Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα!

εκανα το τεστ και βγηκε αρνητικο ουφφφ!!η κοιλια μου ομως ποναει φοβερα....αντε παλι θα με φανε οι γιατροι...μονοημερο ταξιδακι στην αθηνα μυριζομε... :(

ασε μαγδουλινι μου τι να καθομε να γραφω τωρα μην τα ψαχνεις...ας κανουμε υπομονη...

που ειστε ολες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια..

Βίκυ μου του λάχιστον σου φυγε η αγωνία,ελπίζω να μην είναι τίποτα γιατί είμαι παθούσα από ανωμαλίες περιόδου.

Ρουλίτσα περαστικά σας.Και μένα με την ωτίτιδα πρώτη φορά πήραν αντιβίωση και στεναχωρήθηκα αλλά δε γινόταν αλλιώς.ΖINADOL μου χε δωσει εμενα για την αμυγδαλίτιδα.

Μαγδούλα είχαμε κόσμο χθες και δε μπήκα βράδι,ήρθαν κάτι φίλοι παραγγείλαμε πίτσες και είδαν οι άντρες τον αγώνα και οι γυναίκες κουτσομπολέψαμε.Προσπαθούν για παιδάκι και άρχισαν εξετάσεις και είχαμε μεγάλη θεματολογία!!!!Πάλι δε δοκιμάσαμε το "εργαλείο"...Φύγαν αργά..

Μπράβο για το Bonus..Είσαι αστέρι....Με το καλό η αδερφούλα στο γιατρό..Περιμένουμε νέα..

Εμάς η Δημητρούλα το χει βρει σύστημα τώρα.Κατά τις 04,00 ξυπνάει πίνει γάλα και δε θέλει να ξανακοιμηθεί στο κρεβάτι της,κλαίει υστερικά.Για να μη ξυπνήσει τη Χρυσάνθη που το πουλάκι μου παρόλο που έσκασαν 2 κυνόδοντες κοιμάται σερι φτου φτου την παίρνω στο κρεβάτι μας,τι να κάνω.Εκεί κοιμάται αμέσως αλλά δε θέλω να συνηθίσει έτσι.Το κάνει 3 μέρες τώρα.

Ψάχνουμε να τους πάρουμε ένα τραμπολίνο για το παιδότοπο γιατι όλο τους αρέσει να χοροπηδάνε και να χτυπάνε στους τοίχους και βρήκα αυτό από το amazon.Σας αρέσει;

http://www.amazon.co.uk/Intex-48259EP-J ... f_cr_p_t_1

Κάπου να εκτονώνουν την ενέργεια τους...

Αντε φιλάκια πάω να δουλέψω...να μη λένε κάποιες ψυχές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. :D

Βρέθηκε θύμα για τα ασιδέρωτα :lol: η μαμά μου χτες σιδέρωσε τα μισά, οπότε θα κάνω τα υπόλοιπα αργότερα. :D

Βίκυ ξαναείχες θέματα με την περίοδο σου; στο νησί δεν έχει γυναικολόγο και πρέπει να πας Αθηνα;

Μαρία κάπου το έχω ξανακούσει το μαγαζί με τους ξηρούς καρπούς αλλά δεν έχω πάει ποτέ. Και ναι, ναι τα παιδάκια είναι περίπου τόσα. Από τη δική μου πλευρά είναι σίγουρα 20. Ο Τ δεν έχει οριστικοποιήσει ακόμα τη λίστα του, αλλά από ένα πρόχειρο υπολογισμό που κάναμε εκεί βγαίνουν. Εδώ στα γενέθλια και είχαμε 25 παιδάκια.

Από το σπίτι καλύτερα στην παιδική χαρά.

Αφού κοιμηθεί η Δ έχεις προσπαθήσει να την μεταφέρεις στην κούνια της;

Καλό το τραμπολίνο, κακή η τιμή :shock::shock: Πρώτον έχει μεταφορικά 7 λίρες (δεν είναι το άμαζον πωλητής) και με την μετατροπή σου βγαίνει 72 ευρώ. Πέρνα μια βόλτα από τζάμπο, πέρσι μας πήρε η νονά ένα νομίζω στα 35 ευρώ λίγο πιο μικρό. Δεν είχα προλάβει να το φουσκώσω όταν ήρθατε αν το έβλεπες.

60 ευρώ με δωρεάν μεταφορικά εδώ: http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=5583

έχει και πιο φθηνό: http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=1502

http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=5598

Και αν τα γερμανικα σου είναι καλά δες εδώ: http://www.mytoys.de/Intex-H%C3%BCpfbur ... 06/1918523 αυτό το στέλνουν Ελλάδα αλλά μεταφορικά 15,95.

