Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

Αχ Φωτεινούλα εδώ είμαι έδω.Σήμερα είχα εφορεία όλη μέρα και άν μπλέξεις εκεί καταλαβαίνεις.Πήγα 08,00 και έφυγα 13,20.Ευτυχώς τελείωσα.Ψώνισα προχθές μπλουζάκια,παντελονάκια,πουκαμισάκι,μαγιο πέδιλα και καπελάκια για τις μικρές και σώβρακα για τον άντρα μου μη μείνει και αυτός παραπονεμένος.

Δε πρόλαβα να τα χαρώ και τσουπ το ίδιο βράδι ξημερώσαμε με εμετούς και διάροιες εγώ και ο άντρας μου.Ένα μπάνιο βομβαρδισμένη πολιτεία μόνο αυτό σας λέω.Χθες όλη μέρα ένα μαύρο χάλι,όχι το Μάη ούτε τον Ιούνη δε πιάσαμε εμείς....

Πήγαμε ίσα ίσα στο εξοχικό των γονιών μου να παίξουν λίγο οι μικρές.Ευτυχώς σήμερα καλά.

Τώρα το απόγευμα πήγαμε στα περιστέρια και να δείτε μια χαρά που κάναν οι μικρές τρέχαν πάνω κάτω.Τράβηξα φώτο με το κινητό αν έχει καμιά καλή θα σας βάλω αύριο αν και κουνιόντουσαν συνέχεια.

Πήραμε μια φωτογραφική τσέπης τώρα γιατί είχαμε μια μεγάλη παλαιού τύπου και τώρα να ετοιμαστείτε να σας βομβαρδίζω κι άλλο με φώτο μας!

Στην Αλεξάνδρα έστειλα sms,δε νομίζω να συνέβει τίποτα,λογικά στο πατρικό της θα πήγαν στας εξοχάς ίσως από ΣΚ και ξέμειναν,,αν απαντήσει θα σας γράψω.

Έχουμε κόσμο στο Chat,πάω.........

Καληνύχτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κουκλες :) Εγω κλασσικα εφημερευω :twisted:

Καλο μηνα σε ολες και καλο καλοκαιρι το οποιο ηλθε προωρα,αλλα δεν μας χαλαει καθολου :D:D:D

Φωτενουλα,μην σταναχωριεσαι θα τις μαζευω εγω με το ζορι για να μην μεινεις μονη ;)

Πως περασατε εχθες :?: Εμεις πολυ ωραια :D:D:D

Πηγαμε στο χωριο του κουμπαρου μου και ψησαμε :D Οι μικρες(κορη και βαφτιστηρα) ξεσαλωσαν :o:o:o ολη μερα με τα ποδηλατα,τα καροτσακια με τα νινια τους :lol::lol::lol: τα μαγουλα τους παρ'οτι τις παστωνα στην αντηλιακη σαν της μαιμους τον κωλο ειχαν γινει,ευτχως το βραδυ με το μπανιο ηταν οκ :lol::lol::lol:

Σκασανε στο φαι,αγκαλιαζοταν ,φιλιοταν,τα λεγανε :shock::shock::shock::shock: συγκινηθηκα πολυ ομως,καποτε εγω με την κουμπαρα μου ημασταν ετσι και τωρα καναμε κοριτσακια που γινανε φιλες :D:D κοιμηθηκαν αγκαλια το μεσημερι και οταν φευγαμε κλαιγανε απαρηγορητες :(

Γυρισαμε σπιτι κατα τις 19:30 και βλεπει η μικρη παιδια μαζεμενα στο δρομο...μιλαμε τρελλο γελιο!!!!ενθουσιαστηκε!!Αρχισε να φωναζει"Ειιι!!!τεντα,μιμη ντο"(δηλ:ει παιδια η Μιμη ειναι εδω!!!) :lol::lol: :lolπηγαινε μαζι τους τους αγκαλιαζε,τα φιλουσε :) το μωρακι μου :x:x:x:x:x ο πατερας της να τα βλεπει αυτα που θελει σαν τρελλη παρεα η μικρουλα μου :twisted:

Επαιξε καμια ωρα και μετα πηγα και εβγαλα τα καλοκαιρινα,μην μου σκασει το παιδι,για να μου πει η θεα η μανα,οτι της εβαλε μακρυμανικο με φανελακι απο κατω :o:o:o:o:o ΕΛΕΟΣ :!::!::!::!:

λΟΙΠΟΝ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΣΑΤ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!Τι κανετε κοριτσια μου?Φαγατε φάγατε? :lol::lol:

Χαρά τι καλα που περασατε !!!Τι ωραία που η μικρη εχει από τωρα μια καλή φίλη!!!Εμείς πήγαμε στο χωριο και ψήσαμε αλλά η μικρή βαρεθηκε λίγο αφού δεν είχε παιδάκια στην ηλικια της να παίξει.Βλέπετε καμία φίλη μου δεν έχει παντρευτεί ακόμα...

