε στο Φλοισβο!!!

Καλε τελειωσα!!!!!δεν προλαβα τα κοριτσια στο τσατ ομω γιατι εφτασε κ η ωρα του φρουτου…φιλακιααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου να μαι παλι...σημερα δεν ειχα σχολη λογω εκλογων και απολαμβανω μεσημεριανη ξαπλα....οχι υπνο φυσικα γιατι δεν το εχω συνηθησει και μετα δεν θα με πιανει υπνος το βραδυ...σημερα σιδερωσα εβαλα και κατι πλυντηρια φαγητο ειχα οποτε δεν μαγειρεψα...θελω να παω θαλασσα αλλα εχω ακομα περιοδο ελπιζω αυριο...κυριακη θα παμε στο χωριο του αντρα μου για να ψηφισει αλλα δεν θα καθησουμε θα παμε για καφε με την παρεα και μια γρηγορη βολτα απο πεθερικα και αυτο ηταν!!σκεφτομαστε πηγαινοντας να σταματησουμε σε μια παραλια στο δρομο μας να ριξουμε και μια βουτιτσα οποτε θα το κανουμε σαν εκδρομουλα!!

ΡΟΥΛΑΚΙ τελεια στη Δαφνη ειναι ο νονος μου απο το διπλανο χωριο και οταν κατεβαινουν καλοκαιρακι παω κι εγω καμια βολτα...καλε θα εβαζες το παιδι εκει στο ποταμι αυτοι εκει σκεπαζοντε με παπλωμα ακομα και τον Ιουλιο μιλαμε για τοσο κρυο...τωρα για τη διαιτολογο τι να πω?????ποσο να αδυνατησεις ακομα?????που θα φτασεις???θα σε περνει ο αερας....και για το αερομπικ τελειο μου ακουγεται ειναι πολυ καλο να κανεις πραγματα που σ ευχαριστουν..δεν πειραζει μωρε για τις εκλογες θα κλεινοσουν μια κυριακη με τετοιο καιρο μεσα σε ενα εκλογικο κεντρο κοιτα να απαλλαξεις και τον αντρουλη και πηγαινεται μια βολτα στη θαλασσα να το ευχαριστηθειτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΛΑ τα ειπαμε και στο τσατ...μια χαρα περασατε στο παρτακι αλλα σε ξεθεωσε ολη νυχτα...απορω πως αντεχεις να κοιμασαι μονο τοσο λιγο :roll: με τον αντρουλη ολα καλα??μετα τη συζητηση βλεπεις να αλλαζει κατι???

ΜΑΓΔΟΥΛΑ εχεις ρεπο σημερα οποτε καλοπιζεσε αντε μπες αυριο να μας πεις τι ψωνησες??τι ωραια που περασατε πρωτομαγια..θα πατε και φετος κερκυρα???αντε να περασετε κι απο εδω να συναντηθουμε!!!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ πιστευω θα αναρωσει συντομα το Αγγελικακι με τετοιο καιρο ειναι πολυ σπαστικο να εχει πυρετο και να ειστε μεσα στο σπιτι.με Κυπρο τιποτα ακομα περιμενουμε μετα τις εκλογες...καλο θα ηταν να ερχομαστε νησακι αν δεν παμε Κυπρο αλλα τωρα ετσι οπως εκαναν τις μεταθεσεις δεν μας βλεπω να κουνιομαστε απο εδω αλλα ουτε κι εσεις απο εκει.ελα βρε μου κανει εντυπωση που δεν ηξερες για την αντιβιωση εγω παντως το ηξερα....αλλα που σε αφηνουν τα γειτονακια να μας δωσεις και εμας λιγη σημασια :lol::lol: αληθεια τι εκαναν μετακομησαν η οχι ακομα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυσαρες μπηκα να πω μια καλημερα γιατι παλι θα χασψ επεισοδια κ βλεπω ενα εκατομυριο σχολια τι να πρωτοδιαβασω καλε!!!!!!!!!!!!!κ οι δουλειες απειρες αλλα της αφηνω μπας κ γινουν μονες τους..χαχα καλε χτες πηγα περιστερι αλλα κομμωτρια ειχα βαλει να ρθει δευτερα οτι να ναι ετσι πηγαμε για καφε κ ψωνια με μανουλιτσα μου στον πεζοδρομο κ μαλλι δευτερα πηρα τρεις μπλουζες τιποτα δεν μου αρεσει φετος :twisted::twisted: σημερα πηγαμε παλι βολτιτσα το πρωι στο λιροι μερλιν και τωρα τεζα ο β μπας κ κανω καμια δουλεια..δεν σχολιαζω διαβαζω να δω τα νεα σας κ θα σχολιασω με 1η ευκαιρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πρωτοσχολιασω παναθεμα σας ααααααχ ρουλιτσα ετσι κι εγω καλη μου σαν εσενα βαριεμαι να ναστε μαλωμενοι κ ριχνω τα μουτρα κ εγω του ριχνω ενα χρονο :oops::oops: χαχαχαχα κ εμενα με αποκαλει η μικρη οτι να ναι!!ωραιος ο δασκαλος ε..να αρχισουμε κι εμεις καλε χαχαχα αλλα μας πεφτει μακρια :lol::lol:

αλεξανδρουλα χαιρομαι που ολα οκ με αντρουλη σου ετσι ειναι καπου καπου σεληνιαζονται οι εγωισταροι μας κι εχουν κ παντα αδικο :mrgreen::mrgreen:

δεσποινουλα εκδρομουλα ακουω κ εγω πως κ πως περιμενω να ξεαδιαθετησω να αρχισουμε μπανια..πεθαινω για την θαλασσα πεθαινω!!!!!!!!

μαρακι στεφθηκε με επιτυχια το εργαλειο.μπραβω τωρα απολαυστε το με τα νεα βρακια κιολας που του πηρες.

φωτεινη κοιτα μη κλαταρεις κ την γυναικα που θα φερεις με τις δουλειες με συνεση μαρι.παλι βολτα με μαρακι ειδα ζηλευω!!!!!!!

συμπεθερουλα κομματοσκυλο η νυφαδια χαχαχα πολυ γουσταρω!!εμενα ο τρελαρας παιδια λεπτο δεν σταματαει με εχει ψοφησει..αλλα στην βολτα κυριος οσο για τις κουνιες φευγουμε ευκολα οταν ειμαι με αντρα κυνηγιουνται κ καλα κοντα στην πορτα κ το παιχνιδι συνεχιζει ως το αμαξι..οταν ειμαι μονη του λεω πως εχω μια εκπληξη σπιτι η στο αμαξι κ φευγει για να δει τι ειναι εκει του δινω κανα αυτοκολλητο κανα μπισκοτο κατι μικρο κ τωρα το μαθε κ οταν ειναι κ πω φυγαμε λεει επηξη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αστραφτερο σπιτι πολυ γελασα με το να χω γκομενο τα αδερφια σου

ειναι ωραια τα αδερφια σου σαν κ σενα??? αμα ειναι να το σκεφτω χαχαχαχαχα...

πως ειναι οι τσουπρες εγιναν καλα επιτελους πακετο το καλοκαιρι οι αρρωστιες.τρελοκαιρος.

βικουλινακι που εισαι καλε να μας πεις για καμια ζουζουνια του ιακωβου..

αναλαμπη συμπεθερα σουπερ το προσκλητηριακι!

ρε κοριτσακια κ εγω λεω να κοψουμε πανα σε κανα 2μηνο εσεις τι θα κανετε??μωρε τον λυπαμαι να ναβει ο κωλος του με τις πανες..

στεργιακι μπαινε ρε μη χανεσαι μας λειπεις κι εσυ κ ελενα.