Μάγδα καλοφάγωτο το μπόνους! Για τον Μαζάνη φαντάζομαι έχεις δίκιο, όλοι αυτοί οι μεγαλογιατροί το έχουν το υφάκι τους. Αλλά αυτά με το φαγητό τα έχω διαβάσει και αλλού. Εγώ κλειδώνω την εστία γιατί και ο ΑΛ βάζει πράγματα πάνω. Επίσης παίρνει τα πλαστικά από το ντουλάπι και τα πετάει στο νεροχύτη. Τι εννοεί ο ποιητής;;;Δεν τα έχω πλύνει καλά;; :evil:

Μα 150 ευρω για 2 ρουχαλακια :o:o:o:o:o:o Μ'αρέσει που λες ότι θες να αποφύγεις τις υπερβολές και από την άλλη θες να πας τον Β ιππασία :lol::lol: Α ρε Μάγδα :D

Ρούλιτσα περαστικά και πάλι στον Τ. Κάτσε μωρέ σπίτι να φύγει οριστικά από όλους η παλιοαρρώστεια. Εχω βρει προσκλητήρια, θενκς για τα σάιτς, απλά τα φτιάχνω με την Ζωγραφική και έλεγα μήπως υπάρχει κάτι καλύτερο. Ο άντρας μου μου είπε για το corell (νομίζω έτσι γράφεται), αλλά αν περιμένω αυτόν να μου το φέρει καήκαμε. :evil: Σόρυ για χτες αλλά πραγματικά δεν θα σε είδα.

Παρεμπιπτόντως εσας σας δείχνει ποιοι είναι ονλαιν σε όποια σελίδα και αν είστε; Γιατί εγώ πάντα έχω 2 σελίδες ανοικτές, μία το προφίλ μου και μια τα θέματα, αφού μόνο στο προφίλ μου βγάζει το τσατ. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι ειρθε η περιοδος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα ειμαι κομματια...

φωτεινουλα ανα τακτα διαστηματα εχω και καποια ανωμαλια με τα κοιλιακα μου και τη περιοδο!γυναικολογο εδω δεν εχει το κεντρο υγειας εχει μεινει με 2 παθολογους και ΤΙΠΟΤΑ αλλο...αστα να πανε ειμαστε για κλαματα...ερχετε ενας καθε 2-3 μηνες στο ιατρικο αλλα προτιμαω περα απο αυτο να παω στο γιατρο μου στην αθηνα που ξερει το ιστορικο μου....το αποφασησα ομως μολις καθαρισω τελειως θα φυγω για μια μερα να παω να με δει γιατι και την τελευτεα φορα μου κρατησε 2 εβδομαδες :shock: ε δεν μπορω ολο το καλοκαιρι να το φαω μεσα στο σπιτι...

μαρακι μου ειναι οι πολυκυστηκες αυτο φταιει τα ειπαμε....ειδες διαφορα απο παιδι σε παιδι;υπομονη και προσεξε μην σου μαθει στο κρεβατι σου η μικρη!!

χτες εβγαλα παπλωμα στα παιδικα και εβαλα κατι πιο λεπτο εποχιακο και σημερα εκανα τα δικα μου και μισο εφτιαξα τα ρουχα του αντρα μου να φυγουν τα πιο χοντρα απο τη μεση τα μη μου πεσουν ολα μαζεμενα...στο μεταξυ ο ιακωβος και η μαρισα βγεναν στις βεραντες και ο ιακωβος βραχικε 4 φορες συνεχομενες με το λαστιχο :twisted::twisted::twisted::twisted: φανταστητε σκινικο να τον ντυνω ξανα να βρεχετε και να τον ξαναλαζω επι 4 φορες :shock::shock::shock: του ριξα και 2 στο ποπο και εκλεγε :(:(:( πιο πολυ κλαιω εγω...αχ...νευριαζετε εσεις ή ειμαι η μονη;γιατι με περνει απο κατω...και γκρεμισαν ολο το σπιτι για να μπορεσω να κανω τη δουλεια μου :lol::lol::twisted::twisted::twisted: και αντε μετα να τα μαζευεις ολα απο την αρχη....αχχχχ

αντε σας ζαλισα παλι...

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και παλι που αλλου στην δουλεια σνιφφφφ..

καλος τους κοκκινους βικουλα καλε λογικο ειναι να νευριαζεις αμα κανουν βλακειες τα σκασμενα ανθρωποι ειμαστε οχι μηχανες να μην μας αγγιζει τιποτα ακου 4 φορες στην 2η φορα εγω θα τον κλειδωνα μεσα χαχαχα :mrgreen:

φωτεινελι μου γλυκο εδω στην βαρη η ιππασια ειναι φτηνη σχετικα 50 ε ειναι το μηνα πηγαινα κ την βαφτηστηρα μου τα καλοκαιρια αλλωστε ειναι αθλημα σε σχεση μαλιστα με ζωο πιστευω ειναι τελειο αθλεισαι κ παραληλα ερχεσαι κοντα με τα ζωα.χαλαλι.πως πας η ανηψια μου ειναι 1680 γρμ :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι κ εγω ηθελα να του παρω τραμπολινο αλλα διαβασα οτι εχουν το μεγαλυτερο ποσοστο ατυχημων κ αλλαξα γνωμη ζουζουνα πολυ χαρηκα που χατε παρειτσα χτες κ περασατε καλα βρε το ατιμο σας ξαγρυπναει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, γεια σας!!! :-h:-h Οπως σας εγραψα χθες εκατσα με το μικρακι μου σημερα και μεχρι τωρα δεν εχει ανεβασει παλι πυρετο, τον εβαλα για υπνο αρκετη ωρα, 2 φορες απο 3 ωρες, δεν λενε οτι η αρρωστια θελει ξεκουραση για να περασει?Μαλλον τα πεθερικα μου απο την λαχταρα τους να παιξουν μαζι του δεν τον κοιμιζαν οσο επρεπε και ηταν συνεχως κοκκινα τα ματακια του!Μονο που δεν τρωει, ηπιε το πρωι το γαλα του , αλλα και αυτο πιο αραιο λογω της διαρροιας, εφαγε, με τα χιλια ζορια και ολα τα ζωντανα απο το mazzo να βαρανε στη διαπασων, κρεμα βανιλια, το μεσημερι τιποτα, το απογευμα 5 κουταλιες γιαουρτι, που ειχα βαλει μεσα και μπανανα και μπισκοτα, ηθελα να ηξερα δεν πειναει??Αχ συμπεθερα μου τωρα σε καταλαβαινω τι τραβας!!Και μου φτυνει και την αντιβιωση, αλλα και αυτη ειναι πολυ χαλι, την κουναω, εβαλα κι αλλο νερακι, αλλα δεν εχει διαλυθει τελειως η σκονη, παλι μαχη θα εχουμε το βραδυ! :shock:

Μαγδουλα ημουν ετοιμη πριν να σου στειλω στο τσατ αλλα με πεταξε και μεχρι να ξαναμπω ειχες βγει, κριμα!Τι καλο παιδακι ο Βασιλακης σου, ζαχαρη θα περασει η Μιμικα [smilie=love9.gif] !Δυστυχως δεν ειμαστε στον ΟΤΕ γιατι ο αντρας μου ηθελε nova οποτε εχουμε βαλει forthnet!

Βικουλινι μου, καλως τα δεχτηκες!!!Κανεις το τριτο οταν ξεπεταχτουν λιγακι τα ζουζουνια σου!!!Τι σου εκανε ο αντρουλης και σε φουντωσε??? :evil::twisted::evil::x:o Πες τα εδω να ξεσκασεις, μην τον σκοτωσεις κι εσυ σαν την συμπεθερα μου και τρεχω απο την Αθηνα στην Παρο να σας βγαλω :lol::lol::lol: !!Και προβλημα να μην εχεις με την περιοδο σου δεν ερχεσαι ταξιδακι Αθηνα να αλλαξεις παραστασεις???Αν νευριαζω λεει??? :oops::oops: Σημερα τον εβαλα τιμωρια στο καροτσι για δυο λεπτα (ειχα δει στις ντανταδες που εδειχνε στο σκαι οτι τα βαζεις τιμωρια τοσα λεπτα οσο χρονων ειναι!!) γιατι δεν ηθελε να φαει και με χτυπησε και γενικα γινεται νευρικος κατι ωρες και τον μαλωνω!Σκεφτομαι πολυ σοβαρα τον παιδικο απο τον Σεπτεμβρη αν και διαφωνουν και η παιδιατρος και ο αντρας μου, αλλα αν εξαιρεσεις τις αρρωστιες πιστευω οτι θα του κανει καλο!

Μαρακι μου δεν αφηνεις τους καλεσμενους [smilie=3some.gif][smilie=3some.gif] να εξετασεις τα αποτελεσματα της επεμβασης ;) ???Πλακα κανω, ε???Ωραιες ειναι οι παρεουλες, εμεις εχουμε καιρο να μαζευτουμε γιατι εμεις και οι νονοι εχουμε αρρωστα παιδακια, το αλλο ζευγαρι εφερε σημερα στο σπιτι τους τον νεογεννητο μπομπιρα τους και το αλλο ζευγαρι χαιρεται τον ερωτα του [smilie=blob3.gif][smilie=boxing.gif] , τι να κανουν μ' εμας!!!

Παρενθεση: Γεννησε η κοπελα που σας εγραψα μολις τωρα, ειναι το τεταρτο μωρο της παρεας και ειμαι πολυ χαρουμενη [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] !!Μονο που λυπαμαι που λογω της αρρωστιας του μικρου, της δικης μου, αλλα και των μικρων της νονας μας (πολλα πολλα μικροβια!!!!) δεν καταφεραμε να της κανουμε μια εκπληξουλα οταν θα ερχοντουσαν σπιτι, βαζουμε δηλαδη μια γιρλαντα που γραφει καλως ηρθες μπεμπη ή μπεμπα (μεχρι τωρα στην παρεα ειναι τρια αγορια κι ενα κοριτσι!!!), μπαλονια και δωρα, ετσι ωστε οταν ερθει η μανουλα σπιτι με το μωρο να εχει ενα χαρουμενο σκηνικο!!!Εγω οταν το ειχα δει και ειχα διαβασει και τις καρτουλες ειχα πλανταξει στο κλαμα [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] !!!Και συνεχίζω!!!