Μαράκι με γεια τα ρουχαλάκια.Αντε καλοφόρετα.Πήρες και μαγιουδάκια?Αντε καλες βουτιες σιγα σιγα!!Οσο για τους εμετους τι να πω πια...Ελειος φέτος με τις αρρωστειες!!Περαστικα

Φωτεινή χαιρομαι που ξεκουραστηκες.Ειχατε κόσμο?Καλα κανεις και περνεις γυναικα και να το καθιερώσεις μια στις τόσο..Που θα σε αφησουμε καλε εμεις?Τοσες ειμαστε θα κανουμε βάρδια και θα σου κραταμε παρέα.. ;);)

Δεσποινάκι χάλασες και εσύ και κοιμάσαι με τις κότες ή τουλαχιστον ετσι λες και πας να κανεις τρυφεραδες και αγαπες με τον συζηγο :lol::lol:

Αρια πλατσουρισε στη θάλασσα?Φανταζομαι πόσο το διασκέδασε.Αντε το καλοκαιρι να βουτανε με το Εμμελάκι.

Οι υπόλοιπες που είστε καλέ?Καλά η φοτφούκα θα ψήνει ακόμα και η Αλεξ θα σβήνει φωτιες στο εξιχικο... :-p:lol::lol::-*:-*

Μαγδα Ρούλα Βικάκι Ελενα όλα καλέ?Αντε περιμενουμε νέα σας.Φιλάκια πολλά :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!!σας ανησυχησα μωρε;συγνωμη κοριτσακια μου...απλα δεν ενιωθα πολυ καλα,ημουν λιγο πιεσμενη...βοηθησε κ ενα καυγαδακι με τον αντρουλη...κ δεν μιλιομασταν....τωρα τα βρηκαμε,ειχε κ αυτος παραπονακια απο μενα κ ειχαμε λιγακι απομακρυνθει θα ελεγα...ειχαμε κ τις στιγμες μας... :oops::oops::oops: αλλα γενικα δεν ημασταν οπως παλια...ελπιζω να καταλαβε κ εκεινος τα δικα μου παραπονα...την Πρωτομαγια,αα καλο μηνα κιολας!!φαγαμε σπιτακι ,ειχαμε πει προ τσακωμου να παμε εξω απο το πρωι κ να φαμε εξω αλλα τα βρηκαμε το μεσημερι οποτε φαγαμε σπιτι κ βγηκαμε βολτα το απογευμα.πηγαμε παραλιακα στην μαρινα Φλοισβου οσες γνωριζεται,ξεθεωθηκαμε....χθες φτιαξαμε ποπ κορν (η νεα αγαπη της Κωνσταντινας)κ αφου κοιμηθηκε η μικρη ειδαμε μια ταινιουλα οσο εσεις τσαταρατε!!! :lol::lol::lol: ε μετα :oops::oops::oops: κ μετα κοιμηθηκαμε!!!το Κωνσταντινακι μια χαρουλα...με το φαγακι μια ετσι μια αλλιως...εχουμε σταματησει το γαλα οποτε με :oops: την τσιμπλα στο ματι σηκωνομαι κ την ταιζω κρεμα,γκρινιαζει στην αρχη αλλα την τρωει ολη κ της την αυξησα λιγακι την ποσοτητα αλλα μην της το πειτε.. :lol::lol::lol::lol: της πηρα μαρκαδορους...αφου ειπε να κανει την διαφορα κ να ζωγραφιζει την μπλουζα της αντι για χαρτι μετα ασχοληθηκε με το face k body painting...επρεπε να βγαλω φωτο...ειχε ζωγραφισει μεχρι κ μεσα στο αυτι της...κ τον μπαμπα που κοιμοταν στον καναπε κ πηρε λιγο ο καναπες....σημερα εχουμε παρτυ το απογευμα κ θα βγουμε σε λιγο βολτουλα να παρουμε δωρακια...εγω τελειωσα με τις ντουλαπες,αν κ στης Κωνσταντινας εχω αφησει αρκετα μακρυμανικα ανοιξιατικα αλλα με τετοιον καιρο....επλυνα κ κατι κουβερτες,εκανα επτελους κ τον φουρνο(το χειροτερο μου....)χαλια βγαλατε;εχουμε κ αυτο,αλλα θα βαλω τον συζυγο να βοηθησει... ;);):lol::lol: τωρα να δω σε ποια σελιδα εχω μεινει κ απο που να αρχισω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα ομορφιές μου.

