Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

Βικάκι επιτέλους σου ήρθε περίοδος ε?Αντε να μην αγχώνεσαι αφού δεν είναι το τρίτο παιδί στο πρόγραμμα.Κατσε να μεγαλώσουν λίγο και το σκέφτεσαι..Οσο για τους άντρες πάνω κάτω όλοι έτσι είναι… :lol::lol: Όταν πας Αθήνα να βρεθείς και με τα κορίτσια..Τι υπομονή έχεις καλέ με τον Ιακωβο?Εγω θα είχα κλείσει την πόρτα με τη μία. :o

Αλεξάνδρα μου τελικά απέδωσε η προσπάθεια του φαγητού? Μπράβο στο κορίτσι μας !!!Κοίτα τώρα είναι λογικό να μη τρώει πολύ αφου είναι εποχή δίαιτας για να βγούμε στις παραλίες. Προχθές στο τσατ κρίμα που δε σε πρόλαβα.Σε έχει φάει το άτιμο το σίδερο.Εγω κοριτσια το αποφάσισα και το έκοψα. :oops::oops::oops: Σιδερώνω μόνο τα απαραίτητα που φαίνονται.Πες τε με ακαματα αλλά δε γινόταν πια..Τοσα πλυντηρια που να προλάβω να τα σιδερώσω..Τα απλωνω ωραια ωραία και ετοιμα .Μα ήταν κοροϊδία. Μαζεύονταν στοίβα και στο τέλος ή τα σιδέρωνα επιτόπου ή κάτι φανελάκια κλπ τα βάζαμε ασιδέρωτα..

Δεσποινάκι εμείς τα είπαμε και λιγάκι προχθές. Δε θέλω να μου χαλιέσαι για τίποτα. Η κατάσταση με τα συγκεκριμένα άτομα είναι έτσι και δύσκολο να αλλάξει. Οπότε διασκέδασε το να ησυχάσεις.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μάγδα μου τι κάνει ο δικός σου παρλαπίπας?Η Εμμέλεια έχει καταπιεί γλυστρίδα και μιλάει συνέχεια. Αν είσαι κουρασμένος από τη δουλειά σε αποτελιώνει.Τωρα τελευταία έχει αρχίσει και ρωτάει συνέχεια όταν βλέπουμε τηλεόραση..Τι είναι ατός-ατη-ατό?Στην αρχή της έλεγα ένας παππούλης μία δασκάλα κλπ αλλά κουράστηκα να σκέφτομαι και πλέον της λέω τα ονόματα.π.χ η τσαπανίδου ο τσοχατζόπουλος κλπ :lol::lol:

Ρουλάκι περαστικά σας. Πως είστε τώρα? Ανοιξε η όρεξή του ή ακόμα?Θέλει τον χρόνο του μωρέ να συνέλθει τελείως ..Πολύ όμορφο αντράκι έχεις κα εσύ.Σε ποιόν βγήκε ξανθούλης?Στον μπαμπά?Σε διόρισαν τελικά?

Χαρά που χάθηκες εσύ καλέ?(κοιτα ποιος μιλάει)Τρέχεις με εφημερίες ε?Τι κάνει η Μιμικα?Πως πήγε η παρουσίαση?Καλά το κάψατε το Πάσχα στο χωριό.Γιατί δεν το καθιερώνετε?Φαντάζομαι χορούς που θα έκανε η ξενύχτισσα η κόρη σου.Τελικά τίποτα δε σου άφησε..μα τίποτα?Ακόμα και στην Παολα σου έμοιασε? :lol::lol:

Αρια περάσατε καλά με τον μπαμπάκα σας ε?Σε πήραν εφορευτική? Αμάν πίκρα!!!!Είναι τρελό χώσιμο..Τι σκέφτεσαι να κάνεις? Καλέ πως το ξερίζωσε το λουλούδι ?Μπράβο δύναμη..Και η δικια μου έχει τρέλα με τα λουλούδια αλλά μόνο τα μυρίζει(ευτυχώς) ή προσπαθεί να βάλει στη θέση τους τα φύλλα που έχουν πέσει κάτω.Μιλάμε για νοικοκυρες όχι αστεία….

Ελενάκι μου τι κάνεις? Ο Ορεστάκος μας μεγαλώνει? Αντε να μπαίνεις όποτε μπορείς να ξεχνιέσαι και λίγο..Φιλάκια πολλά.

Στεργιάκι σου έχει πάρει η κόρη τα μυαλά ε?Πως είναι η μπουμπού? Δως της ένα μεγάλο φιλάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδιτσες!!!Εγω ειμαι,ναι,ναι και ομως :!::!:

Ποια εγω :o:o Με ξεχασατε καλε :?: Αυτη η πανεμορφη,πανεξυπνη,καταπληκτικη συγγραφεας ,εκ Θεσ/νικης ορμωμενης φιλης σας :Η Χαρουλιτα :lol::lol:

Χαθηκα το ξερω ρε,αλλα τρεχω και δεν φτανω :!::!:

Εχω να προετοιμασω την ομιλια για το συνεδριο στο τελος του μηνα και τις προετοιμασιες για τη βαφτιση!!!

Ειπα οτι θα κανω εγω τον στολισμο και εχω αρχισει την μεταμεσονυχτια χειροτεχνια :o:o

Σημερα πηγαμε βολτα σε mall να παρω παπουτσια στη μικρη,ενα ζευγαρι καθημερινα(που δεν μου αρεσε τιποτα) και ενα ζευγαρι για την βαφτιση!!Τελικα της πηρα ενα σουπερ ζευγαρι ροζ υφασματινες μπαλαρινες με μπαρετα με φιογκους πισω απο τα monsoon!!!Μας ειχε φερει μια φιλη ενα φορεμα παλι απο εκει με φουρο τουλινι και οι μπαλαρινες ειναι απο το ιδιο υφασμα με παγιετες γυρω-γυρω!!Της πηρα και μια στεκα με λουλουδι(που σιγα μην την βαλει!!!Τι καταρα και αυτη να μην θελει τιποτα στο κεφαλι της,ολα τα βγαζει και μου τα δινει για να κανουν νανι :twisted::twisted: ),αλλα ειναι πολυ κουκλι!!!Σαν τα μωρα φωτογραφισης :D:D ΚΟΥ-ΚΟΥ-ΒΑ!!!ΚΟΥ-ΚΟΥ-ΒΑ :lol::lol::lol:

Στο μεταξυ δεν φτανει που γραφω στο ξημερωμα,εχω και την Σταυρουλα στο τσατ,να μου την πεφτει :lol::lol:

Συνεχιζω.....μετα πηγαμε με κατι φιλους που ηλθαν να μας βρον για καφε...που εγινε μετα και ποτο...καταλαβατε :lol::lol: Η μικρη,μεσα στη χαρα,σηκωθηκε ορθια,πιστηκε απο ενα στυλο και χορευε :o:o και ηθελε και εμενα να τη συνοδευσω :shock::shock: τι να κανω σηκωθηκα και εγω και χορευα :shock::shock: Ασε που τσακισε οτι εφερναν συνοδευτικο,στο τελος ζητουσαμε και συμπληρωμα για τη μικρη γραβιερα...κριτσινια...ελιες...οτι τρωει ενα μωρο 20μ δηλ :lol::lol::lol: παλι καλα που δεν ηπιε και τα ποτα μας,οχι οτι δεν ηθελε :!::!::!:

Κατα τ'αλλα μην ρωτησετε για την παρουσιαση :twisted::twisted::twisted: σκοτωνω ανθρωπο :twisted::twisted: ξεσκιστηκα,εμεινα αυπνη στην εφημερια και η επιμελητρια αποκοιμηθηκε και αργησε να ελθει και δεν εγινε :twisted::twisted: Μην με απασχολησεις ομως αυτο το μηνα της λεω γιατι δεν θα μπορεσω :twisted::twisted::twisted:

Μαζευτηκαμε σπιτι μας επιτελους την Τεταρτη μετα απο 10 ημερες :D:D οποτε ειχα να μαζευω κιολας το χαος,αν και ηλθαν οι γονεις μου απο το πρωι της Τεταρτης και ειχαν ηδη αρχισει για να μην πω τελειωσει ;) αλλα αλλαγη σεζον,οποτε καποια πραματα αναγκαστικα θα περασουν απο μενα!!!

Λοιπον θα ξεκινησω απο σημερα να σχολιαζω και αυριο θα συνεχισω...γιατι αλλιως δεν θα το κανω ποτε!!Αν θυμαμαι τιποτα μετα απο οσα μαζευτηκαν :oops::oops: ς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε να δουμε......

Συμπεθερα,και εσεις με φαγοποτι περασατε τις γιορτες,ε!!Αν και ο γαμπρος δεν βλεπω να εχει τις ιδιες αντοχες με τη νυφη!!Τρεχεις με το σπαστο,ε?Αλλα σε προσεχει ο συμπεθερος!!Σιγα μην καταφερνε ο δικος μου να κανει μπανιο τη μικρη :!::!: Πιο πιθανο ειναι να τον εκανε αυτη :lol::lol::lol:

Η αδελφουλα καλυτερα ακουω :D μεγαλωνει και η ανηψουλα :D τελεια!!!

Και εμεις απο νονα ειμαστε πολυ τυχεροι,τωρα ετοιμαζεται να ανεβει Θεσ/νικη γιατι εχει πολυ καιρο να τη δει και δεν αντεχει αλλο :!: Λες να μαλωσουν ποια θα τους παντρεψει :lol::lol::lol:

Ασε μαρη ψωναρα τις ιππασιες,να παθει απο το καβαλημα καμια ζημια στο εργαλειο και μην γινουμε ποτε γιαγιες :lol::lol::lol:

Αρια,καλα περασατε στις γιορτες και εσεις!!!Ε,ολοι μαζι και ασχημα δεν γινεται ;) (λεμε τωρα :!::!: )Παστρο θοδωρα σαν την μανα της η κορη σου :lol::lol: ολο δουλεις,ασε να σου κανει τα τσουρεκια του χρονου :lol::lol: Ο αγωνας πως πηγε γιατι ο δικος μας εληξε αδοξα :(

Για την εφορευτικη,μονο απο δημοσιο νοσοκομειο αναρρωτικη σε σωζει ;) Αν και δεν πρεπει να σου δινω ιδεες γιατι ειναι η συνεισφορα μας στη δημοκρατια,πρεπει να παμε ολοι!!Σκεψου εγω τοσα χρονια που πηγαινα οικοθελως σαν κομματικη αντιπροσωπος :o:o αλλα τωρα πια δεν σφαξανε :twisted::twisted: στις εκλογες εφημερευω αλλωστε ;)

Βικουλινι,ευτυχως που σου ηλθε γιατι δεν βλεπω τα νευρα σου ετοιμα για 3ο :o:o Αν και μου κανεις τα κουζινατα πρωτα και μετα.....προσεχει ο κοσμος κυρα μου!!!Μια τα ξενυχτια,μια οι κουζινες πολυ θελει να γινει η ζημια :o:o

Αληθεια τι εγινε με τον παππου σου?

Την κατασταση στα νησια την ξερω,αν και τι να πω,με τον πληθυσμο τον χειμωνα ειναι ασυμφορο και το παραπανω!!!Θα μου πεις στα περισσοτερα κεντρα υγεις πιο πολλοι ειναι οι διοικιτικοι απο τους γιατρους,αυτοι δεν κοστιζουν,αμε σε ψηφους :twisted::twisted: Οποτε στους τυφλους ο μονοφθαλμος :twisted::twisted: Και εγω Αθηνα θα πηγαινα στη θεση σου :roll::roll:

Μην με ρωτατε εμενα για νευρα :oops::oops: ακουγομαι σε ολη τη γειτονια σαν υστερικη να τσιριζω :oops:

Προχθες που γυρναω απο τη δουλεια,βλεπω σκηνικο...τους δικους μου να καθαριζουν την αυλη και την μικρη μεσα στο αυτοκινητο ξυπολητη,ορθια,μουσκεμα ,με τα τσιφτετελια τερμα,μερακλωμενη λες και ειχε πιει 10 τσιπουρα να φωναζει ΟΠΑ-ΟΠΑ :shock::shock: και οι γονεις μου να το καταδιασκεδαζουν :shock::shock: Γιατι να μην θελει να μενει με τους παππουδες μετα :?::?:

Λοιπον θα επανελθω αυριο γιατι πηγε 2 η ωρα :shock::shock::shock:

Καληνυχτα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

τι κανετε;εγω εχω βαλει μπροστα για την αλλαγη σεζον φτιαχνω ρουχα κτλ.με τα ρουχα των παιδιων και του συζηγου τελιωσα εγω οπως παντα τελευτεα να δω ποτε θα τα φτιαξω...λεω να ξεκινισω να βγαλω και χαλια αλλα σκεφτομε μηπως κρυωνουν τα παιδια αν και στα υπνοδωματια εχω ξυλινο πατωμα και δεν νομιζω αλλα απο την αλλη σκεφτομε να γλυτωσει το καημενο το πατωμα απο τα χτυπηματα λιγες μερες ακομα :lol::lol::lol:

χτες πηγαμε λιγο παιδοτοπο οπου ο ιακωβος επιασε το καφε μου (ελληνικος καυτος)και τα εριξε ολα πανω μου και πανω του τσουρουφλιθικα εγω τσουρουφλιθικε και εκεινος :shock::shock::shock: καναμε μπανιο με καφε με λιγα λογια....

κατα τα αλλα τρεξιμο και παλι τρεξιμο...ουφ...

χαρουλιτα ο παππους μου ειναι ακομα στην εντατικη σε κομα του εβγαλαν τα μηχανηματα σε καποια φαση να δουν μηπως αντιδραση αλλα παραλιγο να μεινει και του τα ξαναεβαλαν αμεσως...τι να πω τοσος καιρος τωρα και τιποτα....δεν βλεπω φως...

πολυ γελασα με τη κορη σου και γιατι να μην θελουν τους παππουδες;πανεξυπνα τα μικρα αφου τους κανουν οοοολα τα χατηρια μια απο τα ιδια ειναι και τα δικα μου....οσο για τα τσιμπιδακια και η κορη μου δεν τα θελει με τιποτα και στεναχωριεμε κοριτσακι και να μη θελει να φτιαχνω τα μαλλακια της; :?:? θα το ξεπερασει σιγα σιγα οπως και η δικια μου...

σταυρουλα μου δινεις κουραγιο που γραφεις οτι εχω υπομονη ;) ειναι και η δικια σου πειραχτηρι ε;δεν σταματαει πουθενα απο οτι καταλαβα!ευχομα να πιασει ο αντρουλης σου συντομα δουλεια...εχουν πολλα νευρα οταν δεν δουλευουν μια απο τα ιδια και ο δικος μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πια δυσκολα νευριαζω, ειμαι σε κατασταση νιρβανας εδω και χρονια!!!!

!

πως το κανεις αυτο;πες μου τη συνταγη!!!!!!μηπως συνερθω!!!! ;)

οσο για την εφορευτικη επιτροπη μην σκας και μενα με ειχαν φωναξει οταν ειχα τον ιακωβο μωρο...ειχα αγχωθει οπως και εσυ και τελικα δεν πηγα καθολου...τιποτα δεν μου εκαναν! ;)

φουφουκα περνατε καλα και χαιρομε μπραβο να συνεχισετε ετσι!

τα παιδακια μου εχουν λιγες μιξουλες σημερα....αχ δεν θα το αντεξω να κρυωσουν παλι...και περσι το μαιο τα ιδια ειμασταν... :( ελπιζω να περασει!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Βικακι :) Κριμα ρε με τον παππου,μην γινω παλι κακος οιωνος αλλα... :( να ειστε προετοιμασμενοι για ολα :( Και εγω τελειωνω τον καφε και παω για αλλαγη σεζον :roll::roll: λεω να αρχισω απο.......ΕΜΕΝΑ :lol::lol::lol: ετσι και αλλιως και να τα βγαλω της μικρης ,η μανα μου παλι 10 μπλουζες θα της φοραει :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Και συνεχιζω.....

Δεσποινακι,διαβασα τα νεα σου :!: Καταρχην με το σκυλι πολυ λυπαμαι :( Καταλαβαινω πως εισαι,οταν ημουν εγκυος στη μικρη ειχαμε παει για Πασχα Πελλοπονησο,εχουμε υιοθετησει κατι αδεσποτα,τη Μπουμπου που την εχουμε ακομα(η λατρεια της Μιμης) και την κορη της που γενικα ηταν δυσκολο σκυλι,δεν πλησιαζε κανεναν,μονο εγω την ταιζα :) οταν ειχα γεννησει ηταν σκελετεμενη και μονο σε εμενα ερχοταν :) φευγουμε λοιπον και οταν γυρισαμε,πουθενα το σκυλι :( την ειχανε πυροβολησει :cry::cry: το κακομοιρο μου,καλα εκανε και φοβοταν τους ανθρωπους,σαν να ηξερε :cry::cry:

Για τα πεθερικα της συμφορας δεν εχω λογια :evil: αλλα εισαι χαζη,σε αυτη την περιπτωση κανεις το κοροιδο και λες:"μηπως θα μπορουσατε μητερα να βοηθησετε να μαζεψουμε το χαος,ωσπου να ελθει ο κοσμος?" και περννας καλα ;)

Με τα μαθηματα ειμαι σιγουρη οτι θα τα πας σουπερ,οπως και με το φαρμακειο!!!Κανενα φραγκο δινει η δικια σου ή το βλεπει σαν εντατικη εκπαιδευση? :roll::roll::roll:

Για το αλλο θεμα,μια χαρα τα νεα σου :) Κανε υπομονη,νωρις ειναι ακομα :!: Κριμα απο το αγχος σου να περασεις ολη την διαδικασια,να παιρνεις τοσα φαρμακα.... :roll::roll: ετσι νομιζω τουλαχιστον :!:

Αλεξ,και ο γολγοθας του ταισματος συνεχιζεται..... :twisted::twisted: παντως γενικα με τον Μαζανη συμφωνω :roll::roll: η αληθεια ειναι οτι ολοι αυτοι οι επωνυμοι,πιο πολυ δημοσιες σχεσεις κανουν,αλλα αυτο δεν μειωνει την επιστημονικη τους καταρτιση,ειναι πολυ καλος :!:

Καμια μεριδα απο τα κουλουρακια περισεψε να μας στειλεις μην χασουμε τετοια λιχουδια, ή να τα φαγανε ολα οι παπιες :lol::lol::lol:

Εγω παλι,το ξερω θα με βρισεις,περναω την ακριβως αντιθετη φαση,της κρυβω το φαι γιατι θα σκασει :o:o αληθεια λεω,βουζα θα μου γινει :o:o προχθες το μεσημερι ειχε φαει τοσο ,που ξεφυσουσε στον υπνο της :shock::shock: δεν ειναι φυσιολογικο :!::!:

Για το συζυγο,τι να πω...ΘΕΟΣ <a href=http://mammyland.com/uploads/emoticons/default_77.gif' alt='^:)^'> ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΑ :lol::lol::lol: Μα να σας ξεχασει...ανδρες :lol::lol:

Καλα εισαι τερας ψυχραιμιας παντως,ειχε παρει φωτια το σπιτι και εμεινες το βραδυ :shock::shock: χαλαρα το ειχα κοψει με τα ποδια και οπου φυγει :mrgreen::mrgreen:

Φουφουκι,ή αλλιως Πιπινι Πορτογυριδου :mrgreen::mrgreen: καλε τι κουκλα εισαι εσυ :o:o ΠΟΥΛΕΝ :o:o και λες για εμας τα πουρα :lol::lol: Τα κοριτσακια σου μουτρα απιστευτα,το Στελλι πολυ ωραιο με τα γυλια και η μικρη σου νταρντανα ρε :o:o θα της τρωει η μεγαλη απο αυτη :o:o επισης στη φωτο,η ξανθια ποια ειναι?η νυφη σου?ωραιο στυλ εχει ;)

Τελος οι διακοπες,ε?Και τι σε νοιαζει,αλλωστε και εκει ολο στη γυρα εισαι :lol::lol::lol:

Επιασες τη λογοτεχνια,τρομαρα σου για να εξιλεωθεις απο το κουτσομπολιο :mrgreen::mrgreen: μπες πιο συχνα,δεν καλυπτονται οι απουσιες απο το διαβασμα :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφου μαγειρεψα,απλωσα πλυντηριακλπ...επανελχομαι :D

Μαρακι,εχω πεθανει στο γελιο με την προβα και το εργαλειο και δεν σας καθεται κιολας με τους επισκεπτες :mrgreen: ελπιζω να εγιναν τα εγκαινια το Σ/Κ ;)

απο μενα αφειρωμενον για μεγαλα γλεντια το ασμα :mrgreen::mrgreen:

Αυτο που περιεγραφες με τα αλβανακια συνεχεια λεω και εγω,με τιποτα δεν ευχαριστιεται και η δικια μου,αφου για αυτο δεν σκεφτομαι το τραμπολινο που λες :roll: θα το δει και σε 5λ θα πει:"αοο(αλλο δλ)" :twisted::twisted: αφου ο δικος μου καθε φορα που παιρνουμε κατι και σε 5λ το εχει βαρεθει λεει :"αλλλη μια επιτυχημενη αγορα" :mrgreen::mrgreen:

Παντως με τη Δημητρουλα φαινεται οτι το εχει το ονομα :twisted: και η δικια κατα τις 5 μας επισκεφτεται :twisted: αλλα εχω παραιτηθει πλεον,δεν μπορω να μενω ξυπνια :twisted:

Πολλες παρτιδες βλεπω με την Φωτεινη :o:o ΠΡΟΣΕΧΕ :o:o Θα σου τρωει το φαι των παιδιων αυτη :!::!: Δεν βλεπεις που λιγουρευεται την μελιτζανοπιτα :shock::lol::lol::lol:

Ρουλακι,party animal και εσυ ρε φιλεναδα και μετα λες για αλλες :lol::lol: ακου πανω στο μπαρ στην ηλικια μας :mrgreen::mrgreen:

Περαστικα στο Τασουλη,ηθελε τη μαμα για να γιατρευτει το μικρουλι μωρε :)

Κριμα που δεν μπορεσατε να κανετε την εκπληξη :( παντως ακουγεστε πολυ δεμενη παρεα,πολυ σημαντικο αυτο ,θα μεγαλωνουν μαζι και τα παιδακια σας!Ετσι ειμαι και εγω με τους φιλες μου και πολυ μ'αρεσει που ειμαστε ετσι απο το σχολειο :D:D

Καλα για το μπαμπα σου δεν το πιστευω :o:o δεν φτανει που τους εδωσε την κορη εκει κατω ,να τους δωσει και προικα :twisted::twisted: κανονικα επρεπε να τον πληρωσουν κιολας :!::!: Δεν πειραζει την προικα στην Κηφισια θα την παρει η Κων/ντινα μας :D:D Αντε παλι Αλεξ το καλυτερο παιδι παιρνετε ;)

Ρουλακι,μηπως μπορεις να μου στειλεις για τη βαφτιση τα κουτια για το τραπεζι :?: Επισης ηθελα να σε ρωτησω ,τα γραμματα που κρεμοταν απο την σιδερενια κατασκευη απο τι υλικο τα ειχες φτιαξει :?: Στειλε μου αν θες το τηλ σου με μηνυμα ,να σε παρω εγω για να συννενοηθουμε ;) Αν δεν εχεις προβλημε βεβαια και θα στα ξαναστειλω φυσικα :)

Στεργια,μονο εγω δεν ειδα την μπουμπου,μαλλον δεν εχεις το μαιλ μου!!!θα στο στειλω με μυνημα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα,τα ειπαμε και στο τσατ αν και μεταμεσονυχτια :mrgreen::mrgreen:

Καταρχην ευχομαι καλη επιτυχια στο συζυγο :) Απο τη Χαρουλιτα να του πεις θα το εκτιμησει φανταζομαι :lol::lol:

Θα εχετε διαβασμα φανταζομαι,λογικα αρχιζει εξετασεις η Εμ,τελος του μηνα ,ε? :lol::lol: Μα να μας καραφλιασεις τελειως θες :o:o Ακου ο Τζοχατζοπουλος :o:o Εμεις ακομα ειμαστε της παντομιμας :!: Της μαθαινει ο μπαμπας μου"Το ΠΑΣΟΚ ειναι εδω,ενωμενο-δυνατο"(χωρις σχολια παρακαλω :twisted: ) και αυτη σηκωνει τα χερια σε αγωνιστικη γροθια και φωναζει ΤΟ-ΤΟ-ΤΟ :lol::lol: Θα την ακουσει ο πεθερος μου(ΝΔ) και θα παθει εγκεφαλικο :mrgreen::mrgreen: Εσεις παντως χαλαρα την στελνετε να ψηφισει για παρτυ σας :lol::lol:

Καλη επιτυχια στο φορεμα,αν ειναι καλη η μοδιστρα,μια χαρα θα βγει ;)

Ελενα,ελπιζω να εισαι καλα κοριτσι μου και να ξερεις οτι σε σκεφτομαστε!!Αν εισαι σιγουρη οτι αυτο που νοιωθεις δεν μπορεις να το παλεψεις μονη,ζητα βοηθεια γρηγορα :!: Καταρχην για να δεις οτι οντως ειναι καταθλιψη ή απλως μια μελγχολια,αλλα γιατι να το αφησεις να εξελιχθει :!: Παντως ειναι η νοσος της εποχης μας,δεν εισαι η μονη!!Εγω ειμαι σιγουρη οτι παρουσιαζω εξαρσεις και υφεσεις απλα καταφερνω και το παλευω μονη προς το παρον!!Οι περισσοτερες γυναικες παντως στην φαση που ειμαστε εμεις,μολις ελθει η οικογενεια δηλ το παιρνανε αφου αλλαζει ολη τους η ζωη και οι ισσοροπιες :!: Απο τους ανδρες μην περιμενεις κατανοηση αφου μας περνανε απλα για υστερικες :twisted::twisted:

Περιμενουμε νεα σου ;)

Φωτεινη,πως πανε οι κλωτσιες :?: Καλα σου κανει το κοριτσι που το εχεις ορθιο τοσες ωρες με τα πλυντηρια και το σιδερο,παλι καλα που την εσωσε η γιαγια αυτη τη φορα :)

Ο κηπος σου ολα τα λεφτα :!: Και εγω θελω να οργανωσω την αυλη,δεν ειναι βεβαια τοσο μεγαλη σαν την δικια σου αλλα απο τις πολλες ιδεες που εχω,πελαγωνω και δεν κανω τιποτα :mrgreen::mrgreen:

Η κουκετα,πολυ με αρεσε που λεμε και εμεις,κυριως που ειναι ευρυχωρη και ειδικα ο διαδρομος του 2ου οροφου :!: Το ιδιο δωματιο θα εχουνε :?: Τη ζωγραφια την αρχισες :?: Καλη θα ειναι μωρε,αλλιως δεν νομιζω να αναλαμβανε ;)

Καλα που τα βρισκεις ολα αυτα τα σαιτ :?: ολη μερα στο νετ εισαι και λες ταχα οτι σιδερωνεις :lol::lol:

Εγω απο μπομπονιερα ψηφιζω κουπα ή ονειροπαγιδα :!: το στησιμο που σου ειπε η Ρουλα για την κουπα πολυ ωραιο ;) Εμενα οποτε μου εχουν δωσει κρεμαστρα την δινω στην ανηψια μου να παιζει γιατι δεν παειπαντα με το δωματιο του παιδιου :roll::roll: π.χ εμεις στο δωματιο εχουμε θεμα τις πεταλουδες,που να τον βαλω τον αεροπορο :mrgreen: Θα μου πεις και τα δυο πετανε :lol::lol:

Το μπρελοκ ωραιο ;) ειχαμε δει αντιστοιχο σε αυτοκινητο για τη δικια μας βαφτιση και εκτος απο πουγκακι μια αλλη προταση ειναι να το κανεις κραμαστη μπομπονιερα με φιογκου ,κορδελες,κουφετα να κρεμονται κλπΤο ειχα δει και μου αρεσε,αλλα τελικα καναμε μαγνητακια για το ψυγειο για τους μεγαλους και κουμπαραδες για τα παιδακια!

Αυτα για την ψηφοφορια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστευω οτι τελειωσα :o:o Αντε να εχετε διαβασμα για αυριο :mrgreen::mrgreen:

Δειτε και το δικα μας,μομπονιερα και προσκλητηριο να μου πειτε την γνωμη σας :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε σας χαιρετω!!!Καλα να περασετε σημερα!!!

Το απογευμα θα ελθει η βαφτηστηρα μου να πιουμε καφεδακι ατην αυλη και να πεξουν και οι μικρες!!!

Φιλιαααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..πω πω πόσα γράψατε,Σταυρούλα και Φωτεινή ήρθε και η Χαρουλίτα και μας αποτελείωσε....

Εγω δουλειά,ευτυχώς αύριο ανάπαυλα μιας μέρας.Το απόγευμα λέμε να αφήσουμε τα μικρά στη μαμά μου,να μη πάει και ο άντρας μου μαγαζί και να πάμε για ψώνια!!!!!!!!!Δεν έχω ούτε ρούχα ούτε παπούτσια τίποτα.Για να δούμε θα τα καταφέρουμε...

Τα μικρά μου ξεκίνησαν τη Παρασκευή το βράδι μια ίωση με εμετούς στην αρχή και άσχημο βήχα και μύξες στη συνέχεια.Ευτυχώς όχι πυρετό και ελπίζω να μην είναι αυτό που λέει η Βικύ που κρατάει όλο το Μάιο.Πάντως αυτή η αλλαγή του καιρού είναι....δε ξέρεις πως θα τα ντύσεις.

Χαρουλίτα και λοιπές δοκιμή εργαλείου έγινε και εστέφθει με απόλυτη επιτυχία.....φαίνεται να λύθηκε το πρόβλημα μας,ελπίζω οριστικά...αστέρι ο γιατρός...