Μαρακι μου εγω κοιμαμαι με τον Τασουλη σχεδον μια εβδομαδα τωρα, τις πρωτες ημερες που εκανε τα σαρανταρια κοιμομασταν και οι τρεις μαζι, τωρα τα δυο μας, ο μπαμπας μας εχει πιαστει ο κακομοιρης στον καναπε, να δω μετα τι θα γινει!!!Για το τραμπολινο ειχα παρει κι εγω ενα καπου στα 30 ευρω απο τα jumbo βεβαια δεν ξερω αυτο που εχεις δει αν ειναι καλυτερη ποιοτητα!

Φωτεινουλα την εκατσε η μανουλα, ε? :o:lol: Ηρθε για επισκεψη και ανελαβε δραση!!!Κατσε κι εσυ μην σιδερωνεις στην κατασταση σου!!!

Συμπεθερα μου που χαθηκες?Ειδα οτι εγραψες σε ενα αλλο θεματακι, εδω γιατι μας ξεχασες :(:( ???

Δεσποινακι, τι θα κανουμε με εσενα???Θα αρχισουμε να ανησυχουμε...

Χαρουλιτα, ποτε τελειωνουν οι εφημεριες πια???

Ελενακι, μπες κοριτσακι μου να πουμε καμια βλακειουλα!!!

Σταυρουλιτσα, που εισαι κι εσυ???

Φιλια σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα μου παραπονιαρα...ολο λεω να σχολιασω,μια δεν με αφηνει η μικρη,μια βρισκω καποια στο τσατ κ παιρναει η ωρα...τι να κανω κι εγω;;; :lol::lol: ο Τασουλης καλυτερα βλεπω ε;θα επανελθει η ορεξη μην ανησυχεις,κ παλι καλα που τρωει κ αυτα...εμενα κ χωρις λογο τα κοβει ολα...να σας ζησει κ το νεο μελος της παρεας!!!!

Βικακι σημερα ειχαμε τις ιδιες επισκεψεις... :lol::lol: τουλαχιστον σου εφυγε το αγχος...για το οτι δεν εχετε γιατρους τι να πω...με παιδιατρο τι κανεις αληθεια;;οσο για το αν νευριαζω...οχι απλα νευριαζω...αλλα στεναχωριεμαι μετα...νομιζω οτι θα την κανω νευρικη αμα ειμαι σε τετοια φαση συνεχεια αλλα ειναι κ αυτη μια....

Μαγδουλα τα ειπαμε κ στο τσατ λιγακι...με 50 ευρω ιππασια;μια χαρα το βρισκω,απο τα πηγαινουν σε ρουχα που θα τα βαλει 2-3 φορες....

εμεις σημερα κ χθες κ πηγαμε καπως καλα με το μεσημεριανο,ειχα φακες κ της αρεσαν..στα αλλα γευματα με αρκετο κλαμα εφαγε...χθες επιτελους κοιμηθηκε καλα κ δεν ξυπνησε νωρις ουτε μες στη νυχτα...για να δουμε κ αποψε...το μεσημερι βεβαια εκανε κολπακια κ ενω ελεγα να σιδερωσω τελικα την πηρα κ κοιμηθηκαμε αγκαλιτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινουλα ωραια κ η μπομπονιερα κρεμαστρα,ηταν η 2η επιλογη μου!πολλα παιδακια θα εχτε ε; αυτό που ελεγε ο παιδιατρος εχει μια βαση.κ η δικια μου παιδιατρος στης φιλης μου το παιδι που δεν ετρωγε σε καποια φαση της ειπε ότι φαει σε 20 λεπτα ,μετα να την σηκωνει,σε εμενα ελεγε να την πιεζω,κάθε παιδι είναι διαφορετικη περιπτωση…αλλα σιγουρα εχει καταλαβει ότι με απασχολει το φαγητο της κ γι αυτό θα πεισμωνει..αλλα δεν της χαλαω κ χατηρι..ολο βολτες κ παιχνιδια ειμαστε….το εσωσες τελικα το τηλεχειριστηριο;εμενα σας ειπα που μου εκανε το κινητο 2 κομματια,χαλασε την φωτογραφικη κ δεν βγαζει με φλας…τωρα ότι πεφτει στα χερακια της απομακρυνεται αμεσως!!!τυχερη με τα ασιδερωτα….εμενα ακομη με περιμενουν…καλα ε..εχεις γινει αστερι στις ιντερνετικες αγορες…