Έτσι σας θέλω, μπράβο. Άντε και μόνη μου θα γέμιζα την σελίδα στο τέλος. Το ξενυχτήσαμε χτες στο τσατ παλιοκουτσομπόλες;;; Κάντε καλέ μια αναπάντητη να μπω και εγώ :cry: Αν και Τετάρτη βραδυ είναι η μόνη καθημερινη που είναι ο Τ σπίτι, οπότε δεν έλεγε να τον παρατήσω και να μιλάω μαζί σας. :roll:

Μαρία μεγεια τα ρουχαλάκια και η φωτογραφική. Μα "σώβρακα" καλέ του πήρες του ανθρώπου; :lol::(:( Και εγώ θα κατέβω τώρα το πρωί Μ and S γιατί έχω μια δωροεπιταγή 30ευρω που λήγει το Σαββατο και ενώ του είπα ότι θα ψωνισω μονο για τον μικρό, μου παρήγγειλε ο κύριος πουκάμισο. Τι παθατε καλέ; Ίωση της μιας μέρας;

Άρια τι γλυκά θα ηταν τα ζουζουνια σας κοιμισμένα στην παραλία :x:x:-*:-* Περάσατε πολύ ωραία!!! Μην αγχωνεσαι για τα επομένα παιδάκια. Η Μαριλού θα γίνει τέλεια αδελφούλα και θα τα προσέχει εκείνη. ;) Και εσείς εκπαίδευση τουαλέτας; καλά λένε τα κοριτσάκια είναι πιο προχωρημένα σε αυτό το θέμα. Εγώ το βράδυ που τον κάνω μπάνιο τον παρακαλάω να κάνει "τσσσσσσσσσσσσ" και αυτός τίποτα :evil:

Χαρά έτσι μπράβο, βάλε εσύ τη φωνή μπας και σε ακούσουν οι απούσες. Πάντως και η δική σου η συμπεθέρα εξαφανιζόλ ... τόση πολλή δουλειά έχουν στον Οτε που δεν προλαβαίνει να μπει;;;; Καλά η Δημ μη χασει το παιχνίδι, καλέ τι σουρτούκο είναι αυτή; Πάντα έτσι να είναι το παιδί.

Σταυρούλα μα κανενα παιδάκι δεν υπήρχε στην ηλικία της; Πάντως η Εμ θα έπαιζε σίγουρα χωρίς πρόβλημα και με μεγαλύτερα. Βάλε τις φίλες σου επειγόντως να κάνουν παιδιά :lol::lol::lol::lol: Που το παιζουν ελευθερες και ωραίες. :lol::lol:

Αλεξανδρα :x τα λεμε και πριβέ, αλλά ευχομαι όσο ανοιγει ο καιρός να ανοίγει και η διαθεση σας. Επίσης την επόμενη φορά βγάλε φωτο τον Πικάσο να την χαζεψουμε :lol::lol::lol::lol: το ξεσήκωσες και εσύ το σπίτι; Τι νοικοκυρά;!!!!!

Λοιπόν φιλακια, τα λεμε αργότερα. Θα πάω να παρω και προσφορά από φωτογράφο σήμερα για την βαφτιση. Να δουμε τι καμπανιά θα ακουσω και εκεί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!τι κάνετε;Εμείς αρρωστήσαμε.Η Αγγελική είναι δεύτερο εικοσιτετράωρο με πυρετό.Είναι πολύ πακέτο.Δεν μπορώ να τις κρατήσω μέσα με τίποτα.Εχει και ωραίο καιρό μωρέ.ΚΙ όχι τίποτα άλλο αναγκαστικά δεν αφήνω και τη Στελλίτσα να βγει γιατί τη βλέπει η Αγγελική και κλαίει.αυτα πάω στο αναρρωτήριο.Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι πάλι,ξεκινάω με νεάκια και δεν ξέρω πόσο θα προλάβω γιατί από στιγμή σε στιγμή θα ξυπνήσει το Αγγελικάκι μου.Δε θυμαμαι και πού έχω μείνει.Βασικά,έχουμε μπει για τα καλά στους ρυθμούς μας.Είμαστε όλη την ημέρα έξω(εκτός από το τελευταίο διήμερο του πυρετού) και το απολαμβάνουμε θα έλεγα οικογενειακώς.Την Πρωτομαγιά φύγαμε το πρωί με τα φιλαράκια και γυρίσαμε το απόγευμα,πήγαμε μαζέψαμε και λουλουδάκια και φτιάξαμε με τις κούκλες μου ένα μπουκετάκι και το κρεμάσαμε.Α,την Κυριακή που μας πέρασε ήταν η Παγκόσμια ημέρα Εθελοντισμού.Ετσι πήγαμε στο διπλανό χωριό με τα κορίτσια μου και καθαρίσαμε την παραλία.Μας έδωσαν και μπλουζίτσες και καπελάκια.Μου άρεσε πάρα πολύ.Να μαθαίνουν και τα παιδάκια μας τίποτα.Ξεκινάω να σχολιάσω,ξαναλέω όσο προλάβω και αν θυμηθώ και τίποτα άλλο σας το λέω στην πορεία.Τρέμω να πάω να δω σε ποια σελίδα έχω μείνει. :-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλίτσα,εμείς τα είπαμε και λίγο στο τσατ το πρωί.Ευτυχώς πέρασε πολύ γρήγορα ο πυρετός σας.Αντε να περάσει κι εμάς.Λυπάμαι να τα κρατάω μέσα με τόσο καλό καιρό. :( Κι όχι τίποτα,κρατιέμαι κι εγώ.Καταλαβαίνετε. :lol::lol::lol::lol::lol: Για το βιβλίο που με ρώτησες τώρα διαβάζω το "Ασυνήθιστη Πρόταση",τότε που με ρώτησες μάλλον διάβαζα τα "Κομμένα λουλούδια".Πολύ ωραία και τα δύο.Εχω διαβάσει πολλά.Με τα ντοκιμαντέρ αυτά έχω ένα θέμα.Μου αρέσουν πάρα πολύ,αλλά καλά είναι να έχω και παρέα όταν τα βλέπω.