τουιτακο μου βρηκε τελικα ο αντρουλης δουλειτσα??μακαρι εμενα αλλος ανθρωπος εγινε απο τοτε που επιασε δουλεια αν κ με τρωει η ζηλεια καποιες μερες καλα τον ειχα σπιτι μαντρωμενο τοσο καιρο χαχαχαχ

αριακι μου τελικα το μαριλουκι ειναι ολα τα λεφτα για φαγωμα κι αυτο οπως ολα τα σκατουλια μας.κατα τα αλλα ειπα δεν θα σχολιασω χαχαχα θα βγουν να απλωθουν τα ρουχα μονα τους στο τελος..θελω στεγνωτηριο γκρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εμείς καλά.Το Αγγελικάκι μου από προχθές το βράδυ ευτυχώς δεν έκανε πυρετό και η Στελλίτσα από σήμερα το μεσημέρι και μετά έχει λίγες μυξούλες.Και μου λέει:"Μαμά,έχω πολλές μύξες",φυσάμε τη μυτούλα και μου κάνει:"Εντάτσει,είναι πολύ καλύτερα". :x Έχω μάθημα σε λίγο και βαριέμαι,αλλά κάνω υπομονή.Θα τα σταματήσω όπου να'ναι τα μαθήματα,γιατί έχει ανοίξει ο καιρός και είναι βάρβαρο.

Ρουλάκι,πήγατε Ναύπλιο;;;Είναι από τις αγαπημένες μου πόλεις,όταν ήμασταν Αθήνα και Κόρινθο πηγαίναμε για πλάκα.Τι μου θύμισες τώρα;;; :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Για πες καλέ για το aqua aerobic.Σου είπα ότι σκέφτομαι να μετακομίσω στην Τρίπολη; :lol::lol::lol:

Άλεξ,κι εμένα μερικές φορές με παίρνει το παράπονο που δεν είμαστε όπως παλιά.Το συζητάμε και μετά το παλεύουμε.Όσο για τον πυρετό,ο ήλιος είναι ότι χειρότερο.Μία φορά είχα λιποθυμήσει.Δεν πρέπει να είναι στον ήλιο με πυρετό. :? Καλά αποτελέσματα με τον υπέρηχο τη Δευτέρα.ΑΦού δεν την πείραξαν μέχρι τώρα οι πατάτες οι πικάντικες,τότε δεν έχει πρόβλημα.Σήμερα έφαγε κάτι ξηρούς καρπους που καίνε. :lol::lol::lol: Ευτυχώς μόνο 1-2.Δεν έχω ξεκινήσει εκπαίδευση,κανα δυο φορές την έχω βάλει έτσι δοκιμαστικά,αλλά τζίφος.Βασικά ξέρω ότι για να το κόψουμε πρέπει το πρωί να ξυπνάει και να είναι η πάνα της θεόστεγνη.Αυτό δε συμβαίνει ακόμα.Η Στέλλα το έκανε.Βέβαια,είναι και μικρούλα ακόμα.Σκέφτομαι να ξεκινήσω,όταν θα ξεστρώσω,για να μην έχω και παρατράγουδα και το πολύ πολύ κόβω μόνο της ημέρας για αρχή και σιγά σιγά της νύχτας.Θα μου κακοφανεί όμως,γιατί η Στέλλα το είχε κόψει μία και καλή.Θα δούμε.

Δεσποινάκι,όντως τώρα είναι δύσκολο να γίνουν μεταθέσεις.Ευτυχώς εμείς είμαστε ακόμα στην αρχή,δεν έχουμε ούτε ένα χρόνο εδώ,οπότε δε μας κακοφαίνεται. ;) Δεν είναι ότι δε σας δίνω σημασία,βρε.Θα δεις όμως όταν έχεις παιδάκια,ότι δεν είναι και ό,τι καλύτερο να τα κρατάς μέσα με ωραίο καιρό για να σερφάρεις. :shock::shock::shock::lol::lol::lol: Τα γειτονάκια όχι δε μετακόμισαν ακόμη.