Το τραμπολίνο το παράγγειλα τελικά από το γερμανικό site Φωτεινή.Είδα φοβερά πεδιλάκια geox για τα κορίτσια αλλά τσιγκουνεύτηκα 40 και 40 πάμε 80 συν τα μεταφορικά.Εδώ είδα σε μια καροτσάδα που κάναμε φθηνότερα,όχι βέβαια τόσο ωραία αλλά σιγά οι φορές που τα φοράνε.Δε ξέρω πάλι θα δω και σήμερα και ίσως τελικά τα παραγγείλω.Είχε ωραία πάντως.

Θέλουμε και μαγιουδάκια και καπέλα αλλά αυτά από jumbo ή h&m.

Σας φιλώ όλες πάω να δουλέψω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα και καλή εβδομάδα.

Μπα; Εμφανίστηκαν και οι βόρειες;; :lol: Άρια, Σταυρούλα και Χαρά :-*:-*:-*

Άντε να σας πιάσω μία-μία.

Μαγδούλα, έλα πες την αλήθεια, στον Οτε ξημεροβραδιάζεσαι για να παίρνεις τα μπόνους :lol::lol::lol:

Άρια τι σπαστικό η εφορευτική; :evil: Και η μαμά μου 2η φορα. Πήγαινε το πρωί, κλαψου στον δικαστικό και ελπίζω να σε διώξει. Ή τουλάχιστον να σε κρατήσει μόνο μέχρι το μεσημέρι. Η μαμά μου την προηγούμενη φορά πηγε πρωί και έμεινε μέχρι μεσημέρι, αλλά τους είπε ο δικαστικός να ξαναγυρίσουν στην καταμέτρηση. Ευτυχώς τότε ήταν ευρωεκλογές και δεν είχε σταυρούς, σε μια ωρίτσα ήταν τελειωμένοι. Τώρα όμως με τους σταυρούς ποιος ξέρει τι ώρα θα τελειώσουν; :roll: Ε, δεν γίνεται ρε σύ να κάτσεις εκεί μέχρι τα μεσάνυχτα, έχεις μωρό παιδί. :evil:

Δεν θα πω κρίμα για την γαρυφαλλιά, γιατί δεν με τρελαίνει σα φυτό :lol::lol: μπράβο Μαριλού :D Τι ύπνο καλέ κάνει η μικρή;; Εμένα 7 μήνες τώρα ποτέ δεν είχαμε ατύχημα. Αν φτιάξεις τείχος με μαξιλάρια πάλι πέφτει;

Βρε Φουφου χρυσοχέρα μου ξέρω ότι όταν φτιάχνεις γλυκάκια σε ευχαριστεί, και έχεις καιρό να αναφερεις διάφορα καλούδια που ετοιμάζεις, αλλά σκεφτόμουνα μήπως να τα άφηνες κατα μέρος λόγω της χοληστερίνης της μικρής; :roll: Τα γλυκά δεν είναι μόνο ζάχαρη αλλά και λίπος που σίγουρα επιβαρύνει. Αλήθεια πως πάει αυτό το θέμα; Ο παιδίατρος κατέληξε ότι είναι κληρονομικό; Και τι κάνετε σε αυτή την περίπτωση;

Σταυρούλα ένα θα σου πω για να παίρνεις κουράγιο για αργότερα με τις σκανταλιές των μικρών μας: οι αμερικάνοι λένε "terrible twos" και " horrible threes" :o:o:o ... δηλαδή τα δύσκολα είναι παρακάτω... όταν είναι 2 και 3 χρονών εκεί να δεις υπομονη που θα χρειαστούμε. Γι'αυτό νιρβάνα, όπως λέει και η Αρια. :!:

Καλή επιτυχία στη δίατα, αλλά και στο φόρεμα. Θα είσαι κούκλα στον γάμο, με τόση μελετη που πέφτει γι'αυτό το φόρεμα. :lol:

Όλη μου η θετική σκέψη να φτάσει εκεί πάνω και να πιάσουν οι ευχές όλων μας να βρει δουλίτσα ο καλός σου. Θενκς για τα καλά σου λόγια για τον Αλ και τον κήπο. Φωτο δική μου με κοιλιά πολύ χλωμό να δεις, γιατί δεν θέλω εγώ να δω :evil::evil: Μα να βάζει τα πεσμένα φύλλα στη θέση τους;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οι χειροτεχνίες σε μάραναν βρε τρελή Θεσσαλονικιά. :lol: Τρελή εκπαίδευση η Δημ, μα σε στύλο του μπαρ =))=))=)) Τι μ@λ@κες αυτοί που πυροβολήσαν το σκυλί :evil::evil::evil::evil: Και μετά κακολογείς εμένα που ζήτησα λίγη μελιτζανόπιτα. Εγώ κιουρία μου είμαι και έγκυος, εσύ τι δικαιολογία έχεςι και ζητάς τα κουλουράκια από την Αλεξάνδρα;;;;;;;; Προσπαθείς να συγκρατήσεις την μικρή από το φαί; Βρε μην αγχώνεσαι θα το πάρει σε μπόι!!! Ο μπαμπας με το πασοκ ανίατη περίπωση;;;;;;;; Ούτε ο Παπανδρέου βρε αν ζουσε θα ψήφιζε πασόκ. Ο καθένας το δωμάτιο του θα έχει, για να μην ξυπνάει ο Αλ από το κλάμα του μωρού, αρκεί φυσικά να μου κάνει τη χάρη και να πάει στο καινούριο του δωματιο. Περιμένω στρώματα που παραγγείλαμε. Ζωγράφος μάλλον επόμενο σ/κ θα έρθει. Κρεμαστή μπομπονιέρα με μπρελόκ έχω δει αλλά πιο ακριβή από το πουγκί, καρδιά μου και δεν γίνεται. Τις μπομπονιέρες φυσικά εδώ τις πληρώνουν οι νονοί αλλά δεν μπορώ να τους επιβαρύνω πολύ, δεν μου πάει η καρδιά. Ψάχνω οικονομικά πραγματάκια. Μια χαρά τα μαγνητάκια σας. Και το προσκλητήριο μόνη μου κάνω εκεί κάτι προσπάθειες (κολάζ απ'ό,τι βρίσκω) και θα το εκτυπώσουμε μαλλον μόνοι μας.