Αχ,Αριάκι το πέρασες κι εσύ αυτό το κλείσιμο μέσα λόγω πυρετού ε;Ανυπομονώ να τελειώσει.Βγήκαν και οι κυνόδοντες;Τελεια,τα πιο δύσκολα δόντια.Κι εμάς πριν λίγες μέρες έσκασε μυτούλα και ο τελευταίος.

Βικουλίνι,γέλασες με το σκούφο μαγειρικής;Μα την αλήθεια είπα. :lol::lol: "Ασυνήθιστη Πρόταση" λέγεται αυτό που διαβάζω τώρα.

Φωτεινούλα,φαντάζεσαι να έρθω εκεί και να κάνουμε μαζί το τρίτο παιδί;;;;Εμείς θα σερφάρουμε κι αυτά θα κλαίνε γιατί θα πεινάνε. :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι,έτσι με το φαγητό στις κούνιες ε;Είδες ρε παιδάκι μου;Εκείνοι που δεν έχουν εκτιμάνε και το ψίχουλο! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινούλα,θα πω κι εγώ τη γνώμη μου για τις μπομπονιέρες έστω και καθυστερημένα.Για τους μεγάλους το μπρελοκάκι με το αεροπλανάκι μου άρεσε πάρα πολύ.Γίνεται κιόλας το δέσιμο στην μπομπονιέρα να ειναι σε στυλ καραμέλας.Για τα παιδάκια τώρα από τη μια θα έλεγα να έχεις μία ποικιλία,από την άλλη όμως υπάρχουν και οι γνωστοί "γύφτοι" στις βαφτίσεις που θέλουν να παίρνουν από όλα τα σχέδια.Δε θα ξέρα ποια να διαλέξω μου αρέσουν όλες,ίσως να απέρριπτα πιο εύκολα τις κορνιζουλες. :)

Αλεξανδρούλα,αφού η γιατρός σου είπε ότι το παιδί είναι μια χαρά στην υγεία του και τα του φαγητού είναι πείσματα κοίτα να ηρεμήσεις.Τελικά το παιδί δεν είναι φαγανό,αφού είναι υγιές μην αγχώνεσαι καθόλου.Αντε πάλι και πήρατε βάρος και κοντεύετε τα οχτώ κιλάκια. :D Ωστε έτσι ε;Τον ξεγελάς τον αντρούλη με τις γόνιμες ε;Καλά κάνεις.Για να μάθει άλλη φορά να κάνει το δύσκολο. :lol::lol::lol:

Μαράκι,τι λες τώρα;Μικρό παιδάκι κι έσπασε το ποδαράκι του;Αχ,μωρέ το καημένο κρίμα.Γρήγορα όμως θα βγάλει το γύψο,γιατί δένουν πολύ γρήγορα τα κόκκαλα σε αυτήν την ηλικία.

Μαγδούλα,γιατί θα δουλεύεις στις εκλογές;Μα κυριακάτικα;;;; :shock::shock::shock::o:o:o Μια χαρά όμως και το μπόνους και τα ρεπό. ;);) Ελα ρε συ,έτσι ο Μαζάνης;Κι εγώ τον είχα για καλό.Ακου να δεις τι μαθαίνουμε.Τα βιβλία τα έχει κάθε Σάββατο μόνο 5 ευρώ στο Σκλαβενίτη ή όλες τις ημέρες;Σε ποιο Σκλαβενίτη;Αμα είναι να επιστρατεύσω τη μάνα μου. :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυσαξατε γλωσσοκοπανες λιγο δεν μπαινω και λυσατε παναθεμα σας αντε να σας πω τα δικα μου περιληπτικα μπας κ ξεστραβωθω μετα να διαβασω οσο για σενα φωτεινουλα παλιοτσουπρα εχω ρε τον βελιγκεκα τον προισταμενο ευκολο το χεις μαρι να τσαταρω φατσα φορα στην μουρη του :mrgreen::mrgreen: αν κ η αληθεια ειναι οτι εμεις εχουμε ακομα πολυ δουλειτσα τα πρωινα ακομα..