Μαρακι αληθεια πως τα βγαζεις περα κ με τις 2 στις κουνιες;;μεχρι να μαζεψεις την μια δεν φευγει η άλλη;εγω μονο με την Κωνσταντινα κ ωρες ωρες θελω κ καποιον αλλον μαζι…γυρναω εξαντλημενη….τι κριμα μωρε για το παιδακι…τοσο μικρακι!!οσο για την αντιβιωση τι να πω κι εγω που παιρνει κάθε μερα εδώ κ 1,5 χρονο περιπου….εγω να δεις στεναχωρια..καθε φορα ρωταω τον γιατρο αν της κανει κακο κ αν μπορουμε να την σταματησουμε.αντε να περασει αυτή η παλινδρομιση να την κοψει πια!!!ωραιο το τραμπολινο!!!θα αρεσει κ στην δικια μου κ με εβαλες σε σκεψεις!!!

Μαγδουλα τι καλα που υπαρχουν ακομα δουλειες που δινουν μπονους!!!οσο για τον παιδιατρο φαινεται τοσο καλος στην τηλεοραση….στο ιασω όταν πηγαιναμε για τον υπερηχο νεφρου τον ειχα πετυχει καποιες φορες…λες επειδη την παχυνα την ζουζουνα μου να κανει τωρα τα κολπα γιατι σκεφτεσαι την σιλουετα της;;χαχαχα

Νομιζω ότι εχουμε καποιες ηχηρες απουσιες….Σταυρουλα ελπιζω να μην εχετε αρρωστησει κ λειπεις τοσες μερες!!!

Ελενακι πως εισαι;μπες να μας τα πεις να ξαλαφρωσεις….

Φουφουκα δεν ρωταω…θα εχετε πιασει τους δρομους κ μετα τα ψησιματα!!!τι κανουν τα κοριτσια;

Αριακι που γυρνας κι εσυ;

Χαρουλιτα συνεχιζονται ακομα οι τρελοι ρυθμοι;

Δεσποινα πως παει η εξεταστικη;πες μας για τις εξετασεις,τι εγινε;;

Καληνυχτα κουκλιτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα μολις εμαθα απο την φιλη Δεσποινα οτι εισαι μια κουκλα....μοντελο κι εσυ!!!αλλα κ για τον Τασουλη τα καλυτερα!!!στην ομαδα υπαρχουν νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εδω ειμαι κι εγω...ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας για τον αντρα μου....τα νεα μου ειναι στα ''ιδιαιτερα''δεν εχω κουραγιο να σχολιασω τωρα γιατι ηδη εχω αρχισει και βλεπω θολα απο την αυπνια αλλα υποσχομαι οτι θα επανελθω δυναμικα αφου ακολουθει 4ημερο........σας φιλω γλυκα ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

προβλημα να μην εχεις με την περιοδο σου δεν ερχεσαι ταξιδακι Αθηνα να αλλαξεις παραστασεις???

!

Μακαρι να μπορουσα αλλα δεν ειναι τοσο ευκολο να αφησω τα παιδια η μαμα μου ηδη ξεκινισε δουλεια η πεθερα μου δεν τοχει....ο αντρας μου δεν χανει ταξιδι....τεσπα το μονοημερο θα το κανω παντως...θα φυγω βραδυ και θα γυρισω το αλλο βραδυ :lol::lol::lol::lol:

Αλεξανδρα μου πως παει η μικρουλα;τι κανω με παιδιατρο;εχουμε μια ιδιωτικη την πληρωνουμε για να μας λεει οτι δεν ξερει τι της γινετε...δεν τις εχω καθολου εμπιστοσινη....οταν ηταν μωρουλι ο ιακωβος που ειχε θεματα με εμετους αλεργια στο γαλα κτλ ειχα 2 γιατρους στην αθηνα και μηλαγα στο τηλεφωνο και ειχα ανεβει και 2-3 φορες αθηνα...τι να κανουμε;υγεια ναχουμε και να ειναι αχρειαστει η γιατροι...

καλε που ειστε ολες;φουφου ελενακο;σταυρουλα;χαρουλιτααααααα;

σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Βρε Βίκυ 7:30 το πρωί έγραφες;; Φαντάζομαι από τι ώρα θα είσαι ξύπνια. :shock::shock::shock: Φοβερές παροχές έχετε στο νησί. :evil: Πήγαινε Αθηνα να φεύγει και αυτή η έγνοια από το κεφάλι σου. Ο Ιακωβος ήθελε να δροσιστεί και εσύ πήγαινες και τον άλλαζες; Κακώς. :lol:

Χαλιά μαζέψατε; Όλο το σκέφτομαι αυτές τις μέρες. Άσε που θέλουν τρελό πλύσιμο.