Βίκυ ελπίζω να μην έκανε κανένα έγκαυμα από τον καφέ ο Ιάκωβος; Εγώ πολυκουράζομαι όταν κατεβάζω τα καλοκαιρινά :lol: από πέρσι εφαρμόζω την φοβερή μέθοδο "παίρνω τα καλοκαιρινά ρούχα από το πανω ράφι και τα βάζω στο κάτω", ούτε πλυντήρια ούτε να αερίσω, σιγά μην σκάσω, απλά τινάζω τα πάνω πάνω αν έχουν σκόνη. Παλιά σκοτωνόμουν με τα πλυντήρια, το σιδερο κλπ. Άντε καλέ μια χαρά είναι και έτσι. ;) Την Παρασκευή λέω να φέρω γυναίκα να με βοηθήσει να μαζέψω χαλιά και να κάνουμε μια καλή γενική.

Μαράκι καλά ψώνια σήμερα. Η μαμά σου θα τα καταφέρει;;;; Αν αύριο σας βγάλει ο δρόμος προς τα εδώ, ελάτε για καφεδάκι. Μας λείπετε :x:x Δεν έχει και με ποιον να τσακωθεί ο Αλεξ και ζητάει τη Δημ :lol::lol: αλλά μην μας φέρετε και τους εμετούς μαζί. Περαστικά στις κουκλίτσες. όταν έρθει το τραμπολίνο θα στείλω τον Αλ για να του κάνει τεστ ντράιβ. :D

Με το θέμα παπούτσι είχω προβληματιστεί παλιότερα. Έχω διαβάσει ότι μέχρι τα 3 τα παιδιά δεν έχουν ακόμα καμάρα οπότε δεν χρειάζεται να παίρνουμε πανακριβα παπούτσια. Αλλά από την άλλη πρέπει η σόλα να είναι μαλακή, οπότε αποκλείονται πλαστικές/συνθετικές σόλες που δεν παίρνουν τη φόρμα του ποδιού και δυσκολεύουν στο περπάτημα. Και εγώ ήταν να πάρω σανδαλάκια Τιμπερλαντ αλλά τελικά πήρα geox γιατί τα πρώτα ήταν πλαστικά. Επίσης με μη δέρμα ιδρώνουν τα πόδια, οπότε άκυρα τα τιμπερλαντ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω και τα δικά μας στα γρήγορα.

Σάββατο βάλαμε τελευταίο εμβόλιο :ymparty::ymparty: Τώρα μου είπε κάθε τρίμηνο έναν έλεγχο. καλά ναι δεν σφάξανε να του σκάω το 50ρικο, αν και από Αυγουστο πάλι θα έχω το μωρό με νέο γύρο εμβολίων :roll::roll:

Είναι 12.740 γρμ βάρος και 92εκ. ύψος. Πλάνταξε πάλι και πήγαινε να ανοίξει την πόρτα για να φύγει ο παιδίατρος :lol::lol:

Αυτά! Ας κάνω και καμιά δουλειά τώρα.

Είπα και στη Δέσποινα να περιμένει να τελειώσω με σχολιασμό και μετά θα πήγαινα τσατ, αλλά μάλλον βαρέθηκε να με περιμένει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεεεεεεε τώρα πήρα χαμπάρι και τις νεες φώτο της Σταυρουλας στο άλμπουμ της.

Μα τι ζουζούνι η μικρή Εμμέλεια; :x:-* Είχα τόσο καιρό να την δω. Το μαλλί παραμένει πλούσιο και τα μάγουλα για ρούφηγμα. Μα βιβλίο στο κατούρημα;;;; :lol::lol::lol: Και η μαμα ειναι παντως πολύ γλύκαααα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο τους ανδρες μην περιμενεις κατανοηση αφου μας περνανε απλα για υστερικες :twisted::twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το Σάββατο είδα αυτή την ταινία:

http://www.imdb.com/title/tt1435513/

Δείτε την!!!! Στα τέλη του 19ου οι γιατροί θεωρούσαν ότι οι μισές γυναίκες πάσχουν από "υστερία" και η θεραπεία ήταν 1 ώρα "μασάζ του αιδίου" από το γιατρό!!!!!!!!! :o:lol::lol: Ο πρωταγωνιστής γιατρός λοιπόν επειδή κάποια στιγμή πιάστηκε το χέρι του να το κάνει αυτό ανακάλυψε τον δονητή :ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!Μπαινω τωρα,μην χασω τη σειρα παλι :lol::lol:

Μολις μιλησα στο τηλ με τη Ρουλα(πολυ ωραια φωνη,καμια σχεση με εμενα την τσιριδα :mrgreen::mrgreen: ),η οποια ανταποκριθηκε αμεσα στην εκληση μου για βοηθεια :x:x:x Την ευχαριστω δημοσιως :)

Παντως πολυ περιεργο μου φανηκε που μιλησα με καποια στο τηλ,συγκινηθηκα :!::!: Εχουμε μοιραστει τοσα πραματα και ουτε τις φωνες μας δεν ξερουμε :( Ανυπομονω να γνωριστουμε και απο κοντα οσες γινεται ;)

Φωτεινη,μπεργευτηκα ρε :? αφου θα εχουν 2 δωματια,τι την θες την κουκετα :?::?: Την μπομπονιερα,εννουσα να αγοραζες μπρελοκ και υλικα και να της φτιαχνατε εσεις,σιγα ευκολο ειναι :!: θα κανω μια δειγμα και θα σου στειλω φωτο ;) θα βγουν τζαμπανταν ;)

Παντως σθμφωνω για παιδιατρο,σιγα μην πας καθε 3μ :o:o ο δικος μου ,μου ειπε,οποτε χρειαστει απο εδω και περα :!: Αν δε αρχισετε και τη μπεμπα,σιγα μην σου χρεωνει το μετρημα :evil:

Μαρακι,περαστικα :!::!: οχι παλι γαστρεντεριτιδα :evil::evil: ελπιζω μην χειροτερεψουν και να απολαυσεις το shopping therapy ;)

Λοιπον,σημερα εφημερευει ο αντρας μου και οι δικοι μου θα πανε απο σημερα χωριο,μην με αφησετε μονη το βραδυ :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: Σας περιμενω για τσατ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη,μπεργευτηκα ρε :? αφου θα εχουν 2 δωματια,τι την θες την κουκετα :?::?:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Την ίδια απορία είχε και ο μπαμπάς μου!!!!!!!!!!!!