λοιπον καλο μηνα καταρχην πσκ ειμασταν στην γυρα ολο κουνιες βολτες ψωνια κ τετοια γιαυτο κ εξαφανιστηκα πρωτομαγια μας καλεσε η κουνιαδα μου στο αλεποχωρι στο εξοχικο της φυγαμε πρωι γυρησαμε νυχτα ψησαμε καναμε μπανιο στην θαλλασα ο β οχι απλα επαιζε στην παραλια μιλαμε αμμο εβγαζα ακομα κ μεσα απο το παμπερ πολυ γελιο λυσαξε με ξαδερφες κ εκει εχουν σκυλια γατια χαμος τελέια ηταν.κατα τα αλλα ολα καλα αυριο ρεπαρω κ θα παω ν αφτιαξω μαλλακι κ να παρω τιποτα για μενα τοσο καιρο αποταμιευω αλλα νομιζω ηρθε ο καιρος να χαρω κ εγω λιγουλακι ο αντρας μου με παρακινησε να παω να απολαυσω.επισης αδιαθετησα κ κυλοποναω! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουφουκι στο σκλαβενιτη της γλυφαδας καθε μερα ρε απλα εγω παω καθε σαββατο αλλα μου ειπε η ινα που πηγε κ στου κερατσινιου κ εκει παιζει το ιδιο για ρωτα...περαστικα αστραφτερο μου γρηγορα να αναρωσουν οι κουκλιτσες σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αλεξ ετσι ειναι ολα τα ζευγαρια εχουν τα πανω κ τα κατω μην χανεσαι γιατι ανησυχησα καλη μου...ευτυχως ολα καλα τωρα οσο για μαρινα φλοισβου εκει ειμασταν σαββατο απογευμα ολο κατα κει τριγυρναμε εμεις...εγω χαλια ακομα εχω φοβαμαι ετσι οπως τρεχει κ πεφτει την κεφαλα του...αλλα θα σκασουμε πρεπει να τα βγαλω καποτε..επισης εμεις καλοκαιρινα χειμωνιατικα τα χουμε ολα εξω κ αναλογα διαλεγω οποτε δεν εχω αυτη τη δουλεια ευτυχως γιατι γενικα το ρουχομανι το σιχαινομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αλεξ ετσι ειναι ολα τα ζευγαρια εχουν τα πανω κ τα κατω μην χανεσαι γιατι ανησυχησα καλη μου...ευτυχως ολα καλα τωρα οσο για μαρινα φλοισβου εκει ειμασταν σαββατο απογευμα ολο κατα κει τριγυρναμε εμεις...εγω χαλια ακομα εχω φοβαμαι ετσι οπως τρεχει κ πεφτει την κεφαλα του...αλλα θα σκασουμε πρεπει να τα βγαλω καποτε..επισης εμεις καλοκαιρινα χειμωνιατικα τα χουμε ολα εξω κ αναλογα διαλεγω οποτε δεν εχω αυτη τη δουλεια ευτυχως γιατι γενικα το ρουχομανι το σιχαινομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικούλα,επιτέλους ήρθε η περίοδος.Καλά θα κάνεις να πας στο γιατρό,να ηρεμήσεις.Όχι να μη νιώθεις άσχημα,δεν είσαι η μόνη που νευριάζεις.Λογικό είναι.Πόσο να αντέξουν πια τα νεύρα μας;Κι εγώ το βράδυ ιδίως που τις βάζω για ύπνο και είναι ήρεμες,νιώθω τύψεις,αλλά την άλλη μέρα κάνω πάλι τα ίδια. :lol::lol::lol:

Καλά ρε Άλεξ,η μικρή παίρνει αντιβίωση για την παλλινδρόμηση;Οι άλλες το ξέρατε ή μόνο εγώ είμαι η χαζή και δεν το είχα πάρει γραμμή; :oops:

Αχ,Φωτεινούλα ανοίγει τις βρύσες ο Αλέξανδρος;Η Αγγελική έχει αποκτήσει αυτή την καινούργια συνήθεια.Πάει ανοίγει τη βρύση στο μπάνιο και βρέχει τα μαλλιά της. :lol::lol::lol::lol: Ρε συ δεν το ήξερα αυτό με τα ζωάκια στα καταστήματα.ΤΑ κακόμοιρα κι αυτά.