Μάγδα μου καλά θα κάνεις και θα πας τον Β ιππασία. Δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα από την επαφή με τα ζώα. Ελπίζω να μην παρεξηγήθηκα. Μια χαρά η ανηψούλα. :D

Ρούλα θα επανελθει ο Τ, Εσύ όταν είσαι άρρωστη έχεις όρεξη για φαγητό; ;) Μην τιμωρείς ποτέ για το φαγητό. Η παιδίατρος γιατί διαφωνεί με τον παιδικό;; Μια χαρά παιδί είναι ο Τ, δεν θυμάμαι να έχει τίποτα ευασθησίες/αλλεργίες. Σίγουρα τον πρώτο χρόνο θα είσαι όπως ήταν η Μαρία φέτος, δηλ αρρωστιες, συναχια, μυξες κλπ τέλεια θα περάσετε :lol::lol: αλλά τη 2η θα στρώσει (ελπίζω :? ). Αλλά εσύ γιατί σκέφτεσαι τον παιδικό;; Επειδή είναι νευρικός; Σιγά καλέ όλα τα παιδάκια έτσι είναι. Δεν βλέπεις η Δημ της Μαρίας :lol::lol::lol::lol:

Αλεξάνδρα μαζί με την Κ ρίχνεις έναν υπνάκο και εσύ. ;) Για το φαγητό νομίζω το τόνισα κιόλας, ότι δεν ξέρω στην περίπτωση σας τι θα έκανα. Αν πρέπει να πιέσεις, θα πιέσεις.

Πάω και στο πριβέ να διαβάσω. Και μετά σ/μ.

Δικά μου νέα τι να πω; Τις σκανταλιές του κανακάρη μου;; :evil: Δεν τον προλαβαίνω πια, αφήστε τα. Χτες ήμασταν στον κηπο, μπαίνω σπίτι για τουαλέτα και όταν ξαναβγήκα είχε πάει στην ταράτσα, άνοιξε τη βρύση, σήκωσε το λάστιχο προς τα πάνω σαν συντριβάνι και τα έκανε όλα, μην πω. :evil::evil:

Λοιπόν φιλιά σε όλες, παρούσες-απούσες.

Έλενα αν ακόμα περνάς δύσκολα, σκέψου ότι υπάρχουν κάποιες τρελές που δεν σε έχουν δει ποτέ και όμως σε νοιάζονται και σε αναζητούν. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινά καλή επιτυχία στις εξετάσεις και ας πηγαίνεις αδιάβαστη :lol::lol: αφού πάλι θα σκίσεις.

Για τα υπόλοιπα "νόου κόμεντ"!! Όμως βρε παιδί μου σκληρή γυμναστική θα ξεκινήσεις τώρα και εσύ :lol::lol::lol::lol::lol: μα μέρα παρά μέρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το έγραψα και στο πριβέ: ΠΛΙΖ ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΣΚΥΛΙΑ ΑΠΟ PET SHOP.

Αν πατήσετε στο google "puppy mills" θα καταλάβαιτε τι εννοώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα απο μια αμοιρη μανα που ξημεροβραδιαζεται στον οτε!!! :mrgreen::mrgreen:

δικηγορινα μου αντε να γινει καλα ο τασουλης σου μωρε μου..λογικο μωρε να μην εχει ορεξη κ εμεις οταν αρρωσταινουμε μπουκια δεν κατεβαινει.κοιμαστε αγκαλιτσα κ εγω με το καμαρι μου μια μαζι κοιμομαστε μια στην κουνια γιατι εχει κατι τρελα ωραρια κ για να μην ξυπναω οταν ετοιμαζεται εχει μετακομισει στον καναπε ευτυχως ανοιγει κ γινεταιο 2πλο κρεβατι.

να σας ζησει το νεο μωρουδακι παλιοκαιρος κ κωλοαρρωστιες οντως θα ταν τελειες οι γιρλαντες εμενα τα χε στολισει ολα ο αντρας μου κ οταν ηρθα ηταν σαν παραδεισος το σπιτι ακομα θυμαμαι την αισθηση να μπαινουμε οι 3 μας απιστευτη ευτυχια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινακι συμφωνω κι εγω για τα πετ σοπ απολυτα αμοιρα ζωακια τι τραβανε κ αυτα τα αθωα πλασματα...

σιγα μην παρεξηγηθω κουκλιτσα μου ολες οι γνωμες ειναι σεβαστες ποτε δεν θα παρεξηγιομουν γιατι ο καθενας εχει τις δικες του αντιληψεις για το καθε τι.ναι η ανηψουλα μου μεγαλωνει κ εχει αρχισει κ αυτη τα μπουνιδακια,καλα ταρζαν ο αλεξ ε και μενα μεσα σε ενα λεπτο ανεβαινει σε συνθετα σκαλες καναπεδες με εχει λιωσει το βασανακι μου κ μενα εχει ριξει ποσοτητες στο φαι δεν πολυπειναει οσο παλια υγεια να χουνε μωρε κ ας τρωνε κ λιγοτερο δεν βαριεσαι.