Αλλά δεν με παρακολουθείς φιλενάδα, αφού είπαμε ότι πάω για οικογένεια Χωραφά :D:D:D Ο σύζυγος θέλει 5 παιδιά και εγώ τουλάχιστον 3, οπότε κάνουμε από τώρα την κουκέτα να υπάρχει γιατί σίγουρα θα χρειαστεί ;);)

Δεν μου λες το κόβεις εύκολο Αυγουστιάτικα με ένα νεογέννητο και τον Ταρζάν/Αλέξανδρο να φτιάχνω 400-500 μπομπονιέρες;; :?: Το έχω σκεφτεί και εγώ και πολλές φορές είμαι στο τσακ να παραγγείλω μόνο τα υλικά και να τα κάνω μόνη μου, αλλά ... άστο καλύτερα κοπελιά. Στην επόμενη βάφτιση θα τα κάνω με τα χεράκια μου. Και μην απορείς με τον αριθμό των καλεσμένων :roll::roll::roll: δυστυχώς πολλές υποχρεώσεις, πολλοί γνωστοί, πολλοί πελάτες συζύγου, και δεν κάναμε και γάμο για να τους καλέσουμε, οπότε τώρα πρέπει να ξεμπερδεύουμε με όλους αυτούς.

Το βράδυ όταν κοιμίσω το καμάρι μου αν είναι θα μπω γιατί έχουμε και καιρό να τα πούμε, αρκεί να μην αφιερώνεις πάλι Πάολα, ή πορνοτραγούδια, σαν αυτό που αφιέρωσες χτες στη Μαρία :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα :D

Μπήκα μόνο και μόνο γιατί από χτες σκέφτομαι το εξής: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ :?::?::?::?::?::?::?::?:

Δεν μας έχει συνηθίσει σε τόσες μέρες απουσίας. Έχω χάσει κάτι;

Που είσαι καλέ;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλο μηνα να εχουμε να ειστε καλα με τις οικογενειες σας!!!χρωσταω σχολιασμο και οτι και να πειτε θα εχετε δικιο :oops::oops: αληθεια κι εγω το σκεφτηκα απο εχθες που να ειναι η Αλεξ????αλλα σκεφτηκα μηπως εχει παει στο εξοχικο στους γονεις της :?:? εαν ειναι ετσι οπου να ναι θα εμφανιστει :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι πάθατε όλες;;;

Να αρχίσω να ανησυχώ;;;;;; :?:?:?:?:?:?

Είπαμε πιάσατε τις βόλτες, αλλά εσείς ρίξατε μαύρη πέτρα πίσω σας.

Το καλοκαίρι που θα είμαι με την κοιλιά τουρλα και θα κάθομαι όλη μέρα μέσα, μόνη μου θα αφήσετε;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Εδώ όλα καλά. Χτες πρωτομαγιά δεν σηκώθηκα από τον καναπέ. Μιλάμε τόση ξεκούραση που στο τέλος βαρέθηκα και το βράδυ δεν με έπαιρνε και ο ύπνος.

Τελικά κανόνισα γυναίκα για την Παρασκευή, να βγάλουμε τα χαλιά και να κάνουμε μια σουπερ ντουπερ γενική.

Μαρία ανανέωσες την γκαρνταρόμπα σου;

Ρε μπείτε να πείτε έστω ένα γεια... ανησυχώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου; Καλο μηνα σε ολες!!!! Καλε τι καλοκαιρινες μερες που κανει; ολη μερα ειμαστε εξω...Εχθες πηγαμε παραλια με αλλα 2 ζευγαρια που ειχαν παιδια στην ηλικια της μικρης, οι αντρες μας κανανε και μπανιο στη θαλασσα, εγω δεν τολμησα παγωνα..το Μαριλουκι πλατσουριζε για ωρες μεχρι που μελανιασαν τα πατουσακια και δεν ελεγε να βγει...επειτα τα ταισαμε και τα βαλαμε ολα μαζι για υπνο σε ενα κουρελακι, θα σας στειλω φωτο μολις τις περασω...πολυ γελιο ειχαν!!! και φυγαμε αργα το απογευμα!!!

Χαρουλιτα πολυ ωραιες και οι μπομπο και το προσκλητηριο και φυσικα τα κειμενο που το σκεφτηκες κι εσυ!!! Χαχα γελασα με το "παρθενοπιπιτσα" που ειπες την συμπεθερα αλλα Παολα κι εσυ ρε Χαρα!!!! Ελεος!!!! Μετα απορεις που χορευε το παιδι μεσα στο οχημα!!!! :lol:

Φωτεινη ξεκουραστηκες επιτελους;;; Καλα θα κανεις να παρεις γυναικα!!! Δεν χρειαζεται να κουραζεσαι τωρα!!!! Πεντε παιδια;;; κι εμεις θελαμε πολλα αλλα βγει και το δευτερο σαν την Μαριλου εκλεισε ο κυκλος!!!

Σταυρουλα η γαρυφαλλιτσα μου ηταν μικρη και καταφερε να την βγαλει, να την μυρισει ηθελε κι αυτη! μαλλον ειδε το μπαμπα της που εκοψε απο ενα τριανταφυλλο και μας εφερε και εκανε το ιδιο! την ξαναφυτεψα αλλα ειναι σαν κακομοιρα, μαλλον θα χαλασει! πως τα πατε με την εκπαιδευση; κι εμεις ξεκινησαμε δειλα-δειλα!

Μαρακι εγινε τελικα η δοκιμη; αντε μακαρι να ειστε καλα απο δω και περα!!!! Κι εμεις της πηραμε Geox 45 ευρουλακια, αλλα εσεις τα θελετε χ2 οποτε δεν συμφερει!!!

Αλεξ στο εξοχικο τη βγαζατε; Αντε να ανοιξει η ορεξουλα της μικρης!!!

Κοριτσακια μου τα υπολοιπα αυριο!!! Παω για μαμ...φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...