Αριάκι,εφορευτική επιτροπή ε;Δεν έχω τύχει ποτέ,αλλά φαντάζομαι δεν είναι και ό,τι καλύτερο να είσαι συνέχεια εκεί.Κουράγιο.Μία μέρα είναι θα περάσει.Πολύ θα ήθελα να είμαι κι εγώ σε κατάσταση νιρβάνας.Μακάρι να γινόταν.Πολυ γελασα με τη γαρυφαλλιά.Άσε το παιδί να αναδείξει το ταλέντο του στην κηπουρική. :lol::lol::lol:

Σταυρουλίτσα μου,τέλειες στις φωτογραφίες μαμά και κόρη.Σκέτη γλύκα.Να σου βγάλω πρόγραμμα όποτε θες. :D Τι έγινε με τη δουλειά του αντρούλη;Εύχομαι ό,τι καλύτερο.Το φόρεμα πώς πάει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσακια ηρθε η ωρα να σχολιασω τωρα που τελειωσα με το γραψιμο :evil::evil:

ξεκιναω και μην με παρεξηγησετε αν ξεχασω και τιποτα

ΦΟΥΦΟΥΚΑ μεγεια η τρυπουλες της Στελλιτσας μου ειχαν κανει κι εμενα οταν ημουν μικρουλα αλλα ειχα αλλεργια και τελικα χρειαστηκε παιδιατρος να μου βγαλει τα σκουλαρικια φυσικα οταν μεγαλωσα ξαναεκανα.τι καλα που βγηκαν καλες η εξετασεις της Αγγελικουλας αλλα γενικα μωρε ειναι καλο να μην καταναλωνουν τα παιδακια γλυκα φυσικα αυτο ισχυει και για τους μεγαλους!!!φανταζομαι τωρα που ανοιγει ο καιρος θα γινεται πανικος στο νησι θα ξεσαλωσετε κι εσεις ολη μερα στη θαλασσα θα ειστε :!::!: αχ μωρε κανατε κι εσεις πυρετουλι περαστικουλια σας!!!ααα τωρα που θυμηθηκα τι πιπινι που εισαι εσυ καλε καλα λεει ο αντρας σου 17χρονο!!και τα κοριτσακια σου πολυ ζουζουνες σκετες κουκλιτσες!!!να σου ζησουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΑ μεγεια το ποδηλατακι καλε γιατι πανικοβληθηκες που ειδες την μικρη ξυπολητη να χορευει να χαρεις επρεπε αφου εχεις κανει ενα παιδι πιστο αντιγραφο σου =))=)) εμεινε ξυπνια η Δημητρουλα την Ανασταση...αχ οταν λεω εγω πιστο αντιγραφο.....καλα η ντοματουλα αντε και το αρνακι μα και μαγειριτσα???μπραβο πολυ τα χαιρομαι τα παιδακια που τρωνε απ ολα η μαμα μου για τον αντρα μου ειχε φτιαξει μπιφτεκια με πατατες αφου ο αναποδος δεν τρωει ουτε μαγειριτσα ουτε πατσα ελπιζω να μην κανω κανενα παιδι και του μοιασει....εληξε αδοξα ο αγωνας σας...κριμα μωρε αλλα τελευταια ολοι οι αγωνες καπως ετσι ληγουν στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα!!!μια χαρα περασατε πρωτομαγια και του χρονου να ειστε καλα!!!ωραιες οι χειροτεχνιες σου και το προσλητηριο φοβερο εγω δεν το χω με τα καλητεχνικα καθολου :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ μου σε καταλαβαινω κι εγω καπως ετσι ενιωθα πριν το Πασχα δεν με καταλαβαινε κανεις ο αντρας μου ηταν στον κοσμο του και γενικα ενιωθα μια απεραντη μοναξια το συζητησα μαζι του το ξανασυζητησα φυσικα και δεν αλλαξε τιποτα απο την πλευρα του απλα η δικη μου διαθεση ψιλοεφτιαξε και τωρα ειμαι λιγο καλυτερα και η δικη μου η αποψη ειναι αν δεν μπορεις να το αντιμετωπισεις μονη σου ζητησε την βοηθεια καποιου ειδικου ψυχολογου καλυτερα οχι ψυχιατρου και σε φορτωσει χαπια γιατι θα πρπει να τα περνεις σε ολη σου τη ζωη αφου δεν θεραπευουν απλα νιωθεις καλυτερα την στιγμη που τα περνεις ετσι και σταματησεις φτου κι απ την αρχη!!οτι θελεις παντως εμεις εδω ειμαστε και να σε ακουσουμε και να το συζητησουμε και να σε στηριξουμε σε οτι φυσικα μπορουμε :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλίτσα,πλέον δε μου κάνει καθόλου εντύπωση που λέει τόσα η Εμμελειούλα.Αφού της τα λες με τα ονόματα στο τέλος θα σου πει και ποιον να ψηφίσεις. :lol::lol::lol: Συγνώμη κατάλαβα λάθος ή έκοψε την πάνα η Εμμέλεια;;;Πες το μας κι αυτό.Κατα τ'αλλα σου έκανε εντύπωση που η Αγγελική έπινε μόνη της το γάλα. :)):)):))