Μαγδούλα,κοίτα!Θα σου μιλήσω ειλικρινά και τελείως αντικειμενικά,ωραία είναι τα αδέρφια μου,αλλά φυσικά όχι όσο εγώ. :lol::lol::lol::lol: Παναγία μου,να δει ο άντρας σου τι λέμε και θα ψάχνει να βρει ποια είναι το αστραφτερό σπίτι και θα με κυνηγάει με το δίκανο.Ευτυχώς που δε λες το όνομά μου και θα είναι δύσκολο να με εντοπίσει. :lol::lol::lol: Μεγεια τα πραγματάκια σας. :D Α,καλά το στεγνωτήριο είναι πονεμένη ιστορία.Εδώ στο νησί το χειμώνα είναι άκρως απαραίτητο.Όταν όμως αρχίζουν οι ζέστες δε συμφέρει,γιατί βγάζει πολύ ζέστη σε όλο το σπίτι και δεν μπορείς να σταθείς.

Αυτά.Μπήκα να σχολιάσω,για να μη μαζευτούν πάλι!Φιλάκια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια εμεις ξυπνησαμε για μπεκατσες χαχαχαχ δεν πειραζει παρολο που αλλαξαμε περιβαλλον μια χαρα κοιμηθηκε αμεσα κ χωρις ξυπνηματα οποτε το προσπερνω το 6.30 :twisted::twisted:

αντε φουφουκακι να γινουν καλα οι μικρουλες να αρχισουν τα ξεπορτισματα, :D:D εμεις καισαριανη απο χτες ο μπαμπας μας πηγε δουλεια θα ρθει να παμε για ψηφο κ μετα θα παμε σπιτακι μας μιας κ σημερα δουλευω :mrgreen::mrgreen: ο σπορος παιζει αρμονιο ενα τεραστιο κ ετσι εχω ησυχια τωρα.

αναλαμπη καποτε αριακη με ρωταγες πως κ δεν πεφτει απο το κρεβατι καταρχην τον κολαω μεσα μεσα επισης βαζω μαξιλαρια κ απο την μιοα εχει τοιχο το κρεβατι αλλα εμαθε απο μικρος κ κατεβαινει παλια μου χε πεσει κ μενα σκαρφαλωσε ενω κοιμομουν απο πανω μου κ παρτον κατω αλλα εχω κ χαλι κ ξυλινο πατωμα οποτε μικρο το κακο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω στην καισαριανη εχουν μια γατα αλλα πολυ στριμενη ενω τα παω τελεια με ολα τα ζωα αυτη μονο να δαγκωνει κ να γρατζουναει ξερει τρεμω μην ορμησει στο μικρο γιατι αυτος εχει συνηθισει με τις δικες μας κ παει να την ταισει κ αυτη αγριευει η κακιστρο την εβγαζα στο μπαλκονι κ δεν εβγαινε η ατιμη μου ορμαγε..

κομαντο θα τον κανεις τον τασουλη ρουλιτσα στα ποταμια απο τωρα.. :lol::lol: καλε τουιτακο τι κοριτσαρος ειναι η μικρη κανει τσσσ απο τωρα μονη :o:o μπραβω!!!

αχ μωρε η δημητρουλα μας ειναι κοινωνικο κοριτσακι ετσι κ ο δικος μου εχει 3 φιλαρακια γειτονες κ ολο φωναζει αννα μαρια αγγελε γωγω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μαρακι τωρα ειδα το βιντεακι καλε τι μαναρακια γλυκα ειναι αυτα σαν τα διδυμακια sto utube που μιλανε αψογες ειναι για χαζεμα τρελα!!!εχουμε το ιδιο καρεκλακι πολυ βολικο ε..απο τις καλες αγορες βγηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!καλη ψηφο σημερα!!!για να δουμε τι θα γινει σημερα....χθες η μικρη δεν ηθελε να κοιμηθει το μεσημερι ,τι στο κρεβατι την ειχα παρει μαζι μου,τι στην κουνια της τιποτα..τελικα κοιμηθηκε αργα το απογευμα ...το βραδυ κοιμηθηκε 11.30 κ εκει που ελεγα τουλαχιστον θα κοιμηθηθει λιγακι περισσοτερο,τελικα ξυπνησε κ νωριτερα ,στις 7...μα ειναι δυνατον;;την πηρα παλι στο κρεβατι αλλα αυτη ειχε ορεξη.την ανελαβε ο μπαμπας να την ταισει αλλα κι αυτος αντι να την βαλει στο καρεκλακι την ειχε να περιφερεται κ φυσικα δεν καθοταν να φαει.ωσπου μετα τον ακουω να της λεει ''φαε μονη σου''κ λεω θα κανει το σαλονι μεσα στις κρεμες οποτε σηκωθηκα να αναλαβω..τωρα πηγανε να παρουν ψωμακι αλλα μαλλον η μικρη θα τον πηγε κ στις κουνιες που ειναι στον δρομο τους... :lol::lol::lol:

σχολιαζω αργοτερα γιατι ηρθαν!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.Διαβασα και τα νεα σας και χαιρομαι που ειστε καλα.Και εγω καλυτερα ειμαι.Ισως με βοηθησε και η αλλαγη του καιρου.Ο Ορεστης ειναι μια χαρα και με τρελαινει στις αγκαλιες και στα φιλια.Το Πασχα του πηραμε μονο κρεβατι που ειναι αυτοκινητο και κοιμαται εκει.Σε γενικες γραμμες καλα πηγαινουμε.Του αρεσει πολυ.Ολη μερα θελει να τρωει αγγουρι,φωναζει ¨μαμα αγκα¨ και τρεχει στο ψυγειο.

Την περασμενη εβδομαδα μας εδωσαν πεντε μισθους που μας χρωστουσαν απο το 2011.Τωρα εκκρεμουν οι μισθοι του 2012.Ολη μερα ειμαστε εξω.Δε θελει με τιποτα ο μικρος να μπει μεσα,κλαιει.Τωρα τον πηγε ο αντρας μου στην πεθερα μου που εχει κοτουλες,σκυλο,χηνες,γαλοπουλες,γατες και τρελαινεται να τα κυνηγαει.Ολοκληρο παιδακι εχει γινει.Αν καταφερω να τον καθαρισω το καλοκαιρι θα τον στειλω παιδικο σταθμο το φθινοπωρο.

Ειδα τις φωτο που μου στειλατε απο τα παιδακια σας και ειναι ολα κουκλακια.Η αδυναμια μου ειναι ο Βασιλης της Μαγδας.Μου θυμιζει πολυ τον Ορεστακο.

Με τον αντρα μου ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα.Εκεινος προσπαθει αλλα εγω ειμαι καπως περιεργα.Νιωθω οτι εχει χαθει η μαγεια.

ελπιζω να τα πουμε συντομα.Σας φιλω γλυκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλο βολι!!!!Εγω ψηφισα απο τους πρωτους,μετα της συνοδειας της Μιμης που την ειχα ντυσει σαν σημαια το ΠΑΣΟΚ :lol::lol::lol::lol: , αφου επρεπε να ελθω στη δουλεια!!!Εφημερευω σημερα :twisted::twisted::twisted::twisted: καθολου δεν θελω να εφημερευω στις εκλογες,θελω να τις ζω,με παιρνουν και ολοι οι φιλοι απο το πρωι να παμε για καφε και σκαω :twisted::twisted::twisted:

Κατα τ'αλλα,τι να σας πω!!!Λεφτα μοιραζαν αυτο το 3ημερο και μπηκατε ολες μαζι :o:o:o βεβαια διαβαζα τοσες μερες αλλα δεν προλαβαινα να σχολιασω,εχω αγχωθει με την προετοιμασια της βαφτισης και εχω καταπιαστει να τελειωσω για να αρχισω τις ετοιμασιες για το συνεδριο!!!