βικουλινακι μου ναι!!!!!!!!!!!ελα αθηνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακο θα παω να διαβασω νεα καλε μπαινε μου λειπεις παρα πολυ κ επισης κ τα αλλα απωλολωτα προβατα τι εγινε καλε αστραφτερο σπιτι τουιτακο συμπεθεριτσα??αριακη ειναι εδω ο μπαμπας σας καλε...?

ελενακι ειμαστε εδω για σενα να θυμασαι!!

αλεξανδρουλα μου εμενα μου κανες παρειτσα χτες κ στο τσατ μπραβω που στρωνει το πετιτακι σου

κ εγω απο τις κουνιες οταν γυρναω νιωθω λες κ εσκαβα τουνελ οχι λακκο τρελο τρεξιμο καλε δεν το προλαβαινω μιλαμε..

κατα τα αλλα εμεις χαλαρα χτες ευτυχως ο αντρας μου οατν γυρναω ηδη τον εχει ταισει μπανιασει κ κοιμησει οποτε πεφτω ξερη δεν θα αντεχα βασικα.

χτες εβλεπα μια τελεια σειρα ανθρωποι με φρικτες ουλες απο κακοποιησεις πως κανουν πλαστικες κ αλλαζει ολη τους η ζωη τελειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κουκλιτσες; εχθες εγραφα μια ωρα και τελικα δεν τα αποθηκευσαι γμτ!!!!! Κοριτσια ειμαι να σκασω! Με πηραν εφορευτικη επιτροπη!!! Απο το πρωι που μου φεραν τα χαρτι ειμαι κατσουφα!!!! Τους παιρνω ολους τηλ. και τους λεω τον πονο μου!!!! Κατα τα αλλα καλα...η κολλητη ειναι εγκυος, μου το ειπε χθες και συγκινηθηκα...και οι αντρες μας ειναι κολλητοι απο μικρα παιδια...χαρηκα πολυ!!!!!

Αλεξανδρα μαλλον της αρεσουν οι φακες την Κωνσταντινας μας! και την προηγουμενη φορα της ειχε φαει με ευχαριστηση ή κανω λαθος;

Βικακι παλι καλα που αδιαθετησες, να ησυχασεις...θα ερθει και το τριτο αφου θες αλλα οταν το θες ;)

Εγω πια δυσκολα νευριαζω, ειμαι σε κατασταση νιρβανας εδω και χρονια!!!!

Ρουλακι εχθες σου εγραψα ενα σωρο αλλα τωρα δεν θυμαμαι καν τι εγραφα!!! Ειναι καλυτερα ο Τασουλης; κι εμενα δεν ειχε πολυ ορεξη για φαγητο αλλα τωρα που εφυγε το συναχι ξαναβρηκε την ορεξη της!

Φωτεινη δυστυχως τα puppy mills υπαρχουν και θα υπαρχουν, ο κοσμος δεν ξερει και πολλα γι'αυτα...καλα κανεις και ενημερωνεις...οσο γαι τον σκανταλιαρη γαμπρο συναγωνιζεται την νυφη που σημερα μου ξεριζωζε μια γαρυφαλλια και την εφερε στο σαλονι με την ριζα!!!!

Μαγδα πως κοιμαστε με τον μικρο; θελω να πω εγω που την παιρνω στο κρεββατι τουλαχιστον 4 φορες την εχω πιασει στον αερα και μια την βρηκα κατω!!! Εχεις παρει προστατευτικο; μαλλον πρεπει να παρω κι εγω!!! Η αδερφουλα καλυτερα ειναι ε;

Δεσποινιω εχεις γραψει καπου και δεν το ειδα; η απο το τσατ εχουν νεα σου οι τσουπρες; πολλα πολλα φιλια...

Στεργιακη ειδα φωτο της μικρης σου...σκετη τρελλα!!!! Θελω κι εγω μικρουλι......!!!!

οι υπολοιπες τι γινατε καλε;;;;!!!! Φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα,κοριτσάκια!Το ξέρω έχω χαθεί μη βαράτε άλλα φαντάζομαι καταλαβαίνετε τους λόγους. :P:P:P:D Μπήκα να σας πω ένα γεια και να δω πότε θα αξιωθώ να σχολιάσω.Όχι και τιποτα άλλο πάλι σας έπιασε η πολυλογία και μαζεύτηκαν δεν ξέρω κι εγώ πόσες σελίδες! :lol::lol::lol: Εμείς πήγαμε μία βολτίτσα το πρωί,γυρίσαμε και έφτιαξα βουτήματα με μαρμελάδα και τα βούτηξα και στη σοκολάτα. =p~ Βγήκαν πολύ ωραία.Εδωσα ένα σκέτο στη Στελλίτσα και μου ζήτησε κι άλλο. :o Καταλαβαίνετε τώρα.Έφτιαξα κι ένα κεϊκάκι,να έχουν τα παιδακια μου.Αυτά πάω να ξαπλώσω καμια ωρίτσα γιατί στις 7 έχω και μάθημα.Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλωσσούδες φιλεναδίτσες μου..Τι κάνετε? Εμείς εδώ ήσυχα, τέλειωσαν οι γιορτές και μπήκαμε πάλι στο πρόγραμμα. Το Εμμελάκι μου μεγαλώνει και εκεί που νόμιζα οτι αυτό το παιδί θα με τρελάνει διαβάζω τα κατορθώματα των δικών σας και παίρνω λίγο κουράγιο. Δεν είμαι η μόνη τελικα..Δε πειράζει ας είναι ζωηρά και γερά και ας ταλαιπωρούμαστε οι δόλιες μάνες.. :D