Χαρουλίτα μου,μεγειά τα ψώνια σας.Τωρα που είπες για φαγητό.Προχθές είπα να φτιάξω ένα σουφλε πατάτας στο οποίο έβαλα μέσα και πιπεριά.Η οποια πιπεριά όμως ήταν καυτερή και δεν το ήξερα.Στην πρώτη μπουκιά τα είδα όλα.Η Στέλλα φυσικά δεν το έφαγε.Ο άντρας μου κι εγώ ήμασταν μπουκιά και νερό και η Αγγελικη.......έφαγε και της Στέλλας χωρίς να ξινίσει καν τα μούτρα της. :o:o:o Μήπως είναι από αυτό ο πυρετός;;; :lol::lol::lol: Η επιμελήτριά σου απαράδεκτη.Δεν έχεις και τον πολύ ελεύθερο χρόνο να ετοιμάζεις κάτι άδικα.Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για το άτομό μου και για τα παιδάκια μου!!! :oops::oops::oops: Ναι η νύφη μου πρέπει να είναι η ξανθιά που λες.Ευχαριστεί κι αυτή. :lol::lol::lol: όσο για το Στελλί μου ήδη της τρώει από την Αγγελική. :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ φτου φτου σκορδα καλε τι κουκλο γιο που εχεις σου ευχομαι το ιδιο κουκλιτσα να σου βγει και η κορη!!!φοβερος ο κηπος-παιδοτοποςοτι πρεπει ειναι για πολλα παιδια.....τελεια η κουκετουλα σας περιμενουμε ολοκληρομενο το δωματιακι ελπιζω ο ζωγραφος σας να σας κανει καλη δουλεια ε κι αν δεν σ αρεσει σιγα μωρε το ξαναβαφεις :roll::roll: εγω για :roll: μπομπονιερα ψηφιζω κρεμαστρουλα οχι οτι τα αλλα δεν μου αρεσαν αλλα αυτη λιγο περισσοτερο και φυσικα για τους μεγαλους τελεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ κι εγω σε ''βλεπω'' τελευταια ανεβασμενη ισως ειναι που ανοιγει κ ο καιρος και ετοιμαζεστε για θαλασσα ...καλε τι περασες κι εσυ με την περιοδο???μην το αφησεις πηγαινε στο γιατρο σου να δεις τι γινεται γιατι οταν ξεχνας ενα προβλημα δυστυχως αυτο σε θυμαται πιο επιμονα :evil:

ΑΡΙΑΚΙ κι εσεις τελεια περασατε Πασχα Πρωτομαγια περιμενουμε φωτο με το Μαριλακι στο κουρελακι....κι εσεις προνομιουχοι με την θαλασσα στα ποδια σας θα ξεσαλωσετε ολο το καλοκαιρι..παει η γαρυφαλιτσα :evil: αχ μωρε ηθελε να την μυρισει αλλα εβαλε παραπανω δυναμη το Μαριλακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΛΑ τι τελειες οι φωτο με το Κωνσταντινακι με τις κορδελιτσες του τα σπορτεξακια του και τη ζειμπεκια φυσικα θα σου βγει αυτη μια....απο τις πιστες θα την μαζευεις...μια χαρα ειναι το βαρος της ειδες που απεδωσε τελικα η μεθοδος μπουκιτσα μπουκιτσα...φαγατε και σοκολατα αχ μωρε φανταζομαι πως θα ειχε γινει αληθεια η σοκολατα υγειας επιτρεπετε??καλε ταισατε με τα μπισκοτακια τις παπιες????με ρεβυθαλευρο και γαλα ρυζιου ηταν??? :lol::lol::lol: ωχ οι καημενες τι τραβαν κι αυτες οι παπιες :roll: οσο για τον αντρουλη σου να μην το σχολιασω ολα :@) την ιδια μουρη εχουν!!αυτοι δεν πτοουντε παιδι μου με τιποτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛΑΚΙ 2μετρη Θεα.....εμενα δεν μου φαινεται παραξενο που ξεσαλωσες στις μπαρες το Μ Σαββατο αφου το ειχα ζησει κι εγω!!! για την πεθερα δεν σχολιαζω τις αποψεις μου τις ξερετε πλεον ολες οποτε τα λογια ειναι περιττα :-q τι εννοεις πρωτη φορα εδωσες αντιβιωση??πρωτη φορα απο τοτε που γεννηθηκε???σε ειδα το πρωι μεσα αλλα ειπα να μην σε απασχολησω μηπως γραφεις αλλα τελικα δεν ειδα πουθενα νεα σου :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλίτα μου,πολύ ωραία και τα δικά σας και η μπομπονιέρα και τα προσκλητήρια.Κι εγώ το ίδιο ένιωσα όταν είχα μιλήσει με τη Μαγδούλα στο τηλέφωνο.Μιλάγαμε όμως ρε παιδί μου λες και γνωριζόμασταν χρόνια. :D