Το πρωι που λετε,ξυπναω και τους αφηνω στο κρεββατι με τον μπαμπα της(μας ειχε επισκεφτει κατα τις 6:30)!Το πλανο ηταν να παω εγω να ψηφισω και να ελθω στη δουλεια και αυτοι θα καταιβαιναν αργορερα στη μανα μου για φαι!!Πηρε ομως χαμπαρι οτι δεν ημουν εκει και σεληνιαστηκε :twisted::twisted::twisted: τι να κανω και εγω ,την ταισα,την εντυσα,πηγαμε αλα μπρατσετα και ψηφισαμε και την πηγα στη μανα μου!!!Ακουστε αμφιεση το σκατο:ασπρη φουστα,μπλουζα πρασινη με ασπρο πουα και καπελε λουλουδατο πραινο -ασπρο-κιτρινο :lol::lol::lol: σαν την Βουγιουκλακη ηταν :lol::lol::lol:

ΑΑΑΑΑΑ!!!Και στο χερι ενα μπαλονι που δεν το αποχωριζοταν με τιποτα γιατι της το ειχε δωσει ο gummy bear :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθες το απογευμα την πηγαμε Λουνα-παρκ και ηταν εκει ο γκαμυ μπερ και κατι ακομα που δεν το θυμαμαι σε κιτρινη γατα :lol::lol::lol: Μιλαμε ενθουσιαστηκε :!::!::!::!: Ειχε πιστα(το στοιχειο μας :lol::lol::lol: ),ειχε τραγουδια δυνατα και χορευαν τα παιδακια με αυτους!!Η δικια μου τα εδωσε ολα :lol::lol::lol: σε καποια φαση της καναν ολοι χωρο και της χτυπουσαν παλαμακι και χορευε μονη με τα κουκλια!!!Εχω τελεις φωτο ,αλλα στο κινητο και δεν μπορω να τις περασω στον υπολογιστη :(:( Μιλαμε οτι καμαρωνα η κουκουβαια αλλα και ομπαμπας μας σαν γυφτικο σκεπαρνι :lol::lol::lol: Βεβαια οταν στις 10 τελειωσε το πανηγυρι ,ψαχναμε σε ολο το δασος να βρουμε το γκαμυ μπερ :mrgreen::mrgreen::mrgreen: θα την πανε ομως παλι σημερα η μανα μου ;)

Την Πεμπτη ομως εζησα μια τραγωδια!!!Κατεβηκαμε με την μικρη,την αδελφη μου και την ανηψια μου για ψωνια :!: Κατι ιδεες που τις εχουμε ομως :mrgreen::mrgreen: Ηθελα να της παρω καθημερινα παπουτσια ανοιξιατικα,η αδελφη μου ηθελε παπουτσια για αυτην και για την μικρη ρουχα και παποτσια για την βαφτιση :o:o:o Η μανα μου ηλθε κλασσικα για χορηγος :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αυτε ομως καμια συνεργασια,να μαλωνουν ,να κλαινε,η δικια μου να μην θελει να καθισει με την καμια στο καροτσι και ολη την ωρα να την εχω αγκαλια :twisted::twisted::twisted::twisted: Να καθυστερουμε και δουλεια να μην κανουμε!!!Την αδελφη μου την επιασε υστερια οτι τα δικα της ψωνια επειγουν περισσοτερο και οτι εγω ειμαι αναισθητη και τους καθυστερω :shock::shock::shock: Τελικα βριζομασταν μεταξυ μας μεχρι που μας λεει η ανηψια μου:"μην μιλατε ετσι καλε μπροστα στα παιδια σας,ντροπη σας" :oops::oops::oops: τελικα της ειπα να χωρισουμε για λιγο να ηρεμησουμε,πηρα εγω παππουτσια στη δικια μου και μετα πηγα και τους βρηκα και τελειωσαμε ολα σε 1 ωρα!!!Απλα εκειν η την ωρα ειχαμε κουραστει και οι δυο με τις μικρες και δεν ειχαμα υπομονη :oops::oops::oops:

Παντως πηρα στη μικρη κατι τελεια PRADA(μην φωναζετε,ρε :oops::oops::oops: ,αφου μου αρεσαν πολυ και μας ειχε στειλει λεφτα η πεθερα μου),αλλωστε καναν 67ευρα και η γιαγια μας ειχε στειλει 100 :D:D:D:D οποτε θα παω αυριο LIDL γιατι ειδα οτι εχει απο αυριο κατι βαμβακερα συνολακια για μεσα στο σπιτι,ωραιοτατα 6 ευρω :shock::shock::shock: θα παω αυριο και θα σας πω ;)

Αλλα και η ανηψια μου,πηρε ενα φορεμα μπλε με βολαν ,κοκκινη μεταξωτη ζωνη,κοκκινη μπουτονιερα και κολιε :o:o:o ασημι μπαλαρινα και μπολερο λευκο με ασημι σβαροφσκι στο κουμπωμα :D:D:D σαν τα κοριτσακια που εχουν στις φωτογραφησεις ειναι :D:D:D

Αυτα τα δικα μου εν'ολιγοις :!: Θα προσπαθησω να σχολιασω τωρα,αν και επειδη τα διαβαζα σε δοσεις δεν πολυθυμαμαι :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον θα ξεκινησω μα σχολια γενικου περιεχομενου,μπας και μου ελθουν και τα υπολοιπα ;)

Καταρχην για την εκπαιδευση τουαλετας,εγω την αποκλειω για φετος!!Συμφωνω με την Φουφου ,αφου δεν ξυπναει ποτε στεγνη!!!Ασε που η δικια μου δεν μιλαει,πως να τα πει :?: Γενικα λεει οτι εκανε πουφ,αλλα αφου τα κανει,ασε που καμια φορα εννοει οτι απλα την αμολησε :lol::lol::lol:

Παντως πριν τα 2 δεν εχουν ωριμασει οι σφιγκτηρες σε ολα τα παιδακια :roll::roll::roll:

Βεβαια η μανα μου λεει οτι,οταν την περαει στο εξοχικο θα την αφηνει στην αυλη χωρις πανα για να δουμε :roll::roll::roll: εγω παντως κανα 2 φορες που την αφησα χωρις πανα για κανα 5 λεπτο ,μου κατουρησε το χαλι :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τωρα για τον παιδικο που λετε,το εχω σκεφτει πολυ,γιατι με τους παππουδες κακομαθαινει πολυ!!!Θεωρω ομως οτι ουτε βιολογικα αλλα ουτε ψυχολογικα ειναι ωριμη πριν τα 3!!Το ανοσοποιητικο τους ειναι ακομα ανωριμο,αλλα και ολοι οι ψυχολογοι λενε οτι δεν ειναι ετοιμα να κοινωνικοποιηθον και να ενταχθουν στην ομαδα και οτι αυτο συμβαινει μετα τα 3!!Οποτε σιγουρα θα το αφησουμε για του χρονου,αφου υπαρχει ενναλακτικη,αν δεν υπαρχει,αλλαζει το θεμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα,χαιρομαι πολυ που επανηλθες και μαλιστα καλυτερα,ολες ανησυχουσαμε πολυ,να το ξερεις ;) Οσο για τη μαγεια....απο οτι βλεπω την χασαμε ολες ανεπιστρεπτη :(:(:( Για αυτο μου κανει καλο που μπαινω εδω και μοιραζομαστε πραματα γιατι αλλιως θα νομιζα οτικατι κανουμε λαθος εμεις,αλλα τελικα απλά αλλαζει φαση η σχεση μετα το παιδι και θελει χρονο να προσαρμπστουμε και να ψαξουμε τη μαγεια σε αλλα πραματα...σε απλες οικογενειακες στγμες με τα καμαρια μας ;)

Ρε εσυ κατι εχεις κανει λαθος με το τικερακι και δεν φαινεται :( κοιτα τις ρυθμισεις στην υπογραφη σου :?