Οι γιορτές πέρασαν ήσυχα χωρίς να κάνουμε κάτι διαφορετικό. Μόνο η Εμμέλεια είναι όλη μέρα έξω(προσπαθώ να αναπληρώσω τον χρόνο από όλον τον χειμώνα..)με μένα ή με τις γιαγιάδες. Μιλάμε μόλις την πας στο πάρκο κάνει σαν δαιμονισμένο να τρέξει να παίξει με τα άλλα παιδάκια. Δεν την προλαβαίνουμε μας έχει πεθάνει. Βεβαια να πω την αλήθεια με τις γιαγιάδες περνάει μάλλον καλύτερα αφού τις κάνουν πιο πολλά χατίρια και έχουν περισσότερη υπομονή..

Εχω αρχίσει ξανά διαιτα που είχα σταματήσει για τις γιορτές να χασω λίιιιιιγα κιλάκια ακόμα.Το καλό είναι ότι μετα από τοση κρεπάλη φαγητού τσιμπησα μόνο μερικά γραμμάρια.Το ΣΚ μετα τις εκλογές παντρεύεται ο κουνιάδος μου και ράβω ένα φόρεμα με την φαντασία την δική μου και της μοδίστρας. Κόψε λίγο από δω να μη φαίνονται τα μεμέ λίγο από πίσω να μη βγαίνει ο κ..ος σαν ταψί…Εχετε δει την ταινία με την Βλαχοπούλου μοδίστρα?Καπως ετσι… :lol::lol::lol: Αντε να δω τι θα βγει….

Το άλλο ευχάριστο νέο είναι ότι παίζει να πιάσει συντομα δουλεια ο αντρούλης μου. Περισσότερα θα ξέρω από Τετάρτη και θα σας πω. Αντε μακάρι γιατί πέρα από το οικονομικό έχει σκάσει ο καημενούλης γιατί είναι ένας άνθρωπος που δεν εχει μαθει να καθεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινούλα μου είδα τις φωτογραφίες..Καλά μιλάμε ο Αλεξ είναι και πολύ όμορφο αντράκι φτυστός εσύ από όσο σε θυμάμαι. Βαλέ καμία δική σου με την κοιλίτσα καλέ..Ο κήπος δε όλα τα λεφτά. Δε χρειάζεται να τρεχεις στα πάρκα.Οσο για τις μπομπονιέρες τελικά κατέληξες στις κρεμάστρες ?Καλή επιλογή.Εμένα μου άρεσαν πολύ και οι κορνίζες, ίσως γιατί κρεμάστρες και κούπες έχω πάρει αρκετές φορές..Η κουκέτα είναι πολύ όμορφη και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει τελειο το δωμάτιο.Και εγω έχω βάλει αυτοκόλλητα στους τοίχους.Θα βάλω φωτογραφίες με την πρώτη ευκαιρία..

Μαρία πως πάει η φυσιοθεραπεία?Καλύτερα?Οι μικρές σου είναι πολύ ζουζούνια στο βίντεο και εσύ πολύ γλυκιά. Η Δήμητρα φαίνεται πόσο ζωηρούλα είναι ενώ η Χρυσανθούλα τόσο ήσυχο το πουλάκι μου.Τι έγινε τελικά με τον άντρα σου? Μπορέσατε να μείνετε μόνοι ή ακόμα ψάχνεστε?A!!Το βνιντεάκι πως το έστειλες?εγω μια φορά προσπάθησα και δε μπόρεσα.Πες μου μπάας και τα καταφέρω..

Φουφούκα καλά πώς τα προλαβαίνεις και βόλτες και σπίτι και γλυκά?Λοιπόν βγάλε μου ένα πρόγραμμα για τις δουλειες του σπιτιου γιατί όλο μαζεύω και όλο χάλια είναι. :oops: Στις φωτογραφίες σου θα συμφωνήσω και εγω φαίνεσαι πολύ μικρουλα.φτου φτου!!!Τα κοριτσάκια σου είμαι μεσα στην τρέλλα από ότι καταλαβαίνω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...