Μαράκι,επιτέλους!Την πήρατε την Πόλη;Αυτό είναι!Γεια στα χέρια του γιατρού! :)

Φωτεινούλα,έχεις δίκιο με τα γλυκά,αλλά είναι και η Στελλίτσα μωρέ που πια δεν της φτιάχνω τιποτα.Επεση η χοληστερίνη το πάσχα που κάναμε επανεξέταση ευτυχώς.Είχα πει στο γιατρό ότι καμιά φορά της δίνω απαγορευμένα και μου είχε πει ότι είναι λογικό και δε θα γίνει και τίποτα αφού αυτά είναι κληρονομικά.Προσέχουμε όμως.Μη φανταστείς ότι τίμησε κιόλας αυτά που έφτιαξα.Πάντως αποφεύγω σίγουρα αβγό και φέτα που είναι φουλ. :) Καλά κάνεις και πήρες γυναίκα για βοήθεια.Καιρός ήταν και απορώ πώς δεν το είχες κάνει τόσο καιρό.Επιβάλλεται στην κατάστασή σου.Κι εγώ έτσι κάνω καλοκαιρινά χειμερινά.Δεν τα έχω σε κούτες ή σε βαλίτσες για να πρέπει να τα αερίσω.Καθαρίζω την ντουλαπίτσα και κάνω τη μεταφορά. ;) Καλά ε;Φοβερό αυτό με την ανακάλυψη του δονητή. :lol::lol::lol: Μην απογοητεύεσαι με το θέμα της τουαλέτας,την Αγγελική έχει τύχει να την αφήνω και 20 λεπτά και να μην κάνει τίποτα. :? Με το φωτογράφο τι έγινε;

ΑΡιάκι,κι εσύ είσαι υποψήφια πολύτεκνη μανούλα;Κι εγώ εκεί που έλεγα να κάνω πολλά παιδιά,τα οικονομκικά με φρενάρουν.Δεν είναι κι εύκολα.Εχει ο Θεός.Κι εγώ πήρα εχθές από το myshoes δύο ζευγαρια παπουτσάκια,ένα για την καθεμία και σύνολο είχαν 42 ευρώ.

Μαράκι,μεγειά τα πράγματά σας!Ευτυχώς καλύτερα οι μικρες.Μα σας έχουν ταράξει και αυτές οι ιώσεις φέτος. :evil:

Άλεξ,καλά έκανες κι έκανες την κουβεντούλα με τον άντρα σου!Χρειάζεται.Εγώ το έχω ξαναπει είμαι πολύ της συζήτησης,για να λύνονται οι παρεξηγήσεις,είτε είναι μικρές είτε είναι μεγάλες.Σας εύχομαι να γίνετε ξανά όπως παλιά. :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ομορφουλα!!!ολο βολτουλες ειστε κι εσεις!!καλα κανετε τωρα που ανοιγει ο καιρος τι να κλειστειτε να κανετε μεσα στο σπιτι...δεν κρατηθηκε τελικα ο Βασιλακης για την Ανασταση..αχ μου φαινεται θα τον βαζει η νυφη για υπνο και θα ξεσαλωνει μονη της!!!τι καλα που θα τον πας ιππασια να εξοικιωνεται με τα ζωακια οχι σαν εμενα που βλεπω αλογο και στριβω γιατι το φοβαμαι :oops::oops: συγχαρητηρια και για το μπονους φανταζομαι ολοι οι πελατες εσενα θα θελουν να τους εξυπηρετεις αφου εισαι τοσο ορμοφουλα και γλυκουλα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ τι γλυκουλια που ειναι τα κοριτσακια σου και νομιζω οτι σου μοιαζουν!!καλα κανεις και πας για φυσιοθραπεια ανακουφιζει πολυ πηγαινα κι εγω καποτε μου τις πληρωνε το ικα φυσικα αλλα μετα πηγαινα καπακι για δουλεια οποτε....πολυ ωραιο το τραμπολινο αλλα μηπως ειναι λιγο επικυνδυνο??δεν ξερω κιολας απλα ειμαι κι εγω λιγο φοβιτσιαρα και μου φανηκε καπως...ειχε μια φορα πεσει η ανηψια μου σε εναν παιδοτοπο με φουσκωτα και ειχε παθει διασειση ουτε 2 χρονων δεν ηταν...τελικα το βραδυνο φαγητο εφταιγε που δεν κοιμωνταν οι μικρες ολη νυχτα???δοκιμασατε επιτελους και το εργαλειο.....μια χαρα αντε να μας πεις διαφορα πριν και μετα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...