Συμπεθερα,τωρα που ειπα για τικερακι εφαγα φλασια :idea::idea: ποτε θα το βαλεις μαρη ακαματα :!::!::!::!: Δεν καταλαβα,πηγατε αλλου για να ψηφισετε και εχουν την κακιασμενη γατα :?::? Της παρεας και ο Β,ε :!: Μα σε ολα ταιριαζουν αυτα τα παιδια :lol::lol::lol::lol:

Δεσποινα,βολτιτσα σημερα παλι :) αντε σε φαγανε οι δρομοι ;) Αφου δεν θα δεις και την μητερα...ποιος τη χαρη σου :lol::lol::lol: Τωρα που τελειωσες και τις εξετασεις δεν εχεις καμια δικαιολογια για απουσιες [-x[-x[-x[-x[-x

Παντως με την Κυπρο και εγω μπερδευτηκα :? Περιμενετε μεταθεση :?::?: Πωπω τι χαρα :!::!::!: τοσα χμ μακρια απο τη μητερα \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :lol::lol::lol::lol:

Αλεξ,κριση και εσεις :( αφου τα ξαναβρηκατε ολα καλα ;) Η μικρη σας κερδιζει και τους 2 τελικα :lol::lol::lol: υπομονη μωρε,θα μεγαλωσει και θα θα τα θυμαστε ολα σαν αστειο ;) Σκεψου και μενα που κρυβομαι για να φαω ,μην μου κλεψει το φαι η μικρη :shock::shock::shock: μην κοροιδευεις,ειναι σπαστικο οταν πεινας :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Στειλε μου την δικια σου να φαω ενα μεσημερι με την ησυχια μου :lol::lol::lol::lol:

Και η δικια σου,party animal βλεπω :lol::lol::lol: αντε και γελατε με το κοριτσακι μου που χορευει ΠΑΟΛΑ σε στυλους :lol::lol::lol::lol:

Τα παπια ζουνε :?: εξακριβωμενο :?::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκι,χρονια και ζαμανια :o:o:o:o μας θυμηθηκες :?:

Εσυ κοπελια αν μεινεις αλλα τοσα χρονια εκει με τους ρυθμους που κανεις παρεες,τωρα δε που αρχισες και τον εθελοντισμο θα βγεις βουλευτης :lol::lol::lol:

Καλυτερα τα καμαρια σου :?: Περαστικα σας :!:

Την ειδες ομορφη την συμπεθερα μου και την προξενευεις στο σοι σου :shock::shock::shock: τι εισαι εσυ καλε :?: Α ΠΑ-ΠΑ-ΠΑ :!::!::!::!:

Αρια,τελικα εισαι εφορευτικη σημερα :?: μαλλον ,για αυτο εχουμε καιρο να ακουσουμε νεα σου :roll::roll: ωραια τα 1μαγιατικα νεα σας ;) και εμενα ετσι κοιμοταν με την βαφτηστηρα μου και ηταν κουκλια :x:x:x:x αλλα και αυτες τις φωτο τις εχω στι κινητο :twisted::twisted::twisted:

Λεγαμε με την κουμπαρα μου μηπως ελθουμε κανενα 4ημερο,μονες με τις μικρες στα μερη σας :roll: Ουρανουπολη ή Ιερισσο εισαι :?::?:? Αν τυχει να ναι εκει και η Σταυρουλα θα ειναι τελεια :!::!::!:

Φωτεινη,τι εγινε,ξεπατωθηκες στις δουλειες και χαθηκες :?: Παλι βολτα με τις διδυμες ακουω :!::!: Πολλα σουρτα φερτα εχουμε και θα ελθει κατω η νυφαδια σου και θα σου ξεριζωσει τον κηπο :lol::lol::lol::lol:

Μαρακι,υποθετω οτι για να βγηκατε βολτα θα ειστε καλυτερα :roll::roll::roll: σας ταραξαν οι ιωσεις πια :twisted::twisted::twisted: Μεγεια τα ψωνια,καλοφορετα ;) Αφου του πηρες και σωβρακα,παλι καλα :lol::lol::lol: εμενα δεν μου μενουν να του παρω ουτε μαστιχες αν βγω αγορα :lol::lol::lol:

Αυριο θα φυγω νωρις για να παω για σαφαρι μοδας :D:D:D μονο εγω δεν ψωνισα για την βαφτιση :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...